Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-14, 13:17   #3331
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Taaa, 3 pierwsze sa boskie, nawet na wizazu zdarzyło mi sie usłyszec, na szczescie nie w tym wątku i chyba dlatego tak sie tu zagniezdziłam

Ostatnie to dla mnie abstrakcja, nie moge sie wypowiedziec. Choc kiedys pamietam jaka stałam w tżtem w sklepie w kolejce i przed nami facet z pretensją do swojej żony na caly głos z ogromną pretensją: "I znowu ZA MOJE placimy" Miny mieliśmy niezłe, szkoda nam tej kobiety, że taki burak pastewny z tego jej męża
A tak a jeszcze w temacie Maca...

Siedze sobie ze 2 dni temu przeglądac macowa stronę. Tż przechodzi, patrzy i mówi:
- Co Ty robisz? Lepiej szybko wyjdz z tej strony.
- ??? (wielkie oczy zrobiłam),
- Bo ona jest strasznie zawirusowana, potem duże sumy z konta ściąga
Pogratulować tylko TŻ-ta
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 13:21   #3332
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Taaa, 3 pierwsze sa boskie, nawet na wizazu zdarzyło mi sie usłyszec, na szczescie nie w tym wątku i chyba dlatego tak sie tu zagniezdziłam

Ostatnie to dla mnie abstrakcja, nie moge sie wypowiedziec. Choc kiedys pamietam jaka stałam w tżtem w sklepie w kolejce i przed nami facet z pretensją do swojej żony na caly głos z ogromną pretensją: "I znowu ZA MOJE placimy" Miny mieliśmy niezłe, szkoda nam tej kobiety, że taki burak pastewny z tego jej męża





Wydaje mi się, że taki układ jest ok pod warunkiem, że oboje partnerzy zarabiają może nie podobnie, ale bez jakichs ogromnych dysproporcji. Dziwna byłaby dla mnie sytuacja, w której jednemu by zostalo po opłatach 300 zl, a drugiemu 10000. I jak chcesz więcej to sobie zarób







A tak a jeszcze w temacie Maca...

Siedze sobie ze 2 dni temu przeglądac macowa stronę. Tż przechodzi, patrzy i mówi:
- Co Ty robisz? Lepiej szybko wyjdz z tej strony.
- ??? (wielkie oczy zrobiłam),
- Bo ona jest strasznie zawirusowana, potem duże sumy z konta ściąga


Hahaha padłam
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 13:21   #3333
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
James to legalne?
Moim skromnym okiem zdecydowanie nie. Tutaj poszli zreszta dalej niz zerzniecie zapachu i nazwy. Nawet czcionki/napisy sa blizniaczo podobne.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Kupilas juz ?

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Taaa, 3 pierwsze sa boskie, nawet na wizazu zdarzyło mi sie usłyszec, na szczescie nie w tym wątku i chyba dlatego tak sie tu zagniezdziłam
Mam tak samo. To jeden z niewielu watkow, gdzie nikt Ci nie powie:
- "jakie drogie, po co Ci to?",
- "nie kupuj nic, oszczedzaj na emeryture",
- "nie kupuj Diora, bo placisz za marke",
- "nie kupuj Chanel, kup Burzuja, w koncu sa z tej samej fabryki, wiec to te same produkty" (zaliczam do mojego top 3) itp.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-09-14 o 13:36
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 13:25   #3334
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
a co do rozliczania ludzi z ich zakupow
byla u mnie kuzyna zebym ja pomalowala na wesele wyciagam maca i maziam a ona z przerazeniem to cena
a przeciez mac w porownaniu z armani to za darmo rozdwany
juz jej chcialam powiedziec ze to numer seryjny zeby mi na zawal nie zeszla
Ech...nigdy nie zostawiam cen na opakowaniach,żeby nie prowokować takich głupich sytuacji

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48133674]
Mam tak samo. To jeden z niewielu watkow, gdzie nikt Ci nie powie:
- "jakie drogie, po Ci Ci to?",
- "nie kupuj nic, oszczedzaj na emeryture",
- "nie kupuj Diora, bo placisz za marke",
- "nie kupuj Chanel, kup Burzuja, w koncu sa z tej samej fabryki, wiec to te same produkty" (zaliczam do mojego top 3) itp.[/QUOTE]
Dokładnie. Amen siostro
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 13:37   #3335
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

ja mam wlasny portal i tam rzeczy o ktorych piszemy sa bardzo kosztowne a i tak dosc czesto pada tam pytanie
skad ty na to bierzesz pieniadze, moim zdaniem to niegrzeczne

poza tym na cholere komus odpowiedz jesli kktos powie ze ma kancelarie i klienci mu placa to co ma obnizyc ceny czy pytajacy sam sobie kancelarie zalozy... bez sensu

a kazdy z nas ma inne potrzeby i nalezy je szanowac zlaszcza jesli przeciez nie wydaje naszych pieniedzy tylko wlasne

kazdy wydaje swoje pieniazki wg uznania i nikomu nic do tego, byle przy tym nie krzywdzil innych ludzi

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2014-09-14 o 13:41
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 13:43   #3336
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
ja mam wlasny portal i tam rzeczy o ktorych piszemy sa bardzo kosztowne a i tak dosc czesto pada tam pytanie
skad ty na to bierzesz pieniadze, moim zdaniem to niegrzeczne

a kazdy z nas ma inne potrzeby i nalezy je szanowac zlaszcza jesli przeciez nie wydaje naszych pieniedzy tylko wlasne

kazdy wydaje swoje pieniazki wg uznania i nikomu nic do tego, byle przy tym nie krzywdzil innych ludzi
A co to kogo obchodzi??? Nikt nie ma prawa wyliczać innych z wydawanej przez nich kasy. Jeden lubi zeżreć ,a inny woli inwestować w swoją twarz.
Taka zazdrość jest niegrzeczna i chamska.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 13:51   #3337
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ehhh ja się tak zraziłam dawno temu do "tanich" kosmetyków, ktöre wcale nie są taaakie tanie bo to były burżuje czy loreale, że przez to parę lat wcale się nie malowałam. I nikt mi nie wmówi że tańsze to to samo, moim zdaniem to właśnie wyrzucanie kasy w błoto, tak jak kupowanie ciuchów w Zarze czy innym HM bez obniżki, toć to szmaty są. Inna sprawa to przesada i kupowanie za dużo, ale sorry to już każdego sprawa indywidualna. My sobie z TZ obiecujemy oszczedzanie, kazdy w swoim zakresie, bo chcemy wydawac na inne przyjemnisci które tanie nie są. A ja czasami się zapominam że nowe kulki G nie dadzą mi tyle szczęscia co to co planujemy z TZem. I dlatego czuje sie winna ale tylko czasami .

Natomiast wracając do dobrych kosmetyków, wczoraj się umalowałam o 9 rano wróciłam do domu o 4 rano i jak się dobrze obejrzalam w lustrze to co prawda róż wyblakł, ale oczy pozostały bez zmian, żadnego rolowania cieni, żadnej tłustej powieki (a mam) brwi umalowane, jedyne to co poprawiałam w ciągu dnia to szminka i trochę blota, ale to raczej wina 30+ stopni i ostrego słońca. Fakt, ostatnio mam piękną zdrową cerę a na takiej wszystko się trzyma dobrze no ale wątpie żeby kosmetyki dajmy na to sleek by tak wytrzymały. Czasami oglądam forum Moje Makijaże, tam większość jest zrobiona tanimi kosmetykami, i się zastanawiam że owszem do zdjęcia to dobrze wygląda ale nie wierzę że przetrzyma taki makijaż długo.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 14:03   #3338
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ehhh ja się tak zraziłam dawno temu do "tanich" kosmetyków, ktöre wcale nie są taaakie tanie bo to były burżuje czy loreale, że przez to parę lat wcale się nie malowałam. I nikt mi nie wmówi że tańsze to to samo, moim zdaniem to właśnie wyrzucanie kasy w błoto, tak jak kupowanie ciuchów w Zarze czy innym HM bez obniżki, toć to szmaty są. Inna sprawa to przesada i kupowanie za dużo, ale sorry to już każdego sprawa indywidualna. My sobie z TZ obiecujemy oszczedzanie, kazdy w swoim zakresie, bo chcemy wydawac na inne przyjemnisci które tanie nie są. A ja czasami się zapominam że nowe kulki G nie dadzą mi tyle szczęscia co to co planujemy z TZem. I dlatego czuje sie winna ale tylko czasami .

Natomiast wracając do dobrych kosmetyków, wczoraj się umalowałam o 9 rano wróciłam do domu o 4 rano i jak się dobrze obejrzalam w lustrze to co prawda róż wyblakł, ale oczy pozostały bez zmian, żadnego rolowania cieni, żadnej tłustej powieki (a mam) brwi umalowane, jedyne to co poprawiałam w ciągu dnia to szminka i trochę blota, ale to raczej wina 30+ stopni i ostrego słońca. Fakt, ostatnio mam piękną zdrową cerę a na takiej wszystko się trzyma dobrze no ale wątpie żeby kosmetyki dajmy na to sleek by tak wytrzymały. Czasami oglądam forum Moje Makijaże, tam większość jest zrobiona tanimi kosmetykami, i się zastanawiam że owszem do zdjęcia to dobrze wygląda ale nie wierzę że przetrzyma taki makijaż długo.
Masz rację. Miałam kiedyś w pracy koleżankę ,która uparcie kupowała kosmetyki na bazarku i nigdy nie mogła przestać się dziwić ,dlaczego jej cienie wytrzymują godzinę ,a moje cały dzień pracy. Nie twierdzę,że wszystko co drogie jest super,ale tanie rzeczy to czasami tylko pozorna oszczędność, bo np. kosmetyk się nie sprawdzi i trzeba w zamian kupić coś innego. Ja wolę mało ,a porządnie
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:09   #3339
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Masz rację. Miałam kiedyś w pracy koleżankę ,która uparcie kupowała kosmetyki na bazarku i nigdy nie mogła przestać się dziwić ,dlaczego jej cienie wytrzymują godzinę ,a moje cały dzień pracy. Nie twierdzę,że wszystko co drogie jest super,ale tanie rzeczy to czasami tylko pozorna oszczędność, bo np. kosmetyk się nie sprawdzi i trzeba w zamian kupić coś innego. Ja wolę mało ,a porządnie
A tutaj musze niesmialo zaoponowac. Uzywam kosmetykow marek selektywnych od wielu lat. Nigdy z cieniami nie mialam problemow. Od okolo 2 miesiecy mam ogromny problem z przetluszczaniem sie skory. Zadna baza, nawet moja ukochana BM nie daje rady utrzymac zadnych cieni; Diorow, Chaneli, MUFE, Smahoboxa, MACa; zupelnie niczego. Cienie nie wytrzymuja 30 minut na mojej facjacie w stanie idealnym. Mam problemy hormonalne, wiec taka tego przyczyna. Nie maluje oczu wcale procz kredki na dolnej powiece.
Zeby nie bylo, rozumiem, co chcialas przekazac . Po prostu tylko pisze, ze czasami nawet najlepsza jakosc zawodzi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:20   #3340
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A ja z przyjemnoscia kupuje tansze rzeczy o ile sa dobrej jakosci, a jak juz sa polskie to pelnia szczescia
Ale niestety makijazowo pasuja mi te drozsze I nie zamierzam sie tym zamartwiac, nie kupuje na tony, lubie to i dopóki mnie stac bede sobie kupowac od czasu do czasu diory i szanele
A co kto o tym mysli guzik mnie to obchodzi, kupuje za swoje, nie kradzione tylko zapracowane
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-09-14 o 14:22
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:29   #3341
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Corri ciemniał Ci na twarzy guerlain perfection?
Nalozylam go rano, teraz mam wrazenie,ze w niektorych miejscach zrobil sie pomaranczowy.
Ech a taki fajny podklad
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 14:37   #3342
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Nie twierdzę,że wszystko co drogie jest super,ale tanie rzeczy to czasami tylko pozorna oszczędność, bo np. kosmetyk się nie sprawdzi i trzeba w zamian kupić coś innego. Ja wolę mało ,a porządnie
Zgadzam się nie wszystko co drogie to dobre dlatego też czytam Temptalie i to forum dla makeup-u Paula's Choice dla pielęgnacji i jak coś nawet drogiego z niby dobrej firmy otrzymuje niską ocenę to nawet nie chcę tego testować
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:45   #3343
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48134165]A tutaj musze niesmialo zaoponowac. Uzywam kosmetykow marek selektywnych od wielu lat. Nigdy z cieniami nie mialam problemow. Od okolo 2 miesiecy mam ogromny problem z przetluszczaniem sie skory. Zadna baza, nawet moja ukochana BM nie daje rady utrzymac zadnych cieni; Diorow, Chaneli, MUFE, Smahoboxa, MACa; zupelnie niczego. Cienie nie wytrzymuja 30 minut na mojej facjacie w stanie idealnym. Mam problemy hormonalne, wiec taka tego przyczyna. Nie maluje oczu wcale procz kredki na dolnej powiece.
Zeby nie bylo, rozumiem, co chcialas przekazac . Po prostu tylko pisze, ze czasami nawet najlepsza jakosc zawodzi.[/QUOTE]
Może Duraline z Inglota ,zastosowany jako baza pod cienie by Ci pomógł?
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:46   #3344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Corri ciemniał Ci na twarzy guerlain perfection?
Nalozylam go rano, teraz mam wrazenie,ze w niektorych miejscach zrobil sie pomaranczowy.
Ech a taki fajny podklad
Ogólnie to miałam i tak za ciemny deczko kolor, ale zeby w trakcie dnia jeszcze ciemniejszy sie zrobił, to raczej nie. Fajny, fajny, jak zrobia coś jasniejszego zołtego to bede szczesliwa, bo póki co to sobie mogę papatrzyc na niego na pólce w perfumerii i pomarzyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:49   #3345
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ogólnie to miałam i tak za ciemny deczko kolor, ale zeby w trakcie dnia jeszcze ciemniejszy sie zrobił, to raczej nie. Fajny, fajny, jak zrobia coś jasniejszego zołtego to bede szczesliwa, bo póki co to sobie mogę papatrzyc na niego na pólce w perfumerii i pomarzyć

Ja mam 02 beige clair, najjasniejszy to on nie jest ale w miare ladnie wyglada na mojej twarzy, tylko mam wrazenie ze jakis czas po nalozeniu robi sie trochę pomaranczowy
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:52   #3346
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48133674]
- "nie kupuj Chanel, kup Burzuja, w koncu sa z tej samej fabryki, wiec to te same produkty" (zaliczam do mojego top 3) itp.[/QUOTE]

Uwielbiam, gdy ktoś dowodzi z pełnym przekonaniem, że róże Chanel to Burżuj w ładniejszym opakowaniu. Tak się składa, że mam porównanie. Ale niektórych nie sposób przekonać.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:56   #3347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja mam 02 beige clair, najjasniejszy to on nie jest ale w miare ladnie wyglada na mojej twarzy, tylko mam wrazenie ze jakis czas po nalozeniu robi sie trochę pomaranczowy
Własnie ten kolor miałam.Ale jak mówie na starcie za ciemny, bo odcinał mi sie od szyi. Na pewno nic pomarańczowego jednak na ryjku nie miałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:57   #3348
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja mam sporo kosmetyków drogeryjnych, szczególnie podkładów czy produktów do ust, jednak z tej "wyższej" półki. Nie kupiłabym nigdy podkładu np. z lovely... natomiast już dawno temu róże, bronzery kupuję z wyższej półki typu mac, chanel, bobbi - i tu widzę przepaść miedzy nimi a produktami drogeryjnymi. Ostatnio mam manię na posiadanie macowych szminek, ale te które mam z loreala, revlonu czy bourjous też bardzo lubię. Ale mam w planach po woli przerzucać się na podkłady z wyższej półki.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:58   #3349
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie ten kolor miałam.Ale jak mówie na starcie za ciemny, bo odcinał mi sie od szyi. Na pewno nic pomarańczowego jednak na ryjku nie miałam

01 byl za rozowy.
Chyba jednak poleci w swiat bo ja tez bladolica..
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 14:59   #3350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ci do tematu wyzsza/niższa półka - testowałam ostatnio krem na dzien pod makijaz Ziaji z linii Liście manuka i bardzo dobrze się spisywał w tej roli. Jestem skłonna kupić tubkę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:01   #3351
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Choc kiedys pamietam jaka stałam w tżtem w sklepie w kolejce i przed nami facet z pretensją do swojej żony na caly głos z ogromną pretensją: "I znowu ZA MOJE placimy" Miny mieliśmy niezłe, szkoda nam tej kobiety, że taki burak pastewny z tego jej męża
Kiedyś na forum gazety.pl był taki wątek o skąpych facetach. Czytałam go pasjami, choć wiele historii wydawało się wręcz nieprawdopodobne. Jedna z moich ulubionych to ta o facecie, który kazał płacić dziewczynie za benzynę gdy do niej przyjeżdżał, a jak mu się auto zepsuło, to pytał, czy dziewczyna dorzuci się do naprawy. Ten klient ze sklepu musiał być podobnym typem.


Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:03   #3352
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
01 byl za rozowy.
Chyba jednak poleci w swiat bo ja tez bladolica..
Własnie, albo za ciemny, albo za rózowy..nie rozumiem polityki firmy Guerlain w kwestii doboru kolorów na rynek ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:04   #3353
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Może Duraline z Inglota ,zastosowany jako baza pod cienie by Ci pomógł?
Wina lezy w problemach natury hormonalnej. Worek cementu nie utrzyma mi makijazu w idealnym stanie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:05   #3354
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Taaa, 3 pierwsze sa boskie, nawet na wizazu zdarzyło mi sie usłyszec, na szczescie nie w tym wątku i chyba dlatego tak sie tu zagniezdziłam





Wydaje mi się, że taki układ jest ok pod warunkiem, że oboje partnerzy zarabiają może nie podobnie, ale bez jakichs ogromnych dysproporcji. Dziwna byłaby dla mnie sytuacja, w której jednemu by zostalo po opłatach 300 zl, a drugiemu 10000. I jak chcesz więcej to sobie zarób







A tak a jeszcze w temacie Maca...

Siedze sobie ze 2 dni temu przeglądac macowa stronę. Tż przechodzi, patrzy i mówi:
- Co Ty robisz? Lepiej szybko wyjdz z tej strony.
- ??? (wielkie oczy zrobiłam),
- Bo ona jest strasznie zawirusowana, potem duże sumy z konta ściąga



genialne
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:05   #3355
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja mam 02 beige clair, najjasniejszy to on nie jest ale w miare ladnie wyglada na mojej twarzy, tylko mam wrazenie ze jakis czas po nalozeniu robi sie trochę pomaranczowy
U mnie 02 zachowuje sie tak samo. Po jakims czasie oksyduje i wylazi pomaranczka
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:09   #3356
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie, albo za ciemny, albo za rózowy..nie rozumiem polityki firmy Guerlain w kwestii doboru kolorów na rynek ...

Szkoda bo podklad lepszy niz moj dotychczasowy kryjacy DW
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:09   #3357
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ogólnie to miałam i tak za ciemny deczko kolor, ale zeby w trakcie dnia jeszcze ciemniejszy sie zrobił, to raczej nie. Fajny, fajny, jak zrobia coś jasniejszego zołtego to bede szczesliwa, bo póki co to sobie mogę papatrzyc na niego na pólce w perfumerii i pomarzyć
Uwielbiam ten podklad, tylko nie ten kolor, u mnie nie ciemnieje, ale ja daje na żółta bazę z Maca
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2014-09-14 o 15:11
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:10   #3358
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
U mnie 02 zachowuje sie tak samo. Po jakims czasie oksyduje i wylazi pomaranczka

Leci w swiat, jutro ruszam w poszukiwaniu dior star.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:14   #3359
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Szkoda bo podklad lepszy niz moj dotychczasowy kryjacy DW
Lepszy niz DW na bank, natomiast gorszy od Stara
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:15   #3360
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lepszy niz DW na bank, natomiast gorszy od Stara

Musze go dorwac
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.