Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 21:11   #1681
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Karolcia_Tomeczka Pokaż wiadomość
kaczke na rosol w kurniku u babci
Karolciu_Tomeczka, daruj sobie tego typu wpisy na forum "Perfumy", bo niepotrzebnie śmiecisz w ten sposób.

Jeżeli masz ochotę pochwalić się upolowaną kaczką, załóż wątek na Plotkowym. Albo lepiej na Uśmiechnij się.


Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Jestem tak szczęśliwy, że muszę się pochwalić, dostałem od jednej zaprzyjaźnionej forumowiczki , cudowną przesyłkę, dosłownie zaniemówiłem .
Próbki kremów pielęgnujących, próbki i odlewki niszowców, oraz innych wspaniałości, cudowny zestaw flowerbomb próbeczka oraz śliczny wachlarz .
Załączyłem zdjęcia tych skarbów,troszkę kiepskie, bo cyfrówkę mam tylko w komórce...
Dreamer, gratuluję pięknych zdobyczy! Ekstrakt Must wygląda cudnie, a przesyłka jest wprost imponująca - może wpadłeś w oko którejś wizażance?

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 21:25   #1682
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Czarna.noc - Jestes bardzo wyrozumiala. Wpadki kazdemu sie zdarzaja. Mam nadzieje, ze HC dotrze do Ciebie juz w najblizszym czasie. Widzialam je chyba u sprzedawcy MarioF.
Ja kiedys mialam pecha, bo ptissotowi ukradli mojego Rouge Hermesa, i musial zdobyc nowa flaszke. Nawet nic mi nie powiedzial, dopiero po fakcie sie dowiedzialam. Az mi bylo glupio bo wiem, ze doplacil do calego interesu.
Staram sie byc wyrozumiala, choc najpierw zalala mnie krew a poza tym niestety ciezko o dobry kontakt z tą allegrowiczka, mimo jej tytulu "supersprzedawcy" :| Miala sie jeszcze wczoraj odezwac, czy na pewno nie skombinuje ich, a tu ani widu ani slychu..

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
gratuluje wszystkim pieknych zdobyczy

nocko, , napewno uda Ci sie zdobyc HC juz niedlugo
Chyba jednak bede musiala odłozyc ten zakup, niedlugo sie wyprowadzam na swoje i kazda zlotoweczka sie przyda

czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 07:32   #1683
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez homyk dnia 2006-09-13 Pokaż wiadomość
Być może spełni się wkrótce także i moje jeszcze jedno marzenie. Też na razie nie zdradzę które, żeby nie zapeszać
No, to teraz już mogę sie pochwalić, że moja rodzinka Alienów powiększyła się o cudny krem w słoju
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 07:34   #1684
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
No, to teraz już mogę sie pochwalić, że moja rodzinka Alienów powiększyła się o cudny krem w słoju
Fiu, fiu! Piękny nabytek Homyczku .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 08:19   #1685
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Gratuluje nowych nabytkow

A co do sprzedawcow. Pewnie ci, ktorzy sporo sprzedaja, maja malo czasu. Do mnie MiniGalaxy z Niemiec sie nie odezwala zeby mi potwierdzic wplyw przelewu za Black Cashmere. Pieniadze z mojego konta wyszly na pewno, ale czy do nich dotarly, nie wiem . Ostatni raz odezwali sie w ubiegla srode, i teraz milcza. Skoro jednak nie alarmuja, nie upominaja sie o zalpate, to chyba przelew do nich dotarl i w tym tygodniu dojdzie do mnie zapach.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 10:20   #1686
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Wreszcie mogę ze spokojnym sumieniem i bez drżenia o swój skrab, pochwalić się troszeczkę Udało mi się, po długich poszukiwaniach, upolować upragnioną Venezię Kokakola - to dla Ciebie
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 11:02   #1687
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę ze spokojnym sumieniem i bez drżenia o swój skrab, pochwalić się troszeczkę Udało mi się, po długich poszukiwaniach, upolować upragnioną Venezię Kokakola - to dla Ciebie
Moje gratulacje ....też choruje na ten zapach, a jeszcze bardziej na wersję Pastello, help- widział ktos może??
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 11:06   #1688
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Moje gratulacje ....też choruje na ten zapach, a jeszcze bardziej na wersję Pastello, help- widział ktos może??
Oj, będzie ciężko, ale...
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 11:11   #1689
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Moje gratulacje ....też choruje na ten zapach, a jeszcze bardziej na wersję Pastello, help- widział ktos może??
Na ebay'u:
http://search.ebay.pl/search/search....e=search&fgtp=
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 11:27   #1690
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Dziekuję Anastazjo- tylko, ze ja na Ebay'u jeszcze nie kupowałam , przymierzam sie od jakiegoś czasu, ale chyba nie na moje nerwy oczekiwanie na przesyłkę ze Stanów, albo innego odległego zakąta swiata
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:11   #1691
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Dziekuję Anastazjo- tylko, ze ja na Ebay'u jeszcze nie kupowałam , przymierzam sie od jakiegoś czasu, ale chyba nie na moje nerwy oczekiwanie na przesyłkę ze Stanów, albo innego odległego zakąta swiata
Mam to samo
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 12:16   #1692
cegutka
Raczkowanie
 
Avatar cegutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 121
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Mam to samo
A nie masz wrażenia, że na Allegro trudno już w tej chwili upolować coś naprawdę interesującego i wartego grzechu? Bo ja owszem...
A co do oczekiwania na przesyłki - z Europy Zachodniej dochodzą w 3-4 dni robocze, z Ameryki - zazwyczaj ok. 7. Więc nie jest to aż taka wieczność
cegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:21   #1693
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę ze spokojnym sumieniem i bez drżenia o swój skrab, pochwalić się troszeczkę Udało mi się, po długich poszukiwaniach, upolować upragnioną Venezię Kokakola - to dla Ciebie
Ewuniu i ja Ci gratuluję upragnionej Venezii , choć mam na szczęście do tego zapachu stosunek wyjątkowo obojętny, żeby nie rzec negatywny . Wersję Pastello chętnie jednak bym poznała - Geoniu, jak już upolujesz, daj znać .


PS Zdradzę Wam coś... widzę Was, "niewidoczne" .


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:22   #1694
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez cegutka Pokaż wiadomość
A nie masz wrażenia, że na Allegro trudno już w tej chwili upolować coś naprawdę interesującego i wartego grzechu? Bo ja owszem...
A co do oczekiwania na przesyłki - z Europy Zachodniej dochodzą w 3-4 dni robocze, z Ameryki - zazwyczaj ok. 7. Więc nie jest to aż taka wieczność
Tak, ale ja się boję głównie tego, że ktoś mnie oszuka, lub w drodze perfumy się potłuką Poza tym nie wiem jak się tam płaci Muszę mieć konto walutowe?
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:28   #1695
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Ewuniu i ja Ci gratuluję upragnionej Venezii , choć mam na szczęście do tego zapachu stosunek wyjątkowo obojętny, żeby nie rzec negatywny . Wersję Pastello chętnie jednak bym poznała - Geoniu, jak już upolujesz, daj znać .


PS Zdradzę Wam coś... widzę Was, "niewidoczne" .

Mnie Venezia przez jakiś czas się bardzo, bardzo nie podoba Ma w sobie taką gorzko-mdłą nutę - ale po jakimś czasie robi się piękna i bardzo, bardzo kobieca To zapach do jedwabnej sukienki - lekkiej i zwiewnej, jak sama Venezia

Wersja Pastello jest delikatniejsza, nie ma początkowej drażniącej nuty - przepiękna, kwiatowa. Mam wrażenie, że pachnąc nią unoszę się nad ziemią, a falbany sukienki-mgiełki powiewają na wietrze

Wiem
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:35   #1696
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez demonik
Wersję Pastello chętnie jednak bym poznała - Geoniu, jak już upolujesz, daj znać .
Oczywiście , że się pochwale, a nawet zrobie próbaska. Ja Pastello miałam dokladnie 9 lat temu, pozostal śliczny flakonik, ale juz nie pachnie .
Sentyment do tych perfum został, nosiłam je w cudownym okresie mojego życia


Cytat:
Napisane przez demonik
PS Zdradzę Wam coś... widzę Was, "niewidoczne" .
He, he to jesteśmy zdemaskowane
Pewnie w głowę zachodzisz, ze ciagle przed kompem siedzę ,
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:40   #1697
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pochwalę się: właśnie dotarły upolowane "w ciemno" żółte Les Belles i jak na strzał w ciemno to był całkiem niezły wybór
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:58   #1698
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Pochwalę się: właśnie dotarły upolowane "w ciemno" żółte Les Belles i jak na strzał w ciemno to był całkiem niezły wybór
Gratuluję Mam to samo zdanie
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 13:01   #1699
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Gratuluję Mam to samo zdanie
Dzięki Madness chyba będzie musiało zaczekać do końca miesiąca, ale nie odpuszczę
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 13:28   #1700
cegutka
Raczkowanie
 
Avatar cegutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 121
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Tak, ale ja się boję głównie tego, że ktoś mnie oszuka, lub w drodze perfumy się potłuką Poza tym nie wiem jak się tam płaci Muszę mieć konto walutowe?
Ryzyko, że ktoś Cię oszuka, czy że perfumy się potłuką jest takie samo, jak w przypadku zakupów na rodzimym Allegro. Ryzyko to najlepiej minimalizować kupując u takich sprzedających, którzy mają już po paręset pozytywów
Płaci się najwygodniej przez PayPal, z własnego konta złotówkowego, do którego nie potrzebujesz karty kredytowej - niektóre banki oferują wirtualne karty kredytowe, w innych masz do dyspozycji karty przedpłacone - te ostatnie najbezpieczniejsze. W sumie nakłady niewielkie, a morze możliwości niezmierzone

Edytowane przez cegutka
Czas edycji: 2006-09-19 o 13:29 Powód: styl.
cegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 13:28   #1701
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Dzięki Madness chyba będzie musiało zaczekać do końca miesiąca, ale nie odpuszczę

Nie odpuszczaj, bo zapach wart tego szaleństwa
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 13:31   #1702
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez cegutka Pokaż wiadomość
Ryzyko, że ktoś Cię oszuka, czy że perfumy się potłuką jest takie samo, jak w przypadku zakupów na rodzimym Allegro. Ryzyko to najlepiej minimalizować kupując u takich sprzedających, którzy mają już po paręset pozytywów
Płaci się najwygodniej przez PayPal, z własnego konta złotówkowego, do którego nie potrzebujesz karty kredytowej - niektóre banki oferują wirtualne karty kredytowe, w innych masz do dyspozycji karty przedpłacone - te ostatnie najbezpieczniejsze. W sumie nakłady niewielkie, a morze możliwości niezmierzone
Dzięki bardzo! Mam nad czym pogłówkować
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 13:44   #1703
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Upolowałam Cristobala EdT, jednak nie wiem, czy zagości u mnie na dłużej. urzekła mnie wersja EdP od Evee, natomiast co do EdT zdania nie zmieniłam: do pięt Lalique'owi nie dorasta

Z dzisiejszych łupów - dotarła do mnie po perypetiach z miejscowym listonoszem miniaturka Le Baiser: cudna. Bardzo lubię ten zapach, chociaz ogólnie nie gustuję w różach. Dla tej robię wyjątek
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 15:21   #1704
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

ja dzisiaj dostałam Dolce Vita cudowny zapach chociaż raczej na zimę, bo na teraźniejsza porę, może trochę dusić.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 15:34   #1705
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

E, naprawdę warto ja się właśnie zarejestrowałam, pod wpływem watku z gazety - i jestem oszołomiona możliwościami, jakie się przde mną otwarły. pierwsze zakupy już zrobione, w dodatku okazało isę, że sprzedająca pochodzi z Polski! i pieniądze przez Paypal już poszły a wpłacałam wczoraj
Jak już będę w łapkach dzierżyć flaszkę to oświadczę uroczyście, że ebay rulez!
btw, wiem że trochu off topic, ale mam pytanie do doświadczonych kupujących - czy różnice w wynikach wyszukiwania w zalezności czy startujemy z ebay pl, de, co.uk czy com są duże? bo mam wrażenie, że tak... aha, i czemu jak chcę płacić spod ebay.pl to nie pojawia mi sie opcja płatności Paypal a gdzie indziej - tak? znaczy, czy ktoś tez tak ma, czy tylko ja?
Hvid, dzięki za namiary na tego sprzedającego z Austrii! rzeczywiście ma sporo ładnych rzeczy
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 16:13   #1706
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Mnie Venezia przez jakiś czas się bardzo, bardzo nie podoba Ma w sobie taką gorzko-mdłą nutę - ale po jakimś czasie robi się piękna i bardzo, bardzo kobieca To zapach do jedwabnej sukienki - lekkiej i zwiewnej, jak sama Venezia
Venezia jest całkiem fajna i nawet moja mama używała jej kiedyś, ale ja nie chcę jej mieć. Nie pragnę, nie pożądam, nie chcę.

W liceum miałam bardzo zamożną koleżankę, która wyraźnie odstawała od reszty klasy. W I klasie, na naszej pierwszej wspólnej wycieczce wylądowałam z nią w pokoju. Kasia używała wyłącznie luksusowych kosmetyków, zabrała też ze sobą perfumy. Kiedy zapytałam, jakie to perumy (spodobały mi się), usłyszałam tylko: "I tak cię nie stać na nie".
Później zobaczyłam, że była to właśnie Venezia. Kasia skutecznie mi ją obrzydziła .


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 16:59   #1707
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
E, btw, wiem że trochu off topic, ale mam pytanie do doświadczonych kupujących - czy różnice w wynikach wyszukiwania w zalezności czy startujemy z ebay pl, de, co.uk czy com są duże? bo mam wrażenie, że tak... aha, i czemu jak chcę płacić spod ebay.pl to nie pojawia mi sie opcja płatności Paypal a gdzie indziej - tak? znaczy, czy ktoś tez tak ma, czy tylko ja?
Nie jestem bardzo doświadczona, kupiłam raptem z 10 rzeczy, ale odpowiem Ja zawsze startuję z eBay.co.uk i tez wydaje mi się, że są różnice w wynikach wyszukiwania, np. Rene Lezard, w uk nie wyświetla się wcale, natomiast w de - całe mnóstwo. Ale już z kolei EC jak szukałam, to wyniki były takie same, jak np. w Holandii.
Co do opcji płatności PayPalem, to raz mi się zdarzyło, że nie było jej po wygraniu aukcji, to weszłam na stronę Pay Pal i tam jakos udało mi się zapłacić (ale to metodą prób i błędów, więc nie bardzo pamietam jak )
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 17:24   #1708
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Toccato, niestety EDT, a EDP to inna bajka Ja też zastanawiam się nad losem swojego Cristobala, bo chociaż mi się podoba, to jednak znacznie, znacznie mniej

Demoniku, no to wcale się nie dziwię... Ja strasznie nie lubię takich zachowań

Elve, Edyto - kusicie, kusicie... I to właśnie teraz, gdy postanowiłam przystopować z zakupami
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 18:50   #1709
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Dziekuję Anastazjo- tylko, ze ja na Ebay'u jeszcze nie kupowałam , przymierzam sie od jakiegoś czasu, ale chyba nie na moje nerwy oczekiwanie na przesyłkę ze Stanów, albo innego odległego zakąta swiata
Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z ebay- głównie przeglądam strony UK (z powodu języka i największej możliwości płacenia za towar przez Paypal). W ING wykupiłam kartę przedpłaconą- 25 zł- ważna 1 rok i bez najmniejszego problemu mogę poprzez paypal płacić nią za granicę. A i kursy walut mają naprawdę OK (za 1 funta policzyli mi niecałe 6 zł).
I dzięki tamu udało mi się upolować Organzę Indecence edp (to tak żeby nie było zupełnie off topic)
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 20:29   #1710
SOLANGE002
Raczkowanie
 
Avatar SOLANGE002
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

ja tez bylam zadowolona z zakupow przez ebay....do niedawna!!!
miesiac temu zamowilam ,zaplacilam przez Paypal i czekam............
minelo 4 tygodnie......i nic!!!!!!!!!!!
wyslalam maila i dostalam odpowiedz ,ze jeszcze nigdy to sie nie zdarzylo(ktos przeoczyl moje zamowienie...tere-fere..) przepraszaja i daja mi 10 % upustu
jestem wsciekla, poniewaz za tydzien wyjezdzam i juz nie odbiore moich skarbow
SOLANGE002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.