Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 10:46   #2341
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować, bo ja zawsze nakładam sam olejek na suche włosy i muszę myć szamponem ze 2 razy. A najpierw odżywkę dajesz na suche czy mokre włosy?
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie
ja niedawno wstałam... nie pamiętam kiedy tak długo byłam w łóżku wszystko przez tą pogodę


Mi jeszcze do teraz trochę zamula, ale już jest lepiej ponoć jest zmiana serwera i dlatego mamy takie atrakcje.
zamula okropnie


też dopiero wstałam
masakra ja już chcę słońce i ciepełko
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:50   #2342
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam się, właśnie pije poranna kawę co dzisiaj klikamy?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 10:59   #2343
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dziewczyny ta odżywka do paznokci z boxa to czy ona jest dostępna online, bo nie mogę znaleźć?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:01   #2344
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam w ten okropny niedzielny poranek

coś mnie trafia na ten wizaż, myślałam że dzisiaj już będzie działało normalnie, wszak to wczoraj mieli serwery zmieniać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:03   #2345
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też szukałam jej wcześniej na stronie i nie było A wiesz może jaką pojemność ma ta baza Smashboxa z boxa? Opakowanie ma spore - zastanawiam się czy to nie taka podpucha Ja nie lubię jak producent robi duże opakowanie, żeby ludziom się wydawało, że w środku jest więcej produktu Ale to i tak nie do końca się sprawdza, bo wtedy czasami piszą, że kupili w połowie pusty produkt Pamiętam, że kiedyś miałam krem BB z Oriflame - miał normalnie 30ml, tubka była malutka, ale szczelnie wypełniona. Lubię taką opcję Trochę mnie to śmieszy jak ludzie wybierają podkład w większej tubce, bo im się wydaje, że tam jest więcej produktu

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



A po jakim czasie od zakupu płaciłaś nią online (bez wcześniejszych zakupów w stacjo)? Może Ci się poszczęściło - ja niestety dostałam nieaktywowaną kartę z e-sklepu i musiałam w tej sprawie pisać do S.
Niestety nie wiem, ciekawe ile ma duza pojemnosc, bo wydaje mi sie ze to polowa, opakowanie jest naprawde spore. Ja dzis wyprobowalam jedna rzecz z brokula i pomadke Sephorowa. Minimalistyczny makeup, korektor, meteoryty, tusz do rzes, benetint pomadka jest super chyba kupie inne kolory potem
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:12   #2346
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem, ciekawe ile ma duza pojemnosc, bo wydaje mi sie ze to polowa, opakowanie jest naprawde spore. Ja dzis wyprobowalam jedna rzecz z brokula i pomadke Sephorowa. Minimalistyczny makeup, korektor, meteoryty, tusz do rzes, benetint pomadka jest super chyba kupie inne kolory potem
Jaka pomadka?

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-21 o 11:23
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:22   #2347
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Ktoś dostał maila po północy? Ja nigdy nie dostawałam maili od S w nocy Tego o boxie nie dostałam wcale (bo newsletter nie dochodzi ), ale moja mama dostała o 11:37 w dzień boxa (co ciekawe często dostaje kody rabatowe do sklepu online i zawsze info o boxie, miniaturach, a nawet nie jest w klubie S ), . Swoją drogą widać, że babka od tego postu zupełnie się nie orientuje, bo bazar S jak każdy inny otwarty tylko do zmierzchu (tym razem nieco dłużej, bo duża dostawa była )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456053197886.jpg (72,9 KB, 76 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 11:29   #2348
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

ojej jakie rozgoryczenie
przecież boxy były jeszcze potem dostępne, dostałą maila to mogła pilnować c'nie?
my przypilnowałysmy to i Oktawia złapała
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:30   #2349
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość



A po jakim czasie od zakupu płaciłaś nią online (bez wcześniejszych zakupów w stacjo)? Może Ci się poszczęściło - ja niestety dostałam nieaktywowaną kartę z e-sklepu i musiałam w tej sprawie pisać do S.
Jedną płaciłam w ciągu 3 tyg od zakupu, a drugą ok po 2 miesiącach, może rzeczywiście miałam szczęście
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:31   #2350
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Witam z rana,
Dziewczyny, co do kart upominkowych, ja nie bardzo kumam z tą aktywacja, bo miałam dwie karty kupowane online i żadnej nie aktywowalam przez infolinię. Przy płatności wpisywalam numer karty i ten kod, który trzeba wydrapac spod zdrapki.
Ja również miałam podobna sytuację, na trzy karty kupione online działały od razu dwie
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:44   #2351
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Jedną płaciłam w ciągu 3 tyg od zakupu, a drugą ok po 2 miesiącach, może rzeczywiście miałam szczęście
A to dlatego - te karty są aktywowane bez dzwonienia, ale dopiero za jakiś czas (tydzień chyba, choć z tego co czytałam czasami i sporo dłużej), a jak ktoś chce od razu użyć online, to musi zadzwonić i przyspieszyć aktywację. U mnie kilka dni po zamówieniu (kupilam chyba w pt, chciałam użyć w środę) jeszcze nie działała.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-21 o 11:46
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 11:52   #2352
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj współczuję, 3maj sie


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Współczuję

Na pocieszenie mogę dodać, że będę się męczyć w przyszłym tygodniu
Dziewczyny za otuchę niestety, kobiety mają w tej kwestii przewalone i co miesiąc cierpią, tzn. ja pierwszego dnia umieram
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:52   #2353
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to dlatego - te karty są aktywowane bez dzwonienia, ale dopiero za jakiś czas (tydzień chyba, choć z tego co czytałam czasami i sporo dłużej), a jak ktoś chce od razu użyć online, to musi zadzwonić i przyspieszyć aktywację. U mnie kilka dni po zamówieniu (kupilam chyba w pt, chciałam użyć w środę) jeszcze nie działała.
To bez sensu, kupisz komuś naprawdę na prezent i jeszcze musisz aktywować.. A jak dasz bez aktywacji? Ale prezent
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:56   #2354
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To bez sensu, kupisz komuś naprawdę na prezent i jeszcze musisz aktywować.. A jak dasz bez aktywacji? Ale prezent
Dlatego na prezent lepiej kupić w stacjo Kupisz online... Obdarowana osoba będzie chciała zrobić zakupy, a tam "Twoja karta jest wyczerpana" Ja to się tak zdenerwowałam jak zobaczyłam ten komunikat Na szczęście kartę kupiłam dla siebie (żeby dobić do darmowej dostawy ) i była tylko za 50zł.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:56   #2355
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
włosy zwilżam aloesem lub czym tam mi się chce na to daję odżywkę/ maskę o prostym składzie bez silikonów np kallos czy bingo i na to dopiero olej ( nie olejek, jednoskładnikowy, tak łatwiej ustalić który służy a który nie)
odżywka zawsze zemulguje olej i się zmywa faktycznie wodą, a ja przy okazji widzę lepsze efekty - maskę np daję proteinową to się ładnie z emolientami równoważy
A ja zawsze nakładałam olej na suche włosy przed myciem i trzymałam z 20-30 min, następnie myłam włosy szamponem (co najmniej 2 razy) i potem nakładałam odżywkę... i jakoś nigdy nie widziałam efektów

Może spróbuję Twój sposób, wpierw odżywka a na to olej. W takim przypadku odżywkę nakładasz na suche włosy czy mokre?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:07   #2356
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Witam się w pracująca sobotę :/ ale natrzaskalyscie postów w czasie brokuła, szacuneczek uprzejmie donosze ze w Yves Rocher jest kod na -100zł od 200zł działający na zielone punkty i serię Les Plaisirs Nature. Niestety dotychczasowa oferta z tej serii jest wycofywana i wchodzą nowe wariacje na temat. Jako że kocham miłością wielka ta serię zrobiłam zapasy stulecia i poleciały 4 zamówienia, za łączną kwotę około 400zł wartość regularna 800zł
A jaki to kod bo na wątku YR nic nie ma
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:10   #2357
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

O matko i córko! Wizaż dzisiaj dalej jak krew z nosa. A na dodatek przestała mi działać opcja "wyloguj"
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:11   #2358
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
A ja zawsze nakładałam olej na suche włosy przed myciem i trzymałam z 20-30 min, następnie myłam włosy szamponem (co najmniej 2 razy) i potem nakładałam odżywkę... i jakoś nigdy nie widziałam efektów
dla mnie to się mija z celem, szampon w takich ilościach zniszczy efekt, a jeszcze niektórzy myją gorącą wodą po tym włosy, bo się domyć nie chcą
wiadomo, że jeszcze jest róznica jaki mamy kolor włosów, czy są bezpośrednio po farbowaniu, jaka jest ich porowatość blabla
po hennie czy farbie lepiej unikać olei wnikających, kiedyś sobie cały efekt farbowania zniszczyłam
Cytat:
Może spróbuję Twój sposób, wpierw odżywka a na to olej. W takim przypadku odżywkę nakładasz na suche włosy czy mokre?
tak jak pisałam, zwilżam włosy - najchętniej aloesem mam w butelce ze sprajem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:11   #2359
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O matko i córko! Wizaż dzisiaj dalej jak krew z nosa. A na dodatek przestała mi działać opcja "wyloguj"
A czemu chcesz nas opuszczać? Jak widać Wizaż na to nie pozwala
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 12:13   #2360
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ktoś dostał maila po północy? Ja nigdy nie dostawałam maili od S w nocy Tego o boxie nie dostałam wcale (bo newsletter nie dochodzi ), ale moja mama dostała o 11:37 w dzień boxa (co ciekawe często dostaje kody rabatowe do sklepu online i zawsze info o boxie, miniaturach, a nawet nie jest w klubie S ), . Swoją drogą widać, że babka od tego postu zupełnie się nie orientuje, bo bazar S jak każdy inny otwarty tylko do zmierzchu (tym razem nieco dłużej, bo duża dostawa była )
Ale ta dziewczyna pewnie dostała maila o boxie tak jak ja, przed północą w dniu kiedy już się skończyły, jakieś 14 godzin po pierwszej serii maili.

edit
Sprawdziłam mail miałam na drugi dzień dopiero - czyli 38 godzin po pierwszej serii.

Edytowane przez ally21
Czas edycji: 2016-02-21 o 12:39
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:13   #2361
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny za otuchę niestety, kobiety mają w tej kwestii przewalone i co miesiąc cierpią, tzn. ja pierwszego dnia umieram
trzymaj się ja zawsze się modlę, żeby nie mieć jakiegoś egzaminu itp w ten dzień bo nie ma opcji żebym się ruszyła z łóżka

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
A ja zawsze nakładałam olej na suche włosy przed myciem i trzymałam z 20-30 min, następnie myłam włosy szamponem (co najmniej 2 razy) i potem nakładałam odżywkę... i jakoś nigdy nie widziałam efektów

Może spróbuję Twój sposób, wpierw odżywka a na to olej. W takim przypadku odżywkę nakładasz na suche włosy czy mokre?
bo jak się potem na siłe zmywa olej szamponem to efektów nie będzie
możesz robić albo tak jak Miska albo nałozyć olej a na to odżywkę, w każdym bądź razie nie musisz wtedy myć szamponem tego tylko samą wodą się spłukuje na tyle zeby włosy nie wyglądały jak tłuste.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:23   #2362
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dla mnie to się mija z celem, szampon w takich ilościach zniszczy efekt, a jeszcze niektórzy myją gorącą wodą po tym włosy, bo się domyć nie chcą
wiadomo, że jeszcze jest róznica jaki mamy kolor włosów, czy są bezpośrednio po farbowaniu, jaka jest ich porowatość blabla
po hennie czy farbie lepiej unikać olei wnikających, kiedyś sobie cały efekt farbowania zniszczyłam
tak jak pisałam, zwilżam włosy - najchętniej aloesem mam w butelce ze sprajem
Dziękuję, pierwszy raz spróbowałam w ogóle olej do włosów i to Twoim sposobem - na odżywkę. Włosy zupełnie inaczej się prezentują i nie są tłuste
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:26   #2363
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Boże jak muli... ale jest plus - nie ma ma dużo nadrabiania Ciekawa jestem jak wygląda szmina z boxa, ale najpierw muszę zużyć ta z poprzedniego Odżywka z boxa fajna,bo szybko jest sucha ja juz ja zmylam , bo jednak się zmusilam i robiłam hybrydki. Bo tydzień będzie zawalony i nie miałabym czasu
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:28   #2364
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
t



bo jak się potem na siłe zmywa olej szamponem to efektów nie będzie
możesz robić albo tak jak Miska albo nałozyć olej a na to odżywkę, w każdym bądź razie nie musisz wtedy myć szamponem tego tylko samą wodą się spłukuje na tyle zeby włosy nie wyglądały jak tłuste.
myślę, że kolejnoiść nakładania nie ma najmniejszego znaczenia

często myję włosy odżywką myjącą, zawsze po tym włosy mam świeże
Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziękuję, pierwszy raz spróbowałam w ogóle olej do włosów i to Twoim sposobem - na odżywkę. Włosy zupełnie inaczej się prezentują i nie są tłuste



modły zostały wysłuchane, jest słońce, uciekam do lasu wypluć płuca oby chociaz 3km przebiec
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:32   #2365
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A czemu chcesz nas opuszczać? Jak widać Wizaż na to nie pozwala
Gdybym mogła, to siedziałabym tutaj 24 h Ale, niestety, życie wzywa. A przede wszystkim praca
Jak szłam spać, to chciałam się wylogować, tak jak zawsze - bez skutku. I teraz patrzę, że znowu to samo. Czasem z wymianami może być przez to problem, bo ktoś będzie myślał, że jestem, a tak naprawdę mnie nie ma.
A Wy zawsze jesteście on, nawet jak nie korzystacie?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:33   #2366
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to dlatego - te karty są aktywowane bez dzwonienia, ale dopiero za jakiś czas (tydzień chyba, choć z tego co czytałam czasami i sporo dłużej), a jak ktoś chce od razu użyć online, to musi zadzwonić i przyspieszyć aktywację. U mnie kilka dni po zamówieniu (kupilam chyba w pt, chciałam użyć w środę) jeszcze nie działała.
A no widzisz, pewnie dlatego


Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To bez sensu, kupisz komuś naprawdę na prezent i jeszcze musisz aktywować.. A jak dasz bez aktywacji? Ale prezent
Hehe i ktoś sobie może pomyśleć, że dostał wyczerpaną kartę niczym pustą kopertę na weselu

Ale beznadziejny dzień, ponury i deszczowy, nic mi się nie chce, a tu jeszcze obiad muszę gotować
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:53   #2367
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam sie


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dobrze, że ten tint w kolorze czerwonym, a nie np. beżowo- brązowym.

AnulaQa jak zwykle, jak coś napisze
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:58   #2368
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
myślę, że kolejnoiść nakładania nie ma najmniejszego znaczenia

często myję włosy odżywką myjącą, zawsze po tym włosy mam świeże




modły zostały wysłuchane, jest słońce, uciekam do lasu wypluć płuca oby chociaz 3km przebiec
ja nie powiedziałam że ma chodziło mi że można tak i tak a i tak nie będzie to wymagało szamponu

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Gdybym mogła, to siedziałabym tutaj 24 h Ale, niestety, życie wzywa. A przede wszystkim praca
Jak szłam spać, to chciałam się wylogować, tak jak zawsze - bez skutku. I teraz patrzę, że znowu to samo. Czasem z wymianami może być przez to problem, bo ktoś będzie myślał, że jestem, a tak naprawdę mnie nie ma.
A Wy zawsze jesteście on, nawet jak nie korzystacie?
ja się nigdy nie wylogowuje nie czuje takiej potrzeby
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:18   #2369
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


Jak ktoś jest zainteresowany tylko tą różową gąbkę w kształcie klepsydry, która jest teraz w lutowym be glossy można kupić na cocolita za 9,90. Jak był dzień darmowej dostawy to pozamawiałam te gąbki w różnych sklepach. Wszystkie są identyczne, produkowane w Chinach, tylko przepakowują do różnych opakowań. W stacjonarnym Golden Rose widziałam ją po 29,90zł. NIe mam oryginalnego jaja Beuaty Blendera, bo 69zł to dla mnie stanowczo za dużo jak za zwykłą gąbkę która się szybko zużywa przy malowaniu różnych osób. Wolę kupić w tej cenie 7 gąbek i częściej je zmieniać, ze względów higienicznych
Cosmetix z nieba spadłaś z tą informacją, będę domawiać na cocolicie
Wkurza mnie że moje jajo stwardniało

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Probowalam wczoraj tego Benetinta na policzki i na usta, policzki wygladaly super, najbardziej naturalny roz jaki kiedykolwiek mialam , a na ustach koszmar - wygladalam jak wampir, bardzo nierownomierny kolor
Mam podobne wrażenia naustne. Wampirzyca raczej do pracy sie nie nada, bynajmniej dopóki nie zacznę statystować w filmach o wampirach

Liv, chce Ci sie nadal Si rose?

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Probowalam wczoraj tego Benetinta na policzki i na usta, policzki wygladaly super, najbardziej naturalny roz jaki kiedykolwiek mialam , a na ustach koszmar - wygladalam jak wampir, bardzo nierownomierny kolor
Mam podobne wrażenia naustne. Wampirzyca raczej do pracy sie nie nada, bynajmniej dopóki nie zacznę statystować w filmach o wampirach

Liv, chce Ci sie nadal Si rose?

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Witam się w pracująca sobotę :/ ale natrzaskalyscie postów w czasie brokuła, szacuneczek uprzejmie donosze ze w Yves Rocher jest kod na -100zł od 200zł działający na zielone punkty i serię Les Plaisirs Nature. Niestety dotychczasowa oferta z tej serii jest wycofywana i wchodzą nowe wariacje na temat. Jako że kocham miłością wielka ta serię zrobiłam zapasy stulecia i poleciały 4 zamówienia, za łączną kwotę około 400zł wartość regularna 800zł
Przypomina mi się moja podobna akcja jak odkryłam wątek roskowy. Po latach przepłacania w stacjonarkach hop i wpadłam po uszka w zapasy i też kiedyś tak nachomikowałam Les Plaisirs Nature
Zużywanie to już była robota górnika na przodku.. miałam dość ale się zawzięłam. Od tej akcji mówię sobie nigdy więcej chomikowania.
Powydawałam i mozolnie zużywałam ok a wiadomo że nowosci wpadaja nie wiadomo jak.
Aczkolwiek po jednym ulubionym z gamy zapachowej to żaden grzech

Ciekawa jestem tych nowości w rosku

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja nie powiedziałam że ma chodziło mi że można tak i tak a i tak nie będzie to wymagało szamponu



ja się nigdy nie wylogowuje nie czuje takiej potrzeby
Co do wyższości jednej metody olejowania nad inną, to nie ma jednej słusznej mądrości na to. Trzeba próbować niestety na sobie..a i tak efekt może być totalnie inny niż u kogoś nawet o podobnych włosach, strukturze.
U wszystkich olaplex jest super hiper, a ja miałam straszne siano mimo zrobienia prawidłowo w salonie blabla.. kupa kasy poszła i tak ścięłam bo nie mogłam dotykać tej bidy.

Rotkohl życie zmalowało psikusa, ale ładnemu we wszystkim ładnie.

No i jednak lepsze zawsze różowe niż zielone
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:18   #2370
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
trzymaj się ja zawsze się modlę, żeby nie mieć jakiegoś egzaminu itp w ten dzień bo nie ma opcji żebym się ruszyła z łóżka
Też zawsze liczę na to, że najwięcej latania, załatwiania i wyjazdów nie przypadnie na pierwszy dzień
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.