Szukam wizażystki - chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 13:00   #1
tender1990
Przyczajenie
 
Avatar tender1990
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2

Szukam wizażystki - chłopak


Hej! Robię osobny temat, nawet za bardzo nie wiem czy w dobrym dziale, ale to ze względu na niecodzienną prośb bo... szukam godnej zaufania i sprawdzonej wizażystki, dla której nie straszne byłoby podjęcie się karkołomnego zadania, polegającego na przeistoczeniu mnie na chwilę w piękność, coś na kształt https://www.youtube.com/watch?v=SUZrMG1MvBY . Nie mam żadnego upatrzonego rodzaju makijażu nawet się w tych tematach zupełnie nie orientuję. Dlatego zależy mi bardziej na doradztwie, również w kwestii włosów. Chcę przekonać się na własnej skórze, czy to naprawdę możliwe aby facetz odrobiną pudru na twarzy do złudzenia mógł przypominać atrakcyjną kobietę. I to właściwie wszystko, pewnie strzeliłbym kilka fot na pamiątkę i wrócił do codzienności. Zdaję sobie sprawę, że efekt na mnie zapewne nie będzie aż tak dobry jak na załączonym filmiku bo nie mam aż tak plastycznej twarzy. Być może uprzedzając was trochę wyjaśnię że nie chcę wrzucać zdjęć swojej facjaty na portal. Zależy mi na dyskrecji. Jestem z trójmiasta, ale odzywajcie się nawet jeśli jesteście z innych rejonów (to może nawet i lepiej!) bo czasem bywam tu i ówdzie. Pozdrawiam
tender1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:17   #2
tender1990
Przyczajenie
 
Avatar tender1990
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam wizażystki - chłopak

Hmm... nie ma tu nikogo takiego?
tender1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 21:17:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.