Co jest ze mną nie tak ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 15:16   #1
Emiliaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6

Co jest ze mną nie tak ?


Witam wszystkich Więc mam pewien problem i mam taką nadzieję , ze dacie mi jakąś radę . Mam 18 lat. Zawsze mialam ciężki charakter . Już od przedszkola wszyscy stwierdzali , ze jestem bardzo wrażliwa. Mój ojciec , był bardzo agresywny . Tak naprawdę nigdy go nie było . Mieszkał w Niemczech a kiedy wracał na kilka dni , tyg . to wychodził , wracał rano pijany i bil mnie , moją mamę . Zawsze sie go bałyśmy . Nasze życie opierało sie na ciągłym stresie . Kiedy miałam 11 lat mama poznała nowego mężczyznę i odeszłyśmy . Partner mojej mamy jakoś nigdy mnie nie lubił . Do dnia dzisiejszego mówi , że jestem po☠☠☠ana itd. Od 3 lat mam chłopaka . On jedyny mnie wspiera w tym wszystkim . Kocham go bardzo i wiem , że on mnie też . Tylko jest strasznie zazdrosny .. Kontroluje mnie stale, mojego fb , gg . Nie mogę mieć kolegów ... koleżanki tez ciiężko uchodzą.. ale on tłumaczy , że chce mieć mnie tylko dla siebie . Sam nie utrzymuje kontaktu z koleżankami bo uważa , że jestem tylko ja i nie potrzebuje nikogo innego. Wczoraj był w pracy na noc , dziś też znowu idzie by zarobić nam na wakacje . Ja to rozumiem , ale boli mnie to trochę bo go potrzebuje strasznie . Zaczęłam płakać , nie wiem czemu , tak po prostu sama od siebie . Często gdy mój opiekun na mnie krzyczał i wyzywał też siadałam i płakałam . Nie chciałam tego . to po prostu samo się zaczynało . Więc co mam zrobić ? nie wiem co mi jest .Z byle powodu chce mi się płakać . Czasem też w nocy , gdy leże i myślę łzy same lecą .. Co mam robic ? potrzebny tu będzie psycholog ?
Emiliaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:23   #2
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Co jest ze mną nie tak ?

Co masz robic?
zACZAC zycie na wlasny rachunek.Niestety ,ale nie rozumien tez Twojej matki.
Fac et sie na Tobie wyzywa(jej facvet) a ona nie reaguje.
(czyzby nie wiedziala jak ten kolo sie do Ciebie zwraca ?)

A swojego faceta zazdrośnika albo zaczełabym pouczać albo po prostu sorry,ale dziekuje za taki zwiazek.
Moze w ogole niech spisze mi prawa i zasady , co mam robic a czego nie?
BEZ jaj.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:24   #3
Emiliaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Co jest ze mną nie tak ?

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Co masz robic?
zACZAC zycie na wlasny rachunek.Niestety ,ale nie rozumien tez Twojej matki.
Fac et sie na Tobie wyzywa(jej facvet) a ona nie reaguje.
(czyzby nie wiedziala jak ten kolo sie do Ciebie zwraca ?)

A swojego faceta zazdrośnika albo zaczełabym pouczać albo po prostu sorry,ale dziekuje za taki zwiazek.
Moze w ogole niech spisze mi prawa i zasady , co mam robic a czego nie?
BEZ jaj.
Mama zawsze reaguje . A chłopaka pouczam . trochę sie stopuje no ale .
Emiliaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:28   #4
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co jest ze mną nie tak ?

Cytat:
Napisane przez Emiliaa123 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Więc mam pewien problem i mam taką nadzieję , ze dacie mi jakąś radę . Mam 18 lat. Zawsze mialam ciężki charakter . Już od przedszkola wszyscy stwierdzali , ze jestem bardzo wrażliwa. Mój ojciec , był bardzo agresywny . Tak naprawdę nigdy go nie było . Mieszkał w Niemczech a kiedy wracał na kilka dni , tyg . to wychodził , wracał rano pijany i bil mnie , moją mamę . Zawsze sie go bałyśmy . Nasze życie opierało sie na ciągłym stresie . Kiedy miałam 11 lat mama poznała nowego mężczyznę i odeszłyśmy . Partner mojej mamy jakoś nigdy mnie nie lubił . Do dnia dzisiejszego mówi , że jestem po☠☠☠ana itd. Od 3 lat mam chłopaka . On jedyny mnie wspiera w tym wszystkim . Kocham go bardzo i wiem , że on mnie też . Tylko jest strasznie zazdrosny .. Kontroluje mnie stale, mojego fb , gg . Nie mogę mieć kolegów ... koleżanki tez ciiężko uchodzą.. ale on tłumaczy , że chce mieć mnie tylko dla siebie . Sam nie utrzymuje kontaktu z koleżankami bo uważa , że jestem tylko ja i nie potrzebuje nikogo innego. Wczoraj był w pracy na noc , dziś też znowu idzie by zarobić nam na wakacje . Ja to rozumiem , ale boli mnie to trochę bo go potrzebuje strasznie . Zaczęłam płakać , nie wiem czemu , tak po prostu sama od siebie . Często gdy mój opiekun na mnie krzyczał i wyzywał też siadałam i płakałam . Nie chciałam tego . to po prostu samo się zaczynało . Więc co mam zrobić ? nie wiem co mi jest .Z byle powodu chce mi się płakać . Czasem też w nocy , gdy leże i myślę łzy same lecą .. Co mam robic ? potrzebny tu będzie psycholog ?
Jak ty wytrzymujesz ciągłą kontrolę i brak zaufania? Nie kierujesz sama swoim życiem, ono nie układa się tak, jak być powinno, myślę, że na to reagujesz płaczem.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:04   #5
martuchaOo7
Raczkowanie
 
Avatar martuchaOo7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Co jest ze mną nie tak ?

Ja to nazywam syndromem ofiary. Poszukałaś sobie równie zaborczego chłopaka jakim był twój ojciec i powtarzasz w ten sposób błędy matki. A że potrzebujesz miłości i bliskości będziesz dalej brnęła w to błoto użalając się nad sobą.
__________________
„Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.”
martuchaOo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:55   #6
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Dot.: Co jest ze mną nie tak ?

Powinnaś poszukać dobrego psychologa. Sporo przeszłaś, może warto porozmawiać ze specjalistą? I nie daj sobie wmówić, że niezdrowa zazdrość jest w porządku. Najbardziej zaskoczyło mnie stwierdzenie Twojego chłopaka, że "chce mieć Cię tylko dla siebie". A co Ty jesteś, jego własność? Koleżanki ciężko przechodzą? To nie jest zdrowe.
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:44   #7
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Co jest ze mną nie tak ?

Jeny dziewczyno, to co opisałaś to jakaś patologia. Jak można dać się zamknąć komuś w klatce i płakać bo idzie do pracy?

Ogarnij się. Przyjęłaś bierną pozycje i stalaś sie ofiarą. Podusicie się oboje w tym związku. To nie jest normalne żeby cały czas spędzać z jedną osobą. To jest niezdrowe. Chłopak wyraźnie ma zapędy na tyrana.

Chcesz żeby Twoje życie wyglądało tak jak życie Twojej mamy?

Chcesz żeby Twoje dzieci przeżywały to co Ty czułaś? Nie wydaje mi się...
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.