Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-07, 07:32   #1
purpurowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6

Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową


Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znalezć partnerkę życiową.

1.Niestety kobiety 40 letniego wolnego mężczyznę traktują jako towar drugiej kategorii.

2.Z drugiej strony 40 letni mężczyzna ( szczególnie całkowicie wolny )to towar deficytowy dla kobiet 35 letnich.

Niestety w tym wieku zacząć poszukiwania drugiej połówki to prawie jak wyrok śmierci

Co sądzicie Panie szczególnie oczekuję odpowiedzi od Kobiet wolnych szukających męskiej połówki.
purpurowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 09:30   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Cytat:
Napisane przez purpurowy Pokaż wiadomość
Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znalezć partnerkę życiową.

1.Niestety kobiety 40 letniego wolnego mężczyznę traktują jako towar drugiej kategorii.

2.Z drugiej strony 40 letni mężczyzna ( szczególnie całkowicie wolny )to towar deficytowy dla kobiet 35 letnich.

Niestety w tym wieku zacząć poszukiwania drugiej połówki to prawie jak wyrok śmierci

Co sądzicie Panie szczególnie oczekuję odpowiedzi od Kobiet wolnych szukających męskiej połówki.
tak.
1.nieprawda.
2.deficytowy? to nie te czasy, można być z 40letnim lub 25letnim jak się ma 35 lat, zaden problem.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 20:48   #3
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Jesteś kawalerem? Byłeś w jakichś związkach? Jak długo?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:33   #4
BlackAurora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Nie ma znaczenia wiek. Myślę, że to zupełnie indywidualna sprawa. Wypadkowa doświadczeń z poprzednich związków i tego kim sam jesteś.
Jako kobieta w fazie poszukiwań powiem Ci, że owszem zwracam uwagę na starszych mężczyzn ale gdy natrafię na inteligentnego rozmówcę to granica wieku się zaciera.

Myślę, że masz taką samą szansę zdobyć miłość swojego życia jak 20, 30 latek wystarczy, że wyjdziesz do ludzi. Jeśli nie masz odwagi może jakiś portal randkowy
BlackAurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:14   #5
purpurowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jesteś kawalerem? Byłeś w jakichś związkach? Jak długo?
1.TAK

2.To było tak dawno że nawet nie pamiętam kiedy, z 20 lat temu i nawet nie wiem czy to można było nazwać związkiem
purpurowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 06:07   #6
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Cytat:
Napisane przez purpurowy Pokaż wiadomość
1.TAK

2.To było tak dawno że nawet nie pamiętam kiedy, z 20 lat temu i nawet nie wiem czy to można było nazwać związkiem
i od tamtego momentu żadnych zwiazkow?
dlaczego?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:39   #7
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

sensowny facet zawsze znajdzie partnerkę.
Jest tu wątek singielek. Może tam zajrzyj?
Moja kuzynka ma 26 lat a wybrała sobie po rozwodzie z rówieśnikiem 43 latka, więc nie jest tak źle.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 19:00   #8
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Cytat:
Napisane przez purpurowy Pokaż wiadomość
Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znalezć partnerkę życiową.

1.Niestety kobiety 40 letniego wolnego mężczyznę traktują jako towar drugiej kategorii.

2.Z drugiej strony 40 letni mężczyzna ( szczególnie całkowicie wolny )to towar deficytowy dla kobiet 35 letnich.

Niestety w tym wieku zacząć poszukiwania drugiej połówki to prawie jak wyrok śmierci

Co sądzicie Panie szczególnie oczekuję odpowiedzi od Kobiet wolnych szukających męskiej połówki.
Oczywiście ale musi dać sobie szansę, na przykład "wyjść z domu". Jakoś nie spotkałam się z opinią, że facet 40 letni jest facetem drugiej kategorii. Nie sądzę, żeby wiek miał z tym cokolwiek wspólnego...no chyba, że twoim celem jest 18 letnia panienka. Mężczyzna zawsze jest towarem deficytowy, podobnie jak fakt, że nie istnieją interesujące, wolne kobiety po 30stce, bo wszystkie są już zajęte a te, które nadal są wolne są, cytując autora, towarem drugiej kategorii. Bzdety, bzdury, stereotypy. Każdy w każdym wieku ma szansę się zakochać, stworzyć związek i żyć szczęśliwie z partnerem.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 18:57   #9
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Zgadzam się z New woman in town .
I dorzucam cytat z Johna Lennona:

„Kazali nam wierzyć, że miłość, ta prawdziwa, zjawia się tylko jeden raz w życiu i do tego zazwyczaj przed trzydziestym rokiem życia. Nie powiedziano nam, że miłość nie jest sterowana i nie przychodzi w ściśle określonym czasie.
Kazali nam wierzyć, że każdy z nas jest połòwką pomarańczy, że życie ma sens tylko wtedy, gdy znajdziemy tę drugą połowę. Nie powiedziano nam, że rodzimy się w całości, że nikt w naszym życiu nie zasługuje na to, by nieść na swoich barkach odpowiedzialność za dopełnienie naszych brakòw : rozwijamy się w sobie. Jeśli jesteśmy w dobrym towarzystwie, to jest to po prostu przyjemniejsze.
Kazali nam uwierzyć w formułę „dwa w jednym” : dwoje ludzi, którzy myślą tak samo, zachowują się tak samo, że jedynie tak to działa. Nie powiedziano nam, że to ma swoją nazwę: anulowanie siebie; że jedynie osoby o własnej osobowości mogą budować zdrowe związki.
Kazali nam wierzyć, że małżeństwo jest koniecznością i że pragnienia ” nie o czasie” muszą być stłumione.
Wmòwili nam, że piękni i szczupli są bardziej kochani, że ci, którzy uprawiają mało seksu są zacofani, a ci, którzy uprawiają go zbyt wiele nie są wiarygodni i że zawsze znajdzie się stary but na krzywą stopę! Tylko nie powiedziano nam, że jest o wiele więcej krzywych umysłòw, niż krzywych stòp.
Kazali nam wierzyć, że istnieje tylko jeden przepis na szczęście, taki sam dla wszystkich, i ci, którzy starają się go ominąć, skazani są na marginalizację. Nie powiedziano nam, że ten przepis nie działa, frustruje ludzi, alienuje ich i że istnieją inne alternatywy.
Ach, nie powiedzieli nam nawet tego, że nikt nigdy nam tego nie wyjaśni.
Każdy z nas odkryje to na własną rękę. I tak, gdy będziesz bardzo zakochany w sobie, będziesz tym bardziej szczęśliwy i zdolny pokochać kogoś innego”.
__________________
(...)Journey's end in lovers' meeting (...)
"Carpe diem" W.S.
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:38   #10
armagedonka
Przyczajenie
 
Avatar armagedonka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Pewnie że ma. Sama znam takie przypadki - nie mozna się poddawać!
armagedonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:11   #11
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

też znam takie przypadki i nie uważam, że są wyjątkami, a wręcz patrząc na moje znajome, to widzę, ze wolą takich 40-latków niż 2okilkulatków, którzy mają w głowie zabawę, a nie zakładanie rodziny
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 13:48   #12
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Cytat:
Napisane przez purpurowy Pokaż wiadomość
Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znalezć partnerkę życiową.

1.Niestety kobiety 40 letniego wolnego mężczyznę traktują jako towar drugiej kategorii.

2.Z drugiej strony 40 letni mężczyzna ( szczególnie całkowicie wolny )to towar deficytowy dla kobiet 35 letnich.

Niestety w tym wieku zacząć poszukiwania drugiej połówki to prawie jak wyrok śmierci
Bzdury. Jeśli nie jesteś popapranym i zdziwaczałym "starym kawalerem", to nie powinieneś mieć większych problemów. Pewnie blokuje Cię brak doświadczenia i dlatego Ci się wydaje perspektywa szukania partnerki taka straszna.
Cytat:
Napisane przez purpurowy Pokaż wiadomość
Co sądzicie Panie szczególnie oczekuję odpowiedzi od Kobiet wolnych szukających męskiej połówki.
Gdzie mieszkasz i kiedy się mogę wprowadzić? Żartuję.
Mój facet też jest po 40 i przede mną dłuugo nie miał nikogo, nie było to dla mnie żadnym problemem
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:10   #13
queenie777
Raczkowanie
 
Avatar queenie777
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Plewiska
Wiadomości: 191
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Co prawda jestem mężatką, ale też odpowiem.

Ja sądzę, że to w ogromnej mierze kwestia nastawienia....I niezależnie od wieku, szansa na miłość jest taka sama. Ja jak miałam 20 lat i dostałam kosza od faceta w którym byłam na zabój zakochana, sądziłam, że już nic mnie w życiu nie czeka a miałam 20tkę...Niecałą
A poza tym...
Mam kumpla, który:

a) ma równe 40 lat
b) jest rozwodnikiem
c) ma dwójkę dzieci
d) nie jest przystojny i beznadziejnie się ubiera
e) ma porąbaną byłą żonę- zaborczą, dziwną, wścibską.
f) ale....

sama nie wiem co w sobie ma, ale laski się o niego kłócą- , przebiera w nich jak w rękawiczkach. I żeby to były jakieś brzydkie desperatki. NOŁ- normalne, zadbane, estetyczne kobiety. Jedne z dziećmi, inne bez, ale się kręcą. Wciąż nie ma tej stałej, tyle że on takiej nie szuka.

Wydaje mi się, że jeśli :

a) nie jesteś dziwakiem
b) potrafisz pójść na kompromis i zrezygnować ze swoich przyzwyczajeń niektórych (no na tym polega związek: akceptacja, kompromis i wyrozumiałość).
c) nie kochasz mamusi bardziej niż kogokolwiek

To masz szanse na znalezienie kobiety...

No i... musisz wyluzować- pamiętaj , że taki paradoks to normalka w życiu - im bardziej czegoś chcesz tym mniejsze szanse, że to dostaniesz
Nastaw się na zabawę, nie spinaj się. Będzie dobrze

PS: I pamiętaj jedno- kształtny tyłek i ładna twarz są super, ale nawet najfajniejsza laska kiedyś będzie pomarszczona i garbata dlatego fajnie jeśli ważniejsze od urody będzie kryterium pt: dogadać się, mieć podobne poczucie humoru itp Nie namawiam do rezygnacji z marzeń, ale ważny jest charakter.

P O W O D Z E N I A ! ! !
__________________
Nie wolno mieć linka do bloga buuuu
queenie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 07:09   #14
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Cytat:
Napisane przez queenie777 Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, że jeśli :

a) nie jesteś dziwakiem
Tyle, że on jest dziwakiem Przeczytaj jego inne posty.

A co do meritum, to z wiekiem faktycznie robi się trudniej - zwłaszcza w Polsce, co nie oznacza oczywiście, że się nie da.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 08:41   #15
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy 40 letni mężczyzna ma szansę znależć partnerkę życiową

Ma szansę, mój ma 40 i mnie znalazł
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-04 09:41:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.