Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-12, 21:41   #3511
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jeśli to ta, którą wkleiłam to jej stacjonarnie nie ma, tylko online
A to ja myślałam o takiej w czarnej tubce - widzę, że online też już jej nie ma
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:43   #3512
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi podkłady i bazy Diora też nie służą , ta kokosowa Jacobsa u mnie też się nie sprawdziła


---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to ja myślałam o takiej w czarnej tubce - widzę, że online też już jej nie ma
Cos mi swita czarna tubka ale toto było zdaje sie rozswietlajace i raczej nie dawało efektu takiego rozmycia, wygladzenia na twarzy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:44   #3513
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Aniyam, Corii, a Wy bazę nakładacie codziennie? Nie zapycha Was??? Bo mnie dłuższe stosowanie nie służy i używam bazy tylko na "większe wyjścia".
Ja używam codziennie, niestety mam sporo niedoskonałości, zaczynają pojawiać się naczynka no i pory, więc muszę...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, jak nakładałam podkład to codzien Nie, nie zapycha Zapchała mnie jacobsa, jak mialam probki widac dziadoska była
Widocznie nie mozesz za czesto silikonów nosic. Moja cera nie ma z tym problemu. Ale wiem, ze bywa inaczej u niektorych osob.
Maja cera lubi się z silikonami

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to ja myślałam o takiej w czarnej tubce - widzę, że online też już jej nie ma
Mi pokazuje ,że ten ysl blur jest dostępny tylko online
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:49   #3514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Maja cera lubi się z silikonami


---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi pokazuje ,że ten ysl blur jest dostępny tylko online
Stacjonarnie widziałam ją w kazdej S, jakiej byłam i w której maja stand ysl
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:50   #3515
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



Stacjonarnie widziałam ją w kazdej S, jakiej byłam i w której maja stand ysl
Czyli wyszukiwanie na stronie S. zgłupiało
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:51   #3516
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wygładza, zmniejsza widocznosc porów, wydłuża trwałosc makijazu, daje fajny poslizg przy nakładaniu - lepiej sie podkłąd rozprowadza, efekt rozmycia daje i najwjażniejsze dla mnie - ogranicza swiecenie cery.
I nigdy mnie nie przesuszyła, wiec i dla suchej cery powinan byc ok. Ale jak mówie, najpierw probkę. Ja szukałam tyle dobrej bazy i ta ysl kupiłam w ciemno bez testów, a teraz bede juz druga flaszke brała.
W pełni popieram zachwyty. Nic dodać nic ująć. Do tego wydajna i w ładnym opakowaniu.
Ja mam cerę normalną
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:52   #3517
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czyli wyszukiwanie na stronie S. zgłupiało
Ano niestety tak - padaka totalna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 21:53   #3518
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja używam codziennie, niestety mam sporo niedoskonałości, zaczynają pojawiać się naczynka no i pory, więc muszę...



Maja cera lubi się z silikonami



Mi pokazuje ,że ten ysl blur jest dostępny tylko online
U mnie, że w Warszawie jest w 7 S - ja tą bazę zawsze widzę koło podkładu Touche Eclat na standzie.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:53   #3519
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
W pełni popieram zachwyty. Nic dodać nic ująć. Do tego wydajna i w ładnym opakowaniu.
Ja mam cerę normalną
Tez ja masz? Od dawna?
Popieram - mega wydajna, jeszcze mam na kilkanascie użyc, a mam ja odkąd tylko wyszła, no nie pamietam ile to już, rok?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:56   #3520
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To nie ta, bo Blur wyszła w zeszłym roku, wiec kilka meisiecy temu juz. Pamietam, jak po opisie sie napaliłam na nia, poleciałam do S i kupiłam w ciemiaka całkiem Ale warto było u mnie
U nas w S baza jest na standzie z reszta produktów ysl.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------



Nie namawiałabym, gdyby nie było warto Chociaz zdaje sobie sprawę, ze kazda z nas ma nieco inna cerę, ale moze warto sprawdzić. Cenowo tańsza niz Armaniusza, która nie wiadomo czy sie sprawdzi.
Nie tak dawno testowałam ta nowa Diora - Forever i badziew. Wczesniej Jacobsa - kokosowa i jeszcze wiekszy badziew - swieciłam sie po niej jak choinka i zapchała mnie na dokłądke
A gdzie masz swoją S., żeby dorwać próbkę tego YSL?

Ja teraz robię wielki test baz z S.

Dziś testowałam MUFE nawilżającą i okropny badziew - nie czułam żadnego nawilżenia, wali ta baza chemią (w sensie zapachowym), w dodatku po 6h w okolicach policzków wlazła w tę nierównomierną strukturę moją, robiąc wielkie kropki

Żel matujący Benefit Matte Rescue (stosuję wyłącznie na przetłuszczający się nos) - jest lepiej, ale jeszcze nie idealnie, tzn. podkład się trzyma na swoim miejscu, ale jednak sebum przebija po 6-7h, choć i tak zazwyczaj przy innych bazach podkład mi w tym czasie już z nosa zjechał

Smashbox PF minimalizująca pory - jak dotąd najlepsza na pory jaką znam z tych droższych Choć u mnie musi być efekt wygładzenia, a nie zniwelowania porów - to 2 różne kwestie

Benefit Porefessional - nope, po 6-7h robiły się kropki na podkładzie

T00 Faced Hangover - ładny zapach, lekko nawilża (ale nie spektakularnie) - moim zdaniem baza na okres wiosenny, jesienny dla kogoś kto nie ma zbyt wiele do zakrycia

MUFE - baza na zaczerwienienia - badziew, podkład się na niej waży w każdej możliwej opcji - tzn. przy nakładaniu baza, potem podład, dodanie bazy do podkładu, itd. No i oczywiście nie spełnia swojej podstawowej funkcji - tzn. nie kryje zaczerwienień, a na pewno i baza i podkład były na tej samej bazie wykonane, więc ważyć się nie powinny

Lancome - La Base Pro - bardzo ładnie wygładza i podkład długo się utrzymuje, jak dotąd najlepsza z wymienionych, przynajmniej dla mnie

Z D. - BBrown Vitamin Enriched - to taka baza-krem - jeśli akurat potrzebuje się szybkiego ratunku cery - po uczuleniu na kosmetyk, dużym zaczerwienieniu, odwodnieniu - bardzo polecam, oczywiście raczej nie spełnia funkcji wielce ukrywającej problemy Ale jako ratunek po nieudanych kosmetykach, gorszym dniu jest dla mnie mega udana

No to na tyle, gdyby kogoś w ogóle interesowało moje zdanie W kolejce kolejne 10 baz do testów - ale nie wszystkie pełnowymiarowe
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:58   #3521
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A gdzie masz swoją S., żeby dorwać próbkę tego YSL?
No w Kato w kazdej S widziałam - na bank w SCC i GK Wszedzie tam, gdzie jest stand ysl
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 22:00   #3522
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez ja masz? Od dawna?
Popieram - mega wydajna, jeszcze mam na kilkanascie użyc, a mam ja odkąd tylko wyszła, no nie pamietam ile to już, rok?
Ja mam krótko, odkryłam niedawno przypadkiem. Bardzo mi pasuje ten podkład rozswietlajacy YSL. Po nitce do klebka trafiłam na bazę. Przepadlam.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:01   #3523
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja mam krótko, odkryłam niedawno przypadkiem. Bardzo mi pasuje ten podkład rozswietlajacy YSL. Po nitce do klebka trafiłam na bazę. Przepadlam.
Mówisz o Touche Eclat? Podkłady YSL nie dla mnie - miałam wiekszosc i kazdy dobrze wygaldał tylko po nałozeniu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:02   #3524
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

No to chyba wezmę próbeczkę skoro taka mega jest. Też szukam bazy ideololo Tylko czy czekać do vipów czy do boxa z zakupem to już ni mam pojęcia
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:05   #3525
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Ja spadowywuje spac, bo jutro od samiutkiego rana na nowo katowanie ciała i nie ma ze boli
I módlta sie, aby jutro baza armaniusza mi sie nie spodobała, bo inaczej bede kusic, a cena zniechęcająca i bez -20% by nie przeszło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:05   #3526
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówisz o Touche Eclat? Podkłady YSL nie dla mnie - miałam wiekszosc i kazdy dobrze wygaldał tylko po nałozeniu
Tak o tym , każdemu co innego pasuje.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:06   #3527
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tak o tym , każdemu co innego pasuje.
Wiem wiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:08   #3528
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi podkłady i bazy Diora też nie służą , ta kokosowa Jacobsa u mnie też się nie sprawdziła

A ja właśnie nie wiem czy brać tego diora i mi tylko zamieszanie robicie :P

Na skórze wygląda bosko, nie czuje go zupełnie i taki ideał w sumie, ale oststnio cera mi wariuje i ciągle sucha jestem i z bogdanami i nie wiem czy to nie wina tego podkładu...


Nowa kolekcja brwiowa benefita jutro w przedpremierze na sephora.pl...

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-06-12 o 22:09
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:11   #3529
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem wiem
Grunt to znaleźć swój ideał

Uciekam, bo padam na twarz
Dobrej nocy
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 22:14   #3530
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, jak nakładałam podkład to codzien Nie, nie zapycha Zapchała mnie jacobsa, jak mialam probki widac dziadoska była
Widocznie nie mozesz za czesto silikonów nosic. Moja cera nie ma z tym problemu. Ale wiem, ze bywa inaczej u niektorych osob.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja używam codziennie, niestety mam sporo niedoskonałości, zaczynają pojawiać się naczynka no i pory, więc muszę...

Maja cera lubi się z silikonami
Hmm, możliwe. Przyznam szczerze, że nie traktowałam nigdy bazy jako pomocy przy niedoskonałościach i naczynkach... Serio pomaga?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czyli wyszukiwanie na stronie S. zgłupiało
Oj, tak, zgłupiało. Pisałam o tym chwilę wcześniej
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:14   #3531
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja też bym się nie zgodziła. Owszem, dużo z nich ma czerwoną szminkę (specjalnego wybielania się na twarzy nie zauważyłam ) i zawsze mocny makijaż - ale to kwestia światła, no i taka praca. Dzisiaj obsługiwała mnie dziewczyna w ładnym różu na ustach, kojarzę też kierowniczkę, która się prawie nie maluje. Tak więc dresscode z jednej, ale osobiste preferencje z drugiej strony.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A! I miałam Was już wcześniej zapytać - czy Wam też szwankuje sprawdzanie dostępności na stronie S.? Bo ja od kilku nie mogę nic zobaczyć, zawiesza mi się jakby strona. I tak samo jest z wyszukiwaniem produktów. Jak tylko wpisuję konkretną nazwę, markę np., to od razu wyskakuje, że mają błąd i przepraszają...
Ładne zakupy
Szwankuje? Toż mi to permanentnie nie działa od miesiąca
Aa i też będę trzymać kciuki!

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Od 3h śpi na mnie moja kota, a ja czekam aż w końcu zejdzie, bo pić mi się chce Chyba ma jednak zamiar tak spać do rana
ściągnij ją delikatnie z kocykiem ja tak robię i pies nawet nie zauważa, że już śpi na samym kocu
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj byłam ładnie ubrana i z TŻ, ale widocznie nie zrobiło to należytego wrażenia
Przyjdź z 2 facetami Ja swojego nie zaciągnęłam ze sobą do S, raz byliśmy w Douglasie i on raz był w S dla mnie i to tyle z jego wycieczek

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A gdzie masz swoją S., żeby dorwać próbkę tego YSL?

Ja teraz robię wielki test baz z S.

Dziś testowałam MUFE nawilżającą i okropny badziew - nie czułam żadnego nawilżenia, wali ta baza chemią (w sensie zapachowym), w dodatku po 6h w okolicach policzków wlazła w tę nierównomierną strukturę moją, robiąc wielkie kropki

Żel matujący Benefit Matte Rescue (stosuję wyłącznie na przetłuszczający się nos) - jest lepiej, ale jeszcze nie idealnie, tzn. podkład się trzyma na swoim miejscu, ale jednak sebum przebija po 6-7h, choć i tak zazwyczaj przy innych bazach podkład mi w tym czasie już z nosa zjechał

Smashbox PF minimalizująca pory - jak dotąd najlepsza na pory jaką znam z tych droższych Choć u mnie musi być efekt wygładzenia, a nie zniwelowania porów - to 2 różne kwestie

Benefit Porefessional - nope, po 6-7h robiły się kropki na podkładzie

T00 Faced Hangover - ładny zapach, lekko nawilża (ale nie spektakularnie) - moim zdaniem baza na okres wiosenny, jesienny dla kogoś kto nie ma zbyt wiele do zakrycia

MUFE - baza na zaczerwienienia - badziew, podkład się na niej waży w każdej możliwej opcji - tzn. przy nakładaniu baza, potem podład, dodanie bazy do podkładu, itd. No i oczywiście nie spełnia swojej podstawowej funkcji - tzn. nie kryje zaczerwienień, a na pewno i baza i podkład były na tej samej bazie wykonane, więc ważyć się nie powinny

Lancome - La Base Pro - bardzo ładnie wygładza i podkład długo się utrzymuje, jak dotąd najlepsza z wymienionych, przynajmniej dla mnie

Z D. - BBrown Vitamin Enriched - to taka baza-krem - jeśli akurat potrzebuje się szybkiego ratunku cery - po uczuleniu na kosmetyk, dużym zaczerwienieniu, odwodnieniu - bardzo polecam, oczywiście raczej nie spełnia funkcji wielce ukrywającej problemy Ale jako ratunek po nieudanych kosmetykach, gorszym dniu jest dla mnie mega udana

No to na tyle, gdyby kogoś w ogóle interesowało moje zdanie W kolejce kolejne 10 baz do testów - ale nie wszystkie pełnowymiarowe
no ładnie chyba trzeba by zacząć prowadzić jakieś nasze KWC , bo się pogubić można, a oficjalne jest... zaśmiecone


Zmykam spać od jutra mam 10 egzaminów w 10 dni
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:18   #3532
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
A ja właśnie nie wiem czy brać tego diora i mi tylko zamieszanie robicie :P

Na skórze wygląda bosko, nie czuje go zupełnie i taki ideał w sumie, ale oststnio cera mi wariuje i ciągle sucha jestem i z bogdanami i nie wiem czy to nie wina tego podkładu...
Wydaje mi się, że niespodzianki to nie od niego, chociaż każda cera jest inna. Ale może wiąże się to u Ciebie z wyjazdami? Mnie zawsze przy takich okazjach coś wyskakuje, zwłaszcza po długiej podróży. To samo może być z nawilżeniem. Ja naprawdę jestem bardzo zadowolona z tego lotionu

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ładne zakupy
Szwankuje? Toż mi to permanentnie nie działa od miesiąca
Aa i też będę trzymać kciuki!

Przyjdź z 2 facetami Ja swojego nie zaciągnęłam ze sobą do S, raz byliśmy w Douglasie i on raz był w S dla mnie i to tyle z jego wycieczek

Zmykam spać od jutra mam 10 egzaminów w 10 dni
Dziękuję, bardzo się przydadzą
A do S. zazwyczaj chodzę z TŻ, chociaż przy paniach nie przejawia żadnej aktywności. Ale zawsze to łatwiej z zapachami czy innymi produktami. No i często płaci
To trzymam kciuki za egzaminy!!!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:21   #3533
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


no ładnie chyba trzeba by zacząć prowadzić jakieś nasze KWC , bo się pogubić można, a oficjalne jest... zaśmiecone


Zmykam spać od jutra mam 10 egzaminów w 10 dni
No właśnie, może by zrobić coś a'la KWC wewnętrznego
Nie wiem jak i nie wiem czy się da, ale sam pomysł zacny.
Najprościej pewnie byłoby założyć wątek dla danego produktu czy gamy produktów i tam oceniać...

Ooo, ja od 18.06 zaczynam na zaocznych 9 w 2 dni...
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 22:22   #3534
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, to ta
No to mam nowe chciejstwo

Dojechałam, nie mam próbki w katalogu
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 23:18   #3535
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Od 3h śpi na mnie moja kota, a ja czekam aż w końcu zejdzie, bo pić mi się chce Chyba ma jednak zamiar tak spać do rana
Wyglada ja moj kot :-D


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Daj znać jak ta baza, bo szukam jakiejś sensownej. Moja cera chwilowo od stresu dostaje pier.dol.ca
Na wszystko potrzeba czasu, wiem ze to najgorsze przezycie z mozliwych ale z czasem bedzie latwiej sie z tym pogodzic...Mimo wszystko nie zapominaj o sobie w tej sytuacji, dobrze ze jestes juz na watku, masz w sobie sile i wsparcie kazdej z nas

Xandrine_Marie AgataWozniak
Dzieki za recenzje

Ja dzis pierwszy raz uzylam kremu Rexaline z boxa i tak szczerze to dla mnie nie jest mega, zalamka troche bo kupilam ten zestaw podrozny zeby miec na saune, a okazuje sie ze lepiej mnie nawilzaja kremy z Clinique.

Teraz nalozylam maseczke Origins Drink Up, zaraz ide spac, mam nadzieje ze beda efekty rano.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Dziewczyny a ta baza rozswietlajaca z Burberry? Bo ja sie na nia czaje od dluzszego czasu a tu namieszalyscie w glowie ta YSL...
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2016-06-12 o 23:06
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 23:30   #3536
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

O, fajny pomysł z tym wewnętrznym KWC Fajnie by było jakby dało się zrobić jakieś podforum podzielone na tematy typu - baza, podkład, szampon, itd. I wybrać jakiś lud co by nad tym czuwał, czy nawet jak jest tu jakaś informatyczka to zrobić darmową stronkę z dodawaniem recenzji przez nas Bo prawdę mówiąc bardziej ufam Wam i temu wątkowi niż KWC... Nie mówiąc już o nieczytelności na którą wszyscy się żalą
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 00:15   #3537
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
O, fajny pomysł z tym wewnętrznym KWC Fajnie by było jakby dało się zrobić jakieś podforum podzielone na tematy typu - baza, podkład, szampon, itd. I wybrać jakiś lud co by nad tym czuwał, czy nawet jak jest tu jakaś informatyczka to zrobić darmową stronkę z dodawaniem recenzji przez nas Bo prawdę mówiąc bardziej ufam Wam i temu wątkowi niż KWC... Nie mówiąc już o nieczytelności na którą wszyscy się żalą

Dokladnie
Biorac pod uwage recenzje "rzetelnych" wizazanek, lub youtuberek ktore dostajac darmowy produkt do testowania, ze strachu ze to pierwszyi ostatni raz, dodaja same ochy i achy bez wzgledu na stan faktyczny...
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 05:38   #3538
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja też bym się nie zgodziła. Owszem, dużo z nich ma czerwoną szminkę (specjalnego wybielania się na twarzy nie zauważyłam ) i zawsze mocny makijaż - ale to kwestia światła, no i taka praca. Dzisiaj obsługiwała mnie dziewczyna w ładnym różu na ustach, kojarzę też kierowniczkę, która się prawie nie maluje. Tak więc dresscode z jednej, ale osobiste preferencje z drugiej strony.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A! I miałam Was już wcześniej zapytać - czy Wam też szwankuje sprawdzanie dostępności na stronie S.? Bo ja od kilku nie mogę nic zobaczyć, zawiesza mi się jakby strona. I tak samo jest z wyszukiwaniem produktów. Jak tylko wpisuję konkretną nazwę, markę np., to od razu wyskakuje, że mają błąd i przepraszają...
Ja gdzieś słyszałam/czytałam, że one muszą mieć zwracający uwagę makijaż. U mnie to są babeczki ładnie wymalowane, jedna ma ciemną skórę i mocny makijaż (pięknie to wygląda), inna jest blada i ma lekki makijaż, jeszcze inna ma bardzo mocno wymalowane usta, a są też takie, które mają lekko wymalowaną twarz i prawie niewidoczne usta. Ale ogólnie babeczki wyglądają ładnie

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A gdzie masz swoją S., żeby dorwać próbkę tego YSL?

Ja teraz robię wielki test baz z S.

Dziś testowałam MUFE nawilżającą i okropny badziew - nie czułam żadnego nawilżenia, wali ta baza chemią (w sensie zapachowym), w dodatku po 6h w okolicach policzków wlazła w tę nierównomierną strukturę moją, robiąc wielkie kropki

Żel matujący Benefit Matte Rescue (stosuję wyłącznie na przetłuszczający się nos) - jest lepiej, ale jeszcze nie idealnie, tzn. podkład się trzyma na swoim miejscu, ale jednak sebum przebija po 6-7h, choć i tak zazwyczaj przy innych bazach podkład mi w tym czasie już z nosa zjechał

Smashbox PF minimalizująca pory - jak dotąd najlepsza na pory jaką znam z tych droższych Choć u mnie musi być efekt wygładzenia, a nie zniwelowania porów - to 2 różne kwestie

Benefit Porefessional - nope, po 6-7h robiły się kropki na podkładzie

T00 Faced Hangover - ładny zapach, lekko nawilża (ale nie spektakularnie) - moim zdaniem baza na okres wiosenny, jesienny dla kogoś kto nie ma zbyt wiele do zakrycia

MUFE - baza na zaczerwienienia - badziew, podkład się na niej waży w każdej możliwej opcji - tzn. przy nakładaniu baza, potem podład, dodanie bazy do podkładu, itd. No i oczywiście nie spełnia swojej podstawowej funkcji - tzn. nie kryje zaczerwienień, a na pewno i baza i podkład były na tej samej bazie wykonane, więc ważyć się nie powinny

Lancome - La Base Pro - bardzo ładnie wygładza i podkład długo się utrzymuje, jak dotąd najlepsza z wymienionych, przynajmniej dla mnie

Z D. - BBrown Vitamin Enriched - to taka baza-krem - jeśli akurat potrzebuje się szybkiego ratunku cery - po uczuleniu na kosmetyk, dużym zaczerwienieniu, odwodnieniu - bardzo polecam, oczywiście raczej nie spełnia funkcji wielce ukrywającej problemy Ale jako ratunek po nieudanych kosmetykach, gorszym dniu jest dla mnie mega udana

No to na tyle, gdyby kogoś w ogóle interesowało moje zdanie W kolejce kolejne 10 baz do testów - ale nie wszystkie pełnowymiarowe
U mnie te kropki robią się zaraz po nałożeniu pudru matującego MUFE. Musze rozcierać to wtedy palcami, bo pędzlem nie da rady

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
No właśnie, może by zrobić coś a'la KWC wewnętrznego
Nie wiem jak i nie wiem czy się da, ale sam pomysł zacny.
Najprościej pewnie byłoby założyć wątek dla danego produktu czy gamy produktów i tam oceniać...

Ooo, ja od 18.06 zaczynam na zaocznych 9 w 2 dni...
O wow
Ja miałam kiedyś 8 w 4 dni Na dziennych :P
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 05:56   #3539
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Dzień dobry w poniedziałek miłego dnia ja uciekam i będę dopiero wieczorem jakby pojawiły się super oferty i okazje, to proszę jakąś dobrą duszyczkę o PW
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 06:04   #3540
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Dzień dobry!
U mnie biało-szare niebo będzie lać jak nic

Co z tymi wyprzedażami? Ceny w koszyku h&m mi się nie zmieniły, proszę dać znać jeśli nie ogarnęłam np. jakiegoś kodu
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.