Oświadczenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-05, 14:32   #1
ivyl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1

Oświadczenie


Chcę przeprosić wszystkich i kazdego z osobna za moje zachowanie. Wczoraj zrozumialam jaki blad od poczatku tej klotni popelnialam. To co się stalo dalo mi swego rodzaju rozwoj, z którego teraz jestem zadowolona. Zrozumialam, ze jeśli ktos jest niewyrozumialy (lub ma inne wady), to należy reagowac na niego wyrozumialoscia, a nie ‘odbijac pileczke’. Nigdy nie moglam tego zrozumiec, a teraz wreszcie zrozumialam (ze to do niczego dobrego nie prowadzi). I to jest jakas korzysc dla mnie, a może nawet dla wszystkich.

Teraz smiac mi się chce z tego, jak zareagowalam. Teraz już nie mam zadnych negatywnych uczuc do tej osoby. Jest mi obojetna. Ja osobicie nigdy nie nazwalabym kogos, kto się w czyms pomylil na moja niekorzysc, ale oddal mi pieniadze natychmiast jak się o tym dowiedzial nieuczciwym. Ale ludzie sa rozni. Na szczescie to już nie mój problem. Jak tak maja i tak lubia to ich sprawa (ja jestem na etapie uodparniania się na takie osoby).
Przeciez nie wazne jest co ktos obcy i mi obojetny o mnie mysli albo ze probuje mnie zranic, skoro ja sama wiem, ze jest dobrze

Dalam się poniesc ciemnych instynktom za co serdecznie przepraszam wszystkich, którzy mogli poczuc się nieprzyjemnie.

Zawsze zazrdoscilam, ludziom, którzy potrafia ze spokojem i godnoscia odpowiadac na

falszywe i krzywdzace oskarzenia. Mam nadzieję, ze przy ewentualnym nastepnym takim wypadku w moim zyciu dolacze do nich.

Nauczylam się tez, ze po obcych ludziach nie należy się z gory spodziewac, ze sa dobrzy albo fajni, a potem być w szoku, ze tak nie jest. Nie powinno się tez z gory zakladac wszystkiego co najgorsze bo wtedy reaguje się jak moja oponentka.

Jak widac rozwoj boli (przynajmniej czasami i akurat w moim przypadku teraz). Ale i tak twierdze, ze skorzystalam na tym.

Obiecuje, ze ta reaktywacja jest tylko na potrzeby tego listu. Mialam napisac mail do redakcji, ale chyba nie tylko redakcja mogla się poczuc zle, wiec w koncu zdecydowalam umiescic to tutaj.

Livy
ivyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:00   #2
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Oświadczenie

Pozdrawiam Cię serdecznie
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:33   #3
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Oświadczenie

Livy pozdrawiam bardzo goraco
Trzymaj sie:-*
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 17:25   #4
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Oświadczenie

Ban to ban
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.