Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-13, 19:03   #1
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789

Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek


UWAGA: Od postu nr 14 zdjęcia złotych makijaży.

Najmodniejszy kolor sezonu. Złociste cienie, pyły do ciała i eye-linery. Makijażyści już je znają. I polecają. Nie tylko na wieczór. Lśniący makijaż może być bardzo wyrafinowany i kobiecy. Boisz się go? Z URODĄ nie musisz. Podpowiadamy, co zrobić, aby był nowoczesny i seksowny.

Makijaż w złotym kolorze jest jak biżuteria. Liczy się umiar i odpowiedni wybór. – Złota używamy w aptekarskich ilościach – mówi Tomek Kocewiak, makijażysta, który radzi nam, jak stosować ten kolor. Ono najlepiej prezentuje się w detalach, takich jak rozświetlone kąciki oczu, delikatne odblaski na kościach policzkowych. Złoty odcień w makijażu stracił już walor wieczorowy. Złocenia, metaliczne cienie stosujemy chętnie w lekkich dziennych makijażach. Głównie dlatego, że złoto ma największe właściwości rozświetlające i ocieplające skórę. Jak się nimi posługiwać? Ogólna zasada: postaw na jeden element. W wiosennym makijażu złoto można przemycić w cieniach do powiek, migotliwym błyszczyku lub podkładzie z drobinkami. Najmodniej łączyć je z turkusem, zielenią, oranżem. Ma się kojarzyć ze słoń-cem, wodą i wakacjami.

Reguły gry
Kilka zasad używania super-połyskujących kosmetyków.

1. Złote cienie i rozświetlacze lubią towarzystwo matowych ciemnych kolorów, np. przydymionych szarości, brązów i fioletów.
W tym sezonie łączymy je też z jaskrawymi świeżymi barwami.
2. Z wiekiem złotego koloru używamy coraz oszczędniej. To dlatego, że w jego towarzystwie zmarszczki stają się o wiele bardziej widoczne.
3. Nie nakładamy złota na maksa. Nie robimy złotych płaszczyzn, złotych cieni nie używamy na mokro. Skóra nie może wyglądać teatralnie, jak oklejona błyszczącą folią. Chodzi o jej delikatne wyzłocenie.
4. Przy rozszerzonych porach też unikamy błyszczących elementów makijażu, zwłaszcza opalizujących pudrów ze złotymi drobinkami.

Oko Midasa

1. Kreska zrobiona złotym eye-linerem na górnej powiece jest supermodna. I to nie tylko na wieczór. Powinna być jedynym kolorowym akcentem makijażu. Jeśli nie masz złotego eye-linera, zrób ją cieniem, używając do tego zwilżonego wodą cienkiego pędzelka. Taka kreska niesamowicie otwiera oko, ładnie skupia światło i przede wszystkim uwagę na spojrzeniu. Robimy ją przy rzęsach, musi być idealnie równa. Ładnie korespondują z nią rzęsy mocno wytuszowane na czarno.
2. Ten sam pomysł, ale w negatywie: złota powieka w duecie z czarną kreską eye-linera. To już bardziej wieczorowa propozycja. Uważaj, jeśli masz wypukłe powieki – złote cienie optycznie je powiększą.
3Makijażyści chętnie wykorzystują złoty cień do ciemnego „odymionego” makijażu oka. Jego połyskująca faktura dobrze koresponduje z matowymi ciemnymi kolorami (można nałożyć go na nieruchomą część górnej powieki).
4. Złoto świetnie nadaje się do modelowania kształtu oka. Lekko unosi górną powiekę, optycznie otwiera spojrzenie. Można nałożyć go tylko na środek ruchomej części górnej powieki, a zewnętrzne kąciki pomalować matowym cieniem w żywym kolorze, np. turkusowym.
5. Zrezygnuj ze złotych cieni, jeżeli wokół oczu masz sporo drobniutkich zmarszczek. Jeśli chcesz mieć jakiś złoty element w makijażu, lepiej połóż rozświetlający puder w wewnętrznym kąciku oka i pod dolną powieką.

Kolory i wybory

Odcień złota nie może być przypadkowy. Uwaga: w tym sezonie łamiemy schematy.

Najmodniejszy wiosenny odcień złota jest bardzo perłowy, rozjaśniony, jakby przełamany platynową nutą. Jest lekki i świetnie komponuje się z mocnym wiosennym słońcem oraz, jednocześnie, z jasną o tej porze roku cerą.
Złocisty makijaż w ubiegłych sezonach łączyliśmy z opaloną skórą. Tej wiosny najmodniejsze jest noszenie złotych akcentów na jasnej karnacji. Dają bardziej wyrafinowany efekt.
Kolory miedzianego złota są dosyć ciężkie. Mogą dodać lat i sprawić, że zmarszczki staną się bardziej widoczne. Te odcienie sprawdzają się jedynie w makijażach wieczorowych,a na co dzień – u dziewczyn z kalifornijską ciepłą karnacją.

Usta z kruszcu

1. Uwaga! Złote odcienie są bardzo wymagające. Wcześniej zrób ustom peeling lub masaż szczoteczką, bo złote kolory dobrze wyglądają jedynie na gładkich powierzchniach (to kwestia sposobu rozpraszania światła).
2. Złoto w błyszczyku w formie drobinek, opalizującego pyłu lub większych cząsteczek brokatu to pomysł na tę wiosnę. Sam błyszczyk może być bezbarwny lub mieć zupełnie inny kolor, np. brązowy albo różowo-fioletowy. Druga opcja: złote, nasycone pigmentem szminki. Sprawdzają się nie tylko w makijażu wieczorowym.
3. Taki sam efekt uzyskasz, pudrując usta opalizującym pudrem ze złotymi drobinkami i na to aplikując warstwę bezbarwnego błyszczyka.



Zestaw 1:
1. Rozświetlacz Face Body Shimmer Powder (Gosh, ok. 29 zł). 2. Brokatowy błyszczyk do ciała (Sephora, ok. 19 zł). 3. Cień Color Appeal Platinum 151 (L’Oréal Paris, ok. 33 zł). 4. Cień do powiek Planete 311 (Bell, ok. 10 zł).

Zestaw 2:
1. Cień w kremie 02 (Clarins, 70 zł). 2. Złota kredka do oczu (Lancôme, 85 zł). 3. Podwójny turkusowo-złoty cień Sea Sunshine nr 13 (Shiseido, 129 zł). 4. Cień do stosowania na sucho i na mokro 81 (IsaDora, 39 zł). 5. Maskara ze złotym brokatem (Art Deco, 62 zł).

Zestaw 3 - szminki:
1. Szminka Delia Glamour (Delia, 10 zł). 2. Szminka Spiced Gigder (Estée Lauder, 100 zł).
3. Szminka Sensation 602 (Clarins, 95 zł). 4. Golden Gloss (YSL, 95 zł). 5. Błyszczyk 01 (Pupa, 54 zł).

artykuł pochodzi z: http://www.uroda.pl/index.php?option...1&limitstart=0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zestaw1.jpg (19,2 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw2.jpg (17,3 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki.jpg (23,5 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2006-11-02 o 06:18
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 19:29   #2
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

powieszę nad łóżkiem, nauczę się na pamięć i będę powtarzać jak mantrę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 19:40   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Jak masz dużo wolnego czasu, to czemu nie Przynajmniej pozwoli zapomnieć o brązerach i paletkach
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 19:42   #4
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Jak masz dużo wolnego czasu, to czemu nie Przynajmniej pozwoli zapomnieć o brązerach i paletkach
z czasem to ja całe życie na bakier, ale na zapomnienie będzie dobre
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 19:42   #5
mafdalena
Raczkowanie
 
Avatar mafdalena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 116
GG do mafdalena
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

też uważam, że złote kosmetyki sa fajne, choć szczerze nie lubie złota jako kruszcu w postaci biżuterii, kocham srebro, lecz wyjątek robię dla oczu- jeszcze w zimie zakupiłam sobie świetny sypki cień z firmy Rival De Loop, w rossmanie była promocja więc za taki cień 5,99 zł to śmieszna cena, pozdrawiam fanki złotych kosmetyków
__________________
Makeup is my passion
mafdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 19:55   #6
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

hehe zainspirowana tym artykułem kupiłam zlo9tą mapkę inglota. Jedyne złoto jakie znam kóre na mojej jasnej cerze nie wyglada "bazarkowo" polecam
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:10   #7
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:10
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 12:35   #8
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Ja ze złota mam tylko cień w kredce (no ale to jest niestety dosyć ciemne złoto) i może jakiś mały cień w kamieniu się znajdzie Ale planuję nadrobić ubytki
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 12:46   #9
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

ja ostatnio kupiłam sobie złote cienie Maybelline, które niesamowicie połyskują na powiekach dodatkowo odkryłam super fajny i niedrogi balsam rozświetlający z Venity
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:28   #10
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

A ja kupiłam złoty eyeliner Bell`a. Kosztował 10 zł. Jestem naprawdę zaskoczona jego jakością. Nie jestem przekonana do tej firmy, ale ten eyeliner wyjątkowo im się udał. Ma ładny odcień czystego żółtego złota. Długo utrzymuje się na powiece, nie rozmazuje się, ładnie rozświetla spojrzenie i "odświeża" je. Pędzelek dobry nawet dla nieprecyzyjnej reki, jak moja
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 15:46   #11
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

ja mam prawie wszystko złote i brazowe lub brzoskwiniowo-złote
mój ukochany kolor a na lato jak znalazł.
A to co napisane wydrukowane
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 16:39   #12
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

DZięki An za ten wątek, bo właśnie niedawno kupiłam złoto-żółtą mapke Inglota [do tego fioletu, z którym mam same dylematy ] i jakoś mi ona nie leży..., ale teraz pokombinuję z nią jakieś makijaże. MOże mi coś z tego wyjdzie?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 17:17   #13
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

a może podpowie mi któraś z was jakiś dobry cień do powiek w sztyfcie, coś z fioletu, lub właśnie złotego, gdyż ostatnio też mi się spodobał ten kolorek. Chodzi mi o cień którego cena będzie odpowiadać 16-latce której rodzice płacą abonament za tel. i nie chcą dawać kieszonkowego <help>
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 19:13   #14
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Cieszę się, że artykuł okazał się przydatny Sama właśnie wyszukuję nowinki na temat różnych zastosowań złota, bo niedawno sprawiłam sobie złoty rozświetlacz ArtDeco i po chwili euforii przyszła myśl: a co ja teraz z tym zrobię? Teraz już pi razy oko wiem

Pozdrawiam!

---

A poniżej zdjęcia makijaży z większym lub mniejszym udziałem złota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 142bis.jpg (29,9 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5421_Promocje125x109_5421.jpg (29,2 KB, 2775 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25909-23442-66_1_bassamfattouh1.jpg (17,7 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42647-1.jpg (5,0 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.JPG (14,2 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel2.jpg (13,1 KB, 124 załadowań)

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2006-11-02 o 06:24
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 06:27   #15
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gold1.jpg (23,7 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 010.jpg (39,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 018.jpg (57,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 019.jpg (38,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 59.jpg (16,6 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 60.jpg (55,3 KB, 86 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 06:30   #16
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

c.d. 1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Look 0068.jpg (28,1 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 70.jpg (101,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 92.jpg (72,4 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 103.jpg (26,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeupextravagance11d.jpg (81,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mid_68490_p_9B3CCFC6-2B3D-897A-261844EB4C96E6CC.jpg (8,0 KB, 93 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 06:33   #17
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

c.d. 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mk08.jpg (37,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczka%2520Zuz_anny.jpg (119,7 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy niebieskie (6).JPG (66,1 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s10.jpg (10,1 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg super.jpg (25,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg th_MelonOasisBrownSmudgepot.jpg (8,1 KB, 364 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 06:35   #18
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

c.d. 3

(3 ostatnie fotki moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Versace bbt SS 008.jpg (23,9 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zloty_piora.jpg (59,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złoty2.jpg (26,8 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (35,6 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.JPG (29,6 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (32,4 KB, 108 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:32   #19
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
c.d. 3

(3 ostatnie fotki moje

Anahstasia! Piękne makijarze ! czym robisz kreske na wewnętrzej stronie dolnej powieki? ja starałam się robić moję mięciutką kredką z mannhattan ale zaraz sie rozmazuje. Bede wdzięczna za podpowiedź !
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 19:35   #20
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Anahstasia! Piękne makijarze ! czym robisz kreske na wewnętrzej stronie dolnej powieki? ja starałam się robić moję mięciutką kredką z mannhattan ale zaraz sie rozmazuje. Bede wdzięczna za podpowiedź !
Dzięki Iskro! Ta kredka to IsaDora, Perfect Shade Liner, nr 01 Soft Black

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 11:32   #21
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Złotko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg laska_1.jpeg (30,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006shseido.jpg (14,8 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KARNAWAý2.jpg (35,3 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Beýowo-Zýoto-Srebrny.jpg (13,2 KB, 81 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 20:00   #22
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

ja właśnie planuje na sylwestra złoto-brązowy mejk-ap .... obawiam się ze wszystkie dziewczyny będą całe ozłocone, bo to taki "trendi" kolor

i mam takie pytanko - która firma (nie droga ) ma ładne złoto w swojej ofercie?? Kupiłam niedawno złoty cień, ale jest on bardziej żółty niż złoty

Widziałam dzisiaj ładne złotko w musie z Essence, ale był juz tylko tester

Pewnie zostane przy sypkim cieniu APC nr 19 - niby to beż, ale nałożony w małej ilości patyczkiem kosmetycznym/higienicznym bardziej wpada w złoto
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 22:49   #23
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja właśnie planuje na sylwestra złoto-brązowy mejk-ap .... obawiam się ze wszystkie dziewczyny będą całe ozłocone, bo to taki "trendi" kolor

i mam takie pytanko - która firma (nie droga ) ma ładne złoto w swojej ofercie?? Kupiłam niedawno złoty cień, ale jest on bardziej żółty niż złoty

Widziałam dzisiaj ładne złotko w musie z Essence, ale był juz tylko tester

Pewnie zostane przy sypkim cieniu APC nr 19 - niby to beż, ale nałożony w małej ilości patyczkiem kosmetycznym/higienicznym bardziej wpada w złoto
Ten mus Essence jest b.fajny tylko faktycznie ciezko dostepny
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 23:54   #24
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Ja miałam kiedyś świetny sypki cień w kolorze złota z ArtDeco i Pupa- oba dawały niesamowity efekt i super się trzymały.
Widziałam też jakiś nowy roświetlacz w musie L'oreal w kolorze karmelowego złota.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 13:57   #25
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Collistar ma boskie złoto - z tym, że cień nie jest tani bo ok. 60-70 zł. Ale jeśli lubisz makijaże z jego udziałem, to myślę, że naprawdę warto

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 14:05   #26
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

no grunt to trafic w dobre zloto bo ja np mam zloty cien isa dory na palecie nr 31 ale sam wyglada na oku u mnie jakas tak brzydko :/ a za to eye-linerek zloty z bell ku mojemu zdziwieniu jest super,ale jakso tak zrazilam sie do zlotego :/ i wole jak juz to zloty braz czy miedziane zloto czy jakso tak :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:08   #27
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

ja mam oriflame colour performance trio eyeshadow 3206 golden embers j jest bardzo "złoty" - tak bardzo ze nie nadaje sie na codzien tylko na wieksze wyjscia blyszczy sie jak glupi jest bardzo miekkim cieniem, zdarza mu sie osypywac ale ogolnie polecam!
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 14:03   #28
Julkap2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Bardzo mi się ostatnio spodobały złote makijaże. Chcę sobie kupić jakieś cienie do powiek w tym kolorze. Poradźcie proszę jakie.
Julkap2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 15:38   #29
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Cytat:
Napisane przez Julkap2 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się ostatnio spodobały złote makijaże. Chcę sobie kupić jakieś cienie do powiek w tym kolorze. Poradźcie proszę jakie.
Gdybyś zerknęła choćby dwa posty do góry, zauważyłabyś, że właśnie o tym rozmawiamy. Wczytaj się w ten wątek, a także w archiwum.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 17:39   #30
Kasia@
Raczkowanie
 
Avatar Kasia@
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 74
Dot.: Lato w odcieniu złota - czyli krótka instrukcja obsługi złotych świecidełek

Hmmm... piękne... Najbardziej podoba mi się zestawienie niebieski ciemny i złoty. To pomysł na dzisiejszy makijaż
__________________
A lot like love...
Kasia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.