Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-10, 19:30   #3601
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Nieeee! Tylko nie rozja¶niacz z Joanny. Spalisz w³osy. Zrób dekoloryzacjê. Np. Rene Blanche. Nie zniszczysz w³osów a sztuczny pigment uleci. Jak dalej bêd± za ciemne to delikatna k±piel rozja¶niaj±ca (proszek rozja¶niaj±cy, oxydant, szampon, ciut od¿ywki). O dekoloryzacji i k±pieli s± tu w±tki zbiorcze, sprawd¼, du¿o wiedzy tam jest. Tylko nie pal w³osów Joank± (wysz³yby Ci pewnie ¿ó³to-pomarañczowe przy tym, wiem, robi³am kiedy¶ z g³upoty).
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 19:42   #3602
myszka_zabrze
Raczkowanie
 
Avatar myszka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Znalaz³am za 39 z³. Powiedz mi czy ten dekoloryzator powinien w ca³o¶ci usun±æ farbê ? Je¶li bardzo mi zejdzie ta ober¿yna to obejdzie siê bez k±pieli rozja¶niaj±cej, ale czy na to potem normalnie mogê k³a¶æ farbê ?
__________________
Cel 1 - 75 kg

75~74~73,1~72~71~70

Cel 2 - 70 kg
Cel 3 - 65 kg
Cel 4 - 60 kg
Cel 5 - 55 kg
Cel 6 - 50 kg

Æwiczê 8 min :
CORE ABS, BUNS
myszka_zabrze jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:48   #3603
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Powinien. Ale wiem, ¿e niektóre dziewczyny musia³y jeszcze robiæ k±piele- chcesz blond, wiêc byæ mo¿e i Ty bêdziesz musia³a. Po Rene musisz zabezpieczyæ w³osy szamponem zakwaszaj±cym albo jasn± farb±- palette z mro¼nych blondów czy co¶ w tym rodzaju. Jak tego nie zrobisz od razu po dekoloryzacji- ¶ciemniej± i efekt na marne. Po tym dopiero dajesz docelow± farbê. No chyba, ¿e efekt ju¿ Ciê zadowala. Bywa³o i tak.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 22:03   #3604
mis_brunatny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Czy mo¿e która¶ z Was jest w stanie odpowiedzieæ mi na pytanie, jaki efekt osi±gnê, gdy u¿yjê dekoloryzatora Renee Blanche na w³osach, które maj± na sobie obecnie 2 odcienie jasnego blondu? Czy w³osy bêd± mia³y równomierny kolor? dodam, ¿e naturalnie jestem szatynk± i po dekoloryzacji chce farbowaæ siê na platynowy blond.
mis_brunatny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 22:33   #3605
J0ke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation Zmiana koloru

Witam, jestem mê¿czyzn± i mam czarne w³osy. Chcia³bym na wakacje zafarbowaæ sobie czê¶æ w³osów, by wygl±da³o to mniej wiêcej tak: http://3.bp.blogspot.com/_IkM5wt-0Ee...l_img_3086.jpg


http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...y_1164692a.jpg

Moje pytanie brzmi za pomoc± czego mogê to zrobiæ NIE NA STA£E, tak by do koñca wakacji ju¿ nie mieæ owego dodatkowego koloru, oraz jakiej firmy produkty mam u¿yæ? Dodam, ¿e wola³bym nie niszczyæ za bardzo w³osów, wiem te¿, ¿e szamponetka du¿o mi nie pomo¿e. W takim razie co mogê zrobiæ??


S³ysza³em o ró¿nych metodach farbowania w³osów, od szamponetek przez bibu³ki a¿ po prawdziwe farby, jednak nie chcia³bym farbowaæ tych w³osów na 'd³u¿ej' czy w takim razie np. metoda z bibu³kami jest rozwi±zaniem?
J0ke jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 22:38   #3606
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez J0ke Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, jestem mê¿czyzn± i mam czarne w³osy. Chcia³bym na wakacje zafarbowaæ sobie czê¶æ w³osów, by wygl±da³o to mniej wiêcej tak: http://3.bp.blogspot.com/_IkM5wt-0Ee...l_img_3086.jpg


http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...y_1164692a.jpg

Moje pytanie brzmi za pomoc± czego mogê to zrobiæ NIE NA STA£E, tak by do koñca wakacji ju¿ nie mieæ owego dodatkowego koloru, oraz jakiej firmy produkty mam u¿yæ? Dodam, ¿e wola³bym nie niszczyæ za bardzo w³osów, wiem te¿, ¿e szamponetka du¿o mi nie pomo¿e. W takim razie co mogê zrobiæ??


S³ysza³em o ró¿nych metodach farbowania w³osów, od szamponetek przez bibu³ki a¿ po prawdziwe farby, jednak nie chcia³bym farbowaæ tych w³osów na 'd³u¿ej' czy w takim razie np. metoda z bibu³kami jest rozwi±zaniem?
Masz naturalna czern czy farbowana? I na pewno czern, nie jakis ciemny braz?
Zadne bibulki ani tonery nie pomoga, NIE DA sie na czarnych wlosach uzyskac jasnego odcienia bez farby, ba, nawet rozjasniania.
Ten kolor na zdjeciu to efekt rozjasniacza, nawet nie farby, a rozjasniacz niszczy najmocniej,
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 22:39   #3607
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Zmiana koloru

Taki efekt uzyskasz tylko rozja¶niaczem. Nie ma mo¿liwo¶ci, ¿eby w³osy same wróci³y do poprzedniego koloru, bo rozja¶niacz "wygryza" pigment. Aby powróciæ do poprzedniego wygl±du, musia³by¶ na to pasmo na³o¿yæ trwa³± farbê zbli¿on± do naturalnego koloru, kondycja te¿ mog³aby siê pogorszyæ.

Na szamponetki w ja¶niejszym kolorze czy bibu³ê nawet nie licz, to nie rozja¶nia w³osów.

Edit: napisa³y¶my jednocze¶nie to samo

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-06-10 o 22:40
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 18:04   #3608
eleganckiepranie
Przyczajenie
 
Avatar eleganckiepranie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 2
Jak ujednoliciæ kolor w³osów?

Jak mogê ujednoliciæ kolor w³osów?
Dodam, ¿e chcia³abym zniwelowaæ czerwone refleksy i mieæ br±zowe w³oski o zimnym odcieniu.
Za³±czam swoje zdjêcia, na ktorych widaæ moje kolorowe wlosy (pozostalo¶ci po czerni, po pasemkach ktore mialy t± czern rozja¶niæ)
Farbowalam wlosy ro¿nymi farbami, najczesciej karmelowymi br±zami. Do pierwszego tygodnia po farbowaniu moje wlosy wygl±daja dobrze, jednak pozniej kolor sie spiera i widaæ pasemka. Boje siê u¿yæ ciemniejszej farby, nie chce byæ znowu czarna. Dorad¼cie co¶!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (76,5 KB, 56 za³adowañ)
eleganckiepranie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 18:58   #3609
Mdmx
Przyczajenie
 
Avatar Mdmx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1
Problem z farbowanymi w³osami.

Cze¶æ. Naturalnie jestem blondynk±, ale od roku farbujê w³osy na ciemny br±z. Chcia³abym przej¶æ na nieco ja¶niejszy kolor, bo w³osy s± niemal koloru czerni. Próbowa³am ju¿ farbowaæ je na minimalnie ja¶niejszy odcieñ, ale to nic nie da³o. Co mam zrobiæ? Nie chcê równie¿ bardzo niszczyæ w³osów.
Mdmx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 20:39   #3610
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Jak ujednoliciæ kolor w³osów?

Cytat:
Napisane przez eleganckiepranie Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mogê ujednoliciæ kolor w³osów?
Dodam, ¿e chcia³abym zniwelowaæ czerwone refleksy i mieæ br±zowe w³oski o zimnym odcieniu.
Za³±czam swoje zdjêcia, na ktorych widaæ moje kolorowe wlosy (pozostalo¶ci po czerni, po pasemkach ktore mialy t± czern rozja¶niæ)
Farbowalam wlosy ro¿nymi farbami, najczesciej karmelowymi br±zami. Do pierwszego tygodnia po farbowaniu moje wlosy wygl±daja dobrze, jednak pozniej kolor sie spiera i widaæ pasemka. Boje siê u¿yæ ciemniejszej farby, nie chce byæ znowu czarna. Dorad¼cie co¶!
Jednym ze sposobów ujednolicenia koloru jest na³o¿enie farby o barwniku równie ciemnym jak najciemniejszy odcieñ jaki posiadasz na w³osach, ale nie chcesz czarnego. W innym przypadku jest ma³y problem, jako, ¿e u¿ywa³a¶ ocieni "karmelowych" ciep³ych, które zawsze zawieraj± czerwone pigmenty, wiêc nawet je¶li pokryjesz w³osy zimnym br±zem o dwa tony ja¶niejszym ni¿ czarne pasemka ( co i tak po pewnym czasie bêdzie widaæ) czerwony barwnik przebije siê w miarê jak farba bêdzie siê wymywa³a.
Wyj¶ciem mo¿e byæ ponowne spasemkowanie w³osów, ze szczególnym uwzglêdnieniem miejsc gdzie obecnie znajduj± siê ciemniejsze pasemka, a nastêpnie na³o¿enie jednolitej brazowej farby w systemie co najniej ton w ton jak obecnie br±zowe w³osy jakie posiadasz, ale to dalej nie zniweluje ciep³ego barwnika w ostatecznym rozrachunku. Niemniej mo¿esz pozostaæ przy systemie pasemkowym i schodziæ z obecnego koloru stopniowo. W przeciwnym razie pozostaje Ci dekoloryzacja. Ta spowoduje z kolei, w zale¿no¶ci od jej mocy, iz ciep³y barwnik bêdzie utrzymywa³ siê przedewszystkim w miejscu gdzie obecnie masz czarne pasma. Bêdzie to jednak optycznie mniej widoczne po pokryciu jednolitym kolorem, bo ciemne w³osy po dekoloryzacji powinny utracic kolor na tyle, by móc pokryc go jakim¶ wyrazistym br±zem
Niestety z ujednoliceniem koloru , przy ciemnych pasmach z ciep³ymi barwnikami tak to ju¿ jest, ¿e w³osy trzeba trochê po¶wiêcic.
Ja stosowa³am w ró¿nych etapach swojego ¿ycia obie powy¿sze metod.
Generalnie ?metoda pasemkowa? jest mnie bardziej czasoch³onna, . Jesli jednak fryzjerka wykona do¶c grube pasemka mo¿e okazaæ siê, ¿e pokryte nastêpnie zimnym br±zem w³osy bêda prezentowa³y siê dobrze, bior±c pod uwagê, ¿e rozja¶niona zostanie tak naprawdê du¿a ilo¶æ w³osów. Generalnie tak¿e rozja¶niacz u¿yty do pasemek odbarwi w³osy mocniej ni¿ dekoloryzacja, wiêc pod uwagê we¿ tak¿e efekt jaki chcesz osi±gn±æ, do ciemniejszego br±zu dekoloryzajca powinna wystarczyæ ( z tym, ¿e jesli w³osy po dekoloryzacji odbarwi± siê do ciep³ego koloru w tych miejscach, jak ju¿ wspomina³am ciep³y barwnik zawsze bêdzie przebija³ po pewnym czasie)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 20:42   #3611
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Problem z farbowanymi w³osami.

Cytat:
Napisane przez Mdmx Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Naturalnie jestem blondynk±, ale od roku farbujê w³osy na ciemny br±z. Chcia³abym przej¶æ na nieco ja¶niejszy kolor, bo w³osy s± niemal koloru czerni. Próbowa³am ju¿ farbowaæ je na minimalnie ja¶niejszy odcieñ, ale to nic nie da³o. Co mam zrobiæ? Nie chcê równie¿ bardzo niszczyæ w³osów.
Farbowanie ja¶niejszym odcieniem niestety nigdy nic nie da, bo zasada jest prosta- ja¶niejszy barwnik nie pokryje ciemniejszego, dodatkowo tylko go "oblepi³a¶" . W Twojej sytuacji z metody tzw pasemkowej, dekoloryzacji i k±pieli rozja¶niaj±cej doradza³abym to trzecie wyj¶cie- jako, ¿e wskazujesz, ¿e interesuje Ciê "nieco jasniejszy kolor", wobec tego zej¶cie o 2 tony nie powinno byc zanadto inwazyjne ( w zale¿no¶ci oczywi¶cie od stanu w³osa i sztuki fryzjerskiej).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 11:52   #3612
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 138
Dot.: Problem z farbowanymi w³osami.

Dok³adnie zgadzam siê z poprzedniczk±. Wa¿ne tylko aby¶ nie robi³a tego sama, tylko wybra³a siê do prawdê sprawdzonego salonu, w którym ludzie znaj± siê na rzeczy i nie zniszcz± Tobie w³osów. Na przysz³o¶æ gdy bêdziesz farbowa³a siê sama uwa¿aj równie¿ poniewa¿ farby typu ¶redni blond ciemny blond itp mog± wyj¶æ ciemne na jasnych w³osach prawie, ¿e wpadaj±c w kolor br±zu. Dlatego je¿eli kupujesz farbê sama wybieraj zawse o ton lub dwa ja¶niejszy gdy zale¿y Tobie na jasnych odcieniach. Gdy wyjd± ja¶niejsze ni¿ chcia³a¶ nie ma wiêkszego probemu z koloryzjacj± o ton ciemniejsz±, natomiast gdy wyjd± za ciemne zaczynaj± siê schody.
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:29   #3613
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Problem z farbowanymi w³osami.

Cytat:
Napisane przez Mdmx Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Naturalnie jestem blondynk±, ale od roku farbujê w³osy na ciemny br±z. Chcia³abym przej¶æ na nieco ja¶niejszy kolor, bo w³osy s± niemal koloru czerni. Próbowa³am ju¿ farbowaæ je na minimalnie ja¶niejszy odcieñ, ale to nic nie da³o. Co mam zrobiæ? Nie chcê równie¿ bardzo niszczyæ w³osów.
Witaj. Jak pisz± poprzedniczki, farba farby nie rozja¶ni. Bez "zniszczeñ" raczej siê nie da.
Musia³aby¶ rozja¶niæ te farbowane, tutaj masz w±tek o rozja¶nianiu --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65795&page=27
Mo¿esz zrobiæ dekoloryzacjê, nie niszczy tak jak rozja¶nianie: poczytaj ten w±tek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627505&page=90
Albo zostaje k±piel rozja¶niaj±ca https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662&page=18
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-13, 18:03   #3614
vioolence
Raczkowanie
 
Avatar vioolence
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 44
GG do vioolence
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Chcia³abym uzyskaæ taki kolor jak na zdjêciu poni¿ej. Jaka farba bêdzie najlepsza ? Pomó¿cie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz1.jpg (26,5 KB, 82 za³adowañ)
vioolence jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-13, 19:31   #3615
Issley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5...r8eqo1_500.jpg taki kolor, ale chodzi mi o farby trwa³e, nie tonery, szamponetki i pianki :/
Issley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-13, 19:39   #3616
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Issley Poka¿ wiadomo¶æ
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5...r8eqo1_500.jpg taki kolor, ale chodzi mi o farby trwa³e, nie tonery, szamponetki i pianki :/
We¼ fioletow± Wellê Koleston Vibrant, http://tinypic.com/view.php?pic=rvh8r7&s=6, zmieszaj pó³ na pó³ z jasnym blondem (np. paleta 9 lub 10 te¿ Wella Koleston) do tego oxy 9 i powinien Ci taki pastelowy fiolet wyj¶æ. Ale tylko na jasnych w³osach
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-13, 20:10   #3617
Issley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

O tym nie pomy¶la³am ¿eby zmieszaæ mocny fiolet z platyn± Dziêki za pomys³
Issley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-13, 20:44   #3618
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Nie ma sprawy my¶lê ¿e jak zmieszasz jakikolwiek fiolet z jasnym blondem to wyjdzie fajnie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-14, 14:49   #3619
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 286
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej By³abym zainteresowana uzyskaniem takiego koloru w³osów jaki ma Jen w swoim najnowszym teledysku w tym czerwonym stroju. Wygl±da mi to na co¶ pomiêdzy ciemnym blondem, a jasnym br±zem. Jak± farb± uzyskaæ taki kolor. Dodam ¿e obecnie mam ¶redni blond(by³by to nr 8 chyba). Dzieki za odp
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Jen.jpg (66,0 KB, 41 za³adowañ)
ankua90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 19:20   #3620
Edyta9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 2
Malowanie w³osów

Witam Od d³u¿szego ju¿ czasu zastanawiam siê nad koloryzacj± w³osów. Chcê z naturalego ciemnego blondu przej¶æ na jasny. w celu zobrazowania efektu, jaki chcia³abym osi±gn±æ do³±czam dwa zdjêcia: mój obecny kolor i ten wymarzony Od czego zacz±æ, czym malowaæ, co i jak ? Nigdy nie malowa³am w³osów i bojê siê, ¿e mi siê skrusz±. S± bardzo d³ugie. Bardzo mi zale¿y na takim kolorze jak na ostatnim zdjêciu, po prostu cudo !
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_wlosy_zmniejszacz-pl_630801.jpg (9,5 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette_Sunny_Blondes.jpg (29,2 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 907d05bc10bfdf6f90b00843381fcc18.jpg (108,8 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (77,1 KB, 32 za³adowañ)
Edyta9393 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-15, 19:46   #3621
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Malowanie w³osów

Cytat:
Napisane przez Edyta9393 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Od d³u¿szego ju¿ czasu zastanawiam siê nad koloryzacj± w³osów. Chcê z naturalego ciemnego blondu przej¶æ na jasny. w celu zobrazowania efektu, jaki chcia³abym osi±gn±æ do³±czam dwa zdjêcia: mój obecny kolor i ten wymarzony Od czego zacz±æ, czym malowaæ, co i jak ? Nigdy nie malowa³am w³osów i bojê siê, ¿e mi siê skrusz±. S± bardzo d³ugie. Bardzo mi zale¿y na takim kolorze jak na ostatnim zdjêciu, po prostu cudo !
Moim zdaniem wystarczy farba rozja¶niaj±ca z³ota lub k±piel rozja¶niaj±ca i farba docelowa.

P.S. Masz piêkny kolor.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-15, 19:55   #3622
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Malowanie w³osów

Cytat:
Napisane przez Edyta9393 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Od d³u¿szego ju¿ czasu zastanawiam siê nad koloryzacj± w³osów. Chcê z naturalego ciemnego blondu przej¶æ na jasny. w celu zobrazowania efektu, jaki chcia³abym osi±gn±æ do³±czam dwa zdjêcia: mój obecny kolor i ten wymarzony Od czego zacz±æ, czym malowaæ, co i jak ? Nigdy nie malowa³am w³osów i bojê siê, ¿e mi siê skrusz±. S± bardzo d³ugie. Bardzo mi zale¿y na takim kolorze jak na ostatnim zdjêciu, po prostu cudo !
Z tego co kojarzê, ona u¿ywa farby Garnier Color Naturals 10
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-15, 21:51   #3623
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Malowanie w³osów

Cytat:
Napisane przez Edyta9393 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Od d³u¿szego ju¿ czasu zastanawiam siê nad koloryzacj± w³osów. Chcê z naturalego ciemnego blondu przej¶æ na jasny. w celu zobrazowania efektu, jaki chcia³abym osi±gn±æ do³±czam dwa zdjêcia: mój obecny kolor i ten wymarzony Od czego zacz±æ, czym malowaæ, co i jak ? Nigdy nie malowa³am w³osów i bojê siê, ¿e mi siê skrusz±. S± bardzo d³ugie. Bardzo mi zale¿y na takim kolorze jak na ostatnim zdjêciu, po prostu cudo !

dziewczyna z ostatniego zdjecia ma bloga i uzywa garniera..

i tez tutaj opisuje swoje farbowania http://yesiwantyouback.blogspot.com/
Skarb90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:29   #3624
Carrigaline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

No to i ja siê do³±czê..

Mój kolor jaki posiadam obecnie na mojej biednej glowie to ten ze zdjêæ. Natomiast marz± mi siê dwa kolory (na które siê nie mogê zdecydowaæ). Jeden to bardzo jasny blond, a drugi piêkny br±zik (tylko nie mam pojêcia co to za odcienie). Mam ogromny problem z okre¶laniem barw i odcieni. Blog Blond Bunny jest moj± w³osow± bibli±, jednak nadal jestem ciemna jak noc egipska

My¶licie ¿e mam realne szanse sama w domu doj¶æ do których¶ z tych kolorów? U¿ywam tylko farb profesjonalnych.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8664.jpg (77,1 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8667.jpg (73,4 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8666.jpg (71,5 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg londa pearl light blonde 12.9.jpg (11,5 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Desktop1 (2).jpg (54,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 0709d33000097f934eaacde6.jpg (26,2 KB, 28 za³adowañ)
__________________
Bo ¿ycie to nie bajka, nie g³aszcze ciê po jajkach...
Carrigaline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 23:37   #3625
octobery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 29
Farbowanie w³osów z blondu na ciemny blond

Teraz mam mniej wiêcej taki blond jak na zdjêciu (tylko krótsze w³osy), a chcê przefarbowaæ na taki jak na drugim zdjêciu (no mo¿e trochê ja¶niejsze). Oczwi¶cie ten blond to nie jest moj naturalny kolor i nie wiem czy farba chwyci i czy nie bedzie blakn±æ i robiæ prze¶witów, bo taki blond mam od ok 2 lat.. I czy powinnam do tego robiæ henne, jak mam teraz takie brwi jak na zdjêciu z blond w³osami? I bojê siê, ¿e wyjdzie jaki¶ rudawy albo zielonkawy.
octobery jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 07:59   #3626
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Farbowanie w³osów z blondu na ciemny blond

Wydaje mi siê ¿e bardzo ³adnie bêdzie z takimi ja¶niejszymi ale kszta³tnymi brwiami jak ma Hilary Duff. Mi podobny kolor wyszed³ mieszaj±c ciemny blond z jasnym br±zem z Garnier Color Naturals, ale ¿eby nie wyszed³ za ciemny na pocz±tek zrobi³abym samym ciemnym blondem
__________________
..zakochana w piêknych w³osach <3
wiêc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 12:36   #3627
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carrigaline Poka¿ wiadomo¶æ
No to i ja siê do³±czê..

Mój kolor jaki posiadam obecnie na mojej biednej glowie to ten ze zdjêæ. Natomiast marz± mi siê dwa kolory (na które siê nie mogê zdecydowaæ). Jeden to bardzo jasny blond, a drugi piêkny br±zik (tylko nie mam pojêcia co to za odcienie). Mam ogromny problem z okre¶laniem barw i odcieni. Blog Blond Bunny jest moj± w³osow± bibli±, jednak nadal jestem ciemna jak noc egipska

My¶licie ¿e mam realne szanse sama w domu doj¶æ do których¶ z tych kolorów? U¿ywam tylko farb profesjonalnych.
Mo¿liwe, nawet ten jasny blond

Cytat:
Napisane przez octobery Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz mam mniej wiêcej taki blond jak na zdjêciu (tylko krótsze w³osy), a chcê przefarbowaæ na taki jak na drugim zdjêciu (no mo¿e trochê ja¶niejsze). Oczwi¶cie ten blond to nie jest moj naturalny kolor i nie wiem czy farba chwyci i czy nie bedzie blakn±æ i robiæ prze¶witów, bo taki blond mam od ok 2 lat.. I czy powinnam do tego robiæ henne, jak mam teraz takie brwi jak na zdjêciu z blond w³osami? I bojê siê, ¿e wyjdzie jaki¶ rudawy albo zielonkawy.
Chwyci, ale na pocz±tek zrób pigmentacjê, wtedy kolor z blond w³osów nie bêdzie siê sp³ukiwa³
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 13:05   #3628
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciep³y, czerwony koc z frêdzlami
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam,

Jak z obecnego blondu (ciep³y odcieñ, z³otawe) mogê doj¶æ do takiego per³owego odcienia jak na zdjêciu nr 3 i 4?

Rozja¶nia³am w³osy u fryzjera (z mojego naturalnego ciemnego, ciep³ego blondu). Blond wyszed³ ca³kiem ³adny, ale rudawy. Stosowa³am parê razy szampon do w³osów blond Joanny i kolor zosta³ st³umiony, ale obawiam siê dalszego stosowania (s³ysza³am, ¿e kolor mo¿e zrobiæ siê "brudny").

Sama pewnie nie po³o¿ê farby, bo nigdy siê nie farbowa³am wcze¶niej, wiêc mam blokadê.

Chcê wiedzieæ, co powinien teoretycznie zrobiæ fryzjer w tym przypadku, aby unikn±æ ewentualnego partactwa z jego strony.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (4,4 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg blondryz2.jpg (29,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (123,5 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,0 KB, 16 za³adowañ)
_Dante_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 14:17   #3629
Piccola_91
Przyczajenie
 
Avatar Piccola_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 2
GG do Piccola_91
Unhappy Wyrównanie koloru na w³osach.

Witam. Mam ma³y problem z w³osami a wiêc, przez d³ugi czas farbowa³am w³osy na bardzo jasny blond, a ¿e lubiê czêste zmiany w sobie przerzuci³am siê na czerwienie... i tu pojawia siê mój problem, Chcê siê tej czerwieni pozbyæ, teraz mam ok 15 cm swoich w³osów ( a mam w³osy za ³opatki) a reszta to rudawo marchewkowe koñce. Strasznie mnie to wkurza, ale nie chce ich ¶cinaæ poniewa¿ zapuszczam Pyta³am o rade fryzjerki, ale powiedzia³a mi tylko, ¿e je¶li ta czerwieñ by³a po³o¿ona na bardzo jasne w³osy, to przez rozja¶nianie kolor bêdzie siê trzyma³ jeszcze lepiej. Powiedzia³a mi ¿ebym co 2 tyg farbowa³a w³osy na kolor bliski mojemu naturalnemu ( farbowa³am jasnym i ¶rednim blondem) ale bez przesady, co 2 tyg to dla mnie za czêsto, szkoda mi w³osów! Czy macie jakie¶ sposoby na to ¿eby siê tego cholerst** pozbyæ? ¯eby mieæ w miarê równy kolor w³osów?
Piccola_91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-17, 14:53   #3630
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Wyrównanie koloru na w³osach.

Cytat:
Napisane przez Piccola_91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam ma³y problem z w³osami a wiêc, przez d³ugi czas farbowa³am w³osy na bardzo jasny blond, a ¿e lubiê czêste zmiany w sobie przerzuci³am siê na czerwienie... i tu pojawia siê mój problem, Chcê siê tej czerwieni pozbyæ, teraz mam ok 15 cm swoich w³osów ( a mam w³osy za ³opatki) a reszta to rudawo marchewkowe koñce. Strasznie mnie to wkurza, ale nie chce ich ¶cinaæ poniewa¿ zapuszczam Pyta³am o rade fryzjerki, ale powiedzia³a mi tylko, ¿e je¶li ta czerwieñ by³a po³o¿ona na bardzo jasne w³osy, to przez rozja¶nianie kolor bêdzie siê trzyma³ jeszcze lepiej. Powiedzia³a mi ¿ebym co 2 tyg farbowa³a w³osy na kolor bliski mojemu naturalnemu ( farbowa³am jasnym i ¶rednim blondem) ale bez przesady, co 2 tyg to dla mnie za czêsto, szkoda mi w³osów! Czy macie jakie¶ sposoby na to ¿eby siê tego cholerst** pozbyæ? ¯eby mieæ w miarê równy kolor w³osów?
Czy dobrze zrozumia³am: naturalny masz ¶redni blond? I jak bardzo intensywna jest ta czerwieñ? Je¶li bardzo, to niestety farby blond nic nie dadz±. Je¶li sprana, mo¿esz spróbowaæ ciemnego blondu, ale nie gwarantuje, ¿e pokryje.
Musia³aby¶ rozja¶niæ o kilka tonów albo zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c± tym czerwonym.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.