produkty Lush - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 11:23   #2581
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Mnie nawet udało się znaleźć Massage Bar, który mogłabym zakupić - Heavanilli Massage Bar http://www.lush.co.uk/products/skinc...e-bar_731.html, podobno zapach cudowny - jakaś Polka mówiła w filmiku na You Tube, chyba nawet został tutaj wrzucony.
Tylko ta kostka taka mała
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:41   #2582
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ja mam caly czas obawy przed tymi massage barami boje sie ze to sie nie bedzie chcialo smarowac, ze za zimno. albo ze za cieplo, i sie rozplynie. Ale chyba kiedys jak zuzyje troche moich balsamow z zapasow to sie skusze na jakies.
Masz w paczuszce kawałek Mange Too więc sobie zobaczysz
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:52   #2583
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Hej dziewczyny

Co prawda dopiero rozpoczynam moja przygode z Lush'em, jednak juz teraz moge stwierdzic, ze bez watpienia mydelka i szampony w kostce beda moim kolejnym uzaleznieniem.
Wlasnie przegladam watek i zastanawiam sie na co sie zdecydowac.
Jak na razie na mojej liscie must have znajduja sie:
-szampon Big
-szampon w kostce Godiva
-scrub Sugar Plum Fairy

Zastanawiam sie rowniez nad mydelkami.... Moze doradzicie ktore beda dobre dla cery mieszanej? Najbardziej interesowaloby mnie slynne juz 'baby face', ale niestety aktualnie nie widze go w ich ofercie
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:59   #2584
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

witam i ja

zamowilam dopiero pierwsze produkty z lusha a juz wiem, ze to moja kolejna milosc
i mam mega dluga liste nastepnych zakupow

narazie kupilam:
fresh farmancy - na poczatku zapach mnie odrzucil, teraz zaczal mi sie podobac dotego stopnia, ze "podwachuje" go w ciagu dnia super oczyszcza, skora po nim jest wrecz tepa
angels on bare skin - tyle pozytywnych opinii a ja mam mieszane uczucia, nie widze po nim zadnego efektu, ciezko sie rozprowadza, i zapach jest jakis takiiiii intensywny
aqua mirabilis - fajnie "drapie" zapach jest slodziudki, przyjemny, nawilza, choc spodziewalam sie, ze bedzie bardziej - ale ogolnie na plus
skin drink - mimo iz zapach jest nieprzyjemny to super nawilza, swietnie sie rozprowadza i jest bardzo wydajny

ogolnie kosmetyki sa super
teraz czaje sie na mydelka, bubble bary, zele i inne rarytasy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:42   #2585
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze troche przeprosic Seanik'a podczas mycia juz nie smierdzial, na wlosach mial przyjemny swiezy zapach. Nie wiem dlaczego tak to odczuwam roznie. Na sucho jednak wedlug mnie ma mniej przyjemny zapach
moim zdaniem na sucho pachnie calkiem przyjemnie na mokro jeszcze nie probowalam
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Masz w paczuszce kawałek Mange Too więc sobie zobaczysz
dziekuje
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:23   #2586
monika6996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: produkty Lush

a teraz kilka moich wrażeń z zamówienia:
The blond- na początku zapach mnie odrzucił, był tak intensywny, ale jak zostawiłam szampon w otwartym opakowaniu w pokoju to nie dosc ze wywietrzal i zaczal mi sie podobac to jeszcze w pokoju pachnie .
Co do mycia- wloski pieknie blyszcza, nie przetluszczaja sie, nie wiem do konca czyja to zasluga czy szamponu czy american cream- ten za to boosko pachnie i widze, ze bedzie bardzo wydajny.
dark angels- juz wiem jakie to uczycie byc gornikiem hehe. Zapach nie podoba mi sie w ogole. Mama mowi, ze to drzewo sandalowe ale ja sama nie wiem. Po uzyciu skora gladziutka az milo.
snow fairy bubblegum lip tint- kupilam go ze wzgledu na kolor i zapach. zapach nieziemski- gumy balonowej. Zostawia na ustach delikatny rozowy kolorek. jestem uzalezniona od blyszczykow i wszelakich mazidel do ust i zakochalam sie w nim
monika6996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:34   #2587
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

a ja jestem zakochana w Angel f bare skin do tego bardzo pasuje mi jego konsystencja.
Zadowolona takze dzis jestem z szamponu Squeaky Green. wzielam go w zamowieniu tylko po to zeby dostac pudeleczko (bo bralam seanika a jakos dziwnie mam slabosc do metalowych pudelek lusha). I na ta chwile bardziej mi odpowiada Squeaky Green niz Seanik. Wlosy sa delikatne i bardziej lsniace.
a co do American Cream - dla mnie zapach sredni i slabo wyczuwalny. No i gdzie ta wydajnosc? Mi sie wydaje ze po nalozeniu jej na wlosy nagle znika, jakby sie w wode zamieniala. Ile trzymacie AM na wlosach?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 15:37   #2588
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy King of skin zmywacie woda czy woda + mydlo?

bo ono jest dosc tluste...i mam wrazenie tlustej i lepkiej skory
Ja używam na suchą, jeśli mam dużo czasu, żeby się wchłonął...ale ja mam wiecznie suchą skórę. Niektórzy używają tego jak mydła. Inni np wmasowują w wilgotną skórę. Ja nie próbowałam jeszcze w ten sposób, podobno też szybciej się kończy z wodą...a ja wolę nie mieć pretekstu do zakupów, muszę oszczędzać.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:14   #2589
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja jestem zakochana w Angel f bare skin do tego bardzo pasuje mi jego konsystencja.
Zadowolona takze dzis jestem z szamponu Squeaky Green. wzielam go w zamowieniu tylko po to zeby dostac pudeleczko (bo bralam seanika a jakos dziwnie mam slabosc do metalowych pudelek lusha). I na ta chwile bardziej mi odpowiada Squeaky Green niz Seanik. Wlosy sa delikatne i bardziej lsniace.
a co do American Cream - dla mnie zapach sredni i slabo wyczuwalny. No i gdzie ta wydajnosc? Mi sie wydaje ze po nalozeniu jej na wlosy nagle znika, jakby sie w wode zamieniala. Ile trzymacie AM na wlosach?
Jeśli miałabym wybierać między Angels on bare skin a Aqua Marina wybrałabym to drugie. Mam trochę trudności z nałożeniem AoBS na twarz, więcej zostaje na umywalce niż na twarzy Ktoś (nie pamiętam kto ) napisał, że po AM ma się uczuci matowej twarzy i z tym się zgadzam w 100%.

Co do AM - ja najpierw myję włosy i kładę AM. W tym czasie myję zęby, ciało, jakiś peeling i po 10-15 minutach zmywam. Ale jak włosy myję w ciągu dnia to trzymam dosłownie minutę
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:15   #2590
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Słuchajcie, proszę o poradę...
Chciałabym kupić mojemu teżetowi kilka rzeczy z Lusha od choinkę, ale on ma bardzo delikatną i podażnioną, praktycznie naczynkową, wiecznie zaczerwienioną cerę na twarzy. Potrzebuję najdelikatniejszego Cleansera... Sama mam Fresh Farmacy, ale on trochę wysusza, więc nie wiem czy dla teżeta będzie dobry - wolałabym coś bardzo delikatnego, nawilżającego?

Myślę o takim zestawie:
- 9 to 5 Cleanser
- Ambrosia Shaving Cream

i do tego jeszcze do włosów:
- Seanik lub Karma Komba? Który lepszy dla teżeta?
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:23   #2591
Paulkabe
Raczkowanie
 
Avatar Paulkabe
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Słuchajcie, proszę o poradę...
Chciałabym kupić mojemu teżetowi kilka rzeczy z Lusha od choinkę, ale on ma bardzo delikatną i podażnioną, praktycznie naczynkową, wiecznie zaczerwienioną cerę na twarzy. Potrzebuję najdelikatniejszego Cleansera... Sama mam Fresh Farmacy, ale on trochę wysusza, więc nie wiem czy dla teżeta będzie dobry - wolałabym coś bardzo delikatnego, nawilżającego?

Myślę o takim zestawie:
- 9 to 5 Cleanser
- Ambrosia Shaving Cream

i do tego jeszcze do włosów:
- Seanik lub Karma Komba? Który lepszy dla teżeta?
Ja mam podobną cerę jak Twój TŻ i najdelikatniejszy wydaje mi się Angel on Bare skin, tylko zapach nie wsyzstkim się podoba, bo to lawenda Troszkę mocniej peelinguje Buche de noel, ja jestem z niego bardzi zadowolona, ale widziałam, żę niektórzy piszą, że wysusza
Paulkabe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 17:27   #2592
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Paulkabe Pokaż wiadomość
Ja mam podobną cerę jak Twój TŻ i najdelikatniejszy wydaje mi się Angel on Bare skin, tylko zapach nie wsyzstkim się podoba, bo to lawenda Troszkę mocniej peelinguje Buche de noel, ja jestem z niego bardzi zadowolona, ale widziałam, żę niektórzy piszą, że wysusza
A AoBS nie wysusza? On ma jakieś drobinki peelingujące? Bo mój teżet od golenia ma tak czerwoną buzię, że to jest jakiś kosmos, więc nie chcę żadnego peelingu. Dlatego myślałam o tym 9 to 5 bo to jest taki lotionek i tam w opisie ma napisane, że do skóry delikatnej...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:33   #2593
monika6996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a co do American Cream - dla mnie zapach sredni i slabo wyczuwalny. No i gdzie ta wydajnosc? Mi sie wydaje ze po nalozeniu jej na wlosy nagle znika, jakby sie w wode zamieniala. Ile trzymacie AM na wlosach?
Ja na poczatku myje wloski i je lekko wykrecam, a nastepnie klade AC i myje sie cala. Co prawda tez mi jakby znika,ale tak na prawde nie trzeba go duzo zeby wloski byly lsniace i miekkie. Moj pachnie dosc intensywnie, na poczatku mnie sie nie podobal ten zapach ale teraz go uwielbiam
monika6996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:39   #2594
Paulkabe
Raczkowanie
 
Avatar Paulkabe
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
A AoBS nie wysusza? On ma jakieś drobinki peelingujące? Bo mój teżet od golenia ma tak czerwoną buzię, że to jest jakiś kosmos, więc nie chcę żadnego peelingu. Dlatego myślałam o tym 9 to 5 bo to jest taki lotionek i tam w opisie ma napisane, że do skóry delikatnej...
Nie miałam tego 9 to 5, więc nic Ci nie powiem... A AoBS ma takie nasionka lawendy, ale ich nie jest zbyt wiele, może 1 albo 2 się nabiorą na raz... Ma wygląd takiej pasty, naprawdę delikatnie peelinguje... Fresh Farmacy i Coaal Face bardzo mnie wysuszyl, Buche de noel ma zmielone migdały mocniej peelinguje.. Herbalism śmierdzi Nie wiem tylko jak Aqua Marina, bo planuje dopiero ją kupić, ale czytałam, że też jest delikatnaa
Paulkabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:49   #2595
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: produkty Lush

Hej, hej lushomaniaczki

Wszystkie tak zachwalacie FF, że chyba i ja się skuszę. Jak długi ma termin ważności?
I jeszcze pytanko dotyczące szamponów i odżywek do włosów - mam bardzo ciężkie, farbowane włosy. Nie chce nic co mi je napuszy, lub "powiększy objętość". Chodzi mi o efekt wygładzenia,nabłyszczenia i.. ładny zapach Macie jakieś sugestie?
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:56   #2596
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Hej, hej lushomaniaczki

Wszystkie tak zachwalacie FF, że chyba i ja się skuszę. Jak długi ma termin ważności?
I jeszcze pytanko dotyczące szamponów i odżywek do włosów - mam bardzo ciężkie, farbowane włosy. Nie chce nic co mi je napuszy, lub "powiększy objętość". Chodzi mi o efekt wygładzenia,nabłyszczenia i.. ładny zapach Macie jakieś sugestie?
tez wlasnie dzis pytalam na innym watku o ten termin i dostalam odp, ze chyba dlugi bo nawet nie ma daty na opakowaniu
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:01   #2597
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tez wlasnie dzis pytalam na innym watku o ten termin i dostalam odp, ze chyba dlugi bo nawet nie ma daty na opakowaniu
Dziękuje Ci za odpowiedz. Jestes expressowa Czyba się skuszę na zakup. Do tej pory kupowałam świeże maski bo ten miesięczny termin ważności powodował, że regularnie stosowałam...

Przeglądam stronę lusha (czemu codziennie na nią wchodzę skoro są tam ciągle te same produkty? to chyba prawdziwe uzależnienie) i interesują mnie następujące produkty: Ultimate shine szampon, Trichomania szampon, i odżywka Retread - czy któraś z Was je stosowała i może coś powiedzieć?
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:21   #2598
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci za odpowiedz. Jestes expressowa Czyba się skuszę na zakup. Do tej pory kupowałam świeże maski bo ten miesięczny termin ważności powodował, że regularnie stosowałam...

Przeglądam stronę lusha (czemu codziennie na nią wchodzę skoro są tam ciągle te same produkty? to chyba prawdziwe uzależnienie) i interesują mnie następujące produkty: Ultimate shine szampon, Trichomania szampon, i odżywka Retread - czy któraś z Was je stosowała i może coś powiedzieć?
Hej Heksa

Kope lat
Widze, ze jestes obeznana w Lush'owym temacie
Napisz mi prosze, w ktorym sklepie w Dublinie kupujesz i czy w sklepach stacjonarnych mozna natrafic na jakies okazje cenowe, promocje?
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:29   #2599
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

dzieki Dziewczyny za sugestie dot. AC
wlasnie zaczynam sie zastanawiac czy to sprawa szamponu czy AC, ze mam dzis tak pieknie blyszczace klaczki.
Prawde mowiac troche drogo AC wychodzi, za 250ml AC mam dwie puchy mojej ulubionej dobrej maski drogeryjnej (Loreal)
A odnosnie Aqua Mariny... nie moge jej dobrze przetestowac poniewaz zapach powoduje, ze blyskawicznie ja zmywac i to jeszcze na wdechu (bez oddychania w sensie)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 18:39   #2600
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dzieki Dziewczyny za sugestie dot. AC
wlasnie zaczynam sie zastanawiac czy to sprawa szamponu czy AC, ze mam dzis tak pieknie blyszczace klaczki.
Prawde mowiac troche drogo AC wychodzi, za 250ml AC mam dwie puchy mojej ulubionej dobrej maski drogeryjnej (Loreal)
A odnosnie Aqua Mariny... nie moge jej dobrze przetestowac poniewaz zapach powoduje, ze blyskawicznie ja zmywac i to jeszcze na wdechu (bez oddychania w sensie)
Powaznie AM tak kiepsko pachnie? Wlasnie zastanawiam sie nad jej zakupem...
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:48   #2601
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

hmmm... powiem tak: dla mnie malo rzeczy ladnie pachnie. Aqua Marina z zapachu podoba sie mojemu Tz oraz mojej Mamie. Dla nich ten zapach jest "ciekawy". Dla mnie jest odrzucajacy. Jestem wybredna i tak na prawde toleruje najlepiej ziolowe zapachy. Czytajac posty innych Wizazanek nie zauwazylam, zeby AM jakos szczegolnie Je odrzucala zapachem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:56   #2602
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
hmmm... powiem tak: dla mnie malo rzeczy ladnie pachnie. Aqua Marina z zapachu podoba sie mojemu Tz oraz mojej Mamie. Dla nich ten zapach jest "ciekawy". Dla mnie jest odrzucajacy. Jestem wybredna i tak na prawde toleruje najlepiej ziolowe zapachy. Czytajac posty innych Wizazanek nie zauwazylam, zeby AM jakos szczegolnie Je odrzucala zapachem
Dziekuje za odpowiedz Z opisu na stronie AM najbardziej przypadla mi do gustu. Miejmy nadzieje, ze zapach rowniez bedzie mi odpowiadal
PS. A jak ja przechowujesz? Masz moze jakies sprawdzone metody?
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:35   #2603
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: produkty Lush

Kurcze dziewczyny, jestem bardzo zawiedziona mydełkiem Snowcake. Pod prysznicem mi wlasciwie wcale nie pachnie Ale za to ma cudowną konsystencje. Jest jeszcze bardziej miękkie niż Rock Star, a bardzo to lubie.

Tylko tu mam do Was głupie pytanie. Jak użytkujecie mydła pod prysznicem? Tzn. może gdzie je kładziecie? Bo one mi się tak okrutnie rozpływają , że aż mi serce pęka
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:35   #2604
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witam i ja

zamowilam dopiero pierwsze produkty z lusha a juz wiem, ze to moja kolejna milosc
i mam mega dluga liste nastepnych zakupow

narazie kupilam:
fresh farmancy - na poczatku zapach mnie odrzucil, teraz zaczal mi sie podobac dotego stopnia, ze "podwachuje" go w ciagu dnia super oczyszcza, skora po nim jest wrecz tepa
angels on bare skin - tyle pozytywnych opinii a ja mam mieszane uczucia, nie widze po nim zadnego efektu, ciezko sie rozprowadza, i zapach jest jakis takiiiii intensywny
aqua mirabilis - fajnie "drapie" zapach jest slodziudki, przyjemny, nawilza, choc spodziewalam sie, ze bedzie bardziej - ale ogolnie na plus
skin drink - mimo iz zapach jest nieprzyjemny to super nawilza, swietnie sie rozprowadza i jest bardzo wydajny

ogolnie kosmetyki sa super
teraz czaje sie na mydelka, bubble bary, zele i inne rarytasy

masz świetnego nicka i boskiego avatara to taka prywata!

A używasz AoBS robiąc z niej ta papkę? bo w ten sposób jest super ja tylko wyrzucam te ziarenka lawendy jak się nabiorą bo one to się osypują, prawda.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:42   #2605
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

masz świetnego nicka i boskiego avatara to taka prywata!

A używasz AoBS robiąc z niej ta papkę? bo w ten sposób jest super ja tylko wyrzucam te ziarenka lawendy jak się nabiorą bo one to się osypują, prawda.
dzieki

nakladam troche na dlon i kilka kropli wody do tego i tym sie maziam

oto co chce teraz zamowic:
americane cream
aqua marina
blackberry bath bomb
bubblegum lip scrub
eau-roma water
happy blooming
shimmy shimmy
snow fairy
soft touch body butter
You've Been Mangoed Bath melt

lista jest o wiele dluzsza ale nie wiem skad kase brac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:42   #2606
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Powaznie AM tak kiepsko pachnie? Wlasnie zastanawiam sie nad jej zakupem...
w opakowaniu śmierdzi okrutnie, ale gdy nałożę na rękę dodam trochę wody i papka na twarz to już tak nie śmierdzi
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:51   #2607
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Paulkabe Pokaż wiadomość
Nie miałam tego 9 to 5, więc nic Ci nie powiem... A AoBS ma takie nasionka lawendy, ale ich nie jest zbyt wiele, może 1 albo 2 się nabiorą na raz... Ma wygląd takiej pasty, naprawdę delikatnie peelinguje... Fresh Farmacy i Coaal Face bardzo mnie wysuszyl, Buche de noel ma zmielone migdały mocniej peelinguje.. Herbalism śmierdzi Nie wiem tylko jak Aqua Marina, bo planuje dopiero ją kupić, ale czytałam, że też jest delikatnaa
Gdzieś mi się boryka po głowie właśnie, że AoBS kogoś wysuszało Najbardziej jego polecasz? Bo ten CoalFace wydaje mi się bardziej odpowiedni dla teżeta, bo nie wiem czy mu się będzie chciało pitolić z jakąś pachnącą papką A to 9 to 5 można używać nawet bez wody Sama już nie wiem

EDIT: Właśnie pokapowałam, że 9 to 5 to jest właściwie do zmywania makijażu chyba

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2010-11-14 o 19:57
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:07   #2608
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz Z opisu na stronie AM najbardziej przypadla mi do gustu. Miejmy nadzieje, ze zapach rowniez bedzie mi odpowiadal
PS. A jak ja przechowujesz? Masz moze jakies sprawdzone metody?
trzymam w lodowce mam cala poleczke na drzwiach przeznaczona na kosmetyki z lush oraz biochemie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:16   #2609
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
trzymam w lodowce mam cala poleczke na drzwiach przeznaczona na kosmetyki z lush oraz biochemie
Lusha też w lodówce trzymasz? Ale to chyba te maseczki świeże i takie rzeczy co? Bo ja się zastanawiam co zrobić z moim Dark Angels, które mam prawie całe a jest już na skraju upływu daty ważności...
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:31   #2610
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
w opakowaniu śmierdzi okrutnie, ale gdy nałożę na rękę dodam trochę wody i papka na twarz to już tak nie śmierdzi
Nie straszcie mnie dziewczyny
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
trzymam w lodowce mam cala poleczke na drzwiach przeznaczona na kosmetyki z lush oraz biochemie
Ooo, o tym nie pomyslalam Ja poczatkowo planowalam zakup fajnej mydelniczki na moje przyszle zdobycze, jednak z filmikow na youtube dowiedzialam sie, ze trzymanie lush'owych produktow w lazience nie jest najlepszym pomyslem.
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.