Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 12:08   #2881
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kochane jesteściepod kontrola lekarza uf jakoś bardziej ufam Wam (...)
Mam nadzieję, że Ci sie to niechcący wyrwało. Żadna z nas nie widziała Twoich plam ani naczynek, nie istnieje najmniejszy powód, dla którego nam (wszystkim czy może jakiejś części?) można bardziej ufać.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:23   #2882
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Witajcie

To ja Wasza Natasza

dziś kawy nie piłyście bo wszystkie kubki przypełzły do mojego pyska za co Was serdecznie przepraszam. Madziusia Twoja kawa była okropna, za mocna. I jakieś czerwone herbaciśko mi się pchało...fuj

Buczka powiem tyle...aleś wymyśliła
i jeszcze dodam....to po cholerę byśmy Cię sms-ami ganiały

Novi już kilka dni minęło, poproszę o następny obraz


Antura ale z Ciebie kokieta, ja to zawsze na zdjęciu jak do wojska bym szła.

Dennuś uwierz, że to dobrze nie wygląda

Michell witaj

taaaka Natasza w wojsku - oj, miałabyś problemy, laska Normalnie mundurowi za Tobą sznurem by szli .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:28   #2883
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
taaaka Natasza w wojsku - oj, miałabyś problemy, laska Normalnie mundurowi za Tobą sznurem by szli .
chyba z laską Kamiś
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:32   #2884
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
chyba z laską Kamiś

Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:37   #2885
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

napewno konsultacje z lekarka bede miała bo i od niej z gabinetu cosmelan kupie...Czasami wiecej doradzi osoba ktorą problem dotknął,która z nim walczy i ta wiedza w walce moze sie podzielic..Ile osób,tyle cer,kazda inna..jednakże u każdej finał objawil mniej plam lub wogóle(pozazdrościć)..Uwi erzcie tyle co sie dowiedziałam tu na forum nie powiedzial mi żaden lekarz a i nie mało ich odwiedzałam..Dzieliłyście sie nowinkami,probowałyście na sobie chyba wszystkiego i oto chodzi..dlatego ufam..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:37   #2886
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
chyba z laską Kamiś

Ivuś......
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:39   #2887
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
napewno konsultacje z lekarka bede miała bo i od niej z gabinetu cosmelan kupie...Czasami wiecej doradzi osoba ktorą problem dotknął,która z nim walczy i ta wiedza w walce moze sie podzielic..Ile osób,tyle cer,kazda inna..jednakże u każdej finał objawil mniej plam lub wogóle(pozazdrościć)..Uwi erzcie tyle co sie dowiedziałam tu na forum nie powiedzial mi żaden lekarz a i nie mało ich odwiedzałam..Dzieliłyście sie nowinkami,probowałyście na sobie chyba wszystkiego i oto chodzi..dlatego ufam..

Z jakiego jesteś miasta i jak się nazywa dr u której kupisz cosmelan i z którą konsultowałaś tę sprawę?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:44   #2888
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczynki a ja zamiast PITAMi sie zająć to sie pudruje i wiecie co już podklad mi nie potrzebny tak to teraz widze nałożyłam sobie puderka (no dwa) sypki i juz jest dobrze jakby nie naczynka na nosie to tez juz podkładu bym nie używała.....: jupi:
Michell ja też wole naczynka od plam....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:47   #2889
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Mieszkam obecnie koło Wrocławia i tam tez we wtorek w gabinecie WellDerm u dr Agnieszki Bliżanowskiej(specj dermatologii i wenerologii) mam wizyte.Jest to centrum dermatologii i kosmetyki estetycznej
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:47   #2890
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Z jakiego jesteś miasta i jak się nazywa dr u której kupisz cosmelan i z którą konsultowałaś tę sprawę?
ta jak zwykle...... taniej szukasz

Michell to jeszcze ja zapytam ile dzieci, w jakim wieku, który TŻ.... i czy o dupie maryny z nami pogadasz?

Magdzia tzn że zwrot będziesz miała
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-18 o 13:05 Powód: żartowalam (jakby co)
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:56   #2891
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mieszkam obecnie koło Wrocławia i tam tez we wtorek w gabinecie WellDerm u dr Agnieszki Bliżanowskiej(specj dermatologii i wenerologii) mam wizyte.Jest to centrum dermatologii i kosmetyki estetycznej

O to jesteśmy ciekawe co Ci zaproponuje ta pani dr na plamy i naczynka Podzielisz się tym, co usłyszysz? I jeśli można prosić, to zapyttaj po ile ma cos2. Mam żyłkę sknery w sobie, co ujawniła Iv
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:58   #2892
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrolek nic nie kumasz bo nas w balona Casi zrobiła. Kazała w laptopie szukać kamery. Byam przekonana że to taka opcja jakaś jest. A ona miała kamere internetową na myśli, jak jej nie masz to nici z robienia zdjeć.

Nie mam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:07   #2893
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cześć Iv.Czy masz nadal strażacką czerwień czy trochę blednie?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:11   #2894
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzieci 13 lat corka i 4 lata syn..Jade na botox w czółko to przy okazji pogadamy o plamiskach u p.doktor.Porownam z allegro i zobaczymy jak w gabinecie cenia ów magiczny słoiczek.Przygarnijcie mnie do swojego grona bo jak zburaczeję(patrz i czyt ocipieję)4 tyg bez kontaktu z ludzmi,wstretna taka..to w Was moj ostatni ratunek przed ocaleniem ludności w postaci mojej skromnej osóbki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:23   #2895
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
ta jak zwykle...... taniej szukasz

Michell to jeszcze ja zapytam ile dzieci, w jakim wieku, który TŻ.... i czy o dupie maryny z nami pogadasz?

Magdzia tzn że zwrot będziesz miała
Antek, Iv jesteście niemożliwe
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:25   #2896
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

ivonako o dupie marynie tez pogadam a jakże hi hi...Dostaje rozdwojenia jażni..czytam druga część piszę z Wami..w miedzy czasie robie obiadek..Mam gości dzis wiec mobilizuje sie i uciekam do garówbuziole dla wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:26   #2897
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Antek, Iv jesteście niemożliwe
Eee tam Iv jest fajna, a ja nawet możliwa
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:29   #2898
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dzieci 13 lat corka i 4 lata syn..Jade na botox w czółko to przy okazji pogadamy o plamiskach u p.doktor.Porownam z allegro i zobaczymy jak w gabinecie cenia ów magiczny słoiczek.Przygarnijcie mnie do swojego grona bo jak zburaczeję(patrz i czyt ocipieję)4 tyg bez kontaktu z ludzmi,wstretna taka..to w Was moj ostatni ratunek przed ocaleniem ludności w postaci mojej skromnej osóbki
Heh Michell (przygarnęłam jak na załączonym obrazku)
ok czteroletniej cudzej ale córki - szukam - coby sobie wychować dla swojego syna żonę. I znowu pudło. Twoja trzynastka to już za duża
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:32   #2899
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dzieci 13 lat corka i 4 lata syn..Jade na botox w czółko to przy okazji pogadamy o plamiskach u p.doktor.Porownam z allegro i zobaczymy jak w gabinecie cenia ów magiczny słoiczek.Przygarnijcie mnie do swojego grona bo jak zburaczeję(patrz i czyt ocipieję)4 tyg bez kontaktu z ludzmi,wstretna taka..to w Was moj ostatni ratunek przed ocaleniem ludności w postaci mojej skromnej osóbki

Michell, my nie jestesmy skromne Np. Iv w drugim wcieleniu jest Nataszą, a Anturek ciągle wystawia język, jak to anturium, nasza Buczka nosi rózowe botki więc jak sie za nią nie oglądać, Dome ćwiczy niemal codziennie swe nieskromne, boskie ciało, Megi - ma okropnie piekn e nogi i je wystawia na pokuszenie - to jej te na aviatorku, Denna niby ma skrzydła, ale deklaruje, że w tym roku poszuka też rogów diabełka w sobie, Masi ma mega wielka wiedzę o biochemii i nieskromnie jej na szczeście skromnie dla siebie tylko nie trzyma,, Castrolek ma odwagę żyć poooowoooooli.....

to tylko częśc z naszych zalet bo teraz musze przerwac i zająć się potomkiem
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:35   #2900
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrolek nic nie kumasz bo nas w balona Casi zrobiła. Kazała w laptopie szukać kamery. Byam przekonana że to taka opcja jakaś jest. A ona miała kamere internetową na myśli, jak jej nie masz to nici z robienia zdjeć.
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Antek, Iv jesteście niemożliwe
No
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:38   #2901
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Michell, my nie jestesmy skromne Np. Iv w drugim wcieleniu jest Nataszą, a Anturek ciągle wystawia język, jak to anturium, nasza Buczka nosi rózowe botki więc jak sie za nią nie oglądać, Dome ćwiczy niemal codziennie swe nieskromne, boskie ciało, Megi - ma okropnie piekn e nogi i je wystawia na pokuszenie - to jej te na aviatorku, Denna niby ma skrzydła, ale deklaruje, że w tym roku poszuka też rogów diabełka w sobie, Masi ma mega wielka wiedzę o biochemii i nieskromnie jej na szczeście skromnie dla siebie tylko nie trzyma,, Castrolek ma odwagę żyć poooowoooooli.....

to tylko częśc z naszych zalet bo teraz musze przerwac i zająć się potomkiem

Taaaaaak,powoli jest cudownie tyle że rzadko wychodzi.Ale trzeba próbować,wtedy życie ma sens
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:42   #2902
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Heh Michell (przygarnęłam jak na załączonym obrazku)
ok czteroletniej cudzej ale córki - szukam - coby sobie wychować dla swojego syna żonę. I znowu pudło. Twoja trzynastka to już za duża
IV to ja mam odpowiednio wiekowo bratanicę ty już nie szukaj - bo to super dziecko jest trochę ją psuje ale pewnie sie nada chociaz ostatnio twierdzi ze wyjdzie za księcia (mądre dziecko - tylko chyba jeszcze nie wie że takich to nie dają)
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:50   #2903
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny nie wiecie czy filtr LRP Anthelios 50+ creme teintee to jest tylko jeden kolor dostępny ?
Dostałam własnie taki filtr, najpierw się ucieszyłam, wiadomo filtr, potem mi mina zrzedła jak zobaczyłam kolorek. Przecież tym czymś nie da sie smarować. Muszę teraz kupić taki sam tylko biały żeby to wymieszać, bo inaczej nie zużyje tego. A dwóch róznych firm nie można mieszać. Czemu takie kolory robią?

Zastanawiam się czy są rózne odcienie może, używał ktoś ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:54   #2904
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie czy filtr LRP Anthelios 50+ creme teintee to jest tylko jeden kolor dostępny ?
Dostałam własnie taki filtr, najpierw się ucieszyłam, wiadomo filtr, potem mi mina zrzedła jak zobaczyłam kolorek. Przecież tym czymś nie da sie smarować. Muszę teraz kupić taki sam tylko biały żeby to wymieszać, bo inaczej nie zużyje tego. A dwóch róznych firm nie można mieszać. Czemu takie kolory robią?

Zastanawiam się czy są rózne odcienie może, używał ktoś ?
Masi a on ciemny jest bo ja właśnie czegos ciemniejszego szukam a te kolorki innych dla mnie za jasne i wygladam jak "gejsza" tylko akurat LPR mnie podrażnił ale jak ciemne to moge łzawić
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:55   #2905
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Michell a botox to pierwszy raz będziesz robiła?, robiłaś już u tej lekarki... ja to trochę się boję, żeby potem nie wyglądać jak przez okno? Znasz tą lekarkę, masz do niej zaufanie?


Castrolciu umknęło mi...usta zjaśniały ciutkę, zastrupiały, mniejsza opuchlizna i obudziłam się z zaschniętym na policzku osoczem
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-18 o 13:59
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:56   #2906
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie czy filtr LRP Anthelios 50+ creme teintee to jest tylko jeden kolor dostępny ?
Dostałam własnie taki filtr, najpierw się ucieszyłam, wiadomo filtr, potem mi mina zrzedła jak zobaczyłam kolorek. Przecież tym czymś nie da sie smarować. Muszę teraz kupić taki sam tylko biały żeby to wymieszać, bo inaczej nie zużyje tego. A dwóch róznych firm nie można mieszać. Czemu takie kolory robią?

Zastanawiam się czy są rózne odcienie może, używał ktoś ?
Masi tylko jeden kolor mają, nie mam pojęcia po jaką cholerę taki produkują Nie jestem w stanie go używać. Nabyłam jeszcze przed maską, nieświadoma swych czynów. Jeśli chodzi o kolor to muszę powiedzieć, że najjaśniejszy jaki spotkałam to SVR 50 ecran mineral teinte lecz ten podkreśla zmarchy i firanki... używam go jako korektora w okolice oczu
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:02   #2907
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Boże, a mnie się marzy , żeby ktoś taki sklep dla nas założył - wszystkie możliwe filtry, odpowiednie do nich ew. pudry itp. I żeby się na tym wszystkim znal i potrafił doradzić. Przy nas by nie splajtował z pewnością

jak patrzę na kolory niektórych filtrów to też sie zastanawiam - na kim je testują, ze się komuś stapiają ze skóra - na świnkach ? Mulatach ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:04   #2908
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Michell a botox to pierwszy raz będziesz robiła?, robiłaś już u tej lekarki... ja to trochę się boję, żeby potem nie wyglądać jak przez okno? Znasz tą lekarkę, masz do niej zaufanie?
Iv nie bądź taka podejrzliwa, pewnie z polecenia jest, ja rozumiem Twoje obiekcje ale nie wszyscy lekarzy są tacy jak tamten

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Castrolciu umknęło mi...usta zjaśniały ciutkę, zastrupiały, mniejsza opuchlizna i obudziłam się z zaschniętym na policzku osoczem

O jakże wspaniały poranek Ja dla odmiany mam opryszczkę Tak właśnie jest jak się szuka powodów by nie brać heviranu... Usta zbladły, brwi nadal czarne
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:05   #2909
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Magda niestety ciemny, do samodzielnego używania się nie nadaje, a biorąc pod uwagę ze to filtr i trzeba go dużo nałożyć żeby ochrona była właściwa to wygląda się jak przez okno.
Zrobiłam wczoraj próbę, nałożyłam troche tego Anheliosa wymieszanego z innym białym (niestety nie LRP, bo akurat nie mam) potem to zmatowilam troche dry-flo i maźnęłam troszkę Lucidity żeby biel stłumić i nareszcie usłyszałam że ładnie wyglądam.

Myślicie że dwa filtry tej samej firmy można mieszać bezbolesnie ?

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-18 o 14:08
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:08   #2910
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny to ktory filtr jest ciemny:confused : bo jakbym podkladu juz nie musiala to mnie ciemniejszy potrzebny a oprócz Lorealowego (ale po nie sie mazać nie da) to ja jeszcze nie trafiłam
Edit o dzieki ci bardzo to muszę sobie go oblukac koniecznie

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-18 o 14:16
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.