Prezent z okazji wieczoru panieńskiego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-07, 16:14   #1
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298

Prezent z okazji wieczoru panieńskiego


Przede mną organizacja wieczoru panieńskiego i chciałabym poznać jakieś sugestie odnośnie prezentu/upominków. Czy to zawsze musi być erotyczny gadżet? Czy uważacie, że fajnie by bylo dostać książkę pamiątkową ze zdjęciami od uczestniczek zabawy, życzeniami itp.?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 16:24   #2
marekd290
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Zamiast sztampowych standardowych imprez możesz zorganizować coś takiego X
być może to bardziej na wieczór kawalerski się nadaje ale wiem że kobiety też lubią sportowe samochody.
X

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-09-25 o 17:31 Powód: reklama
marekd290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 08:55   #3
kokosowaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Przede mną organizacja wieczoru panieńskiego i chciałabym poznać jakieś sugestie odnośnie prezentu/upominków. Czy to zawsze musi być erotyczny gadżet? Czy uważacie, że fajnie by bylo dostać książkę pamiątkową ze zdjęciami od uczestniczek zabawy, życzeniami itp.?
Ja pamietam, że byłam kiedys na wieczorze panienskim i dziewczyny przyniosły ładna seksowna bielizne (gorsety itp, nic przesadzonego, wszystko w dobrym guście) oraz dobry aparat fotograficzny. Przyszła Panna Młoda przebierała się w te "ciuszki" a jedna z dziewczyn pstrykała jej zdjęcia. Później wsztskie zdjęcia zostały profesjonalnie "obrobione" , wklejone w piekny album i podczas wesela taki prezent został, podarowany Panu Młodemu Myśle ze pamiątkowy album ze zdjęciamy z tej wyjatkowej nocy będzie bardzo fajna pamiątką
kokosowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 12:16   #4
caman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 21
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

A może karta podarunkowa do sklepu z bielizną? Albo do spa?
caman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 10:39   #5
karolciatolcia
Raczkowanie
 
Avatar karolciatolcia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Ja straaaasznie nie lubię na wieczorach panieńskich tych sztampowych prezentów erotycznopodobnych i tych durnych zabaw. Ble… Nudne. Twój pomysł z pamiątkowym albumem jest super! Mogłabyś też zorganizować fotobudkę na ten wieczór i mogłybyście zrobić sobie fajne zdjęcia, które dorzuciłabyś później do tego albumu Moi znajomi ostatnio tak zrobili i super to wyszło. W budce były też gadżety związane z wieczorem panieńsko-kawalerskim, także strzał w 10!
karolciatolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 09:29   #6
kokosowaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Cytat:
Napisane przez karolciatolcia Pokaż wiadomość
Ja straaaasznie nie lubię na wieczorach panieńskich tych sztampowych prezentów erotycznopodobnych i tych durnych zabaw. Ble… Nudne. Twój pomysł z pamiątkowym albumem jest super! Mogłabyś też zorganizować fotobudkę na ten wieczór i mogłybyście zrobić sobie fajne zdjęcia, które dorzuciłabyś później do tego albumu Moi znajomi ostatnio tak zrobili i super to wyszło. W budce były też gadżety związane z wieczorem panieńsko-kawalerskim, także strzał w 10!
Ooo fotobudka tez jest swietnym pomysłem! Byłam ostatnio na weselu i takową znajomi Pana Młodego jako niespodzianke sprowadzili Smiechu i zabawy bylo co nie miara
kokosowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 14:52   #7
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

ale ta karta podarunkowa do sklepu jest fajnym pomysłem
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 21:06   #8
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Ja dostałam fajną koszulkę nocną z koronką (nie jakąś wulgarną, normalną taką ale bardzo ładną) + królicze uszka i szarfę przed wyjściem w miasto + grę o tresowaniu faceta. Byłam zadowolona, bo nie było tortu penisa ani niczego takiego (nie lubię takich rzeczy :P ).
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 19:38   #9
Adam3223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Fajne prezenty to są takie, które odciągają nas odo codziennej rutyny, której i tak w życiu mamy za dużo. Na pewno wiele osób się tutaj ze mną zgodzi. Dlatego prezent powinien być z jajem. Tutaj z pomocą zawsze przychodzi mi strona xxx jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem, a prezenty zawsze pozytywnie zaskakują (sprawdzone). Znajdziesz tam wszystko co wzbudzi śmiech i zostanie wspomnieniem na lata, a przecież właśnie o to chodzi w dawaniu prezentów. Myślę, że pomogłem, chociaż nie powinienem wypowiadać się w tych kwestiach

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-21 o 11:47 Powód: Link.
Adam3223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 10:00   #10
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Myślę, że najfajniejszym prezentem na panieński... jest udany wieczór panieński Byłam na kilku w klubach i szczerze - chyba tylko na jednym młoda była zadowolona.
Dwa tygodnie temu sama organizowałam taką imprezę, jako świadkowa i postawiłam na to co moja przyjaciółka uwielbia najbardziej - zagadki!
Najpierw gra miejska - czyli coś a'la podchody po barach i pubach w centrum, potem na park trampolin (żadna z nas nigdy nie była, a uczenie się salt od przystojnego trenera to też niezła atrakcja), a potem pojechałyśmy do wynajętego apartamentu (impreza w innym mieście), gdzie urządziłam dziewczynom prywatny escape room. I powiem Wam, że ta ostatnia część podobała się wszystkim najbardziej
Ja akurat mam to szczęście, że mój mąż prowadzi escape room w Radomiu, więc po prostu zabrałam mu kłódki, skrzynki i pomógł mi w opracowaniu zagadek, ale teraz w każdym mieście są escape roomy, więc można się po prostu wybrać na "gotowca" jako before-party

Prezent też oczywiście młoda dostała, ale szczerze? Mimo, że była to naprawdę piękna koszula nocna (taka na noc poślubną), to prezent zbladł przy atrakcjach

PS. Potem się okazało, że świadek też chłopaków zabrał m.in. do escape roomu, ale po drugiej stronie Polski (porwali młodego).
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 13:13   #11
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Prezent z okazji wieczoru panieńskiego

I już po Młoda dostała i księgę pamiątkową i kilka gadżetów erotyczno-śmiesznych jako wyprawka Młodej, głównym prezentem był jednak wypad do SPA Jeśli chodzi o sam panieński, to był chyba standardowy: befor w mieszkaniu, tam gry i zabawy i picie, potem pojechałyśmy na centrum, na środku ulicy młodej obwiązałyśmy oczy i kolega (pracuje w escapie roomie) i poprowadził ją samą do jednego pokoju i przez chwile zgłupiała Potem dołączyłyśmy my do 2 pokojów, a potem klub Tutaj akurat było też spoko, bo wszystkie lubimy tańczyć, także musiało tak się skończyć Początkowo miał być wyjazd na weekend, jednak organizacyjnie niektóre dziewczyny nie dałyby rady.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-30 14:13:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.