Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 17:37   #2731
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow mozesz ugniatac tylko caly czas bawelna
a ja wczoraj tak ugniotlam ze mam baranie loki na glowie im dluzsze tym mocniej sie skrecaja w spirale musze je naciagac zeby sie nie skrecaly az tak
oook dziękuję a powiedz mi jeszcze, może znasz jakiś fajny prosty szampon bez sls? Jakieś inne niż dziecięce?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:48   #2732
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oook dziękuję a powiedz mi jeszcze, może znasz jakiś fajny prosty szampon bez sls? Jakieś inne niż dziecięce?
no niestety poza hippem i innym dziecinnym nie znam bez sls wiem ze zeby ominac slsy dziewczyny myja odzywkami potersa np
tylko ze ja uzywam szampon z slsem poniewaz pantene ma silikony oraz dwa razy w tyg nakladam olej i zeby to usunac potrzebuje slsanie narzekam na sls bo myje sam(!) skalp na nim robie piane a wlosow nie szoruje wiec ta piana delikatnie po nich sobie splywa i juz mozna jeszcze zabezpieczyc dol odzywka
mi taka metoda mycia wloskow sluzy wiec zbytnio nie przejmuje sie sls
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:53   #2733
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no niestety poza hippem i innym dziecinnym nie znam bez sls wiem ze zeby ominac slsy dziewczyny myja odzywkami potersa np
tylko ze ja uzywam szampon z slsem poniewaz pantene ma silikony oraz dwa razy w tyg nakladam olej i zeby to usunac potrzebuje slsanie narzekam na sls bo myje sam(!) skalp na nim robie piane a wlosow nie szoruje wiec ta piana delikatnie po nich sobie splywa i juz mozna jeszcze zabezpieczyc dol odzywka
mi taka metoda mycia wloskow sluzy wiec zbytnio nie przejmuje sie sls
o to mnie trochę pocieszyłaś, bo czytam to FAQ dla kręconowłosych i się podłamałam trochę tam piszą, że szampon z sls może powodować puch i powiem Ci, że zaraz po myciu widzę to u siebie rzeczywiście i dlatego myślałam o zmianie szamponu a tego z sls używać tylko raz na tydzień żeby zmyć silikony z pantene.. Mycie odżywką to raczej nie dla mnie bo ja muszę mieć porządnie oczyszczone włosy a jakoś nie uwierzę, że po umyciu odżywką takie są No nic najwyżej wypróbuję tego hippa albo babydreama
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:59   #2734
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oook dziękuję a powiedz mi jeszcze, może znasz jakiś fajny prosty szampon bez sls? Jakieś inne niż dziecięce?
To ja się wtrącę Szampony Biovax są bez SLES, The Body Shop ma też w swojej ofercie szampony bez tego detergentu. Na pewno nie warto kupować czegoś, co jest odpowiednikiem SLESu, a wiele szamponów ma właśnie podobnie działające detergenty.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:02   #2735
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
To ja się wtrącę Szampony Biovax są bez SLES, The Body Shop ma też w swojej ofercie szampony bez tego detergentu. Na pewno nie warto kupować czegoś, co jest odpowiednikiem SLESu, a wiele szamponów ma właśnie podobnie działające detergenty.
o dziękuję bardzo super wiedzieć A czy mogłabyś mi powiedzieć jak nazywa się odpowiednik sls-u? Chciałabym wiedzieć na co zwracać uwagę wiem, że są to sls sles i coś jeszcze? PEwnie dużo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-26 o 18:04
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:09   #2736
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
To ja się wtrącę Szampony Biovax są bez SLES, The Body Shop ma też w swojej ofercie szampony bez tego detergentu. Na pewno nie warto kupować czegoś, co jest odpowiednikiem SLESu, a wiele szamponów ma właśnie podobnie działające detergenty.
oo moze znajde u siebie ten TBS bo na inne produkty nie mam co liczyc zwyczajnie u mnie ich brak

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o to mnie trochę pocieszyłaś, bo czytam to FAQ dla kręconowłosych i się podłamałam trochę tam piszą, że szampon z sls może powodować puch i powiem Ci, że zaraz po myciu widzę to u siebie rzeczywiście i dlatego myślałam o zmianie szamponu a tego z sls używać tylko raz na tydzień żeby zmyć silikony z pantene.. Mycie odżywką to raczej nie dla mnie bo ja muszę mieć porządnie oczyszczone włosy a jakoś nie uwierzę, że po umyciu odżywką takie są No nic najwyżej wypróbuję tego hippa albo babydreama
u mnie nie ma zadnego puchu bo myje tylko skalp niewielka iloscia takiego szamponu wlosy i skalp musze miec oczyszczone dobrze dlatego mycie odzywka mija mi sie z celem i wlosy zle wygladaja po takim myciu odzywka przynajmniej moje sa bez zycia oklapniete
jestem zadowolona z hippa i juz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:14   #2737
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o dziękuję bardzo super wiedzieć A czy mogłabyś mi powiedzieć jak nazywa się odpowiednik sls-u? Chciałabym wiedzieć na co zwracać uwagę wiem, że są to sls sles i coś jeszcze? PEwnie dużo
Ammonium Laureth Sulfate na pewno jest

Zapamiętałam go bo w szamponach Pantene jest i tragicznie mnie po tym swędziała głowa


A ja mysle intensywnie nad prostą grzywką JAk myslicie, dobrze sie prezentuje przy blond włosach?? Bo tak jakos wiekszosc tych ciemnowlosych je ma
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 18:28   #2738
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ammonium Laureth Sulfate na pewno jest

Zapamiętałam go bo w szamponach Pantene jest i tragicznie mnie po tym swędziała głowa


A ja mysle intensywnie nad prostą grzywką JAk myslicie, dobrze sie prezentuje przy blond włosach?? Bo tak jakos wiekszosc tych ciemnowlosych je ma
jak mialam proste wlosy to mialam taka do brwi na prosto teraz tez mam tyle ze do brody juz czasem ja prostuje a czasem zakrecam z reszta wlosow
mi osobiscie podobaja sie proste wloski plus prosta grzywka oczywiscie to zalezy od ksztaltu twarzy bo czesem fajnie wyglada taka na bok
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:33   #2739
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snoww
Kochana Dziekuje za wytlumaczenie tych szamponow. W koncu wiem o co kaman
Ja jak tylko zaczelam uzywac BD tak tym brzozowym juz niemyje. Ost.mialam taka sytuacje ze musialam go uzyc bo skonczyl mi sie BD ale tak szybko pedzilam do rossa po niego. To jest jednak moj numer One. Wlosy swiezutkie przez dwa dni a nie jak to sie ma do innch po jednym dniu juz widze ten tluszcz.
P.s. Widze ze loczki Ci przypasowaly. I dobrze odpoczna od prostownicy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:35   #2740
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jak mialam proste wlosy to mialam taka do brwi na prosto teraz tez mam tyle ze do brody juz czasem ja prostuje a czasem zakrecam z reszta wlosow
mi osobiscie podobaja sie proste wloski plus prosta grzywka oczywiscie to zalezy od ksztaltu twarzy bo czesem fajnie wyglada taka na bok
Ja mam taką na bok juz sporo wyrosnieta Ale wkurza mnie juz bo mam wiecznie problem zeby ją ułożyć
A twarz to nie wiem jaką mam ale wydaje mi sie ze troche pociągłą, ale nie bardzo szczupłą. Pół życia w sumie mam grzywke taką krótszą na bok, czasem robiłam na prosto przy ciemnych włosach i czasem było ok, czasem nie,zalezy od ciecia
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:37   #2741
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o dziękuję bardzo super wiedzieć A czy mogłabyś mi powiedzieć jak nazywa się odpowiednik sls-u? Chciałabym wiedzieć na co zwracać uwagę wiem, że są to sls sles i coś jeszcze? PEwnie dużo
No sporo, sporo Np. ALS i ALES czyli Ammonium Lauryl Sulfate i Ammonium Laureth Sulfate, Sodium Myreth Sulfate (chociaż nie wiem, czy ten nie jest trochę słabszy od Sodium Laureth Sulfate), Sodium Pareth Sulfate. Ale producenci wymyślają różne dziwne nazwy, żeby tylko móc napisać na opakowaniu "SLS free". Ja akurat stosuję raczej szampony z SLESem, ale ja mam zawsze na włosach olej, więc włosy się aż tak nie niszczą Z szamponów dziecięcych najbardziej pasował mi taki różowy szampon Lilliputz z księżniczką. On też nie ma SLESu.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 18:40   #2742
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam taką na bok juz sporo wyrosnieta Ale wkurza mnie juz bo mam wiecznie problem zeby ją ułożyć
A twarz to nie wiem jaką mam ale wydaje mi sie ze troche pociągłą, ale nie bardzo szczupłą. Pół życia w sumie mam grzywkę taką krótszą na bok, czasem robiłam na prosto przy ciemnych włosach i czasem było ok, czasem nie,zależy od ciecia
No tak grzyweczka to bardziej chyba zalezy od buźki a nie od koloru Ja obecnie mam grzywkę na bok - trochę mnie drażni bo nie trzyma mi się za uchem i muszę ja spinać żabką ale już widzę oczami wyobraźni jak fajnie będzie ona wyglądała jak będę miała długie włosy.

Zrób sobie tą grzyweczkę Najwyżej jak nie będzie Ci się podobać to przecież odrośnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:45   #2743
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No sporo, sporo Np. ALS i ALES czyli Ammonium Lauryl Sulfate i Ammonium Laureth Sulfate, Sodium Myreth Sulfate (chociaż nie wiem, czy ten nie jest trochę słabszy od Sodium Laureth Sulfate), Sodium Pareth Sulfate. Ale producenci wymyślają różne dziwne nazwy, żeby tylko móc napisać na opakowaniu "SLS free". Ja akurat stosuję raczej szampony z SLESem, ale ja mam zawsze na włosach olej, więc włosy się aż tak nie niszczą Z szamponów dziecięcych najbardziej pasował mi taki różowy szampon Lilliputz z księżniczką. On też nie ma SLESu.
dokladnie mam tak samo zawsze podczas mycia mam olej na wlosach czyli dwa razy w tyg
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:47   #2744
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ammonium Laureth Sulfate na pewno jest

Zapamiętałam go bo w szamponach Pantene jest i tragicznie mnie po tym swędziała głowa


A ja mysle intensywnie nad prostą grzywką JAk myslicie, dobrze sie prezentuje przy blond włosach?? Bo tak jakos wiekszosc tych ciemnowlosych je ma
dzięki

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snoww
Kochana Dziekuje za wytlumaczenie tych szamponow. W koncu wiem o co kaman
Ja jak tylko zaczelam uzywac BD tak tym brzozowym juz niemyje. Ost.mialam taka sytuacje ze musialam go uzyc bo skonczyl mi sie BD ale tak szybko pedzilam do rossa po niego. To jest jednak moj numer One. Wlosy swiezutkie przez dwa dni a nie jak to sie ma do innch po jednym dniu juz widze ten tluszcz.
P.s. Widze ze loczki Ci przypasowaly. I dobrze odpoczna od prostownicy.
tak na razie jest dobrze i włoski trochę odpoczną to i ja kupię chyba ten BD


Weegirl dzięki, wszystko zapisuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-26 o 18:50
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:47   #2745
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak grzyweczka to bardziej chyba zalezy od buźki a nie od koloru Ja obecnie mam grzywkę na bok - trochę mnie drażni bo nie trzyma mi się za uchem i muszę ja spinać żabką ale już widzę oczami wyobraźni jak fajnie będzie ona wyglądała jak będę miała długie włosy.

Zrób sobie tą grzyweczkę Najwyżej jak nie będzie Ci się podobać to przecież odrośnie
No niby tak Ale jakos pamietam ze jak mialam jasne wlosy to z ta grzywka nieciekawie... ale moze była zle scieta

Ja tak zapuszczałam, zapuszczałam tą grzywke bo chciałam sie jej po prostu pozbyc. Miec włosy bez grzywki jakiejkolwiek. Ale im jest dluzsza tym gorzej wygladam, smutnie, przylizana i wogole
No ale faktycznie, obciac moge bo odrosnie przecie, najwyzej bede do góry podpinac. A odrosnie szybko

Ja sie juz nie moge doczekać jak bede miała najkrotsza warstwe takiej długosci jak teraz całe włosy Wtedy ciacham tą najdłuzsza i scinam włoski w takie U, zeby byly sciete na prosto ale z przodu delikatnie krotsze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:00   #2746
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snoww ja wlasnie kupilam 4albo 5 op. I na razie przy nim zostaje. Polecam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:52   #2747
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi też sie rudy nie podoba co rude to wredne a mi sie podobają balejaże różne z blondami, pasenka różowe, od spodu brąz a na górze blond
rude wredne , a blondynki głupie idąc tym tropem :P
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:53   #2748
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Caskada
Czy ta odzywka grniera avokado i karite to ta. Moze ja zakupie skoro bes silikonow. Ale nie wiem czy o ta chodzi?http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:_...ScG1XukNHu-XcQ
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:55   #2749
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada
Czy ta odzywka grniera avokado i karite to ta. Moze ja zakupie skoro bes silikonow. Ale nie wiem czy o ta chodzi?http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:_...ScG1XukNHu-XcQ
tak o tą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 20:01   #2750
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a jaki był kolo tych pasemek przed tą plukanką?? a własnie jakbym kupowała te włosy to jaki kolor byś mi poleciła? ten 24 czy 613 ??

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------



ja miałam pasemko przy twarzy różowe,fioletowe,czarne ale zdjecie mam tylko fioletowego mi sie bardzo podobalo
Kotka dla Ciebie zdecydowanie 613 bo 24 będzie za ciemny pamiętam jak kiedyś też przedłuzałam 613 a teraz jest dla mnie za ciemny :O a podobno farba farby nie rozjaśnia

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja nie wiem co ja mam ale ja wogóle nie moge uzywac tych farb bez amoniaku Koszmarnie wypadaja mi po nich włosy. Po żadnej farbie, nawet po Palette nie lecą mi z głowy tak włosy. Po tych bez amoniaku to przy samym płukaniu juz sporo trace
ja też mam uraz do tych farb , raz robiłam i zrudział mi odrost przez nią a do tego szybko się wypłukała
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:13   #2751
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak o tą
Ja ja mam, nawet jest ok.

A jak lubie Isanę odżywkę z Babassem tak ta druga, różowa, z jedwabiem średnio mi pasuje.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:15   #2752
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada
Czy ta odzywka grniera avokado i karite to ta. Moze ja zakupie skoro bes silikonow. Ale nie wiem czy o ta chodzi?http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:_...ScG1XukNHu-XcQ
tak to ta tylko niewiem jak wam ale mi wloski po takich odzywkach troszke zolkna ciemnieja
ale bardzo ja lubie i zamierzam kupic drugie op bo juz koncze
wogole kocham odzywki geste bogate w jakies cuda ktore sa tam naprawde czyli olejki....


dobranoc

__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-26 o 20:20
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:22   #2753
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja używam na zmianę ta z połyskiem jedwabiu też jest fajna moje włoski ją lubią te zagęszczone również więc polecam Blondyneczką które przedłużają albo zagęszczają również
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:48   #2754
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dokladnie mam tak samo zawsze podczas mycia mam olej na wlosach czyli dwa razy w tyg
Kochana, to ja Ci zazdroszczę Ja co 2 dni muszę myć.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Weegirl dzięki, wszystko zapisuję
Nie ma za co
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:18   #2755
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Włosy spędzają mi sen z powiek. Cały czas się na nie gapię i gapię i zauważyłam,że nieco zjaśniały, a przynajmniej zmieniły odcień.
(są takie pootentegowane bo to świeżo po suszeniu foto robione było,kłaki nawet grzebienia nie zastały )

Jak myślicie,czy w jaśniejszym blondasie będzie mi dobrze? Coś na rodzaj tamtej welli?
Czy po prostu stonować to,by nie były żółte?



są tragiczne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000_0008.jpg (106,8 KB, 156 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-01-26 o 21:19
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:19   #2756
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Włosy spędzają mi sen z powiek. Cały czas się na nie gapię i gapię i zauważyłam,że nieco zjaśniały, a przynajmniej zmieniły odcień.
(są takie pootentegowane bo to świeżo po suszeniu doto robione,kłaki awet grzebienia nie zastały )

Jak myślicie,czy w jaśniejszym blondasie będzie mi dobrze? Coś na rodzaj tamtej welli?
Czy po prostu stonować to,by nie były żółte?



są tragiczne?
U mnie na monitorze nie są zolte a rude, taki karmel z ew. zoltawymi pasmami, ale nie zolte.
Kolor mi się podoba ale jest to zdecydowanie taki złocisto miedziany blond.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:29   #2757
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
U mnie na monitorze nie są zolte a rude, taki karmel z ew. zoltawymi pasmami, ale nie zolte.
Kolor mi się podoba ale jest to zdecydowanie taki złocisto miedziany blond.
a co myślisz o moim paszczaku w czymś jaśniejszym?
Mianowicie wellaton jasny popielaty blond.

Boję się też,że po kąpieli znowu rudzielce mi wyjdą jeszcze gorsze
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:39   #2758
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki!

mysiu współczuje Ci ...pewnie niezłego stracha miałaś. wiem cos o tym bo mam dwóch synów i to co ja z nimi przeszłam to oho ho głowa boli
Starszy to był taki pechowiec od małego cos mu się przydażało: ciągle o cos uderzał głową jak nie wszedł w ściane to się uderzył drzwiczkami od mebli tak że całą warge rozwalił krew się lała jak diabli on krzyczał a ja myślałam że oszaleje bo nie mogłam dojrzeć skąd ta krew czy zęby wybił czy co w każdym bądz razie zawsze głowa już wszyscy się śmiali że kask mu kupią pewnwgo feralnego dnia bawił się z dziadkiem w chowanego schował sie do łazienki a dziadek zgasił światło ,on się tak wystraszył że zaczął biec do wyjścia i tak przywalił głową w futrynę że wylądowaliśmy w szpitalu ze wstrząsśnieniem mózgu

młodszy to była katorga cały czas wizyty u różnych lekarzy : a to wrzodzik przy odbycie a to kolka , wózkiem niecierpiał jezdzić od dzidziusia płakał jakby go ze skóry obdzierali a ja aż mokra z nerwów byłam .Wózkiem na dwóch kółkach (podniesionym ) jedynie jechał ale jak to wyglądało wszyscy się gapili a mnie ręce odpadały.jak uczył się chodzić jezdził sobie w chodziku po mieszkaniu ja poszłam wieszać pranie do łazienki a on się tak rozpędził tym chodzikiem że spad ze schodów (dwóch) ale tak sie potókł że aż na drugi dzień miał oczy jakby mu ktoś popodbijał fioletowo zielono zółte i znów szpital badania ale na szczęście nic mu niebyło .

od tej pory trochę się uspokoiło podrośli i są bardziej ostrozniejsi ale co ja z nimi przeszłam to matko jedyna także trzymaj się mysiu dzielnie i oby mniej takich przypadków z maluszkiem

a tak apropo dziewczynki ja się chyba wyłamie i pofarbuję wczesniej a nie 10 lutego bo juz nie moge patrzeć na te moje zrudziałe 3-4 cm + odrost włoski .
acha i kupiłam nowe witaminki z skrzyp z pokrzywą Forte z Biogardenu zobaczymy co to za cudo
pozdrowionka blondyneczki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:13   #2759
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
a co myślisz o moim paszczaku w czymś jaśniejszym?
Mianowicie wellaton jasny popielaty blond.

Boję się też,że po kąpieli znowu rudzielce mi wyjdą jeszcze gorsze

Myślę że w jaśniejszym tez byłoby ok.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:13   #2760
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Włosy spędzają mi sen z powiek. Cały czas się na nie gapię i gapię i zauważyłam,że nieco zjaśniały, a przynajmniej zmieniły odcień.
(są takie pootentegowane bo to świeżo po suszeniu foto robione było,kłaki nawet grzebienia nie zastały )

Jak myślicie,czy w jaśniejszym blondasie będzie mi dobrze? Coś na rodzaj tamtej welli?
Czy po prostu stonować to,by nie były żółte?



są tragiczne?
tragiczne to nie, ale moim zdaniem kompletnie do Ciebie nie pasują coś jaśniejszego zdecydowanie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.