Krem pielęgnacyjny z Zea Mays BingoSpa - Co o nim myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 11:52   #1
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Cool

Krem pielęgnacyjny z Zea Mays BingoSpa - Co o nim myślicie?


Co myślicie o tym kremie?
Mam chęć go kupić bo mam cerę mieszaną skłonną do zapychania się i czasami wychodzą mi tzw. "skórki" na brodzie lub nosie dlatego szukam czegoś nawilżającego a zarazem nie zapychającego specjalnie dla mnie - dla cery mieszanej- co nie spowoduje zapchania się czyli powstawania krostek itp

http://www.bingosklep.com/krem-piele...spa-p-387.html

- Jak się sprawdza?
- Jakie są efekty?
- Zapycha?
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:25   #2
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Krem pielęgnacyjny z Zea Mays BingoSpa - Co o nim myślicie?

Moja koleżanka ostatnio chciała mi go oddać, bo wywołał u niej uczulenie, ale ona ma chyba po prostu uczulenie na kukurydzę. To w zasadzie moja jedyna uwaga, może akurat jesteś alergiczką, więc wspominam.
A próbowałaś czegoś z Fitomedu? Ceny mają podobne, a kosmetyki są sprawdzone, możesz zerknąć nawet na recenzje w KWC. Polecam np. ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html, który dla 34 recenzentek jest hitem Myślę, że i na Twojej skórze się sprawdzi.
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:38   #3
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Dot.: Krem pielęgnacyjny z Zea Mays BingoSpa - Co o nim myślicie?

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ostatnio chciała mi go oddać, bo wywołał u niej uczulenie, ale ona ma chyba po prostu uczulenie na kukurydzę. To w zasadzie moja jedyna uwaga, może akurat jesteś alergiczką, więc wspominam.
A próbowałaś czegoś z Fitomedu? Ceny mają podobne, a kosmetyki są sprawdzone, możesz zerknąć nawet na recenzje w KWC. Polecam np. ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html, który dla 34 recenzentek jest hitem Myślę, że i na Twojej skórze się sprawdzi.
Nie, ja na szczęście nie jestem alergiczką ale mam delikatną skórę także nie mogę się wysmarować byle czym bo może mnie to podrażnić lub tak jak wspominałam wcześniej spowodować powstawanie krostek ;> a Ty wypróbowałaś ten krem od koleżanki czy bałaś się że też będziesz miała uczulenie? pytam bo jestem ciekawa tego kremiku czy faktycznie tak działa jak w opisie
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.