Essence cz. IX - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 12:25   #2251
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

kurcze dziewczyny zazdroszczę wam zapasów.Ja dopiero co kupiłam swój 1 puder rozświetlający
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:27   #2252
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy któraś ma brzoskwiniowy róż z essence i może się wypowiedzieć czy jest on cokolwiek wart?
jeśli chodzi Ci o ten http://zakupowebestie.blogspot.com/2...secret-it.html
to ja mam i polecam gorąco
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:28   #2253
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Sexi, obawiam się, ze nie przekłamuje. Pigmentacja jest zabójcza i dlatego już nastawiam się na bardzo delikatną obsługę nowego pasiaka.

Najwyżej będę z uporem maniaka zużywać jako cienie.

No to już na 100% go nie kupię.
Ja ostatnio jako cieni używam pasiaka CaC. Biorę pasek z samej góry i z samego dołu do tego fioletowy cień Inglota w zewnętrzny kącik oka, na to liliową kredkę Avonu a na linię wodną białą kredkę z Avon, i wychodzi zachwycający wiosenny makijaż. Do tego pasiak ma cudowną właściwość utrzymywania i utrwalania kredki z Avonu bo ona jest bardzo miękka i szybko z nika a na pasiaku trzyma się niezmiennie cały dzień
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:31   #2254
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

Co do sprzedaży kosmetyków na allegro-czasem trafiają się bardzo fajne aukcje,ktoś pozbywa się niepotrzebnych kosmetyków i sprzedaje za groszy -rozświetlacz Into the Wild jest temu dowodem.Ja ostatnio trafiłam na takie aukcje-

http://allegro.pl/zestaw-essence-cie...586816929.html

http://allegro.pl/zestaw-essence-int...586816930.html

http://allegro.pl/zestaw-essence-cre...586816926.html

http://allegro.pl/zestaw-limitowanyc...586816931.html

http://allegro.pl/zestaw-essence-ret...586816928.html

nie wiem za ile to zostanie sprzedane,ale jak narazie szału nie ma,a cena dość przyzwoita jak na takie duże zestawy,poza tym są tam LE których nie było w Polsce.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:32   #2255
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

No to już na 100% go nie kupię.
Ja ostatnio jako cieni używam pasiaka CaC. Biorę pasek z samej góry i z samego dołu do tego fioletowy cień Inglota w zewnętrzny kącik oka, na to liliową kredkę Avonu a na linię wodną białą kredkę z Avon, i wychodzi zachwycający wiosenny makijaż. Do tego pasiak ma cudowną właściwość utrzymywania i utrwalania kredki z Avonu bo ona jest bardzo miękka i szybko z nika a na pasiaku trzyma się niezmiennie cały dzień
Pasiaki sa świetne jako cienie Ja uzywam CaC na wewnętrzny kącik, a na zewnętrzny CS. Do tego granatowy liner i mam idealny makijaż do biura Uzywam różnych pasków, zależnie od humoru, ale raczej je mieszam. No i oczywiście najjaśniejszy pasek jako rozświetlacz pod łuk brwiowy
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:43   #2256
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Pasiaki sa świetne jako cienie Ja uzywam CaC na wewnętrzny kącik, a na zewnętrzny CS. Do tego granatowy liner i mam idealny makijaż do biura Uzywam różnych pasków, zależnie od humoru, ale raczej je mieszam. No i oczywiście najjaśniejszy pasek jako rozświetlacz pod łuk brwiowy
Ja pod łuk brwiowy najbardziej lubię Moonlighta
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:49   #2257
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
kurka, sobie myślę, jakimi filetami, aż popatrzyłam specjalnie czy tego zdjęcia nie robiłaś na tle jakichś filetów, bo ja wiem, rybnych, czy z kurczaka... dopiero po kilkunastu sekundach jarnęłam się, że chodzi o fiolety heheh ciemna masa ze mnie


no żartujesz, że aż tak! nawet by mi do głowy nie przyszło tak napisać "zaopatrzyć się"




Przepraszam, ewolucja językowa ewolucją, ale idąc Twoim tokiem rozumowania można mieć wolną amerykankę jeśli chodzi o ortografię. Tymczasem popełnianie błędów ortograficznych świadczy tylko o piszącym i jego niekompetencji (lub wręcz ignorancji) językowej, co dodatkowo naraża go na ośmieszenie w danym środowisku. Ja wolnej amerykanki w tej kwestii po prostu nie uznaję.
Też się zastanawiałam nad tymi filetami


---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26664346]Bogu dzięki, że jest nas więcej w wyplenianiu chwastów z ojczystego języka ! [/QUOTE]
Zapisuje się do grona

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Wreszcie kupiłam ! Lakier czarny pekacz, ostatni czekał na mnie miętowy lakierek blossoms, szminke nude i blyszczyk oraz czarny eyeliner, jedynie nie dostalam pudru sun club i tego blossoms ale i tak jestem spelniona essensowo ;p w Gł niestety juz nic ciekawego nie ma, dostalam w Zgierzu.
Wiedziałam, że Zgierz nie zawiedzie

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny witam Was po bardzo długiej przerwie. Udzielałam się na wątku w pierwszej i drugiej części. A tu już 9 Mimo, że nie udzielałam się czynnie na wątku to jestem w temacie bo podczytywałam cały czas. Także witam jeszcze raz i mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona kolejną essencoholiczkę z długim stażem haha mam pytanie do Krakowianek - jak się ma sytuacja z czarnymi pękaczami? dostanę je gdzieś czy wszystko wymiecione? jestem teraz w innym mieście u siebie w domu gdzie oczywiście nasza natura nowości jeszcze nie widziała No ale... a własnie kupiłam też toppera circus confetti i jest przesympatyczny, chyba się polubimy ALE zmyć go to będzie naprawdę batalia. Już widze te hektolitry zmywacza i kilogramy wacików Niemniej jednak chyba warto! A i na koniec zapraszam Was na bloga mojej koleżanki, którego z nią współtworzę - w zasadzie dopiero ruszamy z nim ale jest już pierwsza moja notka o nowościach z Essence także zapraszam. Adres to: http://two-golden-rings.blogspot.com Pozdrawiam
Witamy ponownie

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26667709]batalia? to prawdziwa wojna atomowa a nie batalia! ja właśnie dziś go zmywałam z paznokci a pod topperem miałam na dodatek dwie warstwy innego lakieru...... TOTALNY KOSZMAR .......
płatkami nie da rady - rwą się, rozwarstwiają , wyłażą włókna - prawdziwa masakra... poświęciłam starą koszulkę, pocięłam ją na kawałki i jakoś to poszło, oczywiście zdrapywałam ten brokat pazurami i zużyłam 1/3 butelki biedronkowego zmywacza.... ale efekt jaki daje Circusik (Hello Holo zresztą też) jest wart tego, żeby raz na jakiś czas tak poturbować pazurzątka [/QUOTE]
Zgadzam się. Hello holo, też schodzi ciężko. Ja używam metody foliowej. Inaczej bym się chyba 3 dni męczyła.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Moje cudeńka bardzo domagały się pokazania więc obfociłam i pokazuję moja skromną Essencową kolekcję Części się pozbyłam całkiem niedawno, zostawiłam to co używam, a i tak będę co najmniej połowę z tego rozporowadzić bo za 2 mce wyjeżdżam i tyle zabrać ze soba nie mogę
Może porozsyłam wam
ps. Brakuje czarnego pękacza który aktualnie przebywa na emigracji u siostry
Ja się zgłaszam. Chętnie się zaopiekuję takimi cudami
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 12:50   #2258
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny, możecie mi powiedzieć, czy ta nowa wersja pasiaka jest cieplejsza czy zimniejsza od poprzedniej? Bo na zdjęciu i z moją percepcją ciężko wychwycić.

A stara wersja była dla mnie za ciepła i przed chwilą ją oddałam. A napigmentowanie i połysk są tak świetne, że chciałabym mieć coś takiego chociażby do używania jako cienie, a w ciepłych kolorach wyglądam niestety jak umalowane zombie
Albo może wersja dla brunetek jest zimna?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:51   #2259
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Essence cz. IX

To jeszcze mi podpowiedzcie u której na blogu były zdjęcia książeczki z nowościami?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:52   #2260
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

BTW jak dobrze, że studiuję w innym mieście i tym sposobem mam dwa domy i moja kolekcja kosmetyków jest rozczłonowana, nikt nie widzi, ile czego mam Z neta zamawiam też na zmianę na dwa adresy, ale to już chyba desperacka próba ukrycia zakupoholizmu i powinnam się leczyć
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:53   #2261
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Moje cudeńka bardzo domagały się pokazania więc obfociłam i pokazuję moja skromną Essencową kolekcję Części się pozbyłam całkiem niedawno, zostawiłam to co używam, a i tak będę co najmniej połowę z tego rozporowadzić bo za 2 mce wyjeżdżam i tyle zabrać ze soba nie mogę
Może porozsyłam wam
ps. Brakuje czarnego pękacza który aktualnie przebywa na emigracji u siostry
Ja się zgłaszam. Chętnie się zaopiekuję takimi cudami
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 12:54   #2262
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy któraś ma brzoskwiniowy róż z essence i może się wypowiedzieć czy jest on cokolwiek wart?
Ja mam jeśli chodzi Ci o ten ze stałej oferty w odcieniu Secret-it girl. BArdzo fajny, delikatny. Krzywdy nie da się nim zrobić, można genialnie go stopniować. No i trzeba troszkę namachać się pędzlem żeby go nabrać. Nie jest za kruchy- ale to dobrze bo przynajmniej nie da się przedobrzyć. Mam jeszcze drugi róż ten różowy babydoll, który jest moim faworytem ma delikatne mikroskopijne złote drobinki i trochę kojarzy mi się z Coralistą benefitu
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:54   #2263
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tak przenieśli,zauważyłam to dzisiaj.
Jesteście zadowolone z eyelinera w żelu?
Szkoda,że nie ma testerów,nie miałam jak sprawdzić konsystencji.
Jestem bardzo zadowolona co podkreślałam w niedawnych postach.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

To prawda, ale nawet raz o jakieś słowo już uznawane za poprawne pokłóciła się ze mną, uwaga, studentka polonistyki Może programu studiów nie zmieniają co roku
A na forum pamiętajmy, że nie zwracamy innym uwagi na błędy, bo regulamin tego zabrania i może to kogoś urazić, jak widzimy rażący błąd, to lepiej napisać na PW, bo może ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego co robi (ja kiedyś dostałam taką wiadomość i bardzo się cieszę, bo nawet nie wiedziałam, że piszę źle, a teraz wiem, a obyło się bez nieregulaminowego zachowania)


W ogóle tragedia jakaś, ciągle chodzę do Natury albo Douglasa i tak oglądam i oglądam i prawie nic nie kupuję A mam ochotę na wszystko
I zwróciłam uwagę, że rzeczywiście Essence cieszy się popularnością wśród dziewczynek z podstawówek
Czyli mówisz, że się odmładzamy?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:55   #2264
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

No to już na 100% go nie kupię.
Ja ostatnio jako cieni używam pasiaka CaC. Biorę pasek z samej góry i z samego dołu do tego fioletowy cień Inglota w zewnętrzny kącik oka, na to liliową kredkę Avonu a na linię wodną białą kredkę z Avon, i wychodzi zachwycający wiosenny makijaż. Do tego pasiak ma cudowną właściwość utrzymywania i utrwalania kredki z Avonu bo ona jest bardzo miękka i szybko z nika a na pasiaku trzyma się niezmiennie cały dzień
ja miałam kiedyś pasiak z jakiejś limitki to też używałam go głównie jako cienie bo bałam się to na twarz położyć...
Sexi a jest możliwość żeby kiedyś swatch tej liliowej kredki z avonu pojawił się na blogu - może razem z opisanym make-upem? :P hym hym hym
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:56   #2265
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
ciągle zastanawiam się nad tymi perfumami z Blossoms.... dziś psiknęłam się nimi w Naturze i całkiem długo się utrzymywały ale no nie wiem.... polecacie? (oczywiście to pytanie do dziewczyn, które mają) W ogóle ostatnio bardzo irytuje mnie natura u mnie w rodzinnym mieście. Jak tylko wchodze podlatuje pani w trybie szybszym niż błyskawica z zazcnym pytaniem w czym może pomóc. No to ja dyplomatycznie rozpoczynam czy wie kiedy będzie limitowanka. Na co kobieta tak, tak że już mają tylko niewypakowana. Przychodze na następny dzień - ta sama kobieta i ta sama odpowiedź. Po czym jak sie pojawiłam po kilku dniach codziennych odwiedzin i natrafienia na kierowniczkę okazało się, że owszem przyszły ale nowości. Naprawdę to już mój tata wie więcej o essence, niż panie w DN dzięki mnie rozróżnia pękacze od topperów czy żelowe linery
Ja polecam
Gratuluje taty. Mój też już się orientuje. Za to muszę się pochwalić, że wyszkoliłam na Politechnice 10 facetów. Wiedzą, co w trawie piszczy i podrywają na to laski


---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
wybaczcie, że to napiszę, ale to jak te paznokcie są pomalowane to woła o pomstę do nieba
Może to jest przed korektą? Bo jak nie to kiepsko

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pudru Blossom używacie na całą twarz czy do rozświetlenia?
Zależy od nastroju
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:57   #2266
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
To jeszcze mi podpowiedzcie u której na blogu były zdjęcia książeczki z nowościami?
u em
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
BTW jak dobrze, że studiuję w innym mieście i tym sposobem mam dwa domy i moja kolekcja kosmetyków jest rozczłonowana, nikt nie widzi, ile czego mam Z neta zamawiam też na zmianę na dwa adresy, ale to już chyba desperacka próba ukrycia zakupoholizmu i powinnam się leczyć
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:58   #2267
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość



Czyli mówisz, że się odmładzamy?
Ja tam bym chciała być znowu w podstawówce, a co, beztroski okres życia w porównaniu ze studiami
I ja się chętnie odmłodzę, bo wczoraj lekarz dodał mi w peselu 10 lat i jeszcze chciał wypisać L4, kiedy ja potrzebuję zwykłego zaświadczenia
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:59   #2268
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
u em


to dobrze myslałam, dzięki
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:59   #2269
lolka0908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Question Dot.: Essence cz. IX

Wiatm wszystkie kobietki
Kieruję się do was moje drogie z pomocą...
Chciala bym poprosić was o rade, na temat podkładu pomiędzy Revlon ColorStay z SoftFlex'em (używam obecnie) a Rimmel Match Perfection. Chodz mi o to, czy Rimmel ma dobre krycie, ponieważ mam lekko zaczerwienione policzki z czym Revlon radzi sobie bez problemu, ale chodzi mi o piegi, z tym sobie nie zbyt radzi... Prosze was wizażanki o odpowiedź na temat krycia Rimmel'a , ponieważ szkoda wyrzucać pieniądze, żeby potem tylko leżal bezużytecznie.
Z góry wam dziękuję !
lolka0908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 13:00   #2270
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ok, Moris
Co do pogody, to mam nadzieję, że jednak się jakoś uda, zresztą mój TŻ to prawdziwy zaklinacz pogody Jak byliśmy w tamtym roku w Oświęcimiu to lało jak z cebra, kiedy wychodziliśmy z baraków świeciło słonce, a kiedy przesuwaliśmy się do następnego zaczynał padać deszcz
No to trzymam kciuki za pogodę , pochwal się potem co kupiłaś

Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość

Dziewczyny ja wiem, że offtop, ale miałyście te dwustronne kredki z sensique? Warto kupić? Bo kolory mają fajne
Mam różowo-fioletową, ale jeszcze nie testowałam. http://barwy-wojenne.blogspot.com/20...i-do-oczu.html tu są ładne swatche wszystkich

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
kurka, sobie myślę, jakimi filetami, aż popatrzyłam specjalnie czy tego zdjęcia nie robiłaś na tle jakichś filetów, bo ja wiem, rybnych, czy z kurczaka... dopiero po kilkunastu sekundach jarnęłam się, że chodzi o fiolety heheh ciemna masa ze mnie
Raaaanyyy, dziewczyny jaka wtopa z tymi filetami miały być oczywiście fiOlety, fiOOOOlety!
Ale tak to jest jak się jedną ręką pisze na wizażu, a drugą uzupełnia pit (oczywiście na ostatnią chwilę , jestem za strachliwa na sporty ekstremalne, a ten dreszczyk emocji co rok, zdążę-nie zdążę, podnosi mi ciśnienie ). Plus jakiś chyba okruch z kanapki się wtoczył pod klawisz "O" no i wyszły mi filety A zawsze tak skrzętnie sprawdzam posty przed wysłaniem i zazwyczaj wszystko jest o.k., a tu raz nie sprawdziłam i proszszszsz
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-05-03 o 13:02
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:02   #2271
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Essence cz. IX

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26680008]ja również mam ten pędzelek i polecam go bardzo gorąco! jest cudownie mięciusieńki, ma odpowiednią gęstość i po jego zakupie rzuciłam w kąt pędzel do różu Victoria's Secret, dodatkowo kupiłam taki drugi, do noszenia w torebce, bo puder do szybkich poprawek równiez rozprowadza świetnie! kup go koniecznie [/QUOTE]
o matko, po tak pochlebnej recenzji chyba nie mam wyboru
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:02   #2272
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lolka0908 Pokaż wiadomość
Wiatm wszystkie kobietki
Kieruję się do was moje drogie z pomocą...
Chciala bym poprosić was o rade, na temat podkładu pomiędzy Revlon ColorStay z SoftFlex'em (używam obecnie) a Rimmel Match Perfection. Chodz mi o to, czy Rimmel ma dobre krycie, ponieważ mam lekko zaczerwienione policzki z czym Revlon radzi sobie bez problemu, ale chodzi mi o piegi, z tym sobie nie zbyt radzi... Prosze was wizażanki o odpowiedź na temat krycia Rimmel'a , ponieważ szkoda wyrzucać pieniądze, żeby potem tylko leżal bezużytecznie.
Z góry wam dziękuję !
lepiej zadać wątek bo my tu o essence gadamy
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:03   #2273
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi powiedzieć, czy ta nowa wersja pasiaka jest cieplejsza czy zimniejsza od poprzedniej? Bo na zdjęciu i z moją percepcją ciężko wychwycić.

A stara wersja była dla mnie za ciepła i przed chwilą ją oddałam. A napigmentowanie i połysk są tak świetne, że chciałabym mieć coś takiego chociażby do używania jako cienie, a w ciepłych kolorach wyglądam niestety jak umalowane zombie
Albo może wersja dla brunetek jest zimna?
O brunetkowym nie wypowiem się nijak, ale wzięłam te pasiaki i rozsmarowałam na łapie jeszcze raz. Moje wnioski:

- stary pasiak ma sporo złotych tonów - widocznie dlatego dla ciebie mógł być za ciepły

- w nowym pasiaku złota jest o wiele mniej i dla równowagi są w nim różowe odblaski... no, może bardziej lososiowe, ale to kwestia tzw. 'undertones' (to sie jakoś tłumaczy na nasze?)

Trudno je porównywać ze względu na znaczną różnicę koloru, ale odnoszę wrażenie, że jednak nowy jest o wiele mniej ciepły.

Ale jest ciemniejszy i trzeba z nim uważać!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:05   #2274
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
jak były żele do mycia twarzy z Be Beauty (te produkowane przez Tołpę) w biedronce to kupiłam cztery niebieskie i trzy różowe. Ale nie żałuję!
o kurka, o których żelach mówisz, o tych? http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:4,s:0 czy o tych? http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1440&bih=809

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja polecam
Gratuluje taty. Mój też już się orientuje. Za to muszę się pochwalić, że wyszkoliłam na Politechnice 10 facetów. Wiedzą, co w trawie piszczy i podrywają na to laski
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:05   #2275
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Essence cz. IX

[QUOTE=mejaczek;26681382]Ja polecam
Gratuluje taty. Mój też już się orientuje. Za to muszę się pochwalić, że wyszkoliłam na Politechnice 10 facetów. Wiedzą, co w trawie piszczy i podrywają na to laski

Haha w takim razie kupię jednak te perfumy. Wczoraj byłam w Naturze i spsikałam się nimi i naprawdę chodziły za mna cały dzień. Ja już nie wiem czy to mój mózg zakodował zapach na cały dzień (bo w końcu essence) czy one się tyle utrzymały. Ale kupię jutro! A co do taty i chłopaków haha nie mogę się przestać śmiać Ale wychodzi na to, że naprawdę wiedzą więcej niż kobitki w naturze, które nie wiedzą nawet co to limitka. Mój tata rozróżnia, że limitka jest w tekturowym standzie a reszta to szafa
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:07   #2276
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
To jeszcze mi podpowiedzcie u której na blogu były zdjęcia książeczki z nowościami?
U Em chyba
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:08   #2277
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to dobrze myslałam, dzięki
to jednak nie u Em

Jeszcze u kogoś były.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:13   #2278
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
polecam obejrzeć inne aukcje z lakierami i wysłać mi linka do tych aukcji które nie mają fotek z google
Nie patrz na innych, tylko na siebie.
Po prostu dawaj link do zdjęcia, albo wiadomość, ze pochodzi z....I po krzyku. Sprzedawaj za ile chcesz. Twój wybór


---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Wiesz co, powinnaś spróbować tego dwustronnego z Catrice. Ja zawsze malowałam kreskę skośnymi a ostatnio wypróbowałam tą drugą, cienką końcówkę i jestem zakochana
Zgadzam się. Ja też zawsze tej skośnej końcówki używałam, a wczoraj zaryzykowałam tej drugiej i jestem zakochana
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:14   #2279
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to jednak nie u Em

Jeszcze u kogoś były.
No jak nie, jak tak http://lusterko-em.blogspot.com/2011...g-nowosci.html
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:14   #2280
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to jednak nie u Em

Jeszcze u kogoś były.
a vexgirl coś mi tak jarzy
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.