Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 09:25   #1681
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny Wy sie znacie,co ta sa farby ton w ton?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 09:48   #1682
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia trudno ci tak hop siup doradzić, przecież wiesz... jaki mleczny blond? mnie to określenie nic nie mówi daj linki z paletami np. z allegro i wypisz numery co byś chciała to wtedy możemy poradzić. Myślę że beż w twoim wypadku to niezbyt trafiony kolor, chyba że taki beż chłodny z fioletem. W tym popielku bardzo ładnie ci czemu znów kombinujesz?
kombinuje, bo ten popiel się szybko wypłukuje, ale chyba zrobię tak że jeszcze raz spróbuje tym belle color 111 albo garnier nutrisse 111, który lepszy? jak myślisz??;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 10:34   #1683
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez MOTYLowa Pokaż wiadomość
uuuh, ja już po egzaminach i w koncu mam czas zrobić coś z włosami..także dzisiaj farbowanko tyle, że nie wiem jaką farbkę wybrać ? waham się pomiędzy n&e 532, lodowy blond 910 i...resztą ślicznych kolorków na połkach
jaki masz naturalny kolor wlosów?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
kombinuje, bo ten popiel się szybko wypłukuje, ale chyba zrobię tak że jeszcze raz spróbuje tym belle color 111 albo garnier nutrisse 111, który lepszy? jak myślisz??;*

nutrisse jest bardziej odzywcza... a belle bardziej wysusza dla mnie bell colour na odroscie i nutrisse wyszlo kurczakowe zloto, a bell colour na pasemkach jak na 10 mi przeciagnełam dal mi taka szarośc cos jak popielaty, normalnie maialm niebieskie wlosy... dopiero po paru myciach sie zmylo...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 10:34   #1684
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

astra farby ton w ton to takie które ani nie rozjaśniają twoich włosów ani nie przyciemniają. Po prostu nadają twoim włosom inny połysk, odcień.
Są dobre jeśli nie chcesz drastycznych zmian, albo masz rozjaśnione włosy rozjaśniaczem i chcesz zniwelować żółty kolor nadając jakiś jasny blond.

Ewcia ja się nie dziwię że tobie się garnier wypłukuje Mi się każdy garnier wypłukiwał do szarego lub rudego. Katedabandit robi palette A10 popielatym i nigdy nie przeciąga na całość, kładzie tylko na odrost i jej się nie wypłukuje. Mi sama spływająca woda z farby wysrebrzyła resztę włosów, z czego wniosek że popiele wcale nie są takie słabe. Może za często myjesz włosy? A fioletowego szamponu używasz dla podtrzymania efektu?
Ja ogólnie nie lubię garniera, także nie powiem ci która lepsza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 10:58   #1685
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Kaska, no kobieto gdzies Ty się podziewała?! I jak te Twoje włosy?! Zadowolona jestes? Udało sie fryzjerowi? No chyba, ze czegos nie doczytałam.. O mufinkach pamiętam.. hehe ale jakos czasu nie mam na robótki piekarnicze.

Dzięki za komplementy

Obcięłam.. 15 cm..Miałam dosc cieniowania, wygryzionych końcówek i ogona, który robił mi się z tyłu. Po prostu zrównałam do pasm z przodu.
Oj kochana,zaglädam sporadycznie na ten wätek.Po moich domowych doswiadzcen z farbowaniem musialam wybrac sie do fryza.Wybralam elegancki salon w dobrym punktcie(tak mi sie wydawalo).

Chialam ujednolicenia chlodnego ciemnego blondu.A wyszlam z ciemnym bräzem i z krötszymi siegajäce do lopatek wlosami,na dodatek krzywo sciete.
Fryzjerka möwila ze sie zmyjä i bedzie dobrze röwniez dawala wine na swiatlo.Poszlam do mlodej i niedoswiadczonej fryzjerki,ktörej zaplacilam slono za to.Möwila ze jesli nie otrzymalam takiego efektu ktörego chcialam to zebym przyszla jeszcze raz na darmowe malowanie do niej i wlepila mi do reki rabat kuponowy i serum z goldwella do wlosöw farbowanych.....
Jak wychodzilam, to mialam wrazenie ze kazdy sie na mnie gapi.

Po dlugich 3 tyg;rzeczywiscie farba sie zmyla o dziwo i jest lepiej.
Ale efekt jest taki, ze mialam wlosy jak wczesniej przed domowym farbowaniem, ktöry popada w orzech laskowy jasny i krzywe
Znajomy przywiözl mi farbe wellaton 12/1 zamiast dwöch jedne opakowanie.Korci mnie zeby przefarbowac,nie jestem pewna jaki wyjdzie z tego efekt..... A niedlugo z TZ wybieramy sie na wczasy.
Mam jeszcze 2 opak; sredniego blondu na poziomie7 z garnier.....

Zaläczam zdjecia od poczätku do teraz,ostatnie zdjecie wymarzony kolor Möj jaki mialam w zeszly sierpien i dlugie
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-01 o 11:00
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:46   #1686
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Oj kochana,zaglädam sporadycznie na ten wätek.Po moich domowych doswiadzcen z farbowaniem musialam wybrac sie do fryza.Wybralam elegancki salon w dobrym punktcie(tak mi sie wydawalo).

Chialam ujednolicenia chlodnego ciemnego blondu.A wyszlam z ciemnym bräzem i z krötszymi siegajäce do lopatek wlosami,na dodatek krzywo sciete.
Fryzjerka möwila ze sie zmyjä i bedzie dobrze röwniez dawala wine na swiatlo.Poszlam do mlodej i niedoswiadczonej fryzjerki,ktörej zaplacilam slono za to.Möwila ze jesli nie otrzymalam takiego efektu ktörego chcialam to zebym przyszla jeszcze raz na darmowe malowanie do niej i wlepila mi do reki rabat kuponowy i serum z goldwella do wlosöw farbowanych.....
Jak wychodzilam, to mialam wrazenie ze kazdy sie na mnie gapi.

Po dlugich 3 tyg;rzeczywiscie farba sie zmyla o dziwo i jest lepiej.
Ale efekt jest taki, ze mialam wlosy jak wczesniej przed domowym farbowaniem, ktöry popada w orzech laskowy jasny i krzywe
Znajomy przywiözl mi farbe wellaton 12/1 zamiast dwöch jedne opakowanie.Korci mnie zeby przefarbowac,nie jestem pewna jaki wyjdzie z tego efekt..... A niedlugo z TZ wybieramy sie na wczasy.
Mam jeszcze 2 opak; sredniego blondu na poziomie7 z garnier.....

Zaläczam zdjecia od poczätku do teraz,ostatnie zdjecie wymarzony kolor Möj jaki mialam w zeszly sierpien i dlugie
Jakie piekne włosy na ostatnim zdjeciu i kolor i długosc przepiekne.
Kurcze ja nie wiem co jest z tymi fryzjerami :/
Moim zdaniem jak polozysz teraz na te wloski blond ten rozjasniajacy to ci wyjdzie u góry jasny nizej rudawy moze delikatnie ochlodzi ten kolorek ze trzy razy musiałabys go nalozyc zeby cos dało myj szamponem przeciwłupieżowym może sie troche jeszcze wypłucze a później jakieś pasemka na to .ewentualnie ja bym ci mogła poradzic kapiel rozjaśniająca rozjaśni ci o dwa tony i później na to położyć farbkę
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:59   #1687
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

piekny blond na ostatnim foto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 13:10   #1688
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
piekny blond na ostatnim foto
tez tak uwazam
kaska 222 sliczne wloski

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2010-07-01 o 13:14
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 13:12   #1689
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kaska222
piekne wlosy i grube, a jaką masz teraz dlugość?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 13:13   #1690
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
astra farby ton w ton to takie które ani nie rozjaśniają twoich włosów ani nie przyciemniają. Po prostu nadają twoim włosom inny połysk, odcień.
Są dobre jeśli nie chcesz drastycznych zmian, albo masz rozjaśnione włosy rozjaśniaczem i chcesz zniwelować żółty kolor nadając jakiś jasny blond.
dzieki za odp
ostatnio jak powiedzialam fryzjerce,ze chce odswiezyc kolor to mi powiedziala ,ze uzyje farby ton w ton
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 13:15   #1691
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kaśka, włosy masz przepiękne.. tylko ten kolor to jasny brąz/cieeemny blond. Nie masz szczęścia do fryzjerów.. oj nie. Wypłucze się na bank do średniego blondu, bo były juz rozjaśniane, ale co z tego, skoro Ty chcesz jaśniutki słoneczny blond.. Chyba faktycznie najlepiej by było ostatecznie zrobic rozjaśniaczem a na to jakas farba lub toner. Choc włosów szkoda.

Długosc- odrosną. Ja jakos odżałowałam te 15 cm i ciesze się, bo teraz rosnac beda szybciej i zdrowo wyglądają.

A na wczasach to Ci słonko jeszcze włoski wypali, to będa duuużo jasniejsze, wiec ostatecznie to wiesz co.. nic nie rób Miłego wakacjowania i soczystego urlopu
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 15:38   #1692
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Jakie piekne włosy na ostatnim zdjeciu i kolor i długosc przepiekne.
Kurcze ja nie wiem co jest z tymi fryzjerami :/
Moim zdaniem jak polozysz teraz na te wloski blond ten rozjasniajacy to ci wyjdzie u góry jasny nizej rudawy moze delikatnie ochlodzi ten kolorek ze trzy razy musiałabys go nalozyc zeby cos dało myj szamponem przeciwłupieżowym może sie troche jeszcze wypłucze a później jakieś pasemka na to .ewentualnie ja bym ci mogła poradzic kapiel rozjaśniająca rozjaśni ci o dwa tony i później na to położyć farbkę
No wlasnie to nawet nie ma co ruszac wlosöw,tylko czekac na fryzjera ale w PL zobaczymy co wymysli czy rozjasnic czy sciägnäc farbe i pozbyc sie rudych przeblysköw...
Farba juz sie nie wyplucze bo juz nie ma co...zaraz jak przyszlam od fryzjera to codziennie mylam szamponem przeciwlupiezowym i maseczki
2 x tygodniu przez 3 tygodnie.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
piekny blond na ostatnim foto
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
tez tak uwazam
kaska 222 sliczne wloski
Dzieki dziewczyny,zaluje bardzo ze sie go pozbylam ale tak bywa w zyciu kusi kusi i placz tez przechodzilam z ciemnego bräzu
2 x rozjasniane gesto.
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kaska222
piekne wlosy i grube, a jaką masz teraz dlugość?
Siegajä prawie do lopatek na 5 zdjeciu,6 i 7 teraz mam taki odcien.Grube sie wydajä bo mialam swieze po umyciu i nierozczesane

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kaśka, włosy masz przepiękne.. tylko ten kolor to jasny brąz/cieeemny blond. Nie masz szczęścia do fryzjerów.. oj nie. Wypłucze się na bank do średniego blondu, bo były juz rozjaśniane, ale co z tego, skoro Ty chcesz jaśniutki słoneczny blond.. Chyba faktycznie najlepiej by było ostatecznie zrobic rozjaśniaczem a na to jakas farba lub toner. Choc włosów szkoda.

Długosc- odrosną. Ja jakos odżałowałam te 15 cm i ciesze się, bo teraz rosnac beda szybciej i zdrowo wyglądają.

A na wczasach to Ci słonko jeszcze włoski wypali, to będa duuużo jasniejsze, wiec ostatecznie to wiesz co.. nic nie rób Miłego wakacjowania i soczystego urlopu
Dzieki kochana duzo scielas,ale wiadomo wazne sä zdrowe wlosy niz zniszczone.

Kolor juz sie nie wyplucze tak jak pisalam powyzej nie ma z czego.Mi möwiä ze mam raz jasny rudy,jasny bräz niektörzy carmelowy,i orzech laskowy do tego ten przeblysk rudego,ktörego chcialabym sie pozbyc raz na zawsze.
W sierpniu moze wybiore sie do PL i zobaczymy co fryzjer powie.

Takze farby schowalam gleboko do szafy
Dziekuje zostalo jeszcze czasu,takze nie zegnam sie jeszcze
A czemu nie mamy sie w znajomych,chociaz pokazuje ze jestesmy jako+ ?
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 15:41   #1693
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny super efekt, brak mi słow

natasha ja nie rozumiem te ostatnie fotki (m.in z ta biala grzywką) to jest konkretnie po czym?

Sorry juz doczytalam A jaki to byl rozjasniacz? Jak wyglada ta delia? Wstawilabyś fotke opakowania?

a w internecie nie znalazlam fotki tego rozjasniacza ani farby, wiec sama zrobilam. Ten rozjasniacz uzylam z woda 12% i krotko go trzymalam, niecale 30 min. nawet wczesniej jak postanowilam go wyprobowac na przedzialku to polozylam jeszcze na to folie i nawet chyba 10 minut nie trzymalam a juz biale byly

BLOND BUNNY, mowisz ze to tylko z profesjonalnych farb 6% znajde? ale ja ogolem tej farby nie trzymalam dlugo, tylko z jakies 10 minut a rozjasniacz z niecale 30 minut a ten rozjasniacz jak zobaczylam naprawde bardzo fajny jest, w ogole nie smierdzi, nie swędzi glowa zbytnio nawet a wlosy naprawde blyszczace kosztowal w sklepie fryzjerskim 36 zł. zastanawialam sie nad efektem rozjasniacza ktory od razy w sobie ma takie srebrne pigmenty... ktory rozjasnia na taka ladna platynke bez zoltych odcieni

Edytowane przez natasha325
Czas edycji: 2010-07-01 o 15:42
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 15:57   #1694
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nutrisse jest bardziej odzywcza... a belle bardziej wysusza dla mnie bell colour na odroscie i nutrisse wyszlo kurczakowe zloto, a bell colour na pasemkach jak na 10 mi przeciagnełam dal mi taka szarośc cos jak popielaty, normalnie maialm niebieskie wlosy... dopiero po paru myciach sie zmylo...
powiem Ci, że mi belle color nie wyszuszył ani trochę włosów
tylko właśnie że się wypłukuje:/

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia ja się nie dziwię że tobie się garnier wypłukuje Mi się każdy garnier wypłukiwał do szarego lub rudego. Katedabandit robi palette A10 popielatym i nigdy nie przeciąga na całość, kładzie tylko na odrost i jej się nie wypłukuje. Mi sama spływająca woda z farby wysrebrzyła resztę włosów, z czego wniosek że popiele wcale nie są takie słabe. Może za często myjesz włosy? A fioletowego szamponu używasz dla podtrzymania efektu?
Ja ogólnie nie lubię garniera, także nie powiem ci która lepsza.
no to jaką farbę proponujesz??
ja jeszcze raz zrobię sobie tym belle color 111 i zobaczymy;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 16:00   #1695
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

natasha a to jak krótko farbę po rozjaśniaczu trzymałaś to ok.
Wiesz co, tylko jest taki feler że po rozjaśniaczu farba gorzej się trzyma i bardzo szybko spłukuje i wychodzi żółć. Możesz próbować, może tobie akurat przypasuje, mnie wkurzało że się wszystko szybko mi zmywało, czy to popielaty toner czy płukanka no i wybijająca żółć.
Możesz użyć każdej sklepowej farbki tylko zależnie od dodawanej wody % trzeba ją troszkę rozcieńczyć wodą z kranu- jak byś potrzebowała to podam ci proporcje- po prostu po rozjaśniaczu to już starczy ci farba z wodą 6% żeby tylko tonować kolor. I jak się odświeża kolor kładąc na pofarbowane włoski to tez nie ma potrzeby katować ich przez te 10-20 minut wodą 9% tylko lekko rozcieńczyć. Włoski na pewno będą wdzięczne.


Ewcia ja nie wiem jaki kolor byś chciała? może coś z allegro i profesjonalne?

http://www.allegro.pl/item1090323964..._prosalon.html

na pewno się dłużej utrzyma niż ten garnier. I tanio. Ja testuję teraz palette i zobaczymy jak mi się popiel utrzyma, tylko u mnie gorzej bo to jest na rozjaśnianych włosach i może się szybko zmywać...
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-07-01 o 16:04
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 16:26   #1696
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia ja nie wiem jaki kolor byś chciała? może coś z allegro i profesjonalne?

http://www.allegro.pl/item1090323964..._prosalon.html

na pewno się dłużej utrzyma niż ten garnier. I tanio. Ja testuję teraz palette i zobaczymy jak mi się popiel utrzyma, tylko u mnie gorzej bo to jest na rozjaśnianych włosach i może się szybko zmywać...
no ja też mam rozjaśniane włosy. chyba najbardziej z tej palety podoba mi się bardzo jasny popielaty blond 10/1
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 16:28   #1697
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
natasha a to jak krótko farbę po rozjaśniaczu trzymałaś to ok.
Wiesz co, tylko jest taki feler że po rozjaśniaczu farba gorzej się trzyma i bardzo szybko spłukuje i wychodzi żółć. Możesz próbować, może tobie akurat przypasuje, mnie wkurzało że się wszystko szybko mi zmywało, czy to popielaty toner czy płukanka no i wybijająca żółć.
Możesz użyć każdej sklepowej farbki tylko zależnie od dodawanej wody % trzeba ją troszkę rozcieńczyć wodą z kranu- jak byś potrzebowała to podam ci proporcje- po prostu po rozjaśniaczu to już starczy ci farba z wodą 6% żeby tylko tonować kolor. I jak się odświeża kolor kładąc na pofarbowane włoski to tez nie ma potrzeby katować ich przez te 10-20 minut wodą 9% tylko lekko rozcieńczyć. Włoski na pewno będą wdzięczne.


Ewcia ja nie wiem jaki kolor byś chciała? może coś z allegro i profesjonalne?

http://www.allegro.pl/item1090323964..._prosalon.html

na pewno się dłużej utrzyma niż ten garnier. I tanio. Ja testuję teraz palette i zobaczymy jak mi się popiel utrzyma, tylko u mnie gorzej bo to jest na rozjaśnianych włosach i może się szybko zmywać...

no mi niestety i tak czy inaczej ten popiel sie szybko wyplukuje. a tamte zdjecia co wczesniej dodalam, na ktorych podobaly Ci sie moje wlosy to robilam rok temu, ale wczesniej robilam palette xxl czysta platyna. chyba pol jej wtedy uzylam kupilam z klezanka bo nie nakladalam tego duzo i wystarczylo mi. a pozniej na odrosty i na cale (ale to wtedy cale wlosy dlugo tak trzymalam,stad ten mocniejszy kolor) ten palette permanent color, odrosty byly ciut inne a ta reszta byla taka biała, ale to wlasnie raczej po poprzednim pofarbowaniu ta palette color xxl. a ta farba to bardzo mocno rozjasnia jak rozjasniacz. a farby i tak tez szybko mi sie splukuja bez uzycia rozjasniacza, gdybym ni utrzymywala tego plukanka to chyba po 3 myciach juz sie zmywa ale teraz systematycznie uzywam tego szamponu z joanny eliminujacego zolc i jest super tylko ze zauwazylam ze nieciekawe wlosy po nim sa, troche suche... dlatego najpier glowe myje zwyklym szamponem a pozniej na takich wilgotnych ten szampon, splukuje, odzywka i jest dobrze widzialam, ze jest jeszcze z tej serii odzywka, wydaje mi sie ciekawsza niz ten szampon, ktoras z Was uzywała?
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 17:47   #1698
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia widzę że mamy taki sam gust.
Ten 10/1 jest boski tylko ja bym dokupiła do niego jeszcze ten mixton 0/22 srebrno-perłowy, bo wtedy włosy będą lepiej błyszczały.
Jak mi z palette nie wyjdzie to się zdecyduję.

Natasha nie polecam tej maski, potrafi zrobić niebieskie pasma i włosy źle się rozczesują.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:23   #1699
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hhhmm no bo tak pomyslalam ze bede wtedy uzywac ten szampon z joanny i wtedy do tego ta odzywka ale mowisz ze nieciekawa? hhmm... a widzialam wlasnie na allegro i w sklepie fryzjerskim maski do wlosow siwych i blond tez robioce ten popielaty kolor. i tez zastanawialam sie, czy by jej nie kupic... ogolem chyba musze zaczac uzywac jakas dobra maske zregenerowac wlosy, bo teraz jak chodze nad jezioro, slonce i w ogole znowu zaczynaja mi wysuszac sie wlosy i koncowki gdzieniegdzie wykruszaja mi sie, mino tego ze ostatnio troche podcielam...
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 19:06   #1700
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witajcie Blondyneczki
daawno mnie tu nie było, miałam kilkanaście stron do nadrobienia ale przyjemnie się Was czyta

Nie mogłam od jakiegoś czasu często tu zaglądać, ale gdy tylko nadarzyła się okazja to wskakiwałam na Wizaż

do dziewczyn, które wstawiały zdjęcia efektów swoich blondynkowych eksperymentów z farbami- śliczne kolorki Wam powychodziły
Jestem pod wrażeniem Bunny i Mysi, Ewci i oczywiście innych Wizażanek brawo dziewczęta

Co do mnie to jakiś czas temu opisywałam Wam moją przygodę z rozjaśniaczem, mówiłam, że wyszedł biało a końcówki z długości jakichś 20 cm są jeszcze biszkoptowe. Otóż, zdjęcia robiłam dziś z doskoku i widać już ładny odrost (farbuję za 10 dni) póki co fotki:

1-4 robione w pomieszczeniu
5 przy oknie podczas ekspozycji na słonko

jak widać włoski bardzo jasne, końcówki mają tylko nieco cieplejszy odcień, ale niebawem farbowanko i wtedy powinno być już wszystko jednolicie
ps. kolor oczywiście nie jest już tak jasny i zimny jak po farbowaniu, ale osobiście żaden kolor mi sie tak długo nie trzymał na włosach jak ten. w dodatku nie używam żadnych fioletowych szamponów i płukanek
obiecuję tym razem wstawić fotki przed i po farbowaniu, wtedy myślę-będzie widać różnicę
aha i przepraszam za nieład na głowie, ale miałam chwilkę to pstryknęłam fotki, po umyciu włosków kolorek jest ciut jaśniejszy
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-07-01 o 19:14
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 19:07   #1701
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia widzę że mamy taki sam gust.
Ten 10/1 jest boski tylko ja bym dokupiła do niego jeszcze ten mixton 0/22 srebrno-perłowy, bo wtedy włosy będą lepiej błyszczały.
Jak mi z palette nie wyjdzie to się zdecyduję.

Natasha nie polecam tej maski, potrafi zrobić niebieskie pasma i włosy źle się rozczesują.
no mamy mamy
a ja właśnie zrobiłam tym belle color 111 i jest ok na razie, zobaczymy za dwa tygodnie;*
teraz wyjeżdżam na trzy tygodnie więc mnie nie będzie, ale może dam radę gdzieś tam gdzie jadę dostac się do komputera żeby zobaczyc co tam u Was słychac dziewczynki
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:05   #1702
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka przypomnij czym robilas wloski i jak - odrost czy po calosci? Wiem ze opisywalas ale jakbys w skrocie jeszcze raz napisala to byłoby super
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:29   #1703
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jowitka przypomnij czym robilas wloski i jak - odrost czy po calosci? Wiem ze opisywalas ale jakbys w skrocie jeszcze raz napisala to byłoby super

Agatau tu jest link do strony 42 gdzie wszystko opisałam proszę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423983&page=42
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:47   #1704
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
witajcie Blondyneczki
daawno mnie tu nie było, miałam kilkanaście stron do nadrobienia ale przyjemnie się Was czyta

Nie mogłam od jakiegoś czasu często tu zaglądać, ale gdy tylko nadarzyła się okazja to wskakiwałam na Wizaż

do dziewczyn, które wstawiały zdjęcia efektów swoich blondynkowych eksperymentów z farbami- śliczne kolorki Wam powychodziły
Jestem pod wrażeniem Bunny i Mysi, Ewci i oczywiście innych Wizażanek brawo dziewczęta

Co do mnie to jakiś czas temu opisywałam Wam moją przygodę z rozjaśniaczem, mówiłam, że wyszedł biało a końcówki z długości jakichś 20 cm są jeszcze biszkoptowe. Otóż, zdjęcia robiłam dziś z doskoku i widać już ładny odrost (farbuję za 10 dni) póki co fotki:

1-4 robione w pomieszczeniu
5 przy oknie podczas ekspozycji na słonko

jak widać włoski bardzo jasne, końcówki mają tylko nieco cieplejszy odcień, ale niebawem farbowanko i wtedy powinno być już wszystko jednolicie
ps. kolor oczywiście nie jest już tak jasny i zimny jak po farbowaniu, ale osobiście żaden kolor mi sie tak długo nie trzymał na włosach jak ten. w dodatku nie używam żadnych fioletowych szamponów i płukanek
obiecuję tym razem wstawić fotki przed i po farbowaniu, wtedy myślę-będzie widać różnicę
aha i przepraszam za nieład na głowie, ale miałam chwilkę to pstryknęłam fotki, po umyciu włosków kolorek jest ciut jaśniejszy
ale śliczny kolorek! taki bielutki u mnie poczatku jak ostatnio zrobilam odrosty tym rozjasniaczem a pozniej farba podobnie bardzo wygladal ale juz sie troche wyplukal ale staram sie podtrzymywac plukanka i potem poprrawialas golebim popielem? bo ja ostatnio zastanawialam sie jaka farbe kupic:czy srebrny pyl z joanny, czy ten golebi popiel ale patrze ze za bardzo siwe a kiedys pofarbowalam z garniera jakas ultrajasnym popielatym blondem to byl identyczny efekt(chociaz duzo osob mowilo mi ogladajac zdjecia ze kolor bardzo ladny ale wole juz takich nie robic bo wygladalam totalnie jak gołabek haha) albo wlasnie delie jasny ksiezycowy blond. postanowilam wyprobowac delie a srebrny pyl z joanny keidys nakladalam, ale z tego co wiem, te farby z joanny na wilgotne sie naklada? bo mowisz ze gdybys nalozyla na suche wlosy intensywniejszy kolor by byl. dlatego tez zastanawialam sie czy nie lepiej nakladac na suche wlosy, mino ze zalecane na wilgotnych
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 08:07   #1705
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kaśka, wysłałam Ci zaprzyjaźnienie na pocztę, wiec jak powiesz Tak to będziemy w kontaktach. No chyba, że ja mam jakąs opcję wyłaczoną, poszperam w ustawieniach. Bo ja chyba cos tam wyłaczałm, jak mi się trolucha dobijała.

A włoski to i tak mas zjak dla mnei cudowne. Lśniące, długie. Piękne. A kolor żadne dramat- jest równy nie w ciapki, włoski nie są zniszcozne. W Pl sobie zrobisz u jakiegos porządnego fryzjera.

Co do rozjasnienia, na pewno sie rozjasnia od mocnego słonca. Brunetki wracają z takich wakacji z blondem

Ja sie z synkiem wybieram za 2 tygodnie do Wrocławia do rodzinki. 2 tygodnie u jednej babci, 2 tygodnie u drugiej. Bedzie fajnie, bo jedni dziadkowie są miastowi- to ja pouprawiam shopping i clubbing hehe a drudzy wsiowi- koniki, pieski, kotki, lasy i giga ogród- poodpoczywam. A potem chcemy z męzem sie wybrac rowerami na mazury. Spakujemy manatki, namiot i dzieciaka i jazda. Dziennie po 60-70km, wiec w 3 dni będziemy na mazurach. Och. Juz się doczekac nie mogę!

Jowitka, ładne włoski oj ładne.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 09:41   #1706
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
ale śliczny kolorek! taki bielutki u mnie poczatku jak ostatnio zrobilam odrosty tym rozjasniaczem a pozniej farba podobnie bardzo wygladal ale juz sie troche wyplukal ale staram sie podtrzymywac plukanka i potem poprrawialas golebim popielem? bo ja ostatnio zastanawialam sie jaka farbe kupic:czy srebrny pyl z joanny, czy ten golebi popiel ale patrze ze za bardzo siwe a kiedys pofarbowalam z garniera jakas ultrajasnym popielatym blondem to byl identyczny efekt(chociaz duzo osob mowilo mi ogladajac zdjecia ze kolor bardzo ladny ale wole juz takich nie robic bo wygladalam totalnie jak gołabek haha) albo wlasnie delie jasny ksiezycowy blond. postanowilam wyprobowac delie a srebrny pyl z joanny keidys nakladalam, ale z tego co wiem, te farby z joanny na wilgotne sie naklada? bo mowisz ze gdybys nalozyla na suche wlosy intensywniejszy kolor by byl. dlatego tez zastanawialam sie czy nie lepiej nakladac na suche wlosy, mino ze zalecane na wilgotnych
miałam nakładany gołębi popiel, w sumie to tylko dosłownie na 2 minutki. wyglądało to tak, że gdy zmyłam rozjaśniacz to nawet nie wycierałam włosów, od razu na mokre włosy koleżanka nałożyła mi gołębi popiel i zaczęła rozprowadzać po włosach od nasady aż po końce tak jak maseczkę. potem wmasowała odczekała chwilkę i zmyła. kolor zrobił sie taki stalowy to rewelacyjny sposób gdy np. odrosty wyjdą kurczakowate czy słomkowe. super ochładza, a że to farba to i dłużej się trzyma, a nie jak płukanka. ja nie stosuje żadnych płukanek a już jakieś 3 tygodnie minęły od mojego farbowania
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 10:46   #1707
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka to co zrobiła twoja koleżanka to nic innego jak malaksowanie
Można je wykonywać nawet po umyciu włosów w celu odświeżenia koloru między farbowaniami. Masujemy tak włosy 5-10 minut i zmywamy. Wykonuje się to w salonach właśnie jak kolor nie do końca wyjdzie taki jak trzeba, albo chcemy nadać włosom połysk, albo schłodzić odcień itp.
Wiele salonów jednak oszczędza i woli wypuścić klientkę z kurczakiem na włosach niż swój błąd naprawić. Po rozjaśniaczu jest to obowiązek bo inaczej kolor zacznie żółknąć, jak to rozjaśniacz.
Śliczne włoski Jowitko!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 11:13   #1708
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A jesli chodzi o rozjasniacze to ktory jest najlepszy?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 15:04   #1709
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kaśka, wysłałam Ci zaprzyjaźnienie na pocztę, wiec jak powiesz Tak to będziemy w kontaktach. No chyba, że ja mam jakąs opcję wyłaczoną, poszperam w ustawieniach. Bo ja chyba cos tam wyłaczałm, jak mi się trolucha dobijała.

A włoski to i tak mas zjak dla mnei cudowne. Lśniące, długie. Piękne. A kolor żadne dramat- jest równy nie w ciapki, włoski nie są zniszcozne. W Pl sobie zrobisz u jakiegos porządnego fryzjera.

Co do rozjasnienia, na pewno sie rozjasnia od mocnego słonca. Brunetki wracają z takich wakacji z blondem

Ja sie z synkiem wybieram za 2 tygodnie do Wrocławia do rodzinki. 2 tygodnie u jednej babci, 2 tygodnie u drugiej. Bedzie fajnie, bo jedni dziadkowie są miastowi- to ja pouprawiam shopping i clubbing hehe a drudzy wsiowi- koniki, pieski, kotki, lasy i giga ogród- poodpoczywam. A potem chcemy z męzem sie wybrac rowerami na mazury. Spakujemy manatki, namiot i dzieciaka i jazda. Dziennie po 60-70km, wiec w 3 dni będziemy na mazurach. Och. Juz się doczekac nie mogę!

Jowitka, ładne włoski oj ładne.
Przynajmniej fryzjerka miala z jednym racie z wyplukaniem koloru
Zobaczymy czy sie rozjasniä od slonca az tak.
Fajnie masz zaplanowane wakacje,tym bardziej dla cöreczki bedzie frajda ze zwierzakami
Kiedy jedziecie?
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 18:47   #1710
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
blond czy brąz???

witam

nachodzi mnie zafarbować całe wlosy
od zawsze robiłam pasemka blond, jednak są na chwilkę ponieważ mi szybko rosną włosy i zaraz mam odrosty ( pasemka w salonie kosztują ok 100zł), więc pomyślałam zeby kupić farbę i zafarbować całość

proszę Was o poradę bo nie wiem czy wybrać coś w blondzie czy brązie
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.