Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 20:34   #4411
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
To przetestuj. Całkiem niezła i tania jak barszcz.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 21:00   #4412
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
gdzie można takie plasterki kupić? pewnie w aptekach? choć Marion mi się nie kojarzy z aptekami
Widziałam je w drogerii Jaśmin.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 21:07   #4413
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
gdzie można takie plasterki kupić? pewnie w aptekach? choć Marion mi się nie kojarzy z aptekami
Ja głównie w mniejszych drogeriach widzę - Polskie Drogerie, Stop & Shop itp. Jaśmin też warto sprawdzić. Zresztą podejrzewam, że innej firmy plasterki mają podobny albo identyczny skład i cenę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 21:20   #4414
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Moja cera szaleje, już nie mam "normalnego" trądziku, tylko wielkie bolące wrzody ja jutro chyba do szkoły nie pójdę...
Spróbuj wyciągu ze ślimaka, to cud na wszystko Nie musi być drogi. Np. w stężeniu 90% Purebess na eBayu jest za 30zł.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 22:42   #4415
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Moja cera szaleje, już nie mam "normalnego" trądziku, tylko wielkie bolące wrzody ja jutro chyba do szkoły nie pójdę...
Znam ten ból. Dopiero co w zeszłym miesiącu wyleczyłam kilka a w tym znowu. Najgorsze że na nie nic nie działa; testowałam kwasy, retinoidy, maści na opryszczkę, maść ichtiolową, cynkową itd. Trzeba sajgon przeczekać a potem goić i naprawiać blizny.

I powiem wam, że korektory też są do niczego. Jak ma się przebarwienia to wtedy owszem można próbować, ale przy takich wypukłych, wrzodowych przyjemniaczkach korektor nic nie daje.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 07:11   #4416
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Na bąble to pomaga tylko endokrynolog
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:01   #4417
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Spróbuj wyciągu ze ślimaka, to cud na wszystko Nie musi być drogi. Np. w stężeniu 90% Purebess na eBayu jest za 30zł.
Nie kuś. Muszę jakies 2 miesiace czekac na mizona z slimakiem.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 12:11   #4418
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja na upierdliwe wypryski, wrzody polecam Neo Tormentil
http://leki-opinie.pl/wp-content/upl...5%9B%C4%87.jpg
(miałam też Tormentiol i jest trochę gorszy choć w sumie to to samo tylko z innej firmy). Żadne maści ichtiolowe czy cynkowe nie działają na mnie. W mojej rodzinie starsze pokolenie mówi że maść cynkowa/ichtiolowa 30 lat temu faktycznie działała a teraz to wielkie gó.... żel slimakowy fajny ale na podskórne historie nie działa.
Fiasco mi na buraka robi dobrze ta maska(pierwsze dwie minuty szczypie ale potem wszelkie zaczerwienienia mi schodzą):

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-do-ciala.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:23   #4419
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja na upierdliwe wypryski, wrzody polecam Neo Tormentil
http://leki-opinie.pl/wp-content/upl...5%9B%C4%87.jpg
(miałam też Tormentiol i jest trochę gorszy choć w sumie to to samo tylko z innej firmy).
Coś o tym wiem, właśnie siedzę wymalowana Tormentiolem aż miło, nikomu nie otwieram Moja cera coś ostatnio poszalała, byłam tak zdesperowana, że poszłam do dermatologa. Mam teraż żel Differin i czasem punktowo (albo i nie) daję też Tormentiol i jest o niebo lepiej.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:33   #4420
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja też muszę iść do dermatologa Na razie siedzę wysmarowana pastą cynkową (w miejscu pryszczy) i cicaplastem (tam, gdzie mam suche skórki). Ech, jak ja jutro do ludzi wyjdę I to chyba ślimak purebess mnie tak załatwił...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 13:39   #4421
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A który dokładnie kolor oglądałaś kolor Photoready? W PL najjaśniejszy jest Shell, a może była też Vanilla 02? I twoim zdaniem od którego Rimmela jest jaśniejsza?
Dziś sprawdziłam to kolor 001 , niestety to baza jest
Ale naprawdę jasna

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość

Poza tym nie wiem, czy warto, za 2 zł można kupić listek z 10 plasterkami na pryszcze, np. Marion. Taki plasterek przyklejony na kilka godzin (najlepiej na całą noc) pomaga, wiadomo że przy dużym wysypie nie wykleimy całych pleców czy twarzy, ale na pojedyncze sztuki nadaje się jak najbardziej. W takich plasterkach zwykle jest kwas salicylowy i substancje przeciwbakteryjne. Imho działają i na ropniaki, i na głębinowce, i na paprające się niegojące resztki. Oczywiście to nie jest jakieś błyskawiczne super działanie wymazujące pryszcz, ale lepiej niż bez niczego. A ma tę zaletę, że jest proste, nie śmierdzi i nie brudzi.
O super sprawa nie wiedziałam że coś takiego jest .

W kwestii wyprysków u mnie druga tura złuszczania isotreksinem

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-03-12 o 13:41
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 14:33   #4422
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dzięki dziewczyny za rady
wczoraj na noc posmarowałam się Benzacne to tak mi skórę ściągnęło, że nie dałam rady gębą ruszać
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:01   #4423
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

neska, piątka ja zrobiłam dokładnie to samo, widzę w Superpharm coś bardzo jasnego na półce Revlonu, biegnę, a tu baza...
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:58   #4424
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
neska, piątka ja zrobiłam dokładnie to samo, widzę w Superpharm coś bardzo jasnego na półce Revlonu, biegnę, a tu baza...
Piąteczka
Tyle że ja o mało zawału nie dostałam że taki jasny podkład jest
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:03   #4425
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dziś sprawdziłam to kolor 001 , niestety to baza jest
Ale naprawdę jasna [COLOR="Silver"]
Właśnie miałam podejrzenia, że mogła to być baza.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 17:04   #4426
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Widziałam je w drogerii Jaśmin.
nie ma u mnie tej drogerii
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja głównie w mniejszych drogeriach widzę - Polskie Drogerie, Stop & Shop itp. Jaśmin też warto sprawdzić. Zresztą podejrzewam, że innej firmy plasterki mają podobny albo identyczny skład i cenę.
tych też u mnie nie ma może warto w Aster sprawdzić? jak będę w okolicy, a to pewnie nieprędko
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Spróbuj wyciągu ze ślimaka, to cud na wszystko Nie musi być drogi. Np. w stężeniu 90% Purebess na eBayu jest za 30zł.
wiem, że to dość kontrowersyjny temat, ale ciekawi mnie, jak oni ten śluz ślimaka pobierają. Wiadomo, jak w niezbyt humanitarny sposób to po prostu używać nie będę: brzydal: tylko mnie to ciekawi. Nawet się zastanawiałam, czy puszczenie ślimaka na skórze nie da jakiegoś efektu, ale pewnie nie, jednak w kremach są składniki które pomagają tym składnikom dotrzeć do skóry, zresztą sam ten śluz pewnie jest poddany obróbce chemicznej.
Lubię ślimaki, mam jednego winniczka i w akwarium 5 ampularii (nie mam rybek, tylko te ślimaki), fascynujące są
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady
wczoraj na noc posmarowałam się Benzacne to tak mi skórę ściągnęło, że nie dałam rady gębą ruszać
mnie też porządnie sciąga i wysusza Wcześniej używałam głównie na plecy, co prawda nie Benzacne tylko coś o tym samym stężeniu nadtlenku benzoilu i o przyjemniejszej konsystencji, to nigdy nie miałam tak suchych pleców. Zawsze ciężki kaliber szedł na plecy i nie nawilżałam i było dobrze, a tu tyzień przed studniówką się zorientowałam że mam piekącą skorupę ale fakt, że po tych 3 miesiącach niewiele z tego armagedonu na plecach mi zostało Teraz stosuję Benzacne tak 2 razy w tygodniu i na większe pryszcze. Oby prawdą było to, że na nadtlenek benzoilu skóra się nie uodparnia.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Fiasco mi na buraka robi dobrze ta maska(pierwsze dwie minuty szczypie ale potem wszelkie zaczerwienienia mi schodzą):

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-do-ciala.html
skąd takie cudo wytrzasnąć?

Tormentiol ani maść ichtiolowa nie dają u mnie absolutnie żadnego efektu Nie wiem, może musiałabym z tym cały dzień siedzieć? ale to nie jest możliwe u mnie

neska, próbowałam przedwczoraj tej maski z krochmalu i zielonej herbaty. fajnie koi ale burak nieco zbladł tylko na chwilę. Doszłam do wniosku, że nie dotykam już tej skóry 2 razy dziennie olejek z kocanki albo macerat z kasztanowca i więcej po prostu twarzy nie dotykam, może się sama uspokoi.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 18:04   #4427
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
skąd takie cudo wytrzasnąć?
jest w tej znanej aptece internetowej na literkę D ta maska to super sprawa na całe ciało i twarz, zapach mi przypomina trochę męski krem do golenia ale na moją skórę działa super no i tania bo pół kilo 30zł kosztuje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 19:13   #4428
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jest w tej znanej aptece internetowej na literkę D ta maska to super sprawa na całe ciało i twarz, zapach mi przypomina trochę męski krem do golenia ale na moją skórę działa super no i tania bo pół kilo 30zł kosztuje
muszę rozważyć ten zakup
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 23:10   #4429
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny, pomożecie mi określić datę ważności revlonu? Bo nie wiem który numer wpisać.. na każdym wyskakuje mi co innego na cosmetic test..

A jeżeli chodzi o wypryski to ja już mniej więcej doprowadziłam moją buzię do normalnego stanu (rano Effaclar żel, makijaż na Effaclar Duo, podkład gąbeczką nasączoną wodą termalną - potem mytą po każdym użyciu Garnierem z cynkiem i spryskaną płynem do dezynfekcji, puder bez talku, wieczorem demakijaż Garnierem z cynkiem, potem jeszcze doczyszczanie buzi effaclar żel i na noc znów effaclar duo. na niespodzianki przed okresowe stosuję: nie wyciskanie, nie tykanie, nie dłubanie i do tego na noc punktowo albo maść cynkowa albo Epiduo)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Revlon Colourstay (NormalDry Skin).jpg (96,4 KB, 11 załadowań)
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 23:14   #4430
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
A jeżeli chodzi o wypryski to ja już mniej więcej doprowadziłam moją buzię do normalnego stanu (rano Effaclar żel, makijaż na Effaclar Duo, podkład gąbeczką nasączoną wodą termalną - potem mytą po każdym użyciu Garnierem z cynkiem i spryskaną płynem do dezynfekcji, puder bez talku, wieczorem demakijaż Garnierem z cynkiem, potem jeszcze doczyszczanie buzi effaclar żel i na noc znów effaclar duo. na niespodzianki przed okresowe stosuję: nie wyciskanie, nie tykanie, nie dłubanie i do tego na noc punktowo albo maść cynkowa albo Epiduo)
Ło matko, ile z tym zabawy
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 23:27   #4431
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

haha to tak tylko wygląda. w efekcie jest mega szybko
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 23:28   #4432
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

W końcu... praktyka czyni mistrza
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 06:34   #4433
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

tujestem... a gdzie nawilżanie?!
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 09:49   #4434
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
tujestem... a gdzie nawilżanie?!
hmm nie ma? nie robi mi się sucha maska na twarzy
No może w lato ale to wtedy woda termalna i peeling
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 10:21   #4435
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

neska, próbowałam przedwczoraj tej maski z krochmalu i zielonej herbaty. fajnie koi ale burak nieco zbladł tylko na chwilę. Doszłam do wniosku, że nie dotykam już tej skóry 2 razy dziennie olejek z kocanki albo macerat z kasztanowca i więcej po prostu twarzy nie dotykam, może się sama uspokoi.
Super że trochę pomogła , ja na bardzo silne podrażnienie stosowałam codziennie , tylko trzeba uważać żeby maska nie zaschła bo wtedy robi się strup na buzi i ciężko zmyć . Lepszy rezultat daje zmiażdżenie herbaty na proszek , wtedy glut robi się ciemno zielony
Na takiego mega buraka pomagał mi krem na naczynka Iwostinu, często mają go w darmowych próbkach, trzeba poprosić w aptece
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 11:44   #4436
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej dziewczyny

Podczytuję Was, ale niestety nie mogę wciąć się w temat, bo nie znam się na dermatologach, maściach i markowych podkładach


Rozjaśniłam włosy Paletką A10... Wyszedł mi intensywnie rudoblond, coś jak szampański blond, ale o wiele wiele jaskrawszy Wyglądam strasznie!






https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post39762663


Co o tym sądzicie? Wszelkie propozycje mile widziane Vampierzu, a Ty jak myślisz?
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 13:50   #4437
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Podczytuję Was, ale niestety nie mogę wciąć się w temat, bo nie znam się na dermatologach, maściach i markowych podkładach


Rozjaśniłam włosy Paletką A10... Wyszedł mi intensywnie rudoblond, coś jak szampański blond, ale o wiele wiele jaskrawszy Wyglądam strasznie!


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post39762663


Co o tym sądzicie? Wszelkie propozycje mile widziane Vampierzu, a Ty jak myślisz?
No, mi też tak się rozjaśniają, na pomarańczowo

Ale luz, jeśli nie zamierzasz z tego robić platyny to da się to wyprowadzić na chłodno.

Póki co, kup sobie szampon fioletowy ochładzający Marion (najlepiej ten mocny bo są dwie wersje) i maskę Marion do włosów blond (w saszetkach). Poużywaj tego trochę, bo niestety farbowanie teraz chłodnym zaraz po rozjaśnianiu raczej nie podziała (przynajmniej u mnie nie działa). Za tydzień czy coś koło tego nałóż chłodną farbę, np. Joanna szlachetna perła. Na początku może wyjść strasznie szary albo lekko fioletowy albo po pierwszym myciu nadmiar barwnika powinien się wypłukać.

Wydaje mi się, że popielaty blond powienien ci wyjątkowo pasować.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:49   #4438
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja się chciałam pochwalić, że dzięki Waszemu wątkowi, który przewertowałam troszku, zaopatrzyłam się w podkład Maybelline "WhiteStay" w odcieniach "True Ivory" - ślicznie stapia się z moją cerą i "Snow White", który jak już któraś z Was pisała, jest mega różowy.
Ale jakoś postaram się go ogarnąć na pysiu.
W ogóle ja mam karnację teraz ni z pupy, ni z niczego, bo nie jest ona blada, tylko mega brzoskwiniowa, ale z racji zaciążenia, bliźniaki dały mi w kość i mam popękane naczynka i zaczerwienienia na pysiaku.

Zastanawiam się nad jakimś kryjącym troszkę bardziej, choć te w/w nieźle kryją, bo nałożyłam je na szybko przed chwilą, bez uprzedniego przygotowania cery (choć w jednym miejscu wysuszył mi podkład cerę), ale jak pisałam, nic z nią nie robiłam, nawet kremu nie nakładałam, chciałam po prostu sprawdzić odcienie, ale myślę jeszcze nad jakimś tylko na policzki, gdzie jest największy sajgon... co polecacie dla ciężarówy? :P
Może Revlona? ;> ech, sama nie wiem.
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:52   #4439
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No, mi też tak się rozjaśniają, na pomarańczowo

Ale luz, jeśli nie zamierzasz z tego robić platyny to da się to wyprowadzić na chłodno.

Póki co, kup sobie szampon fioletowy ochładzający Marion (najlepiej ten mocny bo są dwie wersje) i maskę Marion do włosów blond (w saszetkach). Poużywaj tego trochę, bo niestety farbowanie teraz chłodnym zaraz po rozjaśnianiu raczej nie podziała (przynajmniej u mnie nie działa). Za tydzień czy coś koło tego nałóż chłodną farbę, np. Joanna szlachetna perła. Na początku może wyjść strasznie szary albo lekko fioletowy albo po pierwszym myciu nadmiar barwnika powinien się wypłukać.

Wydaje mi się, że popielaty blond powienien ci wyjątkowo pasować.
Tak, kupiłam już caly zestaw dla blondynki (płukanki, odżywki itp.), miałam być popielata, ale teraz siedzę z farbą na głowie ciemny brąz Syossa, bo już mi się tego blondu odechciało przez to kombinowanie Jestem uzależniona od ciemnych włosów chyba... Od zawsze mi się podobały

Kolorystycznie blond pewnie by pasował, ale ja mam ostre rysy twarzy
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:24   #4440
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Tak, kupiłam już caly zestaw dla blondynki (płukanki, odżywki itp.), miałam być popielata, ale teraz siedzę z farbą na głowie ciemny brąz Syossa, bo już mi się tego blondu odechciało przez to kombinowanie Jestem uzależniona od ciemnych włosów chyba... Od zawsze mi się podobały

Kolorystycznie blond pewnie by pasował, ale ja mam ostre rysy twarzy
Ale co ma jedno do drugiego? Są naturalne blondynki o dużych, wyrazistych rysach i brunetki o delikatnych lub łagodnych.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kObra. Pokaż wiadomość
A ja się chciałam pochwalić, że dzięki Waszemu wątkowi, który przewertowałam troszku, zaopatrzyłam się w podkład Maybelline "WhiteStay" w odcieniach "True Ivory" - ślicznie stapia się z moją cerą i "Snow White", który jak już któraś z Was pisała, jest mega różowy.
A ja o nim jeszcze nie słyszałam! :O Ja chcę!
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.