Grube włosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-15, 20:56   #1
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232

Grube włosy...


Mam pytanie do specjalistek Znacie się, więc może ktoś mi doradzi Moje włosy są gęste, grube, proste z lekko falującymi końcami(koszmar dla mnie, tak na marginesie ) Zawsze obcinałam je prosto( nie noszę grzywki, mam za szcupłą twarz), ale ostatnio maja mam wróciła do domu z pięknie wycieniowanymi włoskami, ech... ja też tak chcę . Czy takie włosy jak moje( dodam, że często są oklapnięte, mam wrażenie, ze rozprostowują się pod swoim ciężarem, gdyby były bardziej lekkie,. ładnie by falowały) mozna wycieniować, ale warstwowo? Marzy mi się fryzurka, w której kosmki będą się układały jedne na drugim, krótsze opadają na dłuższe... Czy też może takie włosy najlepiej obcinać jednak prosto...? Proszę o radę.
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 20:26   #2
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Grube włosy...

droga sovilo grzywka wlasnie pasuje jak ulal do szczuplej buzi, szzegolnie asymetryczna. nie rozumiem masz grube wlosy, ktore sie przetluszczja?to dziwne grube wlosy raczje sie przesuszaja;D. Sprobuj Fructis ozywienie i energia czy jakos tak, albo polecam szczegolnie wloski sa lzejsze i bardziej czyste w dotyku na dzluzej po loreal energia(tanio bo ok. 10 zl)A moze po proztu myj wlosy czesciej, lub sprobuj je prostowac prostowniaca?
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 13:05   #3
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Grube włosy...

Ja tez mam grube, geste wlosy ( bardzo podobe do Twoich Sovilo) i tez mi sie przetluszaja. Podobne mam marzenia i spelnily sie
Samo cieniowanie to za malo. Poros aby Ci je tez wydziurkowali dzieki temu fryzurka bedzie lzejsza i latwiej bedzie ukladac wloski i zadnego efektu "kasku" ( przy glowie uklepane a od wysokosci uszu w dol piuropusz)
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.