Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 20:24   #1921
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ciemno ale ładnie 5 poziom? jasny brąz ?
ja tez walczę z prześwitami na włosach u mnie wygląda to jak refleksy przynajmniej chce w to wierzyć fryzjerka po hennie orzechowy braz nałozyła jasny brozowo-złoty braz i stad poswiata złota/rudosci teraz korci mnie aby połozyc nature 5 i aby nie było zielono

te pasma maja gdzies farbe moze tak kilka myc i szybciej z nich znika pigment pewnie dla tego ze były wczesniej rozjasnione cierpliwosci mi potrzeba i podcinania ich aby te zniszczone partie zlikwidować a podcinanie zaplanowane dopiero na grudzień
zielono po naturze raczej nie będzie, a mogłaby Ci ładnie wyrównać kolor. Masz bardzo ładny kolor ale dla mnie trochę za ciepły.
Tak to niby jasny brąz Poprzednio też miałam prześwity ale po paru myciach się kolor zrównał, mam nadzieję że tak będzie i tym razem
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja chemię strzeliłam teraz aby pokryć nieco bardziej te rude i stąd wolałam coś z amoniakiem. Ogólnie cały czas myśle o powrocie do naturalnego farbowania. Bo mnie znowu głowa swędzi po chemii.
Ale ciemno! Aż nie wierzę że to 5.00. Ale taki głęboki kolor mimo prześwitów. Ładnie wyszło i jak już kiedyś pisałam to Ce-Ce ma gęstą konsystencję i nic a nic nie szczypie.
Dlaczego ja? Ja tylko poszłam na całość i zamiast coś z poziomu 6 walnęłam ciemny brąz. Ale i tak już się nieco wymyło. Przez te wszystkie maski, nafty i olejowanie.
Kachula a może wrócisz do CECE?
Kolor faktycznie jest dość "głęboki" i ciemny, może dlatego że wzięłam tą wersję do siwych? Myślę że miała więcej pigmentu, pewnie fryzjer by jej w "czystej" formie nie położył tylko domieszał do czegoś...

Macie może jakieś sposoby żeby zmyć farbę ze skóry? Żadne mleczka itp nic nie dają... wżarła się lepiej od Palette....
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 20:40   #1922
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
no to dobrze, szkoda by było Twoich włosów

a ja zamówiłam farbę polecaną przez moją fryzjerkę, Allwaves. Wzięłam 4,0 średni brąz i mam nadzieję, że za jasno nie wyjdzie
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ibyza chyba robiła ta farbą
tak to ja uzywałam Allwaves ogólnie mi się za pierwszym razem trzymała jako tako a później po miesiącu nałożyłam tydzień przed ślubem i przy pierwszym myciu zeszła całkowicie, a w sobotę wylądowałam z szamponetka na włosach haha... never ever Allwaves

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie,a w zasadzie proszę o radę bo nie wiem co zrobićDzisiaj w biedronce zobaczyłam farby Garnier Nutrisse bardzo spodobał mi się ten kolor http://image.ceneo.pl/data/products/...wy-kasztan.jpg tyle,że w internecie na stronie jak widać ma nazwę machoniowy kasztan,a na pudełku dzisiaj widziałam nazwę machoniowy BRAZ więc nie wiem o co chodzi,opakowanie takie samo,babeczka ze zdjęcia ta sama a nazwy kolory inne...?na machoniowy brąz bym się skusiła natomiast w kasztanie jest mi po prostu źle,bardzo zależy mi na rudo brązowym kolorze bez żadnych czerwieni w stylu kasztana.Która z tym nazw jest prawidłowa,próbnika nie wiedziałam więc nawet nie wiem jak ten kolor może wyjść na włosach.
Agatko, nie mam pojęcia jak to jest z ta farbą, ja nie miałam do czynienia z Nutrisse ;/ kiedyś kiedyś jakiegoś blondu tylko raz użyłam...
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:04   #1923
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

wstawiam obiecane nieszczęsne fotki pięknego, złotego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0850.jpg (51,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0854.jpg (34,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0856.jpg (50,3 KB, 50 załadowań)
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-08-07 o 21:17
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:04   #1924
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Co do farb bez amoniaku to ponoc sa bardziej szkodliwe na dluzsza meta niz te z amoniakiem. Bo amoniak odparowywuje, a to drugie dziadostwo nie
wg mnie : jeżeli często musisz odświeżać kolor na długości - lepiej wybrać farby z amoniakiem


co do tych farb Allwaves to sama się przekonam, ale z tego co wiem to żadnej z klientek mojej fryzjerki się nie wymywało
Może nałożyłaś po farbowaniu jakiegoś mocnego Waxa ? Mi wymyło z odrostów farbę z Joanny... Zaraz po farbowaniu nałożyłam na to Waxa z Pillomaxu i bach, nie ma farby
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:18   #1925
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dzięki Dziewczyny jestem taaaaka zadowolona włosy od razu odżyły, przesuszu nie ma ale to pewnie dzięki temu, że dałam sporo odżywki.





czekam na efekty.



Co do farb bez amoniaku to ponoc sa bardziej szkodliwe na dluzsza meta niz te z amoniakiem. Bo amoniak odparowywuje, a to drugie dziadostwo nie
efekty? no cóż, mogę powiedzieć jedynie tyle

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Tak dokładnie tu jest o tym napisane: http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/

Jestem już po farbowaniu CECE 5/00 wyszło nieźle - a dokładniej ciemno brązowo niestety jak zwykle z jaśniejszymi prześwitami, chociaż włosy były równo pomalowane, ale nadal myślę że po prostu nie biorą farby tak dobrze z powodu zniszczenia. Pewnie rozjaśni się i zrówna po paru myciach jak to zwykle u mnie bywa...
A co do samej farby: bardzo fajna gęsta kremowa konsystencja, wogóle nie szczypała mnie skóra, zniszczeń nie zauważyłam, kondycja jak wcześniej (czyli dość kiepska ), ogólnie super, zobaczymy jak się będzie zmywać.
i co najważniejsze - wreszcie wyglądam jak człowiek koniec z mysio-rudo-złotymi blondami
ciemnoooo
super

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ciemno ale ładnie 5 poziom? jasny brąz ?
ja tez walczę z prześwitami na włosach u mnie wygląda to jak refleksy przynajmniej chce w to wierzyć fryzjerka po hennie orzechowy braz nałozyła jasny brozowo-złoty braz i stad poswiata złota/rudosci teraz korci mnie aby połozyc nature 5 i aby nie było zielono

te pasma maja gdzies farbe moze tak kilka myc i szybciej z nich znika pigment pewnie dla tego ze były wczesniej rozjasnione cierpliwosci mi potrzeba i podcinania ich aby te zniszczone partie zlikwidować a podcinanie zaplanowane dopiero na grudzień
mnie sie podoba
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:36   #1926
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
zielono po naturze raczej nie będzie, a mogłaby Ci ładnie wyrównać kolor. Masz bardzo ładny kolor ale dla mnie trochę za ciepły.
Tak to niby jasny brąz Poprzednio też miałam prześwity ale po paru myciach się kolor zrównał, mam nadzieję że tak będzie i tym razem

Kachula a może wrócisz do CECE?
Kolor faktycznie jest dość "głęboki" i ciemny, może dlatego że wzięłam tą wersję do siwych? Myślę że miała więcej pigmentu, pewnie fryzjer by jej w "czystej" formie nie położył tylko domieszał do czegoś...

Macie może jakieś sposoby żeby zmyć farbę ze skóry? Żadne mleczka itp nic nie dają... wżarła się lepiej od Palette....
może kwasek cytrynowy jak do jagód? Ja raczej chemię odstawię () bo przy farbowaniu mnie nie szczypie ale po dwóch czy trzech dniach po fakcie łepek zaczyna swędzieć. Siedzę i drapię się wszędzie po głowie. Do tego zaczynają pojawiać się małe swędzące krostki na skórze nawet na dłoniach (tak miałam po Joannie), swędzi mnie broda i uszy, wszędzie tam gdzie dotykają włosy. Obrzydliwe uczucie. Czekam aż farba się wypłucze i patrzę na różnice w odroście. Jak mocno widoczne to szukam innej henny od Khadi albo już jakieś farby roślinnej albo najtaniej czyli zapuszczam naturalne... Już sama nie wiem.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
wstawiam obiecane nieszczęsne fotki pięknego, złotego koloru
Ale fajny Jak moja wymyta Khadi. Ni to brąz, ni to rudy, ni to odrosty. Masz rację. Farbuj na ciemne. Ale błagam nie rozjaśniaj już nic, bo po końcach widzę, że włoski wiele przeszły. Farbowanie na ciemne, odżywianie maskami z olejowaniem łącznie i nie farbowanie na przynajmniej 1,5 miesiąca zalecam ci ja, doktor Kachula
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:46   #1927
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
może kwasek cytrynowy jak do jagód? Ja raczej chemię odstawię () bo przy farbowaniu mnie nie szczypie ale po dwóch czy trzech dniach po fakcie łepek zaczyna swędzieć. Siedzę i drapię się wszędzie po głowie. Do tego zaczynają pojawiać się małe swędzące krostki na skórze nawet na dłoniach (tak miałam po Joannie), swędzi mnie broda i uszy, wszędzie tam gdzie dotykają włosy. Obrzydliwe uczucie. Czekam aż farba się wypłucze i patrzę na różnice w odroście. Jak mocno widoczne to szukam innej henny od Khadi albo już jakieś farby roślinnej albo najtaniej czyli zapuszczam naturalne... Już sama nie wiem.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



Ale fajny Jak moja wymyta Khadi. Ni to brąz, ni to rudy, ni to odrosty. Masz rację. Farbuj na ciemne. Ale błagam nie rozjaśniaj już nic, bo po końcach widzę, że włoski wiele przeszły. Farbowanie na ciemne, odżywianie maskami z olejowaniem łącznie i nie farbowanie na przynajmniej 1,5 miesiąca zalecam ci ja, doktor Kachula


ale to był świeży kolor, nie wymyty
a wygladał jak kupa
co prawda teraz mam niewiele lepszy ale za to efekt 3D
teraz cos się na tej głowie dzieje tylko nie wiadomo co
posłucham się doktorki
jak bedę cos kombinować daj mi po łapach

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

jutro moze uda mi sie cpyknąć fotę
nie wiem czy mój aparat uchwyci te wszystkie odcienie
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-08-07 o 21:48
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 21:54   #1928
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/B]

ale to był świeży kolor, nie wymyty
a wygladał jak kupa
co prawda teraz mam niewiele lepszy ale za to efekt 3D
teraz cos się na tej głowie dzieje tylko nie wiadomo co
posłucham się doktorki
jak bedę cos kombinować daj mi po łapach

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

jutro moze uda mi sie cpyknąć fotę
nie wiem czy mój aparat uchwyci te wszystkie odcienie
Ach ta wielotonowość 3D mówisz? Ja mam podobno takie oczy, są jak kupa? Nie słuchaj mnie bo jestem po piwku z mężem...
Ale nie słuchaj tego co teraz piszę, tylko słuchaj wcześniejszych zaleceń doktora
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-07 o 21:55
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:58   #1929
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ach ta wielotonowość 3D mówisz? Ja mam podobno takie oczy, są jak kupa? Nie słuchaj mnie bo jestem po piwku z mężem...
Ale nie słuchaj tego co teraz piszę, tylko słuchaj wcześniejszych zaleceń doktora
nie no, kupa to była przedtem
teraz jest 3D
złapało gdzie chciało i stąd wielotonowość

nie mów o piwie bo Cię kilim zdalnie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:00   #1930
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kupiłam dziś to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-therapy.html
Zapach ładny, malinowo chemiczny jak dla mnie. Działanie? Na suche włosy nie specjalnie. Może na mokrych ( jak zaleca producent) coś da radę. Butelka z płukanką była tak malutka jak setka wódki (porównuję wielkość butelki). Stwierdziłam, że na lato kupię spray, mgiełkę czy jak tam. Ale Mrs. Potters do farbowanych też kupię.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
nie no, kupa to była przedtem
teraz jest 3D
złapało gdzie chciało i stąd wielotonowość
Nie zauważyłaś, że ostatnio wszystkim nam coś krzywo farby łapią? Nie możliwe aby nam porowatość włosa tak się pozmieniała
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:02   #1931
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dobra lece do wyra bo z rana trzeba się zwlec :/
do jutra

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-therapy.html
Zapach ładny, malinowo chemiczny jak dla mnie. Działanie? Na suche włosy nie specjalnie. Może na mokrych ( jak zaleca producent) coś da radę. Butelka z płukanką była tak malutka jak setka wódki (porównuję wielkość butelki). Stwierdziłam, że na lato kupię spray, mgiełkę czy jak tam. Ale Mrs. Potters do farbowanych też kupię.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Nie zauważyłaś, że ostatnio wszystkim nam coś krzywo farby łapią? Nie możliwe aby nam porowatość włosa tak się pozmieniała

w moim przypadku "krzywo" to komplement
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 22:04   #1932
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dobra lece do wyra bo z rana trzeba się zwlec :/
do jutra

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

[/B]
w moim przypadku "krzywo" to komplement
Też idę spać. Do jutra!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:06   #1933
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dzień dobry
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:09   #1934
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dzień Doberek- a właściwie Dzień Nieprzytomny- ale obecny

Pijemy kawkę?

ps. Metaxa, a ja uważam,ze ten kolorek nie jest tak tragiczny i ciemny jak mówiłaś.....a możne zaryzykujesz i kupisz Palette Intesive Color Creme - np. średni brąz..pięknie wychodzi jest w miarę ciemny ale ma taki głęboki odcień brązu....aaaa i ważne, aby trzymać równie 30 minut od rozpoczęcie nakładania a nie po zakończeniu nakładania farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg palette-intensive-color-creme-farba-do-wlosow-sredni-braz-nr-n3.jpg (31,3 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-08-08 o 07:18
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:15   #1935
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Dzień Doberek- a właściwie Dzień Nieprzytomny- ale obecny

Pijemy kawkę?

ps. Metaxa, a ja uważam,ze ten kolorek nie jest tak tragiczny i ciemny jak mówiłaś.....a możne zaryzykujesz i kupisz Palette Intesive Color Creme - np. średni brąz..pięknie wychodzi jest w miarę ciemny ale ma taki głęboki odcień brązu....aaaa i ważne, aby trzymać równie 30 minut od rozpoczęcie nakładania a nie po zakończeniu nakładania farby
na razie dam sobie chyba spokój
moje włosy oszalały i cieżko przewidzieć efekt farbowania
wczoraj nakładałam matrixa i złapało tęczowo
choć sama farba jest świetna
włosy niesamowicie miękkie
skupię się teraz na odżywianiu
a farba? może we wrzesniu
jak wytrzymam

a kawka? obowiązkowo
dreczyły mnie jakieś koszmary i jestem wykonczona
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:23   #1936
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Metaxa -a może kolejne farbowanie rozpocznij o prepigmentacji...wtedy na 100% wyrówna Ci się kolor .



No to wstawaiam wodę na kawę...nie lubię jej pić sama

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

tak patrzę na te opakowanie średniego brązu z Palette- i stwierdzam,ze ja mam taki kolor po jasnym brązie tej firmy

AAA zapomniałam powiedzieć odkryłam cudną(bynajmniej dla mnie) odżywkę do włosów z Ziaji z ceramidami....włosy są naparawdę po niej milutkie...Ja ją nakładam w ciągu tygodnia codziennie po umyciu na 3 minuty i spłukuję....Efekt naprawdę powalający
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:44   #1937
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dobry!

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Dzień Doberek- a właściwie Dzień Nieprzytomny- ale obecny

Pijemy kawkę?

ps. Metaxa, a ja uważam,ze ten kolorek nie jest tak tragiczny i ciemny jak mówiłaś.....a możne zaryzykujesz i kupisz Palette Intesive Color Creme - np. średni brąz..pięknie wychodzi jest w miarę ciemny ale ma taki głęboki odcień brązu....aaaa i ważne, aby trzymać równie 30 minut od rozpoczęcie nakładania a nie po zakończeniu nakładania farby
Po Palette nigdy nie miałam "krzywizny" w kolorze. Zawsze równo łapało chyba, że ja sama źle położyłam.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
na razie dam sobie chyba spokój
moje włosy oszalały i cieżko przewidzieć efekt farbowania
wczoraj nakładałam matrixa i złapało tęczowo
choć sama farba jest świetna
włosy niesamowicie miękkie
skupię się teraz na odżywianiu
a farba? może we wrzesniu
jak wytrzymam

a kawka? obowiązkowo
dreczyły mnie jakieś koszmary i jestem wykonczona
Już po Matrixie?! Fotki please

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Metaxa -a może kolejne farbowanie rozpocznij o prepigmentacji...wtedy na 100% wyrówna Ci się kolor .



No to wstawaiam wodę na kawę...nie lubię jej pić sama

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

tak patrzę na te opakowanie średniego brązu z Palette- i stwierdzam,ze ja mam taki kolor po jasnym brązie tej firmy

AAA zapomniałam powiedzieć odkryłam cudną(bynajmniej dla mnie) odżywkę do włosów z Ziaji z ceramidami....włosy są naparawdę po niej milutkie...Ja ją nakładam w ciągu tygodnia codziennie po umyciu na 3 minuty i spłukuję....Efekt naprawdę powalający
Już dziewczyny tu pisały o odżywce a ja chodzę i poszukuję i nigdzie nie ma
Co do Palette to wychodzi dokładnie tak jak powinno się kupować farbę. Czyli o ton lub dwa jaśniejszą i wtedy mamy kolor oczekiwany. U ciebie się sprawdziło.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:52   #1938
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Metaxa -a może kolejne farbowanie rozpocznij o prepigmentacji...wtedy na 100% wyrówna Ci się kolor .
Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość



No to wstawaiam wodę na kawę...nie lubię jej pić sama

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

tak patrzę na te opakowanie średniego brązu z Palette- i stwierdzam,ze ja mam taki kolor po jasnym brązie tej firmy

AAA zapomniałam powiedzieć odkryłam cudną(bynajmniej dla mnie) odżywkę do włosów z Ziaji z ceramidami....włosy są naparawdę po niej milutkie...Ja ją nakładam w ciągu tygodnia codziennie po umyciu na 3 minuty i spłukuję....Efekt naprawdę powalający
nie mam pojecia jak to się robi

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Metaxa -a może kolejne farbowanie rozpocznij o prepigmentacji...wtedy na 100% wyrówna Ci się kolor .



No to wstawaiam wodę na kawę...nie lubię jej pić sama

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

tak patrzę na te opakowanie średniego brązu z Palette- i stwierdzam,ze ja mam taki kolor po jasnym brązie tej firmy

AAA zapomniałam powiedzieć odkryłam cudną(bynajmniej dla mnie) odżywkę do włosów z Ziaji z ceramidami....włosy są naparawdę po niej milutkie...Ja ją nakładam w ciągu tygodnia codziennie po umyciu na 3 minuty i spłukuję....Efekt naprawdę powalający


masz jakąś fotkę albo link do tej odżywki??

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dobry!



Po Palette nigdy nie miałam "krzywizny" w kolorze. Zawsze równo łapało chyba, że ja sama źle położyłam.



Już po Matrixie?! Fotki please



Już dziewczyny tu pisały o odżywce a ja chodzę i poszukuję i nigdzie nie ma
Co do Palette to wychodzi dokładnie tak jak powinno się kupować farbę. Czyli o ton lub dwa jaśniejszą i wtedy mamy kolor oczekiwany. U ciebie się sprawdziło.
kachula, to własnie ten efekt 3D o którym pisałam wczoraj
chociaż mimo tego ze jest nierówno to bardziej mi sie podoba niz ten sprany świezy kolor
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:02   #1939
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Metexa a proszę Ciebie bardzo- oto zdjęcie odżywki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ziaja-odzywka-intensywna-odbudowa-do-wlosow-zniszczonych-200-ml.jpg (19,5 KB, 8 załadowań)
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 08:05   #1940
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Metexa a proszę Ciebie bardzo- oto zdjęcie odżywki
dziękuję

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Katrin napisz mi cos więcej o tej prepigmentacji, proszę
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:08   #1941
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Prepigmentacja - zabieg ten może być przydatny w przypadku włosów, które są bardzo uwrażliwione po wielu zabiegach chemicznych z użyciem zbyt agresywnych produktów. Włosy tego rodzaju nie przyjmują farby i absorbują ją w sposób niejednolity, tworzą się plamy i nierówności w rozkładzie koloru na włosach.Zabieg jest bardzo prosty. Należy użyć farby oraz ciepłej wody w proporcji 1:1 i nałożyć bezpośrednio na długości i końce włosów. Penetracja produktu w miejscach najbardziej uwrażliwionych jest najskuteczniejsza w przypadku wmasowania mieszanki dłońmi. Następnie, nie czekając na zadziałanie preparatu, przystępujemy do aplikacji właściwej mieszanki.
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:12   #1942
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Prepigmentacja - zabieg ten może być przydatny w przypadku włosów, które są bardzo uwrażliwione po wielu zabiegach chemicznych z użyciem zbyt agresywnych produktów. Włosy tego rodzaju nie przyjmują farby i absorbują ją w sposób niejednolity, tworzą się plamy i nierówności w rozkładzie koloru na włosach.Zabieg jest bardzo prosty. Należy użyć farby oraz ciepłej wody w proporcji 1:1 i nałożyć bezpośrednio na długości i końce włosów. Penetracja produktu w miejscach najbardziej uwrażliwionych jest najskuteczniejsza w przypadku wmasowania mieszanki dłońmi. Następnie, nie czekając na zadziałanie preparatu, przystępujemy do aplikacji właściwej mieszanki.
czyli tak, mówiąc prostym jezykiem
biorę 60 ml farby w tubce i mieszam z 60 ml ciepłej wody
nakładam na całe włosy po czym nakładam farbę z utleniaczem na to co połozyłam wczesniej??
dobrze to rozumiem ??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:15   #1943
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

tak.. tylko pamiętaj, ze nakładasz to mieszankę na partie włosów, którą masz zniszczona np. nie nakładasz jej na odrosty
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:26   #1944
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
tak.. tylko pamiętaj, ze nakładasz to mieszankę na partie włosów, którą masz zniszczona np. nie nakładasz jej na odrosty
nakładam samą farbę? bez wody??
a ta własciwa farba złapie jeśli nie będzie że tak powiem bezpośrednio na włosie??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:55   #1945
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
wstawiam obiecane nieszczęsne fotki pięknego, złotego koloru
hm... no to ja mam tak już od długiego czasu z farbami... a po allwaves to było baaardzo normalne... ale narazie jeszcze eksperymentuje w 7
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:05   #1946
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
wstawiam obiecane nieszczęsne fotki pięknego, złotego koloru
nie jest źle, wygląda na miedziany jasny brąz
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ciemnoooo
super
no ciemno, nawet ZA ciemno, zrobiłam sobie dziś zdjęcie z przodu także jak się odważę to Wam wkleję moją buźkę
a swoją drogą to zawsze trzymam 30min od ZAKOŃCZENIA nakładania farby, pewnie dlatego też tak ciemno wychodzi
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
może kwasek cytrynowy jak do jagód? Ja raczej chemię odstawię () bo przy farbowaniu mnie nie szczypie ale po dwóch czy trzech dniach po fakcie łepek zaczyna swędzieć. Siedzę i drapię się wszędzie po głowie. Do tego zaczynają pojawiać się małe swędzące krostki na skórze nawet na dłoniach (tak miałam po Joannie), swędzi mnie broda i uszy, wszędzie tam gdzie dotykają włosy. Obrzydliwe uczucie. Czekam aż farba się wypłucze i patrzę na różnice w odroście. Jak mocno widoczne to szukam innej henny od Khadi albo już jakieś farby roślinnej albo najtaniej czyli zapuszczam naturalne... Już sama nie wiem.
Ale z henny też nie byłaś do końca zadowolona z tego co pamiętam?
Hmmm naturalne mówisz, a nie masz jeszcze siwych?? u mnie teraz przed farbowaniem kolor był prawie jak naturalny, z tym że przedziałek był popielato-blond-siwy... także i tak musze farbować
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłaś, że ostatnio wszystkim nam coś krzywo farby łapią? Nie możliwe aby nam porowatość włosa tak się pozmieniała
Nasze włosy chyba proszą o odpoczynek do farb....
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Po Palette nigdy nie miałam "krzywizny" w kolorze. Zawsze równo łapało chyba, że ja sama źle położyłam.

Co do Palette to wychodzi dokładnie tak jak powinno się kupować farbę. Czyli o ton lub dwa jaśniejszą i wtedy mamy kolor oczekiwany. U ciebie się sprawdziło.
Palette też mi łapało równo, ale kolor się zmywa do takiego jak na opakowaniu.
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
czyli tak, mówiąc prostym jezykiem
biorę 60 ml farby w tubce i mieszam z 60 ml ciepłej wody
nakładam na całe włosy po czym nakładam farbę z utleniaczem na to co połozyłam wczesniej??
dobrze to rozumiem ??
do pigmenatcji nie dodaje się wody do afrby, lub minimalną ilość, tak żeby jakoś ją rozprowadzić. http://blogblondbunny.blogspot.com/2...cja-wosow.html
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:09   #1947
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
nie jest źle, wygląda na miedziany jasny brąz

no ciemno, nawet ZA ciemno, zrobiłam sobie dziś zdjęcie z przodu także jak się odważę to Wam wkleję moją buźkę
a swoją drogą to zawsze trzymam 30min od ZAKOŃCZENIA nakładania farby, pewnie dlatego też tak ciemno wychodzi

Ale z henny też nie byłaś do końca zadowolona z tego co pamiętam?
Hmmm naturalne mówisz, a nie masz jeszcze siwych?? u mnie teraz przed farbowaniem kolor był prawie jak naturalny, z tym że przedziałek był popielato-blond-siwy... także i tak musze farbować

Nasze włosy chyba proszą o odpoczynek do farb....

Palette też mi łapało równo, ale kolor się zmywa do takiego jak na opakowaniu.

do pigmenatcji nie dodaje się wody do afrby, lub minimalną ilość, tak żeby jakoś ją rozprowadzić. http://blogblondbunny.blogspot.com/2...cja-wosow.html

pigmentacja a prepigmentacja to to samo??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:10   #1948
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
ps. Metaxa, a ja uważam,ze ten kolorek nie jest tak tragiczny i ciemny jak mówiłaś.....a możne zaryzykujesz i kupisz Palette Intesive Color Creme - np. średni brąz..pięknie wychodzi jest w miarę ciemny ale ma taki głęboki odcień brązu....aaaa i ważne, aby trzymać równie 30 minut od rozpoczęcie nakładania a nie po zakończeniu nakładania farby
gdybym ja tak trzymała farbę to chyba bym zawsze wychodziła tęczowa, bo jakbym skończyła nakładać to już musiałabym zmywać

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Metexa a proszę Ciebie bardzo- oto zdjęcie odżywki
ja zamówiłam teraz maskę z tej serii i zobaczymy jak to będzie

metaxa długo czekałaś na przesyłkę z multidrogerii????
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:13   #1949
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
gdybym ja tak trzymała farbę to chyba bym zawsze wychodziła tęczowa, bo jakbym skończyła nakładać to już musiałabym zmywać


ja zamówiłam teraz maskę z tej serii i zobaczymy jak to będzie

metaxa długo czekałaś na przesyłkę z multidrogerii????

ja brałam kuriera
przesyłke mialam na drugi dzień
jeśli długo czekasz to zadzwoń do nich
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:37   #1950
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
zielono po naturze raczej nie będzie, a mogłaby Ci ładnie wyrównać kolor. Masz bardzo ładny kolor ale dla mnie trochę za ciepły.
Tak to niby jasny brąz Poprzednio też miałam prześwity ale po paru myciach się kolor zrównał, mam nadzieję że tak będzie i tym razem

Kachula a może wrócisz do CECE?
Kolor faktycznie jest dość "głęboki" i ciemny, może dlatego że wzięłam tą wersję do siwych? Myślę że miała więcej pigmentu, pewnie fryzjer by jej w "czystej" formie nie położył tylko domieszał do czegoś...

Macie może jakieś sposoby żeby zmyć farbę ze skóry? Żadne mleczka itp nic nie dają... wżarła się lepiej od Palette....
dziekuje nareszcie pozbyłam się zieleni ,henny a niby moje refleksy ujdą wolę je niz zielen lub inne cuda

myślałam zeby połozyc nature jako pigmentacje a pozniej wrzucic np.5,71 z tym popielem zeby było chłodniej albo nawet ta 5,73 ze złotem (złoto-brazowy jasny braz) co by sie trzymało dobrze albo 2 opcja połozyc naturę a kolejne farbowanie dac odcień ? pomozę to cos

ciepły jest hmmm ale to wszystko zalezy od swiatła w dziennym ciepławo,w sztucznym zimno haha 2w 1


przeważnie tak jest zaraz po farbowaniu ciemno i intensywnie a później ładnie wypłukuje sie kolor przynajmniej u mnie na +
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-08-08 o 09:39
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.