Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 09:32   #1681
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Cześć kobitki, tak jak obiecałam wstawiam fotkę moich naturalnych kudełków w świetle dziennym (na moją brzydką facjatę nie patrzcie). Kolor może nie jest jakiś powalający, taki szarawy + siwizna, ale przynajmniej nie jest to sztuczna i zniszczona szopa. Fryzura też niestety żadna, ale jestem w trakcie zapuszczania z obciętych na chłopaka, a dopiero 6 miesięcy za mną, więc wiadomo jak to wygląda, a bawić w układanie i inne cuda też mi się nie chcę. Teraz mam ten najgorszy okres, ale jeszcze drugie tyle i mam nadzieję, że będzie już dobrze .
To prawie tak jak ja mamy chyba nawet podobną długość.

Super się błyszczą i kolor też bardzo ładny. Jestem też taka blada
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:36   #1682
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

Dziś mi taka dziwna myśl do głowy przyszła, mianowicie że...
... nie wyobrażam sobie bym mogła kiedyś znów zafarbować włosy, albo chociaż w najbliższym czasie, a już broń Boże rozjaśniaczem i zniszczyć chociażby ten obecny odrost i stan moich włosów. A co to będzie później gdy odrost będzie duuuży . Gdybym się teraz już chociażby poddała to potem to tylko mnie ściąć na łyso za karę
Chociaż to też jakiś sposób na ekspresowy powrót do natury jednak każdy prawie by mi się kazał w głowę puknąć, bo nikomu by się to nie spodobało. A TŻ to by mi chyba perukę kupił, o ile ja sama bym tego wcześniej nie uczyniła. (po prostu tak źle mi w krótkich, nawet długości obecnej, a co dopiero w jeżyku )
Jak fajnie jest tu z Wami być!
Mam to samo. Nie farbuję włosów od roku i myślę sobie, że już nigdy nie zafarbuję. Nie mogę się doczekać aż będą długie do pasa i całe naturalnie. Obecnie naturalne mam do ramion warstwy od dołu włosów, a warstwa z czubka głowy do połowy ucha
A jak mnie najdzie znów ochota na farbę to będę sobie powtarzać, ile to już razy żałowałam, że się farbowałam i nie mogłam się doczekać swoich...
A teraz chcę mieć swoje i długie w dodatku więc motywacja podwójna
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 11:51   #1683
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość


anngeli:

„Życzę powodzenia w zapuszczaniu. Od razu widać że zdrowe i błyszczące włoski! I myślę że wcale nie jest tak źle z fryzurą, co prawda fakt to najgorszy etap ale nie warto ich męczyć stylizacją, sprayami i innymi duperelkami

Dziękuję anngeli za słowa pocieszenia i doping w zapuszczaniu. Też wychodzę z założenia, że nie warto pakować na włosy tej całej chemii w postaci pianek, żeli itp. Z resztą ja nawet tego nie lubię, bo jak umyję włosy i mam je zaraz czymś zapaćkać to mam uczucie jakby były nie myte przez tydzień i zaraz łepetyna mnie swędzi. Dlatego unikam takich środków jak ognia. Poza tym nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz użyłam suszarki (już kilka lat nie korzystam z tego wynalazku), a prostownica i inne cuda nawet dla mnie nie istnieją. I najwyraźniej takie postępowanie służy moim włosom, dlatego nie zamierzam na razie tego zmieniać.
Moim włosom też służy niekatowanie ich prostownicą czy suszarką, co prawda czasami na wielkie wyjścia zgrzeszę i je wyprostuje, ale sa to delikatne korekty fryzury i jak mówię na prawdę bardzo rzadko
Co do tych stylizacji to ja też niczego nie używam, nie rozumiem osób co z jednej strony odżywiają i wydają na to mnóstwo kasy a z drugiej trują włosy, suszą, prostują, pianki i inne te do układania włosów z alkoholem denat. w składzie na początku i potem się dziwią że włosy się nie odżywiają a przecież stosują takie same odzywki jak ta co ma ładne włosy. Znałam osobę która przesadzała z pianką i tak jej usztywniała włosy że po miesiącu użytkowania zaczęły się zwyczajnie kruszyć, winny był właśnie alkohol denat. w składzie + suszarka z ciepłym nawiewem. Teraz ma włosy krótkie, ale krótkie krótkim nierówne, Ty ścięłaś żeby pozbyć się farbowańców i mieć same zdrowe natualki. Ona podcinała drastycznie (tzn fryjzerka jej podcinała) końcówki tak że w końcu taka długość nijaka i obcięła całkowicie tak jak Ty, z tym że ona ma zniszczone jeszcze końce i farbowane palettą włosy... jednym słowem tragedia

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Mam to samo. Nie farbuję włosów od roku i myślę sobie, że już nigdy nie zafarbuję. Nie mogę się doczekać aż będą długie do pasa i całe naturalnie. Obecnie naturalne mam do ramion warstwy od dołu włosów, a warstwa z czubka głowy do połowy ucha
A jak mnie najdzie znów ochota na farbę to będę sobie powtarzać, ile to już razy żałowałam, że się farbowałam i nie mogłam się doczekać swoich...
A teraz chcę mieć swoje i długie w dodatku więc motywacja podwójna
Tak, tak to mamy wspólne marzenie - długie do pasa i naturalne
W takim razie musimy wytrzymać, w końcu "nagroda" jaka jest na końcu tej męczarni i czekania jest bezcenna i owocna. Plusem też jest to że już nigdy nie będę musiała się martwić nad kolorem, stać przy pułkach i podziwiać piękne panie na pudełkach, po czym i tak być niezadowoloną z efektu, tracić kasę, czas, wdychać to paskudztwo, marudzić sobie i TŻ'owi jeny... zobacz jakie ulgi. Potem zostanie nam już tylko mycie i pielęgnacja i zbieranie pochwał


Odebrałam dziś z apteki naftę z a+e i 3 pudełeczka płukanki przyciemniającej. Dziś mam zamiar użyć, kupiłam ją z myślą o naturalnym przyciemnieniu włosów, żeby te farbowańce się później przy większym odroście tak we znaki nie dawały, a tu producent obiecuje jeszcze "...wzmacnia cebulki włosów, pobudza wzrost, podkreśla naturalny kolor włosów. Regularne stosowanie zapobiega wypadaniu, pielęgnuje włosy i łagodzi podrażnienia skóry głowy"
I ja w to wierzę, bo mimo że jeszcze nie używałam to skład mnie bardzo zadowala - sama natura i ziółka. Najgorsze że zdążyłam zamówić 3 paczki i już jej nie ma. Jak tylko się pojawi znów wezmę, czy przyciemni czy nie, to mam wrażenie że wzmocni mi włosy ta mieszanka ziół, a lubię gotowe rzeczy bo nie zawsze mam czas żeby kombinować

Uciekam niedługo z przyjaciółką na spacer, więc do zagadania później moje kochane zapuszczalskie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 12:19   #1684
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Jasny szlag mnie trafi patrze na włosy w świetle dziennym i ciągle mi się wydaje że mam jeszcze farbę na włosach. W ogóle mam kryzys bo mam ochotę na blond, rudy i czerwień na włosach w jednej chwili.
Co się dzieje do licha
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 15:22   #1685
derr
Przyczajenie
 
Avatar derr
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Szkoda, miałam nadzieję że może jednak coś mi pomoże:/ Włosy mam długie, prawie do "tyłka" więc nie chcę ścinać, bo mam zamiar jeszcze troszkę zapuścić:/ No trudno, w takim razie zostaje mi farba...
derr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 17:23   #1686
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Jasny szlag mnie trafi patrze na włosy w świetle dziennym i ciągle mi się wydaje że mam jeszcze farbę na włosach. W ogóle mam kryzys bo mam ochotę na blond, rudy i czerwień na włosach w jednej chwili.
Co się dzieje do licha
Farbowane włosy są sztuczne i do d....py -nie ma co się łąmać trzeba przetrwać
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 17:50   #1687
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś z apteki naftę z a+e i 3 pudełeczka płukanki przyciemniającej. Dziś mam zamiar użyć, kupiłam ją z myślą o naturalnym przyciemnieniu włosów, żeby te farbowańce się później przy większym odroście tak we znaki nie dawały, a tu producent obiecuje jeszcze "...wzmacnia cebulki włosów, pobudza wzrost, podkreśla naturalny kolor włosów. Regularne stosowanie zapobiega wypadaniu, pielęgnuje włosy i łagodzi podrażnienia skóry głowy"
I ja w to wierzę, bo mimo że jeszcze nie używałam to skład mnie bardzo zadowala - sama natura i ziółka. Najgorsze że zdążyłam zamówić 3 paczki i już jej nie ma. Jak tylko się pojawi znów wezmę, czy przyciemni czy nie, to mam wrażenie że wzmocni mi włosy ta mieszanka ziół, a lubię gotowe rzeczy bo nie zawsze mam czas żeby kombinować

Uciekam niedługo z przyjaciółką na spacer, więc do zagadania później moje kochane zapuszczalskie
a jesli mogę zapytać to jaki masz skład tej nafty? bo sa rozbieżności

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Farbowane włosy są sztuczne i do d....py -nie ma co się łąmać trzeba przetrwać


---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Mam to samo. Nie farbuję włosów od roku i myślę sobie, że już nigdy nie zafarbuję. Nie mogę się doczekać aż będą długie do pasa i całe naturalnie. Obecnie naturalne mam do ramion warstwy od dołu włosów, a warstwa z czubka głowy do połowy ucha
A jak mnie najdzie znów ochota na farbę to będę sobie powtarzać, ile to już razy żałowałam, że się farbowałam i nie mogłam się doczekać swoich...
A teraz chcę mieć swoje i długie w dodatku więc motywacja podwójna

Lenka to byłas Ty, która stosuje duzo miodu w celu rozjaśnie nia czy Cię z kims mylę? jesli myle to przepraszam ale ja znów coś wyczytałam i musze szybko dać znac, a mianowicie, że miód rozjasnia tylko w połaczeniu z woda wtedy tworzy się nadtlenek wodoru czy cos tam (z paamiętaniem nazw to ja juz zdolna nie jestem) i tylko wtedy włosy się moga rozjaśnić a ja uzywłam bez wody
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 18:08   #1688
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Wiem ale moje naturalki też mnie dzisiaj wkurzają. Wczoraj były ciemne a dzisiaj już mi się siostra pytała czy farbowałam na jasno włosy bo miały znów inny kolor
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 18:09   #1689
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Wiem ale moje naturalki też mnie dzisiaj wkurzają. Wczoraj były ciemne a dzisiaj już mi się siostra pytała czy farbowałam na jasno włosy bo miały znów inny kolor
bo naturalki w każdym świetle maja inny kolor, nie każdy to lubi, że tak się zmieniaja
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 18:25   #1690
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
bo naturalki w każdym świetle maja inny kolor, nie każdy to lubi, że tak się zmieniaja
Słabi mnie to...wolałabym mieć dobry ciemny brąz albo całkiem jasny blond...
Marudze dzisiaj
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 18:31   #1691
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Lenka to byłas Ty, która stosuje duzo miodu w celu rozjaśnie nia czy Cię z kims mylę? jesli myle to przepraszam ale ja znów coś wyczytałam i musze szybko dać znac, a mianowicie, że miód rozjasnia tylko w połaczeniu z woda wtedy tworzy się nadtlenek wodoru czy cos tam (z paamiętaniem nazw to ja juz zdolna nie jestem) i tylko wtedy włosy się moga rozjaśnić a ja uzywłam bez wody
ja szczerze mówiąc pierwsze słyszę i jestem w szoku jesli mogę spytać to z jakiej stronki ta informacja ? moze jakis link dasz czy cos?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 18:44   #1692
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja szczerze mówiąc pierwsze słyszę i jestem w szoku jesli mogę spytać to z jakiej stronki ta informacja ? moze jakis link dasz czy cos?
z wizazu oczywiście link: wizaz.pl
ale te informacje podobno z Laboratorium Urody, zaraz wynajde watek na wizażu na ten temat

ooo mam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28488350
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2011-08-01 o 18:46
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:22   #1693
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej Dziewczyny!
Zgodnie z obietnicą wstawiam fotki fryzur, które wręcz ratują mi moje życie z odrostem.


PS Mam nadzieje, że mój blondzik prezentuje się już całkiem całkiem... ?

Korony z warkoczy i inne rewolucje na głowie nie są prze zemnie robione ( mam to szczęście, że czesze mnie Sis) także polecam i zachęcam!

Macie piękne włosy- szczególnie Natalis- tak mega błyszczą...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (62,4 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (13,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (43,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4951.jpg (71,6 KB, 68 załadowań)
__________________
Nie farbuję od 16.10.2010 amen
Mój ukochany mężczyzna urządza dla nas gniazdko!
Już za rok oświadczy mi się- brunet o błękitnym spojrzeniu,mój jedyny boski,młody, silny, wierny, o sercu złotym ... mój M
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:34   #1694
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Zgodnie z obietnicą wstawiam fotki fryzur, które wręcz ratują mi moje życie z odrostem.

PS Mam nadzieje, że mój blondzik prezentuje się już całkiem całkiem... ?

Korony z warkoczy i inne rewolucje na głowie nie są prze zemnie robione ( mam to szczęście, że czesze mnie Sis) także polecam i zachęcam!

Macie piękne włosy- szczególnie Natalis- tak mega błyszczą...
rewelacja ale ja bym musiała czesac sie sama, a tak nie umiem
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:43   #1695
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a jesli mogę zapytać to jaki masz skład tej nafty? bo sa rozbieżności
Myślę że bardzo dobry : Petroleum, DL-alpha-tocopherol acetate, Perfum, Beta-carotene
Nawet jej dzisiaj użyłam w małej ilości, ale wiadomo że po 1 razie rzadko kiedy można o takich wcierkach, naftach itp. coś powiedzieć.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Zgodnie z obietnicą wstawiam fotki fryzur, które wręcz ratują mi moje życie z odrostem.


PS Mam nadzieje, że mój blondzik prezentuje się już całkiem całkiem... ?

Korony z warkoczy i inne rewolucje na głowie nie są prze zemnie robione ( mam to szczęście, że czesze mnie Sis) także polecam i zachęcam!

Macie piękne włosy- szczególnie Natalis- tak mega błyszczą...
Podoba mi się bardzo Twój naturalny na 2 zdjęciu bo te pozostałe to paskudne... chodzi mi o farbowańce oczywiście i mówię tak żebyś się nie złamała bo szkoda by było podziwiam za wytrwałość i oby tak dalej.


A ja dzisiaj mam jakieś załamanie... nie chciałabym ich zrobić trwałą farbą ale szamponem koloryzującym i nie jakaś drastyczna zmiana. Mam od południa wszystkiego dość, ale mam nadzieje że reszte sierpnia będzie bardziej owocna
W sumie może na wakacje bym się na taki szampon skusiła?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:02 Powód: literówka
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:49   #1696
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Zgodnie z obietnicą wstawiam fotki fryzur, które wręcz ratują mi moje życie z odrostem.


PS Mam nadzieje, że mój blondzik prezentuje się już całkiem całkiem... ?

Korony z warkoczy i inne rewolucje na głowie nie są prze zemnie robione ( mam to szczęście, że czesze mnie Sis) także polecam i zachęcam!

Macie piękne włosy- szczególnie Natalis- tak mega błyszczą...
mi też się mega podobaja takie fryzury ! sama sobie nie umiem zrobić ale mama próbowała i cos tam wyszło ale jednak na wielkie wyjscie sie jeszcze nie nadawało jak zejde z cieniowania to bede kombinowac
swietne fryzurki !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:56   #1697
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Myślę że bardzo dobry : Petroleum, DL-alpha-tocopherol acetate, Perfum, Beta-carotene
Nawet jej dzisiaj użyłam w małej ilości, ale wiadomo że po 1 razie rzadko kiedy można o takich wcierkach, naftach itp. coś powiedzieć.



Podoba mi się bardzo Twój naturalny na 2 zdjęciu bo te pozostałe to paskudne... chodzi mi o farbowańce oczywiście podziwiam za wytrwałość i oby tak dalej.


A ja dzisiaj mam jakieś załamanie... nie chciałabym ich zrobić trwałą farbą ale szamponem koloryzującym i nie jakaś drastyczna zmiana. Mam od południa wszystkiego dość, ale mam nadzieje że reszte sierpnia będzie bardziej owocna
W sumie może na wakacje bym się na taki szampon skusiła?
nie, ja tylko tak pytam bo maja nafta ma w składzie uwaga...olej parafinowy. Tylko. Juz do nich pisałam o co chodzi, pewnie jakis błąd
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:07   #1698
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
z wizazu oczywiście link: wizaz.pl
ale te informacje podobno z Laboratorium Urody, zaraz wynajde watek na wizażu na ten temat

ooo mam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28488350
kurde, szczerze mowiac to jakos w to nie wierze woda utleniona miałaby wyjść z miodu + woda ? albo miodu + szmpon ? albo miodu + odzywka ? chyba skład wody rózni sie od skłądu maski a mimo to miało by wyjść to samo czyli woda utleniona ? jak dla mnie to troche bez sensu.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:16   #1699
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
kurde, szczerze mowiac to jakos w to nie wierze woda utleniona miałaby wyjść z miodu + woda ? albo miodu + szmpon ? albo miodu + odzywka ? chyba skład wody rózni sie od skłądu maski a mimo to miało by wyjść to samo czyli woda utleniona ? jak dla mnie to troche bez sensu.
no chodzi o to, że miód trzeba połaczyć z wodą, a w odżywce czy szamponie na pierwszym miejscu w składzie jest woda zawsze, więc pasuje. a z chemii to ja nie jestem zbyt dobra więc nie wiem czemu wychodzi woda utleniona
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 20:18   #1700
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez derr Pokaż wiadomość
Szkoda, miałam nadzieję że może jednak coś mi pomoże:/ Włosy mam długie, prawie do "tyłka" więc nie chcę ścinać, bo mam zamiar jeszcze troszkę zapuścić:/ No trudno, w takim razie zostaje mi farba...
tylko dobrze przemysl jaki kolor tak naprawde chcesz mieć bo w farbowanie, zmiane kolorów itd wpaść łatwo a potem włosy trzeba ścinac, kruszą się, niszczą, są coraz cieńsze etc
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:01   #1701
jstock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ja dziś zastosowałam na kolor czarny (farbowany ostatnio rok temu) farbą Allwaves dekoloryzator Renee Blanche nakładałam go 2 razy jednak efekt jest mizerny praktycznie nie ruszyło tej czerni do światła może trochę zaczyna przebijać brąz nie wiem od czego to zależy niektórzy sobie chwalą ten dekoloryzator na moje włosy prawie nie zadziałał pierwszym razem trzymałam go na głowie 25 min drugim razem ponad 30 min, natomiast od głowy miałam odrosty które miesiąc temu zafarbowałam farbą firmy matrix jasny brąz wyszedł na mim naturalnym swoim brązie rudawy a po tym rozjaśniaczu dzisiaj jest jeszcze bardziej żółto rudy nie wiem co teraz zrobić z moimi włosami czy jeszcze próbować innego dekoloryzatora czy próbować czymś ten paskudny odrost na nowo zafarbować?? co doradzicie Wizażanki?
jstock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:11   #1702
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie, ja tylko tak pytam bo maja nafta ma w składzie uwaga...olej parafinowy. Tylko. Juz do nich pisałam o co chodzi, pewnie jakis błąd
nie, nie ja też nie pisałam z pretensją tylko właśnie "sądzę że dobry" z taką nutką nadziei bo tak samo jak Ty słyszałam że są niektóre takie gdzie nie ma nafty w nafcie i dziewczyny narzekają
Może to z innej firmy, ja mam z kosmedu i skład w internecie jest taki sam jak ja mam na buteleczce więc się cieszę że nie kupiłam bubla, niby 6-7 zł ale jednak szkoda by było je wydać na praktycznie samą parafinę której nie wiem czemu unikam jak ognia chyba kiedyś się o niej źle naczytałam (oczywiście co do użycia na włosy)

Już mi trchę przeszła myśl z farbowaniem... tzn z szamponem do 20-paru zmyć ufff. Dobrze że TŻ delikatnie wykurzył mi to z głowy.
Jeszcze jak pare pościków wyżej miki pokazała swój piękny odrost to tym bardziej utwierdziłam się w tym że, nie ma nic piękniejszego niż natura. Poza tym to takie wygodne, że nie musimy się męczyć, farbować odrostów, wydawać kasę a i tak zawsze będziemy miały piękny kolor który nie zniknie po 10 myciach i połysk którego nie mają włosy farbowane bez dopalaczy typu "odżywki nabłyszczające"
Myślę że mimo chwilowych czarnych myśli, podoba mi się to wygodnictwo
Idę spać, jutro rozmowa w sprawie pracy, trzymajcie kciuki
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:12 Powód: literówka
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:53   #1703
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Skoro mowa o nafcie to ja dorwałam w mojej aptece inną niz zwykle, pani mi pokazała wszytskie jakie mieli i stwierdze, ze wezme taka której nigdy wczesniej nie miałam i to był strzał w 10 ! Bardzo przyjemna w użytkowaniu i jak mi się skoncy to na pewno do niej wróce ! Producent pisze ze jest to nafta kosmetyczna z dodatkiem olejku rycynowego...
Patrze więc na skład i:

Petroleum, Castrol Oil, Perfum.

czyli najpierw nafta, potem olejek rycynowy i na koniec zapach

skład prosty i konkretny
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 11:59   #1704
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

123sciri:

„o to jest fakt - odkąd zapuszczam naturalki to troszkę się rozglądam i powiem że rzadko spotyka się naturalne łądne włosy.
Chociaż wydaje mi się że powoli wracają do łask- u mnie w pracy mam 2 dziewczyny ze ślicznymi długimi naturalkami, obie nigdy nie farbowały włosów "


Ja też się ciągle gapię na włosy innych dziewczyn, odkąd zapuszczam naturalki to już chyba taka mała obsesja . Niestety bardzo rzadko widzę dziewczyny z naturalnymi włosami, a w moim otoczeniu to już w ogóle takich nie ma, same farbowane.


srebrna_smuga:

„To prawie tak jak ja mamy chyba nawet podobną długość.
Super się błyszczą i kolor też bardzo ładny. Jestem też taka blada"


Dziękuję i fajnie wiedzieć, że nie tylko ja oślepiam bladością. Czasem czuję się jak wampir .


„Jasny szlag mnie trafi patrze na włosy w świetle dziennym i ciągle mi się wydaje że mam jeszcze farbę na włosach. W ogóle mam kryzys bo mam ochotę na blond, rudy i czerwień na włosach w jednej chwili.
Co się dzieje do licha


Nie martw się i nie ulegaj pokusie, też mam czasem takie zachcianki. Od czasu do czasu jak człowiek ma gorszy dzień to go głupie myśli go nachodzą. Ja staram się to przetrwać i nie robić nic pod wpływem chwili, bo wiem, że później bym żałowała. Po pewnym czasie to mija, a ja się cieszę, że nie popełniłam błędu.


anngeli:

„Moim włosom też służy niekatowanie ich prostownicą czy suszarką, co prawda czasami na wielkie wyjścia zgrzeszę i je wyprostuje, ale sa to delikatne korekty fryzury i jak mówię na prawdę bardzo rzadko
Co do tych stylizacji to ja też niczego nie używam, nie rozumiem osób co z jednej strony odżywiają i wydają na to mnóstwo kasy a z drugiej trują włosy, suszą, prostują, pianki i inne te do układania włosów z alkoholem denat. w składzie na początku i potem się dziwią że włosy się nie odżywiają a przecież stosują takie same odzywki jak ta co ma ładne włosy. Znałam osobę która przesadzała z pianką i tak jej usztywniała włosy że po miesiącu użytkowania zaczęły się zwyczajnie kruszyć, winny był właśnie alkohol denat. w składzie + suszarka z ciepłym nawiewem. Teraz ma włosy krótkie, ale krótkie krótkim nierówne, Ty ścięłaś żeby pozbyć się farbowańców i mieć same zdrowe natualki. Ona podcinała drastycznie (tzn fryjzerka jej podcinała) końcówki tak że w końcu taka długość nijaka i obcięła całkowicie tak jak Ty, z tym że ona ma zniszczone jeszcze końce i farbowane palettą włosy... jednym słowem tragedia


Wiadomo, że wszystko jest dla ludzi tylko trzeba korzystać z tego z umiarem, a będzie ok. Też znam dziewczynę, która farbowaniem tak zniszczyła włosy, że w końcu obcięła je na całkiem krótko, tylko co z tego jeśli i tak niczego ją to nie nauczyło i dalej katuje je rozjaśniaczem. Moim zdaniem to bez sensu, takie błędne koło. Tyle, że teraz to nie wiem co ona zrobi dalej jak włosy się zniszczą, chyba zgoli maszynką.


MikiCziki:

„Hej Dziewczyny!
Zgodnie z obietnicą wstawiam fotki fryzur, które wręcz ratują mi moje życie z odrostem.

PS Mam nadzieje, że mój blondzik prezentuje się już całkiem całkiem... ?

Korony z warkoczy i inne rewolucje na głowie nie są prze zemnie robione ( mam to szczęście, że czesze mnie Sis) także polecam i zachęcam!

Macie piękne włosy- szczególnie Natalis- tak mega błyszczą...


Bardzo ładne fryzurki i piękny naturalny kolorek z cudownym połyskiem. Ja niestety mam za krótkie włosy na takie zabawy, z resztą mnie niema kto uczesać, a sama jestem beztalenciem w tej kwestii, dlatego jak miałam długie włosy to wciąż nosiłam je rozpuszczone albo ewentualnie spięte z tyłu klamrą. No i dziękuję za komplement.

Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:49   #1705
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
nie, nie ja też nie pisałam z pretensją tylko właśnie "sądzę że dobry" z taką nutką nadziei bo tak samo jak Ty słyszałam że są niektóre takie gdzie nie ma nafty w nafcie i dziewczyny narzekają
Może to z innej firmy, ja mam z kosmedu i skład w internecie jest taki sam jak ja mam na buteleczce więc się cieszę że nie kupiłam bubla, niby 6-7 zł ale jednak szkoda by było je wydać na praktycznie samą parafinę której nie wiem czemu unikam jak ognia chyba kiedyś się o niej źle naczytałam (oczywiście co do użycia na włosy)

Już mi trchę przeszła myśl z farbowaniem... tzn z szamponem do 20-paru zmyć ufff. Dobrze że TŻ delikatnie wykurzył mi to z głowy.
Jeszcze jak pare pościków wyżej miki pokazała swój piękny odrost to tym bardziej utwierdziłam się w tym że, nie ma nic piękniejszego niż natura. Poza tym to takie wygodne, że nie musimy się męczyć, farbować odrostów, wydawać kasę a i tak zawsze będziemy miały piękny kolor który nie zniknie po 10 myciach i połysk którego nie mają włosy farbowane bez dopalaczy typu "odżywki nabłyszczające"
Myślę że mimo chwilowych czarnych myśli, podoba mi się to wygodnictwo
Idę spać, jutro rozmowa w sprawie pracy, trzymajcie kciuki

ja mam innej firmy, moze dlatego tak z tym składem wyszło, jestem złabo parafina mi kompletnie nie potrzebna

super że Ci przeszło juz z farbowaniem, nie ma co dac sie poniesc chwili i znów wpasc w to cale farboiwanie, robienie odrostów itd.

A jak poszło na rozmowie?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:07   #1706
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny co tak cichutko, dawajcie jakies foteczki
Znów wrzucam swoje włosięta...niech już odrosną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (23,7 KB, 83 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:31   #1707
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

hej, parę dni w ogole nie zaglądałam, bo komputer nie chciał ze mną współpracować.....

nadal trwam w postanowieniu i czekam az te włosy urosną

srebrna_smuga ładne masz te włoski, na prawdę

mikicziki też bym chciała tak umiec zapleść włosy, ale tak sama sobie (bo nie bardzo ma mi kto zaplatać, chyba że Tż bym nauczyla)
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-08-03 o 14:37
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:54   #1708
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziewczyny co tak cichutko, dawajcie jakies foteczki
Znów wrzucam swoje włosięta...niech już odrosną
ja mam jedną aktualną fotkę ale nie widać na niej odrostu więc chyba nie mam co wam pokazywać

fajne masz te włosy, przypominaja mi włosy mojej mamy tez się tak fajnie kreca
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:51   #1709
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

srebrna_smuga bardzo ładne loczki, muszą dawać super efekt na dłuższych włosach. Mi się zawsze marzyły kręcone włosy, ale mnie natura obdarzyła lekko falowanymi. Z tym że to widać dopiero jak są długie, bo falują się od wysokości ucha. No i muszą być dobrze ścięte, a mało fryzjerów to potrafi, przynajmniej tych do, których ja trafiam.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 17:05   #1710
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

blue_mysecka podczytałam Twojego bloga
Dziękuję i czekamy razem aż odrosną chlip

moniczka_90 hehe poczułam się dziwnie ... ale to nic jak masz 2cm to dawaj też ja sama co cm dawałam odrost bo dzięki temu udawało mi się dużo przetrwać.

Natalisis powiem Ci szczerze, że ja w góle miałam puch, pełno włosów i wieczną szopę.
Moja mama mnie źle nauczyła dbać o włosy i ja popełniałam te błedy cały czas. Włosy na sucho czesałam, zero odżywek, jeden szampon na 7 głów w domu, nigdy nie miałam dobrze obciętych włosów. Widziałam, że gdzie nie gdzie czasami mi się włosy falowały ale prostowałam je albo w kitce nosiłam.

Do czasu aż zaczęłam wchodzić na wizaż i trafiłam na zakręcone. I widać efekty. Spróbuj bo może wyciągniesz z nich wiecej

Ja wiem, że jak odrosną to będę miała się czym pochwalić
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.