Mam Sprawe :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 15:22   #1
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Talking

Mam Sprawe :)


Mozecie Pozducic Jakies Fotki Makijazu Ja Mam Zielone Oczka ,ciemna Oprawe Oczek Czyli Ciemne Brwi ,jasny Blad Wloski I Ciemna Karnacje ;d Ach To Sloneczko ,tak To Ejstem Bladziuch ,i Opadajace Kaciki Oczek ,twarzyczka Taka Okragla Podluzna Helllllp Me ,bede Wdzieczna :d
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:08   #2
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Mam Sprawe :)

Prponowałabym zacząć od słownika i poprawnej pisowni, bo nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi.
Zanim zadasz pytanie, przejrzyj sobie inne wątki, zdjęcia były zamieszczane mnóstwo razy, wystarczy tylko troche poszukać.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:10   #3
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: Mam Sprawe :)

moze cos takiego?
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:18   #4
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: Mam Sprawe :)

albo cos takiego:
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:28   #5
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Mam Sprawe :)

Ashlei Dziekuje Ci Bardzo ,zrozumialas Mnie ,switena Jestes ,a Skapula Jesli Nie Chcesz Doradzac To Nie Pisz Przepraszam Ze Robie Bledy , Myslisz Ze Specjalnie ? Wiesz Jak Mi Sie Przykro Zrobilo Jak Tak Mi Odpisalas ? Dzieki
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:32   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mam Sprawe :)

Cytat:
Napisane przez blądi
Ashlei Dziekuje Ci Bardzo ,zrozumialas Mnie ,switena Jestes ,a Skapula Jesli Nie Chcesz Doradzac To Nie Pisz Przepraszam Ze Robie Bledy , Myslisz Ze Specjalnie ? Wiesz Jak Mi Sie Przykro Zrobilo Jak Tak Mi Odpisalas ? Dzieki
nikt nie twierdzi ,że robisz to specjalnie ale chyba caps lock nie włacza ci sie sam ,po prostu koszmarnie sie czyta takie" cos"

zanim wyslesz to spojrz na to co napisałas.

skonczy sie na tym ,że nikt nie bedzie ci odpowiadał.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:42   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Mam Sprawe :)

Z regulaminu forum wizaz.pl:
Jeszcze gorzej widziane są u nas posty napisane "cyrylicą", lub jak kto woli "pokemonami". Co to oznacza? Jeśli piszesz bez zachowania podstawowych zasad gramatyki, ortografii i stylistyki nie oczekuj, że komuś będzie się chciało przedrzeć przez "gĄsZcZ pOkEmOnÓw" lub czegoś "jeshtsche gorschego" i odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wbrew pozorom nie jest to śmieszne dla osób, które muszą czytać (i rozumieć!) kilkaset takich pokemonów dziennie.
http://www.wizaz.pl/html/regulamin.php

I włosy blond nie bląd

Przykro mi, że Ci przykro, ale na forum należy pisać maksymalnie czytelnie dla innych.
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 16:51   #8
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Cool Dot.: Mam Sprawe :)

Cytat:
Napisane przez blądi
Mozecie Pozducic Jakies Fotki Makijazu Ja Mam Zielone Oczka ,ciemna Oprawe Oczek Czyli Ciemne Brwi ,jasny Blad Wloski I Ciemna Karnacje ;d Ach To Sloneczko ,tak To Ejstem Bladziuch ,i Opadajace Kaciki Oczek ,twarzyczka Taka Okragla Podluzna Helllllp Me ,bede Wdzieczna :d

bardzo chętnie bym Ci pomogła ale nie bardzo rozumiem to co napisalaś...
jak np. twarzyczka może byc "taka okrągła podłużna" ???


__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 17:00   #9
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Mam Sprawe :)

Jak się nie mylę to Blądi jest dyslektykiem(sama niewiem czy dobrze napisałam), ale coś tak mi się zdaje kobietkiOczywiście mogę się mylić to proszę mnie poprawić.

Edytowane przez ewunia2
Czas edycji: 2005-06-06 o 17:03
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 17:00   #10
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Mam Sprawe :)

Cytat:
Napisane przez blądi
Ashlei Dziekuje Ci Bardzo ,zrozumialas Mnie ,switena Jestes ,a Skapula Jesli Nie Chcesz Doradzac To Nie Pisz Przepraszam Ze Robie Bledy , Myslisz Ze Specjalnie ? Wiesz Jak Mi Sie Przykro Zrobilo Jak Tak Mi Odpisalas ? Dzieki
Nie twierdzę, że specjalnie robisz błędy, ale jeśli chcesz uczestniczyć czynnie w dyskusji i udzielać sie na forum powinnaś zapoznać się z podstawowymi zasadami pisowni i interpunkcji. Jeśli zadajesz pytanie i chcesz uzyskać na nie odpowiedź, to pytanie powinno być jasno sformuowane, a znaki interpunkcyjne, pisownia dużymi literami zostały stworzone do tego, żeby to ułatwić.

Nie było moim zamiarem Cię urazić, ale rażą mnie wypowiedzi w takim stylu, bo jest on co najmniej niechlujny i bardzo nieczytelny.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 17:12   #11
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Thumbs down Dot.: Mam Sprawe :)

wiecie co?? nie mam pojecia czy blady jest dyslektykiem ale ja jestem!!! i czuje sie urazona nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki to problem dla osob podobnych do mnie by pisac poprawnie ale raczej przez ta chorobe nie musimy rezygnowac z tego typu forum!!! a uwage mozna zwracac w milszy sposob
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 17:20   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Mam Sprawe :)

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Jak się nie mylę to Blądi jest dyslektykiem(sama niewiem czy dobrze napisałam), ale coś tak mi się zdaje kobietkiOczywiście mogę się mylić to proszę mnie poprawić.
Ewuniu, pal sześć ortografy i literówki (chociaż znam na forum kilka dyslektyczek sprawdzających swoje posty przed wysłaniem - chcieć to móc), ale żeby pisać "pokemonami" Czyli Każdy Wyraz Z Dużej Litery, to nalezy się nieco wysilić - prawdopodobnie Blądi w ten oryginalny sposób "ozdabia" swoje posty, a my właśnie ją prosimy, żeby przestała
bojakktośtakpiszenieortog raficzniebezinterpunkcjii ortografiitojesttocałkowi cienieczytelne
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 17:21   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mam Sprawe :)

Cytat:
Napisane przez ooliwka
wiecie co?? nie mam pojecia czy blady jest dyslektykiem ale ja jestem!!! i czuje sie urazona nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki to problem dla osob podobnych do mnie by pisac poprawnie ale raczej przez ta chorobe nie musimy rezygnowac z tego typu forum!!! a uwage mozna zwracac w milszy sposob
Spokój prosze , juz były takie wątki "ortograficzne" na forum i nic dobrego z nich nie wynikało. Jedni i drudzy mają swoje racje. Zgadzam się, że takie posty są nieczytelne. Wiem, że dyslektycy nie robią błędów specjalnie. Ale zawsze można napisać najpierw w wordzie, który sprawdzi błędy, poprawić i wkleić na forum. (taka podpowiedź - i nie piszę tego złośliwie)
Prosze, nie kłóćcie się o takie głupstwa!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 17:23   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mam Sprawe :)

Acha, i pisanie wielkimi literami też przeszadza i irytuje wiele osób. NIE JEST TO OZDOBNE ani potrzebne.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:09   #15
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Mam Sprawe :)

jesli robie bledy to dlatego ze jestem dyslektykiem ,a capslok milam wlaczony przez przypadekj bo go nawet nie zauwazylam ,bo pisalam prace kw miedzy czasie ktora miala byc napisana duzymi literkami ,sory ze was urazilam ,pa
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:21   #16
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Mam Sprawe :)

przyklady
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:26   #17
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Mam Sprawe :)

tarakatatula dziekuje Ci bardzo
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:53   #18
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Mam Sprawe :)

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Ewuniu, pal sześć ortografy i literówki (chociaż znam na forum kilka dyslektyczek sprawdzających swoje posty przed wysłaniem - chcieć to móc), ale żeby pisać "pokemonami" Czyli Każdy Wyraz Z Dużej Litery, to nalezy się nieco wysilić - prawdopodobnie Blądi w ten oryginalny sposób "ozdabia" swoje posty, a my właśnie ją prosimy, żeby przestała
bojakktośtakpiszenieortog raficzniebezinterpunkcjii ortografiitojesttocałkowi cienieczytelne
Babciu, pal sześć już nawet te pokemony , ale brak interpunkcji jest dość poważnym mankamentem wypowiedzi, bo trzeba 4 razy przeczytać o co w ogóle chodzi.

A tak przy okazji, czy ja mogę miec priv pytanie do Babci? Językowe.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 14:30   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mam Sprawe :)

Cytat:
Napisane przez blądi
jesli robie bledy to dlatego ze jestem dyslektykiem ,a capslok milam wlaczony przez przypadekj bo go nawet nie zauwazylam ,bo pisalam prace kw miedzy czasie ktora miala byc napisana duzymi literkami ,sory ze was urazilam ,pa
jesli masz włąćzony caps lok to wszytsko byłoby napisane dużymi literami a tak nie jest ,wiec nie pisz ,ze przez przypadek.
EOT
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 15:45   #20
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Mam Sprawe :)

hehehe niestety byl wlaczony capslock ,i koncowy tekst wyszedl taki jaki wyszedl .i nie klamie ,po co bym to miala robic ,nie wiem dlaczego pierwsze litery wyszly powiekszone a wyrazy ,alymi jak wszytko pisalam duzymi .skonczcie temat .ja chcialam porady a nie krytyki .odechcialo mi sie tu przebywac .nara
blądi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 07:05   #21
krysia.26
Raczkowanie
 
Avatar krysia.26
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34
Wink Dot.: Mam Sprawe :)

tak sobie czytam i myślę (tak, tak,mimo że ja też "blondi" ), że 100 razy wolę posty o makijażu, fryzurach i w ogóle, o urodzie, niż dyskusje nt. gramatyki, ortografii i caps lock'a.
za dwa tygodnie biorę ślub i chętnie czytam wszystkie(no, prawie...) posty, które mogą mnie uszczęśliwić w ten dzień i dziękuję serdecznie Wszystkim Osobom(to szacunek, a nie caps lock!), które dają mi takie cenne rady .

P.S. a tak na marginesie dodam, że nudzi już mnie ten blond i czy ktoś może mi podesłać fotki pasemkami na blond włosach? ufff....skończyłam
__________________
piękno jest w oczach patrzącego
krysia.26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.