własny depilator laserowy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 12:11   #421
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Nehir, troche dziwny ten kupon.. i ma taki krotki termin do wykorzystania!! Jesli chcesz zrobic tylko na twarz, to w salonach raczej trzymaja sie zasady ze co 25-30 dni robi sie zabieg, wiec starczylo by Ci na 2 razy chyba.. Poza tym jest dosc drogawy, ja mialam 7 zabiegow na 2 wybrane male partie ciala za 400 zl..

Gringoo dzieki za odp.
Co do tarczycy, no wlasnie - Gringoo pisala - niewskazane ipl przy chorobach z nia.. Ja kiedys bylam leczona na niedoczynnosc, ale potem przestalam brac leki.. W pt mam usg bo mam jakis guz.. W zeszlym roku powiedziano mi ze jest malutki, niegrozny i by go obserwowac.. W tym roku chyba jest juz wiekszy.. Ale jak tu zrezygnowac z ipl? Moj lekarz mi powiedzial ze nie jest niebezpieczne ipl a takich guzkow kazdy ma kilka w swoim ciele.. No coz, zapytam radiologa w pt i moze endokrynologa jak kiedys sie wybiore na wizyte..

A co do wosku, sprobuj takim "zużytym" na innej czesci ciala i popudruj sie talkiem.. Ja kiedys zrobilam saobie na wąsiki, których prawie nie mam i zerwalam sobie skore bo plaster byl za mocny.. Ale jak go troche oslabisz i popudrujesz wczesniej talkiem, to nie zerwiesz skory! Probuj, bo czasami rozwiazanie lezy w zasiegu reki, tylko trza kombinowac jak kon pod gore!

Tysia, jak widzisz ze wloski wypadly i odrastaja nowe to mozesz sie laserowac.. Przy tych laserach domowych to trzeba i 10 dni czekac by wlosy wypadly, no chyba ze je golisz to w koncu wyjda z cebulka same.. bo zyletka maszynki tez je jakos podnosi i w bardzo minimalnys stopniu wyciaga je za zewnatrz.. (takie mam wrazenie).. A nie zauwazylas ze teraz wolniej "rosna"? Jesli tak, to znaczy ze sa juz martwe i tylko sie wysuwaja. Tylko ich nie wyrywaj! Niech same wypadna.. Mozesz sie golic..
A co to mojego golnia twarzy.. hehe.. tez nie wyobrazalam sobie tego nigdy.. Przenigdy! I poczatki byly trudne! Ale laser, odpowiedni krem, podklad super kryjacy i jest rewelacyjnie!

Farey,
no niby rio pro jest silniejsze! Ja widze roznice miedzy nim i laserem u kosmetyczki - rio pro jest duzo slabsze, dlugo czekam az wlos sam wyjdzie ze skory. A rio 800 jest jeszcze slabsze, mimo wszystko widzialam ze niektore dziewczyny sa zadowolone.. Ja postanowilam ze jak mam zainwestowac to juz w cos lepszego.. No i mam rio pro..

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2012-06-11 o 12:16
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:21   #422
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Nehir Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, czy ktoras moze mi poradzic co robic? Mam meszek czarny na twarzy, mam problemy z tarczyca,teraz mi wyszla niedoczynnosc. Nie wiem co robic, plakac mi sie chce ;( Teraz jest w moim miescie na grouponie kupon na laser, ale ile bym musiala takich kuponow kupic,zeby sie pozbyc wloskow z twarzy i czy w ogole moge skoro mam problemy z tarczyca;(

http://gruper.pl/x.php/1,21361/Rzesz...&grid=13941998
Hmm, to niezłe tam macie ceny jeśli za wąsik/brodę płaci się 59zł po promocji..
Jeśli masz niedoczynność i leczysz się na nią to absolutnie nie wskazane jest wykonanie zabiegów w tym czasie i do kilku miesięcy po leczeniu.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

fatatina a jakiego pochodzenia jest ten guzek? nowotworowego? jeśli tak to nie dotykaj się do IPL, a jeśli to nic groźnego i przestałaś się leczyć jakiś czas temu to ok.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:21   #423
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Nehir, wklejam Ci przykladowy kupon
http://www.groupon.pl/deals/czestoch..._0_0_161&a=417

zwroc uwage, ze jest wazny do grudnia..

Gringoo, matko, ale dowalilas.. No ja tam mam nadzieje ze nie jest nowotworowy.. W pt robie usg.. Ale ja sobie nie wyobrazam odstawic ipl! Trudno, niech mi wytna wczesniej ten guz, albo za rok po laserze urosnie mi na tyle by dal sie usunac.. Tyle walczylam z tymi klakami i teraz poddam sie przez tarczyce?? Zapytam w pt radiologa.
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:02   #424
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Nehir, wklejam Ci przykladowy kupon
http://www.groupon.pl/deals/czestoch..._0_0_161&a=417

zwroc uwage, ze jest wazny do grudnia..

Gringoo, matko, ale dowalilas.. No ja tam mam nadzieje ze nie jest nowotworowy.. W pt robie usg.. Ale ja sobie nie wyobrazam odstawic ipl! Trudno, niech mi wytna wczesniej ten guz, albo za rok po laserze urosnie mi na tyle by dal sie usunac.. Tyle walczylam z tymi klakami i teraz poddam sie przez tarczyce?? Zapytam w pt radiologa.
Zapytaj.
Ja nie diagnozuję tylko pytam, spokojnie
Pamiętaj, że zawsze ważniejsze zdrowie jak wygląd.
A co do guzków to mogą być nowotworowe ale nie groźne i wtedy również są przeciwwskazaniem.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:10   #425
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Gringoo... :-( no ale ze co... ze niby swiatlo lasera namnozy komorki nowotworowe? I nawet bikini nie moge robic, co jest daleko od tarczycy..? ;-(
a niech tam.. na cos trzeba umrzec.. zycie samo w sobie jest rakotworcze, no sama powiedz.. wszystko zatrute! powietrze, woda, pozywienie! mięcho naszpikowane hormonami, warzywa i owoce tryskają ołowiem i pestycydami.. No co tu jeść? gdzie sie chowac? W "Przystanku Alaska" byl taki Mike co zyl pod kloszem doslownie, pamietacie? jego dom przypominal szklarnie.. a on sam biedak byl alergikiem i cos tam jeszcze..
Oj moje kochane rio pro.. Toz to nie bede umiala sie z nim rozstac... :-(

Gringo, tak troche z innej beczki zapytam.. co radzisz na czarne punkciki na nosie? Warto stosowac plastry na odblokowanie porow? Jak domowym sposobem (maseczkami z apteki n.p.) oczyscic i zamknac pory? Kupilam sobie kiedys tonik Tolpy z cynkiem.. do skory swiecacej sie.. co o nim sadzisz?

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2012-06-11 o 15:15
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:28   #426
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Gringoo... :-( no ale ze co... ze niby swiatlo lasera namnozy komorki nowotworowe? I nawet bikini nie moge robic, co jest daleko od tarczycy..? ;-(
a niech tam.. na cos trzeba umrzec.. zycie samo w sobie jest rakotworcze, no sama powiedz.. wszystko zatrute! powietrze, woda, pozywienie! mięcho naszpikowane hormonami, warzywa i owoce tryskają ołowiem i pestycydami.. No co tu jeść? gdzie sie chowac? W "Przystanku Alaska" byl taki Mike co zyl pod kloszem doslownie, pamietacie? jego dom przypominal szklarnie.. a on sam biedak byl alergikiem i cos tam jeszcze..
Oj moje kochane rio pro.. Toz to nie bede umiala sie z nim rozstac... :-(

Gringo, tak troche z innej beczki zapytam.. co radzisz na czarne punkciki na nosie? Warto stosowac plastry na odblokowanie porow? Jak domowym sposobem (maseczkami z apteki n.p.) oczyscic i zamknac pory? Kupilam sobie kiedys tonik Tolpy z cynkiem.. do skory swiecacej sie.. co o nim sadzisz?
Mimo wszystko nie polecam lasera kiedy okaże się, że to nowotwór złośliwy czy też nie..

Co do czarnych punkcików to hmm, różnie skóra sobie radzi z zaskórnikami, tak naprawdę najlepszym sposobem są peelingi i maski ze składnikami aktywnymi odpowiednimi dla skóry tłustej- jeśli chodzi o stosowanie zewnętrzne a reszta to już tylko odpowiednia dieta i duże picie wody, to podstawa, ale nic nie zniknie w miesiąc, dwa niestety trzeba być systematycznym
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 00:19   #427
Nehir
Raczkowanie
 
Avatar Nehir
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Rzeszow/Londyn
Wiadomości: 66
GG do Nehir
Dot.: własny depilator laserowy

Dzieki FATATINA za odpowiedz!
Czyli co, nie kupowac tego kuponu??? Kurcze i tak za niedlugo jade do UK a z tymi laserami to chyba trzeba poczekac jakis czas na kolejny zabieg?? Kurde juz nie wiem co robic;(
Nehir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 12:16   #428
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Gringo, dzieki za odp. A czym sie "zamyka" oczyszczone pory? Tonikami? Bo po plastrze czy peelingu enzymatycznym pozostaja slady w postaci dziurek po zaskornikach.. Polecasz jakies kosmetyki z drogerii lub apteki?

Nahir, w UK tez jest groupon. A zabiegi robi sie co 4 tyg z reguly..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:56   #429
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Nehir Pokaż wiadomość
Dzieki FATATINA za odpowiedz!
Czyli co, nie kupowac tego kuponu??? Kurcze i tak za niedlugo jade do UK a z tymi laserami to chyba trzeba poczekac jakis czas na kolejny zabieg?? Kurde juz nie wiem co robic;(
Tak, zabiegi wykonuje się co min 5-6tygodni.
Seria 6-10zabiegów, także sporo czasu.

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Gringo, dzieki za odp. A czym sie "zamyka" oczyszczone pory? Tonikami? Bo po plastrze czy peelingu enzymatycznym pozostaja slady w postaci dziurek po zaskornikach.. Polecasz jakies kosmetyki z drogerii lub apteki?

Nahir, w UK tez jest groupon. A zabiegi robi sie co 4 tyg z reguly..
Szczerze, nie stosuję żadnych aptecznych ani drogeryjnych preparatów bo dla mnie są czystą reklamą.
Jak już to kosmetyki profesjonalne, które można kupić w salonach czy na allegro (dobrej firmy) sprzedawane przez kosmetyczki/dystrybutorów.
Toniki tylko przywracają prawidłowe pH skóry.
Gdybyś chciała fajne kremy i inne preparaty to pisz na priv.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 16:27   #430
skarpetowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

hej hej hej!
mam takie pytanie: orientujecie się może jakie modele depilatorów laserowych (domowych) są najlepsze? Chodzi mi o jakiś model dostępny w Polsce i w przystępnej cenie bo mimo wszystko zabiegi u kosmetyczki są strasznie kosztowne;/
pomóżcie!
skarpetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:50   #431
Kendera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć dziewczyny!
Dzięki wypowiedziom na tym forum zdecydowałam się na zakup Rio 8000
Użyłam go jakies 4 razy..i moje spostrzeżenia są następujące : to ze działa to nie podlega dyskusji..u mnie okolice bikini efekt jest bardzo dobry włoski nie odrastają, co prawda niektóre wyciągałam pęsetka ale wyciągałam nie wyrywałam, nie sprawiało mi to bólu a cebulka włosa która bez użycia depilatora była czarna , po użyciu była przezroczysta jakby całkiem pozbawiona pigmentu. Zawsze po depilacji na drugi dzień zsypana byłam czerwonymi krostkami, wiec efekt taki jaki jest po tym depilatorze to dla mnie rewelacja! pachy..włoski na pewno się osłabiły..są delikatniejsze i tez nie mam krostek i podrażnień po depilacji. U mnie najgorzej jest z łydkami ale poprawa jakaś jest, włoski są delikatniejsze i wolniej rosną, zresztą dopiero zaczełam moja przygodę z rio w którym pokładam wielkie nadzieje. Wczesniej ktos pisał ze to głupota wydawac tyle pieniędzy bo efekt jest porównywalny z depilacja woskiem..bzdura!ja się woskiem katowałam i nie dość ze ból niesamowity to w ciągu tygodnia włosy odrastały, wrastały pod skórę i nawet sie nie osłabiły! co do bólu to jak lampa sie nagrzeje to wtedy depilacja sprawia mi większy ból i wtedy obniżam poziom. Na pewno potrzeba dużo cierpliwości i samozaparcia i troche czasu, ale efekt jest...mi te włoski nie wychodzą same..ale widzę ze są jakby spalone kiedy pociągnę je pęsetką to albo wychodzą bez żadnego bólu z ta przezroczysta pusta cebulka tak jak pisałam , albo w ogóle bez cebulki tak jakby się urywały..także to czerwone światełko działa na nie destrukcyjnie
pozdrawiam!
Kendera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 12:47   #432
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Kendera Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dzięki wypowiedziom na tym forum zdecydowałam się na zakup Rio 8000
Użyłam go jakies 4 razy..i moje spostrzeżenia są następujące : to ze działa to nie podlega dyskusji..u mnie okolice bikini efekt jest bardzo dobry włoski nie odrastają, co prawda niektóre wyciągałam pęsetka ale wyciągałam nie wyrywałam, nie sprawiało mi to bólu a cebulka włosa która bez użycia depilatora była czarna , po użyciu była przezroczysta jakby całkiem pozbawiona pigmentu. Zawsze po depilacji na drugi dzień zsypana byłam czerwonymi krostkami, wiec efekt taki jaki jest po tym depilatorze to dla mnie rewelacja! pachy..włoski na pewno się osłabiły..są delikatniejsze i tez nie mam krostek i podrażnień po depilacji. U mnie najgorzej jest z łydkami ale poprawa jakaś jest, włoski są delikatniejsze i wolniej rosną, zresztą dopiero zaczełam moja przygodę z rio w którym pokładam wielkie nadzieje. Wczesniej ktos pisał ze to głupota wydawac tyle pieniędzy bo efekt jest porównywalny z depilacja woskiem..bzdura!ja się woskiem katowałam i nie dość ze ból niesamowity to w ciągu tygodnia włosy odrastały, wrastały pod skórę i nawet sie nie osłabiły! co do bólu to jak lampa sie nagrzeje to wtedy depilacja sprawia mi większy ból i wtedy obniżam poziom. Na pewno potrzeba dużo cierpliwości i samozaparcia i troche czasu, ale efekt jest...mi te włoski nie wychodzą same..ale widzę ze są jakby spalone kiedy pociągnę je pęsetką to albo wychodzą bez żadnego bólu z ta przezroczysta pusta cebulka tak jak pisałam , albo w ogóle bez cebulki tak jakby się urywały..także to czerwone światełko działa na nie destrukcyjnie
pozdrawiam!
Czy ten laser nie ma żadnego nieporządanego wpływu na skórę?
ile trzeba wykonać zabiegów w serii i co jaki czas? Na jak długo wystarcza i jak często trzeba przypominać zabiegi po wykonaniu całej serii?

Ja osobiście nie ufam laserom do użytku domowego nawet gdy kosztują 5tysięcy bo nie bez powodu nasze salonowe są warte od 30tys.
W każdym razie życzę powodzenia żeby sobie krzywdy nie zrobić w sumie z jakiegoś powodu nas kosmetyczki/kosmetologów i inne zainteresowane osoby, które zapłacą za to szkolenie do 5tys szkolą.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 16:45   #433
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Co myślcie o Remingtonie IPL 5000 Light? Ktoś kto się na tym zna mógłby mi go porównać z RIO IPL 8000? Chcę ten drugi, ma bardziej pochlebne opinie i na pierwszy rzut oka jest lepszy. Jednak rodzice powiedzieli, że kupią mi ten pierwszy i koniec. Szukam jakichś konkretnych argumentów, które mogłyby ich przekonać do RIO, że warto dać te 300 złotych więcej, bo jest lepszy. Wiem, że Remington ma strzał na około 40 włosków, a RIO 180. Ale jaka jest wiązka światła? Coś więcej? Ciężko znaleźć jakieś konkrety o Remingtonie właśnie...
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 06:54   #434
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Up.

I jak postępy z depilacją?
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 17:56   #435
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: własny depilator laserowy

To ja się dołączę . Od prawie 3 tyg mam epilator Silk'n. Skusiło mnie to, że ma rekomendacje FDA, generalnie spradzona firma, no i jest trochę tańszy od Rio.
Jestem po 2 sesji na pachach i łydkach i trochę bikini. I jak pachy i bikini spoko, tak na łydkach odkąd przeszłam na wyższy poziom energii (3-4) mam poparzenia . W sensie jakiś czas po naświetlaniu czerwone kwadraciki, a dzień po w tych kwadracikach pełno brązowych drobniutkich kropeczek. Jako że ten poziom energii (lub wyższy) nie wywołuje u mnie takich reakcji na innych częściach ciała domyślam się, że chodzi albo o opaleniznę (naprawdę niewielka, no ale jakaś tam jednak jest) lub to, że na nogach mam sporo delikaniejsze i jaśniejsze włoski.
I teraz moje pytanie: czy któraś z Was miała może podobny problem? I dwa czy jest w ogóle sens robić naświetlania na pierwszym poziomie energii, czy to tylko marnowanie lampy?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:11   #436
Tyna29
Przyczajenie
 
Avatar Tyna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Czy ten laser nie ma żadnego nieporządanego wpływu na skórę?
ile trzeba wykonać zabiegów w serii i co jaki czas? Na jak długo wystarcza i jak często trzeba przypominać zabiegi po wykonaniu całej serii?

Ja osobiście nie ufam laserom do użytku domowego nawet gdy kosztują 5tysięcy bo nie bez powodu nasze salonowe są warte od 30tys.
W każdym razie życzę powodzenia żeby sobie krzywdy nie zrobić w sumie z jakiegoś powodu nas kosmetyczki/kosmetologów i inne zainteresowane osoby, które zapłacą za to szkolenie do 5tys szkolą.
Laser nie zrobi większej krzywdy niż salonowy ponieważ światło lampy jest o wiele słabsze niż salonowego. Nie trzeba być kosmetyczką, jak widać, żeby uzyskać efekty używając lasera w domu. Potwierdzają to opinie zadowolonych dziewczyn. Ja nigdy nie skorzystałabym z lasera u kosmetyczki, ponieważ zwyczajnie mnie na to nie stać a poza tym owłosienie, to trochę wstydliwy temat... Reasumując: Kto ma pieniążki, niech przepłaca za efekt, który może uzyskać sam, przy włożeniu większej pracy a mniejszych pieniędzy
Tyna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:40   #437
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Zakupiłam Rio IPL 8000!
Dzisiaj albo jutro powinien przyjść. Nie mogę się już doczekać, mam nadzieję, że pomoże, będzie działał i wszystko będzie okey.
Specjalnie nie opalałam nóg, żeby móc bez obawy go używać.
I mam takie pytanie. Co ile mniej więcej powtarzacie depilacje?
Chciałabym zrobić to na tyle szybko ile to oczywiście możliwe, bo wakacje już dużymi krokami nadeszły.
Gdzieś czytałam, że gdy nie ma podrażnień to zabieg można powtarzać co 48 godzin, ale nie wiem czy to bezpieczne...
Byłabym wdzięczy gdybyście mi dały jakieś wskazówki, czego unikać, bo pewnie macie już jakieś tam doświadczenie z laserami.
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 14:02   #438
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tyna29 Pokaż wiadomość
Laser nie zrobi większej krzywdy niż salonowy ponieważ światło lampy jest o wiele słabsze niż salonowego. Nie trzeba być kosmetyczką, jak widać, żeby uzyskać efekty używając lasera w domu. Potwierdzają to opinie zadowolonych dziewczyn. Ja nigdy nie skorzystałabym z lasera u kosmetyczki, ponieważ zwyczajnie mnie na to nie stać a poza tym owłosienie, to trochę wstydliwy temat... Reasumując: Kto ma pieniążki, niech przepłaca za efekt, który może uzyskać sam, przy włożeniu większej pracy a mniejszych pieniędzy
Większa praca a mniejsze pieniądze?
Nie chodzi mi o to, żeby Was namawiać do odwiedzania kosmetyczek.
Ja osobiście za szkolenie zapłaciłam sama bo nie wyobrażam sobie robić cokolwiek laserem innej osobie nie wiedząc co robię, ale to mniejsza o to (wiem, że i takie kosmetyczki są).
Pytam tylko czy te domowego użytku są bezpieczne, czy wiecie jakie są przeciwwskazania na czym polega ich praca i w jaki sposób włosy są usuwane?
Moja znajoma pracowała w salonie, w którym laser po 15 sesjach nic nie dał bo służył tylko do usuwania przebarwień, ale cóż...
Jak głęboko one działają, na co działają? Tylko tyle mnie interesuje.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:38   #439
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Farey : świetnie - trzymamy kciuki i dawaj znać jak idzie...laseruje się raz na dwa tygodnie częściej nie ma sensu szkoda tylko lampy!...poczytasz instrukcję to zobaczysz
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 12:07   #440
Tyna29
Przyczajenie
 
Avatar Tyna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Większa praca a mniejsze pieniądze?
Nie chodzi mi o to, żeby Was namawiać do odwiedzania kosmetyczek.
Ja osobiście za szkolenie zapłaciłam sama bo nie wyobrażam sobie robić cokolwiek laserem innej osobie nie wiedząc co robię, ale to mniejsza o to (wiem, że i takie kosmetyczki są).
Pytam tylko czy te domowego użytku są bezpieczne, czy wiecie jakie są przeciwwskazania na czym polega ich praca i w jaki sposób włosy są usuwane?
Moja znajoma pracowała w salonie, w którym laser po 15 sesjach nic nie dał bo służył tylko do usuwania przebarwień, ale cóż...
Jak głęboko one działają, na co działają? Tylko tyle mnie interesuje.
Przeciwwskazania: bielactwo, łuszczyca, plamy, przebarwienia, bliznowce, leki fotouczulające, ciąża, alergia, opalanie, wyrywanie włosków pęsetą lub depilatorem, czyli takie jak przy laserach profesjonalnych. Wydaje mi się rzeczą naturalną, że skoro jesteś kosmetyczką, to kupując laser musisz nauczyć się jego obsługi, więc ze szkolenia korzystasz osobiście. Ja też bym tak zrobiła, żeby jak najwięcej dowiedzieć się na temat lasera, obsługi i przeciwwskazań. W końcu kupiłaś laser żeby zarabiać za jego pomocą pieniądze, więc wypadałoby się do tego przyłożyć Tu pochwała dla Ciebie, bo zdaję sobie sprawę, że są i takie pseudo kosmetyczki, które nie mają pojęcia co robią na naszej skórze.... Jeśli chodzi o pracę lasera i usuwanie włosów, to zasada działania jest taka sama jak lasera profesjonalnego, z tym wyjątkiem, że laser profesjonalny ma większą moc. Większa moc= krótszy czas, mniejsza moc= dłuższy czas. Czas nie przesądza o efekcie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to biorąc na logikę skoro laser używany w salonach, o większej mocy jest bezpieczny, to dlaczego domowy o znacznie mniejszej mocy ma być niebezpieczny?

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Farey Pokaż wiadomość
Zakupiłam Rio IPL 8000!
Dzisiaj albo jutro powinien przyjść. Nie mogę się już doczekać, mam nadzieję, że pomoże, będzie działał i wszystko będzie okey.
Specjalnie nie opalałam nóg, żeby móc bez obawy go używać.
I mam takie pytanie. Co ile mniej więcej powtarzacie depilacje?
Chciałabym zrobić to na tyle szybko ile to oczywiście możliwe, bo wakacje już dużymi krokami nadeszły.
Gdzieś czytałam, że gdy nie ma podrażnień to zabieg można powtarzać co 48 godzin, ale nie wiem czy to bezpieczne...
Byłabym wdzięczy gdybyście mi dały jakieś wskazówki, czego unikać, bo pewnie macie już jakieś tam doświadczenie z laserami.
Zadziała na pewno! Ja też miałam obawy, ale widzę, że warto było zainwestować w ten sprzęt. Ja, na początku przez 1 miesiąc laserowałam się co tydzień. Już po 1,5 mies. widziałam efekty. Teraz staram się laserować 1 raz w miesiącu. Jeśli nie ma podrażnień, możesz co 48 godzin, ale to moim zdaniem szkoda lampy, bo włos za pierwszym laserowaniem dostanie destrukcyjną "porcję" światła i w ciągu 2 tyg. powinien wypaść, o ile jest w fazie wzrostu. Życzę powodzenia!
Tyna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 14:20   #441
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny!
Wysłany był z małym opóźnieniem i dostałam go dopiero dzisiaj.
Wszystko wydaje się w porządku, zrobiłam próbę płatkową i zobaczę czy nic się nie pojawi.

Tyna29, a jak jest u Ciebie z odrastaiem tych włosków?
Jak już udało Ci się ich mniej więcej pozbyć to przy laserowaniu 1 raz w miesiącu, jak to mniej więcej wygląda? Odrastają jakieś pojedyncze? Po jakim czasie?

Strasznie jestem podekscytowana, mam nadzieję, że wreszcie pozbędę się tego okropnego problemu z wrastającymi włoskami, albo chociaż zminimalizuję.
__________________
` silience is the loudest scream.

Edytowane przez Farey
Czas edycji: 2012-07-02 o 14:23
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 15:22   #442
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: własny depilator laserowy

Plamy i przebarwienia...tzn, że laser działa dosyć głęboko.
A do przebarwień zaliczajcie pieprzyki i piegi, plamy posłoneczne, pęknięte naczynka.
Stosowanie antybiotyków również jest przeciwwskazaniem.
Picie ziół: szałwia, nagietek. Stosowanie pochodnych wit. A.
Nowotwory oraz okres do 5 lat po ich usunięciu. Tatuaże w miejscu wykonania.
Co jaki czas wykonuje się zabiegi? I ile jest ich w serii? Co ile się powtarza? Bo niedoczytałam odpowiedzi
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.

Edytowane przez Gringoo
Czas edycji: 2012-07-02 o 15:25
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 23:50   #443
Tyna29
Przyczajenie
 
Avatar Tyna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Plamy i przebarwienia...tzn, że laser działa dosyć głęboko.
A do przebarwień zaliczajcie pieprzyki i piegi, plamy posłoneczne, pęknięte naczynka.
Stosowanie antybiotyków również jest przeciwwskazaniem.
Picie ziół: szałwia, nagietek. Stosowanie pochodnych wit. A.
Nowotwory oraz okres do 5 lat po ich usunięciu. Tatuaże w miejscu wykonania.
Co jaki czas wykonuje się zabiegi? I ile jest ich w serii? Co ile się powtarza? Bo niedoczytałam odpowiedzi
Tak, działa dosyć głęboko, tylko z mniejszą siłą. Dyskomfort też jest mniejszy przy wykonywanym zabiegu niż przy laserze profesjonalnym. Staram się nie laserować pieprzyków. Antybiotyków nie stosuję, gdyż jestem przeciwniczką tego typu leczenia. Ziół nie piję. Na nowotwór nie chorowałam. Tatuażu nie mam (jeszcze )
Zabiegi należy wykonywać minimum raz w miesiącu, aby uzyskać efekt. Można powtarzać częściej, jeśli nie ma podrażnień, ale jak już pisałam, chyba nie ma sensu, bo włos dostaje destrukcyjną porcję światła za pierwszym razem i powinien wypaść w ciągu 2 tyg. Nie rozumiem pytania ile jest ich w serii... Laser domowy jest urządzeniem, którego używa się w razie potrzeby, kiedy widzi się, że włoski zaczynają odrastać, czyli dokładnie tak, jak z laserami profesjonalnymi. Nie ma gwarancji, że włoski nie będą odrastać. Jeszcze nigdy nie słyszałam od kogoś opinii, że po laserowaniu u kosmetyczni pozbył się włosów na zawsze. Nie zamierzam tu nikogo namawiać na laser domowy, bo nie w tym rzecz. Po prostu jestem zadowoloną posiadaczką tego urządzenia i zamierzam podzielić się opinią na forum. Jeszcze raz podkreślam, że efekt można uzyskać podobny, ale trzeba poświęcić depilacji więcej czasu, energii i cierpliwości, za to mniej pieniędzy
Tyna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:10   #444
atya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: własny depilator laserowy

Tyna 29 popieram, ja też jestem zadowoloną posiadaczką właśnie rio 8000, a nawet bardzo , bardzo zadowoloną Rio kupiłam pod koniec lutego.... laserowałam mniej więcej co 2 tygodnie.... Efekt: w skali 1 - 6....Bikini 6-, pachy 4+, nogi nie stanowią dla mnie aż takiego problemu więc ominęłam ze względu na oszczędność lampy..Niestety , laser muszę reklamować, zawiesza się a przycisk nie odpala lampy. Kupiłam na allegro w TK market, napisałam do pana maila i o dziwo od razu odpisał. jak na razie no problem, jutro zamawiam kuriera, zobaczymy jak dalej
atya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:46   #445
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tyna29 Pokaż wiadomość
Tak, działa dosyć głęboko, tylko z mniejszą siłą. Dyskomfort też jest mniejszy przy wykonywanym zabiegu niż przy laserze profesjonalnym. Staram się nie laserować pieprzyków. Antybiotyków nie stosuję, gdyż jestem przeciwniczką tego typu leczenia. Ziół nie piję. Na nowotwór nie chorowałam. Tatuażu nie mam (jeszcze )
Zabiegi należy wykonywać minimum raz w miesiącu, aby uzyskać efekt. Można powtarzać częściej, jeśli nie ma podrażnień, ale jak już pisałam, chyba nie ma sensu, bo włos dostaje destrukcyjną porcję światła za pierwszym razem i powinien wypaść w ciągu 2 tyg. Nie rozumiem pytania ile jest ich w serii... Laser domowy jest urządzeniem, którego używa się w razie potrzeby, kiedy widzi się, że włoski zaczynają odrastać, czyli dokładnie tak, jak z laserami profesjonalnymi. Nie ma gwarancji, że włoski nie będą odrastać. Jeszcze nigdy nie słyszałam od kogoś opinii, że po laserowaniu u kosmetyczni pozbył się włosów na zawsze. Nie zamierzam tu nikogo namawiać na laser domowy, bo nie w tym rzecz. Po prostu jestem zadowoloną posiadaczką tego urządzenia i zamierzam podzielić się opinią na forum. Jeszcze raz podkreślam, że efekt można uzyskać podobny, ale trzeba poświęcić depilacji więcej czasu, energii i cierpliwości, za to mniej pieniędzy
W salonie wykonuje się zabiegi w seriach 6-10 zabiegów co 5-6tyg, częściej nie ma potrzeby bo nic to nie da. Dla jednej Pani wystarczy ok 5 zabiegów, dla innej trzeba 10zabiegów. Redukcja włosa to 80-90%, nigdy nie pozbędzie się wszystkich tak jak mówisz bo to nie epilacja tylko depilacja
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 21:39   #446
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Słuchajcie, a jakie mniej więcej włoski laserujecie?
Według instrukcji goli się i laseruje, ale gdzieś czytałam, że najlepiej na 2 lub 3 dzień. Jak Wy robicie?
I jeśli chodzi o bikini to robicie głębokie, staracie się wszystkie włoski wylaserować czy tylko część. I czy to bezpieczne jeśli ktoś robi głębokie?

Po próbie nic mi nie wyszło, więc wczoraj pierwszy raz laserowałam nogi i pachy. Doszłam do 5 poziomu. Czytałam, że większość parzy, ale ja czuję tylko ciepło. Czasem tylko coś ukłuje i na kolanach bardziej zaboli i to dlatego, że muszę mocniej docisnąć słuchawkę. Nie miałam też później żadnych zaczerwienień, nie oparzyłam się, więc chyba spokojnie mogę na najwyższym poziomie się laserować.
Pachy udało mi się dość dokładnie, ale z nogami już było gorzej, bo ciężko sobie to rozplanować tak za pierwszym razem, ale myślę, że z czasem dojdę do wprawy.
Teraz tylko czekam na jakieś rezultaty i nie mogę się doczekać aż minie ten czas, żeby zrobić kolejną sesję.
Postaram się na bierząco zdawać relację, może to jeszcze komuś pomoże.
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 08:54   #447
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Hej wszystkim, dawno mnie tu nie bylo.. U mnie efekty sa rewelacyjne po rio pro, glownie na brodzie! Zaobserwowalam to dopiero po tym jak postanowilam zaniechac laserowania latem ze wzgl na slonce. I chociaz mialam sporo wlosow doslownie w cętki, czyli siwo-szaro-czarne, na ktore laser nie zadzialal a tylko wzmocnily sie przy codziennym goleniu, to wyrwalam je pesetka wszystkie i jakos nie odrastaja, no moze jednego czy 2 zlapie przy porannym makijazu.. Dziwne, bo wiem ze to nie zasluga rio skoro wlosy byly bez pigmentu i bardzo mocno osadzone.. A z kolei te czarne wylaserowane, ktorych bylo cale mnostwo, po 3 tyg od ostatniego lasera odrastaja tez pojedynczo i sa bardzo cienkie. Uzywalam laser przez rowne 8 tygodni wykonujac 12 zabiegow. O dziwo meszek blond jaki byl golony na brodzie nie odrasta ciemniejszy ani twardszy! Zdaje sobie sprawe ze za kilka tygodni te wydepilowane czarne wlosy, ktore teraz powoli odrastaja i sa raczej niewidoczne, za kilka tygodni ściemnieją i wzmocnią się od wyrywania pęsetką.. Ale od jesieni ruszam na nowo z rio. Byłam też u endokrynologa, który stwierdził, że przy guzkach tarczycy laser nie szkodzi, ale ja w to raczej nie wierzę.. Muszę zrobić badania hormonalne i wtedy sie wszystko okaze..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:01   #448
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Jak na razie nic się nie dzieje.
Pewnie jeszcze za wcześnie, bo pierwszy raz laserowałam się we wtorek, ale boję się, że nie zaczną wypadać.
Chyba powinnam się jednak uzbroić w cierpliwość i czekać.
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:10   #449
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Farey Pokaż wiadomość
Jak na razie nic się nie dzieje.
Pewnie jeszcze za wcześnie, bo pierwszy raz laserowałam się we wtorek, ale boję się, że nie zaczną wypadać.
Chyba powinnam się jednak uzbroić w cierpliwość i czekać.

Musisz poczekac. U mnie efekt byl dopiero po 3 razie a to tylko byly platy skory z przerzedzonymi wlosami. Robilam co tydzien i dopiero po 2 miesiacach moglam powiedziec ze wlosy zniknely.

Dzis zrobilam glebokie bikini - jade na wakacje za pare dni ... coprawda nic mi juz tam nie wyrasta ale zrobilam dla utrzymania efektu.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:57   #450
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Fuxia83 dzięki za radę.
Też postanowiłam robić co tydzień. Wczoraj minął dokładnie pierwszy i na nogach niektóre włoski, które udało mi się złapać wyszły. Są strasznie krótkie, więc nie wiem czy inne też powychodzą, ale coś się zaczyna powolutku, małymi kroczkami dziać. Wieczorem zrobiłam drugi raz bikini, nogi i pachy i zobaczymy co będzie. Już nie mogę się doczekać aż pozbędę się tych włosków, bo wszystkie miejsca, które gole są w opłakanym stanie przez te wrastające włoski. :<
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.