Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 17:39   #1261
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Marzą mi się chabrowe i lazurowe


Cienie Givenchy są okropne - miałam. Suchy wiór, kiepsko napigmentowane. Dla mnie beznadziejne
a jakie masz oczy naturalnie?
bo podobno jak sie ma jasne to mozna kombinowac, ale jak ciemne to niestety kolor sie praktycznie nie zmienia- na all sa roznie kryjace- ja mam te najmocniejsze, takze jak naloze to napisze jaki efekt daja moze jutro tak testowo je naloze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:45   #1262
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a mi po waxie włosy wylazły
Bo króliczki się na zimę linieją
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:22   #1263
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ale o którym Waxie piszecie? Bo taki efekt jest podobno po tym zagranicznym. Ja bardzo chwalę polskiego Waxa L'Biotica, mnóstwo włosów mi po nim urosło.
Miło cię w końcu widzieć, Serenite_. Mam nadzieję, że wszystko u ciebie dobrze
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:45   #1264
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dziewczyny , doszłam niestety do przykrego wniosku, że zaczynam się sypać z jakiej firmy szukać jakiegoś dobrego masła/balsamu/oliwki/serum do ciała i peelingu (niekoniecznie w komplecie) do ciała o działaniu..no wiecie...anty age?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:21   #1265
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja tam nawet dwie pary mam czasami w oku jak mnie najdzie ochota na brązowe oczy
Nie wolno tak robic. Jesli tego nie czujesz to nie masz problemow z nawilzeniem oka. I tyle. Nie oznacza to jednak, ze wszytsko jest ok. Twojego oko jednak nie "oddycha" prawidlowo a soczewka nie porusza sie po galce ocznej tak jak powinna.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jakie masz oczy naturalnie?
bo podobno jak sie ma jasne to mozna kombinowac, ale jak ciemne to niestety kolor sie praktycznie nie zmienia- na all sa roznie kryjace- ja mam te najmocniejsze, takze jak naloze to napisze jaki efekt daja moze jutro tak testowo je naloze
Jakie dokladnie soczewki kupilas?
btw: masz duze zrenice czy male?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-02-07 o 19:22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:28   #1266
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jakie masz oczy naturalnie?
bo podobno jak sie ma jasne to mozna kombinowac, ale jak ciemne to niestety kolor sie praktycznie nie zmienia- na all sa roznie kryjace- ja mam te najmocniejsze, takze jak naloze to napisze jaki efekt daja moze jutro tak testowo je naloze
Chyba raczej jasne O takie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:52   #1267
dotakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Napisane przez pilina:
dziewczyny, a jak oceniacie szanse tego na przeterminowanie?
http://pl.strawberrynet.com/skincare...717/?CatgId=19


Ta maseczka figuruje w katalogu produktów Clinique na 2009 (takim papierowym, który można było dostać np. w Douglasie).
Nie wiem, czy w tej sytuacji za pewnik przyjąć, że zaprzestano produkcji w 2007.
Tak, czy inaczej na Truskawce może być starawa, jeśli im zalega.
__________________
-
Pozdrawiam
dotakam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 20:21   #1268
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny , doszłam niestety do przykrego wniosku, że zaczynam się sypać z jakiej firmy szukać jakiegoś dobrego masła/balsamu/oliwki/serum do ciała i peelingu (niekoniecznie w komplecie) do ciała o działaniu..no wiecie...anty age?
ziemia dziala najlepiej
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17030694]Nie wolno tak robic. Jesli tego nie czujesz to nie masz problemow z nawilzeniem oka. I tyle. Nie oznacza to jednak, ze wszytsko jest ok. Twojego oko jednak nie "oddycha" prawidlowo a soczewka nie porusza sie po galce ocznej tak jak powinna.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------



Jakie dokladnie soczewki kupilas?
btw: masz duze zrenice czy male?[/QUOTE]czarne z colour vue z hydrozelu z wysokim stezeniem tlenu czy jakos tak na forum pisali, ze sa super wiec sie skusilam maja 45% wody, chyba najwiecej z tych, ktore ogladalam.
Hym ja mam ogolnie wielkie oczy, ale czy zrenice duze to nie wiem bo jakos nigdy nie umialam tego stwierdzic
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Chyba raczej jasne O takie
sliczne oczeta no chyba faktycznie jasne niebieskie i takie laguny moglyby slicznie wygladac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:30   #1269
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Wtrącę się na chwilkę Mam niebieskie oczy, kiedyś kupiłam właśnie takie "lazurowe" oczy, MOCNY niebieski.. I wszystko fajnie, podobały mi się, ludzie zwracali uwagę co chwilę (to już mi zaczynało przeszkadzać ) i.. co najgorsze- gdy zdjęłam kolorowe szkła i zobaczyłam mój naturalny kolor.. To wydał mi się taki szary w porównaniu z tamtym Także uprzedzam Poza tym miałam niedawno brązowe szkła (mocny ciemny orzech), śliczny kolor, w jasnym świetle lekko przebijał mi niebieski. I chętnie bym do nich wróciła ale mam wrażenie, że zmieniały mi typ urody Tzn. z typu wiosny zrobiłam się jakąś jesienią, wyglądałam prawie jak rudowłosa, porcelanowa laleczka, tylko bez piegów (normalnie jestem ciemną blondynką, ale ten kolor oczu jakoś wszystko pozmieniał ).
Chętnie bym jeszcze poeksperymentowała z kolorami (szczególnie z takimi "rozjaśniającymi" środek tęczówki szkłami, ale coś moje oczy słabo je znoszą na dłuższą metę )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:01   #1270
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Wtrącę się na chwilkę Mam niebieskie oczy, kiedyś kupiłam właśnie takie "lazurowe" oczy, MOCNY niebieski.. I wszystko fajnie, podobały mi się, ludzie zwracali uwagę co chwilę (to już mi zaczynało przeszkadzać ) i.. co najgorsze- gdy zdjęłam kolorowe szkła i zobaczyłam mój naturalny kolor.. To wydał mi się taki szary w porównaniu z tamtym Także uprzedzam Poza tym miałam niedawno brązowe szkła (mocny ciemny orzech), śliczny kolor, w jasnym świetle lekko przebijał mi niebieski. I chętnie bym do nich wróciła ale mam wrażenie, że zmieniały mi typ urody Tzn. z typu wiosny zrobiłam się jakąś jesienią, wyglądałam prawie jak rudowłosa, porcelanowa laleczka, tylko bez piegów (normalnie jestem ciemną blondynką, ale ten kolor oczu jakoś wszystko pozmieniał ).
Chętnie bym jeszcze poeksperymentowała z kolorami (szczególnie z takimi "rozjaśniającymi" środek tęczówki szkłami, ale coś moje oczy słabo je znoszą na dłuższą metę )
dlaczego slabo znosza??
ja tutaj musze sie wszystkiego dowiedziec
jak zmieniaja typ urody to ja juz bede calkowita zima poludniowa
jak przywykne do tych czarnych to chetnie sobie kupie wlasnie takie jasno zielone, zeby mi moje oczeta rozjasnilo
to ludzie cie zaczepiali na ulicy i mowili "ooOo jakie piekne ma pani oczy!"?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:27   #1271
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dlaczego slabo znosza??
ja tutaj musze sie wszystkiego dowiedziec
jak zmieniaja typ urody to ja juz bede calkowita zima poludniowa
jak przywykne do tych czarnych to chetnie sobie kupie wlasnie takie jasno zielone, zeby mi moje oczeta rozjasnilo
to ludzie cie zaczepiali na ulicy i mowili "ooOo jakie piekne ma pani oczy!"?
Te które miałam (Freshlook ColorBlends- Honey oraz Colors- Saphire Blue) miały nieco większą średnicę od tych, których używam na co dzień (bezbarwnych Air Optixów ). I miałam wrażenie, że się bardziej "ocierały" początkowo o oko (jednak po czasie to minęło tzn przyzwyczaiło mi się oko do innych szkieł). No i jakoś tak szybciej się brudziły, "twardniały" .. Zdarza mi się używać normalnych szkieł (czasem ) dłużej niż zaleca producent , ale w wypadku kolorowych to zbytnio nie przechodzi bo jednak dało się odczuć, że ich czas minął

Co do zaczepiania- we (wściekle ) niebieskich chodziłam jeszcze za czasów LO i cała klasa miała uciechę Tzn. co chwilę gadali, że taki ładny niebieski, że chętnie by wydłubali i zrobili bryloczek sobie (takie nasze makabryczne żarty ). Plus zdarzyły się sytuacje, że babki w perfumeriach, gdy prosiłam o pomoc, pytały " to pani naturalne oczy? Takie niebieskie! " I nie mogłam sobie schlebić mówiąc- taaak, to moje naturalne!
Raz widziałam dziewczynę w autobusie właśnie w takich szkłach niebieskich, jakie miałam I przyznaję, rzucało się w oczy jak cholera .
Brązowe były dość naturalne Chociaż wszyscy przyzwyczajeni do moich jasnych oczu na początku nie wiedzieli co ze mną jest nie tak ("pofarbowałaś włosy? Bo wyglądasz jakoś inaczej .." ) , a że im nie mówiłam nic a nic to było śmiesznie.
No i ta "zmiana" wyglądu- mam bardzo jasną skórę, te blond włosy i niebieskie oczy, ot wiosna. A w brązowych oczach wyglądałam jak klasyczna jesień jakaś Włosy nagle zrobiły się jakieś rudawe, skóra jeszcze jaśniejsza..
Dlatego następnym razem chcę wypróbować chyba Freshlook Radiance - Moonlight, rozjaśniające nieco oczy Albo Autumn? Albo Eden? No w każdym bądź razie, nic radykalnego Już się zżyłam z moim kolorem

Dimiti- Ty w czarnych jak "szataniszta" pewnie wyglądasz! A takie lekko zielone myślę, że bardzo by Ci pasowały (z tego co widziałam po Twoich foto)
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 22:34   #1272
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Te które miałam (Freshlook ColorBlends- Honey oraz Colors- Saphire Blue) miały nieco większą średnicę od tych, których używam na co dzień (bezbarwnych Air Optixów ). I miałam wrażenie, że się bardziej "ocierały" początkowo o oko (jednak po czasie to minęło tzn przyzwyczaiło mi się oko do innych szkieł). No i jakoś tak szybciej się brudziły, "twardniały" .. Zdarza mi się używać normalnych szkieł (czasem ) dłużej niż zaleca producent , ale w wypadku kolorowych to zbytnio nie przechodzi bo jednak dało się odczuć, że ich czas minął

Co do zaczepiania- we (wściekle ) niebieskich chodziłam jeszcze za czasów LO i cała klasa miała uciechę Tzn. co chwilę gadali, że taki ładny niebieski, że chętnie by wydłubali i zrobili bryloczek sobie (takie nasze makabryczne żarty ). Plus zdarzyły się sytuacje, że babki w perfumeriach, gdy prosiłam o pomoc, pytały " to pani naturalne oczy? Takie niebieskie! " I nie mogłam sobie schlebić mówiąc- taaak, to moje naturalne!
Raz widziałam dziewczynę w autobusie właśnie w takich szkłach niebieskich, jakie miałam I przyznaję, rzucało się w oczy jak cholera .
Brązowe były dość naturalne Chociaż wszyscy przyzwyczajeni do moich jasnych oczu na początku nie wiedzieli co ze mną jest nie tak ("pofarbowałaś włosy? Bo wyglądasz jakoś inaczej .." ) , a że im nie mówiłam nic a nic to było śmiesznie.
No i ta "zmiana" wyglądu- mam bardzo jasną skórę, te blond włosy i niebieskie oczy, ot wiosna. A w brązowych oczach wyglądałam jak klasyczna jesień jakaś Włosy nagle zrobiły się jakieś rudawe, skóra jeszcze jaśniejsza..
Dlatego następnym razem chcę wypróbować chyba Freshlook Radiance - Moonlight, rozjaśniające nieco oczy Albo Autumn? Albo Eden? No w każdym bądź razie, nic radykalnego Już się zżyłam z moim kolorem

Dimiti- Ty w czarnych jak "szataniszta" pewnie wyglądasz! A takie lekko zielone myślę, że bardzo by Ci pasowały (z tego co widziałam po Twoich foto)
eee no to ciekawie bylo faktycznie tych ciemnych to mogli nie zauwazyc chociaz roznica tez znaczna z jasnych ciemne oczy heh moj byly Tzt nosil wlasnie soczewki i te tygodniowki nosil przez miesiac moje kolorowe sa chyba na 3 albo na 6 miesiecy- nie pamietam bede musiala looknac
heh ja zawsze chcialam miec czarne oczeta- teraz inaczej wygladam bo mam tez praktycznie czarne wlosy wiec moze to dosc naturalnie bedzie wygladalo w koncu skora niby ciemna, oczy czarne, wlosy tez
musze sie przyzwyczaic- wtedy kupie takie zielone jasne no ale jak faktycznie pozniej uznam, ze moj kolor taki nijaki jest to ciezko bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:40   #1273
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee no to ciekawie bylo faktycznie tych ciemnych to mogli nie zauwazyc chociaz roznica tez znaczna z jasnych ciemne oczy heh moj byly Tzt nosil wlasnie soczewki i te tygodniowki nosil przez miesiac moje kolorowe sa chyba na 3 albo na 6 miesiecy- nie pamietam bede musiala looknac
heh ja zawsze chcialam miec czarne oczeta- teraz inaczej wygladam bo mam tez praktycznie czarne wlosy wiec moze to dosc naturalnie bedzie wygladalo w koncu skora niby ciemna, oczy czarne, wlosy tez
musze sie przyzwyczaic- wtedy kupie takie zielone jasne no ale jak faktycznie pozniej uznam, ze moj kolor taki nijaki jest to ciezko bedzie
Rzuć jakąś fotkę tych czarnych oczów to popatrzymy Sztanisztko! Zima egzotyczna się z Ciebie zrobiła jak nic
Z powrotem do poprzedniego koloru (po kolorowych) jest ciężko Ja się czułam jakbym miała najbardziej szare oczy na świecie horror !

chyba się skuszę na lekko zazieleniające Freshlook Radiance Eden
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:43   #1274
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Rzuć jakąś fotkę tych czarnych oczów to popatrzymy Sztanisztko! Zima egzotyczna się z Ciebie zrobiła jak nic
Z powrotem do poprzedniego koloru (po kolorowych) jest ciężko Ja się czułam jakbym miała najbardziej szare oczy na świecie horror !

chyba się skuszę na lekko zazieleniające Freshlook Radiance Eden
wrzuc linka tych edenowych cos kojarze, ze je ogladalam, ale nie wiem czy dobrze kojarze ja mam niby te big eyes- nie wiem co maja dawac za efekt ale ok

no ja ogolnie niby pochodzilam pod zime poludniowa, ale teraz to juz typowa jestem i tak mi wszyscy mowia, ze lepiej wygladam w tych czarnych kudlach (ale ze robie szampon koloryzujacy to nie sa takie czarne, ze czarne)
ok wrzuce fotke jakas jak je w koncu zaloze najbardziej sie boje, ze ich nie wyciagne z oka albo ze mi jakos uciekna w bok....
hym pomysla rodzice, ze mi calkiem odbilo skoro juz nawet soczewki kupuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 23:08   #1275
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ziemia dziala najlepiej
czarne z colour vue z hydrozelu z wysokim stezeniem tlenu czy jakos tak na forum pisali, ze sa super wiec sie skusilam maja 45% wody, chyba najwiecej z tych, ktore ogladalam.
Hym ja mam ogolnie wielkie oczy, ale czy zrenice duze to nie wiem bo jakos nigdy nie umialam tego stwierdzic

sliczne oczeta no chyba faktycznie jasne niebieskie i takie laguny moglyby slicznie wygladac
Ja mam bardzo duze zrenice. Jak prawdziwy cpun .
Soczewki nosze od wielu lat. Raz skusilam sie na kolorowe. Wspomniam je koszmarnie. Problem polegal na tym, ze moje zrenice zachodzily na kolorowa czesc soczewki i bardzo utrudnialo mi to widzenie (mglilo obraz).
Pamietaj, ze kolorowe soczewki sa trwardsze niz ich zwykla wersja i moze to powodowac suche oko.
Poza tym przeczytalam, ze kupilas kilkumiesieczne soczewki. Okulisci nie polecaja uzywania takich soczewek. Sa one twardsze niz ich krocej przydatne do uzycia wersja. Moze to powodowac, ze Twoje oko bedzie suche. Poza tym szybciej sie brudza. Plyn pomoze pozbyc sie brudu. Nie zregeneruje jednak soczewki. Im czesciej wymieniasz soczewke tym lepiej.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-02-07 o 23:10
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 23:14   #1276
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17036685]Ja mam bardzo duze zrenice. Jak prawdziwy cpun .
Soczewki nosze od wielu lat. Raz skusilam sie na kolorowe. Wspomniam je koszmarnie. Problem polegal na tym, ze moje zrenice zachodzily na kolorowa czesc soczewki i bardzo utrudnialo mi to widzenie (mglilo obraz).
Pamietaj, ze kolorowe soczewki sa trwardsze niz ich zwykla wersja i moze to powodowac suche oko.
Poza tym przeczytalam, ze kupilas kilkumiesieczne soczewki. Okulisci nie polecaja uzywania takich soczewek. Sa one twardsze niz ich krotszoterminowa wersja. Moze to powodowac, ze Twoje oko bedzie suche. Poza tym szybciej sie brudza. Plyn pomoze pozbyc sie brudu. Nie zregeneruje jednak soczewki. Im czesciej wymieniasz soczewke tym lepiej.[/QUOTE]ja mam 3 miesieczne nie mialam nigdy zwyklych wiec mi sie wydaje, ze sa super miekkie i delikatne
heh to ty masz zrenice jak kot ze shreka
hym zobaczymy jakie ja mam jak zaloze te czarnule...ale faktycznie taka sytuacja mi sie nie usmiecha...
potestuje te i sie okaze, czy bede kupowac dalej- bo jezeli mam kupowac te krotkoterminowe to jednak jest wydatek- a za ta kase moge sobie cos fajnego kupic wiec wtedy zrezygnuje bo i nie jest mi to potrzebne, w koncu wady zadnej nie ma, a to jedynie taka ciekawostka dla mnie i jednak wole wydawac na potrzebniejsze rzeczy wszystko okaze sie po testach....najwaniejsze zeby nic sie z oczami nie dzialo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 23:24   #1277
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam 3 miesieczne nie mialam nigdy zwyklych wiec mi sie wydaje, ze sa super miekkie i delikatne
heh to ty masz zrenice jak kot ze shreka
hym zobaczymy jakie ja mam jak zaloze te czarnule...ale faktycznie taka sytuacja mi sie nie usmiecha...
potestuje te i sie okaze, czy bede kupowac dalej- bo jezeli mam kupowac te krotkoterminowe to jednak jest wydatek- a za ta kase moge sobie cos fajnego kupic wiec wtedy zrezygnuje bo i nie jest mi to potrzebne, w koncu wady zadnej nie ma, a to jedynie taka ciekawostka dla mnie i jednak wole wydawac na potrzebniejsze rzeczy wszystko okaze sie po testach....najwaniejsze zeby nic sie z oczami nie dzialo

Ja mialam jeszcze inny problem z kolorowymi. Bardzo je czulam. Caly czas. Tych, ktore uzywam na codzien nie czuje w ogole w oku. Kolorowe czulam. Dla mnie byly za twarde. Do tego to zamglone pole. Myslalam, ze szalu z nimi dostane.
Jako, ze masz zdrowe oczy nie powinnas codziennie nosic soczewek. Mozesz sie nabawic zespolu suchego oka. Ja to mam i nie jest fajnie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 07:19   #1278
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

wrocilam
znow mnie na weekend nie bylo, bo w "pieknej" lodzi siedzialam.
cos sie pojawilo?
cos trzeba miec?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 07:35   #1279
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wrocilam
znow mnie na weekend nie bylo, bo w "pieknej" lodzi siedzialam.
cos sie pojawilo?
cos trzeba miec?
nic
bieda z nędzą
i do tego ceny koszmarnie w górę idą a nie wiem czemu bo waluta chyba nie drożeje .....
czekamy na Twoje cienie żeby sobie też zapłacić za nie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 07:45   #1280
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

bida własnie..i jeszcze gadają o zmianie koloru oczu jak ja mam takie ciemne , ze chyba tylko wydłubanie je zmieni
a to ,ze się ennce tkanki miękkie zaczęły psuć nikogo nie obchodzi! do piachu ją wysłałały!
Polecicie baby jakiś balsam /masełko dla bab starych??
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 07:56   #1281
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
bida własnie..i jeszcze gadają o zmianie koloru oczu jak ja mam takie ciemne , ze chyba tylko wydłubanie je zmieni
a to ,ze się ennce tkanki miękkie zaczęły psuć nikogo nie obchodzi! do piachu ją wysłałały!
Polecicie baby jakiś balsam /masełko dla bab starych??
ennko kochana ja też sie sypię więc łączę się w bólu - one gówniary to mają póki co problemy z kolorem oczu a nie ze zmarchami nie to co my, stare próchna które sie do piachu wysyła
ja za bardzo nie pomogę bo mam balsam biotherm "mamba" i jestem z niego zadowolona + używam na uda i tyłek serum antycelullitowe eveline które uważam jest doskonałe za śmieszną cenę;
póki co muszę się bardziej skupić na twarzy - bo ta też mi sie sypie;

po tygodniu mam 1 kilo mniej - jeszcze drugi kilogram i za cienie ysl moge płacić bez wyrzutów
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 08:09   #1282
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

no za naszych czasów to się tak nie odzywało do starszych!
mambe też mam, ale wolałabym coś..mocniejszego świetny jest taki balsam YR z serii riche, magiczny dla takiego próchna.jak nic nie znajdę na tru kupię galon tego balsamu
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:28   #1283
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dimiti wczoraj szukałam jakichś zdjęć Edenu na oczach (takich real foto) ale w sumie nic nie znalazłam + podpisuję się pod tym co napisała Jamestown- kolorowe soczewki są twardsze i mi też nieco mgliło oko

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
bida własnie..i jeszcze gadają o zmianie koloru oczu jak ja mam takie ciemne , ze chyba tylko wydłubanie je zmieni
a to ,ze się ennce tkanki miękkie zaczęły psuć nikogo nie obchodzi! do piachu ją wysłałały!
Polecicie baby jakiś balsam /masełko dla bab starych??
Znajdą się kolorowe szkła dla ciemnych oczu Wiele razy przeglądałam forum azjatyckich użytkowników którzy potrafili za sprawą kolorowych szkieł zmienić swoje b.ciemne oczy na jakiś ładny kolor Także wiesz..

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ennko kochana ja też sie sypię więc łączę się w bólu - one gówniary to mają póki co problemy z kolorem oczu a nie ze zmarchami nie to co my, stare próchna które sie do piachu wysyła
EJ EJ! Ja nie chcę nic mówić, ale od kilku dni używam pierwszego kremu pod oczy na zmarchy

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nic
bieda z nędzą
i do tego ceny koszmarnie w górę idą a nie wiem czemu bo waluta chyba nie drożeje .....
czekamy na Twoje cienie żeby sobie też zapłacić za nie
No właśnie Czemu to ceny tak poszły w górę? Kilka dni pod rząd w tamtym tyg. waluta spadała, w pt. nieco skoczyła.. ale bez przesady
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:39   #1284
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17036844]Ja mialam jeszcze inny problem z kolorowymi. Bardzo je czulam. Caly czas. Tych, ktore uzywam na codzien nie czuje w ogole w oku. Kolorowe czulam. Dla mnie byly za twarde. Do tego to zamglone pole. Myslalam, ze szalu z nimi dostane.
Jako, ze masz zdrowe oczy nie powinnas codziennie nosic soczewek. Mozesz sie nabawic zespolu suchego oka. Ja to mam i nie jest fajnie.[/QUOTE]
heh ja za leniwa zeby codziennie wkladac je i sciagac zreszta narazie jeszcze ani razu ich nie mialam a kupilam juz jakis czas temu wiec o czym tu pisac
jak bedzie mi mglilo i bede je czula to na pewno najpredzej w koszu wyladuja
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
bida własnie..i jeszcze gadają o zmianie koloru oczu jak ja mam takie ciemne , ze chyba tylko wydłubanie je zmieni
a to ,ze się ennce tkanki miękkie zaczęły psuć nikogo nie obchodzi! do piachu ją wysłałały!
Polecicie baby jakiś balsam /masełko dla bab starych??

no, ale blotko dobre jest przeciez!
tak na serio to ja nie pomoge bo nie znam zadnych takich cudow- a na KWC nic ciekawego nie wypatrzylas?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no za naszych czasów to się tak nie odzywało do starszych!
mambe też mam, ale wolałabym coś..mocniejszego świetny jest taki balsam YR z serii riche, magiczny dla takiego próchna.jak nic nie znajdę na tru kupię galon tego balsamu

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dimiti wczoraj szukałam jakichś zdjęć Edenu na oczach (takich real foto) ale w sumie nic nie znalazłam + podpisuję się pod tym co napisała Jamestown- kolorowe soczewki są twardsze i mi też nieco mgliło oko

Znajdą się kolorowe szkła dla ciemnych oczu Wiele razy przeglądałam forum azjatyckich użytkowników którzy potrafili za sprawą kolorowych szkieł zmienić swoje b.ciemne oczy na jakiś ładny kolor Także wiesz..

EJ EJ! Ja nie chcę nic mówić, ale od kilku dni używam pierwszego kremu pod oczy na zmarchy [COLOR="Silver"]
w koncu my truskawki a teraz truskawki swojej pory nie maja
heh oj mglista mam wizje tych moich soczewek....
na all na aukcjach widzialam chyba te soczewki na oku nie pamietam dokladnie, ale cos tak kojarze wlasnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:42   #1285
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dimiti wczoraj szukałam jakichś zdjęć Edenu na oczach (takich real foto) ale w sumie nic nie znalazłam + podpisuję się pod tym co napisała Jamestown- kolorowe soczewki są twardsze i mi też nieco mgliło oko


Znajdą się kolorowe szkła dla ciemnych oczu Wiele razy przeglądałam forum azjatyckich użytkowników którzy potrafili za sprawą kolorowych szkieł zmienić swoje b.ciemne oczy na jakiś ładny kolor Także wiesz..


EJ EJ! Ja nie chcę nic mówić, ale od kilku dni używam pierwszego kremu pod oczy na zmarchy

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------



No właśnie Czemu to ceny tak poszły w górę? Kilka dni pod rząd w tamtym tyg. waluta spadała, w pt. nieco skoczyła.. ale bez przesady
a dziś jeszcze skoczyły
pamiętam jak niedawno kupowałam meteorytki za 136 zł
dziś 149! pogłupieli z tymi skokami - myślałam nad kupnem różowych - mało że nie ma to jeszcze drogo

obrażam sie na nich i czekam aż ceny spadną - dobrze że cienie ysl nad którymi myślę są już w koszyku
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:45   #1286
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a dziś jeszcze skoczyły
pamiętam jak niedawno kupowałam meteorytki za 136 zł
dziś 149! pogłupieli z tymi skokami - myślałam nad kupnem różowych - mało że nie ma to jeszcze drogo

obrażam sie na nich i czekam aż ceny spadną - dobrze że cienie ysl nad którymi myślę są już w koszyku
w koszyku czy juz masz OC na nie? ja mam chyba ze 4 zamowienia na OC i bede za nie placic powoli akurat beda paczuszki przychodzi i zanim wszystkie dojda moze ceny spadna?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:59   #1287
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
w koszyku czy juz masz OC na nie? ja mam chyba ze 4 zamowienia na OC i bede za nie placic powoli akurat beda paczuszki przychodzi i zanim wszystkie dojda moze ceny spadna?
OC mam
mam nawet jeszcze OC na podkład matujący ysl z volumizerem max factor - jak sie wkurze to sobie zapłace
na coś tam jeszcze bym oc znalazła - chyba w sumie 4 mam
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:00   #1288
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
OC mam
mam nawet jeszcze OC na podkład matujący ysl z volumizerem max factor - jak sie wkurze to sobie zapłace
na coś tam jeszcze bym oc znalazła - chyba w sumie 4 mam
no to ci zrobia jeszcze tak jak mi dzisiaj- oddali mi kase z zamowienia za roz clinique i dwa blyszczyki smashboxa! nie dosc ze teraz podrozalo to jeszcze ten rozyk tak chcialam miec bardzo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:56   #1289
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ALE MI LISTONOSZ FRAJDE ZROBIŁ!!!!!!
siedze sobie tutaj taka chora a on mi przyniósł paczuszkę z euphorią walentynkową dla małża i paletką brandy wine! spodziewałam się że będzie najwcześniej koło czwartku a tu prosze jaki ekspres ( jak na perfumy)
i co ważniejsze spodziewałam się przygody z UC a tu prościutko do domku!
ale sie ciesze
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:59   #1290
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nic
bieda z nędzą
i do tego ceny koszmarnie w górę idą a nie wiem czemu bo waluta chyba nie drożeje .....
czekamy na Twoje cienie żeby sobie też zapłacić za nie
ja tez czekam na moje cienie
wczoraj wracalam z lodzi do poznania. zwial mi pociag i juz sie wscieklam na to wszystko i wrocilam intercity, za ta przyjemnosc zaplacilam jedynie 90 zl i pozbylam sie wszelkich wyrzutow sumienia zwiazanych z tymi cieniami

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
OC mam
mam nawet jeszcze OC na podkład matujący ysl z volumizerem max factor - jak sie wkurze to sobie zapłace
na coś tam jeszcze bym oc znalazła - chyba w sumie 4 mam
plac babo
ten podklad serio jest dobry
on jest taki musowaty troche, ale bardzo ladnie sie rozprowadza i trzyma i matuje i w ogole
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.