Jak się upiększyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-02, 10:48   #1
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271

Jak się upiększyć?


Hej, pomożecie mi? Możecie mi doradzić, co by mi pasowało odnośnie koloru włosów, fryzury? Kolorów w makijażu... Będę wdzięczna i pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1173.jpg (38,4 KB, 943 załadowań)
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:31   #2
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Chyba nikt nie pomoże...
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:24   #3
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
Hej, pomożecie mi? Możecie mi doradzić, co by mi pasowało odnośnie koloru włosów, fryzury? Kolorów w makijażu... Będę wdzięczna i pozdrawiam.
Koniecznie inne zdjęcie, bo to nie mówi nic o tym jak twarz wygląda normalnie z przodu
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:48   #4
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

dobra, postaram się zrobić i wrzucić
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 20:20   #5
lerire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Jak się upiększyć?

na pewno brwi a do reszty potrzeba 'normalnego' zdjęca
__________________
drożdże!

seria I - 21.01.14 - 20.04.14
seria II - 18.09.14 - 17.12.14

01.02-22.02
02.02-22.03
lerire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 21:07   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak się upiększyć?

dodaj kilka zdjęć, postaraj się je zrobić w dobrym dziennym świetle, twarzą na wprost i nie "z ręki".
z obecnego nic nie wywnioskujemy, za ciasny kadr, ksztalt twarzy przeklamany, bo zrobione zdjecie z reki i do tego z góry.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:57   #7
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Dobrze kochane, zrobię jak będę miała możliwość.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lerire Pokaż wiadomość
na pewno brwi a do reszty potrzeba 'normalnego' zdjęca
A co z tymi brwiami? Dziękuję z góry za odpwoedź
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 13:27   #8
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
Dobrze kochane, zrobię jak będę miała możliwość.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------


A co z tymi brwiami? Dziękuję z góry za odpwoedź
Jeśli masz rzeczywiście tak jasne jak na tym zdjęciu, to trzeba je mocno przyciemnić do tego koloru włosów. No i regulować w taką cieniutką linię, bo aż dziwnie wygląda taka wąziutka.
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 14:45   #9
lerire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
Dobrze kochane, zrobię jak będę miała możliwość.
A co z tymi brwiami? Dziękuję z góry za odpwoedź
Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Jeśli masz rzeczywiście tak jasne jak na tym zdjęciu, to trzeba je mocno przyciemnić do tego koloru włosów. No i regulować w taką cieniutką linię, bo aż dziwnie wygląda taka wąziutka.
tak, przede wszystkim chodziło mi o przyciemnienie no i może żeby były grubsze, ale dokładnie kształt będzie można ocenić po innym zdjęciu
__________________
drożdże!

seria I - 21.01.14 - 20.04.14
seria II - 18.09.14 - 17.12.14

01.02-22.02
02.02-22.03
lerire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:41   #10
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Jeśli masz rzeczywiście tak jasne jak na tym zdjęciu, to trzeba je mocno przyciemnić do tego koloru włosów. No i regulować w taką cieniutką linię, bo aż dziwnie wygląda taka wąziutka.
Mówisz o regulowaniu w cieniutką i piszesz ze mam wąziutkie brwi... nie bardzo wiem czym się różni cienka od wąskiej

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Kurcze juz sama nie wiem, piszecie zebym pogrubiła brwi i zebym je miala cieniutkie...
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 16:01   #11
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10802.jpg (77,0 KB, 1127 załadowań)
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 16:30   #12
lerire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
Mówisz o regulowaniu w cieniutką i piszesz ze mam wąziutkie brwi... nie bardzo wiem czym się różni cienka od wąskiej

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Kurcze juz sama nie wiem, piszecie zebym pogrubiła brwi i zebym je miala cieniutkie...
ja nie pisałam o tym żebyś miała cieniutkie, cytowałam jedynie fragment, gdzie się zgodziłam z theunlikee żeby je przyciemnić

fajnie, że wstawiłaś inne zdjęcie podtrzymuję swoje zdanie co do brwi - przyciemnić + ja bym je trochę pogrubiła
no i zapuściłabym włoski, a na pewno grzywkę
__________________
drożdże!

seria I - 21.01.14 - 20.04.14
seria II - 18.09.14 - 17.12.14

01.02-22.02
02.02-22.03
lerire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 16:49   #13
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
Mówisz o regulowaniu w cieniutką i piszesz ze mam wąziutkie brwi... nie bardzo wiem czym się różni cienka od wąskiej

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Kurcze juz sama nie wiem, piszecie zebym pogrubiła brwi i zebym je miala cieniutkie...

Mój błąd, zgubiłam "nie". Miało być : żeby nie były właśnie takie cienkie :P
Zdecydowanie ściemnić, bo te biedne brwi praktycznie nie istnieją :P
Albo trwała henna, albo kredka co rano, ale muszą być wyraźne szczególnie przy ciemnych włosach.
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 17:11   #14
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Dziękuję, no jestem w niefortunnym czasie, niedawni scięłam włosy, bo miałam za ramiona i pofarbowałam na ciemniejszy kolor, co wg mnie było mega błedem. Aha i na tym zdj nie mam na sobie makijazu... Tylko co zrobic z tymi brwiami, jak one takie już są?

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Chodzi mi o to, jak je pogrubić, one mają taką 'wątłą' linię naturalnie, kiedy pogrubiam np kreską, wygląda to groteskowo i tu jest dylemat :-(
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 17:13   #15
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Jak się upiększyć?

No kochana ja w Tobie widzę potencjał. Zacznę od tego że masz bardzo piękne oczy więc wypadałoby je nieco wyeksponować odpowiednim makijażem (dziewczyny myśle tutaj specjalistki więc pomogą) ale napewno musisz je podkreślać. Pełne usta - to również jest atut. Błyszczyk lub pomadka w jakimś nasyconym kolorku jak najbardziej. Włosy zapuść tak do ramion i grzywkę jak już ktoś wcześniej wspomniał. Napewno to wydłuży i wyszczupli Twą okrągłą buzię. Ta obecna fryzura niestety bardziej ją zaokrągla . Nie wiem jak się ubierasz ale jeśli w tym stylu co na zdjęciu koniecznie przerzuć się na jakieś jednolite kolorki bardziej. Jeśli chcesz pomocy odnośnie fryzury bądź stylu ubierania się to chętnie pomogę. I jeśli mieszkasz gdzieś niedaleko to zapraszam na pazurki
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 17:20   #16
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
No kochana ja w Tobie widzę potencjał. Zacznę od tego że masz bardzo piękne oczy więc wypadałoby je nieco wyeksponować odpowiednim makijażem (dziewczyny myśle tutaj specjalistki więc pomogą) ale napewno musisz je podkreślać. Pełne usta - to również jest atut. Błyszczyk lub pomadka w jakimś nasyconym kolorku jak najbardziej. Włosy zapuść tak do ramion i grzywkę jak już ktoś wcześniej wspomniał. Napewno to wydłuży i wyszczupli Twą okrągłą buzię. Ta obecna fryzura niestety bardziej ją zaokrągla . Nie wiem jak się ubierasz ale jeśli w tym stylu co na zdjęciu koniecznie przerzuć się na jakieś jednolite kolorki bardziej. Jeśli chcesz pomocy odnośnie fryzury bądź stylu ubierania się to chętnie pomogę. I jeśli mieszkasz gdzieś niedaleko to zapraszam na pazurki
dzięki! strój raczej domowy, wiec moze nie miarodajny. ooooj z oczamimam zawsze problem, bo mam opadające powieki :-(
Zastanawiam się tez jakikolor włosów bardziej by mi pasował.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Acha i wspomnę o moich włosach, są sztywne i trudno je ułożyć. Włosy to mój chyba największy problem...
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 17:59   #17
isabel mountain
Raczkowanie
 
Avatar isabel mountain
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kiece
Wiadomości: 99
Dot.: Jak się upiększyć?

masz piękne pełne usta. Proponuje podkreślić.
__________________
http://bakcylove.pl/
isabel mountain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:03   #18
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
dzięki! strój raczej domowy, wiec moze nie miarodajny. ooooj z oczamimam zawsze problem, bo mam opadające powieki :-(
Zastanawiam się tez jakikolor włosów bardziej by mi pasował.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Acha i wspomnę o moich włosach, są sztywne i trudno je ułożyć. Włosy to mój chyba największy problem...

Na pewno fryzura bardzo niekorzystna. Optycznie jeszcze bardziej zaokrągla buzie. Póki co, nim nie odrosną, proponowałabym wyciąganie je na szczotce, aby były proste i nieco dłuższe, taki nieład nie wygląda najlepiej. Co do koloru - nie jest wcale najgorszy. Nie jest to strzał w dziesiątkę, ale też nie powiedziałabym, aby był istny dramat. Jakim masz kolor naturalnie? Może jakiś chłodny brąz by się nadał?
Co do brwi - przede wszystkim zacznij je przyciemniać i lepiej nie w domu, tylko u kosmetyczki, przy okazji doradzi co można by więcej z nimi zrobić.
https://www.youtube.com/watch?v=HJUt...S3kOtrIsTzvOQi - oglądnij, pomyśl, spróbuj
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:26   #19
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

theunlikee i isabel mountain bardzo dziękuję. Moje włosy są lekko falowane w taki dziwny sztywny sposób i gdy są wyciągnięte na szczotce, podkreślają jeszcze okrągłą twarz :-(
dziękuję za link do filmiku

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Na razie włosy odrastają więc ok, ale co z nimi zrobić potem? Zupełnie nie mam pomysłu.
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 19:14   #20
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Jak się upiększyć?

Co do włosów to może jakiś brąz ? załączam propozycję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (48,5 KB, 562 załadowań)
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:29   #21
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Co do włosów to może jakiś brąz ? załączam propozycję.
Fajnie, dziękuję, taki kolor mi się podoba lub ciutkę ciemniejszy

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Słuchajcie, faktycznie te moje brwi jakoś tak głupio wyglądają...

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez theunlikee Pokaż wiadomość
Na pewno fryzura bardzo niekorzystna. Optycznie jeszcze bardziej zaokrągla buzie. Póki co, nim nie odrosną, proponowałabym wyciąganie je na szczotce, aby były proste i nieco dłuższe, taki nieład nie wygląda najlepiej. Co do koloru - nie jest wcale najgorszy. Nie jest to strzał w dziesiątkę, ale też nie powiedziałabym, aby był istny dramat. Jakim masz kolor naturalnie? Może jakiś chłodny brąz by się nadał?
Co do brwi - przede wszystkim zacznij je przyciemniać i lepiej nie w domu, tylko u kosmetyczki, przy okazji doradzi co można by więcej z nimi zrobić.
https://www.youtube.com/watch?v=HJUt...S3kOtrIsTzvOQi - oglądnij, pomyśl, spróbuj
Mój naturalny kolor włosów to taki mysi blond, takie nie wiadomo co i pewnie stąd te problemy z brwiami
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:31   #22
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak się upiększyć?

Hej,
dzieki za fote, no więc...
zejdź z tego koloru. nie pasuje, ale o tym już sama napisałaś. Bardzo przytłacza Ci twarz, odcina się od cery i brwi.Póki go masz przyciemnij sobie brwi. kup kredkę i po prostu je pomaluj, henna na takich delikatnych włoskach trzyma się 3 dni, nie ma sensu latać do kosmetyczek, jesli chcesz henne spokojnie poradzisz sobie sama.
dodatkowo kształt tych brwi jesli jest taki naturalnie to o, jesli jednak skubiesz włoski od wewnetrznej strony łuku u góry (te które wiekszosci z nas sterczą) to przestań, bo nadajesz brwiom taki nieco "zły" wyraz. najlepiej jakby u Ciebie miały bardziej prostą linię.

fryzura nie pasuje do Twojej dość zakrąglonej twarzy, raczej skłaniam się ku prostym włosom do ramion niż ku asymetrycznej grzywce i nieładowi. ponadto grzywka optycznie skraca i poszerza niepotrzebnie twarz.
kolor naturalny ciemny blond, albo jakiś delikatny jasny złoty brąz, - jeśli chcesz ocieplić sobie kolorystykę.
jesteś chłodnym typem urody najprawdopodobniej Cool Summer.
piszesz też, że masz takie cienkie brwi z natury , jesli je depilujesz, a zdaje mi się, że jednak tak, to daj im zupelnie odrosnąć i ogarniaj tylko te wlosy, ktore wyraźnie rosną poza linią łuku, brew u Ciebie musi być nieco grubsza.

Idąc tropem swojego typu urody dobierz sobie odpowiednie kolory w makijażu i w szafie. poszukaj palet kolorystycznych dla typu cool summer i takich wlasnie podobnych (wg uznania) kolorów szukaj z sklepach.

moja propozycja jest mniej więcej taka, prawda, że jest różnica?

masz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10802.jpg (77,3 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10802abn.jpg (77,2 KB, 473 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:37   #23
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak się upiększyć?

nie rób ciemniejszego kolory niż podała Anette K.
u mnie masz przykład blondu, moze być nawet odrobinę ciemniejszy i chlodniejszy(przede wszystim chcialam pokazać, jak kolor i kształt fryzury zmieni twarz) natomiast Anette podała genialny przykład brązu. ani tonu ciemniej! dlatego, że nadal twoja twarz bedzie ginąć tak jak teraz przytłoczona za ciemnym kolorem,
takie ciemne odcienie mogą sobie robić dziewczyny o super ciemnej i gęstej oprawie oczu i najlepiej zeby te oczy też były ciemne.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:43   #24
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Hej,
dzieki za fote, no więc...
zejdź z tego koloru. nie pasuje, ale o tym już sama napisałaś. Bardzo przytłacza Ci twarz, odcina się od cery i brwi.Póki go masz przyciemnij sobie brwi. kup kredkę i po prostu je pomaluj, henna na takich delikatnych włoskach trzyma się 3 dni, nie ma sensu latać do kosmetyczek, jesli chcesz henne spokojnie poradzisz sobie sama.
dodatkowo kształt tych brwi jesli jest taki naturalnie to o, jesli jednak skubiesz włoski od wewnetrznej strony łuku u góry (te które wiekszosci z nas sterczą) to przestań, bo nadajesz brwiom taki nieco "zły" wyraz. najlepiej jakby u Ciebie miały bardziej prostą linię.

fryzura nie pasuje do Twojej dość zakrąglonej twarzy, raczej skłaniam się ku prostym włosom do ramion niż ku asymetrycznej grzywce i nieładowi. ponadto grzywka optycznie skraca i poszerza niepotrzebnie twarz.
kolor naturalny ciemny blond, albo jakiś delikatny jasny złoty brąz, - jeśli chcesz ocieplić sobie kolorystykę.
jesteś chłodnym typem urody najprawdopodobniej Cool Summer.
piszesz też, że masz takie cienkie brwi z natury , jesli je depilujesz, a zdaje mi się, że jednak tak, to daj im zupelnie odrosnąć i ogarniaj tylko te wlosy, ktore wyraźnie rosną poza linią łuku, brew u Ciebie musi być nieco grubsza.

Idąc tropem swojego typu urody dobierz sobie odpowiednie kolory w makijażu i w szafie. poszukaj palet kolorystycznych dla typu cool summer i takich wlasnie podobnych (wg uznania) kolorów szukaj z sklepach.

moja propozycja jest mniej więcej taka, prawda, że jest różnica?

masz
Dziękuję. To prawda, henna praktycznie nie trzyma się moich brwi. Grzywki bym się bardzo chętnie pozbyła, tzn zapuściła na amen, ale mam meeeega wysokie czoło i boję się jeszcze bardziej zaokrąglenia twarzy.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Boziu jak Wy sie znacie na tym, wiele bym dała, żeby się na tym tak znać jak Wy

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Lubię ten prawie czarny kolor. Dlaczego on mi tak nie pasuje? Planuję iść na rozjaśnianie
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:09   #25
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Co do włosów to może jakiś brąz ? załączam propozycję.
Piękny kolor brązu, moje marzenie :P I rzeczywiście na zdjęciu bardzo pasuje!
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:20   #26
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Jak się upiększyć?

Właśnie, ja tez taki zawsze chciałam, ale zeby było smieszniej, bałam sie ze bedzie za jasny dla mnie...
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 23:07   #27
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Co do włosów to może jakiś brąz ? załączam propozycję.
fryzura super, ale kolor moim zdaniem za ciepły. wątkodawczyni ma bardzo chłodną cerę.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 08:23   #28
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Jak się upiększyć?

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
fryzura super, ale kolor moim zdaniem za ciepły. wątkodawczyni ma bardzo chłodną cerę.
Zgadzam się, poziom brązu bardzo pasowałby Ci ale najlepiej jakby był w naturalnych tonach (farby w tonacji natura, czyli 0 po kropce). Takie jaśniejsze pasmo wokół twarzy też super by się sprawdziło. Ta długość i asymetria bez grzywki wyszczupliło by twarz. Generalnie jakieś dłuższe pasma opadające lekko na twarz, przedziałek na boku wyszczuplają twarz.
Natomiast Twoje oczy są mało widoczne więc podkreśliłabym przynajmniej kreską roztartą brązowym cieniem. Zresztą masz duże oczy i jasna tęczówkę. Żeby je podkreślić dobrze jest to zrobić na zasadzie kontrastu- przyciemnić oko.
Tak jak dziewczyny wspominały- brwi TRZEBA zapuścić, lekko przyciemnić i wypełnić. Dobrze zrobione brwi potrafią wyszczuplić twarz i zrobić ramkę dla oka. Popatrz na aktorkę w załączniku. Ma okrągłą twarz ale nie rzuca się to w oczy bo dobrze dobrana fryzura (rozwiane kosmyki, asymetria, nieregularność), grubsze brwi i zaznaczone oczy ładnie wyszczuplają. I uważam że powinnaś podkreślić te piękne policzki delikatnie różem. Na prawdę dodałoby to świeżości cerze bo teraz trochę niewyraźnie wyglądasz i na zmęczoną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo-4.jpg (107,6 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ginnifer-Goodwin-Pixie-Haircut-Round-face.jpg (129,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ginnifer-Goodwin.jpg (36,8 KB, 88 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 09:34   #29
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Jak się upiększyć?

Jeszcze dodam rozszerzoną propozycję makijażu.
Tak jak pisała, jeśli chcesz podkreślić oczy i wyeksponować tęczówkę to ciemny kolor, najlepiej ciepły brąz/miedziany. Ale w takim makijażu usta w jasnym różu. Natomiast dobrze wyglądałabyś w mocniejszych ustach, też chłodny róż ale intensywny. Wtedy postawiłabym na cienką kreskę na oku- eyelinerem lub kredką lekko roztartą i jasny cień, lekko rozświetlający. Na policzki róż w jasnym i chłodnym odcieniu. Dodaję też chart z kolorami pasującymi do Twojej urody.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tbdblueeyes1.jpg (60,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg csm_74883_d115c34ade.jpg (117,9 KB, 87 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 12:21   #30
Mariusheek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 18
Dot.: Jak się upiększyć?

Może coś takiego?
http://iv.pl/images/88582841787687567814.jpg
nie wiedziałam jaki kolor dobrać do ust
Mariusheek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 13:58:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.