Syntetyczne dready - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 23:34   #241
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

@OkoPani dzieki za info, rozumiem, że naturalny to dred, a synt. to dredlok. Ale zapewne naturalny wygląda zdecydowanie lepiej. A jakbym chciała tego synt. to musze udac się do salonu i oni mi takiego wykonają? Nie chciałabym z naturalnych, bo po pierwsze nie wiem jak będę wyglądać, po drugie szkoda mi odcinać potem (bo napewno bym je zcięła) i nie wiem jakbym wyglądała z odciętymi włosami jakby były nawet schowane z tyłu głowy.
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 23:58   #242
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

martag, na dobrą sprawę czy naturalny wygląda lepiej czy gorzej - to kwestia gustu. z daleka dużo się nie różnią, z bliska lepszy ładny syntetyk niż zaniedbany naturalny jak dobrze dobierzesz kolor to nie będzie raziło syntetycznością
do salonu nie ma co iść, bo 3 dredloków raczej nie zrobią, opcje są dwie: albo poszperasz po blogach dziewczyn które się tym zajmują albo zamówisz na allegro kanekalon (sztuczne włosy), poszukasz na youtube instrukcji i sama zrobisz
__________________
64....61.5.....53kg

Edytowane przez OkoPani
Czas edycji: 2011-08-01 o 00:00
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:01   #243
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

możesz tez zrobić dreda z końcówką do wplatania jak dredlok i wpleść we włosy warkoczykiem.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 13:36   #244
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady dotyczące mycia, na pewno się przydadzą Na razie ściągnęłam i umyłam normalnie

A co do kwestii dred/dredlok strasznie nie lubię porównywania tych dwóch rzeczy bo to zupełnie inna bajka - to tak jak kłótnia czy spodnie czy spódnica jest lepsza i ładniejsza - odpowiedź brzmi "to zależy". Wg mnie dredloki więcej wspólnego mają z warkoczykami niż z dredami w klasycznym tego słowa znaczeniu.

Pokażę wam moje dredki ostatnie, krótsze niż zwykle ale są świetne
http://imageshack.us/photo/my-images/687/profilwzc.jpg/
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2011-08-01 o 13:43
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 14:06   #245
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

owieczka, może i mają więcej wspólnego z warkoczykami, ale nie da się ukryć, że jeśli ktoś zastanawia się czy zrobić dready czy dreadloki, chodzi mu głównie o to jak to wygląda - i pod tym względem dreadloki są bardziej podobne do dreadów niż warkoczyków.
no i czemu by nie porównywać? skoro ktoś nie wie nic ani o dreadach ani o dreadlokach i zastanawia się co wybrać, to porównanie (zestawienie za i przeciw) jest chyba najlepszym sposobem wyjaśnienia.

a dreadloki fajne, też jakieś krótkie chcę sobie zrobić teraz, jak będę zamawiać włosy do zleceń to dla siebie też zamówię przy okazji
__________________
64....61.5.....53kg

Edytowane przez OkoPani
Czas edycji: 2011-08-01 o 14:16
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 17:33   #246
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
owieczka, może i mają więcej wspólnego z warkoczykami, ale nie da się ukryć, że jeśli ktoś zastanawia się czy zrobić dready czy dreadloki, chodzi mu głównie o to jak to wygląda - i pod tym względem dreadloki są bardziej podobne do dreadów niż warkoczyków.
no i czemu by nie porównywać? skoro ktoś nie wie nic ani o dreadach ani o dreadlokach i zastanawia się co wybrać, to porównanie (zestawienie za i przeciw) jest chyba najlepszym sposobem wyjaśnienia.

a dreadloki fajne, też jakieś krótkie chcę sobie zrobić teraz, jak będę zamawiać włosy do zleceń to dla siebie też zamówię przy okazji
No nie wiem, moim zdaniem pomylenie dredloków z dredami graniczy z cudem
Mówię to raczej w kontekście wielu oburzeń tzw. rastafarian że dredloki to nie rasta, że to sztuczne itd itp i naprawdę mam problem z wytłumaczeniem takim ludziom że nie noszę tego dlatego że wolałabym jedynie słuszne szydełkowane dredy i nie mam odwagi tylko dlatego że dredloki mi sie po prostu bardziej podobają i moim celem nie jest upodabnianie dredloków do dredów a wręcz odwrotnie.

Dodatkowo wiele osób nazywa moje dredloki "warkoczykami" albo "o a co ty masz na głowie? w połowie dredy w połowie warkoczyki?"
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:57   #247
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

Pokażę wam moje dredki ostatnie, krótsze niż zwykle ale są świetne
http://imageshack.us/photo/my-images/687/profilwzc.jpg/
Rzeknę nieskromnie, że ładne

Co do pomylenie dredloków z dredami, to raz mi się to zdarzyło, ale przez podpitego kibola, więc jakby się nie liczy.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 22:23   #248
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Rzeknę nieskromnie, że ładne

Co do pomylenie dredloków z dredami, to raz mi się to zdarzyło, ale przez podpitego kibola, więc jakby się nie liczy.
Powiem ci że po spróbowaniu dredloków fabrycznych i ręcznie robionych już nie tknę tych plastików ze sklepu

A podpici kibole i dredloki to niekoniecznie dobra mieszanka
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:05   #249
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

mi się za to co chwilę zdarza, że ktoś mnie pyta "o znowu masz dready?" (miałam kiedyś ale ścięłam). mniejsza z tym jak dreadloki wyglądają "od kuchni" nie bez kozery koleżanka pytała nas wyżej jaka jest różnica - najwyraźniej ludzie, którzy nie mają styczności ani z jednym ani z drugim - często nie widzą różnicy nie mówiąc już o tym, że dready czasami dready dreadlokami się przedłuża. to chyba znaczy, że wyglądają co najmniej podobnie
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 09:55   #250
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

@OkoPani wiedziała, że istnieje coś takiego jak dredy, miałam tam jakieś swoje wyobrażenie jak wygląda, ale jakieś 4 dni temu dowiedziałam się o dredlokach, to już kompletnie nie mogłam tego odróżnić
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 14:49   #251
Kya synthetic
Przyczajenie
 
Avatar Kya synthetic
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Mówię to raczej w kontekście wielu oburzeń tzw. rastafarian że dredloki to nie rasta, że to sztuczne itd itp
A ja widziałam wielu rasta, którzy sami mieli przedłużane swoje dready szydełkowanymi syntetykami.
Mnie osobiście zwykłe dready bardzo się nie podobają. Syntetyki, tylko jeśli komuś pasują. Ale robić je lubię Teraz w przygotowaniu mam wełniaki, leciutkie to i jeśli komuś pasują to nieźle to wygląda:
http://img.coplusk.net/originals/000...1215855406.jpg
http://www.flickr.com/photos/nifnaks/439539427/

A to moje ostatnie: http://www.facebook.com/photo.php?fb...7400615&type=1
Noszone co prawda tylko parę godzin bo nie lubię tego ciężaru, chyba nie mogłabym w tym chodzić
Kya synthetic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 17:31   #252
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

No może jestem już spaczona tym że znam wszystko od kuchni i wszystkiego używałam/miałam na głowie
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:58   #253
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
@OkoPani wiedziała, że istnieje coś takiego jak dredy, miałam tam jakieś swoje wyobrażenie jak wygląda, ale jakieś 4 dni temu dowiedziałam się o dredlokach, to już kompletnie nie mogłam tego odróżnić
dredloki różnią się tym że są sztuczne i wplatane we włosy tylko na jakiś czas. Najczęściej mają inną fakturę i końcówki zwężające się do dołu aż do cienkiego włoska

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
@OkoPani dzieki za info, rozumiem, że naturalny to dred, a synt. to dredlok. Ale zapewne naturalny wygląda zdecydowanie lepiej. A jakbym chciała tego synt. to musze udac się do salonu i oni mi takiego wykonają? Nie chciałabym z naturalnych, bo po pierwsze nie wiem jak będę wyglądać, po drugie szkoda mi odcinać potem (bo napewno bym je zcięła) i nie wiem jakbym wyglądała z odciętymi włosami jakby były nawet schowane z tyłu głowy.
Naturalne jak dla mnie nie koniecznie wyglądają lepiej, Nie lubie w sumie jak wyglądają naturalne dredy ale sama nosze moje syntetyki robione ręcznie więc nie przypominają też zwykłych sznurków jak te fabryczne.
Nie polecała bym iść do salonu po dredloki bo po pierwsze w większości miejsc nie będą wiedzieć nawet o co chodzi a w salonach gdzie się tym zajmują jest to koszmarnie drogie (ceny nawet do 1000 zł za głowę). Lepiej znaleść jakąś dziewczyne w swoim mieście która to robi lub popatrzeć po tutorialach i poprosić koleżankę o pomoc. Mi mama wplata - jest to naprawde banalne tylko trzeba umieć warkoczyki robić.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez TitanLady Pokaż wiadomość
No więc dredloki  uwielbiam je od jakiegoś czasu i mam do was z w ziazku z tym pytanie czy umie ktos z was je robić .?
chcialma kupic na allegro ale to mi troche duzo kasy wyjdzie , a ze chce tylko kilka i tak na pierwszy raz-na probe to szkoda mi troche tej kasy
No i może był by ktoś tak uprzejmy zrobić mi i wysłać, może być za darmo , albo chociaż za taka symboliczna cene hahaha .
Kazda pomoc z waszej strony będzie mile widziana

Aha albo jak macie jakieś stronki z w miare tanimi dredlokami tez moze byc .
I fajnie by bylo gdyby ktos cos napisal pozdro.

Dwa fotoblogi ze świetnymi dredlokami XD
- www.photoblog.pl/merryanne/archiwum
- www.photoblog.pl/greysdreads/archiwum
Ręcznie robione dredki zawsze będą droższe niż te sklepowe więc nie ma co szukać. ale wystarczy odrobina zdolności manualnych i sama spokojnie sobie możesz tańszym kosztem zrobić. Wpisz w googlach czy youtube np: how to make synthetic dreads albo synthetic dreads tutorial i rób. Ja się tak nauczyłam a potem z własnych doświadczeń mogłam trochę pomóc innym dziewczyną (w tym z bloga który wkleiłaś i muszę przyznać że mam lekkiego focha że mojego ominęłaś chociaż muszę przyznać że od jakiegoś czasu trochę umarł)
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:39   #254
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
dredloki różnią się tym że są sztuczne i wplatane we włosy tylko na jakiś czas. Najczęściej mają inną fakturę i końcówki zwężające się do dołu aż do cienkiego włoska

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



Naturalne jak dla mnie nie koniecznie wyglądają lepiej, Nie lubie w sumie jak wyglądają naturalne dredy ale sama nosze moje syntetyki robione ręcznie więc nie przypominają też zwykłych sznurków jak te fabryczne.
Nie polecała bym iść do salonu po dredloki bo po pierwsze w większości miejsc nie będą wiedzieć nawet o co chodzi a w salonach gdzie się tym zajmują jest to koszmarnie drogie (ceny nawet do 1000 zł za głowę). Lepiej znaleść jakąś dziewczyne w swoim mieście która to robi lub popatrzeć po tutorialach i poprosić koleżankę o pomoc. Mi mama wplata - jest to naprawde banalne tylko trzeba umieć warkoczyki robić.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



Ręcznie robione dredki zawsze będą droższe niż te sklepowe więc nie ma co szukać. ale wystarczy odrobina zdolności manualnych i sama spokojnie sobie możesz tańszym kosztem zrobić. Wpisz w googlach czy youtube np: how to make synthetic dreads albo synthetic dreads tutorial i rób. Ja się tak nauczyłam a potem z własnych doświadczeń mogłam trochę pomóc innym dziewczyną (w tym z bloga który wkleiłaś i muszę przyznać że mam lekkiego focha że mojego ominęłaś chociaż muszę przyznać że od jakiegoś czasu trochę umarł)
Moje dredloki zrobiła Celina i jestem bardzo zadowolona, płaciłam 4,50 za sztukę więc wyszło niewiele drożej niż fabryczne a jakość bez porównania lepsza.
Ja umiem zrobić sama dredki ale wolałam zapłacić i nie mieć roboty, która jest trochę nużąca
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:10   #255
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A jak radzisz sobie z myciem?
Ja myślałam już o umyciu skóry głowy ale boje się poplątania włosów przy skórze a do tego co zrobić z resztą dredków żeby się nie pomoczyły?
A dodatkowo jak są mokre slyszałam że się robią strasznie ciężkie i potem schną długo. Jak to wygląda w praktyce?
ja staram sie myć wieczorem i tak aby nie zmoczyc całych dredów. sam syntetyk schnie szybko,gorzej z częścia gdzie sa zaplecione nasze wlosy.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

a jeszcze co do tego czy dredy syntetyczne da sie pomylic z naturalnymi to mnie sie akurat to czesto zdarza. szczegolnie, gdy nosze czarne , ktore idealnie pasuja do moich kolorystycznie.
ale wsumie z czerwonymi tez
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 13:28   #256
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
ja staram sie myć wieczorem i tak aby nie zmoczyc całych dredów. sam syntetyk schnie szybko,gorzej z częścia gdzie sa zaplecione nasze wlosy.


o moja ulubiona bloggerka
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 19:45   #257
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

moja też

jak myśliscie ile powinnam kupić sztuk dredloków na cienkie i dość rzadkie włosy? bo się zastanawiam czy ogólne dane mnie również dotyczą :P
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:32   #258
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
moja też

jak myśliscie ile powinnam kupić sztuk dredloków na cienkie i dość rzadkie włosy? bo się zastanawiam czy ogólne dane mnie również dotyczą :P
a dziekuje
jesli fabryczne , takiej standardowej grubosci to z 40 sztuk wystarczy.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 21:14   #259
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
a dziekuje
jesli fabryczne , takiej standardowej grubosci to z 40 sztuk wystarczy.
ale podwójnych czy już że tak powiem na głowie?
wole sie dopytać
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 21:47   #260
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Tak, 40 podwójnych, około 80 na głowie. Jednak fabryczne są dla mnie trochę "napompowane", w sensie są mniej zbite i więcej w nich powietrza, splot jest luźniejszy niż w ręcznie robionych i dałabym ich nieco więcej, 45?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 21:53   #261
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

dziekuje bardzo mialam plan zamowic 40 sztuk i plus minus 6 kolorowych wiec mysle ze wystarczy rzeczywiscie
dziękuję Wam jeszcze raz! ciekawa jestem tylko jak mi pójdzie zaplatanie na mojej głowie pełnej loków ale skoro z tyłu dałam radę, to wszedzie dam rade! jestem zdeterminowana
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 21:55   #262
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Ashira, też mam cienkie włoski, zazwyczaj sobie wplatam nawet 30 żeby ich nie obciążać pochwal się jak wpleciesz!
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:04   #263
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Ja mialam wplecione 38 i było bardzo dobrze, i tak ledwo mieściły mi się w dłoni, a chciałam mniej bo nie lubię takiego wielkiego mopa na głowie, mały mopik mi zdecydowanie wystarcza
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:16   #264
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

zamówiłam 30 sztuk ciemny brąz do tego 3 niebieskie, 3 jasny blond a mam 3 fioletowe, daje to razem 39 i szczerze mowiac jak dzisiaj zaczelam dzielic wlosy to wlasnie mniej wiecej tyle "kępek" mi wyszło więc myślę, że wystarczy spokojnie
jutro odbiór, bo firma ma siedzibę w Gdyni a ja z Gdańska więc lepiej mi podjechać
i pewnie jutro zaczne je dokrecac bo nie wytrzymam
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:17   #265
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

a ja dziś zamawiam włoski na zlecenia i trochę dla siebie też, bo mnie kilka zdjęć zainspirowało i już się doczekać nie mogę realizacji moich wizji ehhh niestety do mnie strasznie długo docierają :/
__________________
64....61.5.....53kg

Edytowane przez OkoPani
Czas edycji: 2011-08-09 o 19:24
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 09:27   #266
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Co do mylenia dredloków z dredami, to wpadłam na pomysł ich połączenia, czyli wykonania dredów wplatanych jak dredloki. Na razie zrobiłam 20 sztuk podwójnych i nieskromnie powiem, że wyglądają obłednie.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 16:17   #267
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Co do mylenia dredloków z dredami, to wpadłam na pomysł ich połączenia, czyli wykonania dredów wplatanych jak dredloki. Na razie zrobiłam 20 sztuk podwójnych i nieskromnie powiem, że wyglądają obłednie.
to koniecznie pochwal sie efektem koncowym
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:58   #268
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Co do mylenia dredloków z dredami, to wpadłam na pomysł ich połączenia, czyli wykonania dredów wplatanych jak dredloki. Na razie zrobiłam 20 sztuk podwójnych i nieskromnie powiem, że wyglądają obłednie.
też takie raz robiłam świetne rozwiązanie dla kogoś kto woli te wyglądające bardziej naturalne a szkoda mu włosów niszczyć wklej fotkę jak skończysz

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

bagladyshop -> lubię cię w tych bardziej nienaturalnych kolorach ^_^ fiolet i czerwień pasują do ciebie świetnie!
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 15:08   #269
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

a ja się w końcu nie pochwaliłam mam już od środy na głowie moje dredloki i je uwielbiam mam na głowie 36 sztuk i w sumie jeszcze ze 2 sztuki z przodu by pasowały ale nie chciałam już aż tak mieszać kolorów bo same fioletowe mi zostały.
jestem bardzo zadowolona, tylko moim problemem jest to, że trochę mi się zsuwają... wczoraj musiałam już 2 przeplatać. no ale mam nadzieję, że nabiorę wprawy i będę zaplatać, że nic mi nie zjedzie już
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:02   #270
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
a ja się w końcu nie pochwaliłam mam już od środy na głowie moje dredloki i je uwielbiam mam na głowie 36 sztuk i w sumie jeszcze ze 2 sztuki z przodu by pasowały ale nie chciałam już aż tak mieszać kolorów bo same fioletowe mi zostały.
jestem bardzo zadowolona, tylko moim problemem jest to, że trochę mi się zsuwają... wczoraj musiałam już 2 przeplatać. no ale mam nadzieję, że nabiorę wprawy i będę zaplatać, że nic mi nie zjedzie już
Też mam problem z ciasnym zapleceniem przy głowie, a dodatkowo mam gładkie i proste włosy na szczęście długie bo wystarczy rozpleść połowę warkoczyka a już dreda można wyjąć.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 11:42:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.