Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 23:59   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936

Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!


Nic. stało sie i sie odstać może. 6 kg to full duzo. Lol, nie widac tego aż tak że rozmiary nagle sie o 3 zwiekszyły wszystkiego ale poprostu moje ciało nabrało kształcików. Tzn zwisa brzuch, nie jest takie "jednolite"bez fałdki itp. Musi mi sie udac i schudnac te 6 kg ak najszybciej. Jednak niestety nie mam silnej woli. Popadam coś czuje powoli w bulimie. Jem, mimo iz nie jestem głodna. BaRDZO PROSZe o wasze wspracie. Wkoncu dzieki wam udało mi sie schudnac 14 kg to i te 6 kg uda mi sie!!

jeśli ktoś sie udzieli rozwine wątek i moze załoze dzienniczek, jesli nikt nie zauwazy to sie mówi trudno
Pozdrowionka!!

" WIEC NIE MARTW SIE, UŚMIECHNIJ SIE!!"
moje motto
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:25   #2
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

ojj a napisalas "nie widac tego aż tak " wiec nie martw sie skoro tego bardzo nie widac jedynie na przyszlośc uwazaj i pamietaj nie jedz na noc!!! i jedz sniadanie !!! to sa moje zasady ktorych sie mocno trzymam i tobie tez radze no moze nie ma natychmiastowych efektow ale to pomaga i oczywiscie radze pocwiczyc od czasu do czasu bo wtedy chudniesz i ci sie samopoczucie poprawia

jestem z toba i wierze w ciebie
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:32   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
Nic. stało sie i sie odstać może. 6 kg to full duzo. Lol, nie widac tego aż tak że rozmiary nagle sie o 3 zwiekszyły wszystkiego ale poprostu moje ciało nabrało kształcików. Tzn zwisa brzuch, nie jest takie "jednolite"bez fałdki itp. Musi mi sie udac i schudnac te 6 kg ak najszybciej. Jednak niestety nie mam silnej woli. Popadam coś czuje powoli w bulimie. Jem, mimo iz nie jestem głodna. BaRDZO PROSZe o wasze wspracie. Wkoncu dzieki wam udało mi sie schudnac 14 kg to i te 6 kg uda mi sie!!

jeśli ktoś sie udzieli rozwine wątek i moze załoze dzienniczek, jesli nikt nie zauwazy to sie mówi trudno
Pozdrowionka!!

" WIEC NIE MARTW SIE, UŚMIECHNIJ SIE!!"
moje motto
Jak jak najszybciej schudniesz te 6 kg. to później jeszcze szybciej je przytyjesz...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:37   #4
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

ajjjj słońce troche się zagalopowałaś... pewnie troche za szybko schudłaś te 14 kg- stąd efekt jojo... jeśli te 6 kg też chcesz tak szybko zrzucić to doprowadzisz się do kolejnego efektu jojo...błędne koło. Przemyśl wszystko jeszcze raz.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 11:37   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Ja tak troche z innej beczki Efekt jojo można stwierdzić dopiero po 2 latach I muszą to być regularne wahania o 10 kg. Wiec nie masz czym się martwić. Nie wiem jaką dietę stosowałaś, ale te większośc diet (tych, których efekty widać szybko) polega na wydalaniu wody z organizmu, a jeżeli ćwiczysz, to na kilogramy możesz wogóle nie patrzeć, bo mięśnie ważą 3 x więcej niż tłuszcz, wtedy zwraca się uwagę na cm
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:41   #6
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Wiec teraz każdej coś napisze. Te 14 kg schudłam w pół roku, stosujac diete 1200 kcal ale było duzo wpadek wiec nie była to dieta mono. Ćwiczyłam jak mi sie chciało. Po diecie miałam super metabolizm. Pierwszy tydzien wrzesnia zaczełam jesc normalne wszystko, tzn nie dietkowo. i nic nie przytyłam. I to jojo nie jest wynikiem tego że wróćiłam do normalnego trybu odrzywiania tylko z mojej głupoty. Jadłam mimo iz mi sie nie chciało. Nie wiem, ale dawniej nawet nie myslałam żeby kupic sobie "liona" jak wiszialam w sklepie a teraz nawet kupowałam sobie po 3. Mam nadzieje że troche silnej woli i dam rade. tak teraz mysle że gdybym na 1200 kcal wskoczyła zaraz by polciało pare kg i potem lekki zastój i dalej poleci...ale mówie SILNA WOLA żeby ograniczyc jedzenie. co innego gdybymw domu była, a mieszkam w akademiku i jestem zdana na ich żarcie:/
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 16:22   #7
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
Nic. stało sie i sie odstać może. 6 kg to full duzo. Lol, nie widac tego aż tak że rozmiary nagle sie o 3 zwiekszyły wszystkiego ale poprostu moje ciało nabrało kształcików. Tzn zwisa brzuch, nie jest takie "jednolite"bez fałdki itp. Musi mi sie udac i schudnac te 6 kg ak najszybciej. Jednak niestety nie mam silnej woli. Popadam coś czuje powoli w bulimie. Jem, mimo iz nie jestem głodna. BaRDZO PROSZe o wasze wspracie. Wkoncu dzieki wam udało mi sie schudnac 14 kg to i te 6 kg uda mi sie!!

jeśli ktoś sie udzieli rozwine wątek i moze załoze dzienniczek, jesli nikt nie zauwazy to sie mówi trudno
Pozdrowionka!!

" WIEC NIE MARTW SIE, UŚMIECHNIJ SIE!!"
moje motto
mam to samo.. schudlam 19kg i przytylam 6 kg a najgorsze jest to ze juz nie umiem schudnac, obecnie objadam sie i wymiotuje albo nie wymiotuje ja z jedzeniem wpadam w jakis trans i jem jem jem... ;( chyba ze sie odchudzam ale jak mi sie znudzi to znowu jem i wymiotuje i znowu sie odchudzam mam dosc ;(
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 18:25   #8
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
mam to samo.. schudlam 19kg i przytylam 6 kg a najgorsze jest to ze juz nie umiem schudnac, obecnie objadam sie i wymiotuje albo nie wymiotuje ja z jedzeniem wpadam w jakis trans i jem jem jem... ;( chyba ze sie odchudzam ale jak mi sie znudzi to znowu jem i wymiotuje i znowu sie odchudzam mam dosc ;(
ja chce jeszcze napisac że mam dodatkowo uraz psychiczny. Wiem że przytyłam, mam dodatkowe 7 cm w biodrach, 4 cm w udzie i czuje sie z tym bardzo źle a co za tym idzie nie mam juz tej pewnosci siebie że jestem szczupła i wogóle. Unikam towarzystwa chłopaków, nie kręce z moim najlepszym kolega z którym mogło coś być i ogółnie sie wszystko zawaliło .
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 19:28   #9
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

tez to przeszlam.. zwlaszcza w wakacje.. czulam sie grubo i nie chcialam wychodzic pokazywac sie w bluzkach z krotkim rekawem, stroju kapielowym itp.. od kilku tygodni akceptuje siebie i jestem znacznie pewniejsza siebie i swojej wartosci zarowno fizycznej jak i psychicznej... mam czasem chwile zalamania ale mijaja.. choc ciagle mysle o tym co jem itp ciagle waga w mojej glowie ale staram sie czyms zajac... widze swoje wady ale nie chce o nich az tak myslec bo wtedy wariuje
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 16:14   #10
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

ojj ciezka sprawa z tym jo jo ://
musisz przemyslec wszystko i ulozyc sobie porzadny plan!
teraz juz nie mozesz sobie pozwolic na zadne slabosci bo wrocisz do poprzedniej wagi albo jeszcze wiecej przybierzesz .... ://
trzymam kciuki ;**
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:26   #11
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Red face Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

ja tez sie boje jojo bo powoli zaczyna mnie dopadac i chce reaguje tak: jem 5 posilkow dziennie( nie glodowe dawki ale i nie najadam sie) staram sie nie jesc slodyczy(tylko raz w tyg np w niedziele) nie uzywam cukru tylko slodzika, jak jestem glodna to jem ogorki surowe pieczarki czy jablko.. czasem banana.. kolacje jem ok 18 lub 19... no i staram sie nie pic piwa(czasem mi nie wychodzi) bo ma duzo kcal i potem wpdam w trans i jem i jem... ale kurcze ciezko mi :/
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 22:46   #12
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Hej. Sory że nie pisałam. Musze sie pochwalic że to pierwszy dzien w którym udało mi sie dietowo zjeśc. Mam na mysli, że liczyłam kaloriee ( troche to chore myslenie ale cóż). Teraz tak sobie mysle że jadłam nawet 5000 kcal dziennie czasem:/ Wiec widze że mimo to miałam swietna przemiane materii.
Tak też dzisiaj zjadłam
, o 7:00 : 2 kromki chleba razowego z serkiem białym ziarnistym
10:00 - jogurt i jabłko
12:00 - ryż 3/4 torebki z jogurtem jogobella light
15:00 -kisiel 230 g., 2 jabłka
18:00- 2 kromki chleba razowego z serkiem białym ziarnistym,pomidorkiem i ogórkiem ( big kanapka )

Do tego z 5 kaw z słodzikiem ( to tylko w ramach 2 miesiecznej diety)

W sumie chyba udało mi sie nie przekroczyc 1400 kcal.
Dzisiaj zrobiłąm sałatke warzywna z majonezem i ani kęsa. Mówi sie trudno DIETA.

I bardzo bym chciala miec taka silna wole jak dzisiaj juz od dzisiaj jak najdłużej!! Pomózcie mi w tym !!

__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:52   #13
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

ja w sumie dzis duzo nie zjadlam i jestem z siebie dumna.. tez bym chciala juz tak zawsze.. ale trzeba sie wspierac
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 06:57   #14
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

czesc dziewycnzy ja tez mam maly problem tzn jeszcze mi si enic a ni cnie przytylo ale chodiz o to ze ostatnio czesciej pekam i jem ponad limit w usmie nei duzo bo np z gora 2000 kcal ale jak bylam n 1500 to boje sie tak skakac i postanowilam ze aby nei dac sie efektowi jojo przechodze na dietke south beach w ktorej po jakims czasei doehcciewa sie chleba i slodcyzy no i dietkuje na sb od wczoraj , no a poztaym to ni eobrazilabym sie gdyby mi ze 3 kg polecilay bo wtedy byloby jzu super

musze tak wlacyzc z jojo bo w zeslzym roku mialam 5 kg jojo w okresie zimy i dlatego sie tak martwie wiec msuze dzialac
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:38   #15
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

MyLifeIsMusic przylaczam sie do Ciebie moze bedzie Ci razniej a ja tez musze schudnac 6kg tak w sumie to 10 ktore nabylam na fastfoodach ale zaczniemy od 6
powodzenia;*
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 00:09   #16
Mimi273
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 16
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Jojo jest najgorsze jak sie przytyje wiecej niz sie schudlo i cala dieta na marne idzie. Ja ostatnio przytylam po swietach ;/ ale mam nadzieje ze sie powstrzymam i juz bedzie dobrze , moze cos schudne albo chociaz wage utrzymam. Najgorsze napaday sa, np na slodycze..koszmar: jedno ciastko drugie dziesiąte heh
Mimi273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 06:04   #17
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
Tak też dzisiaj zjadłam
, o 7:00 : 2 kromki chleba razowego z serkiem białym ziarnistym
10:00 - jogurt i jabłko
12:00 - ryż 3/4 torebki z jogurtem jogobella light
15:00 -kisiel 230 g., 2 jabłka
18:00- 2 kromki chleba razowego z serkiem białym ziarnistym,pomidorkiem i ogórkiem ( big kanapka )

Do tego z 5 kaw z słodzikiem ( to tylko w ramach 2 miesiecznej diety)

Białko jest bardzo ważne podczas odchudzania i powinno być w każdym posiłku.

Jogurt, jabłko, ryż - biały z jogurtem, kisiel, jabłka - to same węgle proste, które oprócz owoców, zjadanych w pierwszej części dnia powinno się starać wyeliminować Jogurty najlepiej nie słodzone, naturalne i wymieszać z owocami.

Kolacja najlepiej typowo białkowa. Jeśli jesz o 18 a idziesz bardzo spać późno nie jedząc prze długi czas bardzo sobie szkodzisz, spowalniasz przemianę materii i sprawiasz, ze poranne śniadanko idzie Ci w boczki
Ogólnie jadłospis bardzo nieciekawy

Ps. Oprócz białka, nadmiaru węglowodanów prostych, brak jeszcze zdrowych tłuszczów.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 06:23   #18
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Jojo 6 kg :( !! musze sie natychmiast tego pozbyć!

Dziewczyny i jeszcze jedno.

Jak już bierzecie się za odchudzanie wypadałoby się zapoznać z podstawowymi zasadami zdrowego odżywiania. Poczytać sobie trochę o rodzajach składników pokarmowych (tłuszcze, białka, węglowodany), o przemianie materii, aktywności fizycznej itp. Jak już coś robicie to róbcie to z głową i po dokładnym zaznajomieniu się z samym procesem odchudzania, spalania kalorii itp. u człowieka. Bez takich podstaw to za kilka miesięcy pojawi się kolejny post typu "jak pozbyć się efektu jojo" i takie błędne koło

Poczytać:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75323
http://www.sfd.pl/Najczęściej_pomija....-t174827.html
http://www.sfd.pl/Odchudzanie_w_pyta..._-t128699.html
http://www.sfd.pl/ODCHUDZANIE_PORADN...A_-t92199.html

Zaznajomić się z tekstami, wyciągnąć wnioski i dopiero później brać się za odchudzanie

Oprócz diety ważna jest regularna aktywność fizyczna i posiłki przed i po treningowe.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.