Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-12, 09:33   #1381
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

To ja się dołączę .... Jestem już załamana...
Walczę z tym i walczę i co? Dalej mam trądzik, dalej wyciskam

Zmieniłam pielęgnację na delikatną, bez alkoholu i SLSów, dodałam kwasy i filtry. Mam teraz kolejny wysyp i jestem załamana
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 10:29   #1382
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
To ja się dołączę .... Jestem już załamana...
Walczę z tym i walczę i co? Dalej mam trądzik, dalej wyciskam

Zmieniłam pielęgnację na delikatną, bez alkoholu i SLSów, dodałam kwasy i filtry. Mam teraz kolejny wysyp i jestem załamana
fuksjoo wspolczuje Ci bardzo . wiem co przezywasz. nie wiem czy to jakies pocieszenie, ale nie jestes sama. zobacz ile nas tu jest. ja tez wciaz walcze i na razie jestem w punkcie martwym .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 11:14   #1383
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
bluegirl ciesze sie, ze jednak nie bylo sladu po tym obiekcie .
u niestety po tym sprzed kilku chwil niestety bedzie ślad, bo nic a nic nie wyszło, a naskórek zdrapany i powyciskany
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 13:20   #1384
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej dziewczyny, ja teraz jestem w Egipcie, uywam filtrow,a i tak wychodza nowe ropne wypryski. Mam tego dosc. Na dodatek nienawidze kremow z filtrem, bo sa takie tluste (ja akurat mam Bioderme), ale poparzyc twarzy nie chce...
Czy wyciskam? Tak. Bo jak mam chodzic z zoltymi ropnymmi pryszczami. A jak nie wyciskam, to tez wyskakuja nowe.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 14:38   #1385
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
za to ja zaczelam uzywac isotrexu od wczoraj wieczorem. ten zel ma to do siebie, ze na poczatku wyciaga na zewnatrz te swinstwa, a potem podobno jest lepiej . ja i tak mam czolko w oplakanym stanie , wiec dlatego zdecydowalam sie na isotrex. bede pisac jak mi idzie czy tego chcecie czy nie . takie pisanie do Was pomaga mi i to bardzo .

bluegirl ciesze sie, ze jednak nie bylo sladu po tym obiekcie .

Little Angel to wspaniale, ze wciaz masz zdrowa cere .
Informuj,informyj-a nuz to cos godnego uwagi

Zdrowa to za duzo powiedziane-raczej powiedzialabym,ze nie ma tragedii
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 07:35   #1386
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Hej dziewczyny, ja teraz jestem w Egipcie, uywam filtrow,a i tak wychodza nowe ropne wypryski. Mam tego dosc. Na dodatek nienawidze kremow z filtrem, bo sa takie tluste (ja akurat mam Bioderme), ale poparzyc twarzy nie chce...
Czy wyciskam? Tak. Bo jak mam chodzic z zoltymi ropnymmi pryszczami. A jak nie wyciskam, to tez wyskakuja nowe.
Goniu1 jak rok temu bylam w Egipcie to moja buzia tez tej temperaturki, powietrza dobrze nie tolerowala . co do filtrow do buzki to masz racje, uzywaj . jak wrocisz to na pewno cera Ci sie poprawi. odpoczywaj sobie i ne mysl za duzo o tych swinstwach .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 07:43   #1387
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Informuj,informyj-a nuz to cos godnego uwagi

Zdrowa to za duzo powiedziane-raczej powiedzialabym,ze nie ma tragedii
Little Angel wazne, ze Twoja buzia wyglada dobrze . trzymam kciuki, zeby tak juz zostalo .

ja na razie uzywam sobie izotrexu drugi wieczor i na razie zadnych zmian (pozytywnych ani negatywnych) nie widze . za krotko sie tym mackam . na razie traktuje tym czolo.

wczoraj bylam u ginekologa i powiem Wam, ze juz mam dosc tego wszystkiego . troche mi namieszala pani doktor w glowie i teraz to juz wielka dupa, bo nie wiem gdzie moze byc przyczyna tych moich dolegliwosci, w tym tego swinstwa na buzi. jak widac wszystko sie laczy i pewnie wina jest u mnie w jajnikach , ktore powoduja, ze syfy wylaza i ze mam inny problem . jednak to nie jest jeszcze na 100%. czekam na wyniki badan i potem jazda z tym koksem - analizowanie, spekulowanie, itd. sil mi brakuje, pomocy!!!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 10:35   #1388
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
sil mi brakuje, pomocy!!!!!!
nie poddawaj sie! tez mam czesto momenty powaznego zalamania, ale dzieki m.in. Tobie zrozumialam, ze trzeba walczyc... o wszystko. wiem, ze Ci ciezko zarowno na ciele jak i na duszy. jestem z Toba w tych zlych chwilach! [w dobrych tez jestem] nie potrafie Ci pomoc. przepraszam. gdybym tylko mogla... wiedz, ze zrobilabym wszystko. a tak to tylko moge Cie wspierac. mam nadzieje, ze szybko wyjdzie dla Ciebie sloneczko, i ze przestaniesz wreszcie cierpiec z powodu tych wszystkich swinstw.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 12:39   #1389
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
nie poddawaj sie! tez mam czesto momenty powaznego zalamania, ale dzieki m.in. Tobie zrozumialam, ze trzeba walczyc... o wszystko. wiem, ze Ci ciezko zarowno na ciele jak i na duszy. jestem z Toba w tych zlych chwilach! [w dobrych tez jestem] nie potrafie Ci pomoc. przepraszam. gdybym tylko mogla... wiedz, ze zrobilabym wszystko. a tak to tylko moge Cie wspierac. mam nadzieje, ze szybko wyjdzie dla Ciebie sloneczko, i ze przestaniesz wreszcie cierpiec z powodu tych wszystkich swinstw.

Nidavko dziekuje pieknie za slowa otuchy . a jak u Ciebie? a jak odpoczynek w Anglii?

wiecie co, chetnie bym sie z Wami spotkala na zywo. moze cos uda nam sie wymyslec .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 14:35   #1390
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
Nidavko dziekuje pieknie za slowa otuchy
alez prosze! i polecam sie na przyszlosc mam nadzieje, ze chociaz przez chwile poczulas sie lepiej...
wygrasz z tym. jestem tego pewna.

Cytat:
Napisane przez AaniaA
a jak u Ciebie? a jak odpoczynek w Anglii?
jest bardzo fajnie. caly czas szlifuje angielski - nie mam innego wyjscia, skoro wszyscy dookola [oprocz wujka] to Anglicy. w tv tez zero polskiego.. hmm to troche okrutne rozwijam tez moje umiejetnosci z dziedziny fotografii.
ogolnie - jestem baardzo zadowolona!
poznalam ciekawych ludzi.
pogoda idealna

Cytat:
Napisane przez AaniaA
wiecie co, chetnie bym sie z Wami spotkala na zywo. moze cos uda nam sie wymyslec .
nooo, to mogloby byc calkiem ciekawe


PS. jestem chora i wygladam jak zombie.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 15:32   #1391
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jestem

AaniaA-no widzisz,znow rozpoczela sie pielgrzymka od lekarza do lekarza.kazdy mowi co innego,co jeden to madrzejszy.Jden kaze to,drugi powie ,ze "to" sie nie nadaje,a pryszcze jak byly tak sa Znam to.

Nidavko-witaj zombie,zdrowiej szybciutko.Mam nadzieje,ze masz sie mimo wszystko dobrze, a chyba tak jest

A ja mam szczerze mowiac byle jaki humor.Pisze,ze z moja skora nie jest tragicznie.Ale widze,ze znowu sie pogarsza.Powoli,ale jest gorzej.Cos tam na brodzie jest,na policzku,pory skorne bardzo blee..Nie,nie mam zamiaru wyciskac bo to mi nic nie da absolutnie Chyba w nast.tygodniu pojde do dermatologa-podobno najlepszy w Bydgoszczy(cena za wizyte tez jest niezgorsza ,ginekolog,ktory daje gratis kilka badan bierze mniej).Juz widze dziure w portfelu.
Zaczynam sie znow wkurzac i wiecie co?mam troche dosc,chyba sie jednak poddam i zaczne znow brac hormony-z pewnoscia nie Diane,ale cos nowej generacji.Nie chcialbym tego robic,bo hormony procz swego dobrego wpywu-na mnie zawsze wplywaja tez negatywnie-tzn.totalnie trace ochote na seks.I znow jak to mowia,bede miala "albo rybki,albo akwarium" Porazka.
Chyba,ze ta "cudowna"dermatolozka zrobi cud(ale w cuda nie wierze).Pozdrwaiam.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 15:45   #1392
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel niestety nie masz racji, bo ja niestety wcale dobrze sie (nie) mam. i wcale mi sie to (nie) podoba.
olac juz ta cere nieszczesna... strasznie mnie meczy to przeziebienie. lzy ciekna jak glupie, oczy przez to pieka. gardlo boli. a najgorszy jest ten katar! nic nie pomaga... moze macie jakies sposoby..? blagam, pomozcie! zadne krople, aerozole ani inne *******y nie dzialaja...
Little Angel Ty obecnie niczym sie nie leczysz? ostawilas differin tak? jesli tak Ci pomogl, to moze wroc do niego.. no, ale ja lekarzem nie jestem.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 16:02   #1393
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
Little Angel niestety nie masz racji, bo ja niestety wcale dobrze sie (nie) mam. i wcale mi sie to (nie) podoba.
olac juz ta cere nieszczesna... strasznie mnie meczy to przeziebienie. lzy ciekna jak glupie, oczy przez to pieka. gardlo boli. a najgorszy jest ten katar! nic nie pomaga... moze macie jakies sposoby..? blagam, pomozcie! zadne krople, aerozole ani inne *******y nie dzialaja...
Little Angel Ty obecnie niczym sie nie leczysz? ostawilas differin tak? jesli tak Ci pomogl, to moze wroc do niego.. no, ale ja lekarzem nie jestem.
Biedactwo.A juz myslalam,ze chociaz ktos ma sie dobrze.Niestety procz wymienionych sposobow,nie wiem jak wlczyc z przeziebieniem.ja lykam dodatkowo tabletki p.bolowe i robie sobie inhalacje z olejkow,ktore mi pomagaja troche w bolu nosa i zatok.

Nidavo,nie odstawilam calkiem differinu,uzywam go co 2,3 dni(a raczej wieczory),pije bratka.I chyba dochodze do wniosku,ze raczej odwiedze ginekologa niz dermatologa(nie ,raczej mi sie nie uda,jutro mam dostac okres).Moze blad robie.Ale przeciez dziewczyny wcinaja pigulki,moze i ja troche powcinam?Jednak dla mnie to byl zawsze najlepszy lek.

Przepraszam was za to marudzenie,po prostu to moje 8 lat robi swoje i czasem nerwy mi puszczaja po prostu(mimo,ze raczej jestem niezmordowana optymistka).Gdyby nie wy,to chyba bym wpadla w depreche przez to swinstwo.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 16:53   #1394
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

czesc ja mam ten sam problem od kilku lat.Teraz mam 32 lata i nie moge z tego wyjsc.bylam pewna ze jestem jedna na swiecie z tym probleme a teraz jestem w szoku ze nie jestem sama.Moja twarz jest cala w bliznach bez makijarzu wygladam jak potwor.Nie potrafie sie powstrzymac jak mam stresa.Wyciskam tak mocno jedna mala krostke a potem mam straszne rany.
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 17:11   #1395
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez RENATA1234
czesc ja mam ten sam problem od kilku lat.Teraz mam 32 lata i nie moge z tego wyjsc.bylam pewna ze jestem jedna na swiecie z tym probleme a teraz jestem w szoku ze nie jestem sama.Moja twarz jest cala w bliznach bez makijarzu wygladam jak potwor.Nie potrafie sie powstrzymac jak mam stresa.Wyciskam tak mocno jedna mala krostke a potem mam straszne rany.
Witaj Renato.My potwory lubimy trzymac sie razem,tak nam latwiej

Jak widzisz wielu jest do ciebie podobnych,przykre to,ale prawdziwe.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 17:40   #1396
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny a co uzywacie zeby to zakryc (te paskudne czerwone rany po wyciskaniu) jakich podkladow ,pudrow, kremow .Teraz jest tak goraco czym to maskujecie?
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 18:21   #1397
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez RENATA1234
Dziewczyny a co uzywacie zeby to zakryc (te paskudne czerwone rany po wyciskaniu) jakich podkladow ,pudrow, kremow .Teraz jest tak goraco czym to maskujecie?
W tej chwili nie uzywam zadnych podkladow,itp-wszystko splywa w upale.Rano tylko korektor punktowo,ale nie zawsze,zalezy od nastroju.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 18:33   #1398
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
W tej chwili nie uzywam zadnych podkladow,itp-wszystko splywa w upale.Rano tylko korektor punktowo,ale nie zawsze,zalezy od nastroju.
Little Angel jak ty to robisz ze nic nie uzywasz ja bym bez podkladu nie wyszla na dwor nawet jak jest tak goraco.Twoja buzia napewno nie wyglada tak strasznie jak moja.Uzywam podklad Max Factor Last Performance ale jest kiepski.
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 18:56   #1399
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez RENATA1234
Little Angel jak ty to robisz ze nic nie uzywasz ja bym bez podkladu nie wyszla na dwor nawet jak jest tak goraco.Twoja buzia napewno nie wyglada tak strasznie jak moja.Uzywam podklad Max Factor Last Performance ale jest kiepski.
Rzeczywiscie,ostatnimi czasy jest u mnie nieco lepiej dlatego odstawilam tapete.Co nie znaczy,ze mam buziunie jak niemowlak pupe.A jak to robie?Zamykam drzwi od zewnatrz i juz jestem na dworze

Zartuje oczywiscie,fakt, nie wiem jak spory jest twoj problem,ale rozumiem,ze chcialabys aby skora nie wyrozniala sie niczym wsrod innych skor na ulicy.A co zrobic zeby wygaldac lepiej?Nie wyciksac i czekac chyba na cud,bo ja juz innej rady nie mam dla nas.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 19:27   #1400
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Biedactwo
uwazaj, bo sie zarazisz lubisz ryzyko.. taak? no to masz wirusik ode mnie for you!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
I chyba dochodze do wniosku,ze raczej odwiedze ginekologa niz dermatologa.
wiesz.. ja nie chce sie wtracac.. ale moim zdaniem lepiej za bardzo sie nie faszerowac roznymi tabletkami - obojetnie czy to prochy od ginekologa czy dermatologa.. no chyba, ze juz innego wyjscia nie ma. a ja sadze, ze w tym przypadku jest inne wyjscie. moze to malo pocieszajace, ale leczenie tradziku itp. problemow z cera to dzialanie na chybil-trafil, wiec trzeba probowac roznych specyfikow. i tak caly czas az ktorys pomoze, a kazdej z nas moze pomoc co innego. musisz probowac dalej, nie poddawac sie. decyzja nalezy do Ciebie. mozesz miec przeciez odmienne zdanie od mojego

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Przepraszam was za to marudzenie
nie przepraszaj, bo wcale nie marudzisz. a bynajmniej ja tego tak nie odbieram. kazda z nas ma prawo do gorszych dni.
a poza tym lepiej sie wyzalic niz wszystko dusic w sobie

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Gdyby nie wy,to chyba bym wpadla w depreche przez to swinstwo.
kochana wlasnie po to tu jestesmy wszystkie pomagamy sobie nawzajem. nawet nie chce mi sie liczyc ile razy Ty mnie wyciagnelas z dolka
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 19:31   #1401
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez RENATA1234
Little Angel jak ty to robisz ze nic nie uzywasz ja bym bez podkladu nie wyszla na dwor nawet jak jest tak goraco.Twoja buzia napewno nie wyglada tak strasznie jak moja.Uzywam podklad Max Factor Last Performance ale jest kiepski.
ja tak jak Little Angel uzywam tylko korektora miejscowo. najwiekszy problem mam z czolem i tam niczym sie nie packam. opracowalam strategie - zakrywam grzywka . a wierz mi RENATO1234, ze moja buzia nie wyglada dobrze. nie moge na nia patrzec jak sa te kropy, ale jest ich mnostwo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 19:37   #1402
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
ja tak jak Little Angel uzywam tylko korektora miejscowo. najwiekszy problem mam z czolem i tam niczym sie nie packam.
moim problemem jest cala twarz.. niestety life is brutal..
a ja nawet korektora nie uzywam. nie lubie miec czegokolwiek na twarzy. zero pudrow. zero fluidow. tylko krem.
cenie sobie naturalnosc.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:07   #1403
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nidavko i Little Angel co do tej deprechy - to mi wczoraj ginekolog oznajmila, ze moze bym wybrala sie do psychologa . na to ja jej odpowiedzialam "prosze pani gdyby ktos mi zabral te obiekty z mojej buzi to bylabym inna ania, inna osoba".

co do Twojego marudzenia Little Angel - to zadne marudzenie w porownaniu z moim . pisz Kochana co Ci lezy na duszy. tak jak pisala Nidava - po to tu jestesmy, zeby sie wspierac nawzajem . ja wchodzac na wizaz zawsze zagladam najpierw na ten nasz wateczek . i tak jak pisalam wczesniej, nie chodzi tu tylko o porady na temat niewyciskania , ale o to, ze moge Wam sie wyzalic, ze Wy mozecie mi pomoc .

Nidavko w zwiazku z Twom przeziebieniem to ja tez radze Ci nawdychac sie jakiegos olejku herbacianego. ponadto duzo spij i pij duzo plynow w takie upaly (nie tylko tych z procentami ).

Little Angel co do tych hormonow, to ja jestem takiego samego zdania co Nidava. hormony to ostatecznosc . ja wlasnie jestem zalamana, bo wczoraj dowiedzialam sie, ze chyba bede musiala leczyc sie hormonalnie, zeby bylo lepiej (nie oznacza to od razu, ze z buzia bedzie dobrze ). jednak na razie nic nie jest przesadzone. kurde, dlaczego tak jest, ze lekarz w swojej dziedzinie widzi tylko rozwiazanie, ktore jemu pasuje - i tak np. ginekolog pakuje w nas hormony, dermatolog antybiotyki, masci, zele, itd. a przeciez na nas trzeba popatrzec calosciowo , zebrac wszystko do kupy, przeciez wszystko jest ze soba powiazane.

Little Angel a robilas sobie wszystkie badania hormonalne, sprawdzalas czy wszystko w porzadku z prolaktyna, testosteronem, itd., z jajnikami. pisze tak, bo sama wiem po sobie, ze od tego trzeba zaczac. wiem, ze tradzik w naszym wieku moze byc wlasnie skutkiem np. hiperprolaktynemii czy tez zespolu policystycznych jajnikow. ja uwazam, ze przyczyna tradziku jest w srodku, w organizmie. ponadto cera moze miec takie sklonnosci, moze zle rogowaciec naskorek, problem moze byc z mieszkami wlosowymi, itd., jednak jesli odpowiednia pielegnacja cery nie pomaga, to trzeba szukac glebiej. ja zdaje sobie sprawe, ze moja buzia nigdy nie bedzie idealna, ale na to co mam teraz to nie mozna mowic "po prostu taka pani uroda" (nienawidze tego zdania ), gdyz ta moja cera jest chora . kurka, ale sie rozpisalam, przepraszam.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:10   #1404
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
moim problemem jest cala twarz.. niestety life is brutal..
Nidavko ja tez mam problem z prawie cala buzia (oprocz polikow). to, ze mam najwiekszy problem z czolkiem, to nie oznacza, ze jedyny, niestety .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:37   #1405
RENATA1234
Raczkowanie
 
Avatar RENATA1234
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 41
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A Jakich Wy Korektorow Maskujacych Uzywacie Zdradzcie Mi Te Tajemnice To Znaczy Jakich Firm Sa The Best.
RENATA1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:48   #1406
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
Nidavko ja tez mam problem z prawie cala buzia (oprocz polikow). to, ze mam najwiekszy problem z czolkiem, to nie oznacza, ze jedyny, niestety .
no ja niestety z polikami tez walcze. z cala buzia. i plecami do tego. taka walka z wiatrakami niestety..
nie podoba mi sie to, ze tak czesto uzywamy slowa "niestety". niestety to, niestety tamto. dlaczego nikt nie potrafi porzadnie i na zawsze pomoc..?
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:52   #1407
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
no ja niestety z polikami tez walcze. z cala buzia. i plecami do tego. taka walka z wiatrakami niestety..
nie podoba mi sie to, ze tak czesto uzywamy slowa "niestety". niestety to, niestety tamto. dlaczego nikt nie potrafi porzadnie i na zawsze pomoc..?
plecury tez sa u mnie paskudne. no wlasnie, niestety .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:53   #1408
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez RENATA1234
A Jakich Wy Korektorow Maskujacych Uzywacie Zdradzcie Mi Te Tajemnice To Znaczy Jakich Firm Sa The Best.
jakie sa "the best" to ja nie mam pojecia . za to ja uzywam korektora margaret astor.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 21:04   #1409
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
"prosze pani gdyby ktos mi zabral te obiekty z mojej buzi to bylabym inna ania, inna osoba".
dokladnie!
troche to okrutne, ale prawdziwe niestety [widzisz? znowu niestety.]

Cytat:
Napisane przez AaniaA
co do Twojego marudzenia Little Angel - to zadne marudzenie w porownaniu z moim
a o moim to juz nie wspomne.. tyle razy musialyscie sie ze mna uzerac Little Angel po prostu pamietaj, ze nie jestes sama, a my jestesmy z Toba kochana!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
Nidavko w zwiazku z Twom przeziebieniem to ja tez radze Ci nawdychac sie jakiegos olejku herbacianego. ponadto duzo spij i pij duzo plynow w takie upaly (nie tylko tych z procentami ).
tak robie wlasnie, ale NIESTETY nic nie pomaga. to nie chodzi o samo przeziebienie, ale szczegolnie o katar.. strasznie sie mecze.. aeroloz do nosa ledwo co pomaga a i tak tylko na ok. 2-3 godziny i co tyle go stosuje, chociaz na opakowaniu pisze, zeby dozowac co 6-8.. ale niestety bardzo mi nos podraznia. samo smarkanie tez mocno podraznia, bo musze to robic co ok. 10 min NIESTETY. az mnie od tego klatka piersiowa boli jak tak kicham.. bardzo boli. ciezko mi oddychac..

Cytat:
Napisane przez AaniaA
Little Angel co do tych hormonow, to ja jestem takiego samego zdania co Nidava. hormony to ostatecznosc .
ha! a-nie-mowilam?
Little Angel zastanow sie dobrze zanim podejmiesz decyzje.. cokolwiek postanowisz mam nadzieje, ze to Ci pomoze i nie bedziesz zalowala
AaniaA nawet nie wiesz jak bardzo mi Ciebie zal.. tyle musisz sie nameczyc..
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 21:11   #1410
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nidavko a moze Ty jestes na cos uczulona, ze tak Cie meczy ten paskudny katar ?!

Kochana dziekuje za pozalowanie mnie . dzis juz czuje sie troszke lepiej . wczoraj to nie za bardzo mi bylo na duszy . dam rade i Ty tez Nidavko, wszystkie damy rade .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.