Tatuaże ;] - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 09:10   #61
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Tatuaże ;]

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ja tez juz sie nie moge doczekac. zdjecia wstawie jak tatto bedzie skonczone, bo teraz to taki pol produkt, przyznam sie szczerze,ze az mnie ciarki pomysla,na mysl, o nakladaniu kolorw grrrrrr caly czas sie zastanawiam czemu az tak bolalo

mi zawsze mowiono ,ze 2 tyg wystarczy.ogolnie nigdy nie mialam problemu z gojeniem sie ran a mam 4 tatuaze(ale tym razem wszystko moze byc inaczej)mi powiedzial ze czarny do tyg ,kolor do 10 dni ,ale kapiele po 2 tyg i musze nakladac na tatuaz,krem z wysokim filtrem, kupilam wczoraj malutka 40.wyjezdzam 31.
powinno byc okej zalezy tez od wielkosci tatuazu bo przynajmniej u mnie te wieksze dluzej sie goja. Ja bylam w Egipcie niecale 4 tygodnie po zrobieniu tatuazu na nodze i uzywalam filtra 50, nic sie z nim nie stalo poza tym ze na ciemnej skorze mniej kolorki widac ale musze wybielic sie teaz samoczynnie ehhehehe(ogolnie uzywalam filtra 50 i tak opalilam sie mocno;p)
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:52   #62
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Tatuaże ;]

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
ładne te jaskolki, tlyko nie wiem czy juz ich gdzies nie widzialam;p;/
Sama ostatnio widziałam baaardzo podobne gdzieś w necie. W kazdym bądź razie nie zgapiałam, pomysły się szybko rozchodzą, tym bardziej oldschoole - częste powtórzenia
Caeli-fer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 10:08   #63
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Tatuaże ;]

najlepiej nie powtarzać wzoru z internetu...

ja miałam wzór z internetu jako trzon, który później został poprzerabiany przez faceta, który robił mi tatuaż (oczywiście z uzgodnieniu ze mną ) i teraz mam wzór, którego na pewno nie ma nikt inny
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 23:08   #64
Caeli-fer
Raczkowanie
 
Avatar Caeli-fer
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 80
GG do Caeli-fer
Dot.: Tatuaże ;]

ale ja nie mam wzoru powtarzaego z internetu jesli to dygresja do tego.... :/ Po prostu jaskółek jest cała masa i jeszcze troche i jedna osoba wrzuca , druga zgapia, przerabia, koloruje itp itd błędne koło.
Caeli-fer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:22   #65
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Tatuaże ;]

Cytat:
Napisane przez Caeli-fer Pokaż wiadomość
ale ja nie mam wzoru powtarzaego z internetu jesli to dygresja do tego.... :/ Po prostu jaskółek jest cała masa i jeszcze troche i jedna osoba wrzuca , druga zgapia, przerabia, koloruje itp itd błędne koło.
dokladnie.dlatego doszlam do wniosku,ze nie bede wklejac mojego nic specjalnego to nie jestm,ale im mniej osob widzi,tym mniej go ma :P nie tylko intenet rozpowrzechnia nasze wzory.w studiu robia zdjecie,wieszaja na scianie,a pozniej ktos sie opiera na twoim tatuazu. ja sama sciagnelam niektore elementy z innych tatuazy,ktorych zdjecia pieknie na scianie wisialy
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 17:37   #66
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Tatuaże ;]

Tatuaż jest małokobiecy. Mimo tego chcialabym coś odzwierciedlic. Cos we mnie jedynego prawdziwego, wiec dlatego marzy mi sie tatuaz włóczykija. Gdzie? Chyba łopatka. Moze biodro. Ale to drugie mam mało estetyczne. Kiedy? jak stan moich plecow sie poprawi. mam uczulenie na czekolade od tego przebarwienia i..ech
takiego chce -> http://img233.imageshack.us/my.php?i...czykij3hw3.jpg
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 18:15   #67
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Tatuaże ;]

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Tatuaż jest małokobiecy. Mimo tego chcialabym coś odzwierciedlic. Cos we mnie jedynego prawdziwego, wiec dlatego marzy mi sie tatuaz włóczykija. Gdzie? Chyba łopatka. Moze biodro. Ale to drugie mam mało estetyczne. Kiedy? jak stan moich plecow sie poprawi. mam uczulenie na czekolade od tego przebarwienia i..ech
takiego chce -> http://img233.imageshack.us/my.php?i...czykij3hw3.jpg
nie zgadzam sie ze jest malo kobiecy, to chyba kwestia gustu
witam w klubie przebarwionych i uczulonych na czekolade
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 16:57   #68
skygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Tatuaże ;]

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Yhm no to ok
a ile kosztuje usunięcie tatuaża?
nie rozumiem po co myśleć nad zrobieniem tatuażu od razu z nastawieniem na usuwanie go...;/ bez sensu.... znajdź po prostu takie miejsce żeby Ci nie przeszkadzał, albo nie rób w ogóle
skygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:25   #69
Kamcia1710
Przyczajenie
 
Avatar Kamcia1710
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Tatuaże ;]

Hej ! Pomóżcie mi. 23 stycznia zrobilam sobie mala gwiazdke (same kontury) na biodrze. Pierwszego dnia juz sie kąpałam, ale nie w gorącej wodzie. Tatuaż mi się co prawda lekko , ale rozmazał a ponieważ to są kontury to niestety, ale to widać. Tatuaz robilam niedawno, czy da sie temu jakos zapobiec?
Kamcia1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.