Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 21:13   #2731
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

mamoNiny, pranie- dziekuję Tak się cieszę kotem chociaż trochę sie boje jutra ale poradzimy sobie Przy okazji zadbałam o siebie i umówiłam sie w końcu do dentysty! Tez ulga.
Co do diety to mam taka własną Nie jem słodyczy, nie jem po 19stej, 5-6 posiłków dziennie (mniejszych)- pożywne śniadanie, owoce, obiad, warzywa, kolacja. Wiele tego w sumie- piję tylko wodę i zielona herbatę (w sumie całe życie tak piję ), raz w tygodniu mogę zgrzeszyć i zjeść coś np. z serem żółtym.
Ostatnio koleżanka mi w JOY'u pokazała taka rozpiskę co można jeść a co nie, co lepiej zamiast czekolady jak się ma ochotę itp
Zamiast pieczywa jem chlebek ryżowy pełnoziarnisty ewentualnie ciemne pieczywo pełnoziarniste. Zero ketchupu, majonez jeżeli już tylko light, jogurty-kefiry-maślanki beztłuszczowe. Na śniadanie do sałatki mogę dorzucić też np. garsteczkę jakiś orzechów np. włoskich lub nerkowca. Mięso tylko drobiowe- kurczak lub indyk- najlepiej gotowany lub pieczony.
Naprawdę nie głoduję
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:23   #2732
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pranie- na BU juz zrobilam zamowienie ale chodzilo mi o olejki zeby z HA mieszac podpatrzylam od Cathy. jakos mnie nie zaciekawily tam te olejki albo gdzies czegos nie zauwazylam :P ostatecznie wybieram ten macerat z zielonej herbaty i olejek ze slonecznika, male opakowania. dziekuje za porady
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:50   #2733
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja również myślałam o tym serum z wit. c bo muszę się nawilżyć.. poza tym do włosów maskę z jedwabiem muszę nabyć
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:01   #2734
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Paula, na BU sa wlasnie olejki (serum) do mieszania z HA, maja nie tylko oleje roslinne, ale i inne skladniki. Choc sam olej na poczatek tez ok. Niech sie skora przyzwyczai do nadmiaru dobra
White, po 19 tez staram sie nie jesc i wlasnie sie skrecam, bo zapomnialam zjesc wczesniej, a teraz jeszcze TZ poprosil mnie o przygotowanie mu kolacji bo jedzie z lotniska i zrobilam mu pyszne kanapki ze swiezego razowca z mozzarella.. Auc! Co do reszty to najwiekszy problem mam z serem zoltym - ja go kocham, nie moge bez niego zyc..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:14   #2735
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ehh pranie, powodzenia.. ja też właśnie zwalczam pokusę.. sery ogolnie są pycha.. chyba wszystkie uwielbiam.. poza tym nie umiem odmówić kabanoska lub salami..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:23   #2736
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

cathy, pisałaś że w tych słoiczkach z zsk mieszasz proszki
możesz mi mniej więcej podać jaką średnice mają te słoiczki (czy pędzlem da się w pokrywce zakręcić?)?
z góry dziękuję za odp cathy lub pozostałym zorientowanym
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:41   #2737
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
cathy, pisałaś że w tych słoiczkach z zsk mieszasz proszki
możesz mi mniej więcej podać jaką średnice mają te słoiczki (czy pędzlem da się w pokrywce zakręcić?)?
z góry dziękuję za odp cathy lub pozostałym zorientowanym
wybacz, ale właśnie sobie uświadomiłam, że po przeprowadzce żadnej linijki ani centymetra nie mogę znaleźć
Zaraz pstryknę fotkę dla porównania jakąś, to sobie sama mniej więcej zobaczysz, jak to wygląda

EDIT:
ano mniej więcej tak to wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sloiczki.jpg (80,3 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-15 o 22:59
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 23:04   #2738
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dziękuję, jesteś kochana
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:06   #2739
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

nie ma za co mam nadzieję, że fotka przejrzysta i widać mniej więcej wielkość słoiczka z ZSK (choć w przykrywce pędzlem zamachać się za bardzo nie da )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:11   #2740
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a ja wlasnie zjadlam kolacje

u mnie niejedzenie po 19 to pierwszy krok do jojo nie moge sobie pozwolic na spadek metabolizmu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:14   #2741
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
a ja wlasnie zjadlam kolacje

u mnie niejedzenie po 19 to pierwszy krok do jojo nie moge sobie pozwolic na spadek metabolizmu
ja od 19- tej bez jedzenia bym nie wytrzymała na 100% Mój dzien trwa mniej więcej do godziny 3-4 w nocy, więc na samą myśl o zakończeniu posiłków o 19- tej mnie skręca z głodu. Własnie wcinam sobie Activię z płatkami
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 23:15   #2742
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
możesz mi mniej więcej podać jaką średnice mają te słoiczki (czy pędzlem da się w pokrywce zakręcić?)?
z góry dziękuję za odp cathy lub pozostałym zorientowanym
Ja mam takie, tylko z czarną pokrywką.
Średnica: 4,5 cm, wysokość: 2,3 cm.

Do mieszania minerałów wygodniejsze są, wg mnie, te słoiczki:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?176,pla...pojemnik-50-ml

Dodatkowo są szczelne, więc można w nich trzymać nadmiar proszków. Średnica ok. 5,5 cm, wysokość: ok. 3 cm.

A do nakładania polecam coś szerszego, idealne są opakowania farmaceutyczne na maści o średnicy ok. 8 cm (można dostać w aptekach), mi najbardziej odpowiada 90 ml.
http://www.mariuszkozak.pl/5,pudelka-apteczne.html

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja od 19- tej bez jedzenia bym nie wytrzymała na 100% Mój dzien trwa mniej więcej do godziny 3-4 w nocy, więc na samą myśl o zakończeniu posiłków o 19- tej mnie skręca z głodu. Własnie wcinam sobie Activię z płatkami
Cathy, to ja też będę w klubie późnożerców. Jem kiedy chcę, co chcę i ile chcę (preferuję zdrowe pokarmy i napitki, dzięki czemu mogę sobie pozwolić za skok w bok, jak mam ochotę ).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-15 o 23:28
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:18   #2743
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Do mieszania minerałów wygodniejsze są, wg mnie, te słoiczki:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?176,pla...pojemnik-50-ml
też je mam, ale one są taaaakie brzydkie
Poza tym ja mieszam przeważnie mniejsze ilości na próbę, więc dla mnie te 15 ml są wystarczające. Ale rzeczywiście, dla osób, ktore od razu chcą zmieszać całe próbki, to ten 50 ml w sam raz
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:36   #2744
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
też je mam, ale one są taaaakie brzydkie
Eee tam, eleganckie są, taki porządny farmaceutyczny look . Ja bym nawet chętnie trzymała proszki w takich superszczelnych plastikowych słoiczkach jak na surowce sypkie z Mazideł, gdyby nie to, że przy otwieraniu można sobie palce połamać, że o paznokciach nie wspomnę .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 06:36   #2745
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wybacz, ale właśnie sobie uświadomiłam, że po przeprowadzce żadnej linijki ani centymetra nie mogę znaleźć
Zaraz pstryknę fotkę dla porównania jakąś, to sobie sama mniej więcej zobaczysz, jak to wygląda

EDIT:
ano mniej więcej tak to wygląda
dzięki, cenne porównanie
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
a ja wlasnie zjadlam kolacje

u mnie niejedzenie po 19 to pierwszy krok do jojo nie moge sobie pozwolic na spadek metabolizmu
u mnie podobnie
niejedzenie po 18 to mit, zwlaszcza jak idzie sie spać o 24
kolacja powinna być do 3h przed snem a jesli bialkowa to 1h przed snem
naprawdę jedząc kolację mozna chudnąc
Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ja mam takie, tylko z czarną pokrywką.
Średnica: 4,5 cm, wysokość: 2,3 cm.

Do mieszania minerałów wygodniejsze są, wg mnie, te słoiczki:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?176,pla...pojemnik-50-ml

Dodatkowo są szczelne, więc można w nich trzymać nadmiar proszków. Średnica ok. 5,5 cm, wysokość: ok. 3 cm.

A do nakładania polecam coś szerszego, idealne są opakowania farmaceutyczne na maści o średnicy ok. 8 cm (można dostać w aptekach), mi najbardziej odpowiada 90 ml.
http://www.mariuszkozak.pl/5,pudelka-apteczne.html



Cathy, to ja też będę w klubie późnożerców. Jem kiedy chcę, co chcę i ile chcę (preferuję zdrowe pokarmy i napitki, dzięki czemu mogę sobie pozwolić za skok w bok, jak mam ochotę ).

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Eee tam, eleganckie są, taki porządny farmaceutyczny look . Ja bym nawet chętnie trzymała proszki w takich superszczelnych plastikowych słoiczkach jak na surowce sypkie z Mazideł, gdyby nie to, że przy otwieraniu można sobie palce połamać, że o paznokciach nie wspomnę .
a to fakt, ile razy już klęłam przy otwieraniu nie wspomnę
wolę ZySKowe, np. jak po kwasie laktobionowym
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 09:03   #2746
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja nie jem po 19stej bo chodzę spać o 22-23 przeważnie Te 3-4 godziny musi mi zostać do snu.
Ja to bardzo lubię jeść przed telewizorem wieczorem ale opanowuję się rewelacyjnie Żeby nie zwalniać metabolizmu powinno się jeść regularnie mniejsze posiłki np. 5-6. Tym sposobem nie da się głodować- zapewniam
Wczoraj tak się przejełam badaniami kota, że ostatni posiłek zjadłam o 15... Dzisiaj od rana mnie z nerwów skręca tak, że ledwo co kefir wcisnęłam
Pranie- ja też kocham ser żółty O dziwo jego niejedzenie nie sprawia mi obecnie aż tak dużego problemu. Pokochałam za to szpinak i kiełki słonecznika
Wiem jak to jest przygotowywać posiłki dla TŻa zwłaszcza gdy samemu się zjeść nie może tego.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 09:05   #2747
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Paula, na BU sa wlasnie olejki (serum) do mieszania z HA, maja nie tylko oleje roslinne, ale i inne skladniki. Choc sam olej na poczatek tez ok. Niech sie skora przyzwyczai do nadmiaru dobra
hmm.. ja to jak zwykle cos przeocze :P no ale masz racje, niech sie skora przyzwyczai a pozniej se zakupie serum. w kazdym razie dziekuje za porady

ja sie staram za pozno nie jesc, chyba ze jem wlasnie cos bialkowego ale to juz zazwyczaj wtedy, kiedy jestem bardzo glodna wieczorem. i tez uwielbiam ser- szczegolnie zolty, kabanoski a wczoraj mialam faze na pomidory... az mi slinka ciekla
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 09:08   #2748
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Z tym żółtym serem to można sobie tłumaczyć, że cztery plasterki to całodzienne zapotrzebowanie na wapń i wtedy nie ma takich wyrzutów sumienia
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 09:18   #2749
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Z tym żółtym serem to można sobie tłumaczyć, że cztery plasterki to całodzienne zapotrzebowanie na wapń i wtedy nie ma takich wyrzutów sumienia

słodycze mogą prawie nie istnieć, ale ser pod każdą postacią wciągnę zawsze i wszędzie
podobnie szpinak
kiełki też u mnie ostatnio królują, zawsze to lepsze od tych pędzonych pseudo-warzyw
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-04-16 o 09:20
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 09:28   #2750
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
u mnie podobnie
niejedzenie po 18 to mit, zwlaszcza jak idzie sie spać o 24
kolacja powinna być do 3h przed snem a jesli bialkowa to 1h przed snem
naprawdę jedząc kolację mozna chudnąc
a dokladnie to powinno sie zjesc chudy bialkowy posilek 2 - 0,5 h przed snem
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja nie jem po 19stej bo chodzę spać o 22-23 przeważnie Te 3-4 godziny musi mi zostać do snu.
Ja to bardzo lubię jeść przed telewizorem wieczorem ale opanowuję się rewelacyjnie Żeby nie zwalniać metabolizmu powinno się jeść regularnie mniejsze posiłki np. 5-6. Tym sposobem nie da się głodować- zapewniam
Wczoraj tak się przejełam badaniami kota, że ostatni posiłek zjadłam o 15... Dzisiaj od rana mnie z nerwów skręca tak, że ledwo co kefir wcisnęłam
Pranie- ja też kocham ser żółty O dziwo jego niejedzenie nie sprawia mi obecnie aż tak dużego problemu. Pokochałam za to szpinak i kiełki słonecznika
Wiem jak to jest przygotowywać posiłki dla TŻa zwłaszcza gdy samemu się zjeść nie może tego.
4 godziny to akurat tyle, zeby zdazylo wygasnac w piecu przed spaniem, wiec nie ma sily metabolizm zwalnia
oczywiscie kiedy jest sie mlodym to organizm wiele wybacza (ale tez pamieta wszystko) niestety po 30-tce juz nie jest zwykle tak fajnie i oprocz ilosci posilkow bardzo wazne sa tez przerwy miedzy nimi (nie moga byc za dlugie) a zwlaszcza ta nocna

a owoce czy jogurt to nie posilek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 10:06   #2751
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
a dokladnie to powinno sie zjesc chudy bialkowy posilek 2 - 0,5 h przed snem

4 godziny to akurat tyle, zeby zdazylo wygasnac w piecu przed spaniem, wiec nie ma sily metabolizm zwalnia
oczywiscie kiedy jest sie mlodym to organizm wiele wybacza (ale tez pamieta wszystko) niestety po 30-tce juz nie jest zwykle tak fajnie i oprocz ilosci posilkow bardzo wazne sa tez przerwy miedzy nimi (nie moga byc za dlugie) a zwlaszcza ta nocna

a owoce czy jogurt to nie posilek
A czy ja jogurt jako posiłek traktuję? Absolutnie nie!
Codziennie rano wypijam zieloną herbatę jak tylko wstanę, później kefir lub jogurt 0% tłuszczu ewentualnie aktivia i śniadanko
Czytałam w wielu artykułach, że 3-4 godziny przed snem nie powinno się jeść już i żyję z tym bardzo dobrze
Nocna przerwa i tak zawsze jest dłuższa niż pozostałe pomiędzy posiłkami za dnia.
Dużo i tak zależy od genów- ktoś może jeść niezdrowo i nie tyć a ktoś może odżywiać się zdrowo i mieć problemy z wagą
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 10:22   #2752
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Z tym żółtym serem to można sobie tłumaczyć, że cztery plasterki to całodzienne zapotrzebowanie na wapń i wtedy nie ma takich wyrzutów sumienia
no tak ale też dużo więcej tłuszczu mają niestety i te węglowodany... ehh ale od czasu do czasu można a nawet trzeba jak sobie czegoś długo odmawiam, to zawsze boję się, że nie będę potrafiła się opanować jak już się skuszę
hehe poza tym mam jeszcze zasadę, że zgrzeszyć mogę, ale jeśli wcześniej zapracuję sobie na taką możliwość

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
A czy ja jogurt jako posiłek traktuję? Absolutnie nie!
Codziennie rano wypijam zieloną herbatę jak tylko wstanę, później kefir lub jogurt 0% tłuszczu ewentualnie aktivia i śniadanko
Czytałam w wielu artykułach, że 3-4 godziny przed snem nie powinno się jeść już i żyję z tym bardzo dobrze
Nocna przerwa i tak zawsze jest dłuższa niż pozostałe pomiędzy posiłkami za dnia.
Dużo i tak zależy od genów- ktoś może jeść niezdrowo i nie tyć a ktoś może odżywiać się zdrowo i mieć problemy z wagą
ja muszę 2 godziny przed snem coś wcisnąć do brzuszka inaczej wilki mi się śnią a ostatnio odkryłam, dzięki diecie proteinowej, że surowe warzywa nie do końca mi służą, więc również postawiłam na kiełki.
już po raz kolejny na różnych wątkach przestrzegam przed aktivią.. jeśli nie ma takich zaleceń lekarskich, nie powinno się jej jeść.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 10:28   #2753
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
już po raz kolejny na różnych wątkach przestrzegam przed aktivią.. jeśli nie ma takich zaleceń lekarskich, nie powinno się jej jeść.
A czemu? Tzn ja nie jadam, bo nie lubię, ale z ciekawości pytam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 10:32   #2754
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Kuszenie jedzeniem jest nieludzkie przywykłam do pokus mineralnych na wizażu ale pokarmowych to raczej nie - i nie umiem sie im oprzeć
Jestem straszliwym łakomczuchem ale o dziwo nie jestem glodna wieczorem (może dlatego że jestem także straszliwym śpiochem ) za to o poranku zdumiewam wszystkich współpracowników ilością "karmy".
to że powinnam zjeść wieczorem białkowy posiłek jest dla mnie, przyznam, nowością - hmm sałatka z czerwonej fasolki albo ciecierzycy np?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 10:37   #2755
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
no tak ale też dużo więcej tłuszczu mają niestety i te węglowodany... ehh ale od czasu do czasu można a nawet trzeba jak sobie czegoś długo odmawiam, to zawsze boję się, że nie będę potrafiła się opanować jak już się skuszę
hehe poza tym mam jeszcze zasadę, że zgrzeszyć mogę, ale jeśli wcześniej zapracuję sobie na taką możliwość


ja muszę 2 godziny przed snem coś wcisnąć do brzuszka inaczej wilki mi się śnią a ostatnio odkryłam, dzięki diecie proteinowej, że surowe warzywa nie do końca mi służą, więc również postawiłam na kiełki.
już po raz kolejny na różnych wątkach przestrzegam przed aktivią.. jeśli nie ma takich zaleceń lekarskich, nie powinno się jej jeść.
A dlaczego tak z aktivią? Ja uwielbiam ten jogurt pitny z truskawką i kiwi
Ja wieczorami jeżeli jem to dlatego, że lubię a nie jestem głodna. Dlatego 3-4h niejedzenia przed pójściem spać to dla mnie obecnie nic trudnego bo głodna robię się dopiero rano
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 11:00   #2756
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Kuszenie jedzeniem jest nieludzkie przywykłam do pokus mineralnych na wizażu ale pokarmowych to raczej nie - i nie umiem sie im oprzeć
Jestem straszliwym łakomczuchem ale o dziwo nie jestem glodna wieczorem (może dlatego że jestem także straszliwym śpiochem ) za to o poranku zdumiewam wszystkich współpracowników ilością "karmy".
to że powinnam zjeść wieczorem białkowy posiłek jest dla mnie, przyznam, nowością - hmm sałatka z czerwonej fasolki albo ciecierzycy np?
rano akurat duża ilość "karmy" wskazana
może raczej twaróg, sałatka z tuńczyka, omlecik
choć strączkowe kocham to jednak wieczorem jakoś nie widzę, ale od czasu do czasu... grunt to różnorodność
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 11:10   #2757
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
A czy ja jogurt jako posiłek traktuję? Absolutnie nie!
o jogurcie pisalam akurat ogolnie skoro juz jestesmy w temacie

Cytat:
Nocna przerwa i tak zawsze jest dłuższa niż pozostałe pomiędzy posiłkami za dnia.
Dużo i tak zależy od genów- ktoś może jeść niezdrowo i nie tyć a ktoś może odżywiać się zdrowo i mieć problemy z wagą
Tak jest dluzsza dlatego ostatni posilek jest tak wazny organizm inaczej pracuje w czasie snu (i wtedy ten ostatni bialkowy posilek bedzie sprawial, ze w piecu bedzie sie zazyc ) a inaczej kiedy czuwamy (wtedy w piecu spala sie szybciej).
Jesli przerwa nocna jest za dluga, wtedy rano zamiast tylko dorzucic do pieca, trzeba rozpalac na nowo
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
to że powinnam zjeść wieczorem białkowy posiłek jest dla mnie, przyznam, nowością - hmm sałatka z czerwonej fasolki albo ciecierzycy np?
za duzo wegli jak na wieczor
w ostatnim posilku fajnie sprawdza sie chudy twarozek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 11:15   #2758
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
w ostatnim posilku fajnie sprawdza sie chudy twarozek
to samo mowi mi Tz i wcina go zawziecie, czesto zaraz przed snem. ja czasami tez

ja nie mam przynajmniej takiej pokusy ze Tz cos wcina a ja nie moge bo podobnie sie odzywiamy, tylko ona ma wiecej ruchu i bardziej chudnie
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 11:34   #2759
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

to może jeszcze tutaj zapytam: czy formuła matte EDM nadaje się do suchej cery czy niezbyt?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 11:39   #2760
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Hej wynalazłam na Allegro takie podkłady Sobare Beauty, zaraz polecę szukać co to takiego:
http://www.allegro.pl/item606384576_...aw_medium.html
Słyszał ktoś coś?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.