Chris Cornell - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 08:29   #31
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Chris Cornell

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
a ja sobie właśnie słucham Like a stone uwielbiam ten tekst
Wiec nie pozwolmy,aby ten watek zniknal
Uwielbiam ta piosenke
Uwielbiam tez "sunshower" i "burden in my head".I wogole wiekszosc jego piosenek uwielbiam Alescie mnie nastawily na sluchanie,a tu uczyc sie trzeba "arms around your love" zaczelo za mna chodzic...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 22:37   #32
frandzelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 291
Dot.: Chris Cornell

ostatnio wygrałam jakies tam płytki w radiu, nie wiedziałam co to przyszło. otwieram, a tam m.in. Revelations Audioslave. I tam była taka naklejka, że edycja limitowana etc. myślę sobie, odkleje. odkleiłam... a tam autograf... nawet się nie spodziewałam no i mam autograf Chrisa Cornella. taka głupia rzecz, a cieszy [no ale lubię gościa, jakbym nie lubiła to bym się nie cieszyła :P ] no to się pochwaliłam :P
__________________
Hej to chyba śni ci się życie.

'Będzie tęęcza... luubje'


frandzelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:55   #33
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Chris Cornell

Cytat:
Napisane przez frandzelka Pokaż wiadomość
ostatnio wygrałam jakies tam płytki w radiu, nie wiedziałam co to przyszło. otwieram, a tam m.in. Revelations Audioslave. I tam była taka naklejka, że edycja limitowana etc. myślę sobie, odkleje. odkleiłam... a tam autograf... nawet się nie spodziewałam no i mam autograf Chrisa Cornella. taka głupia rzecz, a cieszy [no ale lubię gościa, jakbym nie lubiła to bym się nie cieszyła :P ] no to się pochwaliłam :P

frandzelka super sama bym chciala......no moze jakis czas temu...
bylam i jestem pod wrazeniem co ten czlowiek robil ze swom glosem (jeszcze w Soundgarden).... szkoda ze poszedl w strone komercji. Ostatnia wspolpraca z Timbalandem (hehe nie wiem jak sie to pisze- bo znawca jego tworczosci nie jestem) zdecydownanie nie wyszla mu na dobre
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:02   #34
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Chris Cornell

Chris się zepsuł!

Zdecydowanie nie pasuje do tego typu muzyki, choć nie powiem, po kilku przesłuchaniach 'Part of me ' wpada w ucho.
Ale to zupełnie nie w jego stylu! oczywiście każdy artysta ma prawo eksperymentować, jednakże moim zdaniem Cornell poszedł w złym kierunku.
Gdy pierwszy raz usłyszałam 'Part of me' byłam zdezorientowana! Glos Chrisa, ale muza nie ta.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 01:43   #35
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Dot.: Chris Cornell

Zgadzam się z /ruda7816/ Chris sie popsuł...choc uważam, że to nie kwestia experymenu lecz kasy...każdy chce zarobic...aczkolwiek w obecnym "stanie" nie podoba mi się....to już nie jest "moja muzyka", nie pasuje do niego....tak czy inaczej mam nadzieje iż dobrze na tym wyjdzie
__________________
"What you are" Audioslave
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:58   #36
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Chris Cornell

Śniło mi się dzisiaj że słuchałam nowej płyty Krzysia. I to był sen taki bardziej
Normalnie muszę w końcu zmierzyć się z tym "dziełem". Słyszałam na razie chyba 4 czy 5 kawałków, więc wiem że nie będzie to łatwe
Jestem jego dozgonną fanką, więc muszę to jakoś przeżyć
...chyba

Cytat:
Napisane przez poiuy85 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z /ruda7816/ Chris sie popsuł...choc uważam, że to nie kwestia experymenu lecz kasy...każdy chce zarobic...aczkolwiek w obecnym "stanie" nie podoba mi się....to już nie jest "moja muzyka", nie pasuje do niego....tak czy inaczej mam nadzieje iż dobrze na tym wyjdzie
A ja mam nadzieję że nie wyjdzie na tym dobrze, bo jeszcze gotów to powtórzyć
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:00   #37
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Chris Cornell

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Chris się zepsuł!

Zdecydowanie nie pasuje do tego typu muzyki, choć nie powiem, po kilku przesłuchaniach 'Part of me ' wpada w ucho.
Ale to zupełnie nie w jego stylu! oczywiście każdy artysta ma prawo eksperymentować, jednakże moim zdaniem Cornell poszedł w złym kierunku.
Gdy pierwszy raz usłyszałam 'Part of me' byłam zdezorientowana! Glos Chrisa, ale muza nie ta.
to i ja sie pod tym podpisze...
i ciesze się że nie jestem jedna.... jedyna...

ogólnie ja lubię (toleruję, mogę sie przy tym pobawić) takie klimaty taneczne.... fajna płyta do zabawy....
tylko...
no właśnie żeby to zrobił ktoś inny nie Chris Cornell...
i jeszcze puszczaja to w radiu Zet

a jego głos... (odniosę sie do Soundgarden i Audioslave) o jeju aż ciary mnie przechodzą...
chociaż bardziej mnie przechodzą od Eda V
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.