TRYCHOLOG - Ktoś był? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 14:51   #1
SzAnElKa
Zadomowienie
 
Avatar SzAnElKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 340

TRYCHOLOG - Ktoś był?


Witam Was serdecznie

Po 12letnim (zero efektów) zapuszczaniu włosów postanowiłam, że wybiorę się do trychologa. Czy któraś z Was była? Czy badania są wykonywane na wizycie czy trzeba płacić za jakieś dodatkowe badania o których dowiem się dopiero na wizycie? Włosy rosną mi u nasady ale łamią się na końcach i od 12 lat są tej samej długości. Stosowałam już chyba wszystkie medoty - zewnętrzne i wewnętrzne ... Niestety nic. To moja ostatnia deska ratunku. Czy któraś z Was była u takiego lekarza i powie jak wygląda wizyta?
__________________
WYMIANA -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=843846
SzAnElKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:44   #2
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: TRYCHOLOG - Ktoś był?

Sprawdzalas tarczyce?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 18:28   #3
moniadg6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: TRYCHOLOG - Ktoś był?

Hej

Ja byłam u dwóch trychologow.

Trycholog nie robi badań , trycholog ogłada skórę głowy i włosy specjalna kameką i na podstawie tego co widzi dobiera nam odpowiednią pielęgnacje.

Pozdrawiam
moniadg6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 09:31   #4
michaltrabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: TRYCHOLOG - Ktoś był?

Cytat:
Napisane przez moniadg6 Pokaż wiadomość
Hej

Ja byłam u dwóch trychologow.

Trycholog nie robi badań , trycholog ogłada skórę głowy i włosy specjalna kameką i na podstawie tego co widzi dobiera nam odpowiednią pielęgnacje.

Pozdrawiam
Trycholog oglądając skórę głowy i włosy za pomocą specjalnej kamery przeprowadza badanie, badanie które nazywa się popularnie badaniem trychologicznym

Trycholog jeżeli jest naprawdę dobry i dba o Twoje dobro, a nie kieruje się chęcią zarobku, to poza wspomnianym badaniem trychologicznym także skonsultuje z Tobą wyniki badań, które zaleci wykonać po zapoznaniu się ze stanem Twojej skóry głowy i włosów oraz przebiegiem przebytych chorób etc.

Mam pozytywne doświadczenie i cenię sobie rady trycholog, u której byłem ze swoim problemem wypadających włosów.
michaltrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 13:39   #5
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 41
Dot.: TRYCHOLOG - Ktoś był?

odswiezam watek!ja polecam naprawde rozejrzec sie i dobrze sprawdzic trychologa, do ktorego chcemy sie udac. Wiedza, doswiadczenie, efekty zastosowanych terapii czy wnikliwa diagnostyka.Uwazam,że takie mocne argumenty przemawiaja za dana osoba.
aniapaszka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 13:01   #6
sandrakwiat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 26
Dot.: TRYCHOLOG - Ktoś był?

wiecie co ostatnio moja znajoma wybrala sie do "trychologa" z Groupon'a za jakies 30 zł. I co? Pani "trycholog" stwierdzila ,ze wlosy musza wypasc bo sa uwaga: STAREDDD brawo za wiedze! do tego oczywiscie sprzedala szampon niewiadomego skladu za 150 zl i balsam za 150:p mozna zbijac kase? mozna ! tylko dlaczego dorabiaja sie na dosc powaznym problemie jakim sa wypadajace wlosy?!!! szukajcie z doswiadczeniem trychologa!!!!!
sandrakwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 11:26   #7
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 41
Dot.: TRYCHOLOG - Ktoś był?

Cytat:
Napisane przez sandrakwiat Pokaż wiadomość
wiecie co ostatnio moja znajoma wybrala sie do "trychologa" z Groupon'a za jakies 30 zł. I co? Pani "trycholog" stwierdzila ,ze wlosy musza wypasc bo sa uwaga: STAREDDD brawo za wiedze! do tego oczywiscie sprzedala szampon niewiadomego skladu za 150 zl i balsam za 150:p mozna zbijac kase? mozna ! tylko dlaczego dorabiaja sie na dosc powaznym problemie jakim sa wypadajace wlosy?!!! szukajcie z doswiadczeniem trychologa!!!!!
To czesta przypadlosc takich trychologow po kursie..brak wiedzy i doswiadczenia. Niestety takich nalezy omijac szerokim lukiem!
aniapaszka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-26, 21:03   #8
psiapsiadrapsia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2
Dot.: TRYCHOLOG - Ktoś był?

Też byłam, bo miałam problem z ciągle wypadającymi włosami w ogromnych ilościach. Trafiłam w dobre miejsce, wizyta trwała prawie godzinę. Był szczegółowy wywiad, badanie mikrokamerą. Okazało się, że mój problem jest bardziej skomplikowany i mam zlecone dalsze badania. Byłam w sumie u 2 trychologów. xx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-12-28 o 08:27 Powód: reklama
psiapsiadrapsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-26 22:03:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.