Scent Bar III - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 09:46   #2971
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Właśnie nabyłam 10 próbek zapachów Demeter
I myślę czym pachnieć na rozmowę kwalifikacyjną. Chciałabym Euphorią, ale jeszcze nie doleciała z Truskawy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:08   #2972
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar III

Burn, Natasha, trzymam mocno kciuki!

[quote=annmarie;7446913]
urodziny to pretekst do prezentów [/quote]

Zawsze to sobie mówię


Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
mam do wszystkich gorącą prośbę
Kilka razy próbowałam się zarejestrować i nic

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Nic mi sie nie chce...nie wiem co ze mną, brak chęci na cokolwiek.


Ratunku! Co kupić chłopakowi na urodziny?! Kompletnie nie mam pomysłów W dodatku z finansami kiepsko
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:18   #2973
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Ja już po rozmowie
Byłam w Super Pharmie i przetestowałam różę Dermiki, o której ostatnio pisałyście. Paskudztwo! Trwałe, mam na nadgarstku. Intensywny zapach, gryzący niesamowicie w nos. Kwiatowy, nachalny, dziwna ta róża. Wyczuwam coś co mnie drażni, coś podobnego do bobu tonka.
No i przetestowałam sobie I Love Love Moschino, bo kolega zachwalał, a jest promocja. Sobowtór Light Blue (nie przepadam), ale ładniejszy od Dermiki (i DG) Słodko-cytrusowy, to nie mój typ na lato.
Dalej szukam letniego zapachu, ale już chyba nie ma nadziei poza Rhubarbem.

Chciałam sprawdzić Funny, ale nie było :/

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2008-05-06 o 12:42
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:41   #2974
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
mam do wszystkich gorącą prośbę - mój TŻ bierze udział w konkursie fotograficznym Canona, żeby móc zawalczyć o naprawdę niezłe nagrody potrzebuje GŁOSÓW żeby zostać wytypowanym do oceny profesjonalnego jury.

dlatego też wklejam linka w moim podpisie i jeśli będziecie mogły/mogli kliknąć raz dziennie to bylibyśmy wraz z TŻ NIEZMIERNIE wdzięczni i szczęśliwi sprzęt, który jest do wygrania to dla niego spora szansa.
Natasho, a czy czytałaś regulamin? Szczególnie punkt 12
Na ten post mogłabym jeszcze przymknąć oko, ale link i informacja w podpisie?

Czekam na usunięcie podpisu.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2008-05-06 o 13:10
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 13:05   #2975
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ratunku! Co kupić chłopakowi na urodziny?! Kompletnie nie mam pomysłów W dodatku z finansami kiepsko
Hm, mało to oryginalne, ale jak nie mam pomysłu, to lezę do MediaMarktu i zawsze coś znajdę.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 14:26   #2976
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Sabbath, masz jeden z moich ulubionych cytatów w podpisie Na panu Kostrzewskim wykończyłam mój pierwszy magnetofon
Oj taaaak...
Gościu jest świrnięty i genialny jednocześnie, obsceniczny i poetycki, groteskowy i odkrywczy.

"Słowo się w rzecz zamienia
Brak mi twoich słów..."

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
hmm butla jest dobrym pomysłem,ale nie polecałabym nią grzać ponieważ będziecie grzać zamknięte pomieszczenie bez wentylacji zapewne (nie mówię o wentylacji na ścianie tylko otwieraniu drzwi, okien itp)
Grzanie butlą jest niebezpieczne niestety, może macie kogoś kto ma piecyk na butlę?On ma wbudowany jakiś system,że jak kończy się butla to zaczyna śmierdzieć i jak gaz wycieka również.
Przepraszam,że się mądrze,ale kiedyś pracowałam w sklepie hydraulicznym i znam się na rzeczy
Irsin, ja proponowałam butlę po to, by podłączyć ją do pieca kuchennego. Takie rozwiązanie jest spotykane nawet na stałe.
W kwestii dogrzewania mieszkania, wspomniałam o kaloryferze olejowym. To naprawdę rozsądne rozwiązanie.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Ja może sprostuję temat butli Wyobrażam sobie podłączenie butli do kuchenki gazowej wyłącznie w celach GOTOWANIA - zawsze to cztery palniki, a nie jeden elektryczny, więc miejsce na cztery garnki, można zatem byłoby ugotować coś więcej niż tylko zupę - a nie dogrzewania mieszkania
Po ugotowaniu tego, co trzeba, butlę bym dla bezpieczeństwa zwyczajnie zakręciła.
Dokładnie tao, Homyczku, miałam na myśli.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Właśnie nabyłam 10 próbek zapachów Demeter
I myślę czym pachnieć na rozmowę kwalifikacyjną. Chciałabym Euphorią, ale jeszcze nie doleciała z Truskawy.
Jakie dziesięć??

Hmmm... Czy życzenia powodzenia są już spóźnione? I czy może działają wstecznie?

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ratunku! Co kupić chłopakowi na urodziny?! Kompletnie nie mam pomysłów W dodatku z finansami kiepsko
Płyta z muzyką lub książka są zawsze dobrym pomysłem (któż może lepiej niż Ty wiedzieć, czego słucha i co czyta).

Poza tym dobrze działa kolacja hand made, wspólna kąpiel, masaż etc. No, chyba, że to nie Twój chłopak. Wówczas mogłoby nie zadziałać dobrze (albo aż za dobrze).
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:03   #2977
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Scent Bar III

muszę się wyżalić na mój sypiący się z wolna organizm

wczoraj wieczorem bolała mnie prawa noga, a konkretniej okolice kolana, wykąpałam się, nasmarowałam nogę maścią chłodzącą i poszłam spać, dzisiaj rano wstałam, lekka opuchlizna kolana, ale oczywiście spraw do załatwienia tyle, że zapakowałam się w auto i pojechałam załatwiać co trzeba,

po paru godzinach, kiedy właśnie miałam coś wszamać, wysiadłam z auta, a tu taki ból nogi, że się o mało nie posikałam, no i pomyślałam, że chyba jednak trzeba do lekarza, dzwonię do męża, ten się śmieje, że najlepiej od razu do chirurga i w gips

no i wiele nie brakuje zapakowali mi nogę w stabilizator na 0 stopni, mam zapalenie stawu kolanowego i naderwane ścięgna, czy co tam to wszystko podtrzymuje, normalnie rozpacz, noga sztywna, stabilizator od pachwiny po kostkę, zero jazdy samochodem i zero chodzenia przez tydzień, potem kontrola i pomyślą, co ze mną zrobić

mam gorącą nadzieję, że za tydzień będzie ok, bo mnie kobieta w poliklinice nastraszyła, że takie rzeczy to sie operacjami coraz częściej kończą a ja sierota z przejęcia, zapomniałam dokładnie lekarza wypytać i teraz siedzę i dumam, a wizje mam wyjątkowo makabryczne
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 16:08   #2978
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
widziałam kilka tygodni temu w Arkadii ale nie wiem czy jeszcze jest moze jakaś warszawianka wie
Mam go! Mam dziada! tańczę z radości
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 17:46   #2979
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Kolejny egzamin z głowy.Niestety nie wiadomo po co po cholerę oglądałam przed chwilą przykładowe odpowiedzi z angielskiego i wychodzi że wiecej jak 85 % nie będzie.
Durne durne błędy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:03   #2980
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
muszę się wyżalić na mój sypiący się z wolna organizm

wczoraj wieczorem bolała mnie prawa noga, a konkretniej okolice kolana, wykąpałam się, nasmarowałam nogę maścią chłodzącą i poszłam spać, dzisiaj rano wstałam, lekka opuchlizna kolana, ale oczywiście spraw do załatwienia tyle, że zapakowałam się w auto i pojechałam załatwiać co trzeba,

po paru godzinach, kiedy właśnie miałam coś wszamać, wysiadłam z auta, a tu taki ból nogi, że się o mało nie posikałam, no i pomyślałam, że chyba jednak trzeba do lekarza, dzwonię do męża, ten się śmieje, że najlepiej od razu do chirurga i w gips

no i wiele nie brakuje zapakowali mi nogę w stabilizator na 0 stopni, mam zapalenie stawu kolanowego i naderwane ścięgna, czy co tam to wszystko podtrzymuje, normalnie rozpacz, noga sztywna, stabilizator od pachwiny po kostkę, zero jazdy samochodem i zero chodzenia przez tydzień, potem kontrola i pomyślą, co ze mną zrobić

mam gorącą nadzieję, że za tydzień będzie ok, bo mnie kobieta w poliklinice nastraszyła, że takie rzeczy to sie operacjami coraz częściej kończą a ja sierota z przejęcia, zapomniałam dokładnie lekarza wypytać i teraz siedzę i dumam, a wizje mam wyjątkowo makabryczne
Mad .... bądź dobrej myśli. Będzie dobrze. Miałam coś takiego ze stawem skokowym - było troszkę trudniej, bo byłam w ciąży. W ciągu dnia nie było opcji, żeby nie chodzić, bo trzeba było starszego wyszykować do szkoły a młodszym zajmować się cały dzień.
Więc spacerowałam po mieszkaniu na czworaka z prawą stopą w górze. I nie mogłam brać żadnych leków - bolało jak jasny gwint, ale wyleczyłam i nic się nie dzieje - miejmy nadzieję, ze u Ciebie tez minie bez śladu - może nawet szybciej - bo możesz brać leki.



Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam go! Mam dziada! tańczę z radości

bossssko

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kolejny egzamin z głowy.Niestety nie wiadomo po co po cholerę oglądałam przed chwilą przykładowe odpowiedzi z angielskiego i wychodzi że wiecej jak 85 % nie będzie.
Durne durne błędy
burn - więc może udawaj, ze nie widziałaś wyników i myśl pozytywnie. A nużwidelec będzie lepiej niż się spodziewasz
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:13   #2981
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
muszę się wyżalić na mój sypiący się z wolna organizm
Szybkiego powrotu do pełnej sprawności życzę
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 18:20   #2982
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
muszę się wyżalić na mój sypiący się z wolna organizm
Madlaine, zapewne Cię to nie pocieszy, że przez dwa tygodnie przed weekendem majowym chodziłam zaklejona plastrami z kapsaicyną po grzbiecie. Aż mi w końcu wysypka wyskoczyła - a powodem było łupnięcie w karku, promieniujące do ramienia i żeberek
Nie martw się, przejdzie Ci wkrótce.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam go! Mam dziada! tańczę z radości
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kolejny egzamin z głowy.Niestety nie wiadomo po co po cholerę oglądałam przed chwilą przykładowe odpowiedzi z angielskiego i wychodzi że wiecej jak 85 % nie będzie.
Durne durne błędy
Ależ Burn 85% to jest bardzo niezły wynik...
A może i więcej się okaże...?
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:23   #2983
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam go! Mam dziada! tańczę z radości
gratuluje

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kolejny egzamin z głowy.Niestety nie wiadomo po co po cholerę oglądałam przed chwilą przykładowe odpowiedzi z angielskiego i wychodzi że wiecej jak 85 % nie będzie.
Durne durne błędy
nie denrwuj się... może będzie lepiej niż myslisz
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:32   #2984
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
muszę się wyżalić na mój sypiący się z wolna organizm
Madlaine Życzę, żeby Twoje czarne wizje odeszły precz i żebyś szybko wróciła do zdrowia


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam go! Mam dziada! tańczę z radości
Brawo, Nosku Niech Ci pięknie pachnie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kolejny egzamin z głowy.Niestety nie wiadomo po co po cholerę oglądałam przed chwilą przykładowe odpowiedzi z angielskiego i wychodzi że wiecej jak 85 % nie będzie.
Durne durne błędy
Burn, przecież 85% to wcale nie najgorszy wynik Na pewno będzie dobrze



Z mojej butli gazowej nici Okazuje się, że gaz ziemny a gaz z butli to dwa zupełnie różne gazy. Tzn. chodzi o steżenie, ciśnienie i takie tam W każdym razie, żeby podłączyć taką butlę do kuchenki, trzeba tą kuchenkę przerobić także trochę kicha
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:45   #2985
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość



Z mojej butli gazowej nici Okazuje się, że gaz ziemny a gaz z butli to dwa zupełnie różne gazy. Tzn. chodzi o steżenie, ciśnienie i takie tam W każdym razie, żeby podłączyć taką butlę do kuchenki, trzeba tą kuchenkę przerobić także trochę kicha
Kasiu a kto tak powiedzial?
P rzeciez kuchenki gazowe sa podlaczane do butli jak i do gazu ziemnego.
Ja zanim wymienilam na elektryczna to mialam podlaczana do normalnej butli gazowej.
Jedynie do podlaczenia butli moze i napewno jest potrzebna redukcja ,to jest takie urzadzonko ,ktore zaklada sie na waz i podlacza do kuchenki .
Nie ma osobnych kuchenek na gaz ziemny i gaz butlowy.
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:53   #2986
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Kasiu a kto tak powiedzial?
P rzeciez kuchenki gazowe sa podlaczane do butli jak i do gazu ziemnego.
Ja zanim wymienilam na elektryczna to mialam podlaczana do normalnej butli gazowej.
Jedynie do podlaczenia butli moze i napewno jest potrzebna redukcja ,to jest takie urzadzonko ,ktore zaklada sie na waz i podlacza do kuchenki .
Nie ma osobnych kuchenek na gaz ziemny i gaz butlowy.

Mąż dzwonił do zakładu, gdzie nabijają butle - chcieliśmy wypożyczyć a gość się zapytał czy mamy kuchenkę dostosowaną już do butli czy zwykłą. A że mamy zwykłą to powiedział, że nie da rady

Bo jeżeli to chodzi tylko o redukcję (cokolwiek to jest ) to na pewno można ją dokupić...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:57   #2987
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Mąż dzwonił do zakładu, gdzie nabijają butle - chcieliśmy wypożyczyć a gość się zapytał czy mamy kuchenkę dostosowaną już do butli czy zwykłą. A że mamy zwykłą to powiedział, że nie da rady

Bo jeżeli to chodzi tylko o redukcję (cokolwiek to jest ) to na pewno można ją dokupić...

Kasiu nie mam w tej zhwili mozliwosci zeby sie spytac ,bo nie ma TZ ale jak tylko wroci sie spytam.
Co to znaczy zwyklanie ma specjalnych kuchenek do gazu ziemnego i do gazu butlowego.
Jestem w szoku wiem tylko,ze jest potrzebna redukcja i musi przyjsc wiesz taki ktos kto podlacza gaz i to tyle.
Kasiu jesli moge spytac jaka masz kuchenke?
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:05   #2988
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Natasho, a czy czytałaś regulamin? Szczególnie punkt 12
Na ten post mogłabym jeszcze przymknąć oko, ale link i informacja w podpisie?

Czekam na usunięcie podpisu.
przepraszam, już usuwam przyznaję, że pomyślałam o tym, ale nie sprawdziłam żeby się upewnić - zapomniałam, że konkursy też są wyszczególnione


u mnie matura całkiem w miarę pisałam dziś o dojściu do władzy Hitlera i o zmianach socjo-ekonomicznych w USA podczas Zimnej Wojny.

jutro rano ta najgorsza 2,5h część [ale ostatnia z historii], po południu matma i w czwartek rano ostatni egzamin - druga część paskudnej matmy

idę powtarzać przyczyny/skutki I i II WW
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:07   #2989
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Kasiu jesli moge spytac jaka masz kuchenke?
Mam Ardo taką klik

Wielkie dzięki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 19:16   #2990
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Mam Ardo taką klik

Wielkie dzięki
No normalna Kasiu, ja zaraz podjade do firmy kolo nas jest zaklad gdzie nabijaja butle i sie dowiem co i jak ,bo mi nie da to spokoju.
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:26   #2991
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Z mojej butli gazowej nici Okazuje się, że gaz ziemny a gaz z butli to dwa zupełnie różne gazy. Tzn. chodzi o steżenie, ciśnienie i takie tam W każdym razie, żeby podłączyć taką butlę do kuchenki, trzeba tą kuchenkę przerobić także trochę kicha
Tymenko z moje doswiadczenia wiem ze jak sprzedajemy kuchnie gazowe i ktos ma propan-butan to tylko zmieniamy dysze gazowe czyli sciagamy palniki i wykrecamy dysze kluczem nasadowym "7mm" i potem wkrecamy te dysze propanowe w odpowiednie miejsca i wsioo dziala
P.S. mala radatylko nie przekreccie dyszy tzn gwinta nie zpilujcie kluczem bo potem tylko rozwiercanie dysz was uratujeJa kiedys tak zrobilem i potem musialem rozwiercac i jakies opilki metalu zostaly i facet potem o maly wlos a by wylecial w powietrzeP owodzenia wam zyczezeby sie udalo
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:44   #2992
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Dzis to sama nie wiedzialam czy mam komus wyjech
ac czy poczuc sie doceniona.
Nastroj mialam sredni od rana.

Na lunchu siadlam jak zwykle z kumplem. Tam sie gadka nie klei, wiec mowie 'nie ma o czym gadac nie?'
w sensie droba zlosliwosc.

No ale jak zaczal mi robic psychoanalizy itp to zaczelam nawijac na jakis tam temat. Wiec ja nawijam, jestem w polowie opowiesci i on
'ale Ty jestes ladna'
ja 'slucham????'
on 'no mow dalej'

no ja piernicze, wiec mowie - a nie chce mi sie juz konczyc bo i tak cie nie interesuje. Niby komplement ale w takim momencie, ze poczulam sie jak... mieso.
Jak takie zyjatko co to oko cieszy ale nie ma nic do powiedzenia, a nawet jesli ma to i tak kij mu w oko.

Tymeno zycze jak najszybszego uporania sie z tymi niedognosciami ;/
Wiem jak mu byc ciezko i upierdliwie
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:46   #2993
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarzyło się wam, że przysłali wam z truskawy stare kosmetyki? Przeterminowane, zepsute, nieświeże? Często się to zdarza? Kusi mnie i kusi ale po feralnych zakupach na beautyencouner to jestem bardzo uprzedzona
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:17   #2994
canela
Zadomowienie
 
Avatar canela
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 518
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość

no ja piernicze, wiec mowie - a nie chce mi sie juz konczyc bo i tak cie nie interesuje. Niby komplement ale w takim momencie, ze poczulam sie jak... mieso.
Jak takie zyjatko co to oko cieszy ale nie ma nic do powiedzenia, a nawet jesli ma to i tak kij mu w oko.
Nie sądzę, żeby miał coś złego na myśli i żeby uważał Cię za nie mające nic do powiedzenia "mięso". Faceci mają już to do siebie, że czasem potrafią coś walnąć zupełnie bez zastanowienia. A potem jest tylko wielkie zdziwienie pt. "o co jej chodzi"
__________________
Zapach dnia

próbki i odlewki
canela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:23   #2995
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez canela Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby miał coś złego na myśli i żeby uważał Cię za nie mające nic do powiedzenia "mięso". Faceci mają już to do siebie, że czasem potrafią coś walnąć zupełnie bez zastanowienia. A potem jest tylko wielkie zdziwienie pt. "o co jej chodzi"
No niby tak, w sumie on takie czasem ma teksty ze dopiero kiedy ja siedze z otwarta geba tak - tluymaczy co mial na mysli. Najczesciej sa to wyjatkowe komplementy.

Wiec mowie mu ostanio - jak chcesz komplementiowac to wez powiedz 'ladnie wygladasz'
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:33   #2996
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarzyło się wam, że przysłali wam z truskawy stare kosmetyki? Przeterminowane, zepsute, nieświeże? Często się to zdarza? Kusi mnie i kusi ale po feralnych zakupach na beautyencouner to jestem bardzo uprzedzona
nie zdarzylo mi sie jeszcze. ale ja dopiero kolo 15 paczek maialam.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:39   #2997
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
burn - więc może udawaj, ze nie widziałaś wyników i myśl pozytywnie. A nużwidelec będzie lepiej niż się spodziewasz
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ależ Burn 85% to jest bardzo niezły wynik...
A może i więcej się okaże...?
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
gratuluje

nie denrwuj się... może będzie lepiej niż myslisz
Cytat:
Napisane przez tymena;7467727
[B
Burn[/b], przecież 85% to wcale nie najgorszy wynik Na pewno będzie dobrze
Zawsze mi się robi cieplej na sercu jak czytam wasze wypowiedzi.
Histeria mi już trochę minęła ale jestem zawiedziona.Nie tym wynikiem zasadniczo.Najbardziej denerwuje mnie fakt że wiem,że stać mnie na dużo więcej i umiem dużo więcej bo angielski to coś z czego naprawdę jestem dobra (wow powiedziałam to).
Zawsze tak mam,że nie obchodzi mnie za bardzo rezultat tylko to że zawsze mogłoby być lepiej.Nieznośne jest taki myślenie ale nic na to nie poradzę.
Mam strasznego pecha do takich egzaminów bo zawsze kończę z punktacją poniżej średniej .Po prostu nie nadaję sie na pisanie takich rzeczy,zawsze sie zagapiam,stres mnie zjada i wszytko.Piszę głupoty a potem jak sprawdzam to nawet ich nie widzę.Potem to do mnie dopiero dociera jak jest za późno...
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:39   #2998
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar III

Mad Niedługo będziesz śmigać, mówię Ci

Całkiem miły dzień dzisiaj miałam. Pracowałam w ogródku, nareszcie mam kawałek swojego własnego. Zawsze myślałam, że się do tego nie nadaję, nie ciągnęło mnie, a tu okazuje się, że całkiem miła taka praca. Wyplewiłam kawał ziemi, zrobiłam grządkę i posadziłam jakieś kwiaty (mieczyki czy cóś, nie wiem, bo to zdobyczne). Kręgosłup mnie łupie, narobiłam się widłami ale jestem całkiem zadowolona z efektu.
Chciałam się pochwalić, że udało mi się wygrać w gazetowym konkursie zestaw Aquoliny Chocolovers (perfumy i coś z linii pielęgnacyjnej) Pierwszy raz wygrałam jakiś konkurs, bardzo miłe uczucie. Tym bardziej, że wysłałam smsa bez przekonania.
Poza tym wczoraj zostałam opiekunką dwóch praktykantek Dziewczyny fajne, całkiem miłe i kumate, ale ja się jednak nie nadaję do komenderowania.
Rzadko się ostatnio udzielam, choć staram się podczytywać na bieżąco. Mam teraz maraton w pracy, miły, ale wykańczający. Wczoraj się dowiedziałam, że będę mieć przedłużoną umowę o pracę, co mnie bardzo cieszy
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:44   #2999
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Mad Niedługo będziesz śmigać, mówię Ci

Całkiem miły dzień dzisiaj miałam. Pracowałam w ogródku, nareszcie mam kawałek swojego własnego. Zawsze myślałam, że się do tego nie nadaję, nie ciągnęło mnie, a tu okazuje się, że całkiem miła taka praca. Wyplewiłam kawał ziemi, zrobiłam grządkę i posadziłam jakieś kwiaty (mieczyki czy cóś, nie wiem, bo to zdobyczne). Kręgosłup mnie łupie, narobiłam się widłami ale jestem całkiem zadowolona z efektu.
Chciałam się pochwalić, że udało mi się wygrać w gazetowym konkursie zestaw Aquoliny Chocolovers (perfumy i coś z linii pielęgnacyjnej) Pierwszy raz wygrałam jakiś konkurs, bardzo miłe uczucie. Tym bardziej, że wysłałam smsa bez przekonania.
Poza tym wczoraj zostałam opiekunką dwóch praktykantek Dziewczyny fajne, całkiem miłe i kumate, ale ja się jednak nie nadaję do komenderowania.
Rzadko się ostatnio udzielam, choć staram się podczytywać na bieżąco. Mam teraz maraton w pracy, miły, ale wykańczający. Wczoraj się dowiedziałam, że będę mieć przedłużoną umowę o pracę, co mnie bardzo cieszy

gratuluje wygranej Chocolovers piekny jest Zresztą jesli sie nie myle to dzięki Tobie go poznałam
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:45   #3000
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
No normalna Kasiu, ja zaraz podjade do firmy kolo nas jest zaklad gdzie nabijaja butle i sie dowiem co i jak ,bo mi nie da to spokoju.
Teresko, jesteś niesamowita Dziękuję za informację i PW i wogóle...


Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Tymenko z moje doswiadczenia wiem ze jak sprzedajemy kuchnie gazowe i ktos ma propan-butan to tylko zmieniamy dysze gazowe czyli sciagamy palniki i wykrecamy dysze kluczem nasadowym "7mm" i potem wkrecamy te dysze propanowe w odpowiednie miejsca i wsioo dziala
P.S. mala radatylko nie przekreccie dyszy tzn gwinta nie zpilujcie kluczem bo potem tylko rozwiercanie dysz was uratujeJa kiedys tak zrobilem i potem musialem rozwiercac i jakies opilki metalu zostaly i facet potem o maly wlos a by wylecial w powietrzeP owodzenia wam zyczezeby sie udalo
Teza, serdeczne dzieki za cenne wskazówki Przeczytałam meżowi i okazuje się, że jakies dysze były przy kuchence


Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Tymeno zycze jak najszybszego uporania sie z tymi niedognosciami ;/
Wiem jak mu byc ciezko i upierdliwie
dziekuję Hecate
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.