Mój wygląd :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-15, 16:42   #1
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61

Mój wygląd :/


Mam dość swojego wyglądu.. - może nie dośc, ale chce coś zmienic

1. Zdjęcia na końcu aktualne..

2. Moje paznokcie... - nie obgryzam juz ale są słabe i "odżywkuje je".

Edytowane przez aniad61
Czas edycji: 2006-03-26 o 11:33
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:57   #2
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Cool Dot.: Mój wygląd :/

Idź na solarium albo posmaruj sie ujędrniajacym samoopalaczem to nie bedziesz blada. Nastepnie kup sobie jakis dobry kremik pod oczy likwidujacy wory (duzo jest na kwc) I nie musisz robic wcale tapety tylko delikatnie sie umaluj na jakieś kolory pasujące do twojej cery ( nie wiem jak z nia jest bo nie ma zdjecia wiec nie widac).
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:14   #3
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Help

Edytowane przez aniad61
Czas edycji: 2006-03-26 o 11:36
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:15   #4
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Mój wygląd :/

Przykro mi,nie moge Ci nic doradzic,poniewaz wogole nie widac Twojego zdjecia,i nie mozna go powiekszyc :|
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:17   #5
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Wklejam moje zdjęcie nieaktualne teraz, bo mam krótsze włosy, gdzieś tak do brody...ale od zawsze mam taki kolor włosów, i taką cerę...
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:24   #6
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Mój wygląd :/

Jeśli chodzi o kolor Twojej cery... uważam,że jakims wyjsciem byloby przejscie sie na solarium,lub rozprowadzienie samoopalacza,na nic tu sie zda uzycie ciemnego podkladu lub specyfiku rozswietlajacego,najpierw musisz opalic skóre.Co do paznokci,przetestowalam na sobie olejek odzywczy KillyS i musze przyznac ze jest swietny,poprawil znacznie stan moich paznokci,sa teraz dlugie,zdrowe i silne.Co do odzywek Sally Hansen to musze stwierdzic,ze nie jestem z nich zadowolona,uzywalam Get Strong,Nail protex,No more breaks,i nie zauwazylam zadnych oszolamiajacych efektow.
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:27   #7
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

1. Do solarium NIGDY nie pójde. 2. KillyS ?? Co to jest za firma ?? Za ile ??
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 17:29   #8
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mój wygląd :/

Od razu po spojrzeniu na zdjęcie pomyślałam sobie, że chyba dobrze byłoby Ci w grzywce. Nie wiem czy solarium na dłuższą metę to dobry pomysł. Lepiej już zainwestuj w dobry balsam brązujący do ciała i do twarzy.
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:30   #9
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Mój wygląd :/

Faktycznie kolor Twojej skóry jest dosc jasny,ma odcien ziemisty,doradzilabym CI abys zaczela uzywac jakiegos lekkiego podkladu,Twoja cera nabrala by zdrowego kolorytu. Makijaz wcale nie musi oznaczac "tapety".Wogole to stwierdzenie czesto nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci.... Jesli ktos ma mocniejszy makijaz,ladnie podkreslone usta,oczy,roz na policzkach,toi wcale nie oznacza,ze ma tapete na twarzy... Błędne okreslenie ludzi,ktorzy sie wogole nie znaja na makijazu i kosmetyce twarzy....
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:32   #10
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Mój wygląd :/

Ania, po kolei Ci wymieniam co nasunęło mi się na myśl
Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale twoja cera wygląda na bardzo ziemistą. Też mam ten problem i używam zielonej glinki raz w tygodniu, to poprostu cudowny kosmetyk, wszytskie grudki czy zaskórniki znikają jak reką odjął. Powinnaś używac jakiegoś kremu z witaminami najlepiej na noc (z tańszych Iwostin z wit. C i E, albo Eris duo-c, z droższych Active C La Roche Posay) na dzień krem nawilżający koniecznie z filtrami. Pod oczy mnie dobrze robi krem AA Oceanic kojąco-nawilżający, używam na dzień i na noc i cienie faktycznie są mniejsze.
Ja osobiście bardzo polecam ci delikatny makijaż, moim zdaniem może zdziałać cuda, a wcale nie oznacza tapety! Na przykład takie połączenie podkład, tusz do rzęs i bezowy opalizujący cień do oczu, który pięknie rozświetli buźkę.
Jeśli chodzi o włosy, to każde są inne i mnie tak polecany Wax pasował średnio, zdecydowanie lepiej działały na moje włosy choćby maski z Avonu, czy jednominutowa odżywka Sunsilk.
Przy obgryzaniu paznokci moim zdaniem może pomóc jedynie diabelnie silna wola lub tipsy.
Ja balsamu do ciała używam codziennie po kąpieli, skóra wtedy się nie wysusza, jest miękka i delikatna. Peeling robie dwa razy w tygodniu.
Solarium zdecydowanie nie polecam- po co sobie szkodzić? Zdecydowanie lepiej do ciała używac balsamu brązującego, a na twarz samoopalacz.
Mam nadzieje że troszkę pomogłam
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:33   #11
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Mój wygląd :/

KillyS- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2481
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 17:45   #12
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Co to znaczy - ZIEMISTA CERA ??
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:51   #13
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Mój wygląd :/

Ziemista cera to inaczej cera o ziemistym kolorze,nie wygladajaca zbyt zdrowo,zgaszona,blada---> chyba nie trzeba dalej tlumaczyc,jesli nadal nie wiesz skorzystaj z wyszukiwarki.
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:53   #14
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Dobrze..wiem...Tak też mi się wydaje...ale ja nie umiem nic normalnie nic nie umiem ani w makijażu...ani w ogóle, żeby ładnie wyglądać nic...nie potrafię...
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:58   #15
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Mój wygląd :/

No cóż nie wszyscy maja do tego "rękę" poczytaj sobie watki na temat makijazy moze ktoras z propozycji Ci sie spodoba i postarasz sie ja wykorzystac,makijaz potrafi zdzialac cuda!!!
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:59   #16
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Cytat:
Napisane przez ona1982
Od razu po spojrzeniu na zdjęcie pomyślałam sobie, że chyba dobrze byłoby Ci w grzywce.
W pierwszej wiadomości jest to malutkie zdjęcie z grzywką, tylko miałam ją tak zaczesaną na bok, prawie jej nie widać...Nigdy więcej grzywki!! Nie chcę mieć grzywki...Strasznie mi przeszkadza...

Taak...słyszałam i widziałam w gazetach różne gwiazdy bez i z makijażem i na prawdę zrobiło to na mnie duże wrażenie...ale dziewczyny...Po kolei Najpierw co mam użyć na twarz, żeby się wydała inna taka...ładniejsza i zdrowsza... I coś na moją kieszeń oczywiście! Na kieszeń licealistki!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 22:10 Powód: post pod postem
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:12   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Mój wygląd :/

stosuj peelingi, serie kosmetyków dotleniających, jedz marchewki lub pij Kubusia- szybko zauważysz różnicę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:15   #18
martaK
Raczkowanie
 
Avatar martaK
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 332
Dot.: Mój wygląd :/

jesli masz jasna cere polecam duzy pedzel i puder brazujacy - np vipera. Musnij nim kosci policzkowe, czubek nosa, brode i boki czola - to doda troche wyrazu twojej buzi (a przede wszystkim kolorku). ja bym jeszcze dorzucila tusz do rzes i fajny blyszczyk - tez ladnie podreslaja urode nie rzucajac sie w oczy. Co do kosmetykow - balsam do ciala - jak najbardziej - codziennie po prysznicu (kapieli)
martaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:19   #19
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Słyszałam, że po piciu soku z marchwii albo jedzeniu codziennie marchwii skóra jest nierówno pomarańczowa...Zawsze gdy podejmuje probe pomalowania rzes tuszem to wokol oczu mam kropki tuszu, bo tak jakos nakladam go ze....lepiej nie chwalic sie bo nie ma czym Jak na razie poprzestalam na odzywce do rzes bezbarwnej...
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 18:24   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Mój wygląd :/

Cytat:
Napisane przez aniad61
Słyszałam, że po piciu soku z marchwii albo jedzeniu codziennie marchwii skóra jest nierówno pomarańczowa...Zawsze gdy podejmuje probe pomalowania rzes tuszem to wokol oczu mam kropki tuszu, bo tak jakos nakladam go ze....lepiej nie chwalic sie bo nie ma czym Jak na razie poprzestalam na odzywce do rzes bezbarwnej...
Skarbie przecież nikt nie każe Ci jeść jakichś wielkich ilości tej marchewki- owszem , za dużo beta-karotenu powoduje m.in.zażółcenie się skóry . Wypijaj ...powiedzmy jedną szklankę soku dziennie i będzie dobrze.
Co do malowania- musisz ćwiczyć, próbować, w końcu "załapiesz". Każda z nas kiedyś była początkująca
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:40   #21
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Mój wygląd :/

ja polecam krem brazujacy Soraya-barwi bardzo delikatnie, beta-karoten,marchewki,Kubusia lub karotke i moze zmiana kolrku wloskow choc czesciowa?? na jakis jasniejszy odcien??
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:48   #22
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Mój wygląd :/

Heh kochana gdybym ja Cię "wzięła w swoje ręce" wyglądałabyś jak księżniczkaZróbiłabym Ci makijażyk,uczesała fajnie włoski i odrazu wyglądałabyś jak inna osobaMoże po prostu poproś jakąs koleżankę,żeby Ci cuś poradziła z makijażykiem itd.Ale myślę,że sama też w końcu byś się nauczyła
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:59   #23
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Mój wygląd :/

Aniu jestes kosmiczna 6 i milosc jest dla Ciebie najwazniejsza lekcja jak i piekno.Omijaj tandete (solaria,ciemne podklady),mam do Ciebie propozycje napisz do mnie na priv ,jesli oczywiscie zechcesz ps na slabe paznokcie trzeba wzmacniac organizm od wewnatrz takze odpowiednim jadlospisem(miski zelki )pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:05   #24
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Perwati ale co ty proponujesz jeśli chodzi o makijaz...nie zrobisz mi go, ale mozesz mi wytlumaczyc co i jak ?? Prosze Was...Na prawde kazda rada dla mnie jest jak skarb
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:43   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
To moze ja zamieszce zdjecia krok po kroku jezeli chodzi o nakladanie podkladu

1.Podklad wybierz testujac na buzi i szyjii,wybierz ten kolor ktory najbardziej zlewa sie ze skora-lepiej wybrac troche jasniejszy niz ciemniejszy jkesli nie znajdziesz idealnego.

2.Zawsze naloz najpier lekki krem nawilzajacy-pomoze to przygotowac skore na wchoniecie podkladu-jezeli masz skore tlusta szukaj kremow nawilzajacych oil free.

3.Naloz podklad na cala twarz (nie zapomnij tez o szyjii)nie zapominajac o zakamarkach nosa,pod oczami i na powieki(cienie beda sie lepiej trzymac) nie przesadz z iloscia podkladu,dobrze jest nakladac specjalnym pedzelkiem do podkladu.

4.Rozetrzyj podklad dokladnie gabeczka kierujac sie od srodka ku dolowi twarzy

5.Wybierz korektor o jeden ton ciemniejszy od odcienia skory zeby ukryc pzrebarwienia, wybierz korektor w tej samej tonacjii jesli chcesz ukryc piegi i cienie pod oczami.Wklep delikatnie korektor.Mozesz tez uzyc specjalnego pedzelka do nakladania korektora i delikatnie go rozetrzec.

6.Na zakonczenie zakoncz makijaz uzywajac sypkiego pudru transparentnego.
Naloz go uzywajac duzego pedzla do pudru,puder zmatowi lekko cere,jezeli chcesz cere nieco rozswietlic uzyj pudru w wersjii z rozswietlajacymi drobinkami.

dalsza czesc :
makijaz oczu
1.Uczesz brwi uzywajac specjalnej szceoteczki Mozesz nalozyc na szcoteczke troche zelu(moze byc do wlosow) albo uczesac ja specjalna odzywka zeby nie byly potargane.
2.Przygotuj powieki do nalozenia cieni przypudrowujac je pudrem transparentnym.
3.Jezeli twoje brwi wymagaja podkreslenia podkresl ich kolor uzywajac kredki lub naloz na pedelek troche cienia(kolor cienia i kredki zalezy od koloru brwi,nigdy nie uzywaj ciemniejszego koloru niz Twoje brwi)
4.Naloz cien pedzelkiem aplikujac najwieksza ilosc cienia od strony zewnetrznej powieki.mozesz tez nalozyc najpierw jasny cien a potem ciemniejszy,rozetrzyj granice miedzy cieniami.
5.Naloz jasniejszy cien na gorna czesc powieki-otworzy to oko.
6.Podkrec rzesy uzywajac zalotki(potrzymaj rzesy w zalotce kilkanascie sekund)

7.Uzyj kontorowki do oczu (mozesz narysowac cienka kreske i ja rozetrzec)mozesz takze uzyc kredki wewnarz oka(khol).
8.Pomaluj rzesy maskara,po pomalowaniu rozczes rzesy specjalna szczoteczka jesli tego potrzebuja(sa sklejone lub maja grudki itp)



I jeszce jedno zdjecie pokazujace jak nakladac cienie eyeliner i maskare do uzyskania efektu przydymionego oka,moze sie przyda(zdjecie ukradzione z makeupalley.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 22:10 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 06:58   #26
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Mój wygląd :/

Dzieki Czarny Elfie na pewno KIEDYS to się przyda...Co zrobić z tą ziemistą cerą ?? Na razie tylko chcę to poprawić... :P
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 07:19   #27
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
mam takie same oczka.. i powiem Ci, ze trudno jest z nimi cos sensownego zrobic. Te dolaczone instrukcje sa swietne ale w rzeczywistosci gdys sie naklada cienie na takie oczy to powieki wydaja sie jeszcze ciezsze. Moje rady to nastawic sie przede wszystkim na bardzo dobry tusz do rzes i wyregulowac odpowiednio brwi tzn. zeby ich koncowki nie opadaly na dol tylko zeby byly tak bardziej na prosto i nie moga byc zbyt dlugie. A i jeszcze jedno, jak malujesz rzesy to nie maluj ich do konca tzn. do konca jesli chodzi o dlugosc pojedynczych rzes .. chodzi mi o to, zeby nie malowac tych rzes ktore sa na zewnetrznych kacikach oczu. Pozniej zamieszcze rysunek to moze jasniej to wyjasni .. to jedyna sztuczka ktora sprawdzila sie w moim przypadku.

choc wiesz co, chyba sie troszeczke pomylilam..(zdjecie jest troszke male).. bo u Ciebie widac powieke wiec mozesz wykorzystac rady ktore udzielily Ci dziewczeta

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 22:10 Powód: post pod postem
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 09:52   #28
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
kochana kup balsam brazujący do ciała i uzywaj go do twarzy .działa szybko juz po pierwszym uzyciu cera nabiera zdrowego koloru naprawde ci polecam sama uzywam i nie mam juz problemu z blada ziemnista cera

jesli chodzi o makijaz to polecam ci wytuszownie rzęs i jakis jasno rozowy blyszczyk od razu lepiej sie wyglada!!!!
powodzenia

zapomnialm dodac ze ten balsam brazujacy do ciala to nic innego jak Sopot Ziaji

buziaczki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 22:11 Powód: post pod postem
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 09:53   #29
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Mój wygląd :/

Jeśli nie chcesz się tapetować to może tylko tusz do rzęs i krem tonujący np. Vichy. Poproś panią w aptece o próbki i sprawdz jak leży Z paznokciami odsyłam na podforum paznokcie. Tam jest dużo "paznokcowych maniaczek", które z przyjemnością udzielą Ci porad co i jak Do włosów polecam serię Seboradin Niger z czarnej rzepy. Moje włoski ruszyły po 14 dniowej kuracji w ampułkach z tej serii. Regularnie używam szamponu z tej serii no i czasem wetrę lotion w skóre głowy na noc. Generalnie to mój faworyt i u mnie zadziałał Jeśli chodzi o wax też kiedyś się przyjaźniłam z tą odżywką. Do czasu jak nie przeczytałam gdzieś, że ma substancje które mogą powodować łysienie plackowate od tej pory wax tylko stoi w łazience. Balsam, krem, peeling to dla mnie podstawa. Balsam po kąpieli, peeling 2 razy w tygodniu, a krem to wiadomo > przynajmniej dwa razy dziennie. Pozdrawiam!
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:40   #30
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Mój wygląd :/

Odpowiem na Towje pytanie nr 3 dotyczące Neri + Wax + Skrzypowvita: moim zdaniem zauważysz efekty , każde włosy są inne, ale nie zaszkodzi spróbować, u mnie było rewelacyjnie..

Co do soków i marchewki Agabil ma rację: ja miałam cerę ziemistą, do dziś jestem jasna, ale od dwóch lat piję sok z marchwi ( niemal codziennie jeden duży kubuś )i jest różnica. Twarz ma jasny , ale ładny , zdrowy kolor a skóra na rękach , brzuchu nogach itd wygląda równie dobrze.Nie jest pomarańczowa , ale taka ładnie zocista jakby leciutko opalona, także może skuś się na soczki z marchewki. Oczywiście, zarówno jeśli chodzi o włosy jak i skórę na efekty trzeba będzie poczekać....
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.