DIOR - kolorówka - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 18:36   #631
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Reese, to może pomyśl o 104 Chanela, to również jest jasny różyk, mimo, że na Tru wygląda jaskrawo. On jest również lekko transparentny, ale ma delikatne różowe rozświetlające drobinki i daje naprawdę piękny efekt na ustach. Inne firmy mają bardziej brokat, a tutaj są piękne drobinki niewyczuwalne na ustach. Byłabyś zadowolona. i widziałam go na Tru ostatnio. Ja mam obecnie 4 różyki i nie wiem, który lepszy
104 od 157 różni się tym, że 157 daje taflę połysku jednolitą, a 104 daje rozświetlone na różowo usta drobinkami. oba są świetne, także bez względu na to, który byś wybrała, będziesz zadowolona.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:46   #632
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Reese, to może pomyśl o 104 Chanela, to również jest jasny różyk, mimo, że na Tru wygląda jaskrawo. On jest również lekko transparentny, ale ma delikatne różowe rozświetlające drobinki i daje naprawdę piękny efekt na ustach. Inne firmy mają bardziej brokat, a tutaj są piękne drobinki niewyczuwalne na ustach. Byłabyś zadowolona. i widziałam go na Tru ostatnio. Ja mam obecnie 4 różyki i nie wiem, który lepszy
104 od 157 różni się tym, że 157 daje taflę połysku jednolitą, a 104 daje rozświetlone na różowo usta drobinkami. oba są świetne, także bez względu na to, który byś wybrała, będziesz zadowolona.
To idę szukać
Dziękuję za pomoc
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:48   #633
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To jest błyszczyk z serii Plastic Gloss.
Datę sprawdziłam i błyszczyk nie jest stary: data produkcji marzec 2007. Niedawno go otworzyłam, więc nie jest zepsuty.

Smak jest właściwie taki jak nazwa: plastikowy
Zgadza się, te plastiki są paskudne Miałam kiedyś jeden (nie pamiętam jaki kolor) i użyłam go dosłownie kilka razy, bo od tego koszmarnego chemicznego zapachu zbierało mi się na mdłości. Musiałam wyrzucić, bo nikt go nie chciał. Podobne odczucia mam co do DiorKissów (czy jak to się tam pisze) - też sama chemia w smaku i zapachu. Brrr....nigdy więcej.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:50   #634
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a mogłabys napisać jaki to roż? Jasny, średni, ciemny, chlodny, neutralny? Ja właśnie poluje na jakis rózowy błyszczyk bo takowego mi jeszcze brakuje I zastanawiam sie nad tym 257 Organdi Pink i 157 Jersey Pink, a nie mam kiedy iść do perfumerii, muszę kliknąć w ciemno
Kasiaoli pewnie dokładniej Ci odpisze, bo testowała wlasnie te 2 dokładnie, ja pamietam,ze na zywo ten 157 byl bardziej w bez, a 257 bardziej w róż

ja szukałam delikatnego rozu,takiego ciut brudnego i napewno chlodnego,choc nie wiem, czy te drobinki tak czysto chlodnie wygladaja...
natomiast efekt wyboru jest taki,ze obie kliknelysmy wlasnie ten 257 Organdi Pink
aha, ja jestem chlodnym bladym latem, Kasia bardziej cieplym

hi,hi, w ogole wczorajsze razem buszowanie skończyło się wyborem tego samego błyszczyka i....tych samych perfum
zauroczone Dior Addict Shine....kupiłyśmy Versace Bright Crystal, hi,hi...i pomysleć , że poznałysmy się dzięki wizażowi,prawda Kasiu
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:56   #635
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Kasiaoli pewnie dokładniej Ci odpisze, bo testowała wlasnie te 2 dokładnie, ja pamietam,ze na zywo ten 157 byl bardziej w bez, a 257 bardziej w róż

ja szukałam delikatnego rozu,takiego ciut brudnego i napewno chlodnego,choc nie wiem, czy te drobinki tak czysto chlodnie wygladaja...
natomiast efekt wyboru jest taki,ze obie kliknelysmy wlasnie ten 257 Organdi Pink
aha, ja jestem chlodnym bladym latem, Kasia bardziej cieplym

hi,hi, w ogole wczorajsze razem buszowanie skończyło się wyborem tego samego błyszczyka i....tych samych perfum
zauroczone Dior Addict Shine....kupiłyśmy Versace Bright Crystal, hi,hi...i pomysleć , że poznałysmy się dzięki wizażowi,prawda Kasiu
Wynika z tego ze najlepiej kliknąć oba
A tak serio to poczekam, może Kasiaoli jeszcze doda swoją opinię i wtedy zdecyduję
Dziękuję
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:02   #636
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja mam Dior Flower Blossom, ale ponieważ mam akurat przejściowe problemy z cerą, to jeszcze nie używałam. Niemniej jednak jest śliczny, jak umalowała mnie nim konsultantka w Sephorze to wyglądał prześlicznie delikatnie różowy, lekko połyskujący, na pewno będzie dobrze wyglądał na jasnej cerze, na ciemniejszej może być mało widoczny. Rzeczywiście cena zaporowa, udało mi się go kupić z rabatem ale takie cacuszko to prawdziwy rarytas
no rzuca sie w oczy! ja mam wlasnie ciemniejsza cere wiec nie wiem czy bylby widoczny a jak bedzie to pewnie tak lekko ze nawet nie bedzie roznicy miedzy tanszymi zastanawiam sie ile bedzie ksztowal w Londynie bo moze bym poprosila kolezanke?? bo faktycznie wyglada pieknie tylko musze jeszcze poczytac wiecej opinni o nim

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
ja mam, ale jeszcze nie testowałam intensywnie.
W każdym razie warto pamiętać, że warstwa zewnętrzna szybko schodzi. No i teraz tak - jeżeli to co jest pod spodem będzie fajne, uważam, że zakup będzie udany. A jak nie będzie fajne, to gorzej
no wlasnie ja sie zastanawiam co jest pod ta warstwa pierwsza bo ona wyglada swietnie taka blyszczaca i wogole no to musisz dac znac jak wyglada po rozebraniu zewnetrznej warstwy
a jaka masz cere ciemniejsza czy jasna? bo jestem ciekawa czy na ciemniejszej tez go widac tak dosc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:03   #637
martital
Raczkowanie
 
Avatar martital
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 66
Dot.: DIOR - kolorówka

A co myslicie o podkladzie Pure Light (200) . Czy nie jest za bardzo rozowy?
__________________











martital jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 19:08   #638
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie o błyszczyki Diora. Mam jeden, Dior Addict i zupełnie nie mogę go używać, bo ma taki okropny plastikowy smak i zapach.
Zastanawiam się, czy inne mają taki sam smak?
ja mam 4 błyszczyki diora: 2 ultra glossy i 2 plasticki i zaden z nich nie ma chemicznego smaku ani zapachu....
może po prostu twój sie popsuł?
błyszczyki nie lubią przebywania w cieple, w kieszeni np. potrafi się zważyć czasem po jednym dniu....

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zgadza się, te plastiki są paskudne Miałam kiedyś jeden (nie pamiętam jaki kolor) i użyłam go dosłownie kilka razy, bo od tego koszmarnego chemicznego zapachu zbierało mi się na mdłości. Musiałam wyrzucić, bo nikt go nie chciał. Podobne odczucia mam co do DiorKissów (czy jak to się tam pisze) - też sama chemia w smaku i zapachu. Brrr....nigdy więcej.
a moze ja nie jestem tak wrażliwa na chemiczne smaki?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:19   #639
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a mogłabys napisać jaki to roż? Jasny, średni, ciemny, chlodny, neutralny? Ja właśnie poluje na jakis rózowy błyszczyk bo takowego mi jeszcze brakuje I zastanawiam sie nad tym 257 Organdi Pink i 157 Jersey Pink, a nie mam kiedy iść do perfumerii, muszę kliknąć w ciemno
Z tych kolorów które są na truskawie i które były do przetestowania w Sephorze to właśnie te dwa 257 i 157 były najfajniejsze, delikatne, naturalno-neutralnew kolorystyce i półtransparentne, drobinkowe ale nie brokatowe. Ja zdecydowałam sie na 257 bo jest jaśniejszy i bladoróżowobeżowy, jak zbadam jego trwałość napewno następnym będzie 157, bardziej różowy i bardziej połyskiliwy ale też stonowany.
Pozostałe czyli Plastic Shine i Creme de Gloss były bardzo nasycone i intensywne, kryjące.

Pozdrowionka dla Maggie!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:35   #640
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
ja mam 4 błyszczyki diora: 2 ultra glossy i 2 plasticki i zaden z nich nie ma chemicznego smaku ani zapachu....
może po prostu twój sie popsuł?
błyszczyki nie lubią przebywania w cieple, w kieszeni np. potrafi się zważyć czasem po jednym dniu....



a moze ja nie jestem tak wrażliwa na chemiczne smaki?
De gustibus non est disputandum Że tak błysnę
Ultra glosy są OK, to plastiki osłabiają (i diorkissy).
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:45   #641
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Z tych kolorów które są na truskawie i które były do przetestowania w Sephorze to właśnie te dwa 257 i 157 były najfajniejsze, delikatne, naturalno-neutralnew kolorystyce i półtransparentne, drobinkowe ale nie brokatowe. Ja zdecydowałam sie na 257 bo jest jaśniejszy i bladoróżowobeżowy, jak zbadam jego trwałość napewno następnym będzie 157, bardziej różowy i bardziej połyskiliwy ale też stonowany.
Pozostałe czyli Plastic Shine i Creme de Gloss były bardzo nasycone i intensywne, kryjące.

Pozdrowionka dla Maggie!
Dziękuję za porównanie Jako że nie moge sie zdecydować to podążę za wami i kliknę 257
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 19:46   #642
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Z tych kolorów które są na truskawie i które były do przetestowania w Sephorze to właśnie te dwa 257 i 157 były najfajniejsze, delikatne, naturalno-neutralnew kolorystyce i półtransparentne, drobinkowe ale nie brokatowe. Ja zdecydowałam sie na 257 bo jest jaśniejszy i bladoróżowobeżowy, jak zbadam jego trwałość napewno następnym będzie 157, bardziej różowy i bardziej połyskiliwy ale też stonowany.
Pozostałe czyli Plastic Shine i Creme de Gloss były bardzo nasycone i intensywne, kryjące.

Pozdrowionka dla Maggie!
to moze i ja sprawdze jak one wygladaja?? patrzylam dzisiaj na plastiki ale faktycznie kolorki sa takie ze....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:51   #643
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: DIOR - kolorówka

sine.ira hi hi hi

Maggie, meteoryty dają piękny efekt... są cudne!!! Oczywiście babska ciekawość nie dała mi poczekać do jutra...
Już dziś wiem, że beige chic będą mojezamawiam w poniedziałek.
Dzięki Maggie!!!!

Edit: Trochę się rozkokosiłam piszę o meteorkach i podziekowaniach na wątku Diorowym
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:54   #644
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
sine.ira hi hi hi

Maggie, meteoryty dają piękny efekt... są cudne!!! Oczywiście babska ciekawość nie dała mi poczekać do jutra...
Już dziś wiem, że beige chic będą mojezamawiam w poniedziałek.
Dzięki Maggie!!!!
moja ciufcia na meteorytki coraz bardziej sie nakreca!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:56   #645
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moja ciufcia na meteorytki coraz bardziej sie nakreca!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:42   #646
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
ja mam 4 błyszczyki diora: 2 ultra glossy i 2 plasticki i zaden z nich nie ma chemicznego smaku ani zapachu....
może po prostu twój sie popsuł?
błyszczyki nie lubią przebywania w cieple, w kieszeni np. potrafi się zważyć czasem po jednym dniu....

a moze ja nie jestem tak wrażliwa na chemiczne smaki?
Chyba nie jesteś



Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
De gustibus non est disputandum Że tak błysnę
Ultra glosy są OK, to plastiki osłabiają (i diorkissy).
Tak? To wypróbuję jaiegoś Ultra Glossa, bo już skreśliłam wszystkie błyszczyki Diora z mojej wish-listy.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:01   #647
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

Tak? To wypróbuję jaiegoś Ultra Glossa, bo już skreśliłam wszystkie błyszczyki Diora z mojej wish-listy.
Tak, mam obydwa nad którymi duma Reese, tj. 257 i 157 (też nie wiedziałam na który się zdecydować, to wzięłam oba, a co !). Są bardzo miłe w użyciu, ino szybko się kończą (co w sumie może być i wadą i zaletą).
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:16   #648
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

muszę się pożalić, chciałam Wam zrobić zdjęcia błyszczyków, ale zepsuł mi się aparat. Wymieniłam baterie, a tam robi tylko takie klik w środku i nic, czarny ekran.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:53   #649
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
muszę się pożalić, chciałam Wam zrobić zdjęcia błyszczyków, ale zepsuł mi się aparat. Wymieniłam baterie, a tam robi tylko takie klik w środku i nic, czarny ekran.
uuu... Jaka szkoda
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 19:10   #650
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
De gustibus non est disputandum Że tak błysnę
Ultra glosy są OK, to plastiki osłabiają (i diorkissy).
Czy mogłabyś może porównać Ultra gloss z błyszczykami YSL? Te ostatnie mają właśnie dla mnie chemiczny smak, nie do zaakceptowania, chcę teraz kupić 537 Diora, ale nie miałam do czynienia z tymi błyszczykami i się trochę obawiam.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 22:21   #651
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: DIOR - kolorówka

[quote=margaretka02;703860 7]Chyba nie jesteś

był juz Chemiczny Ali, a teraz również Chemiczna Jazz
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 11:14   #652
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Króciutka relacja w temacie Diorskin Shimmer Star Poudre Dior w kolorze Rose Diamond
Testuję go od kilku dni i w sumie mam trochę mieszane uczucia
Generalnie jest delikatny Po wymieszaniu wszystkim kolorów i nałożeniu na poliki widać taki "glow" ale efekt nie jest zbyt mocny, tylko taki codzienny (więc co kto lubi )
Gdy nałożę sam różowy kolorek - efekt jest ciut mocniejszy, ale nadal określiłabym go jako delikatny.
Biały kolorek super wygląda pod łukiem brwiowym
Poza tym mam wrażenie, że strasznie się osypuje Nakladam go pędzlem do różu i drobinki fruwają dosłownie wszędzie, niekoniecznie na pędzlu Nie wiem, czy to wina pędzla - pewnie raczej konsystencji pudru. Nie wiem, może jest za mało zbity czy miękki?
To tyle
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 12:07   #653
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Króciutka relacja w temacie Diorskin Shimmer Star Poudre Dior w kolorze Rose Diamond
Testuję go od kilku dni i w sumie mam trochę mieszane uczucia
Generalnie jest delikatny Po wymieszaniu wszystkim kolorów i nałożeniu na poliki widać taki "glow" ale efekt nie jest zbyt mocny, tylko taki codzienny (więc co kto lubi )
Gdy nałożę sam różowy kolorek - efekt jest ciut mocniejszy, ale nadal określiłabym go jako delikatny.
Biały kolorek super wygląda pod łukiem brwiowym
Poza tym mam wrażenie, że strasznie się osypuje Nakladam go pędzlem do różu i drobinki fruwają dosłownie wszędzie, niekoniecznie na pędzlu Nie wiem, czy to wina pędzla - pewnie raczej konsystencji pudru. Nie wiem, może jest za mało zbity czy miękki?
To tyle

Gothic moj rozswietlacz tez sie troche osypuje i to zapewne nie wina pedzla.Pewnie tak jak piszesz jeste zbyt miekki.napisz mi prosze jaki nr maja Pink may 809 czy 909?????
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 12:15   #654
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Gothic moj rozswietlacz tez sie troche osypuje i to zapewne nie wina pedzla.Pewnie tak jak piszesz jeste zbyt miekki.napisz mi prosze jaki nr maja Pink may 809 czy 909?????
No to jak Twój też się osypuje, to widać tak ma i już.
A piąteczki to 909
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 12:19   #655
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No to jak Twój też się osypuje, to widać tak ma i już.
A piąteczki to 909
dziekuje slicznie
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 13:33   #656
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
który cień z paletki sunset cafe masz na powiece jako " główny" - ten środkowy czy ten w lewym dolnym rogu?
przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale przegladajac watek musialam przeoczyc.Na powiece mam ten srodkowy cien
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:40   #657
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Króciutka relacja w temacie Diorskin Shimmer Star Poudre Dior w kolorze Rose Diamond
Testuję go od kilku dni i w sumie mam trochę mieszane uczucia
Generalnie jest delikatny Po wymieszaniu wszystkim kolorów i nałożeniu na poliki widać taki "glow" ale efekt nie jest zbyt mocny, tylko taki codzienny (więc co kto lubi )
Gdy nałożę sam różowy kolorek - efekt jest ciut mocniejszy, ale nadal określiłabym go jako delikatny.
Biały kolorek super wygląda pod łukiem brwiowym
Poza tym mam wrażenie, że strasznie się osypuje Nakladam go pędzlem do różu i drobinki fruwają dosłownie wszędzie, niekoniecznie na pędzlu Nie wiem, czy to wina pędzla - pewnie raczej konsystencji pudru. Nie wiem, może jest za mało zbity czy miękki?
To tyle
Gothic_Daisy czy to rozświetlenie przypomina w jakiś sposób efekt jaki dają maczki Clinique?
Testowałam rozświetlacz Diora w perfumerii i nie zachwycił mnie na tyle aby go kupić. Bardzo podkreslał fakturę skóry co w pewnym wieku niekoniecznie dobrze się prezentuje.Testowałam na dłoni więc nie wiem jak wygląda na twarzy.

Czy mogłabyś zrobić fotkę kolorów z piąteczki Pink May na dłoni ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:51   #658
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Gothic_Daisy czy to rozświetlenie przypomina w jakiś sposób efekt jaki dają maczki Clinique?
Testowałam rozświetlacz Diora w perfumerii i nie zachwycił mnie na tyle aby go kupić. Bardzo podkreslał fakturę skóry co w pewnym wieku niekoniecznie dobrze się prezentuje.Testowałam na dłoni więc nie wiem jak wygląda na twarzy.

Czy mogłabyś zrobić fotkę kolorów z piąteczki Pink May na dłoni ?
Fotkę zamierzam zrobić - muszę tylko mieć dłuższą chwilę, bo muszę pofocić też inne rzeczy

A co do porównania Diora z maczkami - moim zdaniem to co innego. Maczki mają więcej koloru a mniej błysku, i są bardziej jednokolorowe. A ten Dior po wymieszaniu wszystkich kolorów bardziej się błyszczy i jest bardziej kolorowy. Nie wiem, czy cokolowiek zrozumiałaś z tego
Jak będę robić foty, może spróbuję je porównać na ręce, a nuż wyjdzie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:00   #659
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Zrozumiałam Dzięki za odpowiedź
Chętnie zobaczyłabym i poznała Twoją opinię porównawczą pudru rozświetlającego Givenchy i Diora. Na zdjęciach mają podobną fakturę ,więc domyślam się że i efekt dają zbliżony.
Wybacz , że tak męczę
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:27   #660
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Stwierdziłam, że jak teraz nie zrobię fot, to już nie zrobię

W załączeniu nowe róże i cienie, a także cienie Pink May na skórze - w tonacji ciepłej i chłodnej, a do tego porównanie na ręce trzech maczków i różu Diora
Mam nadzieję, że coś widać

Lola, a o który rozświetlacz Givenchy Ci chodzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior_kw_rose.jpg (52,6 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dior_pink.jpg (51,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink_skóra1.jpg (69,3 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink_skóra2.jpg (38,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże_porów1.jpg (49,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże_porów2.jpg (65,7 KB, 76 załadowań)
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.