Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 08:22   #3751
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Pozwalam, nawet namawiam - cieszę się .. myszki są malutkie, bezbronne i kochane - dopuki nie robią mi do chleba i nie zjadają wszystkiego co się da i nie tną ubrań .... i doopuki nimi nie śmierdzi w domu ... kota spisała się na medal (!) Nie daliśmy mu myszki skonsumować ... nie wiem czy to dobrze, czy nie - ale miałam opory
Niestety, oto i druga strona medalu...
Myszki, chociaż z pozoru słodkie i niewinne, też potrafią pokazać na co je stać... ()
Zatem tak na poważnie - dobrze, że kotek jest łowny
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 08:26   #3752
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Joasiu, bardzo mnie to cieszy, że Idole Ci się spodobał. Napisz coś więcej o swoich wrażeniach.

Pachnę na razie Black Cashmere, które pozostało na czarnym ponczo z dnia w wczorajszego.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 08:31   #3753
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Pachnę Lolitą edp.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 08:33   #3754
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Pozwalam, nawet namawiam - cieszę się .. myszki są malutkie, bezbronne i kochane - dopuki nie robią mi do chleba i nie zjadają wszystkiego co się da i nie tną ubrań .... i doopuki nimi nie śmierdzi w domu ... kota spisała się na medal (!) Nie daliśmy mu myszki skonsumować ... nie wiem czy to dobrze, czy nie - ale miałam opory
Zabrałaś kotkowi zdobycz? No jak mogłaś?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 09:03   #3755
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Z niewyspania zapomniałam sie rano uperfumowac dobrze, że w torebce miałam resztki Innocenta, więc siłą rzeczy nim pachne.

Czarnazuziu1, witaj na Perfumach i uważaj - to wciąga a z Twojej listy wybrałabym NR edt - do edp nijak nie podobny, za to piękny bardzo (gdzie wy tam macie te konwalie?)

Strachulcu, dobrze słyszeć, że kicia zdrowa a szkolenie Ci minie sama nie zauważysz kiedy

Takuś Favkes ma rację, pleciesz o tej starości, chyba ze zmęczenia i w związku z pogodą... a z różem (a z pudrem jeszcze bardziej) przy suchej cerze trzeba uważać, wiem coś o tym i niestety, krem nawilżający sprawy absolutnie nie załatwia - przynajmniej nie u mnie

Muszę to napisać, bo mnie szlag trafi - czemu instytucja pt. PKP wymyśliła sobie remont akurat na rozpoczęcie zimy?! G... mnie obchodzi, że im resztki budżetu do wykorzystania zostały!Wychodzenie na pociąg o 6.15 rano doprawdy do przyjemności nie należy
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 09:16   #3756
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

A ja się dzisiaj wypachoniłam całościowo OI .... i nie wiem dlaczego po dwóch godzinach jakoś już jej nie czuję idę szukać po biurze zabłąkanych owieczek i będę pytać, czy to tylko mnie się tak na nos rzuciło
Jak się potwierdzi - dorzucę sobie Watch Micallef i zacznę mruczeć
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 09:28   #3757
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

DZIS BEDE PACHNIEC EUA DE SOIR, ALBO AROMATICS ELIXSIR,JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁAM ,ACO?MOZE ZASWIECI SŁONCEBYLE NIE PADALOWLASNIE WYGŁASKAŁAM SWOJE FUTRA KOCIOPSIE I TAK NAPRAWDĘ TO ONE PACHNA NAJPIEKNIEJ .NO JAK MOZE BYC ZŁY DZIEŃ JEK TYLE WKOLO MIŁOSCI KOCIOPSIEJNO I MOGE DZIELIC SIE SWOIMI UWAGAMI I PRZEMYSLENIAMI IPROSIC O RADE WIZAZANKI ,UDAŁO MI SIE ,PRZECIESZ JE PIERWSZY RAZ WOGOLE KORZYSTAM Z KOMPUTERA I JESZCZE PORADZIKAM SOBIETOZ TO SAMO SZCZESCIEDZIEKI DZIEKI WSZYSTKIM WIZAZANKA ZA POWITANIE MNIE W WASZEJ CUDNIE PACHNACEJ SPOLECZNOSCI TO DLA MNIE WIELKI ZASZCZYT
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 09:44   #3758
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

czarnazuziu

dzisiaj niczym nie pachnę. w dodatku jestem zmęczona, niewyspana i nieumalowana. będę się chować po kątach, żeby nikt mnie dzisiaj nie dojrzał
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 09:45   #3759
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Zabrałaś kotkowi zdobycz? No jak mogłaś?
biję się w piersi - to chyba gdzie indziej ....
następną razą pozwolę skonsumować
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 09:48   #3760
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Czarnazuziu


Dzisiaj pachnę Santal Blanc
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 10:03   #3761
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

NOSEKNOSEK GŁOWA DO GÓRY, PIERS DO PRZODU WYGLĄDASZ PIEKNIE ,WIDZISZ ? NO JUZ LEPIEJ A PACHNIESZ NAPEWNO BO W NASZEYM KRWIOBEGU KRAZA PERFUMY ZAMIAST KRWIMOZE DA SIE TROCHĘ ZAOSZCZEDZI
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 10:30   #3762
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Wszystkim zycze milego dnia!
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
pachnę Gris Clair ze specjalną dedykacją dla Róży, Sabbath i Mariolasl
Mariolasl bardzo dziekuje Podoba mi sie na innych , bo na mojej skorze pachnie jak stara, zwietrzala woda kolonska, zadnych drzewnych nutek i kadzidla, a lawenda w wersji najtanszej , syntetycznej wody lawendowej
______________
A dzis w temacie Python

__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 10:50   #3763
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Encre Noire
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 10:55   #3764
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dzisiaj Innocent i ciężki dzień w pracy.

Strachulcu - bardzo się cieszę, że Twój kotek miewa się już lepiej
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 10:59   #3765
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dziś spora dawka Image'u. Dzień nerwowy, bo dzisiaj dowiem się, czy przedłużają mi umowę, więc potrzebowałam jakiegos łagodzącego nerwy zapachu.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:00   #3766
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Burberry Brit edt

Flakonik pasuje do krajobrazu zimowego:)Zapach też-lekki i migotliwy.Zima jest fajna:)Ze śniegiem.
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:03   #3767
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
DZIS BEDE PACHNIEC EUA DE SOIR, ALBO AROMATICS ELIXSIR,JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁAM ,ACO?MOZE ZASWIECI SŁONCEBYLE NIE PADALOWLASNIE WYGŁASKAŁAM SWOJE FUTRA KOCIOPSIE I TAK NAPRAWDĘ TO ONE PACHNA NAJPIEKNIEJ .NO JAK MOZE BYC ZŁY DZIEŃ JEK TYLE WKOLO MIŁOSCI KOCIOPSIEJNO I MOGE DZIELIC SIE SWOIMI UWAGAMI I PRZEMYSLENIAMI IPROSIC O RADE WIZAZANKI ,UDAŁO MI SIE ,PRZECIESZ JE PIERWSZY RAZ WOGOLE KORZYSTAM Z KOMPUTERA I JESZCZE PORADZIKAM SOBIETOZ TO SAMO SZCZESCIEDZIEKI DZIEKI WSZYSTKIM WIZAZANKA ZA POWITANIE MNIE W WASZEJ CUDNIE PACHNACEJ SPOLECZNOSCI TO DLA MNIE WIELKI ZASZCZYT
Witaj Czarnazuziu. Zapraszamy do zagoszczenia na stałe.

Ps. Mała prośba - nie pisz wielkimi literami - to w świecie internetu oznacza krzyk.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
biję się w piersi - to chyba gdzie indziej ....
następną razą pozwolę skonsumować
No. Żeby mi to było ostatni raz.

A tak serio - nic mu nie będzie. Jeśli chce, daj mu zjeść. No chyba, że przyniesie Tobie, wtedy Ty nie musisz.
Ale podziękuj ładnie kotkowi i pogłaskaj.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:09   #3768
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

nie wiem czym mam pachniec dzis.chyba zapodam sobie BC na nadgarstki z probeczki
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:12   #3769
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
DZIS BEDE PACHNIEC EUA DE SOIR....
Witaj Czarnazuziu



Pachniałam Mitsouko

Teraz testuję Libertine... a globalnie odziałam się w Gris Clair. I widzę juz pustą fioleczkęA chciałabym jeszcze...
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 11:47   #3770
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No. Żeby mi to było ostatni raz.

dopsze psze pani

Cytat:
No chyba, że przyniesie Tobie, wtedy Ty nie musisz.
Boszz... kamień z serca ( w zasadzie mysz z serca ) już się przestraszyłam ... hihi - Feniks z mysim ogonkiem we w dziobie

Chociaż, jak na ognistego ptaka przystało - byłaby myszka smażona ( raczej pieczone - już czuję swądzik spalonej sierści ) i nie trzeba by było wefcinać surowizny .. uff

Cytat:
A tak serio - nic mu nie będzie. Jeśli chce, daj mu zjeść. Ale podziękuj ładnie kotkowi i pogłaskaj.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:52   #3771
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dzieki kropko 75 takie uwagi sa bardzo cenne ,nieznam wszystich zasad ,wiec tego typu uwagi przyjmuje z pokora i odrazu stosuje ,wiec jesli tylko bedzie cos nie tak to prosze o informacje nie mam kogo spytac i licze na wizazanki i na ich wyrozumialośc ,dla mnie to ogromna frajda corko D;artagnana kiedys uzywalam mitsouko, i musze przyznac ,ze jesto piekny zaoach ,a przestalam tylko dlatego ,ze w moim miescie nie ma perf kupowalam telefonicznie w poznaniu,a odbierali mi znajomi przy okazji pobytu w poznaniu , pozniej okazalo sie ze juz nie beda sprowadzac z warszawy , wten sposob kupowalam l;heure bleue,jicki oj ale sie rozmarzylam ,dziewczyny co sadzicie o moschino cuture, wasze rady sa bardzo cenne wlasnie podjelam decyzje wymieniam rodrigeza edp na edt znam jeden i drugi zazapach ale wasze opinie bardzo pomogly mi w podjeciu decyzjiczesto dzialam pod wplywem chwili i dobze jak ktos troszke chlodnym okiem spojrzy i podpowie, ,w moim otoczeniu nie ma osoby z ktora mogla bym dzielic pasje zapachowa fakt ,ze moje corki zarazilam pachnieciem ale osoby inne ,uwazaja to za wyrzucanie pieniedzy wiec w tej chwili nie mowie nawet czyn pachne a juz tym bardziej co kupuje ,wlasnie zrezygnowala z nowych butow i plaszcza, w sumie stare tez jeszcze dobre ,ale za to bede miala nowe zapachy(rodrigeza i)a o drugi prosze o podpowiedz wlasnie o moschino ja jakosc zawsze z daleka omijalam i moze dolcze vitarozpisuje sie ale dziewczyny wy rozumiecie o moje rozterki malo jeszcze radzicie ,i nie uwazacie tego za dziwactwo ,perfumy to tylko moj swiat do ktorego malo kto ma dostep,tym bardziej ze mieszkam w malej miejscowosci ,i zeby powachac robie sobie wycieczke do innego miasta ,
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:58   #3772
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Czarnazuziu chclalabym zeby moja mama siedziala na forum
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:02   #3773
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
dzieki kropko 75 takie uwagi sa bardzo cenne ,nieznam wszystich zasad ,wiec tego typu uwagi przyjmuje z pokora i odrazu stosuje ,wiec jesli tylko bedzie cos nie tak to prosze o informacje nie mam kogo spytac i licze na wizazanki i na ich wyrozumialośc ,dla mnie to ogromna frajda corko D;artagnana kiedys uzywalam mitsouko, i musze przyznac ,ze jesto piekny zaoach ,a przestalam tylko dlatego ,ze w moim miescie nie ma perf kupowalam telefonicznie w poznaniu,a odbierali mi znajomi przy okazji pobytu w poznaniu , pozniej okazalo sie ze juz nie beda sprowadzac z warszawy , wten sposob kupowalam l;heure bleue,jicki oj ale sie rozmarzylam ,dziewczyny co sadzicie o moschino cuture, wasze rady sa bardzo cenne wlasnie podjelam decyzje wymieniam rodrigeza edp na edt znam jeden i drugi zazapach ale wasze opinie bardzo pomogly mi w podjeciu decyzjiczesto dzialam pod wplywem chwili i dobze jak ktos troszke chlodnym okiem spojrzy i podpowie, ,w moim otoczeniu nie ma osoby z ktora mogla bym dzielic pasje zapachowa fakt ,ze moje corki zarazilam pachnieciem ale osoby inne ,uwazaja to za wyrzucanie pieniedzy wiec w tej chwili nie mowie nawet czyn pachne a juz tym bardziej co kupuje ,wlasnie zrezygnowala z nowych butow i plaszcza, w sumie stare tez jeszcze dobre ,ale za to bede miala nowe zapachy(rodrigeza i)a o drugi prosze o podpowiedz wlasnie o moschino ja jakosc zawsze z daleka omijalam i moze dolcze vitarozpisuje sie ale dziewczyny wy rozumiecie o moje rozterki malo jeszcze radzicie ,i nie uwazacie tego za dziwactwo ,perfumy to tylko moj swiat do ktorego malo kto ma dostep,tym bardziej ze mieszkam w malej miejscowosci ,i zeby powachac robie sobie wycieczke do innego miasta ,
Dla osób z utrudnionym dostępem do testów (a własciwie dla wszystkich) skarbem nie do przecenienia są wymianki - wątkowe i pozawątkowe.

Działa to tak: zamawiasz na Allegro puste fioleczki, wrzucasz w wątek "Rozpaczliwie poszukuję, chetnie sie podzielę" listę tego, czym dysponujesz i tego, czego poznania pożądasz i po umówieniu się z inną Wizażanką i wymianie adresów - wysyłacie sobie wzajemnie pachnące paczuszki.
Dzięki tej procedurze nie nadążam z testowaniem.

Jesli mogę mieć prośbę - trudno mi się czyta tekst pisany ciurkiem (a Twoje posty poczytam chętnie) - czy dałoby się może używać jednak czasem wielkich liter? Na przykład na początku zdania, albo nazw własnych?
Ogólnie to żadna wielka filozofia - w internecie obowiązują te same zasady pisowni, co poza internetem, No - przynajmniej teoretycznie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:17   #3774
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Pachne dzis Eva Polleny Ewy Ejze, nie moj zapach, zbyt amarigowaty
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:19   #3775
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Szczere wyznanie: Naprawde chciałam sie przedrzec przez nieprzeczytane strony ale wysiadłam. Produkcja postów jest na skale krajaowa ja niestety jestem w stanie objac tylko na skalę regionalną.

Jeżeli cos przeoczyłam to z góry przepraszam.

Pachne dziś płynem do płukania tkanin Lenor (zielony).
Zapach wprawdzie wrzuciłam do plecaka ale do tej pory jakos do tej pory nie chce mi sie go wyciagnac i sie psiknać.

Strzelajac offtopa:

Zastanawia Mnie czemu ludzie myślą ze kobiety w ciąży są albo ślepe albo głupie albo obie rzeczy na raz. I sadza ze nie widza lub nie rozumieją tego co się wokoło nich dzieje.

Obserwuje sobie co rano zachowania ludzi w pociągu i poprostu chce mi sie z tego śmiać.
Nie sadziłam ze ludzie w pociągu sa tak wrażliwi na piękno przyrody za oknem (zwłaszcza ze jest całkiem ciemno). Przyglądają sie jej z takim zainteresowaniem wnikliwością.
A jacy perfekcyjni każdy klaczek z szaliczka i rękawiczek ściągną oczyszcza, każdą niteczkę schowają , fałdę wygładza.
Jacy ułożeni. Kazden rachunek i papierek w torebce czy aktówce skrupulatnie posegregują.
A jacy oczytani rządni wiedzy. I gazetę z przed kilku dni czytają (sąsiadowi prze ramie też) i ulotki reklamowe. A jeszcze do tego oszczędni gazetki z Tesco (4 strony) studiują dokładnie i wnikliwie (przez 30 minut) planując zakupy dla całej rodziny.

Naprawdę mi tych ludzi żal bo cóż z tego ze posiadają taki ogrom przymiotów osobistych skoro wszyscy wokoło maja problemy ze słuchem lub są słabo widzący.

Nie żebym była nachalna, bo czuję sie dobrze (i mi jazda w pociągu na stojąco jakoś problemów nie sprawia) ale inne stojące obok Mnie osoby widząc u Mnie brzuszek reagują i zapytują siedzących czy ustąpią miejsce kobiecie w ciąży lecz niestety nie wiedza ze rannym pociągiem jeżdżą tylko osoby z I grupa Inwalidzką - Niesłyszący.

Amen.

PS. Osób starszych, podpierających sie kulą, innej rasy i z małymi dziećmi na rekach tez nie widza.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:23   #3776
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Czarnazuziu witaj! Przyczyłacząm się do prośby Sabbath - wyraźne oddzielanie zdań i akapitów znacznie ułatwia czytanie

Poza tym widzę, że masz dobry gust - l'heure bleu, Jicky - piękna klasyka Mam nadzieję, że sie tu zadomowisz

Favkes - Kot jest piękny, widać, że ma charakter (ja też kcem takiego)

A ja dziś pachnę Anglomanią, niestety jej trwałość pozostawia wiele do życzenia...
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:24   #3777
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

hahahah Eenax - no to się przez te 13 lat nic nie zmieniło i jak w tym kraju ma być dobrze, skoro sami inwalidzi I grupy pozostali???
A jednak musiałam się dopsikać Watch i dopiero mi dobrze ...
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:31   #3778
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

No niestety Eenax, to smutna prawda

Najeździłam się środkami komunikacji w ciąży i w wózkiem, który sam w sobie ważył 16 kg i z małym dzieckiem na rękach rzucana po całym autobusie jak worek z kartoflami.

Sama znosiłam wózek po śliskich schodach wiaduktu przy kolejce w Sopocie za każdym razem jak chciałam się dostać do Gdańska. Czasami biegłam za kimś i krzyczałam zeby mi pomógł, żeby najzwyczajniej nie spaść w dziećkim w dół Az mi się płakać chce jak teraz o tym piszę

A jak odśnieżali setkę schodów przy moim bloku to śnieg zgarniali na podjazd do wózków, już nic nie piszę w tym temacie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:38   #3779
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

PS. Osób starszych, podpierających sie kulą, innej rasy i z małymi dziećmi na rekach tez nie widza.
Eenax, ja to obserwuję na codzień w tramwaju.
Dzisiaj na ten przykład widziałam taką sytuację:
Stoję sobie w tramwaju, tramwaj podjeżdza na przystanek, widzę, że do tramwaju zbliża się starszy Pan o kulach, a za nim pędzi elegancka Pani, lat około 40 z siatką zakupów. Tramwaj się zatrzymuje, Pani dopada drzwi przed staruszkiem, wsiada, szybko lustruje wnętrze tramaju i dostrzega wolne miejsce (w tym czasie staruszek powoli wsiadł do tramwaju), ogląda się dostrzega "konkurencję" i szybka decyzja - rzuca siatkę na wolne krzesło, a sama idzie skasować bilet. Wraca i siada na miejsce
Normalnie załamka.
Dobrze, że byli w tramwaju też "normalni" ludzie, którzy ustąpili miejsca staruszkowi.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:42   #3780
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Eenax przykro to, co piszesz, ale niestety prawdziwe . Niestety z kultura i szacunkiem do drugiej osoby w naszym spoleczenstwie kiepsko.

Opisze sytuacje z innej strony. Bardzo przykrej dla mnie. Swego czasu, dobrych kilka lat temu, jezdzilam czesto pociagiem na trasie Lublin- Wroclaw, wysiadalam w Gliwicach, podroz trwala ponad 6 godzin. Byl okres przedswiateczny, wiec ja nauczona juz doswiadczeniem, tydzien wczesniej kupilam bilet z miejscowka. Pociag wypelniony do granic mozliwosci, glownie przez studentow, ktorzy zalegali na torbach na korytarzu. Siedzialam sobie w przedziale kolo drzwi i gdzies w polowie trasy wtargnela pani lat ok 50, szpilki ponad 10 cm, wyrazisty make-up i wytapirowany ala kok na glowie, 0,5 kg zlotych ozdob na sobie. Jak tylko weszla, przykleila sie do szyby, zaczela dyszec i minami dawala mi do zrozumienia, ze powinnam ustapic jej miejsca (miejscowki zadnej nie miala). Pewnie bym ustapila, gdyby nie zaczela mowic na glos komentarzy o niewychowanej mlodziezy, ktora nie szanuje starszych itp caly cas wskazujac na mnie. Wkrotce wszedl konduktor i ona zarzadala od niego, aby mnie wyprosil z przedzialu, bo ona jest stara, schorowana i prze dnia dluga podroz itp. Konduktor oczywiscie odmowil, powiedzial, ze zaplacilam za miejscowke, ktore niestety w okresie okoloswiatecznym trzeba rezerwowac duzo wczesniej.
Ja wstalam, wyszlam z przedzialu i powiedzialam, ze mialam zamiar ustapic jej miejsca, ale po jej niewybrednych komentarzach, ktore zaczela wyglaszac minute po wejsciu do pociagu nie zamierzam w zadnym wypadku, ponadto nie widzialam jeszcze starej, schorowanej osoby wybierajacej sie w daleka podroz pociagiem na 12-sto centymetrowych obcasach. Polecilam rowniez zrobienie doplaty do klasy 1, gdzie przedzialy, jak zwykle, swiecily pustkami. Pani zmienila wagon.
Nie mialam satysfakcji, czulam sie okropnie.

Dodam, ze przewaznie stoje w publicznych srodkach komunikacji (chyba, ze jest duzo wolnych miejsc), wyjatkiem sa pociagi na dlugich trasach.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.