Poronilam jak dalej normalnie zyc ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 17:44   #1
natalia1natalia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1

Poronilam jak dalej normalnie zyc ?!


Witam,mam 18 lat bylam w 5 tyg ciazy , poronilam tydzien temu. Teraz sie nie potrafie na niczym skupic , mam ostatni tydzien szkoly do ktorej musze chodzic ,zaczelam palic choc nigdy nie palilam , ale najgorsze jest ze w szkole i w domu musze udawac ze jest ok , bo z rodzicami prawie wg nie rozmawiam ,nawet nie wiedza ze mam chlopaka . ostatnio moja sorka przy zaliczeniu na lepsza ocece zapytala sie czemu przestalam sie uczyc , to jej powiedzialam i ona powiedziala ze zawsze moge z nia pogadac ale ja nawet nwm jak mam z nia zaczac te rozmowe , ufam jej lubie ja ale poprostu niepotrafie , wieczorami ciagle placze gdy jestem sama , teraz ciagle slucham muzyki na sluchawkach i udaje ze wszystko jest ok przy ludziach , poronilam samoistnie ale wciaz siebie obwiniam ,ze moglam zrobic cos co to spowodowalo wiec zaczelam palic , jak teraz normalnie zyc , z usmiechem dla samej siebie ?
natalia1natalia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 17:55   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Poronilam jak dalej normalnie zyc ?!

Cytat:
Napisane przez natalia1natalia8 Pokaż wiadomość
Witam,mam 18 lat bylam w 5 tyg ciazy , poronilam tydzien temu. Teraz sie nie potrafie na niczym skupic , mam ostatni tydzien szkoly do ktorej musze chodzic ,zaczelam palic choc nigdy nie palilam , ale najgorsze jest ze w szkole i w domu musze udawac ze jest ok , bo z rodzicami prawie wg nie rozmawiam ,nawet nie wiedza ze mam chlopaka . ostatnio moja sorka przy zaliczeniu na lepsza ocece zapytala sie czemu przestalam sie uczyc , to jej powiedzialam i ona powiedziala ze zawsze moge z nia pogadac ale ja nawet nwm jak mam z nia zaczac te rozmowe , ufam jej lubie ja ale poprostu niepotrafie , wieczorami ciagle placze gdy jestem sama , teraz ciagle slucham muzyki na sluchawkach i udaje ze wszystko jest ok przy ludziach , poronilam samoistnie ale wciaz siebie obwiniam ,ze moglam zrobic cos co to spowodowalo wiec zaczelam palic , jak teraz normalnie zyc , z usmiechem dla samej siebie ?
Myślę, że powinnaś dać sobie czas i zastanowić się nad wizytą u psychologa. Po co męczyć się samej skoro możesz iść i porozmawiać z kimś, kto może Ci pomóc? Masz wsparcie ze strony chłopaka?
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 18:27   #3
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Poronilam jak dalej normalnie zyc ?!

Jeśli masz zaufanie do tej nauczycielki, to jej powiedz. Poza tym, jeśli masz, to zgłoś się do szkolnego psychologa.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 18:34   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Poronilam jak dalej normalnie zyc ?!

A skąd wiesz, że byłaś w 5 tygodniu ciąży?
Po poronieniu byłaś u ginekologa?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 11:11   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Poronilam jak dalej normalnie zyc ?!

jak dla mnie to trochę abstrakcja. idź porozmawiać z pedagogiem szkolnym. byłaś u lekarza?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-19 12:11:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.