Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 08:36   #1561
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Hmmm polecałam kilka, ostatnio bardzo mi służą Kevina Murphy'ego ( są zwykłe opakowania i też takie mniejsze 40 ml do wypróbowania )
Ten mi się bardzo spodobał http://hair2go.pl/pl/p/PLUMPING.WASH-250ml/313

Ten też http://hair2go.pl/pl/p/BALANCING.WASH-250ml/256

A z normalnych te mi służyły http://lokikoki.pl/product-pol-3841-...l?product=3841

O i ten drugi już jest wycofany i go nie ma więc nie mogę wstawić linka
dziękuję ale polecałaś mi inny jakiś - kojarzy mi się że kosztował coś ok 40 zł za dużą butlę ale popatrzę na Kevina a jakie masz włosy? cienkie? grube? suche?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


o matkoboskoczestochosko przeciez to tylko forum i paznokcie
najwyraźniej dla niektórych to bardzo ważna sprawa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:37   #1562
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dzień dobry. Ja dziś też powinnam dostać paczkę z Estee i czekam z zamowieniami na brokula.
Jaki liner polecicie? Ja uzywam teraz z Oriflame. Piękna czerń, taka satynowa. Nie blaknie w ciagu dnia, ale latwo się rozmazuje np gdy potrę oko przypadkiem, albo oko zalzawi- zwlaszcza po kilku godzinach noszenia. Szukam wiec czegos wytrzymalszego, ale rownie dobrze napigmentowanego.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:37   #1563
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O żeszzzz ty, dobrze, że my mamy w tytule OT, zresztą większość wątku u nas to OT



mnie też
OT są najfajniejsze
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:40   #1564
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
weszłam sobie na ten wątek właśnie i to jest jakaś masakra jedna pomalowała sobie paznokcie nie perfekcyjnie to ja zjechały że 5 letnie dziecko lepiej maluje a jak tamta zaczęła sie bronić to postanowiły ignorować jej posty bo jest "psychiczna" co za ludzie
niezłe co...

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja często zamawiam różne rzeczy, mój mąż też Tylko nie kosmetyki, bo to same podróby i dziadostwo



Ja je lubię, mnie nie wysuszają, ale nie cierpie zapachu właśnie tego shea bleeeh
dzięki, ja chce sobie zamówić kilka gadżetów do autka np. flagę włoską do mojej 500tki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:40   #1565
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
masakra jest to forum - strach wchodzić, ja wchodzę tylko pokukać jakie laski mają pomysły na pazury
Jakie zamawiałaś naklejki i lakiery?? daj linka plisss jak mi się znudzą kolory semilac, to zamówię bling

rygor Gorszy niż na odwykowym

Zaraz Ci powklejam tylko odpale Lapka




Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Rotkohl, właśnie wychodzę w TK Maxx - rzeczy poukładane, że ale towar... Syf i mogiła Same odpadki Szkoda, że nie jest jak w Lublinie
Byłam teraz jakoś w czwartek w Warszawie w tkmaxx to nawet poukładane nie było w Lublinie też były niektóre rzeczy w opłakanym stanie nie ma tak ze nie, ale dało się coś wybrać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:41   #1566
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Psychofanka nie jestem ale lubię
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:41   #1567
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja dziś też powinnam dostać paczkę z Estee i czekam z zamowieniami na brokula.
Jaki liner polecicie? Ja uzywam teraz z Oriflame. Piękna czerń, taka satynowa. Nie blaknie w ciagu dnia, ale latwo się rozmazuje np gdy potrę oko przypadkiem, albo oko zalzawi- zwlaszcza po kilku godzinach noszenia. Szukam wiec czegos wytrzymalszego, ale rownie dobrze napigmentowanego.
czekamy na foty
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 08:41   #1568
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
I ja zamówiłam herbatki. Bora bora, kalifornia, ogród miłości, słoneczna niedziela i truskawkowy sorbet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:42   #1569
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
niezłe co...

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

no masakra wprowadzają sobie same taką więzienną atmosferę nie wiadomo po co. No ale może niektórzy tak lubią
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:42   #1570
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przy wysypie to ja nie wiem, nie znam Twojej skóry i niestety nic mądrego nie napiszę Jedynie zauważyłam "ciastowanie się" podkładu przy stosowaniu kwasów i kiedy skóra jest odwodniona, a przy odpowiednim, głębokim nawilżeniu problem znika. Ale Pharmaceris to dla mnie był dramat i wysyp miałam okropny, o co wcale nie podejrzewam kwasów, tylko jakiś inny składnik tego kremu. Masz wytrwałość, że go cały czas używasz
Kwasy po kilku dniach generalnie chyba powinny poprawiać stan skóry z dnia na dzień, a nie aż tak zaogniać. Zauważyłam, że im mniej, im łagodniej, tym lepiej i cera gładsza.
Tak tez sie dzieje, im mniejszej stężenie kwasu tym on głębiej wchodzi w skórę- naskórek. Im wieksze stężenie tym działa on płycej, ale mocniej na górnych warstwach naskórka.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:42   #1571
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
rygor Gorszy niż na odwykowym

Zaraz Ci powklejam tylko odpale Lapka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 08:43   #1572
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę na razie brokułów i innych warzyw, muszę skończyć to co mam Czyli box może się nie pokazywać przez minimum 2 lata

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


Mam 12 szminek i 18 błyszczyków i mignęło mi przez myśl, że jeszcze tego potrzebuję...
ale byśmy zaoszczędziły $$$
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:45   #1573
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
rygor Gorszy niż na odwykowym

Zaraz Ci powklejam tylko odpale Lapka






Byłam teraz jakoś w czwartek w Warszawie w tkmaxx to nawet poukładane nie było w Lublinie też były niektóre rzeczy w opłakanym stanie nie ma tak ze nie, ale dało się coś wybrać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:45   #1574
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale byśmy zaoszczędziły $$$
ja bym chciała jakąs dobrą promocję na Alternę (min -40 %) i do tego dobry, Douglasowy brokuł
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:45   #1575
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja dziś też powinnam dostać paczkę z Estee i czekam z zamowieniami na brokula.
Jaki liner polecicie? Ja uzywam teraz z Oriflame. Piękna czerń, taka satynowa. Nie blaknie w ciagu dnia, ale latwo się rozmazuje np gdy potrę oko przypadkiem, albo oko zalzawi- zwlaszcza po kilku godzinach noszenia. Szukam wiec czegos wytrzymalszego, ale rownie dobrze napigmentowanego.
Super ja swoją dostanę pewnie w piątek i będzie zamrożona na kość
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:49   #1576
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nieee no taka szalona nie jestem, chciałam coś do samochodu- jakieś gadżety, ewentualnie hybrydy do paznokci - podobno są bardzo fajne - Bling, może miała któraś z Was i może potwierdzić/zaprzeczyć?
do samochodu mój kupuje i nie było problemu, zazwyczaj kupujemy jakieś pierdołki do domu, do telefonów, do samochodu, jakieś dziwne rzeczy, których u nas nie można dostać. Na kosmetyki się nie odważę

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie miałam i szczerze mówiąc nie wiedziałam, że są chińskie
a tu mój ukochany 131 lovely mickey
Załącznik 6119083

bleee

ja też bardzo lubię, ale największy hit to dla mnie balsam do ust różany, z gratisów chyba- jak go skończę kupuję następny, nawet moja mama uczuleniowiec może używać i jej nie uczula, kupię mamie tez
woooow boski kolor super wyszły

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

si lakiery, ☠☠☠☠☠☠☠ki do domu, do telefonu do wyboru do koloru

Mam jeden lakier bling spoko jest :Ehem: mam też jakaś inna polecana markę i ten jest badziewny coś na S, saphire? Idzie do mnie multum naklejek i ozdobek do paznokci właśnie i parę lakierów.

Nie ma co generalizowac ali to nie tylko podróbki, wiadomo oryginałow tam nie kupisz ale chodzi mi o marki własne czy no name. Telefony marek własnych mają genialne o wiele lepsze niż te dostępne u nas. Szkła do telefonu są jakościowo bardzo dobre a cena dużo niższa. Ciuchy mają kiepskie fakt, ale na wszelkie ☠☠☠☠☠☠☠y nie narzekam.
Dokładnie, tam czasami są takie rzeczy o których nam się nie śniło

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
weszłam sobie na ten wątek właśnie i to jest jakaś masakra jedna pomalowała sobie paznokcie nie perfekcyjnie to ja zjechały że 5 letnie dziecko lepiej maluje a jak tamta zaczęła sie bronić to postanowiły ignorować jej posty bo jest "psychiczna" co za ludzie
yyyyy eeee to już wolę nasze kółko różańcowe
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:50   #1577
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja bym chciała jakąs dobrą promocję na Alternę (min -40 %) i do tego dobry, Douglasowy brokuł
ciekawe, co D. wymyśli za brokuły to niech się lepiej nie biorą, bo są tragiczne
Od wczoraj mam postanowienie zużyć wszystkie próbki Alterny mam tego trochę wczoraj użyłam szamponu i odżywki Bamboo coś tam i szczerzę mówiąc mi nie urwało może przy dłuższym stosowaniu zauważa się jakieś efekty

Aaaaa, wczoraj oddałam Tż ostatnie mini kremy Clinique i nie mam już żadnego zostały mi kremy Estee i jeden pełnowymiarowy Clarins a i jeszcze zestaw Givenchy

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

yyyyy eeee to już wolę nasze kółko różańcowe
kółko różańcowe wymiata
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:50   #1578
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Rotkohl, właśnie wychodzę w TK Maxx - rzeczy poukładane, że ale towar... Syf i mogiła Same odpadki Szkoda, że nie jest jak w Lublinie
W tk maxach teraz 'nyndza'. U nich najlepsze rzeczy są zawsze przed świętami. Także lepsze dostawy będą pewnie dopiero pod koniec lutego.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O żeszzzz ty, dobrze, że my mamy w tytule OT, zresztą większość wątku u nas to OT

mnie też
Ale jak nam fajnie z tym OT

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja często zamawiam różne rzeczy, mój mąż też Tylko nie kosmetyki, bo to same podróby i dziadostwo



Ja je lubię, mnie nie wysuszają, ale nie cierpie zapachu właśnie tego shea bleeeh
Właśnie - bleeeh to dobre słowo na ten zapaszek

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no masakra wprowadzają sobie same taką więzienną atmosferę nie wiadomo po co. No ale może niektórzy tak lubią

W głowie się nie mieści!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:51   #1579
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Wiecie co... Powąchałam Aliena EDT i... Fujka A EDP jest taki piękny! Jak to możliwe, żeby była tak duża różnica dla mojego nosa?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 08:53   #1580
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja dziś też powinnam dostać paczkę z Estee i czekam z zamowieniami na brokula.
Jaki liner polecicie? Ja uzywam teraz z Oriflame. Piękna czerń, taka satynowa. Nie blaknie w ciagu dnia, ale latwo się rozmazuje np gdy potrę oko przypadkiem, albo oko zalzawi- zwlaszcza po kilku godzinach noszenia. Szukam wiec czegos wytrzymalszego, ale rownie dobrze napigmentowanego.
Moim pierwszy linerem byl pisak Gosha, bardzo fajny, polecam.
Teraz przerzucilam sie calkiem na kredki, konturowki i eyeliner w sloiczku, ale jak masz ochote na pisak to polecam
Mowie o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...liner-pen.html , nosze soczewki.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:54   #1581
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dziękuję ale polecałaś mi inny jakiś - kojarzy mi się że kosztował coś ok 40 zł za dużą butlę ale popatrzę na Kevina a jakie masz włosy? cienkie? grube? suche?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------



najwyraźniej dla niektórych to bardzo ważna sprawa
No to pewnie albo ten http://lokikoki.pl/product-pol-3841-...l?product=3841

albo ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...l-shampoo.html

Ja mam cienkie i przetłuszczające się, a dodatkowo mam bardzo, bardzo, baaaardzo wrażliwą skórę głowy i nie mogę normalnych drogeryjnych szamponów stosować

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
niezłe co...

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------


dzięki, ja chce sobie zamówić kilka gadżetów do autka np. flagę włoską do mojej 500tki
No na takie pierdołki aliexpress najlepszy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 08:57   #1582
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
weszłam sobie na ten wątek właśnie i to jest jakaś masakra jedna pomalowała sobie paznokcie nie perfekcyjnie to ja zjechały że 5 letnie dziecko lepiej maluje a jak tamta zaczęła sie bronić to postanowiły ignorować jej posty bo jest "psychiczna" co za ludzie
straszne jest to co się tam dzieje
chociaż śmiem twierdzić że istnieje wątek gorszy pod względem atmosfery, przez przypadek napisałam ostatnio coś tam zamiast tutaj i już się bałam że zaraz będzie afera :Brzydal:




Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Śliczne zamówienie

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------



Ja też lubię Władcę Pierścieni i Hobbita
Władcę widziałam po kilka razy, a raz z TŻ zrobiliśmy sobie maraton w domu A innym razem poszliśmy na maraton Hobbita już do kina
Ja jeszcze nie byłam w stanie obejrzeć, nie wiem czy ta akcja się po prostu rozwija tak czy to ja jestem jakąś dziwna, w końcu fantasy uwielbiam a władcy pierścieni nie jestem w stanie obejrzeć milion podejść robiłam i za każdym razem usypialam chyba zrobię jeszcze jedno podejście ale już mi się nie chce :Brzydal: a Tz uwielbia.






Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja dziś też powinnam dostać paczkę z Estee i czekam z zamowieniami na brokula.
Jaki liner polecicie? Ja uzywam teraz z Oriflame. Piękna czerń, taka satynowa. Nie blaknie w ciagu dnia, ale latwo się rozmazuje np gdy potrę oko przypadkiem, albo oko zalzawi- zwlaszcza po kilku godzinach noszenia. Szukam wiec czegos wytrzymalszego, ale rownie dobrze napigmentowanego.

Mi estee doszło jak wróciłam już do wawy więc zobaczę nie wiadomo kiedy je.

Co do linera może mac w słoiczku? Czarnego nie miałam bo nie używam ale inne kolory są świetne




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja często zamawiam różne rzeczy, mój mąż też Tylko nie kosmetyki, bo to same podróby i dziadostwo



Ja je lubię, mnie nie wysuszają, ale nie cierpie zapachu właśnie tego shea bleeeh

Nie skusisz się na Naked :Brzydal: meteorki w pakiecie sprzedają, deal życia




Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę na razie brokułów i innych warzyw, muszę skończyć to co mam Czyli box może się nie pokazywać przez minimum 2 lata

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------



Mam 12 szminek i 18 błyszczyków i mignęło mi przez myśl, że jeszcze tego potrzebuję...
Niech poczekaja z brokułami aż mnie będzie na nie stać

Co do szminek ja mam o wiele więcej i ciągle potrzebuje więc nie jest źle
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:02   #1583
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
1. straszne jest to co się tam dzieje
chociaż śmiem twierdzić że istnieje wątek gorszy pod względem atmosfery, przez przypadek napisałam ostatnio coś tam zamiast tutaj i już się bałam że zaraz będzie afera :Brzydal:


Nie skusisz się na Naked :Brzydal: meteorki w pakiecie sprzedają, deal życia
Chyba nawet wiem o jakim wątku piszesz Też tam się czasami boję odzywać i w zasadzie robię to baaardzo rzadko

Naked nie skusiła mnie w PL to na ali tym bardziej, za to widzę ile torebek Korsa z Chin po Wrocławiu chodzi
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:03   #1584
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przy wysypie to ja nie wiem, nie znam Twojej skóry i niestety nic mądrego nie napiszę Jedynie zauważyłam "ciastowanie się" podkładu przy stosowaniu kwasów i kiedy skóra jest odwodniona, a przy odpowiednim, głębokim nawilżeniu problem znika. Ale Pharmaceris to dla mnie był dramat i wysyp miałam okropny, o co wcale nie podejrzewam kwasów, tylko jakiś inny składnik tego kremu. Masz wytrwałość, że go cały czas używasz
Kwasy po kilku dniach generalnie chyba powinny poprawiać stan skóry z dnia na dzień, a nie aż tak zaogniać. Zauważyłam, że im mniej, im łagodniej, tym lepiej i cera gładsza.
To nie Pharmaceris dokonał takiego spustoszenia u mnie tylko peeling Iwostin Lucidin
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:05   #1585
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam dziewczyny w brzydki poniedziałek. Jestem zmęczona niedzielą przed telewizorem - najpierw król lew, potem oczywiście siatkarze, znów król lew i na koniec gwiezdne wojny.
Policzyłam - mam 21 błyszczyków i dwie miniaturki szminek tych z jakiegoś zestawu z S
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:08   #1586
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale byśmy zaoszczędziły $$$
Marzenia

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
straszne jest to co się tam dzieje
chociaż śmiem twierdzić że istnieje wątek gorszy pod względem atmosfery, przez przypadek napisałam ostatnio coś tam zamiast tutaj i już się bałam że zaraz będzie afera :Brzydal:






Ja jeszcze nie byłam w stanie obejrzeć, nie wiem czy ta akcja się po prostu rozwija tak czy to ja jestem jakąś dziwna, w końcu fantasy uwielbiam a władcy pierścieni nie jestem w stanie obejrzeć milion podejść robiłam i za każdym razem usypialam chyba zrobię jeszcze jedno podejście ale już mi się nie chce :Brzydal: a Tz uwielbia.

Niech poczekaja z brokułami aż mnie będzie na nie stać

Co do szminek ja mam o wiele więcej i ciągle potrzebuje więc nie jest źle
Mnie TŻ zaraził miłością do Władcy
A co do szminek, to ja nie wiem, kiedy ja to zużyję i nie wyobrażam sobie mieć więcej
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:08   #1587
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam się po weekendzie
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja mam dwa odcienie niebieskiego ale nigdy nie nalozylam na wszystkie paznokcie jednak niebieski to nie moj kolor jesli chodzi o paznokcie



o matkoboskoczestochosko przeciez to tylko forum i paznokcie
Uwielbiam na paznokciach jasny błękit albo granat, na pośrednie odcienie rzadko mam ochotę.
Teraz akurat mam holo-szarość "Szara Migotka" z Colour Alike
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Śliczne zamówienie

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Ja też lubię Władcę Pierścieni i Hobbita
Władcę widziałam po kilka razy, a raz z TŻ zrobiliśmy sobie maraton w domu A innym razem poszliśmy na maraton Hobbita już do kina
Ja uwielbiam sagę Tolkiena, chociaż np. Silmarilliona nie strawiłam do tej pory
Harry Potter może być, ale chyba już z tego wyrosłam
Na nowe Star Warsy idę w środę, ale nie nastawiam się jakoś super pozytywnie. Wolę te starsze części
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:10   #1588
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
do


yyyyy eeee to już wolę nasze kółko różańcowe
nasze kółko jest najlepsiejsze

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ciekawe, co D. wymyśli za brokuły to niech się lepiej nie biorą, bo są tragiczne
Od wczoraj mam postanowienie zużyć wszystkie próbki Alterny mam tego trochę wczoraj użyłam szamponu i odżywki Bamboo coś tam i szczerzę mówiąc mi nie urwało może przy dłuższym stosowaniu zauważa się jakieś efekty

Aaaaa, wczoraj oddałam Tż ostatnie mini kremy Clinique i nie mam już żadnego zostały mi kremy Estee i jeden pełnowymiarowy Clarins a i jeszcze zestaw Givenchy

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------



kółko różańcowe wymiata
klask i: za denko
ja kremów mam nadmiar za to włosowe mi się kończą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:13   #1589
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to pewnie albo ten http://lokikoki.pl/product-pol-3841-...l?product=3841

albo ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...l-shampoo.html

Ja mam cienkie i przetłuszczające się, a dodatkowo mam bardzo, bardzo, baaaardzo wrażliwą skórę głowy i nie mogę normalnych drogeryjnych szamponów stosować



No na takie pierdołki aliexpress najlepszy
popatrze na nie a co myślisz o Living Proof?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
straszne jest to co się tam dzieje
chociaż śmiem twierdzić że istnieje wątek gorszy pod względem atmosfery, przez przypadek napisałam ostatnio coś tam zamiast tutaj i już się bałam że zaraz będzie afera :Brzydal:
tam to strach wchodzić i podglądać chyba że akurat utrafisz na moment snu smoczycy to masz szansę nie zostać pożartym żywcem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 09:14   #1590
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nasze kółko jest najlepsiejsze

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------


klask i: za denko
ja kremów mam nadmiar za to włosowe mi się kończą

Włosowe też mam na wykończeniu ale muszę zużyć próbki zanim coś kupię

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tam to strach wchodzić i podglądać chyba że akurat utrafisz na moment snu smoczycy to masz szansę nie zostać pożartym żywcem
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.