Gościniec Wrzosy - Radlin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 11:50   #1
beticzka
Raczkowanie
 
Avatar beticzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 71
Question

Gościniec Wrzosy - Radlin


Witam
Szukam informacji i opinii na temat "Gościńca Wrzosy" w Radlinie http://www.wrzosy.wodzislaw.pl/.
Może któraś z Was miała tam wesele albo była na jakimś przyjęciu? Jak wygląda sprawa jedzenia, czy dobre i w jakich ilościach? Ile wejdzie osób na salę? Ale tak, żeby jeden drugiemu nie wybijał łokciem zębów
Za wszystkie opinie będę bardzo wdzięczna
beticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:19   #2
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Gościniec Wrzosy - Radlin

Cześć,
Dzwoniłam tam w zeszłym tygodniu, popytać o ceny i terminy na wesele. Oto co usłyszałam: - terminy na 2011 jeszcze są, sala jest do 120os., koszt to: 140zł/os, część napoi jest w cenie, część trzeba dokupić i wiadomo swój alkohol. Na zdjęciach ładnie się prezentuje, ale nie widziałam na żywo i nie byłam tam na żadnej imprezie. Pozdrawiam
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:05   #3
beticzka
Raczkowanie
 
Avatar beticzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 71
Dot.: Gościniec Wrzosy - Radlin

Ja tam byłam i nawet mi się podoba sala tylko nie wiem jakim cudem można tam upchać 120 ludzi. Chyba jeden drugiemu na kolanach będzie siedział :P najbardziej zależy mi na wypowiedziach osób, które tam były na imprezie. jak obsługa się zachowuje, czy wszystkiego pod dostatkiem cały czas itp.
beticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:37   #4
millka85
Przyczajenie
 
Avatar millka85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 18
Dot.: Gościniec Wrzosy - Radlin

Pierwsze słyszę o takim domu weselnym czy restauracji. W Radziejowie jest piękny lokal "Iwona" i szczerze polecam tym bardziej, że to niedaleko Radlina.
millka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:41   #5
gacha86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Gościniec Wrzosy - Radlin

Ja tam miałam wesele. Trzy lata temu dokładnie.Mogę powiedzieć,że jedzenia było w masakrycznych ilościach i co ważne było baaardzo pyszne. Po weselu jedliśmy chyba jeszcze z tydzień. Bałam się,że będziemy dużo dopłacali za napoje,bo mieliśmy dużo dzieci i był upał,okazało się,że nasze obawy były niepotrzebne. Dopłaty były "groszowe" .Na sale wejdzie może z 90 osób tak żeby się nie "obijali" o siebie. Szefostwo jest bardzo przemiłe także jak najbardziej polecam Gościniec "Wrzosy"
gacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 13:54   #6
Wesele 31 08 2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Gościniec Wrzosy - Radlin

Witam Wszystkich
Gościniec Wrzosy to naprawdę wspaniałe miejsce na udaną imprezę. Polecam każdemu, bo wystrój jak i całe obejście zachwyca każdego. Miejsca do tańczenia na 70ludzi było tak dużo, że spokojnie można tańczyć i tańczyć. Cały obiekt zadbany i panuje w nim miła atmosfera. Nawet dla dzieci którym nie chce się tańczyć jest zajęcie w grę w piłkarzyki i pooglądanie telewizji Do tego wszystkiego dochodzi pyszne jedzenie (każdy znajdzie coś dla siebie), którego za taką cenę (160zł) jest baaardzo dużo...po weselu zostaje jedzenia na tydzień a może i więcej Cała obsługa jak i właściciele bardzo mili i przyjaźni dla każdego. Więc z ręką na sercu POLECAM WSZYSTKIM!!!
siostra Pana Młodego
Wesele 31 08 2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.