Poronienie czy rozregulowany okres ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 10:38   #1
Grzeszna_Ja
Raczkowanie
 
Avatar Grzeszna_Ja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 53
GG do Grzeszna_Ja

Poronienie czy rozregulowany okres ?


Witam .. Otóż Ostatnio dostałam miesiączkę w połowie października .. pojawiła się tydzień za wcześnie i trwała 5 dni (zazwyczaj różnica jest 1-2 dniowa). Tydzień później dostałam kolejną , to prawidłową zgodnie z cyklem, która trwa do dziś, czyli 12 dni. Wcześniej odczuwałam jakby bóle wyrostka. Myślałam , że może kamica nerkowa mi się odnawia i ból promieniuje. Do tej pory mam bóle głowy i piersi. Różne zachcianki. Poradźcie mi proszę, może któraś z Was miała coś podobnego. Dodam, że z partnerem nie zabezpieczamy się, praktykujemy stosunek przerywany. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
__________________
"Anioł Stróż powiedział: "Naiwna..." i pogłaskał ją po głowie..."

http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=28887



PAŹDZIERNIK 2010 - Zaczynamy staranka !!

Edytowane przez Grzeszna_Ja
Czas edycji: 2010-11-11 o 10:38 Powód: Błąd
Grzeszna_Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 11:37   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

moze to byc wszytsko ,idz do gina.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:21   #3
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
moze to byc wszytsko ,idz do gina.
Dokładnie. Nie ma co za długo zwlekać z wizytą, bo mogą to być rozregulowane hormony, mieśniak, torbielkto wie co jeszcze możliwości jest bardzo dużo...Miesiączka 12 dniowa (zbyt długa) to też argument żeby skontaktować się ze specjalistą.
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:24   #4
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

Cytat:
Napisane przez Grzeszna_Ja Pokaż wiadomość
Witam .. Otóż Ostatnio dostałam miesiączkę w połowie października .. pojawiła się tydzień za wcześnie i trwała 5 dni (zazwyczaj różnica jest 1-2 dniowa). Tydzień później dostałam kolejną , to prawidłową zgodnie z cyklem, która trwa do dziś, czyli 12 dni. Wcześniej odczuwałam jakby bóle wyrostka. Myślałam , że może kamica nerkowa mi się odnawia i ból promieniuje. Do tej pory mam bóle głowy i piersi. Różne zachcianki. Poradźcie mi proszę, może któraś z Was miała coś podobnego. Dodam, że z partnerem nie zabezpieczamy się, praktykujemy stosunek przerywany. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Chcesz być w ciąży czy ocb?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:40   #5
Grzeszna_Ja
Raczkowanie
 
Avatar Grzeszna_Ja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 53
GG do Grzeszna_Ja
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Chcesz być w ciąży czy ocb?
A to zbrodnia ? Nie mamy nic przeciwko .. jeśli o to chodzi.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Marika27 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie ma co za długo zwlekać z wizytą, bo mogą to być rozregulowane hormony, mieśniak, torbielkto wie co jeszcze możliwości jest bardzo dużo...Miesiączka 12 dniowa (zbyt długa) to też argument żeby skontaktować się ze specjalistą.
Dziękuję za odpowiedź. Konsultowałam się wstępnie z lekarzem, co prawda przez tel .. Stwierdził, że może byś kilka przyczyn.. potwierdził Twoje i dodał jeszcze stres a także samoczynne poronienie.
Prawdopodobnie w poniedziałek pójdę na wizytę. Chciałam się tylko wstępnie czegoś dowiedzieć od Was.
Pozdrawiam
__________________
"Anioł Stróż powiedział: "Naiwna..." i pogłaskał ją po głowie..."

http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=28887



PAŹDZIERNIK 2010 - Zaczynamy staranka !!
Grzeszna_Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:42   #6
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie
 
Avatar ciezarna_zakonnica
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 304
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

Cytat:
Napisane przez Grzeszna_Ja Pokaż wiadomość
Witam .. Otóż Ostatnio dostałam miesiączkę w połowie października .. pojawiła się tydzień za wcześnie i trwała 5 dni (zazwyczaj różnica jest 1-2 dniowa). Tydzień później dostałam kolejną , to prawidłową zgodnie z cyklem, która trwa do dziś, czyli 12 dni. Wcześniej odczuwałam jakby bóle wyrostka. Myślałam , że może kamica nerkowa mi się odnawia i ból promieniuje. Do tej pory mam bóle głowy i piersi. Różne zachcianki. Poradźcie mi proszę, może któraś z Was miała coś podobnego. Dodam, że z partnerem nie zabezpieczamy się, praktykujemy stosunek przerywany. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Nie stać was na gumki, czy na tabsy? Przepraszam,ale w takim wieku nie zabezpieczać się, to jest jawne NIEPOROZUMIENIE. Teraz jęczysz na forum, czy możesz być w ciąży, czy nie. Kurcze, dziewczyno, jeśli bzykasz sie bez gumki, to znaczy, że pogodziłaś się z myślą, że w każdej chwili możesz mieć taką "niespodziankę". Kicaj do lekarza po prostu, bo obawiam się,że mało która z nas będzie Ci w stanie pomóc.
ciezarna_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 13:56   #7
Grzeszna_Ja
Raczkowanie
 
Avatar Grzeszna_Ja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 53
GG do Grzeszna_Ja
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

Cytat:
Napisane przez ciezarna_zakonnica Pokaż wiadomość
Nie stać was na gumki, czy na tabsy? Przepraszam,ale w takim wieku nie zabezpieczać się, to jest jawne NIEPOROZUMIENIE. Teraz jęczysz na forum, czy możesz być w ciąży, czy nie. Kurcze, dziewczyno, jeśli bzykasz sie bez gumki, to znaczy, że pogodziłaś się z myślą, że w każdej chwili możesz mieć taką "niespodziankę". Kicaj do lekarza po prostu, bo obawiam się,że mało która z nas będzie Ci w stanie pomóc.
Kobietko, chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem .. Tematem nie jest niechciana ciąża, a zupełnie inny problem. To czy się zabezpieczamy czy nie to wyłącznie nasza sprawa i dobrze wiemy co robimy. I jakie znaczenie tu tego wiek? Poza tym nie Tobie to oceniać czy moje 23 lata to wciąż za mało by zostać mamą .
BTW taka niespodzianka byłaby mile widziana ;]
__________________
"Anioł Stróż powiedział: "Naiwna..." i pogłaskał ją po głowie..."

http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=28887



PAŹDZIERNIK 2010 - Zaczynamy staranka !!
Grzeszna_Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 20:06   #8
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 372
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

to dobrze że nie uważacie tego za superskuteczną metodę. ale musicie pamiętać że są przeciwwskazania co do tej metody. ja wiem ze może Wam odpowiadać, partner mówi że wszystko jest ok ale za jakiś czas może (ale oczywiście nie musi) to doprowadzić do nerwicy na tle seksualnym. wiesz, chodzi o to żeby zdążyć wyjąć. jest pewna presja i nawet jeśli tego nie odczuwacie to ona jest istotna. to nie jest pełna forma stosunku. od czasu do czasu spoko ale na stałe to ja bym tego nie robiła. ale oczywiście nie ganię i nie oceniam tylko przypominam
pomyślcie o tym
megalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 08:17   #9
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie
 
Avatar ciezarna_zakonnica
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 304
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

Cytat:
Napisane przez Grzeszna_Ja Pokaż wiadomość
Kobietko, chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem .. Tematem nie jest niechciana ciąża, a zupełnie inny problem. To czy się zabezpieczamy czy nie to wyłącznie nasza sprawa i dobrze wiemy co robimy. I jakie znaczenie tu tego wiek? Poza tym nie Tobie to oceniać czy moje 23 lata to wciąż za mało by zostać mamą .
BTW taka niespodzianka byłaby mile widziana ;]
Kobietka umie czytac ze zrozumieniem i oprócz tego między wierszami, ale musisz mi to wybaczyć, ale gdy to przeczytałam, to była pierwsza myśl, która cisnęła mi się na usta-a w tym wypadku palce. Jesli tak stawiacie sprawe, to prosze bardzo, przyrost naturalny słaby, produkujcie, bozia w dzieciach wynagrodzi, a juz wracajac do tematu: do lekarza idź, Serdeńko.
ciezarna_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 11:31   #10
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

kazdy praktykuje taka metode jaka chce, i powinien liczyc sie z konsekwencjami swoich wyborow.

nie stosuje metody przerywanej bo raz nie jest to przyjemne w czasie stosunku jak facet sie zatrzymuje z ruchami i sie skupia na tym "bo zaraz bedzie klops" dwa ze z powodu seksu nie chce zeby facet sie powstrzymywal - jesli ja dojde to on tez powinien(sprawiedliwie) a trzy wlasnie z podanych w/przyczyn - nerwica

grzeszna ja - jesli chcesz byc mama to nie stosuj zadnych metod i przebadaj sie pod katem ciazy, jesli nie chcesz - stosuj. nie rozumiem ludzi ktorzy wybieraja metody zawodne. albo kombinuja jak chca, nie dosc ze cierpi cala przyjemnosc z seksu ale zeby bylo smieszne potem wielka radosc jak czuje sie w brzuchu ruchy dziecka
zdecyduj sie na cos. w moim rozumowaniu albo miec dziecko albo go nie miec

ja stosuje metody bo nie chce miec dziecka, jesli mnie zawiedzie taka czy owaka metoda to zrobie wszystko by tego dziecka nie miec czyt aborcja
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 09:30   #11
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

no i trzeba pamiętać, że w ejakulacie, jeszcze przed wytryskiem też są plemniki... i też uważam, że jak chce się niespodzianki to fajniej dla obojga by było darować sobie przedwczesne wyciąganie
no i lekarz jak najprędzej
Zdrówka życzę

Edytowane przez Brua
Czas edycji: 2010-11-13 o 09:31
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 12:12   #12
Grzeszna_Ja
Raczkowanie
 
Avatar Grzeszna_Ja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 53
GG do Grzeszna_Ja
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

Cytat:
Napisane przez Brua Pokaż wiadomość
no i trzeba pamiętać, że w ejakulacie, jeszcze przed wytryskiem też są plemniki... i też uważam, że jak chce się niespodzianki to fajniej dla obojga by było darować sobie przedwczesne wyciąganie
no i lekarz jak najprędzej
Zdrówka życzę
Ślicznie dziękuję Brua za odpowiedź.
Otóż w ciąży nie jestem. Zrobiłam test w piątek ok 19.00 . Tylko, że ... 20 min wcześniej robiłam siusiu :P Teściowa się niecierpliwiła i nie chciała czekać do rana, a tak byłoby najlepiej. No więc wypiłam litr wody i zrobiłam test.
Wyszedł negatywny. Czytałam później na forach, że test mógł pokazać wynik fałszywy ponieważ w pęcherzu nie zdążył nazbierać się HCG.
Poza bólem piersi i delikatnym szczypaniu w ok pęcherza nic mi nie dolega. Przestałam też krwawić (hip hip - hurra!), zostały mi tylko jasno-brązawe upławy ale bardzo skąpe. Co teraz o tym myśleć ?
__________________
"Anioł Stróż powiedział: "Naiwna..." i pogłaskał ją po głowie..."

http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=28887



PAŹDZIERNIK 2010 - Zaczynamy staranka !!
Grzeszna_Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 13:47   #13
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

Brązowe upławy mogą świadczyć o grzybicy (,którą bardzo łatwo wyleczyć antybiotykami), lub jakiejś nadżerce....Najlepiej szybko udaj się do lekarza bo nie leczona choroba może zmienić się w bardzo poważną dolegliwość nap. raka
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 14:07   #14
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

plamienia moga swiadczyc o problemach z hormonami.

w moim przypadku przy przedluzajacym sie krwawieniu dr wykryla mi jakis stan zapalny i dostalam leki
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:49   #15
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: Poronienie czy rozregulowany okres ?

jeśli infekcja, to po wyleczeniu (i w trakcie) polecam probiotyk lacibios femina może nie jest najtańszy ale fajnie działa. I można brać jedną ampułkę na trzy dni (tak mi doradził gin) i wtedy opakowanie starcza na ok. miesiąc

No i zamiast czipsów serwować sobie żurawinę suszoną a do mineralnej soczek żurawinowy (koniecznie z firmy Paola - ma największą zawartość i nie zawiera konserwantów). To pomaga w zapobieganiu zarówno intymnym jak i moczowym infekcjom
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.