Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 00:05   #4681
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Co do jakosci pedzli z Aliexpress... coz, u mnie one sprawdzaja sie u mnie w 100% (kupuje nowy co pol roku) wiec wychodze z zalozenia "po co przeplacac" i jestem wierna tanim podrobkom. Wole czesciej zmienic niz bulic tyle kasy na pedzel z logiem. Wierze, ze jesli ktos ma porownanie to widzi roznice i woli zaplacic polskiej firmie. Ja jednak zostaje przy aliexpress bo jestem w 100% zadowolona.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 05:33   #4682
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Nuan_Qiu Pokaż wiadomość
Hej, specjalnie założyłam tutaj konto żeby o tym napisać. Byłam bardzo zadowolona z matującego podkładu mineralnego od AM (co prawda nie mam porównania z kosmetykami mineralnymi innych firm, ale nie zamieniłabym go na drogeryjny), pędzel flat top oraz zarówno obsługa w sklepie stacjonarnym w Warszawie i internetowym - bez zarzutu. Planowałam kolejne zakupy i wypróbowanie tym razem podkładów kryjących, ale... Przeglądając chińskie sklepy internetowe przypadkowo znalazłam identycznego flat topa za 1$ (przypominam, że u AM kosztuje 32,90 zł). Kupiłam cały komplet 11 pędzli za 20zł, słownie: dwadzieścia złotych z darmową przesyłką. Są to takie same pędzle co sprzedawane przez Annabelle, różną się tylko domalowanym logiem...
Mam mieszane uczucia, jak mam wspierać polskie marki, kiedy czuję się robiona w trąbę z takimi cenami? Żeby nie było, to są bardzo dobre pędzle, ale nie jestem w stanie płacić za coś dziesięciokrotnie więcej. Powiedzcie, czy to jest normalna polityka i inne firmy robią to samo? :/
W Polsce można jeszcze kupić flat top Sunshade Minerals, tańszy od AM, a identyczny, mam oba




Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
W ogole te opakowania, to takie srednio udane. Trudno sie je otwiera, zeby uzyc ich powtornie.
W opakowaniach AM podobają mi się chyba tylko aspekty wizualne - moim zdaniem są ładne. Ale pod względem praktycznym ich nie lubię, ja to się nawet z tym sitkiem zawsze siłuję, żeby je przekręcić i użyć, nie wspominając już o ponownym użyciu słoiczka.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 06:28   #4683
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;59151971]W Polsce można jeszcze kupić flat top Sunshade Minerals, tańszy od AM, a identyczny, mam oba






W opakowaniach AM podobają mi się chyba tylko aspekty wizualne - moim zdaniem są ładne. Ale pod względem praktycznym ich nie lubię, ja to się nawet z tym sitkiem zawsze siłuję, żeby je przekręcić i użyć, nie wspominając już o ponownym użyciu słoiczka.[/QUOTE]
Ja mam zestaw 9 pędzli od Sunshade Aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nie testowałam
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 11:48   #4684
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tez mam pedzel z allie za dolca i jest fantastyczny

Nigdy w zyciu nie uzylabym od nich niczego do oczu, tusz, kredka czy eyeliner. Ale ostatnio znalazlam bare minerals foundation i wlasnie sie waham, miala ktoras z was?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 11:52   #4685
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Tez mam pedzel z allie za dolca i jest fantastyczny

Nigdy w zyciu nie uzylabym od nich niczego do oczu, tusz, kredka czy eyeliner. Ale ostatnio znalazlam bare minerals foundation i wlasnie sie waham, miala ktoras z was?
Na Aliexpress BareMinerals? To podróby. Na zagranicznych blogach duzo o tym piszą, ani kolory, ani własciwości nie odpowiadają oryginałowi. Ja bym sobie darowala.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:03   #4686
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No domyslam sie, ze podroby, tylko w opakowaniach. Ciekawi mnie jak z ich kryciem itd. W feedach pusto. Zaraz przejrze blogi
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:22   #4687
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No domyslam sie, ze podroby, tylko w opakowaniach. Ciekawi mnie jak z ich kryciem itd. W feedach pusto. Zaraz przejrze blogi
A ile ta podróba kosztuje?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 12:47   #4688
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Szczerze? Ja bym się bała cokolwiek takiego nakładać na twarz. Kupuję czasami akcesoria (pędzle/jakieś ozdoby do paznokci), ale chińskiej kolorówki w życiu bym nie użyła. To może mieć w składzie wszystko.

(tak samo mnie dziwią dziewczyny rzucające się na specyfik do włosów andrea, nie ma to jak nakładać jedną, wielką niewiadomą na skórę).
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:23   #4689
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Szczerze? Ja bym się bała cokolwiek takiego nakładać na twarz. Kupuję czasami akcesoria (pędzle/jakieś ozdoby do paznokci), ale chińskiej kolorówki w życiu bym nie użyła. To może mieć w składzie wszystko.

(tak samo mnie dziwią dziewczyny rzucające się na specyfik do włosów andrea, nie ma to jak nakładać jedną, wielką niewiadomą na skórę).
Na zagranicznych blogach dziewczyny pisaly, ze placily za te podroby Bare Minerals np. 11£. No sory, ale za te pieniądze, to mozna kupic 10g Annabelle czy wiele innych minerałów w mniejszych pojemnosciach. Ja w tym sensu nie widzę. Jestem na nie dla podrobek kosmetyków.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:45   #4690
Nuan_Qiu
Przyczajenie
 
Avatar Nuan_Qiu
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Mysle, ze te pedzle sa juz tak dlugo na rynku, ze sa kopiowane na potege i ci, ktorzy to robia maja juz wprawe. To samo dotyczy podrobek Ecotools.
Przyznam, że trudno jest uwierzyć, żeby w Chinach masowo podrabiano pędzle jakiejś mało znanej polskiej marki, dlatego żałuję, że nasze firmy nie podają gdzie faktycznie produkowane są ich pędzle. Logo możesz sobie nakleić na wszystko. Jestem przeciwna kupowaniu podróbek, ale jeżeli faktyczna wartość pędzli sprzedawanych u nas za 30+zł jest taka sama i są wytwarzane w tych samych chińskich fabrykach z tych samych materiałów to... hmm, jestem skonfundowana. Tak ciężko obecnie stwierdzić gdzie naprawdę trafiają pieniądze które wydajemy i kto na tym zarabia...
Nuan_Qiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:47   #4691
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pedzle Annabelle sa kopiami pędzli Everyday Minerals, a to jedna z pierwszych marek mineralnych.
Poza tym pedzel z Aliexpress, ktory mam i Annabelle sa podobne, ale zdecydowanie nie takie same, co pokazalam na zdjeciach.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-04-19 o 13:52
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 13:51   #4692
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przecież to nic nowego, że pędzle firm są zapewne produkowane w Chinach, nawet Inglot ma swoje niektóre stamtąd (kufry też). Wystarczy przecież złożyć zamówienie ze swoim logo i już. To nawet nie są 'podróbki', wszystko pewnie wychodzi z jednej hali, tylko te firmowe przechodzą kontrolę jakości dyktowaną przez zamawiającego, a te z aliexpress nie. Ot, nie ma co się łudzić, otacza nas chińszczyzna i tyle. Mało która mała firma może sobie przecież pozwolić na założenie własnej taśmy produkcyjnej.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:57   #4693
Nuan_Qiu
Przyczajenie
 
Avatar Nuan_Qiu
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Noodle Soup, syshda, dzięki za odpowiedzi, to mi nieco rozjaśniło sytuację.
Nuan_Qiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:12   #4694
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

http://www.aliexpress.com/item/1pcs-...379489655.html

Wychodzi niecale 16 zl z wysylka.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:20   #4695
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Żeby sie zbytnio nie stresować możesz popróbować jednak na spokojnie przed tak długim wyjściem. Wazne jest nie tylko jak nakladasz podklad, ale i co dajesz pod. Nie ze wszystkimi kremami mineraly dobrze współpracują.
Jednak wszystko poszło spoko.

Jak używałam podkładów płynnych, to zawsze po pewnym czasie tu coś w załamaniach, tu suche skórki, no ogólne jak przyglądałam się w lusterku to widząc swoją twarz z bliska byłam załamanasiedząc na zajęciach blisko dziewczyn widziałam, że one na twarzy też mają taką porażkę, mimo że z daleka wyglądały super. Doszłam więc do wniosku, że widocznie po to jest podkład żeby z daleka wyglądać idealnie, a z bliska to już tam mniej ważne

no a teraz annabelle - i kompleeeetna różnica. Byłam po prostu zadziwiona. Nie podkreśliło mi żadnej suchej skórki (dzień wcześniej używając płynnego podkładu matującego wyglądałam źle..), a skóra była taka gładka, mimo że nie było maski

no ale chyba mogłam wybrać wersję kryjącą, bo ogólnie to mam jeden polik przewrażliwiony i jest często bardziej czerwony niż drugi i ten podkład matujący nie do końca mógł sobie z tym poradzić.

a korektor mineralny był chyba niepotrzebnym zakupem, bo z moimi mocnymi cieniami sobie nie radzi, ale tego mogłam się spodziewać...

malowałam się o 7 rano, świecić się zaczęłam dopiero o 16, także to spoko

jak widać troszkę minusów znalazłam, ale ogólnie w porównaniu z podkładami płynnymi to jestem na TAK, czuję się o wiele lepiej w annabelle i mam wrażenie, że moja twarz też wygląda lepiej, bo naturalnie, mimo że jest wygładzona żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na minerały
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 12:38   #4696
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

To może połóż korektor na policzek i na to dopiero podklad? Kosmetyki mineralne sa wielofunkcyjne np. korektora możesz uzyc tez do wyrownywania koloru powieki
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 17:01   #4697
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Jednak wszystko poszło spoko.

Jak używałam podkładów płynnych, to zawsze po pewnym czasie tu coś w załamaniach, tu suche skórki, no ogólne jak przyglądałam się w lusterku to widząc swoją twarz z bliska byłam załamanasiedząc na zajęciach blisko dziewczyn widziałam, że one na twarzy też mają taką porażkę, mimo że z daleka wyglądały super. Doszłam więc do wniosku, że widocznie po to jest podkład żeby z daleka wyglądać idealnie, a z bliska to już tam mniej ważne

no a teraz annabelle - i kompleeeetna różnica. Byłam po prostu zadziwiona. Nie podkreśliło mi żadnej suchej skórki (dzień wcześniej używając płynnego podkładu matującego wyglądałam źle..), a skóra była taka gładka, mimo że nie było maski

no ale chyba mogłam wybrać wersję kryjącą, bo ogólnie to mam jeden polik przewrażliwiony i jest często bardziej czerwony niż drugi i ten podkład matujący nie do końca mógł sobie z tym poradzić.

a korektor mineralny był chyba niepotrzebnym zakupem, bo z moimi mocnymi cieniami sobie nie radzi, ale tego mogłam się spodziewać...

malowałam się o 7 rano, świecić się zaczęłam dopiero o 16, także to spoko

jak widać troszkę minusów znalazłam, ale ogólnie w porównaniu z podkładami płynnymi to jestem na TAK, czuję się o wiele lepiej w annabelle i mam wrażenie, że moja twarz też wygląda lepiej, bo naturalnie, mimo że jest wygładzona żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na minerały
Super
Ja też byłam zachwycona od razu po pierwszej aplikacji
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:52   #4698
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Próbowałaś tych podkładów mineralnych? Opinie mają super i może bym się skusiła bo tanio wychodzi, tylko ja potrzebuję żółtego pigmentu... Coś w stylu Golden Light lub Sunny Light
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 07:47   #4699
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Próbowałaś tych podkładów mineralnych? Opinie mają super i może bym się skusiła bo tanio wychodzi, tylko ja potrzebuję żółtego pigmentu... Coś w stylu Golden Light lub Sunny Light
Wlasnie jeszcze nie probowalam, a bardzo korci W sumie właściwości muszą być chociaż trochę podobne.

Do oczu, bym się bała zamawiać z chin, ale twarz moja jest z tytanu Nigdy nie wyskakuje uczulenie itd... Wiec wlasnie mam mieszane uczucia.

Słoiczki tez mi cos przypominaja
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 08:47   #4700
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Wlasnie jeszcze nie probowalam, a bardzo korci W sumie właściwości muszą być chociaż trochę podobne.

Do oczu, bym się bała zamawiać z chin, ale twarz moja jest z tytanu Nigdy nie wyskakuje uczulenie itd... Wiec wlasnie mam mieszane uczucia.

Słoiczki tez mi cos przypominaja
Tam.może być wszystko, nawet trutki na różne owady. Więc wiesz 😉 a każdy podkład mineralny jest inny, więc taka podrobka nie pokaże Ci nic.

Lepiej po zamawiać próbki z kilku firm.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:12   #4701
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Wlasnie jeszcze nie probowalam, a bardzo korci W sumie właściwości muszą być chociaż trochę podobne.

Do oczu, bym się bała zamawiać z chin, ale twarz moja jest z tytanu Nigdy nie wyskakuje uczulenie itd... Wiec wlasnie mam mieszane uczucia.

Słoiczki tez mi cos przypominaja
U mnie z twarzą jest kochana niby podobnie, ale nigdy nie brałam niczego z niepewnego źródła (wszystko z Polski) i mam cykora czy wszystko będzie git..
Popatrzę jeszcze za innymi minarałami na ali (rym rym rym ) i dam znać jak coś wyszukam ciekawego!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 17:06   #4702
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie dam radz otworyz pudeka próbuję wyważyć spód ale to na nic, jakieś dwie lewe ręce mam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 19:27   #4703
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Nie dam radz otworyz pudeka próbuję wyważyć spód ale to na nic, jakieś dwie lewe ręce mam
Ono jest wciskane, spróbuj lekko np. jakimś zaokrąglonym nożem (choćby takim do smarowania kanapek masłem ) lekko po podważać z różnych stron opierając czubek noża o ten rant do którego dochodzi naklejka.
Tak nie za mocno z różnych stron po podważaj. Po jakimś czasie powinno się zacząć lekko przemieszczać.
Też myślałam, że się nie da ale się udało ))
Cierpliwości

Dobra sprawdziłam jeszcze raz i ja otwierałam metalową szpatułką ale użyłam jednak tego bardziej szpiczastego końca więc z tym zaokrąglonym czubkiem to nie wiem czy wiele zdziałasz.

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2016-04-22 o 19:37
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 20:28   #4704
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Ono jest wciskane, spróbuj lekko np. jakimś zaokrąglonym nożem (choćby takim do smarowania kanapek masłem ) lekko po podważać z różnych stron opierając czubek noża o ten rant do którego dochodzi naklejka.
Tak nie za mocno z różnych stron po podważaj. Po jakimś czasie powinno się zacząć lekko przemieszczać.
Też myślałam, że się nie da ale się udało ))
Cierpliwości

Dobra sprawdziłam jeszcze raz i ja otwierałam metalową szpatułką ale użyłam jednak tego bardziej szpiczastego końca więc z tym zaokrąglonym czubkiem to nie wiem czy wiele zdziałasz.
Dzięki n Udało się

beznadziejne te opakowanie, sporo zostało a ciężko było wysypać już.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:50   #4705
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć dziewczyny.
Mam cerę mieszaną, płytko unaczynioną. Latem 2015r. nosiłam odcień Natural Fair w wersji matującej. Był zbyt różowy. Jesienią 2015r. zmieniłam na Golden Fair w tej samej wersji. Był fajny, ale coś mi się ubzdurało, że szybko schodzi mi z cery i go zmieniłam. Próbowałam różnych firm, ale jednak AM najlepiej wypada na ich tle.
I teraz. Mam cerę ciut ciemniejszą niż miałam jesienią, bo już jestem lekko opalona. Zamierzam się raczej jeszcze opalić. Ale myślałam nad zmianą gamy na Sunny. Myślicie, że mam zamówić Sunny Fair i próbkę Golden Light (żeby dodawać ją do Sunny Fair, gdy się opalę? Czy jak to rozwiązać?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 18:47   #4706
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam cerę mieszaną, płytko unaczynioną. Latem 2015r. nosiłam odcień Natural Fair w wersji matującej. Był zbyt różowy. Jesienią 2015r. zmieniłam na Golden Fair w tej samej wersji. Był fajny, ale coś mi się ubzdurało, że szybko schodzi mi z cery i go zmieniłam. Próbowałam różnych firm, ale jednak AM najlepiej wypada na ich tle.
I teraz. Mam cerę ciut ciemniejszą niż miałam jesienią, bo już jestem lekko opalona. Zamierzam się raczej jeszcze opalić. Ale myślałam nad zmianą gamy na Sunny. Myślicie, że mam zamówić Sunny Fair i próbkę Golden Light (żeby dodawać ją do Sunny Fair, gdy się opalę? Czy jak to rozwiązać?
Ja z moimi delikatnymi zarozowieniami i zoltawa cera dobrze wyglądam w sunny z dodatkiem próbki naturala. By przyciemnic mam Golden medium chyba. Light też ok tiki trzeba mniej dac. Zawsze coś mieszam, nie ma jeszcze idealnego koloru dla mnie
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 22:06   #4707
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja z moimi delikatnymi zarozowieniami i zoltawa cera dobrze wyglądam w sunny z dodatkiem próbki naturala. By przyciemnic mam Golden medium chyba. Light też ok tiki trzeba mniej dac. Zawsze coś mieszam, nie ma jeszcze idealnego koloru dla mnie
Wezmę Sunny Fair i próbkę Golden, żeby przyciemnić na lato. Oby pasowało.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 22:09   #4708
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jeśli mialas Golden Fair, to mozesz wziąć Sunny Light, bo Sunny Fair jest na poziomie Golden Fairest
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 22:11   #4709
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Z tym że między sunny fair a sunny Light jest dość duży skok kolorystyczny
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 22:13   #4710
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jeśli mialas Golden Fair, to mozesz wziąć Sunny Light, bo Sunny Fair jest na poziomie Golden Fairest
Według tego co wstawiła Idalia, Sunny Fair jest na poziomie Golden Fair:
http://idaliastyle.pl/wp-content/upl...uj%C4%85ca.jpg
W praktyce nie wiem jak to będzie, ale Sunny Light wydaje mi się za ciemny.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.