Scent Bar - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 00:09   #421
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

A, czyli siedzisz w wyrku z laptopem na kolankach? Sprytne, sprytne...
Tulipanko, a nie myślałaś kiedyś o jakiejś innej pracy? Bo jak czytam jaki masz grafik, to az się skręcam. 13 godzin i 1 krótka przerwa? To chyba przebija moja eks-szefową, która kiedys chciała wprowadzic zasadę, żeby wszyscy jedli tylko raz dziennie (a ja jadłam wręcz przy komputerze, w jednej łapie kanapka, drugą coś pisałam). Usłyszalam, że ja to ciągle coś jem, a koledze, który akurat miał pecha wejśc do pokoju dostało się, że ciągle chodzi do kibla i... s-r-a (dosłownie tak mu palnęła). Wariatka, jeszcze nam chciała wypróżnienia uregulować... to ja juz wole błonnik
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 00:28   #422
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A, czyli siedzisz w wyrku z laptopem na kolankach? Sprytne, sprytne...
Tulipanko, a nie myślałaś kiedyś o jakiejś innej pracy? Bo jak czytam jaki masz grafik, to az się skręcam. 13 godzin i 1 krótka przerwa? To chyba przebija moja eks-szefową, która kiedys chciała wprowadzic zasadę, żeby wszyscy jedli tylko raz dziennie (a ja jadłam wręcz przy komputerze, w jednej łapie kanapka, drugą coś pisałam). Usłyszalam, że ja to ciągle coś jem, a koledze, który akurat miał pecha wejśc do pokoju dostało się, że ciągle chodzi do kibla i... s-r-a (dosłownie tak mu palnęła). Wariatka, jeszcze nam chciała wypróżnienia uregulować... to ja juz wole błonnik
to moja tradycyjna pozycja przy komputerze
Przerwę powinnam mieć jeszcze jedną, ale nie miałam z kim zostawić baru, bo druga dziewczyna nie za dobrze się tam orientowała i nie dałaby rady sama (a manko szłoby na moje konto, bo ja byłam zalogowana w systemie). Mamy 15 min przerwy na każdą zmianę, jak dla mnie trochę mało.
O zmianie pracy? Myślałam. Szczególnie, że płacą nam niewiele, w porówaniu do innych stawek za godzinę np. w sklepie (w Tesco za wykładanie towaru dostają na rękę 3 zł więcej niż my ). Ale nadchodzi największe ALE - ja lubię to miejsce mimo wszystko, lubię ludzi z którymi pracuję... Z naciskiem na ludzi. Ale za jakiś czas zacznę się oswajać z myślą, że zostawię ich i znowu będę chodziła do kina tylko jako widz. Ale jeszcze nie dam rady
to idę spać, dobrej nocy wszystkim
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 00:38   #423
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Mariolu, Nat, wszystkiego najlepszego!!!

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
hmm kusi mnie ta Lou lou...ale czy brac w ciemno? czytalam na KWC opinie i wlasnie sie jej troszke boje .. czy milosniczka addict, poison, fever i jose moze sie zakochac w Lou?
pozatym na marginesie wciaz w glowie mi siedzi film z M.Griffin "twoja na zawsze Loulou" co dodatkowo mnie podkreca :P
Pinky, uwielbiam klasyczną Trutkę, bardzo lubię Jose i Addict, Fever nie znam. Lou Lou bardzo mi się podoba, jest trochę "poisonowa" w typie

A w razie czego masz Targowisko i All

Angel, Tulip
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 00:41   #424
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Pinky, Lou Lou jest bardzo dziwnym zapachem. Z tego powodu oddałam miniaturke Racheli, bo jednak nie byłam w stanie nosic tego zapachu. Nie jest brzydki - mocny, kwiatowy i jednocześnie... plastikowy. Idealnie odzwierciedla styl ulic lat 80-tych. Ale z kolei na Racheli L.L. pachniało nieco goździkowo, więc co skóra...

To nie jest zapach do kupowania w ciemno, ale Dzika Truskawa ma rację, zawsze masz Targowisko czy Allegro
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 02:00   #425
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mariolu, Nat, wszystkiego najlepszego!!!



Pinky, uwielbiam klasyczną Trutkę, bardzo lubię Jose i Addict, Fever nie znam. Lou Lou bardzo mi się podoba, jest trochę "poisonowa" w typie

A w razie czego masz Targowisko i All

Angel, Tulip
no tak mnie nakrecilam ze zapozyczylam sie i kliknełam Lou Lou jest moja
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 02:20   #426
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Pinky, moje gratulacje! LouLou jest śliczny, jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem, to ten okropniasty flakon

Ok, uciekam spać; strasznie się zasiedziałam. 80 nowych zdjęć Keiry mi wystarczy do szczęścia, w każdym razie - na jakiś czas.
Dobranoc
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 08:26   #427
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To chyba przebija moja eks-szefową, która kiedys chciała wprowadzic zasadę, żeby wszyscy jedli tylko raz dziennie (a ja jadłam wręcz przy komputerze, w jednej łapie kanapka, drugą coś pisałam). Usłyszalam, że ja to ciągle coś jem, a koledze, który akurat miał pecha wejśc do pokoju dostało się, że ciągle chodzi do kibla i... s-r-a (dosłownie tak mu palnęła). Wariatka, jeszcze nam chciała wypróżnienia uregulować... to ja juz wole błonnik
Aggie, czy my nie miałyśmy kiedyś wspólnej szefowej? Jakbym czytała o mojej byłej pracy

Tulip, trzymaj się jakoś Może jakiś masaż na te bolące plecy?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 09:51   #428
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar

Kochani trochę mnie tu nie było, trochę się tu pozmieniało, jeszcze się we wszystkim nie połapałam, ale serdecznie witam Was w Drugi Dzień Świąt i życzę wszystkiego wspaniałego

Gratuluję Nat i Marioli Wiele szczęścia na nowej drodze życia, Dziewczyny

Poza tym gratuluję oczywiście wszystkich pięknych świątecznych prezentów
Mnie moje chłopaki zrobiły taką niespodziankę, że Znalazłam pod choinką wielki flakon Tea For Two Palce mieszały też w tym wizażanki - Tymena, Kola, Kota i Neonka, do których napisało moje dziecię wraz z TŻtem, założywszy sobie uprzednio konto na Wizażu. Jak dobrze wiedzieli do kogo uderzyć z zapytaniem Dziewczyny Kochane, dzięki za odzew




Rachelo, przykro mi z powodu Kluseczki Kurcze, musi Ci być ciężko Trzymaj się, Kochana.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:00   #429
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar

Homyku, wow skąd Twoja rodzinka wiedziała do kogo uderzyć? Jestem pod wrażeniem i gratuluję pięknego prezentu
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:13   #430
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Kochani trochę mnie tu nie było, trochę się tu pozmieniało, jeszcze się we wszystkim nie połapałam, ale serdecznie witam Was w Drugi Dzień Świąt i życzę wszystkiego wspaniałego

Gratuluję Nat i Marioli Wiele szczęścia na nowej drodze życia, Dziewczyny

Poza tym gratuluję oczywiście wszystkich pięknych świątecznych prezentów
Mnie moje chłopaki zrobiły taką niespodziankę, że Znalazłam pod choinką wielki flakon Tea For Two Palce mieszały też w tym wizażanki - Tymena, Kola, Kota i Neonka, do których napisało moje dziecię wraz z TŻtem, założywszy sobie uprzednio konto na Wizażu. Jak dobrze wiedzieli do kogo uderzyć z zapytaniem Dziewczyny Kochane, dzięki za odzew




Rachelo, przykro mi z powodu Kluseczki Kurcze, musi Ci być ciężko Trzymaj się, Kochana.

Homyku gratuluje herbatki i pomyslowosci chlopakow. ja niestety sama musiam sobie pod choinke zamowic herbatke ale rowniez sie ciesze.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:38   #431
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Iwonko, ja Ci gratuluje przede wszystkim fajnych chłopaków To na pewno był nielada wysiłek z ich strony. Logowanie na wizażu, napisanie PW do kilku Wizażanek ( skąd wiedzieli do których??) no i zakupy w Quality
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 10:41   #432
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Scent Bar

homyku było bardzo sympatycznie, oj wesoło a My miałyśmy treme czy dobrze trafimy
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:45   #433
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
homyku było bardzo sympatycznie, oj wesoło a My miałyśmy treme czy dobrze trafimy

To prawda Napisałyśmy, że w sephorze nie maja czego szukać I pamiętałyśmy o flakoniku T4T, który Ci zaginął
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:46   #434
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pinky, moje gratulacje! LouLou jest śliczny, jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem, to ten okropniasty flakon
To fakt - flakon jest tragiczny i absolutnie nie do pokazywania.
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Aggie, czy my nie miałyśmy kiedyś wspólnej szefowej? Jakbym czytała o mojej byłej pracy
A wiesz, że Ty juz chyba kiedyś raz czy dwa zastanawiałaś się, czy my aby wspólnej szefowej nie miałyśmy? Jesli to byłaby warszawska szefowa, to strzelam w ciemno, że to ta sama.

Homyku, gratuluje pomysłowości Twoich Panów! A jakie musieli miec szczęśliwe miny, jak zobaczyli Twoją reakcję... ich miny - bezcenne!
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:59   #435
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Wklejam obiecane fotki dla Contax i Damy

Zegarek niestety tak się świeci, że nie potrafie go sfotografować Wklejam katalogową fotę

Torebka wielkością przypomina kosmetyczkę ale jest słodka Damo, Ty masz jakieś retro torebki? Chetnie bym obejrzała Ja mam jeszcze kilka egzemplarzy wingate - wkleję później
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatch.jpg (7,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg atmosph.jpg (26,7 KB, 44 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:00   #436
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Kochani trochę mnie tu nie było, trochę się tu pozmieniało, jeszcze się we wszystkim nie połapałam, ale serdecznie witam Was w Drugi Dzień Świąt i życzę wszystkiego wspaniałego

Gratuluję Nat i Marioli http://www.wizaz.pl/forum/newreply.p...p=6119895Wiele szczęścia na nowej drodze życia, Dziewczyny

Poza tym gratuluję oczywiście wszystkich pięknych świątecznych prezentów
Mnie moje chłopaki zrobiły taką niespodziankę, że Znalazłam pod choinką wielki flakon Tea For Two Palce mieszały też w tym wizażanki - Tymena, Kola, Kota i Neonka, do których napisało moje dziecię wraz z TŻtem, założywszy sobie uprzednio konto na Wizażu. Jak dobrze wiedzieli do kogo uderzyć z zapytaniem Dziewczyny Kochane, dzięki za odzew

Iwonko, witaj swiatecznie

Gratuluje Ci zmyslnych chopakow i ogromnego zaangazowania z ich strony oczywisice TfT tez gratuluje ale to juz produkt uboczny calej akcji


Tymeno, bardzo podoba mi sie Twoj zegarek i jest nawet w moich ulubionych kolorach
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2007-12-26 o 11:28
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:05   #437
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Tymeno, bardzo podoba mi sie Twoj zegarek i jest nawet w moich ulubionych kolorach
Dziekuję Kasiu Jest ooogromny, strasznie ciężki, ma piękne cyrkonie i śliczny zamszowy pasek
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:06   #438
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Kochani trochę mnie tu nie było, trochę się tu pozmieniało, jeszcze się we wszystkim nie połapałam, ale serdecznie witam Was w Drugi Dzień Świąt i życzę wszystkiego wspaniałego

Gratuluję Nat i Marioli Wiele szczęścia na nowej drodze życia, Dziewczyny

Poza tym gratuluję oczywiście wszystkich pięknych świątecznych prezentów
Mnie moje chłopaki zrobiły taką niespodziankę, że Znalazłam pod choinką wielki flakon Tea For Two Palce mieszały też w tym wizażanki - Tymena, Kola, Kota i Neonka, do których napisało moje dziecię wraz z TŻtem, założywszy sobie uprzednio konto na Wizażu. Jak dobrze wiedzieli do kogo uderzyć z zapytaniem Dziewczyny Kochane, dzięki za odzew



Gratuluje chlopakow , zadali sobie nie lada trudu , wiec prezent tym bardziej cenny. Jestem pelna podziwu . Tymano sliczny zegarek , piekna torebka , o zachwycie nad pierscionkiem i kolczykami nie wspomne ,bo juz sie wyrazilam i z lekka pozazdroscilam .( ale tak troszeczke)

Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2007-12-26 o 11:13 Powód: dopisek
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:09   #439
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Iwonko, jestem pod ogromnym wrażeniem Rewelacyjnych masz chłopaków
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 11:12   #440
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Scent Bar

Witam
Iwonko gratuluję fantastycznych chłopaków..... no i prezentu też oczywiście

Kasiu, zegarek jest przepiękny......... moje kolory, mój styl
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:17   #441
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziekuję Kasiu Jest ooogromny, strasznie ciężki, ma piękne cyrkonie i śliczny zamszowy pasek
Poloczenie cyrkonii i zamszu musi wygladac smakowicie

Torebka tez sliczna, dopiero teraz zobaczylam fote

Kiedys mialam faze na wielkie zegarki Im wieksze tym lepsze, no i czesto wygladalo to komicznie, bo mam chudzienkie nadgarstki
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:25   #442
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Mnie moje chłopaki zrobiły taką niespodziankę, że Znalazłam pod choinką wielki flakon Tea For Two Palce mieszały też w tym wizażanki - Tymena, Kola, Kota i Neonka, do których napisało moje dziecię wraz z TŻtem, założywszy sobie uprzednio konto na Wizażu. Jak dobrze wiedzieli do kogo uderzyć z zapytaniem Dziewczyny Kochane, dzięki za odzew

Homyku
, świetna "akcja"! Chłopaki z inicjatywą. Tylko pogratulować.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki dla Contax i Damy
Torebka wielkością przypomina kosmetyczkę ale jest słodka Damo, Ty masz jakieś retro torebki? Chetnie bym obejrzała Ja mam jeszcze kilka egzemplarzy wingate - wkleję później
Dzięki, Tymeno!

Torebka akurat na telefon komórkowy . Może być naprawdę tym smaczkiem, który "zrobi" cały strój.

A tutaj moja mała kolekcja torebek vintage.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010016.JPG (64,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010020.JPG (44,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010022.JPG (71,9 KB, 44 załadowań)
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:26   #443
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Iwonko, jestem pod ogromnym wrażeniem Rewelacyjnych masz chłopaków
Ja też jestem pod wrażeniem
Świetna akcja Widać że niezłe rozpoznanie zrobili
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:31   #444
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A wiesz, że Ty juz chyba kiedyś raz czy dwa zastanawiałaś się, czy my aby wspólnej szefowej nie miałyśmy? Jesli to byłaby warszawska szefowa, to strzelam w ciemno, że to ta sama.
Tak, masz rację
Jednak "moja" to była poznańska szefowa ale mniejsza o miasto; szlag mnie trafia jak mam do czynienia z takimi ludźmi

Tymeno, piękne prezenty zegarek w szczególności mi się podoba bo na podobny poluję

Pieńkowa Damo, super torebki a śliwkowy kuferek
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:34   #445
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar

Homyku, ja też gratuluję bardziej kochających chłopaków niż samego flakonu perfum Dużo wysiłku włożyli w ten prezent - tym cenniejszy będzie. Ja bym się chyba spłakała na taki prezent

Tymeno, Damo, piękne torebki - chociaż sama lubię raczej duże torby - torbiszony, jak ja je nazywam - to Wasze bardzo mi się podobają. Kiedyś nie rozumiałam, po co kobietom więcej niż jedna torebka - tak samo jak więcej niż jeden flakon perfum, ale kiedy to było...
Dawno i nieprawda

A ja dziś już niedługo będę się pakować i wracam do Łodzi - jutro powrót do pracy i to od samego rana
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:37   #446
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Pieńkowa Damo sliczne torebki ,a zielona
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:37   #447
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Dziekuję dziewczyny

Damo, cuuuda Prawdziwe perełki Najbardziej podoba mi się zielona. Przepiękna Gratuluję kolekcji i życzę szybkiego jej powiększania

Ja pstryknę foty swoim skarbom wieczorem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:39   #448
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Scent Bar

Dziewczyny, torebki...... śliczne

Po pachnidłach, butach jak widzę torebki też mi dzwoneczek dynda
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:42   #449
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
A ja dziś już niedługo będę się pakować i wracam do Łodzi - jutro powrót do pracy i to od samego rana
Joasiu....... i ja jutro do pracy.. pobudka o 4.35 z tym, że dziś nie muszę się pakować i wyjeżdżać
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:45   #450
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ja tez sie zareczylam w wigilje rok temu i dzis jestem wlasnie szczesliwa zona Uff po imprezie - poszlo fajnie (wesele bylo na poczatku troche dretwe ale sie rozkrecila rodzina). Jestem przeszczesliwa!!!! Jutro dostaniemy zdjecia wiec za 3-4 dni wrzuce sie pochwalic
Nat, gratulacje

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Sekretu nie ma ---> KLIK
Sukienka bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Zresztą radosna panna młoda wygląda pięknie w każdej sukni.
Otóż to !

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Najpiekniejszym prezentem jaki wczoraj znalazlam pod choinka, jest pierscionek od TZ [biale zloto laczone z zoltym, plus dwa male brylanciki]
Piękny prezent

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Wiecie co wczoraj pobito mojego kumpla po pasterce!!!

Wracal z kolegą odprowadzić koleżanke. Laska stala i zero reakcji. 3 facetów biło ich dwóch a ona stala i nic. Bili bo nie pasował im styl ubioru mojego kumpla. Szlag mnie trafai , na takiej wiosce mieszkam!!

Ręce opadają !

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
hmm kusi mnie ta Lou lou...ale czy brac w ciemno?
Dobrze, że kupiłaś, a jakby się nie podobała, zawsze masz do dyspozycji targowisko

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
LouLou jest śliczny, jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem, to ten okropniasty flakon
Fakt, flakon w istocie paskudny !

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
A tutaj moja mała kolekcja torebek vintage.
Ładne
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.