Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakim typem jest Spark20?
Wiosna 6 8,22%
Lato 20 27,40%
Jesień 23 31,51%
Zima 24 32,88%
Głosujący: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 22:42   #601
NataluSia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z Domu!!
Wiadomości: 1
Dot.: sierotka i jej świat czyli co zrobić by być ładniejszą? (typ urody i te sprawy)

Wiesz... Wcale Nie masz Odcieniu Rudych Włosów Masz takie włosy Jakie Mi się marzą. Ja mam Jasno Brązowe włosy Wydaje Mi się ,że są rude Nie podobają mi się ale nie mam na to Rady Musze Mieć tAkie puki rodzice nie pozwolą mi zafarbować Nie wydaje mi się ,że jestem ładna ale ... już się z tym pogodziłam !! xP Ty Jesteś b.Ładna Także Nie masz się czym przejować !!!![!]
NataluSia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 23:36   #602
autistique
Raczkowanie
 
Avatar autistique
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław/Legnica
Wiadomości: 60
Dot.: sierotka i jej świat czyli co zrobić by być ładniejszą? (typ urody i te sprawy)

Ekhm... Zauważ, że to wątek sprzed 3 lat. Teraz wyglądam inaczej, a włosy mam czerwoniaste- farbowane- stąd informacja o takich też włosach w moim profilu. Bez sensu jest takie odświeżanie archaicznych wątków, gdzieś ty to wygrzebała? :P
<zapada się pod ziemię>

co do farbowania- nie warto męczyć włosów od najmłodszych lat... a jak się już je zacznie męczyć, to trzeba baardzo o nie dbać. więc poczekaj jeszcze ze swoimi marzeniami o ciemniejszych włosach.
__________________
wesprzyj niezależnych artystów
- strzel im w łeb, niech się nie męczą
autistique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:32   #603
Milley
Przyczajenie
 
Avatar Milley
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

Możecie mi pomóc? Nie chcę zaśmiecać forum, tworząc od nowa wątek. Mam problem z ustaleniem typu kolorystycznego.
Przez ciemną oprawę oczu wszyscy biorą mnie za zimę, ale ja nie jestem tego pewna. Mam ciemne brązowe włosy w ciepłej tonacji, podobnie jak moja skóra - odcień ciepłyi jasny. Buzia kontrastując z włosami na dworze wygląda blado, ale w pomieszczeniu już nie. Mam pernamentny rumieniec na twarzy, a oczy szare, ale z żółtą obwódką wokół źrenicy. Przy tym dobrze się czuję w odcieniach zieleni, lubię również tzw. "łososiowy", unikam jaskrawości jeśli chodzi o ubrania. Poza tym dobrze mi jest w żółtej bluzce, która nie jest barwy cytrynowej (podobno zimie pasuje tylko cytryna).

Ktoś pomoże?
__________________
Bóg ma na głowie cały świat,
a to my paradoksalnie nie mamy dla Niego czasu.


zbędne kg:

62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58 -> 57 -> 56 -> 55 -> 54
Milley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:01   #604
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Jakim typem urody jestem?

??
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 06:28   #605
Bagiettini
Przyczajenie
 
Avatar Bagiettini
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Sydney / Australia
Wiadomości: 11
Jakim typem kolorystycznym jestem?

Witajcie kochani,

Probuje dowiedziec sie czy pasowalby mi kolor wlosow-miedziany rudy. Zapytalam na forum specjalistow od etamorfoz oraz fryzjerow. Opinie sa dosc rozne od "to bedzie strzal w 10" do "nie farbuj wlosow na rudo". Postanowilam wiec zapytac o moj typ kolorystyczny. Mysle, ze to niezbedne w podjeciu mojej decyzji. Samej niezmiernie trudno jest mi to okreslic. Zalaczylam kilka zdjec bez makijazu oraz 2 z lekkim makijazem-jedno w wlosach blond (obecnych), drugie po stymulacji zrobionej przez jedna z wizazystek forum (rudawe wlosy). Zauwazylam, ze odcien mojej skory zmienil sie razem ze stymulacja.
Bardzo prosze o pomoc,

Z gory serdecznie dziekuje




Pytania dot. typu kolorystycznego:

1. Jak się opalasz -Opalam sie bez wiekszych problemow, latwo, odcien opalenizny jest zlotawo-brazowy.

2. Kolor oczu - Oczy zielone z brazowo/zoltymi plamkami wewnatrz, obwodki teczowek zdaja sie byc delikatnie ciemniejsze. Oprawa brwi i rzes raczej niezdecydowana.

3. Piegi – raczej nie wystepuja.


4. Cera – co do cery to nie jestem pewna jaki ma odcien.Kondycja sredia (skolonnosc do tradziku).

5. Naturalny kolor włosów –nie jestem pewna naturalnego koloru, jak widac na zalaczonych zdjeciach jest ciemnawy (ciemny blond/jasny braz mysle).Kiedy rozjasnialam wloski na jasny popielaty blond, otrzymywalam z reguly zoltawe odcienie (powiedziano mi, ze mam w naturalnych wlosach cieply pigment). Genrealnie dobrze mi zarowno w popielatym jak I zlotawym blondzie. Jest mi rowniez dobrze w ciemnym brazie. Marzy mi sie kolorek rudy miedziany, stad moja niepewnosc I pytania, gdyz wiem, ze w przypadku niepowodenia, trudno jest wrocic spowrotem do blondu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) –nie jestem pewna, zdaje sie nasycony. Do ust uzywam kontorowki o odcieniu “rose wood” (drzewo rozne) i zdaje sie byc dosc zblizona.


7. W jakich kolorach -Dobrze czuje sie w czerni, zielenii, bezach, brazach. Nie czuje sie dobrze w rozach, ciemniejszym niebieskim, bieli.

Edytowane przez Bagiettini
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:21 Powód: Napisano mi, ze nie powinnam powielac watku. Pytanie jednak skierowane bylo typowo do wizazystki.
Bagiettini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 08:33   #606
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jakim typem kolorystycznym jestem?

jak dla mnie typ ciepły, masz ciepłe oczy, aw stylizacji z rudymi włosami wyglądasz bardziej wyraziście i korzystniej.
może typ ciepły mieszany? albo jesień
ale niech spece powiedzą
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 09:54   #607
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Jakim typem kolorystycznym jestem?

A po co zakładać nowy watek? Przecież istnieje już obszerny na ten temat, bodajże o identycznym tytule... Radze skorzystać z wyszukiwarki i lepiej napisz do moderatora o przesuniecie wątku.
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 23:57   #608
fk4i4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 133
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

A mi wychodzi że jesień i nawet chyba w pomarańczach mi dobrze, ale włosy mam ciemne, zimny odcień.
Chorobliwie blada, oczy piwne, ciemna, ale delikatna oprawa, troszkę piegów nosie, blade usta, rumieńców absolutnie brak.
W czerni, granacie, szarościach wyglądam smutno, przytłaczają mi twarz. Wydaje mi się że i bielu i w ecru też źle wyglądam.
Wydaje mi się że ciemne kolory nie dla mnie i żarówiaste tak samo. A pasteli nie lubię.

Co zawyrokujecie z takiego opisu?
fk4i4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:14   #609
hate me!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 78
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

dziewczyny pomóżcie.

oczy: niebiesko szare
wlosy (naturalne): brąz, z rudymi refleksami.
wlosy (w dziecinstwie): blond?
opalenizna: raczej na jasno brązowo, bez zaczerwienienia.
cera: jasna, brzoskwiniowa
cera (w czasie zimy): jasna, kilka małych ciemnych pieprzyków.
rumience: widoczne po wysiłku i przy zawstydzeniu.

dodaje moje zdjęcie z dzieciństwa i kilka aktualnych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09a.jpg (51,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (49,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d9641a71b5.jpg (21,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 359 [640x480].jpg (19,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz3 [640x480].jpg (28,9 KB, 42 załadowań)
hate me! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:13   #610
hate me!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 78
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

up
hate me! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 14:32   #611
hate me!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 78
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

up
hate me! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 13:08   #612
kunka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

Jestem typową zimą południową więc ktoś sobie moze porównać
kunka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:32   #613
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Smile Jakim jestem typem urody ?

Tak czytam te wszytkie posty z typami urody/pory roku i sama juz nie wiem.
Moze Wy bedziecie wiedzialy ?

I odrazu dziewczyny jak mozecie powiedzcie mi jaki mam ksztalt twarzy. Wiem glupie to ale jedni mowia ze owalna, drudzy ze okragla jeszcze inni ze kwadratowa ;o
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kwapis 038.jpg (140,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kwapis 042.jpg (137,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kwapis 020.jpg (137,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 048.jpg (145,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia ala 013.jpg (139,0 KB, 9 załadowań)
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:59   #614
bozia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 74
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

jak na moje oko to jesteś latem...zdecydowanie!
bozia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:12   #615
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

witam kochane wizażanki!

bardzo dokłądnie sie sobie przyjrzałam, pomóżcie ustalić mi mójtyp urody, gdyż ja chyba do żadnego nie pasuje!

Cera: mam wrażenie, że jest żółtawa z odrobiną pomarańczy, latem na nosie wyskakuje kilka średnio brązowych piegów

oczy: tęczówki ciemny brąz, białka oczu nie są wyraznie oddzielone od tęczówek a kolor mają nie czysta biel ale taka biel zgaszona, jakby za mgłą

włosy: nie wiem jak je określić, taka szatynka o ciepłym brązowawym odcieniu

dobrze mi w ciemniejszych szminkach w odcieniach brązów, ale to pewno w niczym nie pomoże

nie wiem jak jeszcze mogłabym pomóc, ale czekam na wasze podpowiedzi kochane

Edytowane przez ewa007
Czas edycji: 2009-03-20 o 12:16
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 15:49   #616
Attila
Raczkowanie
 
Avatar Attila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 107
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

Podaję linka do genialnej stronki o kolorystyce. Każdy typ został podzielony na trzy podtypy. Polecam!

http://members.tripod.com/trepanrr/c...lysis_test.htm

Edytowane przez Attila
Czas edycji: 2009-03-22 o 15:51
Attila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 06:53   #617
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Jakim jestem typem urody ?

Witam,
Chciałabym z korzystać z Waszej pomocy i określić swój typ urody. Mam niebiesko-szare oczy z granatowo-stalową obwódką tęczówki, raczej średnio-ciemną oprawę oczu, brązowe włosy, chyba mysi odcień, w dzieciństwie byłam ciemną blondynką, cera jasna, blada, często się czerwienię, opalam się najpierw na czerwono (zawsze mam poparzenia). Proszę pomóżcie..
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:49   #618
bibi2009
Przyczajenie
 
Avatar bibi2009
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Witaj,
sama miałam zawsze problem z określeniem swojego typu urody...bo pomimo tych wszystkich opisów nie jest to jednoznaczne. Wymieniłaś parę cech, które ja też posiadam włosy mam popielaty blond ze złotymi refleksami, oczy stalowoniebieskie, jasną cerę... Może pomocny będzie dla Ciebie ten test: http://www.makijaz.net/tt.html Mi wyszło że wiosna pozdrawiam
bibi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:00   #619
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

bez zdjecia to trudno odcenic
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 07:16   #620
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Na 1 zdjęciu jestem opalona tzn. czerwona, bo taka jestem przed większość czasu po kąpieli słonecznej, włosy mam w połowie z czerwonawo-brązowymi odrostami, ale tylko wtedy mi taki kolor pasuje. w większości jestem blada i czuje ze rudości / czerwonawe połyski podkreślają tą bladość.
Na 2 zdjęciu jestem bez makijażu prosto po przebudzeniu trochę nie wyraźne, ale może się przydać, a na 3 w lekkim makijażu w odcieniu różu. Na 4 zaś użyłam o wiele ciemniejszego podkładu i widzę, że zmienił mi całkiem kolor brwi.

Waham się między wiosną a latem, bo mam cechy te i te no i sama nie dam rady zdecydować. Potrzebuje jakieś zmiany na wiosnę a nie wiem w jakim kierunku powinnam iść
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00159 (2).jpg (122,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00032.jpg (145,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00061.jpg (118,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2923.jpg (146,1 KB, 30 załadowań)
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:31   #621
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

a mi się wydaje, że jesteś zimą tak jak ja bo wiosna i lato to raczej blondynki, o brzoskwiniowej cerze i naprawde jestem podobna do mnie z tylu urody tylko ja mam blada cere wrrrr i niiewiem jak tam jest u ciebie ale wydaje mi sie ze jak malujesz oczy na szaro to wygladasz blado i ponuro?? tak jak ja;/ a ladnie ci w fioletach.
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:38   #622
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

a tutaj w kolorach lata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 030.jpg (169,8 KB, 50 załadowań)
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:40   #623
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Smile Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Cytat:
Napisane przez inka205 Pokaż wiadomość
a tutaj w kolorach lata

oo to zdjecie wprowadza w nostalgieDD lato, lato...i molo w Sopocie bodajże
i Ty jaka radosna w kolorach lata
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:40   #624
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

no zimy nie brałam pod uwagę.. ale chyba do opisu zimy nie pasuje za bardzo. wiem ze wloski wychodza ciemne ale az tak bardzo nie są no i byłam za dzieciaka blondynką. sciemnialy z czasem no ki farbowanie czeste robi swoje ;P Tak we fioletach czuje sie super ładne oczko sie robi i oczy nabierają ślicznej barwy.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Tak molo sopockie choc powiem szczerze piękniej jest teraz jak nie ma turystów a latem polecam ukryte bądź prywatne plaże

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

i tak sobie przypomniałam że źle mi w jaskrawych kolorach wiec juz sama nie wiem..
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:06   #625
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Cytat:
Napisane przez inka205 Pokaż wiadomość
no zimy nie brałam pod uwagę.. ale chyba do opisu zimy nie pasuje za bardzo. wiem ze wloski wychodza ciemne ale az tak bardzo nie są no i byłam za dzieciaka blondynką. sciemnialy z czasem no ki farbowanie czeste robi swoje ;P Tak we fioletach czuje sie super ładne oczko sie robi i oczy nabierają ślicznej barwy.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Tak molo sopockie choc powiem szczerze piękniej jest teraz jak nie ma turystów a latem polecam ukryte bądź prywatne plaże

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

i tak sobie przypomniałam że źle mi w jaskrawych kolorach wiec juz sama nie wiem..

ja tez bylam blondynka jak byłam mała) hihi a potem sciemnaily, i potem farbowanie. a nie bylam nigdy zima nad morzem ale to wieje tam pewnie teraz niemiłosiernie...ale jak za zaciszne cieple miejscia to jest jak najbarzdiej Za
mi tez zle w jaskrawych kolorach, w ciemnych mi ladnie podobno.
a wlosy tez mam taki kolor jak ty a teraz chce sobie na jasniejszy pzremalowac
a fioletowy makjiaz super tylko ze buzia musi byc idealan bo jak sa krostki czy cos to sie gryzie i juz nie wyglada tak estetycznie i z zoltym na oku brzydko...:P
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:49   #626
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Jak już wczesnie wspomniałam w jaskrawych mi źle a i w ciemnych też szczególnie w czarnym brrry blada jestem strasznie. W tesrach mi wychodzi ze jestem raz wiosną raz ze latem nigdy mi zima nie wyszła a poza tym zima sie chyba nie rumieni a ja jak buraka szczele to na kilometr mnie widać często mam rumieńce.

P/S Faktycznie jak wieje lepiej nie wychodzić na plaże bo porwie ale wiatr tu prawie zawsze trzeba sie przyzwyczaić

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

a i tu czytam ze zima ma od urodzenia ciemne włosy i ciemna oprawę oczu wiec moze nie jestes zimą ? tylko latem ? bo ja zaczynam sie powoli skłaniać ku typowi lato własnie w moim przypadku ale wciaz nie jestem jakoś pewna
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 16:15   #627
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Smile Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Cytat:
Napisane przez inka205 Pokaż wiadomość
Jak już wczesnie wspomniałam w jaskrawych mi źle a i w ciemnych też szczególnie w czarnym brrry blada jestem strasznie. W tesrach mi wychodzi ze jestem raz wiosną raz ze latem nigdy mi zima nie wyszła a poza tym zima sie chyba nie rumieni a ja jak buraka szczele to na kilometr mnie widać często mam rumieńce.

P/S Faktycznie jak wieje lepiej nie wychodzić na plaże bo porwie ale wiatr tu prawie zawsze trzeba sie przyzwyczaić

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

a i tu czytam ze zima ma od urodzenia ciemne włosy i ciemna oprawę oczu wiec moze nie jestes zimą ? tylko latem ? bo ja zaczynam sie powoli skłaniać ku typowi lato własnie w moim przypadku ale wciaz nie jestem jakoś pewna

wiesz co najlepij zdac sie na wlasna intuicje w czym sie dobrze czujemy bo te typy urody tez idealnie nie musza nas odzwierciedlac
tak samo raz pisza ze makijaz powienien byc pod kolor oka a gdzie indziej ze wlasnie nie. Ja mam niebieskie i np zalezy od odcienia niebieskiego jaki naloze ak wygladam
jak masz ciekawe linki do typow urody jeszcze to mozesz podac)
a ja wlasnie teraz jestem zarumieniona ale to chyba z tym zwiazane ze gardlo mnie boli i zle sie czuje;/
a Ty w sopocie mieszkasz??
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:00   #628
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

inka, a Twoje pieprzyki są wyraźne, czy rozmyte? I czy lepiej czujesz się w kolorach rozsłonecznionych, czy takich pastelowych, przyszarzałych?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:44   #629
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

pare pieg mam, raczej ich nie widać no chyba że sie przyjrzysz, ale jeden na brodzie mam taki większy pieprzyk i jest on ciemno-brązowy (może go widać na zdjęciach), ogólnie nie mam ich wiele i nie nasilają sie przy słońcu są takie słabo brązowe. Nie sądziłam ze piegi i pieprzyki też sie bierze pod uwage...

P/S Mieszkam od jakiegos czasu dosłownie pod Trójmiastem

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Raczej ubieram się w stonowane kolory beże brązy czarny (choć wiem ze w nim bardzo źle) bialy dobrze sie czuje w ecri błekitnym rózy nie próbowałam, o i taka brzoskwinka delikatna pastelowa jak jestem opalona bardzo mi pasuje z takich szalonych kolorów to ostatnio dorwałam habrowy i jeszcze nie wiem dokonca czy mi pasuje taki ekspetyment ale ładnie współgra z oczami no i czerwien taka zywa ale chyba tylko dlatego ze do włosów pasowała bo od długiego czasu farbowałam je na ciepło a doszłam do wniosku ze takie odcienie podkrelsają moja bladość bordowy tez próbowałamale chyba za ciemny dla mnie był, uwielbiam lila kolor jest mi w nim super nie próbowałam ciemniejszych fioletów a i pomarańcz strasznie poteguje bladość..
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:57   #630
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Tu troche stare zdjecie ale widać mój duzy pieprzyk na brodzie. Blada jestem jak diabli co mnie podkusiło na taki widoczny kolor włosów hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0838.jpg (184,1 KB, 21 załadowań)
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 19:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.