Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-06, 15:53   #3601
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

A ja peelingów Organique nie lubię tak samo jak Pat&Rub, a już czekoladowy z Organique to porażka bo zostawia brązowe plamy na ciele. Nie lubię ich bo zostawiają tłustą warstwę na skórze, że niby nawilżają. Jaaasne .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 16:06   #3602
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Z organique są cukrowe pianki do mycia ciała fajne
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 16:18   #3603
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja peelingów Organique nie lubię tak samo jak Pat&Rub, a już czekoladowy z Organique to porażka bo zostawia brązowe plamy na ciele. Nie lubię ich bo zostawiają tłustą warstwę na skórze, że niby nawilżają. Jaaasne .
ja też nie lubię cukrowych wkurza mnie właśnie ta niby "nawilżająca" tłusta warstwa -ani się po tym wytrzeć bo tylko ręcznik brudzi ani nóg potem ogolić bo zapycha maszynkę wolę solne bo bezproblemowe i lepiej ścierają po chwilowym zauroczeniu peelingiem Pat&Rub żurawinowym wkurzyłam się na niego za powyższe teraz używam ze Starej Mydlarni magnoliowego i jest super ale nęci mnie ten Collistar - może kliknę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 16:18   #3604
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Z organique są cukrowe pianki do mycia ciała fajne
Też je lubię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 16:29   #3605
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Jakbyście chciały jakąś odmianę od standardowych peelingów to polecam Wam mydło - Savon Noir. Super peelinguje i to nie jest mydło tylko taka czarna maź ale dobrze się pieni i nie pozostawia na skórze nic tłustego. Jak dla mnie rewelacja
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 16:33   #3606
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też nie lubię cukrowych wkurza mnie właśnie ta niby "nawilżająca" tłusta warstwa -ani się po tym wytrzeć bo tylko ręcznik brudzi ani nóg potem ogolić bo zapycha maszynkę wolę solne bo bezproblemowe i lepiej ścierają po chwilowym zauroczeniu peelingiem Pat&Rub żurawinowym wkurzyłam się na niego za powyższe teraz używam ze Starej Mydlarni magnoliowego i jest super ale nęci mnie ten Collistar - może kliknę
Peelingi ze Starej Mydlarni u mnie odpadają, bo mają parafinę. Omijam szerokim łukiem... Jedynie mogę się przemóc zimą bo ona robi warstwę na skórze co zimą jest nawet na plus, ale ogólnie to wolę natłuszczać zimą. Także dla mnie odpada

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Jakbyście chciały jakąś odmianę od standardowych peelingów to polecam Wam mydło - Savon Noir. Super peelinguje i to nie jest mydło tylko taka czarna maź ale dobrze się pieni i nie pozostawia na skórze nic tłustego. Jak dla mnie rewelacja
Używam do twarzy po czym zawsze jeszcze używam coś do zmycia, bo niestety zostawia taką mydlaną wysuszającą, ściągającą warstwę, ale poza tym bardzo lubię do ciała używam czasami, jednak o ile do twarzy takie złuszczanie jest ok (szczególnie na co dzień) to do ciała jest imo za słabe, ale to zależy co kto lubi.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 16:44   #3607
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Używam do twarzy po czym zawsze jeszcze używam coś do zmycia, bo niestety zostawia taką mydlaną wysuszającą, ściągającą warstwę, ale poza tym bardzo lubię do ciała używam czasami, jednak o ile do twarzy takie złuszczanie jest ok (szczególnie na co dzień) to do ciała jest imo za słabe, ale to zależy co kto lubi.
Dla mnie do twarzy trochę za mocne jest - trochę mnie przesusza ale na ciało super, jak widać każdemu co innego służy Ja zmywam jeszcze je zawsze mydłem z allepo i potem skóra jest fajowa
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 21:18   #3608
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Taki efekt jojo
tez mi się tak skojarzyło po własnych obserwacjach :brzydal
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 21:44   #3609
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi się spodobał all about eyes rich ;-)
Ja go bardzo lubię. Mam teraz próbke All About Eyes ( bez RICH ) i to juz nie to samo, bo jest lżejsze, z lekka żelowate, a ja wolę tę formę bogatszą - masełkową
Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem magistrem


---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

macie kod do PAT&&RUB?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:35   #3610
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja mydła aleppo nie lubię, mam ułamany kawałek 50%, ale jest dla mnie zbyt silne, poza tym wysusza mi skórę i skóra wygląda po jego użyciu gorzej niż przed, jest jakby pozbawiona warstwy ochronnej. Także ja się zniechęciłam do aleppo. Myślę, że podobnie byłoby z savon noir.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 07:36   #3611
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Witam Was z rana
Mój tż ma anginę ropną
wczoraj cały dzień latania po lekarzach, aptekach itd .. masakra
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 07:39   #3612
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam Was z rana
Mój tż ma anginę ropną
wczoraj cały dzień latania po lekarzach, aptekach itd .. masakra
ojoj biedaczek dziwne że w taką pogodę można coś takiego złapać nie? angina kojarzy mi się z kapryśną jesienią raczej

ciekawe czy rzucą dziś jakąś dobrą promo gdzieś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 07:48   #3613
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ojoj biedaczek dziwne że w taką pogodę można coś takiego złapać nie? angina kojarzy mi się z kapryśną jesienią raczej

ciekawe czy rzucą dziś jakąś dobrą promo gdzieś
podobno latem w upały lubi być angina ....
Też bym coś klikła, ale takie mini zamówienie np z niespodzianką w C, albo takie jak z pianką w D
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:08   #3614
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
podobno latem w upały lubi być angina ....
Też bym coś klikła, ale takie mini zamówienie np z niespodzianką w C, albo takie jak z pianką w D
też bym coś takiego klikła dzisiaj będzie moje wczorajsze mini zam z D w próbką - niespodzianką z Guerlain ciekawe co dostanę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:21   #3615
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też bym coś takiego klikła dzisiaj będzie moje wczorajsze mini zam z D w próbką - niespodzianką z Guerlain ciekawe co dostanę
koniecznie daj znać bo ja też kliknełam, ale nie opłaciłam

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

nie wiem czy to było

W D -15% na produkty do ust do 13.07, kod - 15KISS
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:28   #3616
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
koniecznie daj znać bo ja też kliknełam, ale nie opłaciłam

oki odbiorę pewnie dopiero jutro przed pracą bo nie wiem o ktorej paczka dotrze do paczkomatu ja też mam jeszcze dwa kliknięte i nie opłącone bo czekam co dostanę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 09:12   #3617
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oki odbiorę pewnie dopiero jutro przed pracą bo nie wiem o ktorej paczka dotrze do paczkomatu ja też mam jeszcze dwa kliknięte i nie opłącone bo czekam co dostanę
Też jestem ciekawa, bo mam do opłacenia
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 09:35   #3618
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa, bo mam do opłacenia
To tak jak ja
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 09:50   #3619
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

w Sephorze nowe promo z kodem
"rabat na drugi produkt do pielęgnacji słonecznej -50%, wpisz kod SUN715"

oj nie wiem kiedy ten box bedzie...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 09:54   #3620
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
w Sephorze nowe promo z kodem
"rabat na drugi produkt do pielęgnacji słonecznej -50%, wpisz kod SUN715"

oj nie wiem kiedy ten box bedzie...
No właśnie coś nie ma ciągle Może czekają, żeby więcej rzeczy z wyprzedaży się jeszcze sprzedało
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 09:58   #3621
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Od rana szperałam w necie w poszukiwaniu peelingu i kliknęłam sobie takie małe zamówionko w D
Lista zamówionych produktów:

Obraz Nazwa produktu Ilość i cena za sztukę cena całkowita
Stara Mydlarnia "Algi Morskie"
Peeling do ciała, 500 ml
Do produktu
1 szt. za zł 29,90 Cena podstawowa
zł 59,80 / 1 000 ml
zł 29,90 Rabat
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -2,99 Ulotka marki Douglas
1 szt.

zł 0,00 Dior J'adore EdP (1 ml)
1 ml

zł 0,00 Guerlain Próbka niespodzianka pielęgnacyjna
1 szt.

zł 0,00 Alterna Bamboo Volume Duo (2x10 ml)
20 ml

zł 0,00 Suma pośrednia zł 29,90 Udzielony rabat zł -2,99 Koszt wysyłki zł 9,99 Suma końcowa zł 36,90

Ten peeling ma bardzo dobre opinie na KWC, no i cena za pół kilo atrakcyjna do tego fajne próbaski


Chyba nie doczekamy się tego boxa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:00   #3622
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Od rana szperałam w necie w poszukiwaniu peelingu i kliknęłam sobie takie małe zamówionko w D
Lista zamówionych produktów:

Obraz Nazwa produktu Ilość i cena za sztukę cena całkowita
Stara Mydlarnia "Algi Morskie"
Peeling do ciała, 500 ml
Do produktu
1 szt. za zł 29,90 Cena podstawowa
zł 59,80 / 1 000 ml
zł 29,90 Rabat
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -2,99 Ulotka marki Douglas
1 szt.

zł 0,00 Dior J'adore EdP (1 ml)
1 ml

zł 0,00 Guerlain Próbka niespodzianka pielęgnacyjna
1 szt.

zł 0,00 Alterna Bamboo Volume Duo (2x10 ml)
20 ml

zł 0,00 Suma pośrednia zł 29,90 Udzielony rabat zł -2,99 Koszt wysyłki zł 9,99 Suma końcowa zł 36,90

Ten peeling ma bardzo dobre opinie na KWC, no i cena za pół kilo atrakcyjna do tego fajne próbaski


Chyba nie doczekamy się tego boxa

miałam ten peeeling i jest super dobrze zdziera i jest wydajny tak że polecam sama myslę czy by sobie go nie kliknąć

Martusia jaki kod rabatowy Ci wszedł?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:04   #3623
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
miałam ten peeeling i jest super dobrze zdziera i jest wydajny tak że polecam sama myslę czy by sobie go nie kliknąć

Martusia jaki kod rabatowy Ci wszedł?
Dzięki za opinię to nie mogę się doczekać pamiętam, ze polecałaś ich peelingi, więc się skusiłam

Wpisałam kod 115MNPL jeszcze go nie użyłam nigdy, więc wszedł bez problemu

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Podejrzewam, że trochę pomylili ceny, bo 250ml kosztuje więcej niż pół kilo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:11   #3624
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

w D jest pare nowych dedykowanych prezentów: np letnia pomaranczowa torba Lancome przy zakupie dwóch produktów Marki, kosmetyczka Kenzo, żel pod prysznic Gucci bamboo

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię to nie mogę się doczekać pamiętam, ze polecałaś ich peelingi, więc się skusiłam

Wpisałam kod 115MNPL jeszcze go nie użyłam nigdy, więc wszedł bez problemu

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Podejrzewam, że trochę pomylili ceny, bo 250ml kosztuje więcej niż pół kilo
oooo no rzeczywiście mają strzał w cenach szkoda że już niedostepny jest póki co bo tez bym kliknęła dzięki za kod
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:15   #3625
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w D jest pare nowych dedykowanych prezentów: np letnia pomaranczowa torba Lancome przy zakupie dwóch produktów Marki, kosmetyczka Kenzo, żel pod prysznic Gucci bamboo

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------


oooo no rzeczywiście mają strzał w cenach szkoda że już niedostepny jest póki co bo tez bym kliknęła dzięki za kod
Proszę
O kurczaki, szybko wykupili

Te prezenty są strasznie kiepskie kusi mnie trochę ta torba Collistara (była kiedyś za zakupy od 189zł.), bo próg ma niewysoki, ale nie będę klikać na siłę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:22   #3626
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

ja dziś popłynęłam w PAT&&RUB ale zrobiła w tym już Gwiazdkowe zakupy dla najbliższych bo do regularnej promo która weszła o północy, zatwierdzili mi kod -20% ("urodzinowy" )
no i w końcu wzięłam ich krem pod oczy bo już nie mam nawet próbki no i te wszystkie kremy 30+ chciałam przetestować
Zamówione produkty:
Mini Krem na noc 30+, 3 ml 1 szt. 10 zł z VAT
Krem pod Oczy 1 szt. 150 zł z VAT
Krem do Twarzy AOx 2 szt. 249.6 zł z VAT
Szampon i Płyn do Kąpieli dla Niemowlaków i Dzieci SWEET, 250 ml 1 szt. 33.15 zł z VAT
Mini Krem na noc 40+, 3 ml 1 szt. 10 zł z VAT
Mini Krem na dzień 40+, 3 ml 1 szt. 10 zł z VAT
Mini Krem na dzień 30+, 3 ml 1 szt. 10 zł z VAT
ekoAmpułka 1 - Serum dla Skóry Suchej i Wrażliwej 1 szt. 117 zł z VAT
Podsumowanie zamówienia:

Kupon Prezentowy - 0,00 zł
Rabat za pojedyncze zamówienie - 41,28 zł
Rabat za sumę zakupów z ostatnich 6 miesięcy - 0,00 zł
Rabat za kod promocyjny - 117,95 zł
Rabat za aktywność - 0,00 zł
Forma dostawy (Kurier) 0,00 zł
Opakowanie zakupu na prezent (Brak opakowania) 0,00 zł Forma płatności (Przelew elektroniczny (PayU)) 0,00 zł Wartość zamówienia 430,52 zł z VAT

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-07-07 o 10:47
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:25   #3627
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Proszę
O kurczaki, szybko wykupili

Te prezenty są strasznie kiepskie kusi mnie trochę ta torba Collistara (była kiedyś za zakupy od 189zł.), bo próg ma niewysoki, ale nie będę klikać na siłę
też myślałam nad ta torbą ale nie mam co kliknąć za bardzo mogliby dać jakiś prezent dedykowany do Alterny bo kliknęłabym coś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:26   #3628
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam Was z rana
Mój tż ma anginę ropną
wczoraj cały dzień latania po lekarzach, aptekach itd .. masakra
Współczuję mój na szczęście ma tylko zwykłą grypkę, obeszło się bez antybiotyków, ma tylko leżeć i odpoczywać, pić dużo płynów, łykać ibuprofen na zmianę z pyralginą lub apapem i witaminę C

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Od rana szperałam w necie w poszukiwaniu peelingu i kliknęłam sobie takie małe zamówionko w D


Ten peeling ma bardzo dobre opinie na KWC, no i cena za pół kilo atrakcyjna do tego fajne próbaski


Chyba nie doczekamy się tego boxa
Coś wspominałaś wczoraj, że lipiec miesiącem oszczędzania, że nie będziesz zamawiać , czy mi się wydawało?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:32   #3629
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Coś wspominałaś wczoraj, że lipiec miesiącem oszczędzania, że nie będziesz zamawiać , czy mi się wydawało?

Ale pilne potrzeby się chyba nie liczą? nie mam już żadnego peelingu poza tą śmieszną mini Farmoną, której nie lubię no i cena tego zamówienia wyszła fajna

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

W D. są fajne kuracje Clareny w kapsułkach, z jakimiś extraktami z meteorytów i sieci pająków kiedyś sobie kupię
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:38   #3630
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ale pilne potrzeby się chyba nie liczą? nie mam już żadnego peelingu poza tą śmieszną mini Farmoną, której nie lubię no i cena tego zamówienia wyszła fajna

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

W D. są fajne kuracje Clareny w kapsułkach, z jakimiś extraktami z meteorytów i sieci pająków kiedyś sobie kupię
o kurcze. Taniej wejść w pajęczynę w piwnicy :p a tak jeżeli uż jesteśmy przy Clarenie to uzywam teraz mini próbki kremu o tego
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=gN6rmJ8VJ

dawali go kiedyś jako gratis w D no i powiem wam że jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczona. Cera jest po nim fajna, nic mi nie wyskoczyło, ładnie pachnie i jest bardzo wydajny jak wykończę moje zapasy kremów czyli gdzieś za 3 lata to sobie go kupię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.