Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 21:15   #4081
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
W jakiej formie jest próbka podkładu w kompakcie?
ten podkład nie jest w gąbce ani w formie pudru prasowanego, jest normalnym fluidem
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:07   #4082
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, mam cerę przetłuszczającą się w strefie T, reszta normalna. Nie mam niedoskonałości, w miarę równy koloryt, ale i tak lubię podkłady kryjące, dające efekt nieskazitelnej cery. Maluję się 2, max 3 razy w tygodniu (no i na jakieś większe okazje, impreza, ale rzadko, głównie na uczelnię 2 razy w tyg). Maluję się rzadko, ale tu jest haczyk - makijaż musi "siedzieć" na twarzy caaały dzień. Od 6 do 22. Wybrałam dwa podkłady - M.A.C Prolongwear i M.A.C studio fix. w który lepiej zainwestować?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 10:00   #4083
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

U mnie dłuszej trzymał sie pro longwear i generalnie obok Shiseido sp i Double wear to jest to taki podkład który nie schodzi z mojej cery dopoki go nie zmyje.

Kryje jednak słabiej niz studio fix
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 15:38   #4084
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

ok to ja napiszę coś od siebie o nowym guerlain parure gold tym- klik

po obserwacji swojej skory muszę powiedzieć, ze moja skóra z suchej przemienia się w mieszaną- jest sucha na policzkach, a w strefie T po około 5-6h zaczyna sie blyszczec.

Sam podklad jest dośc płynny, przyjemnie pachnie. Srednio kryjący przy jednej warstwie (wiecej nie nakladalam, bo nie potrzebuje pelnego krycia), skora wyglada promiennie i jedwabiscie- nie, nie ma żadnych zlotych drobinek, podklad zawiera cos co rozswietla skora od wewnatrz- pierwszy raz spotkalam sie z czyms takim. Podklad "robi" cala robote, można byc zmeczonym a skora wyglada na wypoczeta i swieza. Tez nie daje efektu typowego glow. Ciezko mi to nazwac, ale jest super. No i po tych 5-6 h mogłabym przypudrować strefę T, ale tego nie robię zwykle... i bez tego podkład się trzyma w ryzach. Wygląda ladnie, wyrównuje fakturę skory, nie podkresla suchych skorek.

Tutaj w porownaniu z innymi moimi podkladami, w miare jasnymi. Reszta przy tym goldzie wygląda dośc różowo, ale nie jest to prawdą. Givenchy jest naprawdę żółtawy, Lumene też, może najmniej z nich to EL. Ale na pewno te pierwsze dwa są żółtawe (link do swatchy givenchy). Po prostu ten Guerlain w odcieniu 31 to typowy żółtek (na azjatycki rynek).

DSC_1340.JPG

DSC_1342.JPG
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:33   #4085
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Sliczny kolorek))) ( Guerlainka) ja jestem typowym żółtkiem więc mi takie kolory odpowiadaja.
Ciesze się że Ci pasuje ale niestety uderza to w mój portfel bo czuje sie namowiona
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 20:48   #4086
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Sliczny kolorek))) ( Guerlainka) ja jestem typowym żółtkiem więc mi takie kolory odpowiadaja.
Ciesze się że Ci pasuje ale niestety uderza to w mój portfel bo czuje sie namowiona
Nie mam porównania do tego starego golda, ale czy ten stary był ciezszy, np taki jak el DW? Bo jeśli tak to teraz na pewno nie jest (znam el DW po próbkach).
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 21:01   #4087
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Halo halo, naprawdę nikt nie ma porównania podobnych pdokładów do Laury Mercier Smooth finish?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 21:33   #4088
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie mam porównania do tego starego golda, ale czy ten stary był ciezszy, np taki jak el DW? Bo jeśli tak to teraz na pewno nie jest (znam el DW po próbkach).
Nieeeeee.... Oj nie... Absolutnie . To podkład nawilżający tylko dosc ciezki tresciwy , fajny dla suchych cer cos jak parurek w sloiczku. Nawilzajacy ale dosc ciezki, ale nie w strone dw raczej w strone dobrego podkladu nawilzajacego na sezon zimowy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 21:37   #4089
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

mialam probke Golda i jednk po przetestowaniu stwierdzam ze podklad na pewno nie jest tak tresciwy jak kiedys ale do lekkich tez nie nalezy.

ja obecnie testuje podklad Luminous silk Armaniego i chyba go zaczelam kochac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 21:39   #4090
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Halo halo, naprawdę nikt nie ma porównania podobnych pdokładów do Laury Mercier Smooth finish?
Ja uzywalam go z 3 razy w formie próbki, wiec nie chce porównywać. Nic niestety tez nie przychodzi mi do głowy. Wyczailam go na filmiku Hani ( digitalworld13) i wzielam probke , ale mnie nie zachwycił. Niemniej po 3 aplikacjach nie moge za duzo powiedziec.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:10   #4091
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja uzywalam go z 3 razy w formie próbki, wiec nie chce porównywać. Nic niestety tez nie przychodzi mi do głowy. Wyczailam go na filmiku Hani ( digitalworld13) i wzielam probke , ale mnie nie zachwycił. Niemniej po 3 aplikacjach nie moge za duzo powiedziec.
też widziałam ten test (swoją drogą fajnie, że ma taką serię z testami, lubię je). A mogę zapytać co Ci w nim nie odpowiadało? Może mnie to trochę otrzeźwi, bo jak na razie, po około półtoratygodniowym teście nadal widzę same ochy i achy. Dostałam sporą próbkę, a sama nie ładuje dużo na twarz także pewnie jeszcze na 2-3 użycia wystarczy
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 00:02   #4092
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nieeeeee.... Oj nie... Absolutnie . To podkład nawilżający tylko dosc ciezki tresciwy , fajny dla suchych cer cos jak parurek w sloiczku. Nawilzajacy ale dosc ciezki, ale nie w strone dw raczej w strone dobrego podkladu nawilzajacego na sezon zimowy
aaa rozumiem ten w nowym opakowaniu bardzo mi pasuje
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mialam probke Golda i jednk po przetestowaniu stwierdzam ze podklad na pewno nie jest tak tresciwy jak kiedys ale do lekkich tez nie nalezy.

ja obecnie testuje podklad Luminous silk Armaniego i chyba go zaczelam kochac
ale na zimę w sam raz da mnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 02:17   #4093
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

ostatnio Katosu bardzo zachwalala podklad SHISEIDO
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 11:01   #4094
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
aaa rozumiem ten w nowym opakowaniu bardzo mi pasuje

ale na zimę w sam raz da mnie

gdzie kupiłaś tego nowego parurka 31 ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 11:55   #4095
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
ostatnio Katosu bardzo zachwalala podklad SHISEIDO
Link do zestawu dla męzczyzn ale chodzi jak sądze o perfect refaining.
Bardzo dobry
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 12:31   #4096
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
gdzie kupiłaś tego nowego parurka 31 ?
Wysłałam pw
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 14:33   #4097
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
też widziałam ten test (swoją drogą fajnie, że ma taką serię z testami, lubię je). A mogę zapytać co Ci w nim nie odpowiadało? Może mnie to trochę otrzeźwi, bo jak na razie, po około półtoratygodniowym teście nadal widzę same ochy i achy. Dostałam sporą próbkę, a sama nie ładuje dużo na twarz także pewnie jeszcze na 2-3 użycia wystarczy
Nie mam mu wiele do zarzucenia... Jak dla nnie byl po prostu przeciętny chyba tez dosc widoczny .. Jednak wybór podkładu to tak indywidualna kwestia ze to co dla mnie przecietne u Ciebie moze byc KWC i odwrotnie nie ma co sie sugerowac opinia i jezeli juz cos masz i dziala ja tak sie zrazila. Do Bobikow które ( rich i klasyczny uwielbiam) u innych nie dzialaly wiec zaczelam sobie wmawiac ze cos jest nie tak i szukac wad

Jesli jest u Ciebie super to warto brac , bo nie za czesto trafia sie na cos nad czym mozna sie rozplynac. Zwlaszcza w kwestii podkładów ( i pielegnacji)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 16:41   #4098
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie mam mu wiele do zarzucenia... Jak dla nnie byl po prostu przeciętny chyba tez dosc widoczny .. Jednak wybór podkładu to tak indywidualna kwestia ze to co dla mnie przecietne u Ciebie moze byc KWC i odwrotnie nie ma co sie sugerowac opinia i jezeli juz cos masz i dziala ja tak sie zrazila. Do Bobikow które ( rich i klasyczny uwielbiam) u innych nie dzialaly wiec zaczelam sobie wmawiac ze cos jest nie tak i szukac wad

Jesli jest u Ciebie super to warto brac , bo nie za czesto trafia sie na cos nad czym mozna sie rozplynac. Zwlaszcza w kwestii podkładów ( i pielegnacji)
Tak tak, wiem że dany produkt dla kogoś może być super a komuś innemu w ogóle nie odpowiadać i nie ma co się sugerować Raczej chodziło mi o coś, na co nie zwracam uwagi bo ogólnie jestem pod zachwytem, ale chyba masz rację nie będę sobie wmawiać i wymyslać wad skoro na razie jest okej Nie trafiłam w 100% z kolorem - creme jest odrobinę za jasny, a ivory za ciemny, ale wolę mieć ciut jaśniejszy i przyciemnić bronzerem/delikatnie ciemniejszym pudrem niż mieć ciemniejszy podkład i wyglądać na starszą i zmęczoną. Chyba zadecydowałam - dziś -20% w Douglasie
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 17:18   #4099
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Polecam zmieszać Smooth Finish Flawless z bazą rozświetlającą Laura Mercier Foundation primer- radiance. Na twarzy to połączenie wygląda bajecznie.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 00:49   #4100
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Różowego to nie chcę mam i tak różowy nos i jego najbliższe okolice. Astor którego wymieniłam jest spoko, ale czasem jak mam gorszą cerę i nałożę go ciut więcej to jego szarość się za mocno wybija i wyglądam dziwnie
A używałaś podkładów Bourjois? Np nowego Air Matt, albo 1.2.3?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 17:29   #4101
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A używałaś podkładów Bourjois? Np nowego Air Matt, albo 1.2.3?
Używałam Bourjois. Miałam Healthlu mix i 123 Perfect (podkład nie CC krem). Jeśli chodzi o Healthly mix to fajny podkład, ale jest zbyt żółty i bez bazy ciemnieje w stronę pomarańczy na mojej twarzy. 123 Perfect lubię, ale w okresie zimowym muszę rozjaśniać kolor 51 białym podkładem z Makeup Revolution przez co bez bazy utrzymuje się na mojej twarzy do 4-5 h, po czym muszę sztukować korektorem ubytki na nosie, brodzie, okolicach nosa, nad brwiami i na skroniach, co jest dość sporym obszarem na twarzy... przez co jest to dla mnie kłopotliwe. Air Matt nie miałam, ale widziałam odcienie. Pierwszy odcień jest za różowy, a kolejny jest za ciemny i za pomarańczowy. Jeśli bym go rozjaśniała to traciłabym na jego trwałości Bourjois mają świetne podkłady, ale większość ich kolorystyki to mocne żółtki lub pomarańczki, a ja raczej szukam czegoś nie za bardzo idącego w skrajnie neutralne lub żółte kolory. Loreal True Match też mam, ale na mojej tłustej cerze ma on znikomą trwałość nawet z bazą xD Bez bazy 2 h, a z bazą 4h, no po prostu śmiech na sali, choć kolor ciut za jasny N1 jest super

Muszę przyznać że wolę unikać używania bazy pod podkład, bo potem robią mi się na twarzy ropne krostki, które w miarę upływu kolejnych dni gdy używam bazę zamieniają się w podskórne gule
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 20:32   #4102
ulka_1980
Przyczajenie
 
Avatar ulka_1980
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A ja już nie wiem co mam robić, mam cerę mieszaną i podczas kiedy poliki mam wysuszone, to czoło świeci się niemiłosiernie i co chwila muszę je ocierać z nadmiaru sebum. Stosowałam już chyba każdy rodzaj kremu i nic nie pomaga. Stosowałam też sam puder na czoło żeby je zmatowić, ale i to nic nie dało...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ulka_1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 22:07   #4103
Nutella0
Przyczajenie
 
Avatar Nutella0
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Podkład.

Hej dziewczyny
Chciałam się zapytać jaki podkład polecacie do cery suchej i problematycznej, już sama nie wiem co robić dużo już kupiłam tych podkładów i żaden nie jest dla mnie. POMÓŻCIE .
Nutella0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 22:31   #4104
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład.

Cytat:
Napisane przez Nutella0 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Chciałam się zapytać jaki podkład polecacie do cery suchej i problematycznej, już sama nie wiem co robić dużo już kupiłam tych podkładów i żaden nie jest dla mnie. POMÓŻCIE .
Przesuwam we właściwe miejsce.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 11:56   #4105
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Podkład.

Pisalam juz w watku Guerlainowskim, ale moze tutaj ktoras z Was ma porownanie i moze mi powiedziec jak w podkladach Guerlain wypada odcien 013 Rose Nature w porwnaniu do 02 i 03?
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:42   #4106
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny
Mam nadzieję, że mi pomożecie. Mam cerę suchą, naczynkową, od podkładu oczekuję przynajmniej średniego krycia, wyrównania kolorytu i żeby nie podkreślał zbyt mocno suchych skórek (których nie moge się pozbyć do końca za nic w świecie).
Odcień mojej cery to mniej więcej Revlon Colorstay 150 Buff co cery suchej. Czy możecie polecić coś sensownego? Najlepiej do max 50 zł
Używałam już Bourjois HM 51 i jest delikatnie za ciemny, chociaż bardzo odpowiadała mi żółta tonacja która zakrywa moje naczynka.
__________________
www.pmiska.pl

Edytowane przez nivea91
Czas edycji: 2015-12-11 o 18:45
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 21:23   #4107
ewaborys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czesc Dziewczyny

jeju przejzałam chyba z 50 stron tego watku plus podklady z kwc i mam metlik w glowie. Mozna znajdzie sie jakas dobra dusza ktora mi pomoze?
Otoz przez pare lat uzywalam lrp toleriane teint kolor 10 plus puder healthy z bourjois. Niestety po pierwsze kolor jest jednak dla mnie za ciemny ( a to najjasniejszy dostepny odcien), z czasem mocno ciemnieje i przede wszystkim mam wrazenie ze jest za ciezko bo wrecz spywa mi z nosa brody itp a zawsze po 3-4 godzinach zaczynam sie swiecic. Cere mam raczej mieszana..na brodzie wieksze mniejsze krostki i pozniej przebarwienia ale raczej z tendencja do suchej i cienkiej/delikatnej. Napewno ciezkie podklady u mnie sie nie sprawdzaja bo splywaja ze mnie. Szukam tak naprawde i podkladu i pudru...chcialam przejsc na mineraly ale jak uzywalam przez pare dni pudru na wykonczenie z krzemionki to mialam zaraz duzo takich malych krosteczek...generalnie nawet po peelingu enzymatycznym cos mi wyskakuje wiec naprawde nie wiem co juz mam teraz stosowac i jak dbac o skore. Zalezy mi aby podklad/puder mial przyjazny dla skory sklad

Edytowane przez ewaborys
Czas edycji: 2015-12-16 o 21:25
ewaborys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:59   #4108
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam nadzieję, że mi pomożecie. Mam cerę suchą, naczynkową, od podkładu oczekuję przynajmniej średniego krycia, wyrównania kolorytu i żeby nie podkreślał zbyt mocno suchych skórek (których nie moge się pozbyć do końca za nic w świecie).
Odcień mojej cery to mniej więcej Revlon Colorstay 150 Buff co cery suchej. Czy możecie polecić coś sensownego? Najlepiej do max 50 zł
Używałam już Bourjois HM 51 i jest delikatnie za ciemny, chociaż bardzo odpowiadała mi żółta tonacja która zakrywa moje naczynka.
W drogeriach Kontigo MYIO HD lub Satin
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 16:03   #4109
Nutella0
Przyczajenie
 
Avatar Nutella0
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Podkład do skóry suchej i atopowej

Hej!!
Mam nadzieje że pomożecie, sama nie wiem co już robić, szukam podkładu który nie wysuszy mojej twarzy, nawilży ją a jednocześnie zakryje wszystkie krosty które mam na twarzy powiem szczerze z moją twarzą dzieje się wszystko co chce.. Mam problemy z twarzą w sumie teraz się już pogoiło to co miało i mogę w końcu zacząć stosować podkłady.. Nie ukrywam również że przez chorobę mam przebarwienia na twarzy..
Od podkładu oczekuje :
* dobrego krycia
* Nawilżenia
* nie podkreślania suchych skórek.
Już sama nie wiem co robić mam nadzieje że mi pomożecie.
Nutella0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 17:52   #4110
Goss
Raczkowanie
 
Avatar Goss
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 48
Dot.: Podkład do skóry suchej i atopowej

Mam podobny problem ze skórą. Suchość+duża wrażliwość (rumień).
Co stosuję:
2 l wody dziennie
Kamuflaż z Catrice (ten w płynie)
Podkład z Paese Long Cover

Ten zestaw u mnie daje radę Musisz popróbować, co dla Twojej skóry jest odpowiednie. Ja długo szukałam, ale było warto.
__________________
szczypta optymizmu i łyżka miłości.
Goss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.