Sensique: opinie - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 09:14   #1
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Arrow

Sensique: opinie - wątek zbiorczy


Wczoraj z 25 złotymi w kieszeni wybrałam się do Natury po jakiś puder w kamieniu. Wyszłam stamtąd (a zaznaczę, że to najdroższa drogeria w mieście) z pudrem, dwoma korektorami, kredką do oczu i paletką 9 cieni. Wszystko za 25 zł. I wszystko firmy Sensique. Dziś będę miała okazję sprawdzić trwałość itd., ale wczoraj palcem nałożyłam na szybko cień i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się takiej intensywności barw za taką kwotę (cienie za 7 zł). Czy któraś z Was namiętnie używa kosmetyków tej firmy? Co o nich sądzicie? Co polecacie?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 09:50   #2
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja kilka razy kupowałam cienie i lakiery do paznokci. Mogę je opisać jednym słowem: gó...no, nie warte wydanych pieniedzy. Lakiery odpryskują i ścierają się jeszcze tego samego dnia po nałożeniu, cienie znikają z powieki i zbierają się w zgięciach powieki, nawet baza pod cienie nic nie dała. Moja siostra miała szminkę- tak obrzydliwego smaku i zapachu jeszcze nie czułam. Fuj... Wolę wydać wiecej i mieć coś porzadnego.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 10:02   #3
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

wg tusze są ok , lakiery też nawet
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 10:06   #4
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja kiedys w Zakopanym kupiłam błyszczyk Sensique bo nie wiedziałam ze u mnie tez ta firma jest no i byłam zadowolona Teraz mam cienie nr 3-102 i tez jestem bardzo zadowolona takze mysle ze spokojnie mozna polecic ta firme, bede probowac dalej
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 10:12   #5
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Widziałam żer dziewczynyu na MM często w swoich makijażach uzywają tych kosmetyków może one coś Ci podpowiedzą??
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:51   #6
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja polecam lakier z tej firmy za chyba 4zł. Mam taki srebrny brokatowy i jest świetny - ładnie połyskuje, długo się trzyma, ma dużą pojemność.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 14:08   #7
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja miałam puder w kulkach i chyba sobie znowu kupię Bardzo fajny był
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 14:46   #8
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja zamierzam kupić puder rozświetlający i kulki... ale odstrasza mnie cena - boję się, że trafię na coś naprawdę fatalnego a że to do twarzy to nie wiem...

Nic jeszcze tej firmy nie miałam, ale podejrzewam, że to coś w stylu Wibo a z Wibo lubię tylko błyszczyki

No cóż kto nie próbuje, ten ...
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 15:31   #9
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam puder brazujacy w kulkach z Sensique jest bardzo wydaje i taki delikatne idealny wrecz mam tez cienie i lubie choc odradzam z brokatem bo brokat sie osypuje na policzki ;( przynajmniej mi :P ogolnie lubie kosmetyki sensique
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 16:43   #10
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

O, fajny wątek Ja zastanawiam się nad cieniami i pudrem prasowanym - czekam na więcej opinii
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 16:47   #11
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

A no fakt, mam jeszcze cienie Cienie pojedyncze, lekko połyskujące są super. Ale mam też potrójny cień (w takim samym opakowaniu jak ten pojedyńczy) i po prostu nie da się go nałożyć na powiekę. Jest bardzo twardy i nie da się go w ogóle nabrać
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 16:52   #12
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ciekawy watek, dobry pomysl aby zebrac wszystkie opinie w jednym miejscu. Cena kosmetykow sensique zacheca do ich wyprobowania, dziki temu mialam:
- puder w kuleczkach brazujace - naprawde dobry, delikatnie brazuje, bez nachalnego polysku i drobinek

- cienie - nie narzekam, mam ich kilka i nie uwazam aby byly kiepskie, lubie zarowne te dostepne teraz jak i te z poprzedniej wersji chociaz teraz sa ladniejsze kolorki, tamte byly takie zwyczajne

- blyszczyk - tez go lubie, mam taki ciemny roz i chetnie go uzywam aczkolwiek moglby miec przyjemniejszy zapach

- odzywka do rzes - dobra do codziennego, lekkiego makijazu, mam grube i dlugie rzesy wiec tuszu uzywam tylko na szczegolna wyjscia

- puder prasowany brazujacy - taka mapka z 3 kolorkow, calkiem w porzadku chociaz tylko jeden kolor mi odpowiada,

Ogolnie dobrze oceniam te firme a jesli nawet kosmetyk sie nie sprawzi to majatku nie tracimy
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:02   #13
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja miałam tylko cienie-jedne pojedyńczy biały i dwójkę różowo-fioletową. Ogólnie nic ciekawego,ale też niczego w tej cenie cudownego się nie spodziewałam. Kiepska trwałość, strasznie źle się nakłada cienie po jakimś czasie, na początku OK,a potem jak kamień Jakoś niezbyt intensywne barwy. Z tego co czytałam na KWC to dziewczyny odradzały te brokatowe cienie,bo ponoć są najgorsze
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:22   #14
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja mialam cienie i lakiery i byly ok
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 18:31   #15
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja mam dwa lakiery, bo podobają mi sie ich perłowe kolory. Same lakiery są ok, nie trzymaja się jakoś super długo ale da się wytrzymać

Mam też błyszczyk z tej firmy, w pierwszej chwili smak mnie strasznie odrzucił, ale po długim używaniu samych owocowych, taki nieowocowy to był niezły szok .

Ogólnie ok.
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 22:08   #16
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ok, wypróbowałam na porządnym weselisku
- puder prasowany matujący - na mojej twarzy efekt utrzymał się jakieś 3-4 godziny czyli mamy rekordzistę, bo żaden tyle nie wytrzymał.
- korektory zielony/beżowy - zielony bardzo dobrze kryje i go nie widać, beżowego używałam tylko do ust (takie skrzywienie) i nie zostawia mi jasnego paska
- cienie do powiek - jak na razie moi faworyci, u mnie pobiły Inglota.
- kredki jeszcze nie wypróbowałam, bo kupiłam zły odcień
Ogólnie polecam Sensique - warto (wyłączając brokatowe cienie, bo miałam dwa, ładnie wyglądają w opakowaniu, ale przy nałożeniu brokat w ogóle nie zostaje na powiece, natomiast pełno go na pędzelku i całej twarzy, nie tylko policzkach).
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 22:25   #17
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Thumbs down Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja skusiłam się w zeszłym tygodniu na potrójny cień. Kolorki były zachęcające. Niestety cień nałożony na powieki wypada dość blado. Ledwo go widać i jestem zła...
__________________
Pracuję nad Avatarkiem...

Uzależnienie od kosmetyków pogłębia się z dnia na dzień...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 22:45   #18
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam z tej firmy trzy potrjne cienie i jestem z nich zadowolona co prawda te pojedyncze jakos mnie odrzucily, bo kolory nie podpasowaly, ale potrojne sa fajowe...tanie a dobre
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 22:45   #19
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Mam:
puder prasowany - bardzo milutki, delikatny, daje efekt aksamitnej cery ale niestety kupiłam za ciemny i poczekam aż sie opalę mocniej (kolor jest naturalny ale dla mnie narazie tylko na kości policzkowe jeśli już)

błyszczyk - brązowy z drobinkami, bardzo ładnie się mieni, zapach taki neutralny, nie przeszkadza mi, długo trzyma sie na ustach, gęsty

cień - ostatnio grzebałam w kosmetyczce i znalazłam na samym dnie cien, który dała mi mama już jakiś czas temu i o nim zapomniałam, bardzo naturalny brąz, delikatny ale troszkę za dużo drobinek więc czeka na jakieś wieczorne wyjścia

Firma mi odpowiada choć znam oczywiście lepsze, ale za tą cenę można się skusić na kilka kosmetyków. Zastanawiam się nad kupnem kuleczek brązujących.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 23:30   #20
tina22
Raczkowanie
 
Avatar tina22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 242
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

cienie bardzo fajne. tylko zawsze moczę aplikator przed nałożeniem żeby nie wyglądały blado. długo się trzymają i nie zbierają na zgięciu powieki. błyszczy strasznie się klei, dlatego żadko używam. mam też puder brązujący i jestem zadowolona kiedyś wyrubowałam pudru w kremie, ale nie polecam, nałożyłam, zmyłam odrazu i wyrzuciłam yyy błyszczyk się klei a nie cień błyszczy haha
tina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 05:48   #21
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam kilka cieni-fakt ze fajna cena ale nic poza tym (nie wiem czemu zawsze skuszalam sie na nowe;/ te kolorki tak kusily poprostu...a cienie z brokatem-masakra,buzia cala w brokacie i ciuchy i wszystko)
kredka-taka sobie,troche za twarda
puder w kulkach-no tu to nie powiem bo jest ok (tylko opakowanie szybko mi sie zlamalo i teraz sie nie zamyka;/ aha i ja sobie rozdrabniam zawsze 2 kulki i tym proszkiem sie packam,bo z samych kulek cokolwiek nabrac to nie bardzo sie da)
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:41   #22
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

mam kulki brazujaco-rozswietlajace, 2 odcienie bo tylko 2 są - bradzo je sobie chwala , skora wyglada po nich zdrowo, nie wysypuje mnie po nich, sa wielofunkcyjne taniocha, mam je od zeszlorocznej zimy a nadal sa

mam cienie i tu nie jest juz super wesolo bo niby ta sama linia (nie mam brokatowych) a jednak opakowanie opakowaniu ne rowne , niektore sa super , slicznie wygladaja , super sie nakladaja , a nie ktore to badziewie a to ta sama seria wszystko zalezy od szczescia na ktore sie trafi

mam zestaw do maniciuru zuzylam juz prawie caly bialego zostalo najwiecej , brokatowy zuzylam caly brokatowy i bezowy nie odbryskuja a bialy.. czasem sie zdaza.. ale to gdzies po 4 dniach wiec nie jest najgorzej

ogolnie to chwale je sobie , kulki kupilam po 10.99
cienie (potrójne) w promocji po.. uwaga.. 1.99
zestaw do fantazyjnego maniciuru cos kolo 7 zl

ogolnie to chwale sobie
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:54   #23
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

U mnie sprawa była jasna, bo pojedyncze cienie kosztowały 2,99 zł, potrójne 4,99 zł, a mapka 9 cieni... 6,99 zł więc mapka do mnie i nadal rozpływam się nad tymi cieniami, widocznie trafiła mi się dobra partia czaję się na kulki, chociaż mam z Avonu rozświetlające, ale taaak mnie kusi... no i widziałam zestawy do manicuru i też mam chrapkę.
A może wie ktoś, jak się mają kulki (w sensie pudry rozświetlające/brązujące) Sensique do kulek rozświetlających Avonu?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:55   #24
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez san_g
ja mam kilka cieni-fakt ze fajna cena ale nic poza tym (nie wiem czemu zawsze skuszalam sie na nowe;/ te kolorki tak kusily poprostu...a cienie z brokatem-masakra,buzia cala w brokacie i ciuchy i wszystko)
kredka-taka sobie,troche za twarda
puder w kulkach-no tu to nie powiem bo jest ok (tylko opakowanie szybko mi sie zlamalo i teraz sie nie zamyka;/ aha i ja sobie rozdrabniam zawsze 2 kulki i tym proszkiem sie packam,bo z samych kulek cokolwiek nabrac to nie bardzo sie da)
ja tez tak mialam na poczatku.. ze te kulki byly jakies takie twarde , jakby w jakiejs otoczce w kazdym razie tego pudru malo co na pedzlu bylo..ale tarlam tarlam i okazalo sie ze z samych brazowych kulek po tej "warstwie" mam duzo kolorów od złotych , różowych do 3 bialych i rozne odcienie brązu
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:08   #25
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
U mnie sprawa była jasna, bo pojedyncze cienie kosztowały 2,99 zł, potrójne 4,99 zł, a mapka 9 cieni... 6,99 zł więc mapka do mnie i nadal rozpływam się nad tymi cieniami, widocznie trafiła mi się dobra partia czaję się na kulki, chociaż mam z Avonu rozświetlające, ale taaak mnie kusi... no i widziałam zestawy do manicuru i też mam chrapkę.
A może wie ktoś, jak się mają kulki (w sensie pudry rozświetlające/brązujące) Sensique do kulek rozświetlających Avonu?
ja chcialam kupic wlasnie kulki Avonu, ale dostalam te z sensique i stwierdzilam ze za ta cene to kupie sobie jeszcze drugi ich odcien i bede miala full wypas

ale teraz chciaalabym kulki oriflame z seri GG
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:23   #26
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam tylko jeden lakier - w buteleczce wygląda na perłowy brązik, na paznokciu jest bardziej różowy; nakładam tylko jedną warstwę - efekt jest bardzo naturalny, trzyma się 2 - 3 dni; przy dwóch warstwach odpryskuje pierwszego dnia... ale przy tym jak ja go używam - jestem zadowolona
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 15:47   #27
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Mam błyszczyk, kupiłam go w chwili rozpaczy przez zgubionego Loreala. Chociaż w opakowaniu ma wstrętny różowy kolor na ustach jest jasny i naturalny. Nie opalizuje tak mocno jak mój ukochany Glam Shine, ale za tą cenę jest to bardzo porządny kosmetyk.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:30   #28
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

mam tej firmy chyba wszystkie kolory cieni w zimie sie fajnie trzymaly ale w lato wiadomo wszystko splywa ogolnie firma jest ok kredki maja fajne i zielony korektor
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:34   #29
karolina1987
Zadomowienie
 
Avatar karolina1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 203
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

a ja pod wpływem opinii na KWC kupiłam ten prasiwany puderek za 5 zł i jestem baaaardzo z niego zadowolona
__________________
"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."
J.C.
karolina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:39   #30
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam korektor pod oczy i jestem zadwolona
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 16:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.