Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 18:41   #2971
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Hehe skąd ja to znam... A przecież w tym przypadku nie można mówić o dwulicowości itp - po prostu przez gardło by mi nie przeszło, że pierścionek okropny kiedy świeżo upieczona narzeczona pyta. Dla niej jest idealny i tyle czasem mówię, że ładny ale nie w moim typie. Zwykle po czymś takim szybko zmieniam temat
Też tak robię, "tak bardzo ładny, ale nie w moim stylu" i zmiana tematu

Cytat:
Mój TŻ już doskonale wie, jakie pierścionki mi się podobają bo... właściwie podoba mi się tylko jeden "fason" białe złoto (za żółte zatłukę, nie lubię, noszę same srebrne rzeczy więc pasowałoby jak pięść do nosa a na punkcie "pasowania" jestem uczulona), w miarę cienka obręcz i JEDEN brylancik im większy tym lepszy ku rozpaczy TŻta
Ja chcę z żółtego złota ale też chcę jeden punkt centralny Ten w załączniku bardzo mi się podoba

Cytat:
Folder Ci wyślę, ale tylko jeśli wyślesz mi swój podaj maila na PW
Ja na tym komputerze mam mało niestety, ale mogę Ci wysłać te skromne kilka zdjęć które mam hehe



Cytat:
Fakt o tyle, że wesele przemknie jak z bicza trzasnął a kasa i nerwy będą naruszone, ale nie uważam, że szkoda jeszcze nie spotkałam się z opinią, że ktoś żałuje że miał wesele. Wszystkie na których byłam były super, poza tym to nie jakaś tam impreza tylko noc jedyna w swoim rodzaju na pewno z tego przeżycia nie zrezygnuję. Nie jest to dla mnie tak ważne jak sam ślub, fakt że zakładam rodzinę, biorę za męża ukochanego człowieka - ale jednak ważne
O nie to mnie przeraża to wszystko co się dzieje na weselach, chyba bym się spaliła ze wstydu Najgorsze co może dla mnie być to oczepiny

Cytat:
Nie starą panną tylko singielką a z tymi kotami uważaj bo Ci się od WI oberwie
Eee tam dobra bym była dla kotów to nie ma co mnie WI bić
Inie singielką tylko starą panną singielka jest jeszcze w fazie ewentualnego spotykania się z facetami ehhe A jeżeli coś się stanie że się rozstaniemy z TŻ-tem to nie chcę już znać facetów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_pier_1_2ct_3_6g_p.jpg (16,6 KB, 10 załadowań)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-08-31 o 18:42
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:48   #2972
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Violl wynajmuje pokój latem czyli wyprowadzam się w czerwcu, wracam we wrześniu

ferg mnie nic nie jest w stanie przekonać do niemieckiego, po prostu straznie dla mnie brzmi ten jezyk, aż nie mogę słuchać sorki, ale tak mam

Hexx chyba tak, wyszło już dość spore to zamówienie (będzie z 70$ ) zastanawiam się czy nie zrobić dwóch bo dla mnie samej mało miejsca zostało w tym zamówionku. Gdyby tak jeszcze kilka osób się zdecydowało to by były dwa i by było super

angel trzymanie kciuków masz zapewnione będzie dobrze

wpisuję się na liste przeciwniczek wesel tzn czasem lubię sobie pójśc na biesiade, ale bardzo nie chciałabym być w jej centrum to wszytsko jest takie.... tandente ? i te zbreźne przyśpiewki czy tam konkursy, ech
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-31 o 18:50
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 19:05   #2973
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Mam jutro egzamin... plus do załatwienia jedną wążną sprawę (chociaż szanse na pomyślne zakończenie są niewielkie ) Trzymajcie za mnie kciuki....
Będę trzymać, i za egzamin, i za pozostałe sprawy. Powodzenia. A na szczęście wirtualny kopniak w !
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 19:28   #2974
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

Hexx chyba tak, wyszło już dość spore to zamówienie (będzie z 70$ ) zastanawiam się czy nie zrobić dwóch bo dla mnie samej mało miejsca zostało w tym zamówionku. Gdyby tak jeszcze kilka osób się zdecydowało to by były dwa i by było super
Winly w takim razie jeszcze wzielabym jeden eyeliner-tylko jaki kolor wybracMoze cos z cieni bym dobrala?
Wstepnie zrobilam sobie zarys zamowienia i okazalo sie,ze kilka rzeczy z checia bym dobrala wiec mozemy sie umowic,ze wrzuc moje zamowienie do drugiej puli-co Ty na to?


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wpisuję się na liste przeciwniczek wesel tzn czasem lubię sobie pójśc na biesiade, ale bardzo nie chciałabym być w jej centrum to wszytsko jest takie.... tandente ? i te zbreźne przyśpiewki czy tam konkursy, ech

Podpisuje sie obiema lapkami
Nie lubie wesel,calej tej atmosfery i szumu......
Kilka bliskich osob z mojego otoczenia postawilo na swoim i byl cichy slub w USC potem cos na wzor poczestunku i tyle.Zainwestowali kase w podroz,mieszkanie itd.
Jezeli zdecyduje sie na slub to wylacznie USC i nic wiecej ale poki co droga daleka i w zasadzie nikt juz nie zadaje durnych pytan kiedy/jak/gdzie


Angel i nie mysl za wiele o efekcie koncowym,nie zadrezaj sie choc wiem,ze latwiej powiedziec niz wykonac.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 19:32   #2975
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Angel dla Ciebie
Ja miałam wielkie wesele. Nie żałuję co prawda, ale drugi raz bym tego nie zrobiła. O nie! Nigdy w życiu! Szkoda kasy, lepiej po cichu w urzędzie czy tam kosciele (jak kto woli) + obiad dla najbliższych, a potem gdzies wyjechać w podróż najlepiej
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 19:48   #2976
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Angel dla Ciebie
Ja miałam wielkie wesele. Nie żałuję co prawda, ale drugi raz bym tego nie zrobiła. O nie! Nigdy w życiu! Szkoda kasy, lepiej po cichu w urzędzie czy tam kosciele (jak kto woli) + obiad dla najbliższych, a potem gdzies wyjechać w podróż najlepiej
Mądry Polak po szkodzie Może i po moim weselu dojdę do takiego wniosku jak Ty

Viollet87 ślubuję we wrześniu 2010. Sala już jest, zespół, kamerzysta, fotograf też.
Pozostał tylko kościół, bo na przyszły rok nie prowadzą jeszcze zapisów

Ja nie wyobrażam sobie ślubu bez wesela Jest wiele przyjemności w życiu, które słono kosztują. Wesele jest jedną z nich Ale wspomnienia które zostaną są bezcenne. To tak ja z podróżami-duchowe przeżycia, często warte każdych pieniędzy.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:10   #2977
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Violett Twoje posty są przerażającej długości...

Co do ślubu to ja też nie chce mieć wesela... ale ślub to i tak za sto lat pewnie wezmę... marzenia dobra rzecz

Wy znowu o tych stanikach... dlaczego ja nie mam dobranego rozmiaru

Mam jutro egzamin... plus do załatwienia jedną wążną sprawę (chociaż szanse na pomyślne zakończenie są niewielkie ) Trzymajcie za mnie kciuki....
Angel też jutro mam a z czego? bo jesli dobrze pamiętam to Ty na prawie jesteś? ja tyż
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 20:10   #2978
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

piszę do Was z mojego nowego komputerka chciałam malutkiego i lekkiego a skończyłam z ogromniastym ech...
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:11   #2979
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Violett Twoje posty są przerażającej długości...


Mam jutro egzamin... plus do załatwienia jedną wążną sprawę (chociaż szanse na pomyślne zakończenie są niewielkie ) Trzymajcie za mnie kciuki....
Bo ja jak piszę to raz a porządnie a aż tak źle się czyta?

Trzymam kciuki!


Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Ja nie wyobrażam sobie ślubu bez wesela Jest wiele przyjemności w życiu, które słono kosztują. Wesele jest jedną z nich Ale wspomnienia które zostaną są bezcenne. To tak ja z podróżami-duchowe przeżycia, często warte każdych pieniędzy.
Jestem tego samego zdania nie wykluczam, że będę sobie pluła w brodę na myśl o tych pieniądzach itp, ale wolę marudzić, że miałam za duże / za drogie / niefajne / ... wesele (o którym od zawsze marzyłam) niż do końca życia żałować, że go nie miałam i gdybać, jak mogłoby być super. Ale to kwestia spełniania własnych marzeń gdybym zamiast o weselu marzyła o skoku ze spadochronem w białej sukni - zrobiłabym to!

Przyśpiewek, zboczonych zabaw, ściągania podwiązki zębami ani niczego takiego broń Boże nie chcę ale uważam, że da się zrobić wesele z klasą, eleganckie i fajne jednocześnie

A fotograf będzie najważniejszym pracownikiem na moim weselu Mam hopla na punkcie zdjęć.

Agusia boski ten pierścionek, właśnie takie lubię tylko ja białe złoto w całości obowiązkowo


Nie wiem czy mnie TŻ jutro zabierze do szpitala do siostry i siostrzeńca mieszkamy 25 km od siebie, a nie wiadomo czy jego mama nie będzie chciała się koniecznie z nim zabrać (dziś była w szpitalu 3 razy ) - jeśli tak to trzeba będzie ją odwieźć itp, bez sensu w każdym razie w ogóle się wtedy jutro nie zobaczymy. Więc może zobaczę maluszka dopiero w czw, jak będzie w domu


Gabs witaj ja też czekam na (foto)relację i też jestem ciekawa jak mama koleżanki... i jak koleżanka? wyluzowała się?

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
piszę do Was z mojego nowego komputerka chciałam malutkiego i lekkiego a skończyłam z ogromniastym ech...
Gratulacje i oby służył jak najlepiej! pochwal się jakiego kupiłaś w końcu


Edit: Enaiv niezła jesteś, cały czas tu podczytujesz ale żeby się tak poudzielać... a widzę że zawsze jesteś na bieżąco hehe ujawniaj się!
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-31 o 20:12
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:17   #2980
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Uff, fotki to chyba jutro dopiero, bo dziś jeszcze zakupy trzeba było duże zrobić - TŻ przywitał mnie stwierdzeniem, ze jeśli jestem głodna to... nie ma nic w lodówce. Faktycznie, najwięcej tam było moich kosmetyków...

Co do mamy kumpeli - teraz to zmiana nastawienia w stylu Dr. Jekyll - Mr. Hyde. Tak jak była przeciwna, potem po mojej rozmowie telefonicznej się jakoś przekonala i nawet zapakowała nam kanapki i poprosiła o prezent, tak po przytaszczeniu jej drogocennej córy dziękowała za to, że ją zabrałam i stwierdziła, że teraz to wie, że damy sobie radę jeżdząc po Europie. No cóż, boję się myśleć, jakbym się tam stłukła nie daj boże w tym Wilnie, tam jest gorzej jeździć, jak po Wawie...

Ale miasto piękne... Odwiedziłyśmy najważniejsze zabytki - katedrę, zamek Giedymina, Uniwerek, wzgórze Trzech Krzyży, szarpnęłyśmy się nawet na muzeum narodowe i wejście na wieżę gotycką - po 2 lity na głowę studencką za poszczególne miejsca, taniej nie znajdziesz... A w muzeum czytałyśmy zachowane akty różnych nadań dla Wilna, bo dziwnym trafem wszystkie były po polsku

W sobotę rano próba dotarcia do naszego hostelu przypominała mordęgę - padało, Wilno słabo oznakowano, możesz 3 kilosy przejechać nie wiedząc na jakiej ulicy jesteś - nawet na reklamach nie ma. Potem 3 razy złamałam przepis odnośnie jazdy pod prąd na jednokierunkowej, ale wolałam nie ryzykować zagubienia się podczas jazdy naokoło do parkingu. A wyjazd z Wilna był już prosty, w sumie tylko 2 razy trzeba skręcać na skrzyżowaniu, potem gorzej w Marjampolu bo tam nie ma mowy o oznakowaniu tras - jakoś się dogadałyśmy z dziewczyną znającą odrobinę polski i z kobietą, która akurat tylko po rusku mówiła, ale jakoś się dogadałyśmy. I powiem wam, że tak jak generalnie nie przepadam z naszą stolicą, tak naprawdę byłam uradowana widząc zjazd na Warszawę...

I chyba muszę poszukać przepisu na kołduny, zasmakowały mi strasznie... Widziałam w Realu takie gotowe, ale chyba wolałabym sama zrobić pierożki z boczkiem...

Przywiozłam 5 flaszek wódek smakowych, które mają bezkonkurencyjne - wyszło jakieś 120 złotych za wszystkie, a smak mają lepszy niż wszystkie Sobieskie razem wzięte (które też tam mozna dostać). I do tego 2 butle kwasu chlebowego, a 1 idzie dla mamy. Cała wycieczka - nocleg, paliwo, jedzenie i "zakupy" wyszły mnie 500 zł. Ale za to wrażenia i doświadczenie - bezcenne.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:24   #2981
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Gratulacje i oby służył jak najlepiej! pochwal się jakiego kupiłaś w końcu
eee... Toshiba Satellite L500D-10R, mi to nic nie mówi ale pan w sklepie powiedział, że będzie dobry

Edytowane przez Krystle Carrington
Czas edycji: 2009-08-31 o 20:27
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 20:26   #2982
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Przyśpiewek, zboczonych zabaw, ściągania podwiązki zębami ani niczego takiego broń Boże nie chcę ale uważam, że da się zrobić wesele z klasą, eleganckie i fajne jednocześnie
Oczepiny wzbudzają zazwyczaj najwięcej emocji, ale są elementem tradycji. Zawsze można jednak obgadać każdy szczegół, zastrzec, jakich zabaw absolutnie sobie nie życzycie. Ja tak zrobiłam, znałam scenariusz, nie musiałam się wstydzić i uczestniczyć w tym z zażenowaniem, odegraliśmy z mężem po prostu swoje "role", a goście byli usatysfakcjonowani. W ogóle miałam hopla na punkcie przygotowań. Uwierzycie, że zorganizowałam sobie nawet próbną ceremonię w kościele, żeby w dniu ślubu się nie skompromitować i wiedzieć po kolei co i jak?

Gabs, a Giedyminos Prospektas (z przepiękną fasadą Teatru Narodowego), Ostra Brama, cela Konrada (Mickiewicz tam w pierdlu siedział i "Dziady" pisał), Rossa (serce Piłsudskiego), Ponary, Zielony Mostek z socrealistycznymi posągami, kościół św. Anny (prawdziwa perła renesansu)? Ty tam musisz jeszcze wrócić Ale pewnie w Akropolis byłaś

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-31 o 20:35
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:28   #2983
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Viollet87 widzę, że mamy podobne poglądy
Są osoby, który nie czują potrzeby aby mieć wesele. Ja taką potrzebę mam i wiem, że żałowałabym w głębi duszy gdybym zrezygnowała z organizacji wesela.

Nie robię imprezy rodem z wiejskiej remizy, żadnych głupawych zabaw czy zapraszania połowy miasta Oczepiny i owszem, ale krótkie i bez rozbierania i macanek

Ale za to z częsci prezentowych pieniędzy chcemy zafundować sobie wymarzoną podróż poślubną

Edytowane przez batkab
Czas edycji: 2009-08-31 o 20:29
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:31   #2984
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Angel -

Krystle - gratki, oby dobrze się sprawował

I zazdraszczam wycieczki do Wilna

A ja lubię wesela, lubię pośpiewać potańczyć. Sama nie miałam ale na cudze lubię chodzić. Ja miałam iść na własny ślub w damskim garniturze ale moja świadkowa postawoła zdecydowane veto i przytargała jakąś kieckę balową w kolorze ciemnego wina, do tego miałam swój złoty gorset i fajnie wszystko wyglądało. Cieszę się, że miałąm taką upartą świadkową

No i musze się pochwalić, że trening wykonałam w 120%. 8 min na nogi, pośladki, ręce i brzuch a przed ćwiczeniami byłam na basenie na który pojechałam rowerem.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:37   #2985
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
eee... Toshiba Satellite L500D-10R, mi to nic nie mówi ale pan w sklepie powiedział, że będzie dobry
łeee to nie taki wielki. Ja się dałam skusić mojemu małżowi i kupiłam 3 miesiące temu 17". W domu OK ale jak mam go gdzieś zabrać to normalnie mnie k..wica bierze. Ciężkie, nieporęczne i toreb porządnych na to dostać nie można
Ale za to znalazłam 2 tygodnie temu wreszcie przyczynę wieszania się ciągłego mojego kompa. Trzeba było przestawić ustawienie wydajności z domyślnej na wysoką Że też takie g...wno potrafi powodować takie problemy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:39   #2986
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Stresuję się egzaminami... 1 raz w życiu aż tak.

Hexx- dam znać na pewno będę testować w dość ekstremalnych warunkach

Krystle- gratuluję
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:43   #2987
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Edit: Enaiv niezła jesteś, cały czas tu podczytujesz ale żeby się tak poudzielać... a widzę że zawsze jesteś na bieżąco hehe ujawniaj się!
A Ty co mnie podglądasz:P mam cały czas tą stronę włączoną i może dlatego tak
Postaram się więcej udzielać... już nawet do Angel zagadałam
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:43   #2988
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
No i musze się pochwalić, że trening wykonałam w 120%. 8 min na nogi, pośladki, ręce i brzuch a przed ćwiczeniami byłam na basenie na który pojechałam rowerem.
Mistrzuniu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:46   #2989
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja miałam dzisiaj poskakać na skakance ale prasowałam przez godzinę i ręce mi wysiadają
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 20:46   #2990
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Gabs, a Giedyminos Prospektas (z przepiękną fasadą Teatru Narodowego), Ostra Brama, cela Konrada (Mickiewicz tam w pierdlu siedział i "Dziady" pisał), Rossa (serce Piłsudskiego), Ponary, Zielony Mostek z socrealistycznymi posągami, kościół św. Anny (prawdziwa perła renesansu)? Ty tam musisz jeszcze wrócić Ale pewnie w Akropolis byłaś
Spokojnie, przecież nie wymieniałam wszystkiego, co widziałam. Tylko Rossy nie zwiedziłyśmy, bo nas jednak trochę wymęczyło chodzenie non stop góra-dół. Po Giedyminos Prospektas moja droga to ja nawet furą śmigałam, więc wiesz, nie takie rzeczy... Oczywiście przedreptałyśmy również. I w Akropolis również, skąd wiedziałaś? A wrócić wrócę, TŻa jeszcze muszę przegonić po ty mieście - ale tym razem to on niech prowadzi, ja się z tego interesu wypisuję...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:49   #2991
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dzięki dziewczyny
chyba dzisiaj nie zasnę... wielki on, chciałam takiego co by się zmieścił do większej torebki
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:54   #2992
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Spokojnie, przecież nie wymieniałam wszystkiego, co widziałam. Tylko Rossy nie zwiedziłyśmy, bo nas jednak trochę wymęczyło chodzenie non stop góra-dół. Po Giedyminos Prospektas moja droga to ja nawet furą śmigałam, więc wiesz, nie takie rzeczy... Oczywiście przedreptałyśmy również. I w Akropolis również, skąd wiedziałaś? A wrócić wrócę, TŻa jeszcze muszę przegonić po ty mieście - ale tym razem to on niech prowadzi, ja się z tego interesu wypisuję...
Jak to skąd? Mój wewnętrzny GPS zakupoholiczki zawsze bezbłędnie mnie prowadzi w takie miejsca
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:56   #2993
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mistrzuniu
staram się... tylko mi sie nie wyłamywac bo stracę zapał i co wtedy

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny
chyba dzisiaj nie zasnę... wielki on, chciałam takiego co by się zmieścił do większej torebki
Ja ma 15,4" a mój małż 17" i różnica jest duża w wadze. No i na tą siedemnastkę to w ogóle nie można torby porządnej kupić - jak pisała Dominika.
Ale marzy mi się taki malutki Viviene w czerwonej obudowie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:59   #2994
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Stresuję się egzaminami... 1 raz w życiu aż tak.

Hexx- dam znać na pewno będę testować w dość ekstremalnych warunkach

Krystle- gratuluję
jakie egzaminy..? Ale pomysl.. jaka ulga jak juz po wszystkim? Warto czekac dla takiego uczucia..

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
staram się... tylko mi sie nie wyłamywac bo stracę zapał i co wtedy



Ja ma 15,4" a mój małż 17" i różnica jest duża w wadze. No i na tą siedemnastkę to w ogóle nie można torby porządnej kupić - jak pisała Dominika.
Ale marzy mi się taki malutki Viviene w czerwonej obudowie
Czy bardzo bedziecie big jak powiem ze zrobilam tylko uda i brzuch.. a nie wsiadlam na cross'a bo wrocilam do domu godzine temu-dopiero z pracy.. od 8mej?

jaka kara czekam?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:03   #2995
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

cześć Gabsiku ale szybko zleciało już jesteście z powtorem, całe i zdrowe i zadowolone z wycieczki. A my tu czekamy na fotki

Angel :magia: dla Ciebie

a ja nie ćwiczyłam ale za to wydrukowałam sobie treningi i kto wie, kto wie?

Winli a nie iwdziałaś pewnie moejgo pytania, to pytam jeszcze raz czekamy na te zaginione próbki z edm?

miałam wesele, wybawiłam się jak diabli i bardzo mi się podobało, a było to 10 lat temu
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:04   #2996
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
A Ty co mnie podglądasz:P mam cały czas tą stronę włączoną i może dlatego tak
Postaram się więcej udzielać... już nawet do Angel zagadałam
A właśnie, że wcale nie podglądam! Po prostu jak już się udzielasz, to jakoś dziwnym trafem zawsze w temacie jesteś


Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny
chyba dzisiaj nie zasnę... wielki on, chciałam takiego co by się zmieścił do większej torebki
Krystle fajny nabytek
ja mam Asusa M51VA - AP114 15,4" panorama, spory ale bardzo się z tego cieszę, bo lepiej się patrzy a wynoszę go z domu dwa razy w roku (czy raczej wywożę... samochodem ) więc lux
Co masz w nim postawione? Vista Home? bo teraz to chyba Vistę wgrywają w większości. Ciekawa jestem jak będzie się sprawowała. Oby jak najlepiej
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:07   #2997
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A właśnie, że wcale nie podglądam! Po prostu jak już się udzielasz, to jakoś dziwnym trafem zawsze w temacie jesteś




Krystle fajny nabytek
ja mam Asusa M51VA - AP114 15,4" panorama, spory ale bardzo się z tego cieszę, bo lepiej się patrzy a wynoszę go z domu dwa razy w roku (czy raczej wywożę... samochodem ) więc lux
Co masz w nim postawione? Vista Home? bo teraz to chyba Vistę wgrywają w większości. Ciekawa jestem jak będzie się sprawowała. Oby jak najlepiej
Jak kupowałam swoją Toshibe Satellite Pro 13,3 to miałam Vistę, ale po jakimś czasie przeinstalowałam na XP, jednak za bardzo muliła. Tyle że miała ładniejszy design
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:08   #2998
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Fergusonku- poprawki na studiach... Wszystko przez to, że ustnie i z takimi osobami, że serce ze strachu staje.
Pocieszam się tylko tym, że jak zaliczę to wyjadę stąd No i ulga nie jest gwarantowana bo jak nie zaliczę to zbankrutuję...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:19   #2999
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Jak kupowałam swoją Toshibe Satellite Pro 13,3 to miałam Vistę, ale po jakimś czasie przeinstalowałam na XP, jednak za bardzo muliła. Tyle że miała ładniejszy design
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Krystle fajny nabytek
ja mam Asusa M51VA - AP114 15,4" panorama, spory ale bardzo się z tego cieszę, bo lepiej się patrzy a wynoszę go z domu dwa razy w roku (czy raczej wywożę... samochodem ) więc lux
Co masz w nim postawione? Vista Home? bo teraz to chyba Vistę wgrywają w większości. Ciekawa jestem jak będzie się sprawowała. Oby jak najlepiej
ja w ogóle nie wiem o czym wy dziewczyny piszecie Viste mam ale nic więcej nie potrafię powiedzieć... jestem komputerowym matołkiem, tzn radzę sobie nieźle z obsługą ale te wszystkie parametry to są dla mnie nie do ogarnięcia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:19   #3000
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Fergusonku- poprawki na studiach... Wszystko przez to, że ustnie i z takimi osobami, że serce ze strachu staje.
Pocieszam się tylko tym, że jak zaliczę to wyjadę stąd No i ulga nie jest gwarantowana bo jak nie zaliczę to zbankrutuję...
Czyli od jutra rozpoczynamy kampanię wrześniową
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.