Czym dziś pachniesz Wizażanko II :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-23, 07:07   #601
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Ten nowy nabytek to staroć a mianowicie Ylang&Vanilla,jestem prawdziwie nia oczarowana.
Burn it up, a napisz co wiecej o swoje nowej AA. Na fali uwielbienia dla slodyczy, ktore mnie ostatnio zaatakowalo, zastanawialam sie, czy zapolowac tez na Y&V, ale w ogole nie pamietam zapachu
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 07:47   #602
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Escada Collection. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że w jej przypadku będę musiała zabawić się w chomika...
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 07:52   #603
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Le Feu - z próbki od Pixie

Moja ocena samego zapachu jest taka - gdybym je dostała, chętnie bym przyjęła Z całą pewnością jednak nie bym się o Le Feu nie zabijała, bo nie weszły do mojej pierwszej 10-tki Na szczęście
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 07:54   #604
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez E
Le Feu - z próbki od Pixie

Moja ocena samego zapachu jest taka - gdybym je dostała, chętnie bym przyjęła Z całą pewnością jednak nie bym się o Le Feu nie zabijała, bo nie weszły do mojej pierwszej 10-tki Na szczęście
Mam dokładnie takie same odczucia! Gdyby się przypadkiem napatoczyły , to bym nie pogardziła, ale polować nie będę.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 08:03   #605
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Hehe, ja też dziś jestem zlana Le Feu i to bardzo intensywnie, acz nikomu to nie przeszkadza, bo dziś przed południem pracuje w domu Odkąd bowiem zostałam chomiczym potentatem w tej materii - nie mam już oporów, że mi kiedyś ich zabraknie (bo i tak zabraknie ), tylko uzywam do woli - muszę się nimi nacieszyc, póki jeszcze są...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 08:04   #606
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

A... i jeszcze jedno! okazało się, że ja ten zapach świetnie znam Nie pamiętam już kto, ale ktoś ze znajomych go używał i wtedy też nie rzucił mnie na kolana
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 08:23   #607
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Ja znów Hypnotic Poison - tak się ze mną zgrał, że po pól godzinie go nie czuję na sobie.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 08:24   #608
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez E
A... i jeszcze jedno! okazało się, że ja ten zapach świetnie znam Nie pamiętam już kto, ale ktoś ze znajomych go używał i wtedy też nie rzucił mnie na kolana
Ewus, chyba Ci zazdroszcze, u mnie coraz zywsze uczucie do Le Feu kielkuje (wczoraj zasypialam z Le Feu Light na rece). Mnie ten zapach zawsze fascynowal, podobnie jak Angel, ale raczej do wachania niz noszenia. A teraz czuje, ze jak nie zdobede wlasnej kulki, to wielka rozpacz bedzie. Musze kulke miec i koniec!! Ale na razie cicho sza - srodki na polowanie dopiero za miesiac beda.

A oprocz Desnudy pachnie mi dzis jeszcze z jednej pary rekawow: Madness (!) i Cinnabar, a z drugiej pary: Slonik Kenzo i Spirit of Africa. Slonik chyba jednak dla mnie zbyt zgielkliwy, ale ten Spirit - hm, hm..
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 08:25   #609
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Stella Rose Absolute- bardzo kobiecy zapaszek ... mnostwo w nim ciepla i lagodnosci, zadnych ostrych nut, ale takze zadnego pazura nie posiada..
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 08:28   #610
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez koko
Mam dokładnie takie same odczucia! Gdyby się przypadkiem napatoczyły , to bym nie pogardziła, ale polować nie będę.

Ja zapolowałam swego czasu, zdobyłam flachę i miniaturkę, a gdy juz miałam, uzyłam chyba ze 3 razy i poszły sobie w świat
A ostatnio nawet miniaturki się pozbyłam, bo tylko niepotrzebnie u mnie wietrzała
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 08:30   #611
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Nawiązując do tematu, dzisiaj pachnę Premier Figuier L'Artisan - to jest dopiero ukojenie w chorobie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 08:47   #612
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Nawiązując do tematu, dzisiaj pachnę Premier Figuier L'Artisan - to jest dopiero ukojenie w chorobie
Madlainku, a moze cos troszke opowiesz?
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 09:11   #613
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Nawiązując do tematu, dzisiaj pachnę Premier Figuier L'Artisan - to jest dopiero ukojenie w chorobie
W chorobie? To już dwie chore maniaczki na forum mamy . Zdrówka Ci życzę Madlaine i również proszę o opis Figowca .

A ja dzis pachnę słodko, ciepło, powiedziałabym, że wręcz świątecznie - Extraordinary Avonu .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 09:19   #614
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Zapach prosty, nieskompliwoany, ale przez to jakże cudowny.

zapach zielonych fig i roztartych w palcach lisci, taki gorzkawy, aż się w ustach czuje smak, kto był w Tunezji czy Maroko wie o czym piszę. Dla mnie ten zapach to błogostan totalny, leniuchowanie w cieniu konarów figowca, napawanie sie powietrzem przepełnionym esencja figową i przebijającym się gdzies w tle słodko-gorzkim migdałem. Chłód, spokój, krystaliczność - ale tylko z poczatku, gdyż po jakims czasie zaczyna się kurzenie tak jakbym siedziała pod drzewam i nagle obok, ktos wzburzył tuman kurzu z piaskowej drogi. Po prostu cudo.

Jak napisała na gazecie chatka:
"Premier Figuier L'Artisan - pachna tak wlasnie dziwnie, wrecz perwersyjnie,
zielonymi figami "
i własnie ta pseudoniewinność jest w tym zapachu perwersyjna, bo wbrew pozorom niezwykle erotycznie sie kojarzy, przynajmniej mi i mojemu męzowi przywodząc na myśl wspólnie spędzane wakacje
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 09:23   #615
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez demonik
W chorobie? To już dwie chore maniaczki na forum mamy . Zdrówka Ci życzę Madlaine i również proszę o opis Figowca .
Senk ju niestety jak to określił Pan Doktor najprawdopodobniej przeziębiłam szczękę po ściągnięciu szwów u chirurga

Wedle zyczeń szybki opis powyżej, chociaz w opisywaniu kiepska jestem

PS. w warszawskiej Quality można dostac próbkę zarówno damskiej jak i męskiej wersji.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 09:27   #616
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

pure poison , zapach jest jak ten biały snieg za oknem i na tyle ciepły że czuję się odpowiednio chroniona...tak w środeczku ...tak pod płaszczykiem...przytulnie .mniammmmm
mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 09:45   #617
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Senk ju niestety jak to określił Pan Doktor najprawdopodobniej przeziębiłam szczękę po ściągnięciu szwów u chirurga
No to mnie trochę przeraziłaś... Czeka mnie wyrwanie 4 ósemek . Przez dwadzieścia parę lat żyłam w przeświadczeniu, że mam prawidłowy zgryz, a jakiś czas temu dowiedziałam się, że powinnam nosić aparat . Okazało się, że moje problemy (odsłonięte szyjki) mają przyczynę w złym zgryzie i żeby uniknąć paradontozy powinnam strzelić sobie aparacik (i usunąć 4 zęby, żeby zrobić trochę miejsca). No i się jakoś zmobilizować nie mogę .

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Wedle zyczeń szybki opis powyżej, chociaz w opisywaniu kiepska jestem

PS. w warszawskiej Quality można dostac próbkę zarówno damskiej jak i męskiej wersji.
Dzięki, opis bardzo sugestywny . Co prawda zapachu fig nie pamiętam , pamiętam za to doskonale smak świeżych fig - sama słodycz, która jest jednak odrobinkę orzeźwiająca. Chyba pójdę do Quality i wypróbuję.
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 09:56   #618
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez demonik
No to mnie trochę przeraziłaś... Czeka mnie wyrwanie 4 ósemek . Przez dwadzieścia parę lat żyłam w przeświadczeniu, że mam prawidłowy zgryz, a jakiś czas temu dowiedziałam się, że powinnam nosić aparat . Okazało się, że moje problemy (odsłonięte szyjki) mają przyczynę w złym zgryzie i żeby uniknąć paradontozy powinnam strzelić sobie aparacik (i usunąć 4 zęby, żeby zrobić trochę miejsca). No i się jakoś zmobilizować nie mogę .
U mnie powodem wyrwania był fakt, że lewa dolna 8 wyszła i zaczęły sie nachodzic zęby oraz pekac szkliwo , a prawa nie miała miejsca, żeby sie przebić spod kosci żuchwy i miałam potworne bóle głowy, których nie umiano dobrze zdiagnozować. Dopiero moja dentyska doszła do wniosku, że to wina zębów i wysłała mnie do chirurga szczękowego. Zęby wyrwano, ból minął, ale ile sie przy tym cholerstwie nacierpiałam

Teraz została mi jeszcze góra do ekstrakcji, ale nie mam juz sił w tym roku, postanowiłam jeszcze poczekać, bo stytuacja z ostatnio wyrwana 8 troche mi sie kompklikuje .

Aparacik tez mnie czeka, żeby po wyrwaniu można byłoustawić prawidłowo zgryz

Cytat:
Napisane przez demonik
Dzięki, opis bardzo sugestywny . Co prawda zapachu fig nie pamiętam , pamiętam za to doskonale smak świeżych fig - sama słodycz, która jest jednak odrobinkę orzeźwiająca. Chyba pójdę do Quality i wypróbuję.

Idź,idź bo zapach niewielu osobom sie podoba, ja mam dziwne preferencje ostatnio. A żeby było zabawniej, to mam męską surowszą wersję, od damskiej - imo słodszej.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 10:18   #619
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Mad, dzieki za opis. Juz Cie widze pod tym figowcem .
I kuruj sie, kuruj w cieple.
Matko, nie wiedzialam, ze jeszcze takie cos moze sie przyplatac (przeziebienie szczeki). Ja po wrzesniowych przejsciach z osemka do dzis jeszcze nie zebralam sie sprawdzic, co z pozostalymi . Bo jak sie okaze, ze 3 pozostale tez trzeba rwac-ratunku!
To juz lepiej zajme sie kontemplacja Desnudy, ktora w miare uplywu czasu od ostatniego uzycia Tumulte (zeszly tydzien) wydaje mi sie coraz slodsza i slodsza..
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 10:25   #620
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Szumak
Mad, dzieki za opis. Juz Cie widze pod tym figowcem .
O tak, to ciekawy widok
Mad z obolałą paszczą leżąca pod drzewam, patologia jakaś, czy cuś
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 11:00   #621
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Szumak
Mad, dzieki za opis. Juz Cie widze pod tym figowcem .
I kuruj sie, kuruj w cieple.
Matko, nie wiedzialam, ze jeszcze takie cos moze sie przyplatac (przeziebienie szczeki). Ja po wrzesniowych przejsciach z osemka do dzis jeszcze nie zebralam sie sprawdzic, co z pozostalymi . Bo jak sie okaze, ze 3 pozostale tez trzeba rwac-ratunku!
To juz lepiej zajme sie kontemplacja Desnudy, ktora w miare uplywu czasu od ostatniego uzycia Tumulte (zeszly tydzien) wydaje mi sie coraz slodsza i slodsza..
Ja dziś też będę miec wyrywany ząb na tą okazję postaram się znieczulić Lolitką przed wizytą (no i moze osłodzę nią trochę lekarza).
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 11:53   #622
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Dziś :Alessandro dell Acqua Woman in Rose
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 14:00   #623
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez Szumak
Burn it up, a napisz co wiecej o swoje nowej AA. Na fali uwielbienia dla slodyczy, ktore mnie ostatnio zaatakowalo, zastanawialam sie, czy zapolowac tez na Y&V, ale w ogole nie pamietam zapachu
Już opowiadam
A więc zapach naprawdę śliczny(w moim mniemaniu)jednak z wanilią ma niewiele wspólnego,czuć ją tylko trochę.Ja bardziej wyczuwam słodycz taką miodową ciutkę przypomina mi Sicily D&G.Ogólnie trzeba przyznać że jest to zapach oryginalny,taki hmmmm inny.Ale polecam
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 18:52   #624
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Już opowiadam
A więc zapach naprawdę śliczny(w moim mniemaniu)jednak z wanilią ma niewiele wspólnego,czuć ją tylko trochę.Ja bardziej wyczuwam słodycz taką miodową ciutkę przypomina mi Sicily D&G.Ogólnie trzeba przyznać że jest to zapach oryginalny,taki hmmmm inny.Ale polecam
Piekne dzieki za opis. Wyglada, ze to moze byc cos w moich klimatach

Przy okazji zdaje sprawe z obecnych na mnie po szybkiej wizycie w Douglasie woni: prawa reka - Silver Rain, no i chyba zaraz po swietach zaczne zbierac fundusze - piekna, subtelna, urzekajaca smuga slodyczy.
Lewa reka - zloty L'Or. Ledwo kilka dni temu napisalam, ze nigdy nie spotkalam zapachu podobnego do nuty glowy w Le Feu, a tu prosze - jakas nutka w zlotym L'or bardzo mi poczatek Le Feu przypomina. Gwoli scislosci Le Feu Light - klasykiem niestety nie dysponuje. Na razie, mam nadzieje
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 19:28   #625
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Zeby bylo jasne codziennie uzywam mojego nowego nabytku ale zeby sobie urozmaicic doznania zapachowe siegam po rozmaite nowosci, probeczki, testuje w perfumeriach... I dzis odgrzebalam probke I love love Moschino. Zapomnialam ocenic w KWC rok temu, wiec zrobilam to dzis, po dokladnym przetestowaniu. Light blue jak nic, tylko, ze z dodatkiem slodyczy. Dziwne jak moj wech sie zmienia, siegam po zupelnie skrajne zapachy, o ktore bym siebie nie podejrzewala
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 21:26   #626
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Allure Chanela.. ale w zasadzie została juz tylko mgiełka zapachowa.. zaskakujące jak fantastycznie ten zapach współga z moją skórą!!
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 06:54   #627
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Jestem świeżo spryskana YSL Baby Doll.Jak miło do nich wrócić
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 08:13   #628
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

A mnie dziś całuje SMOK
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 08:34   #629
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Les Sainsons Van Cleef &Arpels Automne sliczne cieple drzewne nuty
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 08:44   #630
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko II :)

Hojnie Lolitka z próbki - osładza cierpienie po wyrwaniu zęba
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.