Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 08:26   #1231
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Eustachy te róże są teraz w sprzedaży? Ile kosztują?
Chyba pogubiłam się w nowych kolekcjach
Są juz w ZT po 108 zł
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:31   #1232
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a jak z trwałością koloru i tego połysku? bo u mnie jakoś przy takich świecących różach po pewnym czasie kolor znika a zostaje połysk w skutek czego świecę sie jak psu...a tego niecierpię i te drobiny nie migrują po twarzy? bo wydają się jakieś ogromniaste.
Dam znać po południu - jak na razie się trzyma Ja może mam coś ze wzrokiem ale drobin migrujących nie widzę Ten róż bardziej brokatowo wygląda na swatchach niż na twarzy.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:39   #1233
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dam znać po południu - jak na razie się trzyma Ja może mam coś ze wzrokiem ale drobin migrujących nie widzę Ten róż bardziej brokatowo wygląda na swatchach niż na twarzy.
potwierdzam
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:41   #1234
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

MACał ktoś może szmineczki ze Springa?

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:44
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:44   #1235
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
MACał ktoś może szmineczki ze Springa?
macał

a coś konkretnie Cię interesuje?

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:46
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:18   #1236
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
macał

a coś konkretnie Cię interesuje?
bo myślałam nad kupnem jakiejś szmineczki, coś w kolorze brudnego beżoróżu, ale z połyskiem (tak na podstawie blogu Nevady myślałam np. o Politely Pink, Ultra Madame, Fabby), a może ze Springa by sie coś takiego trafiło??
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:26   #1237
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
bo myślałam nad kupnem jakiejś szmineczki, coś w kolorze brudnego beżoróżu, ale z połyskiem (tak na podstawie blogu Nevady myślałam np. o Politely Pink, Ultra Madame, Fabby), a może ze Springa by sie coś takiego trafiło??
A obejrzyj sobie szminkę Beigeland, jest właśnie taka beżoworóżowa

Aaa i w All Races jest też taka fajna beżowobrudnoróżowa szminka Myself i ta jest super.

A patrząc na te co podałaś to one są bardziej jasnoróżowe i tu ze Springa popatrz na Bubblegum i Radicchio

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-02 o 09:36
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 09:54   #1238
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A obejrzyj sobie szminkę Beigeland, jest właśnie taka beżoworóżowa

Aaa i w All Races jest też taka fajna beżowobrudnoróżowa szminka Myself i ta jest super.

A patrząc na te co podałaś to one są bardziej jasnoróżowe i tu ze Springa popatrz na Bubblegum i Radicchio
co do tamtych, to opierałam sie na fotkach, a wiesz jak to jest, czasem wystarczy niekorzystne światło by dać inny efekt na zdjęciu
właśnie oglądam swatche gdzie się a i coraz bardziej podoba mi się beigeland, a co możesz powiedzieć o colour me coral? ona chyba bardziej w pomarańcz wpada, prawda?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:58   #1239
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
co do tamtych, to opierałam sie na fotkach, a wiesz jak to jest, czasem wystarczy niekorzystne światło by dać inny efekt na zdjęciu
właśnie oglądam swatche gdzie się a i coraz bardziej podoba mi się beigeland, a co możesz powiedzieć o colour me coral? ona chyba bardziej w pomarańcz wpada, prawda?
właśnie ze swatchami tak jest ale akurat Polatly Pink oglądałam na żywo jak dla mnie to taki chłodny jasny różyk.
Tak, ze swatchy bardzo mi się podobał ten color ale w rzeczywistości jest pomarańczoworóżowy, dla mnie za pomarańczowy . Tak samo jest z Fresh Salmon który ma dużo pomarańczy w sobie więc z obu szminek zrezygnowałam

Na pewno wezmę Beigeland i może Radicchio.

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-02 o 10:07
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 10:06   #1240
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
właśnie ze swatchami tak jest ale akurat Polatly Pink oglądałam na żywo jak dla mnie to taki chłodny jasny różyk.
Tak, ze swatchy bardzo mi się podobał ten color ale w rzeczywistości jest pomarańczoworóżowy, dla mnie za pomarańczowy . Tak samo jest z Fresh Salmon który ma dużo pomarańczy w sobie więc z obu szminek zrezygnowałam
dzięki wielkie za wszkazówki no ja niestety nie mam jak pojechać do MACa a już na pewno do outletu, mogę coś zakupić dzięki uprzejmości Marti i chciałabym jej dać albo konkretne nazwy. a ewentualnie Eustaszku możesz podrzucić jakąś nazwą czegoś co byłoby mniej w beż a bardziej rózowoczerwonawe, ale też z połyskiem? coby jakaś alternatywa była
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 10:11   #1241
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie za wszkazówki no ja niestety nie mam jak pojechać do MACa a już na pewno do outletu, mogę coś zakupić dzięki uprzejmości Marti i chciałabym jej dać albo konkretne nazwy. a ewentualnie Eustaszku możesz podrzucić jakąś nazwą czegoś co byłoby mniej w beż a bardziej rózowoczerwonawe, ale też z połyskiem? coby jakaś alternatywa była
A to może Kasia pomoże bo ja to głównie beżoróże lubię a sama nadal szukam dla siebie jakiejś różowoczerwonej szminki w której bym jak człowiek wyglądała
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 10:53   #1242
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
A byly jakies w outlecie?
ostatnio było tylko Miss Fortune.. przedostatnio Wolf i Black Russian..
co będzie teraz nie wie nikt

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
czy ktoś mi może wytłumaczyć, jak to jest, że dwa dni temu pisałam do marti, że nic specjalnie mi sie ze springa nie podoba, a dziś podoba mi sie prawie wszystko???
zaczarowałam Cię

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Marti- fotki robią wrażenie. przy takich rzęsach to pewnie po każdym tuszu byś wyglądała rewelacyjnie. Ja mam co prawda bardzo długie, ale strasznie cieniutkie i bardzoo jasne rzęsy, że jak nie pomaluję to wygląda jakby w ogóle ich nie było, ale przy złym tuszu zamiast firany rzęs robi mi się jedna wielka gruba sklejona rzęsa
no to prawda.. mam długie, dość mocno wywinięte rzęsy
ale większość tuszy, z którymi mialam do czynienia robiła mi kilka grubych sklejonych rzęs i nie wyglądało to za fajnie
a YSL je idealnie rozdziela

Nadi, za chwilkę wkleję na swatchowy Softwash Greya, o którego wczoraj prosiłaś
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:05   #1243
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

Nadi, za chwilkę wkleję na swatchowy Softwash Greya, o którego wczoraj prosiłaś
fajne pigmenciaki, a softwash taki mocno niebieski jest? czy tylko tak wyszedł
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:12   #1244
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dam znać po południu - jak na razie się trzyma Ja może mam coś ze wzrokiem ale drobin migrujących nie widzę Ten róż bardziej brokatowo wygląda na swatchach niż na twarzy.
tez się pod tym podpisuje dzisiaj nałożyłam Rhapsody in Two i koleżanki zauważyły ładny subtelny efekt
Kusicie z eustaszkiem już nastawilam się na Two Virtues a teraz niewiem czy nie Buddy Up
Cytat:
nadi83
Eustaszku - róż na Tobie wygląda ślicznie, wcale nie daje brokatem po oczach (chociaż ja też jestem sroka, więc generalnie lubię połysk)
A ja sroka troszkę jestem i tez nic takiego nie widzę
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:13   #1245
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
fajne pigmenciaki, a softwash taki mocno niebieski jest? czy tylko tak wyszedł
bardziej stalowy niż niebieski
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:22   #1246
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
tez się pod tym podpisuje dzisiaj nałożyłam Rhapsody in Two i koleżanki zauważyły ładny subtelny efekt
Kusicie z eustaszkiem już nastawilam się na Two Virtues a teraz niewiem czy nie Buddy Up

A ja sroka troszkę jestem i tez nic takiego nie widzę
hehe kusicielki z nas straszne to dobrze, że nie widzicie nie będę się tak w oczy rzucać w pracy

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
bardziej stalowy niż niebieski
suuuper
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:32   #1247
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Marti- dzięki za fotki softwash bardzo ładny (choć chyba nie dla mnie), ale te złocistości one to są naprawdę cudne i chyba serio rzuciłas na mnie jakiś urok, bo wishlista rośnie niemal poza moją kontrolą jakoś ją pookrajam do sensownych rozmiarów (oby!) i poślę Ci pewnie w piątek (do tego czasu muszę poszukać swatchy obrzydzających Springa ).
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:54   #1248
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Marti- dzięki za fotki softwash bardzo ładny (choć chyba nie dla mnie), ale te złocistości one to są naprawdę cudne i chyba serio rzuciłas na mnie jakiś urok, bo wishlista rośnie niemal poza moją kontrolą jakoś ją pookrajam do sensownych rozmiarów (oby!) i poślę Ci pewnie w piątek (do tego czasu muszę poszukać swatchy obrzydzających Springa ).
wszystkie są cudne

nie wiem czy znajdziesz swatche obrzydzające Springa tylko na pewno nie zaglądaj na YT.. ja po obejrzeniu kilku filmików zaczęłam pożądać kilku rzeczy, które wcześniej mi nawet przez myśl nie przeszły
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:12   #1249
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Fioletowy quad ze Springa właśnie dzisiaj pojawił się na allegro.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
właśnie ze swatchami tak jest ale akurat Polatly Pink oglądałam na żywo jak dla mnie to taki chłodny jasny różyk.
Tak, ze swatchy bardzo mi się podobał ten color ale w rzeczywistości jest pomarańczoworóżowy, dla mnie za pomarańczowy . Tak samo jest z Fresh Salmon który ma dużo pomarańczy w sobie więc z obu szminek zrezygnowałam

Na pewno wezmę Beigeland i może Radicchio.
Radicchio wygląda rewelacyjnie
A jak wygląda Pink Burst na żywo??? Na swatchu na Temptalii wygląda jak milion dolarów !!!

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-03-02 o 12:15
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 12:23   #1250
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Fioletowy quad ze Springa właśnie dzisiaj pojawił się na allegro.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------


Radicchio wygląda rewelacyjnie
A jak wygląda Pink Burst na żywo??? Na swatchu na Temptalii wygląda jak milion dolarów !!!
No proszę szybko

Fajna tylko dla mnie za jaskrawa jest dokładnie taka jak na swatchach Christine
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:30   #1251
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy chciałaby któraś z Was przejąć moje zaproszenie na makijaż promujący Springa w piątek o 12 w Złotych Tarasach? Ja niestety nie mogę pójść i jeżeli nikt nie będzie chętny będę musiała odwołać
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:44   #1252
Eien_no_otome
just here 4 the nails
 
Avatar Eien_no_otome
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Podglad MAC Give Me Liberty of London na Temptalii: http://www.temptalia.com/mac-give-me...ak-peek-begins
Opakowania sa SLICZNE! To kolaboracja z angielskim producentem tkanin w oryginalne wzory: http://www.liberty.co.uk/fcp/departm...etFilters=true

Ja wiem na razie ze chce Peachstock, to moj must have a zwykle jest PRO, wiec na pewno go kupie. Raz jak poszlam do ZT spytac sie czy moze maja (uch, nadzieja...), to sprzedawczyni powiedziala "nie ma takiego koloru" i zrobila mine... :P
Eien_no_otome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:04   #1253
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Melduję że po 7 godzinach róż trzyma się doskonale - jest i kolor i błysk
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:11   #1254
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

właśnie doznałam szoku.. wczoraj późnym wieczorem pojawił się Spring na stronie MACa.. a Ripe Peach już jest sold out tosz to istne szaleństwo.. dobrze, że zdążyłam kupić
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:25   #1255
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
właśnie doznałam szoku.. wczoraj późnym wieczorem pojawił się Spring na stronie MACa.. a Ripe Peach już jest sold out tosz to istne szaleństwo.. dobrze, że zdążyłam kupić

Jestem bardzo dumna z siebie, że mimo tylu pięknych swatchy tych róży ja się oparłam ich urokom
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:31   #1256
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie za wszkazówki no ja niestety nie mam jak pojechać do MACa a już na pewno do outletu, mogę coś zakupić dzięki uprzejmości Marti i chciałabym jej dać albo konkretne nazwy. a ewentualnie Eustaszku możesz podrzucić jakąś nazwą czegoś co byłoby mniej w beż a bardziej rózowoczerwonawe, ale też z połyskiem? coby jakaś alternatywa była
różowo-czerwonawa to może Rose Maiden? nie widziałam jeszcze kolekcji na żywo... :/ ale już odliczam dni do soboty... choć w świetle maila jaki dostałam wczoraj od promotorki to Wam w sekrecie powiem, że nawet MACzki mnie nie cieszą...


Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
No proszę szybko

Fajna tylko dla mnie za jaskrawa jest dokładnie taka jak na swatchach Christine
yummmmmmy!!!

wymarzona moja z tej kolekcji
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
właśnie doznałam szoku.. wczoraj późnym wieczorem pojawił się Spring na stronie MACa.. a Ripe Peach już jest sold out tosz to istne szaleństwo.. dobrze, że zdążyłam kupić

czemu mi się zawsze musi najbardziej podobać to co wszystkiiiim?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:55   #1257
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Sluchaj, jesli sie mamy spotkac w sobote, to moze chcesz teMACzki dostac w osobiste lapki? A jesli nie, to zaraz Ci je wysle, bo wzielam je ze soba do pracy


Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
No właśnie miał być w środę na www! Czasami zdaje mi się, że rzeczywiście wiem lepiej i więcej niż make up artists w MACu :/ Niektóre mnie już nawet nie chcą czasami obsługiwać, bo czasami wiem więcej niż one na daną chwilę. Ale to po prostu z pasji, że lubię kosmetyki i makijaż, no i siedzę na forum gdzie są tak wspaniałe osóbki jak Wy
Te dziewczyny pracujące w MACu wydaje mi się, że czasami robią to tylko i wyłącznie, aby pochwalić się że są z teamie MACa, ale wygasł w nich wszelki zapał i zainteresowanie. Nie sądzę, że jestem gorsza, bo nie pracuję na stoisku. Ogólnie to nawet nie mam na to ambicji, bo wolę mieć swoją firmę i tyle.
Zobaczymy co mi wyczarują w czwartek. Jutro dzwonię, aby mi pigmenty odłozyły i quady, bo to boję się, że może być wysprzedane szybko.
Nie zamawiam on line, bo zamówiłabym wszystko, a nie koniecznie wszystko mi się spodoba. Nie chcę wszystkich blush ombre, chyba tylko 3. I 4 blush duo.
Może dostanę zgodę na filmowanie, to później wrzucę na you tube
She no to może buteleczka winka?!
W weekend mi niedziela nie pasuje, bo robię imprezę. Ale w sobotę można sie spotkać, ale będę z córką :P
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:02   #1258
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Eien_no_otome Pokaż wiadomość
Podglad MAC Give Me Liberty of London na Temptalii: http://www.temptalia.com/mac-give-me...ak-peek-begins
Opakowania sa SLICZNE! To kolaboracja z angielskim producentem tkanin w oryginalne wzory: http://www.liberty.co.uk/fcp/departm...etFilters=true

Ja wiem na razie ze chce Peachstock, to moj must have a zwykle jest PRO, wiec na pewno go kupie. Raz jak poszlam do ZT spytac sie czy moze maja (uch, nadzieja...), to sprzedawczyni powiedziala "nie ma takiego koloru" i zrobila mine... :P
Niestety Panie w ZT często robią oczy jak je pytam o różne cienie

A ta szmineczka też mnie zainteresowała, mam nadzieję, że nie będzie za pomarańczowa .

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
różowo-czerwonawa to może Rose Maiden? nie widziałam jeszcze kolekcji na żywo... :/ ale już odliczam dni do soboty... choć w świetle maila jaki dostałam wczoraj od promotorki to Wam w sekrecie powiem, że nawet MACzki mnie nie cieszą...



yummmmmmy!!!

wymarzona moja z tej kolekcj
i


czemu mi się zawsze musi najbardziej podobać to co wszystkiiiim?
Tak też myślałam

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-02 o 14:01
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:04   #1259
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

Tak też myślałam
tak myślałam, że tak myślałaś
wiadomo już które są "mojowe"
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:17   #1260
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

She Wolf Śliczna psinka marzyłam kiedyś o takiej ale za leniwa jestem a widze że i ją rola modela \ki troszkę znudziła


A mogłabym sie wprosić na Wasze sobotnie zakupy z MaSS1984
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.