Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-23, 12:06   #121
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Czesc
Ja tez mam pytanie czy Majiblond nadaje sie na wlosy rozjasnione rozjasniaczem (profesjonalnym) i czy maja taki odcien jak na fotce ponizej
Z gory dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1485[1].jpg (16,3 KB, 61 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:18   #122
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Majiblond

Soft a czy te farby Revlon jak sa bez amoniaku to można je nakładać na stosunkowo jasne blondy, bo nie rozjaśniają przecież wtedy.. To tak jakby odpowiednik naszego castinga,gdzie świetlisty blond jest podobnym kolorem, ale nakłada się go na jasne wlosy bo na ciemnych po prostu nie chwyci??

Bo jakby miały rozjaśniać jak nie maja amoniaku
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:58   #123
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Majiblond

Czy kytoraś z Was farbowala włosy farbą Majiblond 900s szampan? Jaki wychodzi efekt? Może macie jakieś zdjęcia? Myslę, żeby samej sobie zafarbować włosy tą farbą w domu, normalnie to robię baleyage u fryzjera co 2 miesiące...
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 10:41   #124
pomponik84
Raczkowanie
 
Avatar pomponik84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 306
Dot.: Majiblond

Dziewczyny czy ktoras farba majirel lub majiblond daje taki efekt jak na zdjeciu ponizej. Zawsze frabowalam sklepowymi farbkami o numeracji 8.1 lub 8.2 lub samą 8 ale na moich ciemno blond wychodziło zawsze rudo.Dlatego zastanwiam sie nad majirel +12% woda lub jakims majiblondem.
Podobaja mi wszystkie kolorki w kolorystyce 8 (czyli jasne blond) obojetnie czy popielate czy bezowe oprócz rudych oczywiscie i zoltych

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9490389.jpg (10,5 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2604_553733467_foto_bio_celine_H160321_L.jpg (37,2 KB, 126 załadowań)
pomponik84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:24   #125
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez pomponik84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras farba majirel lub majiblond daje taki efekt jak na zdjeciu ponizej. Zawsze frabowalam sklepowymi farbkami o numeracji 8.1 lub 8.2 lub samą 8 ale na moich ciemno blond wychodziło zawsze rudo.Dlatego zastanwiam sie nad majirel +12% woda lub jakims majiblondem.
Podobaja mi wszystkie kolorki w kolorystyce 8 (czyli jasne blond) obojetnie czy popielate czy bezowe oprócz rudych oczywiscie i zoltych

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam
Kolorki ze zdjęch sa sliczne,takie migdałowe jakby. Ale ja nie radze wogole sugerowac sie zdjeciami katalogowymi, z gazet z internetu itd. Sa to zdjęcia wykonywane w odpowiednich oswietleniach i czesto modyfikowane komputerowo. Oświetlenie naprawde potrafi zmienic kolor włosów Więc ciezko powiedziec jaka farbka nada taki kolorek. Kiedys poszłam do fryzjera i chcialam cos podobnego jak na foto nr 1 i wyszły mi takze rude włosy przy skorze. Kombinowałam jakis czas temu z majirelem nr 9,03 jest on wlasnie taki migdałowy. Ale nakładałam go na rozjasnione juz wlosy i kolorek wyszedl zblizony do tego na foto nr 1, na odrostach niestety był lekko rudawy.

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Soft a czy te farby Revlon jak sa bez amoniaku to można je nakładać na stosunkowo jasne blondy, bo nie rozjaśniają przecież wtedy.. To tak jakby odpowiednik naszego castinga,gdzie świetlisty blond jest podobnym kolorem, ale nakłada się go na jasne wlosy bo na ciemnych po prostu nie chwyci??

Bo jakby miały rozjaśniać jak nie maja amoniaku
Ja nakładałam tego revlona na moj juz jasny blond, ale i tak rozjasnił on moje włosy. Niby są bez amoniaku, ale rozjasniaja tylko, ze własnie juz stosunkowo jasne wlosy. Nie wiem dokładnie bo miałam ta farbke 1raz ale wydaje mi sie,ze ciemnych raczej nie chwyci

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Czy kytoraś z Was farbowala włosy farbą Majiblond 900s szampan? Jaki wychodzi efekt? Może macie jakieś zdjęcia? Myslę, żeby samej sobie zafarbować włosy tą farbą w domu, normalnie to robię baleyage u fryzjera co 2 miesiące...
Farbowałam tym kolorkiem, ale efekt koncowy zalezy od wyjsciowego koloru włosów. Wlasciwie to wszystko zalezy od Twoich włosów. Generalnie odcien jest raczej chłodny i chyba najjasniejszy z palety majiblond o ile sie nie myle. Mi wychodził BARDZO jasny blondzik, gdzies załączałam foto ale juz nie pamietam w ktorym wątku To jaki oxydant zastosujesz czy 9% czy 12% tez ma wpływ na odcień. Moze zanim zafarbujesz całe wlosy zrób lepiej próbe na jakims dosc grubym pasemku włosów
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 14:08   #126
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Dziewczyny a czy w palecie kolorow majiblond jest BARDZO JASNY POPIELATY BLOND chciałabym taki uzyskac na włosach rozjasnionych juz rozjasniaczem....
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 15:33   #127
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

arzdąc wiem ze majiblond ma w swojej palecie popielate odcienie, ale nie wiem czy tak jasne jak Ty bys chciała przejrzyj sobie paletke interentowa
http://www.e-hairstyle.eu/index.php?cPath=66_78_68
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 08:16   #128
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Dzieki Soft ,troche ciemne te kolorki ale nie wiadomo jak to wychodzi w naturze.Moze ktos zna inna profesjonalna firme ktora miala by taki odcien bardzo jasny popielaty blond ,moze ktoras wyprobowała
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 11:09   #129
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: Majiblond

witam, a czy ktoś robił 921-light pearl ash blonde. Pani w sklepie fryzjerskim powiedziała ,że będzie bardzo jasny blond i że wychodzi śliczny.
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 18:23   #130
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: Majiblond

nikt sie nie odezwał a ja zaryzykowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 173143.jpg (78,5 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 173542.jpg (97,4 KB, 308 załadowań)
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 07:33   #131
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Gosiaczek super kolorek!!!!
Dzieki Tobie wiem jaki kupic
Tylko czy na włosach po rozjasnieniu rozjasniaczem tez wyjdzie taki odcien ??
Pozdrawiam
Aha i jeszcze jedno bo jestem ciekawa czy faktycznie te profesjonalne farbki mniej niszcza niz te z marketów??
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 11:07   #132
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: Majiblond

dużo mniej niszczą,włosy są miękkie a nie sztywne jak po niektórych farbach z drogerii. Bardzo ładny jest też kolor 10 1/2 1(taki śmieszny numer), kolor Martini...dokładnie nie pamiętam tez L"oreal maijrel, chciałam go teraz zrobić ale jak na złość nie było. jeśli chodzi o to czy na włosy rozjaśniane: to ja przedtem tzn. cały czas robiłam bell color 111 lub 110. Teraz nakładałam na odrost i kawałeczek dalej , a jak już odrost chwyciło dolałam do farby ok. 15 ml wody, wymieszała i na resztę włosów na 5 minut . a efekt jak widać. wklejam zdjęcie w świetle dziennym.Daj znać jak wyjdą włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 120152.jpg (19,5 KB, 207 załadowań)
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 11:10   #133
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: Majiblond

a jeszcze jedno, w związku z rozjaśnianiem, co jakiś czas funduję moim włosom Biocoral, rewelacja bardzo miękkie i lśniące włosy.
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 11:13   #134
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: Majiblond

no nie mogę sie oderwać, na palecie też mi sie ten kolor nie podobał, bo jest ciemny, ale Pani z fryzjerskiego zapewniła mnie ,że będą jaśniejsze niż miałam, i miała rację . Wodę dodawałam 9%, wystarcza przy rozjaśnionych włosach. Ale następnym razem robie tym Martini
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:45   #135
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek z Pokaż wiadomość
dużo mniej niszczą,włosy są miękkie a nie sztywne jak po niektórych farbach z drogerii. Bardzo ładny jest też kolor 10 1/2 1(taki śmieszny numer), kolor Martini...dokładnie nie pamiętam tez L"oreal maijrel, chciałam go teraz zrobić ale jak na złość nie było. jeśli chodzi o to czy na włosy rozjaśniane: to ja przedtem tzn. cały czas robiłam bell color 111 lub 110. Teraz nakładałam na odrost i kawałeczek dalej , a jak już odrost chwyciło dolałam do farby ok. 15 ml wody, wymieszała i na resztę włosów na 5 minut . a efekt jak widać. wklejam zdjęcie w świetle dziennym.Daj znać jak wyjdą włoski
OO ten kolorek jeszcze ładniejszy to jest ten martini mam rozumiec.A ten bell color 111 lub 110 to farbki z zwyklego sklepu tak?
Za jakis czas wybiore sie do hurtowni fryzjarskiej to moze zdecyduje sie na to martini na zdjeciu wyszło takie popielate mam nadzieje ze w rzeczywistosci tez taki jest bo pasuja mi raczej chłodne kolorki wezme do tego wode 9% bo do rozjasniania musze uzywac niestety 12%
Tylko za nim sie wybiore to jeszcze troche potrwa bo narazie siedze w domu z grypką a włoski dopiero zrobie za jakis miesiac to dam znac co wyszlo narazie uzylam farbki srebrny pył z joanny i o dziwo nie poniszczyla mi ta farba wlosow a i kolor niezły..ale raczej przezuce sie na profesjonalne srodki bo kazdy je tak chwali.
Dzieki gosiaczek za rady te odzywke tez wyprobuje
Pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:23   #136
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: Majiblond

arzdąc, to zdjęcie zrobiłam przy dziennym świetle, a Martini zrobię następnym razem. 111 to farba z drogerii Garniera. A Biocoral to gorąco polecam, zabieg trwa jakieś 40 minut, nieraz dłużej, można też kupić sobie w zakładzie fryzjerskim zestaw i robić w domu, ale mi sie nie chce i wolę sobie posiedzieć spokojnie u fryzjera, pozdrawiam
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:50   #137
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Majiblond

Zafarbowałam sobie niewielkie pasemko włosów farbą majblond 900s czyli szampan, wyszły niestety lekko rudawe przy skórze głowy gdzie miałam odrosty w naturalnym kolorze czyli mysim ...
Zobaczę czy farba się wypłucze lub zmieni kolor, zanim odważę się na farbowanie całości, lub odrostów na całej głowie, bo tych rozjaśnionych baleyagem włosów chyba szkoda farbować?
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 10:38   #138
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Czesc ,ja tez mam pytanko
Bardzo chciałabym uzywac profesjonalnych farb konkretnie bardzo jasny popielaty blond czy mozecie podac mi numer farby z tym odcieniem i ile procent ma miec woda utleniona do tego, dodam ze mam włosy rozjasniane rozjasniaczem profesjonalnym estetiq system z 12% woda moje naturalne włosy sa ciemnobrazowe dlatego taka silna woda
Z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi
pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 11:36   #139
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dziewczyny, oświećcie mnie, czy jeżeli zmieszam odcień "kość słoniową" z "opalizująca bielą", to osłabię moc rozjaśniania farby? (biel nie jest "s") Na zdjęciach ostatnio zamieszczonych w Haistyle biel jes dziwnie ciemna, na poprzednich była najjaśniejsza z oferty - jak w efekcie może wyjść taka mieszanina?

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Zafarbowałam sobie niewielkie pasemko włosów farbą majblond 900s czyli szampan, wyszły niestety lekko rudawe przy skórze głowy gdzie miałam odrosty w naturalnym kolorze czyli mysim ...
Zobaczę czy farba się wypłucze lub zmieni kolor, zanim odważę się na farbowanie całości, lub odrostów na całej głowie, bo tych rozjaśnionych baleyagem włosów chyba szkoda farbować?
Chyba rozsądnie nyślisz, bo to wszystko jest trochę nieprzewidywalne. Czasami poczatkowo rudawy czy żółty kolor na odrostach się wycisza, bo nawet po zmyciu odcień "pracuje" sobie dalej". a czasami niechciane zabarwienie zostaje niestety. A na balejażu tez nie wiadomo jak złapie. Lepiej poobserwować, żeby nie ruszyła lawina poprawek.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-14 o 12:10 Powód: post pod postem
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 14:58   #140
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

To jeszcze raz ja pukam - czy któraś z was użyła kiedyś odcienia 913 "światło księżyca"? Jaki odcien daje? Bo wydaje się podobny na fotkach do kości słoniowej.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:03   #141
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Dziewczyny czy możecie mi doradzić, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond i mam włosy farbowane poly brillance na taki bardzo jasny blond, teraz chciałabym stosować tą farbę tylko mam problem z wyborem koloru. Chce jasny nie złoty, ale też żadnych popieli i najbardziej chodzi mi o to, żeby odrosty były chłodne, nie rude. Czy ktoś ma podobne włosy jak ja i używa tej farby?

Z góry THX za odpowiedź. A farbuje w domu, bo dziś fryzjerka rzuciła mi cenę 190 zł tylko za farbowanie ta farbą, więc niestety z pomocy profesjonalistki muszę zrezygnować
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:47   #142
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Używał ktoś 10, 13 http://www.e-hairstyle.eu/product_in...roducts_id=647 - złocisty len??

Czy bedzie za jasny i lepszy jest 9,31 http://www.hairdressersworld.nl/prod...eigeblond.html ?

A dowiedziałam się, że te po przecinku to 1-popielaty 2-opalizujący 3-złocisty 4-miedziany, może komuś się to przyda
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:45   #143
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Keira87 Pokaż wiadomość
Używał ktoś 10, 13 http://www.e-hairstyle.eu/product_in...roducts_id=647 - złocisty len??

Czy bedzie za jasny i lepszy jest 9,31 http://www.hairdressersworld.nl/prod...eigeblond.html ?

A dowiedziałam się, że te po przecinku to 1-popielaty 2-opalizujący 3-złocisty 4-miedziany, może komuś się to przyda
Dzięki za namiar. Ja zamówiłam w Hairstyle złocisty len. Jak przetestuję, to napiszę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 08:51   #144
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Ja też zdecydowałam się na ten kolor, bo z tych sklepowych zawsze wybieram w sumie najjaśniejszy, a nawet na pudełkach piszą, że jeśli się wahasz wybierz odcień jaśniejszy. Morelle daj znać jak wyszedł i będę miała farby w przyszłym tygodniu.
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 12:17   #145
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Keira87 Pokaż wiadomość
Ja też zdecydowałam się na ten kolor, bo z tych sklepowych zawsze wybieram w sumie najjaśniejszy, a nawet na pudełkach piszą, że jeśli się wahasz wybierz odcień jaśniejszy. Morelle daj znać jak wyszedł i będę miała farby w przyszłym tygodniu.
Ja też przypuszczalnie dostanę te farby pod koniec tygodnia. W następną niedzielę się farbnę i dam znać. Pozdrawiam!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 14:09   #146
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ja też przypuszczalnie dostanę te farby pod koniec tygodnia. W następną niedzielę się farbnę i dam znać. Pozdrawiam!
Morelle a jakie utleniacz masz zamiar użyć? Ten z L'oreal 9% czy 12% albo 6%?
Ja chyba zamówię 9%, bo 6% na moje odrosty to za mało
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 15:24   #147
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Keira87 Pokaż wiadomość
Morelle a jakie utleniacz masz zamiar użyć? Ten z L'oreal 9% czy 12% albo 6%?
Ja chyba zamówię 9%, bo 6% na moje odrosty to za mało
Mam dwa utleniacze, szóstką zrobię całość, a dziewiątką odrost. Zobaczmy co wyjdzie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 17:47   #148
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Majiblond

Soft masz boskie włoski! W ogóle cudne kolorki wychodzą po Majiblond.
Jakbym użyła kość słoniową z 6% wodą to pokryło by mi to ten sprany na rudy paskudny brąz?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=71396 62

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=71396 62
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:35   #149
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Majiblond

up
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 16:57   #150
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Morelle i jak tam farbowanie, ja czekam i cz4ekam aż mi przyślą te farby, ale jutro już powinny być. Daj znać jaki Ci kolor wyszedł, bo jak zobaczyłam próbnik na tej holenderskiej stronie to szoku doznałam. Tam to jest jakaŚ SZARAWA PLATYNA!
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.